>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar Niemiec
Godzina: 18:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: wygra Bayern
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj spotkanie, na które skierowany jest wzrok większości Europy. Piłkarze z Dortmundu podejmą na własnym stadionie rywala z Monachium. Stawką meczu jest Superpuchar Niemiec. Dodam, że w ubiegłym roku również o puchar grały te same drużyny, gdzie gospodarze wygrali 4:2.
Większość stawia na BVB, bo grają u siebie, będą chcieli coś pokazać po porażce z Liverpoolem itd. Ja mam odmienne zdanie i obstawiam na bawarczyków. Pomimo licznych braków w składzie piłkarze Bayernu będą chcieć rozpocząć nowy sezon z trofeum, wzmocni to morale drużyny. Skład w dzisiejszym meczu będzie w połowie rezerwowy, jest wiele niewiadomych, krążyły informacje, że nie zagra Ribery i Schweinsteiger, nie wiadomo co z Lahmem, Boatengiem, Neuerem, Mullerem i Robbenem. Trener ma dać jeszcze czas na odpoczynek zdobywcom MŚ, bo za tydzień startuje Bundesliga, więc wykazać mogą się dzisiaj rezerwowi. Lewandowski nadal ma do udowodnienia Guardioli, że zrobił dobrze pozyskując naszego napastnika.
U gości skłąd tez nie jest typowo podstawowy, w bramce zabraknie podstawowego bramkarza Waidenfellera. W środku również zabraknie czołowych graczy: Reus, Gundogan, Błaszczykowski. Wydaje mi się, że Borussia wygląda gorzej pod względem zgrania niż Bayern, ale atut własnego stadionu na pewno jest sporym plusem w tym meczu.
Info o składach jest raczej teoretyczne i bez oficjalnego potwierdzenia:
Borussia Dortmund
Wejściowa jedenastka:
Langerak - Großkreutz, Sokratis, Ginter, Schmelzer - Jojic, Kirch, S. Bender, H. Mkhitaryan - Aubameyang, Ramos
Nie zagrają: Weidenfeller, Hummels, Gündogan, Reus, Błaszczykowski, Sahin

FC Bayern Monachium:
Wejściowa jedenastka: Starke - Javi Martinez, Badstuber, Alaba - Höjbjerg, Rode, Gaudino, Juan Bernat - Shaqiri, Pizarro - Lewandowski
Nie zagrają: Weiser, Reina, Rafinha, Thiago, Ribery, Schweinsteiger, Robben
Liczę dzisiaj na otwarte spotkanie z obydwóch stron, ale liczę że w regulaminowym czasie zwycięstwo wywalczy drużyna gości, a i Robert da nam powody do radości strzelając bramkę swojej byłej (drużynie) ????
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Finlandia / Veikkausliiga
Godzina:
16:30
Spotkanie: Kups - Mypa
Typ:
1
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dawno już Kups nie wygrali z drużyną Mypa.. W dzisiejszym spotkaniu goście bez trójki
zawodników jakimi są Sihvola (19/7), Anttilainen (4/0), Vesala (8/2). Mypa na wyjeździe nie wygrała
od dziesięciu spotkań. Przegrali swoje ostatnie spotkanie 1:0 z HJK, gdzie Kups z kolei swoje ostatnie
spotkanie wygrali z Rops.

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: EuroBasket - Kwalifikacje - Druga runda
Godzina: 17:00

Spotkanie: Rosja - Włochy
Typ: 2
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wpadło mi w oko na dzisiejsze popołudnie dosyć fajne spotkanie z drugiej rundy eurobasketu. Zadziwił mnie dosyć wysoki kurs na włochów bo według mnie jest to lepsza drużyna od Rosjan. W ostatnich 4 latach zespoły te zagrały ze sobą dwa razy i dwu krotnie wygrywali Włosi. Rok temu zagrali również w EB tylko że pierwszej rundzie i tam faworyzowani byli Rosjanie ale to włąśnie oni przegrali i myślę że w tym spotkaniu również tak bedzie. Na ostatnie 11 spotkań Włosi przegrali tylko jedno spotkanie świadczy to o tym że sa bardzo dobrze przygotowani i gotowi na przejscie od kolejnej rundy. Ostatnie dwa spotkania przegrane przez Rosjan pokazuja że nie jest w dobrej formie, przegrana ze Szwajcarami oraz Niemcami. Także winszuje wygraną Włochom i to po bardzo dobrym kursie, myślę że bedzie on jeszcze malał. Powodzenia!

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

cleverleypl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja: Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Saint Johnstone FC - Celtic Glasgow
Typ: Powyżej 2,5 bramki oraz obydwie drużyny strzelą
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dlaczego wybrałem taki typ? Celtic pod formą. Dobitnie pokazały to mecze z Legią (pomijam sprawę walkowera). Na niekorzyść &quot;The Bhoys&quot; może także zadziałać fala krytyki, która spłynęła na zespół po tym jak nie odstąpili Legii miejsca w LM. Dla piłkarzy prowadzonych przez Ronny&#39;ego Deilę będzie to pierwszy mecz w sezonie. Piłkarze Saint Johnstone już grali. Na inaugurację rozprawili się na wyjeździe z Ross County wynikiem 1-2. Teraz grają na swoich śmieciach. Piłkarzom Tommy&#39;ego Wright&#39;a bardzo rzadko zdarza się nie strzelić bramki na własnym stadionie. Celtic z kolei zawsze jest groźny, czy z formą, czy bez, więc na przynajmniej jedną bramkę raczej ich stać. W majowym pojedynku obu zespołów padł remis 3-3. Myślę, że teraz może być podobnie, gdyż Deila będzie pewnie eksperymentował przed dwumeczem z Mariborem.
⛔ 100
 
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja: Premier Liga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ural – Zenit Petersburg
Typ: -1.5 Zenit
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Zaskakująco dobry kurs na handicap, jestem w szoku. Po pierwszych dwóch kolejkach Zenit zmiażdżył swoich rywali, pierw wygrywając na inaugurację Arsienał Tuła 4:0, a potem skończyć Torpedo Moskwa aż 8:1.
Ural to średniak z Rosji, który okupuje środkowe miejsca tabeli, w poprzednim sezonie byli 3pkt nad miejscem spadkowym. Po dwóch kolejkach mają zaledwie 1pkt i zapewne po tej kolejce nic się w ich dorobku punktowym nie zmieni.
Zenit jest w gazie, Podopieczni Andre Villasa-Boasa jest na fali, po dwóch spotkaniach zdobyli aż 12 bramek, nie wierze, że dziś nie pokryją handicapu.
⛔ 100
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Turniej: ATP Cincinnati, twarda.
Data: 13.08.2014r, godzina: 18:30
Querrey S. - Robredo T.
Typ: over 22.5 gemów
Kurs: 1.83 (Unibet)

O 18:30 Polskiego czasu rozpocznie się mecz Sama Querreya, a jego przeciwnikiem będzie Hiszpan Tommy Robredo.
Kiedy słyszymy Hiszpan, w większości przypadków myślimy, że umie grać tylko na mączce, nic bardziej mylnego. Otóż w tym przypadku jest trochę inaczej. Robredo z mojego punktu widzenia jest bardzo uniwersalnym graczem. Potrafi osiągać mniejsze i większe sukcesy, praktycznie na każdej nawierzchni. W jego grze dominuję regularność, jego tenis opiera się na dużej ilości uderzeń z końcowej linii kortu. Posiada naprawdę solidny return, po którym wygrywa w tym sezonie ponad 37% punktów. Jest bardzo dobrze przysposobiony kondycyjnie, co szczególnie w długim i wyczerpującym sezonie jest kluczowe, aby ciągle zachowywać kontakt z czołowymi tenisistami na świecie. Niecierpliwi gracze mają z nim problemy, bo Tommy próbuję ich &quot;wykańczać&quot; psychicznie swoją regularną grą. Swoją uniwersalność potwierdza na pewno również tym, że sporo meczy rozgrywa jako deblista, co na pewno ukształtowało jego umiejętności gry przy siatce, co nie jest domeną Hiszpanów.
Z kolei plusem Sama Querreya jest na pewno mocny serwis, który nie dziwi patrząc, że ma 198 cm wzrostu i waży 91 kg. Jego styl jest ofensywny, zupełnie inny od stylu Robredo. Chociaż trzeba mu oddać, że często również gra w debla, i to nie z takim złym skutkiem. Próbuję szybko kończyć wymiany, wchodząc w kort. Kiedy był w dobrej dyspozycji (teraz gra falami, raz dobrze, raz źle), potrafił szybko ocenić lot piłki, a następnie dokładnie ją uderzyć, co często powodowało, że te uderzenia, które posyłał z bardzo dużą siłą, przynosiły ważne punkty. W tym sezonie jednak Sam obniżył loty, gra nieregularnie. Potrafi rozegrać naprawdę dobre spotkanie, jak np. z Tsongą na Wimbledonie, ale potrafi również gładko przegrać.
Forma obu graczy wygląda następująco: Robredo 27/17 (9/4 twarda), Querrey 22/19 (9/9 twarda). Najlepszymi wynikami Robredo w tym sezonie było dojście do R16 Australian Open (twarda), gdzie wyeliminował naprawdę dobrych graczy (1R - Rosol, 2R - Benneteau, 3R - Gasquet, a odpadł po dobrym meczu z triumfatorem Staszkiem Wawrinką), 3 runda Wimbledonu (trawa), gdzie pokonał go finalista Roger Federer, a ostatnio między innymi finał w Umag (ziemna) i 3 runda w Toronto, gdzie odpadł z dobrze dysponowanym Dimitrovem.
Querrey natomiast doszedł do 3 rundy Australian Open, gdzie pokonał w 2 rundzie Gulbisa, półfinał w Houston (ziemna), gdzie nie wyszedł na mecz z Almagro, półfinał w Eastbourne (trawa).
Najlepszy wynik jaki osiągnął Robredo na turnieju w Cincinatti, to półfinał w 2006 roku, w 2013 roku była to 3 runda. Querrey natomiast może pochwalić się ćwierćfinałem z 2007 roku, w poprzednim roku odpadł szybko, bo w 1 rundzie.
Sprawdziłem też statystykę (może mało ważną, ale dla mnie istotną) z jaką Querrey radzi sobie z zawodnikami z Hiszpanii, na 7 ostatnich pojedynków z tenisistami z tej nacji wygrał, tylko jedno. Jego % serwisowy i % returnu nie spadał poniżej jego średniej, jednak on sam nie potrafił znaleźć sposobu na tych graczy. Głównie z Hiszpanami grał trzysetówki
Jako, że Robredo jest graczem, który gra jednoręczny backhand, sprawdziłem również, jak Amerykanin radzi sobie z tego typu tenisistami. Prezentuję się to równo, na 14 pojedynków wygrał 7.
Zobaczyłem analogiczną sytuację u Robredo. Hiszpan rozegrał tylko 2 spotkania z Amerykanami. Jedno wygrał w 1 rundzie, z Sockiem, jedno przegrał z Isnerem po bardzo wyrównanym spotkaniu. Hiszpan z wysokimi zawodnikami na ostatnich 15 pojedynków wygrał 9. Z tego typu zawodnikami gra wyrównane boje, często te pojedynki obfitują w tie breaki.
Jednak nie obstawiałbym jako dużego faworyta Robredo. Wbrew pozorom, Querrey nie jest w takiej złej formie, jak każdy z was piszę. Przegrał ostatnio jedynie niespodziewanie z Selą, bo nie siedział mu głównie serwis (od tego najwięcej zależy)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Coop Beachtour Bern
Godzina: 14:00
Spotkanie: Beyeler/Sutter vs Busin/Schatzmann
Typ: Busin/Schatzmann
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz I rundy turnieju w Szwajcarii. Poziom obu par nie jest zbyt wysoki.
Beyler/Sutter dopiero od tego sezonu zaczęli grać razem. Na razie kompletnie bez sukcesów. Nawet w turniejach u siebie w kraju mają olbrzymi problem z wygraniem spotkania. Startowali w Basel,Lacarno,Olten i Genf i na 8 rozegranych spotkań wygrali tylko jedno. Obaj to już całkiem doświadczeni zawodnicy. Bernhard Beyler to już 33 letni zawodnik,który nie może się pochwalić żadnym dobrym wynikiem,a jego partner Manuel Sutter ma 26 lat i do tej pory żadnych sukcesów na koncie. Widać,że nie jest to zbyt mocna para nawet na Szwajcarskim podwórku.

Cristian Busin i Thomas Schatzmann osiągają dużo lepsze rezultaty. Już w tym sezonie zajęli 4 miejsce w Locarno czy 3 w Olten. Jest to para,która zawsze walczy o strefe medalową w tych rozgrywkach. Na swoim koncie mają już zwycięstwa z całkiem solidnymi duetami. Potrafili już ograć m.in solidny duet Wacker T./Lohmann M czy Francuzów Salvetti Y./Daguerre J. B. To zwycięstwo nad Francuzami pokazuje,że Busin/Schatzmann prezentują całkiem dobry poziom,bo przecież Francuzowi już regularnie startują w kwalifikacjach zawodów z cyklu World Tour.

Myślę,że w możliwościach obu par jest przynajmniej poziom różnicy. Świadczą o tym wyniki z tego sezonu. Dla mnie ten kurs jest zdecydowanie za wysoki dlatego spróbuję go zagrać.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Niemiec
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Pierwsza połowa typ 2 - Bayern
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Witam.
Na dzisiaj wybrałem to spotkanie ponieważ jest to jeden z ciekawych dzisiejszych meczy. Wiadomo że Bayern nie wyjdzie w najsilniejszym składzie, osoby wyżej o tym mówiły podawały składy więc nie będę tego powtarzał.
Ale wracając do mojego typu myślę że Bayern jest w stanie wygrać pierwszą połowę ponieważ będzie to bardzo dynamiczny mecz, Borussia na pewno będzie chciała wygrać ale moim zdaniem będzie miała cieżko pomimo tego że Bayern będzie miał słabszy skład. Lewandowski strzela bramki, ładne i w dodatku w pierwszej połowie ma ich dużo. Na ostatnie 4 mecze towarzyskie Bayern wygrywał pierwszą połowę. Ostatni mecz towarzyski Borussii przegrany 0:4 z Liverpoolem na pewno wpłynął na ich psychikę i morale. Jak Bayern strzeli pierwszą bramkę to raczej pierwsza połowa będzie należeć dla nich, będą się starali wykorzystać każdą sytuacje. Myślę że pierwsza połowa zakończy się rezultatem 0:1 dla Bayernu. Naprawdę jest to bardzo ciekawy kurs na dzisiaj. Pozdrawiam ! ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
BVB - Bayern
TYP : Bayern over 5,5 rzutów rożnych
GODZINA : 18.00
2,10 !!! Bet365

Dla mnie zdecydowanie najciekawszy typ na dzisiejszy mecz...
Uważam, że linia bardzo atrakcyjna...w stosunku do kursu.
Już wczoraj Real dał mi zarobić na rzutach rożnych gdzie linia była 6,5.
Bayern i Real to są dwie drużyny, które jak grają to zawsze na myśl przychodzą mi overy rr. Wiem, że dziś niby sklad Bayernu nie jest pewny, że być może nie zagra Robben, Ribery, czyli skrzydła, które rożne zdobywają, ale to nie szkodzi. Jest Lewandowski, jest Muller, jest Shaqiri. Ja bym się dziś nie pakował w żadne win, czy handi. Miałem okazje być osobiście na meczu BVB ze Śląskiem i jakoś nie widziałem tego błysku w tych pilkarzach. Owszem wygrali, ale zagrali bardzo przeciętnie. Bayern też nie wiadomo jak podejdzie do tego meczu, na ile rzeczywiście jest to dla nich nobilitujace. Proponuję zagrać na rożne Bayernu, bo według mnie ta drużyna taka linie, w takim meczu pokryje.
⛔ 100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwajcaria Super League
Godzina:
19:45
Spotkanie: Vaduz - Luzern
Typ: Remis nie ma zakładu - FC Vaduz
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Prawdę mówiąc to średnio interesuję mnie ta liga szwajcarska, ale z dzisiejszej oferty wybrałem do zagrania właśnie mecz z tej ligi. Ciężko powiedzieć ile to % szans, że typ wejdzie ale biorąc pod uwagę specyfikę tej ligi to szanse na to jakieś są. Luzern to taki średniak w tej lidze, tak paczyłem na ich mecze wyjazdowe to ostatnio mają problem by osiągnąć na wyjazdach jakieś przyzwoite wyniki ale jak to mówią mecz meczowi nie równy i dziś Luzerna jest faworytem spotkania według bukmachera. Aczkolwiek ja uważam, że obie drużyny mają tu takie same szansę na wygraną z przewagą na zespół z Vaduz, gdyż uważam, że mimo nie najlepszych wyników ostatnich spotkań rozgrywanych przez zespół FC Vaduz - to ogólnie jest beniaminek w tym roku tej extraklasy piłkarskiej i nie ma co się po nim wiele spodziewać, z tymże w tamtejszej lidze grają również bardzo silne zespoły i wątpie, żeby druzyny takie jak Basel, Zurich, Grashopers, Thun, Young Boys Berno czy St. Gallen przegrały mecz w Vaduz a to jest sporo część juz tej ligi i ten zespół z Vaduz nie za bardzo będzie miał z kim wygrać u siebie a cały sezon bez wygranej u siebie napewno nikogo nie będzie cieszył. Nie oczekuję jakichś rewelacji po tym meczu, ale uważam, że Vaduz jest w tym meczu w stanie powalczyc o zwycięstwo i je odnieść, typ opiera się również na tym, że w przypadku remisu byłby zwrot pieniążków także nie jest najgorzej, a co do tej Luzerny - nie za bardzo wiem jak ten zespół gra ale myślę, że Vaduz nie popuści im i będzie starało się wbić im więcej goli niz Oni będą w stanie strzelić.

ZWROT - 0
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Superpuchar Niemiec
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: Bayern + Lewandowski strzeli
Kurs: 4.0
Bukmacher: WH
Analiza:
Mistrz ligi w ostatnich 2 sezonach czyli Bayern Monachium na przeciw Borussi Dortmund, która była wicemistrzem. Jak juz wszyscy wspomnieli i wszyscy wiedzą - oczy na pewno i Polaków i Niemców skierowane na Lewandowskiego. Mecz rozgrywany na Signal Iduna Park, a więc mozna powiedziec ze Lewy gra w domu, a w koncu bramek nastrzelał tam sporo i dzięki temu zapracował na transfer do badz co badz najlepszej druzyny w Niemczech. Problemem na pewno są kontuzje u obu ekip. Bayern bez Ribery&#39;iego i Lahma, a Borussia bez Gundogana (długotrwała), Sahina i Reusa. Słabszy srodek pola z roku na rok i mysle, ze druzyna z Dortmundu mimo gry u siebie nie wygra tego spotkania. Bayern jest solidniejszy, Lewy błyszczy w sparingach. Mysle ze taka mieszanka w typie mogłaby wejść.
⛔ 100
 
psotnick 894,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters - Qualifying
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Rory McLeod (ENG) - Robin Hull (FIN)
Typ: Robin Hull (FIN)
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Z popołudniowej sesji 2 typy wpadły mi w oko. Hull wczoraj szybko i skutecznie otrząsnął się po wpadce w Rydze z anonimowym Austriakiem i bez problemu odprawił groźnego Browna (5-2). Praktycznie wszystkie frejmy załatwił w swoim stylu, czyli jednym wysokim podejściem (65, 117, 55, 88, 63), więc tą wpadkę z Riga Open można śmiało potraktować jako wypadek przy pracy. Myślę, że ta ofensywna siła Fina powinna złamać do bólu bezpieczną defensywę, z której słynie McLeod, tym bardziej, że aktualna forma Anglika pozostawia sporo do życzenia. Po inne typy zapraszam do działu Snooker.
⛔ 100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Kwalifikacje do EUROBASKETU 2015
Godzina: 19:30
Spotkanie: Luksemburg - Polska
Typ: handicap -21.5 Polska
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Staram się omijać mecze reprezentacji Polski w obojętnie jakiej dyscyplinie, ale dzisiaj się przełamie i to zagram. Polska dzisiaj w eliminacjach dostaje za rywala ogórków jakich mało, to taki odpowiednik San Marino czy Andory w piłce nożnej. W meczach które można zobaczyć na livesports(nie chce mi się szukać głębiej) od 4 lat nie wygrali żadnego meczu, pewnie ich seria trwa dłużej.Ich ostatnie spotkanie zakończyło sie tylko 8-punktową porażką z Austrią, która też jest bardzo słaba, nie oglądałem tamtego meczu, ale wnioskuję że Austria do przerwy zrobiła sobie przewagę bo w pewnym momencie prowadziła nawet ponad 30 punktami a po przerwie dała pograć młodym żeby nabyli trochę ogrania.To jeśli taka Austria potrafiła z nimi tylomi prowadzić to tym bardziej stać na to Polaków. Luksemburg ostatnimi laty przegrywał z takimi &quot;tuzami&quot; kosza jak Dania, Szwajcaria, Holandia, Estonia i to przegrywał z kretesem z takimi słabymi drużynami. Polska nie gra w najmocniejszym składzie wiadomo ale takich rywali jak Luksemburg to powinni pokonywać z zawiązanymi oczami, na pewno na korzyść tej drużyny działa zgranie i team spirit. Mamy młodych zdolnych koszykarzy, którzy wchodząc na boisko nie obniżają poziomu a wręcz go podnoszą. Ponitka, Karnowski, Gielo (odpowiednio Ostende(mistrz Belgii), Gonzaga(NCAA), Liberty(NCAA), pamiętny rocznik 1993, który zdobył srebro na mistrzostwach świata u-17, jest jeszcze Michalak ale on dostaje mniej szans, przyszłość tej kadry fajnie się rysuję jest grupa młodych uzdolnionych chłopaków, wsparta przez doświadczonych starych lisów, kierowana przez wydaje się ogarniętego trenera, nic tylko grać i wygrywać.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dimitrow - Janowicz
Typ: Dimitrow -1,5 seta
Kurs: 1.775
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dostrzegam jakiś wybuch hurraoptymizmu po zwycięstwie Jano nad Gabaszwilim, ale moim zdaniem jest to bezzasadne. I przeciwnik był słaby (po kontuzji prezentuje się fatalnie) i sama gra &quot;szopy&quot; jakoś specjalnie nie olśniewała. Przypomnę, że poprzedni mecz Jerzyka na hardzie zakończył się megawpadką i moim bolesnym facepalmem.
Po drugiej stronie siatki Dimitrow, nie wiem czy stawiający na Jurka to dostrzegają! Od czasu wielkiej wpadki na French Open Bułgar gra jak z nut: wygrana w Londynie, półfinał łimbla i półfinał w Toronto. Po prostu ŁAŁ! Chłopak wygląda pewnie, pod czajnikiem się nie gotuje, nie ma wpadek z kelnerami, świetna technika. W pierwszej rundzie przywilej pauzowania z racji wysokiego rankingu.
Gdybyśmy zrobili wykres pozycji rankingowych od czasu miałby on kształt litery X. Dimi idzie ostro w góre, a Jano skoczył z wysokości bez spadochronu i spada wprost do Tartaru. Mecz staczającego się aspiranta bez głowy do wielkiego sportu z kimś, kto już dobił do czołówki i ma podstawy mentalne i teczniczne by się w niej na dobre zadomowić.
Dla mnie wybór jest jasny, niech twardy kort rozstrzygnie ;)
⛔ 100
 
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia
Godz: 17:30
Spotkanie: KuPS-MyPa
Typ: KuPS
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś zapraszam do Finlandii na mecz pomiędzy KuPS i MyPA. Ostatni mecz KuPS wygrało u siebie 1:0 z Rovaniemi, drużyna była ukierunkowana na grę obronną i kontrataki, tak właśnie było w meczu z Rovaniemi.
Trener Rajamaki był zadowolony ze swoich piłkarzy, po meczu mówił, że jego zawodnicy stoczyli świetną walkę i zdobyli cenne trzy punkty. Przed meczem z MyPa mówi, że ich taktyka będzie podobna do tej z poprzedniego meczu. Gospodarze tracą cztery punkty do miejsca uprawniającego do gry w eliminacjach Ligi Europy, więc nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów na własnym boisku. Gospodarze nie mają żadnych braków kadrowych na ten mecz, jedynie niepewny występu jest napastnik Chibuike (12/3).
MyPa w poprzedniej kolejce odpoczywali gdyż ich rywal grał towarzysko z Barceloną i mecz przełożono. Jeszcze kolejkę wcześniej zostali pokonani na własnym boisku 1:0 z HJK.
Trener gości czując respekt do gospodarzy oznajmił, że KuPS to drużyna świetnie grająca przed swoimi fanami. MyPa będzie musiała zagrać naprawdę lepiej w obronie by wywieźć jakieś punkty, ich bilans meczy wyjazdowych to to tylko dwa zwycięstwa i jeden remis, strzelając zaledwie 5 bramek, tracąc jednocześnie 20. Jednak niemoc na wyjazdach to nie jedyny ich problem, zespół będzie bez środkowego pomocnika Dema (18/0), który jest zawieszony. Napastnik Sihvola (19/7) jest kontuzjowany, a można powiedzieć że to ich najlepszy gracz i wyraźnie najbardziej niebezpieczny. W meczu nie zagrają również napastnicy Pinho (12/4) i Anttilainen (4/0).
KuPS u siebie gra naprawdę bardzo dobrze i liczę, że dzisiaj nie będzie inaczej i nie pozwolą wyrwać sobie jakichkolwiek punktów. Absencje gości, zwłaszcza najskuteczniejszego gracza pozwalają mi stawiać na zwycięstw gospodarzy.
✅ 85
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Superpuchar Niemiec
Godzina: 18:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: over 1,5 w I połowie
Kurs: 2,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Krótko o meczu, proszę o zrozumienie, gdyż goni mnie czas. Obu zespołom bardzo zależy na wygranej, pierwszy mecz o stawkę i od razu z najbardziej znienawidzonym rywalem. Można mówić, że piłkarze nie mają specjalnej motywacji na ważny dla kibiców mecz, ale ostatni przykład Bastiana Schweinsteigera w internecie stanowczo obala tą tezę. Piłkarze też mają dodatkowe ambicje na mecze z odwiecznym rywalem. Co więcej w obu bramkach brakuje pierwszych golkiperów. Pomiędzy słupkami Borussi Langerak, zamiast Weidenfellera. Z kolei w drużynie Bayernu Starke. Ostatnie mecze tych ekip overowe. Dodatkowa motywacja Roberta Lewandowskiego, z pewnością uciszy dzisiaj swoich byłych kibiców, a sprawi radość aktualnym. W Dortmundzie pierwszy ważny mecz dla Ramosa, również o przychylność fanów, co by nie pisać za dużo możemy być świadkami na prawdę kapitalnego widowiska. Mecze sparingowe zarówno gospodarzy jak i gości obfitowały w bramki, jeśli popiszą się podobną skutecznością to over 1,5 w połowie powinien pójść gładko.
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finland - Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lahti - Rovaniemi
Typ: X2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lahti to na ten moment druga siła, po HJK, w Finlandii. Zastanawia mnie jednak jak długo są w stanie grać na takim poziomie i osiągać takie serie dobrych spotkań. Dzisiaj goszczą Ekipę z Rovaniemi, dość niedocenianą moim zdaniem. Potrafią napsuć krwi każdemu i dzisiaj, być może nadarza się okazja. Lahti powiem dziś w niepełnym składzie, zawieszenia za kartki i kontuzje. ROPS po dość nieszczęśliwej porażce z KuPS przyjeżdżają urwać co najmniej jeden punkt i moim zdaniem jest ku temu dobra okazja.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria, Superpuchar
Godzina:
19:30
Spotkanie: Ludogorets - Botev Plovdiv
Typ: W drugiej połowie więcej bramek
Kurs: 2.08
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Z miejsca uprzedzę, że za bet dnia uważam zwycięstwo Bayernu w starciu z Borussia w Superpucharze Niemiec, ale z racji tego, że typ ten został już wykorzystany, postanowiłem zagrać dość ciekawy zakład, po bardzo atrakcyjnym kursie. Mianowicie, dziś o godzinie 19:30 dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami Ludogorets i Botev Plovdiv, którego stawką będzie zdobycie Superpucharu Bułgarii. Uważam, że we wspomnianym meczu więcej bramek padnie w drugiej połowie spotkania. Dlaczego? Ano dlatego, że jest to finał. A finały mają to do siebie, że w nich nie wymagane jest piękno gry, ale priorytetem jest zdobycie trofeum. Nikt nie będzie chciał stracić pierwszy bramki, ponieważ rujnuje to całkowicie założoną taktykę, a poza tym stawia w niezwykle trudnej sytuacji drużynę. Dlatego też pierwsza połowa zapewne posłuży jako typowe badanie sił, a obserwować będziemy prawdziwe piłkarskie szachy. Na potwierdzenie moich słów, choćby finał mistrzostw świata. Wcześniej Niemcy rozjeżdżali swoich przeciwników równo (no może z wyjątkiem Algierii), a w finale musieliśmy czekać aż do 120 minuty by poznać zwycięzcę. Może ranga spotkania nie ta, a i poziom również nie, ale pewne prawidła futbolu zachodzą na każdym poziomie. W drugiej połowie obie drużyny rozluźnią szyki, co również ma swoje uzasadnienie, przede wszystkim fizjologiczne. Drużyny nieco opadną z sił, przez co zrobi się nieco więcej miejsca, co spowoduje nieco więcej okazji do zdobycia bramki. Dlatego postanowiłem dziś grać ten typ, a że kurs jest bardzo ciekawy, Wam również to polecam.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Cincinnati - Masters 2014 (USA)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Matosevic Marinko-Isner John
Typ: 0:2
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Kilka dni temu wyżej wymienieni Panowie spotkali się na korcie i wygrał Isner 7:6, 6:4, a miało to miejsce w Atlancie 25 lipca gdzie Amerykanin obronił tytuł z przed roku. Od tamtego meczu minęło 19 dni czyli bardzo mało jak na bezpośrednie pojedynki. Od tamtego czasu John zanotował dwie porażki, najpierw w Waszyngtonie z Johsonem 6:7, 6:3, 7:6 gdzie nie obronił punktów za finał z poprzedniego roku oraz w Toronto przegrał z Dodigiem 6:4, 6:7, 6:3. Tutaj w Cincinnati ponownie broni wiele punktów za finał i w I rundzie pokonał Andersona 6:3, 6:4, Isner wygrał bez żadnego tie breaka, a wiadomo, że on nie jest wybitnym returnerem także taki wynik końcowy jest bardzo dobry. Marinko natomiast odpadł w II rundzie z Hewwitem w Waszyngtonie czy w kwalifikacjach z Kokkinakisem do Toronto. Tutaj w Cincinnati również musiał się przedzierać przez dwa etapy kwalifikacji i pokonał tam Pavica w trzech setach oraz Mannarino, a w turnieju głównym już Mahuta 6:4, 7:6. Napisze to co 19 dni temu....czyli Isner jest bardzo zmotywowany ponieważ broni potężnej ilości punktów,a Marinko również ma motywację aby w końcu pokonać Amerykanina i osiągnąć coś w turnieju Masters. Oglądałem ich poprzednie spotkanie i Australijczyk przegrał pierwszego seta na własne życzenie, bo miał już przełamanego Isnera lecz oddał później serwis i suma summarum przegrał w tie breaku 10:8, a przy 5:4 i serwis miał 100% sytuację której nie wykorzystał...no ale niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. 2:0 w bezpośrednich pojedynkach to nie jest dużo ale na pewno zawodnik prowadzący w tej klasyfikacji ma jakiś plan taktyczny aby kolejny raz wygrać z rywalem. Ponownie zaufam maszynce do serwowania i postawie,że wygra w dwóch setach.
✅ 102
 
anzelmo 207,7K

anzelmo

Użytkownik
13 Aug 2014, 20:00 Tennis » USA » ATP Cincinnati » Fognini F. - Hewitt L.
typ +2,5 gema Hewitt L.
kurs 1,7
MarathonBet
W tym meczu może sie wszystko zdarzyć Obaj graja ostatnio słabiej mając swoje dobre momenty-Dla mnie faworytem jest Leyton nawierzchnia pod niego - latka lecą ale aussi ciągle jest w dobrej formie zdrowie już nie to same.Co do Fabio można pisać dużo...genialny na cegle i nieobliczalny, podtrawi wygrywać piłki- gemy seryjnie ale także je oddawać. Głowa to jego problem często pajacuje przesadza...to powinno być bardzo ciekawe spotkanie.Dwaj tenisiści walczący praktycznie o każda piłkę.... Bilans 1-0 dla Włocha: 2013 Beijing -dziwny wynik 6-0 6-2 dzisiaj nie wieżę żeby to spotkanie tak sie skończyło w któraś ze stron...Fognin jest bardzo niestabilny- wręcz szalony. forma przeciętna w ostatnim meczu gdzie sie strasznie męczył(coś tam zgłaszał z ręka)z Roger-Vasselin E.6-4, 4-6, 7-65 grał w swoim dziwnym stylu... zdążył już odpaść w deblu z naszym Fyrstenbergiem.W Toronto - zwyciężył Youzhnego ale potem gładko przegrał z Andersonem i tak wkoło...jeden dobry mecz następny...plecy. Leyton od trawy w Newport na hardzie tez nie równy dobry przegrany mecz Raonic M. -7-61, 7-63 w Washington wcześniej ograł spokojnie Matosevica. Beznadziejny występ w Toronto i klęska z Benneteau-w 1 rundzie nie zachwycił ograł weterana Melzera w 3 setach.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom