>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.08.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 13. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jacoz 7

jacoz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough - Stoke
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365


Rozpoczynamy sezon Premiership!
Z całego szeregu ciekawych spotkań i kursów ja wybieram typ na beniaminka Premiership Middlesbrough. Głównie kieruje się ich transferami i ambicjami na ten sezon, gdzie poważnie wzmocnili prawie każdą formację i zapowiadają walkę o środek tabeli, a może coś więcej.
Drużyna awansowała z 2 miejsca w Championship, punktując regularnie u siebie (53pkt. - 1 miejsce w tabeli home) jak i na wyjeździe (36pkt. - 3 w tabeli away). Groźniejsi zdecydowanie będą w domu i pierwszy mecz przed własną publicznością zagrają z pełnym zaangażowaniem i na 100% możliwości. Dodać należy że w poprzednim sezonie starcili najmniej bramek w Championship.

Patrząc na skład na papierze i transfery do klubu wydaje się, że Middlesbrough powinni napsuć krwi niejednej drużynie w Premiership. Transfery zawodników: Marten de Roon (Atalanta), Viktor Fischer (Ajax), Barragan i Negredo (obaj Valencia), Gaston Ramirez (Southampton), Bernardo Espinosa (Gijon), Viktor Valdes (Man Utd). Dodając do tego mieszankę z poprzedniego sezonu (nikt znaczący nie odszedł) powinniśmy oglądać na angielskich boiskach solidną drużynę.

Ciężko przewidzieć wyjściowy skład Middlesbrough, wiadomo tylko że Espinosa nie będzie gotowy do gry.
Żaden z pozostałych pierwszoplanowych zawodników nie ma kłopotów ze zdrowiem przed tym meczem. Valdes i Negredo powinni być gotowi i raczej zobaczymy ich na boisku.

Jeżeli chodzi o Stoke to ich skład mocno się nie zmienił w stosunku do poprzedniego sezonu.
Przyszli: Joe Allen (Liverpool), Ramadan Sobhi (Al Ahly) i Ryan Sweeney (Wimbledon). Z podstawowych zawodników grających w 2015/2016 nikt nie został sprzedany. Stoke na wiosnę 2016 miał wyraźną zniżkę formy i do ostatnich kolejek klub nie był pewny utrzymania w lidze.

Przewidywany skład: (4-2-3-1 formation): Butland; Cameron, Shawcross, Wollscheid, Pieters; Whelan, Imbula; Walters, Bojan, Arnautovic; Joselu
Kontuzjowani: Stephen Irleand i Ibrahim Affelay. Arnautovic powinien wyzdrowieć po kontuzji mięśnowiej i znaleźć się w składzie.

Podsumowując, myślę że beniaminek Middlesbrough ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Grają u siebie, nowi zawodnicy chcą się pokazać i udanie rozpocząć sezon. Stoke jest zdecydowanie bardziej zgrane i z pewnością tanio skóry nie sprzedazą. Wydaje mi się, że gościom jednak brakuje jakości i po zaciętym meczu zejdą z boiska pokonani.
⛔100
 
A 57

ananas1912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna IO 2016
Spotkanie: Egipt-Brazylia
Godzina: 21.40
Typ: handi -1.5 Brazylia
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Igrzyska Olimpijskie w Brazylii przynoszą wiele niespodziewanych wyników w meczach piłki ręcznej mężczyzn. Brazylia bardzo pozytywnie zaskakuje swoją postawą w turnieju zwyciestwo nad reprezentacją Polski oraz Niemiec to supersensacja jak dla mnie lecz najwiekszym zaskoczeniem jest zwyciestwo Egiptu ze Szwecją. Według mnie jutrzejszego wieczora Brazylia odniesie bez problemu zwyciestwo nad Egiptem. Brazylia gra znakomity turniej jest gospodarzem ma kilku bardzo dobrych ofensywnych zawodnikow bardzo agresywnie i z duzym skupieniem graja w obronie przez całe spotkanie odnosząc zwyciestwo nad Egiptem maja juz zapewniony awans do cwiercfinałow. Egipt jest to reprezentacja ktora według mnie nie ma jakichkolwiek szans na odniesienie chociaz remisu w jutrzejszym meczu. Gra Egiptu wygląda bardzo słabo bardzo dużo błędów w rozegraniu, wykończeniu ataku, bezmyslne podania oraz niekonsekwentne postepowanie w obronie jutro zemsci sie na tej słabo przygotowanej reprezentacji z północy afryki. Jak dla mnie bez problemu wejdzie typ, że Brazylijczycy wygrają minimum dwiema bramkami. Ostatnie spotkanie między tymi druzynami zostało rozegrane w tamtym roku i Brazylia odniosła wysokie zwycięstwo.
&#39;Ciekawie tez wyglada mecz Niemiec ze Słowenią jak dla mnie wygrana Niemiec kurs 1.85 godzina 14.30. Słowenia ma juz awans a Niemcy beda chcieli sie zrehablitować po porażce z Brazylią. Słowenia nigdy nie wygrała z Niemcami.
*Jesli pomogłem daj okejkę ☺ (y) POWODZENIA ! $Brazylia-1.5$Niemcy$win$
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Newcastle – Huddersfield
Typ: Newcastle over 2.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Newcastle zaczęło od falstartu powrót do elity przegrywając z Fulham 1:0, swoje grosze dorzucił do wyniku sędzia bo na pewno ekipa Benitez nie była w tym meczu słabsza. Jednak jak się to mówi pierwsze koty za płoty i cel pozostaje taki sam ekspresowy powrót do elity innego wariantu nie ma to może sprawiać im trudność bo ciśnienie i presja będzie ogromna, także w dzisiejszym spotkaniu u siebie gdzie oczekiwania będą jeszcze większe. Spadek zawdzięczają beznadziejnej grze w defensywie tracili wiele i będą tracić bo w tej formacji nie ma na ten moment wzmocnień. To ma być jednak zespół który ma dominować, strzelać i prowadzić grę. Trener z nazwiskiem jest Benitez który wcale taki defensywny nie jest, jego ostatnie ekipy traciły sporo. Personalnie skład w ofensywie to na tą ligę mają mega - Ayoze Pérez, Rivière, Sammy Ameobi, Mitrović, de Jong, Gouffran, Shelvey i tak dalej no z tymi graczami nie ma wyjścia trzeba atakować i strzelać i tego wszyscy będą dziś oczekiwać.
Goście to ekipa która przed rokiem broniła się spadkiem kończąc rozgrywki na 19 miejscu, w tym roku czeka ich również przeprawa w dolnych rejonach tabeli, na pewno brakuje im doświadczenia, mają sporo młodzieży, przed sezonem jeszcze doszło kilku młodych takim składem będzie ciężko przy takiej konkurencji. Rozpoczęli dobrze od zwycięstwa nad Brentford 2:1. Dziś jednak wyjazd i na taki teren a w poprzednim roku kompletnie nie szły im te mecze z czołówką a taką ekipą będzie Newcastle – przegrana z Middlesbrough 3:0, Derby 2:0, Hull 2:0, Burnley 2:1.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga de Ascenso - Apertura
Spotkanie: Deportibo Tepic - Lobos BUAP
Typ: 2 HT
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Godzina: 04:30
Analiza:

Na dziś wybrałem już spotkanie z ligi meksykańskiej..
Obie ekipy grają dodatkowo w pucharze meksyku więc jak im zależy muszą walczyć i tutaj w ldize i tam w pucharze..
Tepic ostatnio pucharowe spotkanie wygrał 1:0 po rzucie karnym Lobos natomiast zremisował 1:1 z Tolucą. Sezon co się dopiero rozpoczał to gospodarze mają powody do radości bowiem na 4 spotkania nie przegrali jeszcze ani razu. 2 razy wygrali 2 zremisowali. Goście natomiast kiepsko weszli w nowy sezon 3 remisy i 1 przegrana 5:0. Czas najwyższy na wygraną dla gości.. Oba teamy jak grały razem a było to 4 razy to 3 razy był remis a ostatnio wygrali raz gospodarze dzisiejsi 2:0 w lutym br.
Typując dziś na wygraną gości do przerwy po rozgrywkach mogą być zmęczeni niby 3 dni odpoczynku to trochę mało ale mimo wszystko gram na ich wygraną do przerwy..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/GKKlx4B0/#match-summary
⛔100
 
lordolek6 13

lordolek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Lotto Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu Pogoń na pewno się przełamie. W lidze dotychczasowy wynik Portowców to 2 remisy i 2 porażki. Prawda jest taka, że ze Śląskiem grali naprawdę dobrze i nie zasłuzyli na przegraną a mecz skończyl się wynikiem 0:2. W ostatnim spotkaniu z Zagłębiem Pogoń powinna ten mecz wygrać. Przez większość spotkania przeważali a bramkę stracili bardzo pechowo po błędzie bramkarza. Portowcy to drużyna z potencjałem i to bardzo dużym. W obronie Fojut i Czerwiński - mocni stoperzy co pokazali w poprzednim sezonie. W pomocy Drygas / Matras / Murawski - tych dwóch pierwszych naprawdę nieźle spisuje się w tym sezonie no a popularny Muraś to jak na naszą ligę klasa sama w sobie. Na skrzydłach Gyurcso który z każdym meczem jest coraz lepszy i nie zdziwie się jak będzie przyszlą gwiazdą ekstraklasy no i nowy nabytek Delev który z Zagłębiem zagrał dobre zawody i widać, że coś z niego będzie. Do tego Zwoliński który jest dobrym napastnikiem choć ostatnio bez formy. W czwartek strzelił 2 bramki w pp więc może w końcu się odblokuje i zacznie strzelać też w lidze. Jestem kibicem Pogoni i oglądam ich każdy mecz więc mogę sporo powiedzieć o tej drużynie. Stawiam na wygraną Portowców jednak nie dlatego że im kibicuje a po prostu racjonalne myślenie i analiza utwierdza mnie iż zespół ze Szczecina jutro wygra. Kadrowo ta drużyna jest moim zdaniem spokojnie w pierwszej 5 ligi i drzemie w nich spory, jak na razie nie wykorzystany potencjał. Pogoń nigdy nie wygrała u siebie z Termalicą co jeszcze bardziej skłania mnie do zagrania tego typu. Jutro nastąpi przełamanie po którym Pogoń zacznie wędrówkę w górę tabeli. Ja gram grubo i zachęcam do skorzystania z tego typu, kurs moim zdaniem promocja.
Pozdro
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00

Spotkanie:
Łęczna -Legia
Typ:
Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs:
3.60
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w którym mistrz Polski z poprzedniego sezonu pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Górnika Łeczna, który w ostatnich kolejkach sezonu 2015/2016 zapewnił sobie zostanie w lidze na sezon następny. Pomimo tego iż obie ekipy grały na tygodniu w pucharze Polski a Legia dodatkowo jeszcze w środku następnego tygodnia walczyła będzie o grę w lidzę mistrzów , ja osobiście przewiduję spotkanie w którym obie drużyny będa w stanie stworzyć sobie co najmniej po kilka dogodnych sytuacji podbramkowych i na pewno jakieś bramki w tej kolejce obejrzeć powinniśmy, naturalnie zespołem faworyzowanym przed pierwszym gwizdkiem sędziego będzie drużyna przyjezdnych , która jeśli w tym sezonie znów chce sięgnąć po tytuł mistrza kraju jak w tamtym roku to po prostu takie spotkania wygrywać musi, biorąc pod uwagę iż Legia lepiej gra na wyjazdach niż u siebie na stadionie w tej kolejce może być podobnie, ja osobiście postawię na wygraną zespołu przyjezdnych oraz na dokładny wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Hull City vs Leicester
Typ: Jamie Vardy strzeli gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Pierwszy mecz w tym sezonie w najbogatszej lidze świata. Obrońcy tytułu, którzy przez wielu są skreślani z walki o jakieś większe cele, włącznie ze swoim trenerem. Niemniej przypomnę, że ten sam pan powiedział bodaj dopiero pod sam koniec lutego, że będą walczyć o mistrzostwo. Moim zdaniem ich drużyna powinna osiągnąć minimum ligę europy. By to urzeczywistnić, trzeba wygrywać z moim zdaniem bardzo miernym na ten moment Hull, pasywne tygrysy na rynku transferowym będą się musieli zmierzyć, z mocniejszą od siebie drużyną jak i mocniejszymi indywidualnościami. Sam Vardy natomiast to jest gość jakiego Anglia nie miała od czasów młodego Rooneya. Walczak, dla którego nie ma odpuszczania choćby jednej piłki, zadziorny, w dodatku wciąż z tym drapieżnym instynktem, wielu mówi, że drugi sezon się nie trafi taki jak ten Vardiemu. Ja tylko pragnę przypomnieć, że był jednym z nielicznych, którzy się starali na minionym euro, wyglądał nieźle w meczu o community shield i nawet wykorzystał żenujący błąd Fellainiego. Czy Leicester wygra? Nie jestem do końca pewien. Czy strzeli gola? Tu jestem przekonany. Czy będzie to Vardy? Jeśli ktoś ma strzelać bramki w tym momencie z ich drużyny to imo: Musa, Vardy lub stałe fragmenty i Huth/Morgan, Mahrez mam wrażenie nie jest jeszcze w tej formie. Suma sumarum na tle słabej obrony Hull największe szanse na ukłucie daję Vardiemu.
⛔100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Los Cabos
Godzina:two:00
Spotkanie:Karlovic-Lajovic
Typ:Karlovic -4,5 gema
Kurs:4.12
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Dziś o 2:00 czasu polskiego w Los Cabos odbędzie się półfinał pomiędzy Chorwatem Ivo Karlovicem a Serbem Dusanem Lajovicem.Dr Ivo w turnieju wygrał ze Zverevem 2:1 i także 2:1 z Granollersem-Pujolem.Co do Serba to mile mnie zaskoczył wyeliminowując już Monteiro,Tomica i Almagro.Nie daje mu dziś jednak szans przeciwko Karlovicowi.Przy jego obecnej formie to serwis Chorwata nie jest do przełamania dla Serba.Karlovic w poprzedniej rundzie zaserwował aż 19 asów i popełnił aż 10 podwójnych błedów.Także 87% skutecznośc zdobywanych punktów przy pierwszym serwisie imponuje.Myśle,że dziś bez niespodzianki Dr Ivo ogra łatwo rywala.Panowie spotkali się dotychczasowo 5 razy i w każdym pojedynku górą był Chorwat dając ugrać dla Serba tylko 1 seta.Przy obecnej dyspozycji serwisowej Karlovica grzechem jest nie grać jego miażdzącego zwycięstwa.Dla mniej odważnych polecam zagrać czystą jedynkę.Życzę wysokich wygranych!!!
krecz=zwrot=0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: FK Baumit Jablonec - 1 FC Slovacko
Typ: 1 i pow. 3,5 gola
Kurs: 3.52
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam! Trochę w minorowym nastroju po meczu PSG, które całkowicie rozczarowało. Ja mogę jedynie przeprosić Was za kompletnie nietrafiony typ mimo, że przeanalizowałem te spotkanie obszernie. W każdym razie dzisiaj też jest dzień i dlatego też mam propozycję. Nie będę długo pisał tym razem, więc wyszczególnię najważniejsze argumenty. Zapraszam!
Po pierwsze, typ wydaje się być typem ryzykownym. 4 gole w meczu? Do tego wygrana gospodarzy? Pewnie będziecie się zastanawiać z jakiego powodu tak kuszę los.. Odpowiedź jest trywialna. Forma piłkarzy obydwóch drużyn jasno wskazuje, że gole dzisiaj padną i raczej niemało. Pokazują to przede wszystkim dotychczas rozegrane spotkania, a było ich dokładnie 3 (2 w lidze, 1 w pucharze krajowym). Ekipa dzisiejszych gospodarzy rozpoczęła rozgrywki od domowej wygranej z zespołem Karvina aż 5-3 choć przegrywała już 0-1, a potem 1-3. Tak ambitną postawą piłkarze udowodnili, że nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych. Następnie odbył się mecz wyjazdowy z Hradec Kralove i w tym przypadku również zwyciężyła ekipa Jablonec (tym razem 2-1). Następnie odbyła się potyczka w krajowym pucharze gdzie na wyjeździe drużyna Jablonec odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie, jednak wygrana 4-1 z trzecioligowcem (Domazlice) to nic nadzwyczajnego. Przedstawione rezultaty świadczą o dużej skuteczności piłkarzy dzisiejszych gospodarzy, a jednocześnie o tym, iż defensywa nie jest szczelna. To dobry znak mając na uwadze typ proponowany przeze mnie. Z kolei zespół Slovacko najpierw poległ w Pradze ze Spartą 3-2, a później zremisował 2-2 z praską Duklą. Ostatni pojedynek został rozegrany w krajowym pucharze, a był nim mecz z czwartoligową ekipą: Unicov, zakończony zwycięstwem Slovacko 3-1 choć wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Zaprezentowane wyniki świadczą o tym samym co w przypadku ekipy Jablonec. Slovacko sporo strzela, ale też traci. Patrząc jednak na ilość zdobywanych punktów i sposób w jaki to osiągały obie drużyny, zdecydowanie korzystniej wypadają dzisiejsi gospodarze, którzy nie dość, że wygrali wszystkie mecze to jeszcze nastrzelali aż 11 goli. To daje średnią prawie 4 goli strzelonych na 1 mecz, a przecież w każdym z nich gole również tracili. Sugerując się tylko tym, nikogo nie powinien zaskakiwać typ, który oferuję.
Po drugie, warto zwrócić uwagę na wyniki spotkań bezpośrednich. Było ich tak wiele, że skoncentruję się tylko na tych sprzed roku. O to ich wyniki: 1-2, 1-1, 3-1. Szczególnie ten ostatni pojedynek warto wziąć pod uwagę, gdyż odbył się kilka miesięcy temu. Poza tym na pierwszy plan wysuwają się zdobywane gole, których za każdym razem było chociaż 2. Dzisiaj natomiast widać, że piłkarze ekipy Jablonec są w wysokiej dyspozycji, więc kursy na Ich wygraną są tak niskie, że aż niewarte grania. Warto za to wygraną połączyć z golami, których nie powinno zabraknąć jeśli spojrzymy na aktualną formę.
Po trzecie, przeglądając dane odnośnie odbytych spotkań, od razu zauważyłem, że piłkarze ekipy Jablonec grają lepiej, czyli skuteczniej oraz z większym rozmachem na własnym boisku niż na wyjeździe. Świadczą o tym dane meczowe. W pojedynku z Karviną wygranym 5-3 oddali aż 17 strzałów, z czego aż 12 celnych. Z kolei na wyjeździe z Hradec Kralove mimo, iż wygrali to oddali tylko 7 strzałów, z czego 4 celne. Te statystyki sugerują, że ta ekipa to zupełnie inny zespół kiedy gra na wyjeździe, a inny kiedy mierzy się na własnym boisku. U siebie gra z rozmachem, ofensywnie, widać, że piłkarze czują się pewnie, a weszli w sezon wręcz fenomenalnie. Z kolei na wyjeździe grają bardziej zachowawczo, ostrożniej. Ponadto warto odnieść się do dyspozycji dzisiejszych gości w tym samym aspekcie. Otóż w pierwszej kolejce drużyna Slovacko mierzyła się ze Spartą w Pradze i choć poległa tylko 3-2 to przeciwnicy oddali aż 19 strzałów, z czego aż 15 było celnych. Tylko Ich rozregulowanym celownikom zawdzięczają tak nieznaczną porażkę. To zarazem nie wystawia pozytywnego świadectwa o postawie linii defensywnej ekipy Slovacko, która wygląda jak dzieci we mgle. Bezradność, niemoc, nerwowość. Sam nie wiem jak to nazwać. A przecież Sparta Praga w tamtym okresie była 3 dni przed rewanżem ze Stauea Bukareszt w eliminacjach do LM. Nawet pomimo tego piłkarze Slovacko dali się tak stłamsić, a powinni przecież to wykorzystać. Dzisiaj taryfy ulgowej nie będzie, gdyż ekipa Jablonec z pewnością będzie chciała podtrzymać i tym samym przedłużyć swoją serię zwycięstw.
Podsumowując, zawodnicy drużyny gospodarzy są w świetnej formie, o czym świadczą wyniki osiągnięte w obecnych rozgrywkach, ale także mecze kontrolne w okresie przygotowawczym kiedy odnieśli aż 6 zwycięstw i doznali tylko 1 porażki. Jak pokazuje początek rozgrywek, to nie był przypadek i zespół ten jest w wysokiej dyspozycji czego głównym efektem jest duża ilość strzelonych bramek. Jeśli dołożymy do tego Ich dominującą rolę w meczach domowych kiedy starają się prowadzić grę, naciskać i ciągle atakować to stwierdzimy, że nie ma innej możliwości jak Ich zwycięstwo w meczu dzisiejszym. Natomiast ekipa Slovacko na wyjazdach gra słabo i pozwala przeciwnikom na zbyt dużo. W efekcie traci dużo goli choć sama potrafi także strzelać. Nie będziemy niepoprawnymi optymistami kiedy powiemy, że na podstawie tego wszystkiego gole w meczu dzisiejszym to naprawdę dobry typ.
Z innych typów proponuję chociaż 2 gole ekipy Jablonec (@1.60) oraz zwycięstwo gospodarzy i chociaż 3 gole w całym meczu (@2.20). Czas pokaże czy tym razem uda się wrócić na ścieżkę zwycięzcy. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Meksyk Los Cabos
Godzina:5:00
Spotkanie:Lopez-Carreno-Busta
Typ:Lopez -4,5 gema
Kurs:3.84
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Ryzykowny typ ale według mnie Lopez już wczoraj pokazał,że będzie tutaj walczył o zwycięstwo w tym turnieju.Moim zdaniem w finale spotka się Lopez z Karlovicem.Lopez w turnieju wyeliminował Opelke i Benneteaua.Lopez rozegrał na tym turnieju 2 pojedynki a z kolei jego rodak 3.Carreno wyeliminował już Chardyego,Krajiceja i Giraldo.Typ prawdopodobny do wejścia bo widać u Lopeza reguralność.Z meczu na mecz jest w lepszej dyspozycji.Lopez w 92% po swoim 1 serwisie zdobywał punkty.Naprawde całkiem przyzwoity wynik.Co do jego rodaka to na tym turnieju gra średnio bo niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniał.Licze na gładkie 2:0.Warto grać czystą jedynkę bo widzę w tym dobry value.Powodzenia!
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Koszykówka Męska Igrzyska Olimpijskie
godzina 3.30
spotkanie Francja - Wenezuela
typ :Francja total points over 86.5
kurs 3,25
williamhill
analiza :
Francja na tym turnieju nieco Koszykówka Męska Igrzyska Olimpijskie
godzina 3.30
spotkanie Francja - Wenezuela
typ :Francja total points over 86.5
kurs 3,25
williamhill
analiza :
Francja na tym turnieju nieco [poniżej oczekiwań choć ostatnia wygrana z Serbią napawa nieco optymizmem.Krutko i na temat Wenezuelczycy mistrzami defensywy nie są!!!!!!!Liczę na to że Tony Parer i spółka dzisiaj poprawią słabą skuteczność i rozstrzygną ten mecz już w pierwszej połowie a potem zobaczymy radosną ładną dla oka koszykówkę.Wybrałem bardzo wysoką linie ale po fajnym atrakcyjnym kursie.
Francuzi są w stanie w tym meczu wrzucic 87 punktów.Czy będzie im się chciało ?tego nie wiem ale po kórsie 3,25 zaryzykuję że tak i poprawią dzisiaj nieco humory swoim kibicom.Linia wysoka ale w zasięgu:)Wenezueli wyjście z grupy raczej nie grozi i myślę że dzisiaj jedyne co mogą zrobić to zagrać dla kibców , ładnie i widowiskowo!
No zobaczymy !Typ ryzykowny spokojna stawka!!!!
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
czaro82 442,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Mecz towarzyski
Godzina. 18:00
Spotkanie. Hertha Berlin - Napoli
Typ. Napoli wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.05
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam, na dzsiejsze popoludnie zaproponuje wam zaklad w meczu towarzyskim pomiedzy niemieckim klubem Hertha Berlin ktora zmierzy sie z wloskim Napoli.
Obydwa zespoly przygotowujac sie do nowego sezonu rozgrywaja mecze towarzyskie, i tak
o to pilkarze z Berlina rozegrali 5 potyczek kontrolnych miedzy a takze dwumecz w kwal.LE
w ktorym zostali niespodziewanie wyeliminowani przez dunskie Brondby. Dlatego pisze niespodziewanie poniewaz zawodnicy grajacy na co dzien w Bundeslidze byli faworytem awansu do kolejnej rundy. Na swoim stadionie wygrali skromnie 1:0 lecz za tydzien polegli na wyjezdzie 3:1 tym samym odpadajac z europejskich rozgrywek. Patrzac na ostatnie wyniki klubu z Berlina mozna zauwazyc ze zespol ten nieprezentuje tak dobrej formy jaka prezentowali chociazby w poprzednim sezonie. No ale to dopiero przygotowania wiec moze jeszcze wskocza na odpowiednie tory przed rozpoczeciem ligowych rozgrywek.
Natomiast zawodnicy wloskiej Serie A dopiero co rozpoczynaja cykl meczy sparingowych
i jak narazie zagrali trzy spotkania w ktorych to pewnie pokonali swoich przeciwnikow.
W pierwszym z nich pewnie pokonujac znacznie nizej notowanego rywala Entelle 5:0,po czym ograli dwa zespoly z Ligue 1, i tak o to Nicea polegla 3:0 a Monaco 5:0. Widac po tych meczach ze strzelanie goli przychodzi im z latwoscia gdyz zaaplikowali swoim oponentom 13bramek nie tracac jeszcze zadnej. W swietnej predyspozycji wydaje sie byc pomocnik druzyny z Napoli Gabialldini ktory w ostatnim meczu wpakowal Monaco az 4 gole!
Podsumowujac swoj powyzszy bet uwazam iz pilkarze Napoli sa w ogromnym gazie i chociaz dzisiejszy ich przeciwnik zapewne mocniejszy od poprzednikow to w obecnej formie klub Berlinskiej Herthy nie bedzie w stanie nawiazac wyrownanej walki z topowa druzyna SerieA.
Mozliwe ze w powodzeniu typu pomoze AS naszej reprezentacji Arkadiusz Milik i chociazby w jakiejs czesci zalata dziure w ataku po odejsciu krola strzelcow Higuaina.
jesli moja analiza pomogla ci podwoic drobne-kliknij &quot;dzieki&quot;
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina; BPL
Godzina 13.30
Spotkanie; leicester vs hull
Typ 1
Kurs 1.94
Betsson
Lester tylko bez hutha pauzujacego A w drużynie hull az 4 osłabienia wynikające z kontuzji. Transfery lisów naprawdę owocne. Musa który już się zadomowil w leicester strzelając 2 gole Barcelonie w icc oraz młody kapustka który zapewne będzie dostawał coraz więcej szans. Ale myślę z niespodzianki nie będzie ponieważ na start beniaminek podejmuje mistrZa Anglii. Duet musa i vardy zrobią różnice w tym meczu jak i całym sezonie
⛔100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosyjska Premier
Godzina: 17:00
Spotkanie: Krylia - Krasnodar
Typ: over 2.5 i Krasnodar
Kurs: 2.87
Bukmacher: B365
Analiza:

Krasnodar w gazie. Dwa mecze wygrane 7 bramek strzelonych 0 zdobytych.
W 80% meczy pomiędzy tymi drużynami wygrywał Krasnodar z Overem.
Ari + Smolov + Mamaev robią robotę z przodu zaskakując cały czas swoich rywali.
Ostatni mecz grała Samara z Sp. Moskwą i tam też mógł paść ładny over, ale niestety refleks bramkarza, kilka słupków oraz murzyn który nie umie pilnować spalonego to zepsół.
Krasnodar to strasznie overowa i ofensywna drużyna.
Można zagrać jeszcze 2 @1,61 albo 2 HT/FT @2,62
⛔100
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vesely vs Smyczek
Typ: Vesely wygra 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Moim zdaniem grzech tego nie zagrać. Jeśli chodzi o ogólną ocenę obu zawodników to nie ma co porównywać bo Czech jest o niebo lepszy jeśli chodzi o umiejętności i wachlarz zagrań. Myślę, że kurs był by około 1,30 na Czecha gdyby nie przerwa w grze, ale to też ma swoje plusy. Ostatni raz grał w Chorwacji na cegle. Na pewno na hardzie jakimś weteranem nie jest bo ten sezon tragiczny w jego wykonaniu i trzeba to sobie szczerze powiedzieć, choć to nie znaczy że j est jakimś chłopcem do bicie na tej nawierzchni. W tamtym roku zwyciężył w Auckland więc już samo to coś nam mówi. Jeśli chodzi o Smyczka to grywa sobie w CHallengerach i nie zanosi się na więcej moim zdaniem. Często gra na hardzie, ale z nie zbyt dobrymi skutkami mimo iż są to Challengery. Oczywiście grywa w ATP, to nie jest tak że tylko Chal. W Kanadzie w Challengerze poleciał w tym roku w drugim spotkaniu przegrywając z Nguyenem 2:0. W USA w pierwszym meczu przegrał 2:0 z Duckworthem. Trzy dni temu w Meksyku przegrał 1:2 z Kamke. Ogólnie rzecz biorąc to mimo iż Vesely nie grał te parę tygodni, to idę w jego stronę bo Smyczek zdecydowanie mu nie dorównuję, między zawodnikami mimo wszystko jest spora różnica.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 6

planktoniasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia- Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Hull City - Leicester
Typ: BTS- NIE
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Drużyna Hull w sezonie 2014/2015 spadła z Premier League by po roku po barażach w Championship awansować znów na nawyższy szczebel w Anglii...
Uważam jednak że szybko mogą wrócić ligę niżej, nie dokonali żadnych transferów po za trenerem Mike Phelan, Trener ten jednak nie osiągnał żadnych znaczących osiągnięć po za byciu asystentem Sir Alexa Fergusona wiec myśle że niczym nie zachwyci także w Hull a już napewno nie na początku sezonu. Hull po za tym pozbyło się drugiego najlepszego strzelca poprzedniego sezonu pomocnika Diame 9 goli oraz napastnika Aluko...
w meczu z Leicester zabraknie 3 podstwowych zawdoników z powodu kontuzji nie zagrają obrońca Dawson, bramkarz McGregor oraz pomocnik Odubajo...
Drużyna Leicester Mistrz Anglii od czasu gdy przejął stery Claudio Ranieri dzieją się cuda, wloch wie jak ustawić zespół, z pewnego spadkowicza zrobił drużynę która liczy się w walce z najlepszymi...
Bardzo mądre transfery wprawdzie pozbyli się najlepszego defensywnego pomocnika ligi N. Kante ale sprowadzili A.Musa, N.Mendy, L.Hernandez, R.R.Zieler oraz B.Kapustke uważam że każdy z tych zawodników wniesie swoją jakość do zespołu a szczególnie A. Musa który już pokazał w meczu o Tarcze z Manchesterem że będzie bardzo groźny...
Przeciwko Hull, Ranieri nie będzie mogł skorzystać tylko z R. Huth który musi odbębnić karę za zeszły sezon...
Średnia strzelonych bramek w ostatnich 5 meczach miedzy tymi zespolami to 1,6 bramki na mecz, ta średnia plus to że uważam że zespół Hull na dzień dzisiejszy idzie do spadku daje mi nadzieje że nie padnie BTS tutaj
Moim zdaniem Leicester bedzie uważnie grać w obronie i bedzie liczył na kontry które mogą być zabójcze w wykonaniu takich ludzi jak Mahrez, Musa czy sam Vardy...
⛔100
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - holandia
Godzina: 19:45
Spotkanie: Ajax - Roda
Typ: I połowa - Ajax
Kurs: 1,62
Bukmacher: expekt
Ostatni h2h zdecydowanie na korzysc ajaxu - wyniki 6-0 czy 3-0 u siebie nie sa przypadkiem. Ajax wreszcie po serii remisow sie rozkrecil wygrywajac na wyjezdzie ze spartą i PAOK, teraz czas na mecz u siebie z nieco gorszym przeciwnikiem. Roda ostatnie dwa spotkania to remisy 1-1 i 0-0 , wczesniej 3 mecze wygrane ale dwa z nich zaledwie po 1-0 - nie wydaj emi sie zeby mogli z takimi wynikami zagrozic AJAXOWI ktory startuje jak zawsze do walki o tytuł. Mysle ze gospodarze beda chcieli szybko w I polowie ustalic wynik i móc nieco odpuscic by czesc skladu odpoczela przed rozgrywakmi europejskimi w srodku tygodnia.
✅62
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - mężczyźni
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Alison/Bruno Schmidt (BRA) - Herrera/Gavira (ESP)
Typ: Alison/Bruno Schmidt (BRA) -1.5 (Set Handicap)
Kurs: 2,02
Bukmacher: unibet
Analiza: Zabawy w grupach skończone, czas na prawdziwą grę w playoffach. Alisony na razie w kratkę, grę do tej pory ciągnął Bruno właściwie w każdej płaszczyźnie gry, i w bloku, i w obronie i w ataku. Teraz czas żeby włączył się Alison, zwłaszcza na siatce. W ostatnim meczu wprawdzie podkręcił kostkę, ale skoro cały mecz dograł i jeszcze wygrali na sucho, to tym bardziej teraz po 2 dniach odpoczynku nie powinno to być problemem. Hiszpanie bez błysku przez cały sezon i w Rio nie było przełomu, tym bardziej będzie o niego trudno przeciwko głównym faworytom do tytułu. Zwłaszcza jak rywale zdominowali bilans bezpośredni, w 2 meczach nie stracili seta. Dla mnie Brazylijczycy powinni to szybko skończyć.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
✅102
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja
Godzina: 11:00
Spotkanie: Persiba Balikpapan - Perseru Serui
Typ: Balikpapan
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jak już pisałem, w tym miesiącu dopóki typ nie wejdzie, jem małą łyżeczką.
Poprzednie 3 typy weszły. Pora na kolejny.
Indonezji jeszcze nie grałem, pora spróbować ????
9 w tabeli Balikpapan podejmuje 11 Perseru. Niby blisko w tabeli, dlaczego to gram?
Bo Persiba zdecydowanie lepiej gra u siebie a goście fatalnie na wyjazdach.
Balikpapan 4 wygrane, 2 remisy i 1 przegrana, bilans bramek 12-8.
Potrafili wygrać mecz, grając w 10 z Pepsija Jakarta. Po czerwie dla Rustiawana w 71 minucie, zwycięskiego gola w 78 minucie zdobył Matsunaga. Liczę i dzisiaj na tego zawodnika. Strzela niemalże w każdym domowym spotkaniu: z Persib, z Bali United, z Gresik 2 gole. Strzelił też w ostatnim wygranym wyjazdowym spotkaniu 2-1 z Perselą.
Perseru natomiast na wyjeździe jeszcze nie wygrało, 1 remis i 6 porażek, bilans bramek 2-16. Ich ostatnie mecze wyjazdowe to 6 kolejnych przegranych, w tym w 5 z nich nie udało się im strzelić gola.
Nie znalazłem typu Balikpapan do zera, więc pobieram czystą jedynkę.
W bet365 macie to po kursie 1.44. Do jakiegoś dubelka w sam raz.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom