>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.08.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Cincinnati
Godzina: 20;00
Spotkanie: Klahn - Marterer
Typ:
Klahn 2:0
Kurs: 2.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Klahn jest w bardzo przyzwoitej dyspozycji, a tym bardziej będzie grał dobrze, gdy grają w Stanach. Marterer to generalnie typ od gry na mące, a i na tej nawierzchni ostatnio marne rezultaty, nie dość że przegrywa z zawodnikami, którzy grają bez szału, to jeszcze najgorsze jest to, że jego wcześniej bardzo solidny serwis w chwili obecnej leży i wyje. Amerykanin stylem gry nie powala, ale też nie wymyśla żadnych super zagrań, gra poprawnie to co potrafi i tyle. Na niektórych to wystarcza, na innych to za mało, ale Niemiec przy obecnie marnej dyspozycji nie powinien się przeciwstawić, zwłaszcza że od rozpoczęcia sezonu na mące to będą jego pierwsze minuty na betonie.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie kończące 4 kolejkę ligową w polskiej Ekstraklasie w którym na Stadionie Miejskim w Kielcach zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowa Korona Kielce a w gości przyjedzie drużyna Śląsk Wrocław.
Co można powiedzieć po 3 spotkaniach ligowych tego sezonu to to że oba zespoły zdobyły po 4 oczka gdyż raz wygrywali, raz remisowali oraz raz przegrywali Korona u siebie z Legią a Śląsk u siebie z Lechem.
Ja bym się w tym spotkaniu nie sugerował za bardzo meczami u siebie i na wyjazdach obu tych drużyn bo obie te drużyny są bardzo nieprzewidywalne i mogą coś strzelić jednak też sporo potrafią tracić i wystarczy popatrzeć na bilans bramek odpowiednio 4-4 i 4-3 obu tych zespołów.
Moim typem na to spotkanie jest jednak wygrana gospodarzy gdyż mają jedno ogniwo które może im dać powodzenie w tym spotkaniu a nazywa się Ivan Jukić 22-letni Bośniak który w każdym kolejnym spotkaniu tego sezonu ligowego strzelił po 1 bramce do tego tak ode mnie chłopak ma dużo większy potencjał niż grac w Koronie Kielce i jak utrzyma swoją dyspozycję dłużej to raczej będzie jego ostatni sezon w tym zespole a goście no cóż remis w delegacji w meczu przyjaźni kibiców na Lechii tylko w tym spotkaniu to Korona zaatakuje aby u siebie wygrać tak jak ostatnio może nie 3:0 ale jednak moim zdaniem uda im się wygrać przed własnymi kibicami.
✅110
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: ATP Cincinnati
Godzina: ok 20
Spotkanie: Isner - Querrey
Typ:
TB w 1 secie
Kurs: 1,83
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Moja pierwsza analiza w tym temacie. Także jeżeli coś będzie nie tak to proszę dać znać na priv.

Masters w Cincinnati. Obaj Panowie przed własną publiką więc dodatkowa mobilizacja aby wygrać z rodakiem. Obaj bardzo dobrze serwują, znacznie gorzej returnują. Znają się jak łyse konie, niejednokrotnie razem trenując przy okazji Pucharu Davisa. Więc doskonale będą rozpracowane słabe strony rywala. W wymianach tez poziom bardzo zbliżony choć John w ostatnim czasie zrobił postęp jeżeli chodzi o ten aspekt tenisowego rzemiosła. W ich ostatnim pojedynku w 2016 roku w Auckland w pierwszych dwóch setach był TB. Na pewno Panowie zdają sobie sprawę że strata serwisu może oznaczać porażkę w secie otwarcia. Nie spodziewałbym sie dużej ilości wymian, raczej akcje będą kończone w 2-3 uderzeniach. Querrey jak i Isner ostatnio trochę zawiedli na turnieju w Toronto więc wpadka w kolejnym Mastersie nie wchodzi w grę. Nie widzę innej możliwości na zakończenie 1 seta jak tb.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj znalazłem ciekawy typ w naszej rodzimej Ekstraklasie, a mianowicie bramki dla obu drużyn w meczu Korony ze Śląskiem. Oba zespoły obecnie mają taka sama zdobycz punktową, czyli 4 pkt. Dla bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna z Kielc. Ja uważam, że obydwie drużyny mają wyrównane szanse i tak na prawdę może mecz zakończyć się każdym wynikiem. Zarówno jedna jak i druga ekipa są mocno nastawione na grę ofensywną, ale mają za to problemy w grze defensywnej. Spodziewam się wyrównanego i otwartego meczu z bramkami po obu stronach. Obie drużyny powalczą tutaj o punkty.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅70
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 30,5 fauli
Kurs: 1.83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jak na razie obie ekipy identyczny dorobek, 4pkt i bilans 1-1-1, wygrana pozwoli mocno przesunąć się w tabeli i chociaż to dopiero początek sezonu wszyscy wiedzą jak ważne jest regularne punktowanie od samego początku.
Dlatego też według mnie mecz powinien obfitować w dużo starć i sędzia będzie zmuszony często używać gwizdka. Korona często gra twardo i agresywnie i jak drużyna Śląska chce wywieźć z Kielc jakieś punkty to również musi odpowiedzieć rywalom tym samym.
Gospodarze popełniali dotychczas 16w, 20d i 18w fauli więc jak widać nie stronią od twardej gry, Śląsk 11d 8w i 18d fauli, może oprócz ostatniego meczu z Lechem nie za wiele ale jak wspomniano wcześniej dzisiaj czeka ich ciężka przeprawa i nie ma mowy o odpuszczaniu.
Zastanawiałem się też nad spalonymi po ostatnim wyczynie ???? zawodników Śląska ale chyba popracowali nad tym elementem przez ten tydzień i będą się już bardziej pilnować.
✅83
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - MŚ U-18 kobiet
Godzina 20:00
Spotkanie : Rosja - Norwegia
Typ : Rosja -1,5 handi
Kurs : 1,8
Bukmacher : fortuna
Rosjanki na tym poziomie rozgrywek zawsze grają o najwyższe cele. W tym roku bronia tytułu zdobytego 2 lata temu. Sa też na chwile obecną jednym z głównych faworytów. Dotychczas nie zawodzą. Zdemolowały Chinki, Japonki i przede wszystkim Argentynki. W ostatnim meczu wygrały 3 bramkami z Holandia. Norwegia również komplet zwyciestw, ale nie były one przekonywujace, a ostatni mecz z Japonią to prawdziwe męki. Mimo ze h2h bywa czasem złudne to warto zauważyć że młode Norweżki nie radziły nigdy z Rosjankami przegrywajac w 2014 22:29 i w 2012 27:33
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Cincinnati , ATP
Godzina: 18:50
Spotkanie: Tiafoe - Shapovalov
Typ: Tiafoe
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybrałem pojedynek pomiędzy Amerykaninem Francis&#39;em Tiafoe (38 w rankingu ATP), a Kanadyjczykiem Denisem Shapovalov&#39;em (32). Obaj grają na podobnym poziomie i w swoich ostatnich meczach na twardej nawierzchni odnieśli solidarnie po 6 zwycięstw. Jednak ja sugeruję się tym, że 25.02.2018 Tiafoe wygrał z Shapovalov&#39;em w Delray Beach 2:0. Również ostatnia porażka Shapovalov&#39;a z niżej notowanym R. Hasse (10.08 w Toronto 2:0), według mnie wskazuje na to iż ten pojedynek na swoją korzyść rozstrzygnie Tiafoe. Powodzenia!
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja
Godzina: 19 : 00
Spotkanie: Norrkoping - Hammarby
Typ: remis i obie strzelą
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Już za parę minut rozpocznie się mecz na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji, gdzie zmierzą się ze sobą drużyny Norrkoping oraz Hammarby. Obydwie ekipy na chwilę obecną na dość dobrych pozycjach
biorąc pod uwagę że to dopiero 17 kolejka to
wszystko jeszcze możliwe. Gospodarze na czwartej pozycji z bilansem bramek 27/17
natomiast goście 5pkt lepiej obecnie jako wicelider rozgrywek. Forma podobna jedni i drudzy radzą sobie całkiem przyzwoicie i ciężko jest wskazać tutaj zwycięzce.
W pięciu ostatnich bezpośrednich starciach trzykrotnie góra byli gospodarze, dwukrotnie goście tak więc dziś poszukam u nich remisu
w którym oba zespoły zdobędą gole...
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria
Godzina: 19 : 30
Spotkanie: Sofia-Botev
Typ: 1(handi eu 0-1)
Kurs: 3.7
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam,

główny argument ,to fakt ,że gospodarz odpalił ostatnio ofensywnie wygrywając 1-5 wyjazd. Co w Bułgarii nie zdaża się często.
Do tego wygrali tak z drużyną ,która ograła u siebie dzisiejszych gości nie tak dawno 2-1.
Dodatkowym argumentem jest porażka Sofii w pierwszym meczu i siebie i myślę,że przycisną beniaminka.
Pozdrawiam.
⛔100
 
hosik 16

hosik

Użytkownik
6Dyscyplina: Tenis Ciccinati Singiel
Godzina: 23:25
Spotkanie: Konta J. - Sabalenka A.
Typ: 3 sety
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na koniec dzisiejszego dnia zapowiada sie ciekawe spotkanie. Stają naprzeciw siebie dwie równe zawodniczki spodziewam sie zaciętego 3 setowego spotkania moim faworytem (mimo kursów) jest Sabalenka. Białorusinka pokazała ,że potrafi grać pokonała ostatnio Wozniacki, jest w dobrej formie. Konta to również ciekawa zawodniczka ma na rozkładzie również Azarenke chociaż to nie jest duży wyczyn gdyż ta jest ostatnio w fatalnej formie. Spodziewam się ciekawego meczu ze wskazaniem na Białorusinke i licze na 3 sety ;)
✅152
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom