>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.07.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 13. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Gold Cup
Godzina: 0:30
Spotkanie: Trynidad i Tobago - Kuba
Typ: 1 (-3ah)
Kurs: 3,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kuba dostała ładne lanie od Meksyku. A Zamiast 6-0 mogło być i 8 czy 9!
Kuba jeden celny strzał na bramkę + 2 niecelne. Ten celny w najmniejszym stopniu nie zagroził bramce Meksyku. Gdyby na bramce postawić gracza z pola to bez problemu by to złapał.
Obejrzałem całe spotkanie. Było widać rezerwę małą w grze Meksyku. To nie Meksyk grał tak wyśmienicie. To po prostu Kuba grała słabiuteńko. Mimo że Meksyk odpuścił drugą połowę, Kuba wraz zbytnio nie potrafiła zagrozić bramce na które stał Guillermo Ochoa.
Trynidad dobry mecz z Gwatemalą. Wygrali go pierwszą połową, potem było bronienie się. Pierwszą część spotkania po prostu zdominowali pokazując swoją siłę. 9-0 w jakichkolwiek strzałach na bramkę czy to celnych czy niecelnych, zablokowanych. Potem cofnięcie się i oddanie inicjatywy Gwatemali. Dobry ruch. Po co się przemęczać skoro ma się niemal wygrany mecz a kolejny już za 3 dni...
Bez wątpienia, po tym co pokazały obie ekipy po pierwszych meczach, to Trynidad jest faworytem i nie sądzę, aby jedna bramka przewagi im wystarczyła, aby oddać inicjatywę rywalowi.
Sądzę, e będą grać całe 90 minut i przy ewentualnym 2-0 nie przystopują.
Spodziewam się, że znów Kuba dostanie trochę bramek.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup
Godzina: 03:00
Spotkanie: Guatemala - Meksyk
Typ: over 4 (przy 4 bramkach zwrot)
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Meksyk w tym turnieju ma bardzo fajny skład i jak na razie wygrali swój pierwszy mecz z Kubą 6:0. Tej nocy może być podobnie, a nawet i bardziej &quot;boleśnie&quot; dla przeciwnika. Podopieczni Miguela Herrera w ostatnich 5 meczach pokryli ten over dwa razy, natomiast raz dostalibyśmy zwrot wkładu, co daje niezły wynik. Po drugiej stronie boiska stanie reprezentacja Guatemaly, która jest po prostu kiepska w porównaniu do Meksyku. Podczas 5 ostatnich ich meczy mój typ pokryli jeden raz, natomiast w dwóch pojedynkach dostalibyśmy zwrot. Wg mnie Meksyk powinien rozbić tą reprezentację podobnie jak reprezentację Kuby, jednak H2H na to raczej nie wskazuje, bo over 4 bramek padł tylko jeden raz, natomiast zwrot uzyskalibyśmy w 2 meczach. Myślę, że goli ze strony Guatemali raczej nie powinniśmy się spodziewać, bramki Meksyku broni Ochoa, natomiast bramek ze strony kolegów wcześniej wspomnianego bramkarza trzeba się spodziewać i wymagać tego od nich z takim przeciwnikiem jak dzisiaj. Myślę, że Herrera, dos Santos czy Vela pokażą dlaczego są rozpoznawali na całym świecie i pomogą w tym meczu wygrać (raczej przegranej nie można zakładać, chociaż to tylko piłka). Jak dla mnie wynik powinien być wysoki na korzyść Meksyku.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Gold Cup
Spotkanie Gwatemala-Meksyk
Typ: Meksyk wygra dokładnie 3 golami
Kurs 4.60
Buk sportingbet
Godz: 03:00
Analiza: O godzinie 03:eek:o czasu Polskiego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Gold Cup 2015 w którym Gwatemala zagra z zespołem Meksyku, Meksyk w pierwszym swoim spotkaniu z reprezentacją Kuby wygrała bardzo wysoko i przekonywująco ponieważ aż 0:6 Gwatemala natomiast nie sprostała reprezentacji Trynidad&amp;Tobago przegrywając 1:3. W tym spotkaniu nikt chyba nie ma wątpliwości która z ekip będzie faworytem do zdobycia kompletu punktów, ponieważ Gwatemala nie będzie raczej w stanie powalczyć z dużo silniejszym rywalem, który jednak ostatnich swoich spotkań nie może zaliczyć do udanych ponieważ z poprzednich kilku spotkań wygrał tylko właśnie z Kubą, Gwatemala natomiast nawet jeżeli przegrywała to tylko raz przegrała z Urugwajem 1:5 a resztę spotkań przegrywała znacznie niżej pomimo tego że miała Chociażby za przeciwników Meksyk peru Kostarykę. Myślę że w tym spotkaniu Meksyk wygra bez większych problemów, postawiłbym na ich wygraną dokładnie 3 Bramkami jak to miał miejsce całkiem niedawno kiedy obie ekipy ze sobą walczyły ,ale myślę też że Gwatemala nie zdobędzie w tym spotkaniu żadnego gola, polecam spróbować za drobne na under 4.5 gola w całym spotkaniu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

rudi

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Newport - Singiel
Godzina: 17.05
Spotkanie: S.Johnson - M.Berrer
Typ: win Johnson
Kurs: 1.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu dużo mówic Johnson ma dobry serwis na trawie w tym roku nie zrobił może wielkiego show, ale ograł Lacko na wimbledonie w 1 rundzie a potem z Dimitrovem wtopił ale seta mogł ugrać wynik: 7:6, 6:2, 7:6, natomiast Berrer to typowy świezak i nie daje mu większych szans.
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER ⛔ 100 &amp; KIEPSKA ANALIZA
 
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Gold Cup
Godzina: 00:30
Spotkanie: Trynidad i Tobago - Kuba
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Kurs może nie nadzwyczajny, jednak mecz jeden z pewniejszych jakie do tej pory typowałem. Mam nadzieję, że się nie przeliczę. Wyżej już było wspomniane dość dużo o tym spotkaniu. Kuba w meczu z Meksykiem pokazała swoje oblicze na tym turnieju. Brak kilku podstawowych graczy utrudnia im jakąkolwiek skuteczną i efektowną grę. Nie mają praktycznie nic do pokazania w przednich formacjach. Trynidad zaskoczył na plus w meczu z Gwatemalą (3:0 do przerwy, a po zmianie stron całkowita kontrola meczu), dlatego uważam, że dziś potwierdzi wysoką formę. Nie ma co dużo pisać o statystykach i h2h w poprzednich meczach. Dziś Trynidad jest zdecydowanym faworytem i wynik 3:0 jest jak najbardziej osiągalny. A gdyby jakimś cudem Kubie udało się coś strzelić to tylko plus dla nas i mojego typu. Polecam.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Argentyna 1
Spotkanie: Sarmiento Junin - Boca Juniors
Typ: 1
Kurs 5,51
Buk Pinnacle
Godz: 02:30
Jest to pierwszy pojedynek bezpośredni tych drużyn, więc nic tutaj tak naprawdę dokładnie nie wiadomo. Gospodarze znajdują się w tabeli tuż pod miejscami uprawniającymi do gry w play-off i na pewno mają tutaj o co powalczyć. Podobnie goście, którzy zajmują w tabeli jak do tej pory drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do lidera, jednak oni w ostatnich meczach wyjazdowych radzili sobie w kratkę, wygrywając zaledwie 3 z nich na 7 rozegranych. Gospodarze na własnym stadionie również spisują się średnio, jednak w większości rozegranych spotkań to ich piłkarze na własnym terenie zdobywali punkty. Myślę więc, że w tym spotkaniu przy wsparciu zgromadzonych na ich stadionie kibiców powalczą o zwycięstwo, ponieważ wsparcie to w tej lidze wydaje się być zawsze dużym atutem w rozgrywanych spotkaniach.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF
Godzina: 0:30
Spotkanie: Trynidad i Tobago - Kuba
Typ: pierwsze 10 minut - gole : powyżej 0,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dużym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Trynidadu i Tobago. Pierwszy mecz grali z Gwatemalą i wygrali go 3:1. Trynidad i Tobago w meczu przeciwko Gwatemali szybko strzelił te trzy bramki, gdyż ostatnia z tych bramek przez nich strzelonych była w 25 minucie. Pierwszego gola udało im się zdobyć już w 10 minucie meczu. Teraz ich taktyka na ten mecz może być podobna, czyli strzelić szybko bramki i spokojnie wyczekiwać końca meczu. Kuba fatalnie zagrała przeciwko Meksykowi, gdyż przegrali 0:6. Z tego co czytałem, to wynik mógł być jeszcze wyższy, więc Kuba jest po prostu słabiutka w obecnym składzie jaki mają w tych zawodach. W meczu z Gwatemalą udało się Trynidadowi i Tobago strzelić gola w pierwszych dziesięciu minutach meczu. Patrząc na to co zaprezentowała Kuba z Meksykiem, to tutaj widzę spore szanse na szybkiego gola dla Trynidadu i Tobago. Oczywiście jeśli Kuba strzeli gola w pierwszych dziesięciu minutach, to zakład też będzie trafiony.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional (2liga)
Godzina:
2:30
Spotkanie: Santamarina - Boca Unidos
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
Po niedzielnym sukcesie, zostajemy w Argentynie. O wpół do 3 czasu polskiego, w ramach 24 kolejki argentyńskiej 2 ligi, plasująca się na drugiej pozycji Santamarina, podejmowała będzie 19-tą Bocę Unidos. Gospodarze są wprawdzie w kryzysie, jeszcze niedawno pewnie prowadzili w tabeli, jednak w ostatnich 3 kolejkach zdobyli tylko 1 punkt, co musiało skutkować utratą palmy pierwszeństwa na tym szczeblu. Pomimo niedawnych trudności, wciąż widzę ich w roli faworyta. Każdy kryzys kiedyś się kończy, a ich poniedziałkowy rywal jest znakomitą ekipą na przełamanie. Boca w ostatnich siedmiu meczach zanotowała 6 porażek. Ogółem ostatni mecz wygrali 7 czerwca i to z jednym z kandydatów do spadku, z kolei ostatni raz na wyjeździe triumfowali uwaga... 7 maja, czyli ponad 2 miesiące temu. Spotkania poza domem wychodzą im po prostu fatalnie. Z 11 meczów wygrali tylko 2, a ich defensywa jest jedną z najgorszych w lidze, jeśli chodzi o wyjazdy. Santamarina w meczach u siebie prezentuje się bardzo dobrze. W 11 spotkaniach triumfowali 7-krotnie, posiadają również najlepszą defensywę, która straciła do tej pory na własnym obiekcie jedynie dwie bramki! Myślę, że własny teren i kibice pomogą przezwyciężyć kryzys ekipie gospodarzy. W Argentynie rzadko się zdarza aby jeden z najlepszych zespołów w lidze nie wygrał trzeciego kolejnego meczu u siebie, gdzie przeważnie własny stadion jest tam dla innych twierdzą ciężką do zdobycia. Zła passa miejscowych powinna się dziś skończyć, po trzech tygodniach bez zwycięstwa Santamarina (jeśli marzy o bezpośrednim awansie), musi zgarnąć komplet punktów z tym ligowym przeciętniakiem.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina : MMA/UFC
Spotkanie: Darrell Montague vs Willie Gates
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk Pinnacle
Godz: 00:30
Krótko walka już o 00.30 jako pierwsza gali

Darrell jeszcze do niedawana uważany za czołówkę wagi muszej ale na dzień dobry w UFC dostał zawodników z samego topu i je przegrał .

Głownie atuty jak dla mnie które będzie miał na rywalem :

Na pewno lepsza szybkość i lepsza technika ( to powinno zadecydować ) po klatce porusza się bardzo zwinnie niczym tańcząc wokół rywala

Po drugie będzie miał przewagę zapasów i parteru a w tym rywal kuleje i to konkretnie , jest tam strasznie cienki .

Odwrotna pozycja kolejna przewaga Darrella . Na tle rywala wygląda na lepiej ułożonego , bardziej poukładanego .

Stawiam na poddanie . Bardzo dobry kurs .
http://forum.bukmacherskie.com/f201/the-ultimate-fighter-21-finale-american-top-team-vs-blackzilians-122689.html#post5495299
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Gold CUp
Typ wyzej do usuniecia, bo nie na ten dzien
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 2:30
Spotkanie: Sarmiento - Boca
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dokonczenie 16 kolejki argentynskiej Primera Division. Beniaminek Sarmiento mierzy sie z wielokrotnym mistrzem Argentyny, Boca Juniors. Gospodarze spisuja sie powyzej oczekiwan, choc zajmuja 19 miejsce na 30 osobowa lige. Wygrali 4 z 15 meczow. Wynik slaby, ale dajacy to czego chce ta druzyna. Bilans bramkowy lekko ujemny 16:18, ale pokazujacy ze druzyna gra w wiekszosci czasu rowno. Wielokrotne remisy 0:0, 1:1 czy przegrana 1 bramką to standard. Boca z kolei niby w kryzysie, ale dalej zajmuja 2 miejsce i gdyby dzis wygrali to wskakuja na fotel lidera. Te zespoly nigdy ze soba nie grali poniewaz graly w innych ligach.
⛔ 100
 
stanley-63 917,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szwecja / Allsvenskan /
Godzina - 19:05
- Helsingborg : Djurgarden
- Bramkowy remis
- Kurs 4.33 / Bet365

Dziś u mnie Szwecja i pojedynek pomiędzy Helsingborgem a Djurgarden , w pierwszym planie szukałem zwycięzcy i powiem szczerze że trudno go wytypować , z jednej strony gospodarze dla których ten sezon nie zbyt dobrze się układa , zajmują odległe 9 miejsce a w bilansie więcej porazek niż zwycięstw 5-3-6 , a gole no cóż z tym też nie jest najlepiej bo 18:18 , ale jest też coś na plus bo grają u siebie gdzie bilans 4-1-1 i 10:3 w bramkach może dawać jakąś nadzieje na korzystny rezultat , z drugiej strony goście którzy są na miejscu 5 a w 14 dotychczasowych pojedynkach tylko dwa razy schodzili z boiska pokonani ich bilans to 7-5-2 i br. 26:15 i jak widać jest sporo remisów , z tych 5 meczy remisowych az 3 są w delegacjach bo ich bilans wyjazdów to 3-3-1 no i z bramkami też jest dobrze bo 11:8 tak więc możemy dziś liczyć na gola z ich strony , a teraz H2H który wygląda tak : 8-9-13 i br. 42:50 na korzyść gości jednak z tych 9 remisów aż 6 padło właśnie na stadionie Helsingborga , bilans meczy w których gospodarzem jest Helsingborg to 6-6-3 i br. 24:19 tak więc patrząc na to że w tym sezonie gospodarze lepiej spisują się u siebie a z Djurgarden na swoim też im nie żle wychodzi pokuszę się tu na remis ale z bramkami , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi dwa razy padł remis , tutaj 1:1 a w rewanżu 2:2 tak więc wielce prawdopodobne że i dziś może się tak zakończyć !
⛔ 100
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna; Veikkausliiga
Spotkanie: Inter Turku - Mariehamn
Typ: 1/1
Kurs 4.1
Buk Expekt
Godz: 17:30
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą drużyna z czwartego miejsca - Inter oraz drużyna z piątego - Mariehamn. Inter w ciągu ostatnich pięciu meczy strzelił 14 bramek: m.in. wygrał 3:0 z liderem - HJK, inne wyniki to 3:0 z HIFK, 3:1, 4:1 i 1:1 z dzisiejszym rywalem, jednak trzeba zaznaczyć, że było to w okresie ich lekkiego kryzysu, gdzie nie potrafili uciułać zbyt dużo punktów. Dodatkowo mogę dodać, że wszystkie wyniki ostatnich spotkań rozstrzygały się już w pierwszej połowie. (2:0 po I połowie z HJK, 2:0 z HIFK) Mariehamn jest drużyną, która często remisuje, bo zremisowała ostatnie 4 spotkania (2 razy po 0:0 i 1:1). Teoretycznie grają bardzo dobrze na wyjazdach, ponieważ przegrali zaledwie jedno spotkanie (0:1 z HJK), a większość remisują (0:0 z Lahti, 1:1 z HIFK), ale wydaje mi się, że to nie wystarczy w dzisiejszym meczu. Zakładam, że mecz jak większość spotkań Interu Turku rozstrzygnie się już w pierwszej połowie - w zależności od jej wyniku, taki sam będzie po końcowym gwizdku, a ja stawiam, że będzie to zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
A 3

azel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lunds vs Kristianstads
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tym spotkaniu zmierzą się dwie drużyny z dolnej tabeli. Dla gości jest to ogromna szansa na odskoczenie od grupy spadkowej a kiedy indziej to zrobić jak nie w meczu z ostatnia drużyną ligi? Gospodarze w 13 spotkaniach strzelili zaledwie 8 bramek tracąc przy tym aż 38! Statystyki nie dają im szans z drużyną gości. Gdy weźmiemy pod uwagę, że miesiąc temu w bezpośrednim pojedynku wygrali dzisiejsi goście jestem ku temu aby postawić właśnie na nich.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chorwacja, 1.NHL
Spotkanie: RNK Split – Lok. Zagrzeb
Typ: over 2.5
Kurs: 1.92
Buk: unibet
Godz. 20:00
Analiza:
Do zakończenia pierwszej kolejki Chorwackiej 1.NHL pozostałe nam jedno spotkanie a będzie to starcie ekip które na pewno będą chcieli walczyć o podium tych rozgrywek – RNK Split będzie podejmować przed własną publicznością Lokomotiw Zagrzeb. Na pewno dla gospodarzy idealnym rozwiązaniem będzie inauguracyjne zwycięstwo przed własnymi kibicami, tym bardziej że poprzedni sezon średnio udany nie udało się zakwalifikować do eliminacji Ligi Europejskiej, brakło niewiele. Sami są jednak sobie winni za dużo remisów to może w kontekście typu trochę martwić ale nastawienie zespołu trochę się zmieniło wraz z przyjściem w styczniu nowego opiekuna zespołu i już było widać w drugiej części sezony odważniejsze podejście zresztą u siebie ten zespół problemów ze zdobywaniem bramek nie miał to co jednak najbardziej cieszy to zarówno w bramkach zdobytych jak i straconych bilans domowy był wyższy w obu przypadkach niż na wyjeździe. Pierwszy mecz nowego sezonu powinien być bez kalkulacji. Rywal dziś idealny do rozegrania otwartego meczu goście to kipa bazująca tylko na młodych graczach co roku jest zespołem walczącym o podium, do tego strzelając dużo bramek i jeszcze więcej tracąc, w tym drugim przypadku nie ma co się dziwić tej młodzieży brakuje po prostu doświadczenia za to z drugie strony młodzieńcza fantazja sprawia że w ataku jest technika, kreatywność i kombinacja- to wszystko przełożyło się na najwyższą średnią bramkową w poprzednim sezonie 3.5 bramki na mecz. Pierwsze mecz eliminacyjne do Ligi Europejskiej tylko utwierdzają w przekonaniu że znowu będą sporo strzelać i tracić. Faworytem są goście którzy zagrają tak jak zwykle czyli strzelić po prostu jedną bramkę więcej od przeciwnika nie patrząc na to ile stracą jeśli z taką samym nastawieniem wyjdą gospodarze to dla mnie będzie to po raz kolejny festiwal bramkowy z udziałem ekipy Loko.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, kwalifikacje WTA Bastad
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cornelia Lister - Ysaline Bonaventure
Typ: 1
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś decydująca runda kwalifikacji do WTA Bastad. Reprezentantka gospodarzy w pierwszej rundzie pewnie pokonała Sasnovich, która ostatnio była w dobrej formie, a teraz przyjdzie jej zmierzyć się z trochę słabszą zawodniczką, która jednak nadal pozostaje zdecydowaną faworytką tego meczu. Lister to młoda zawodniczka i wyczuwam tutaj value, bo takie tenisistki potrafią wejść na wyższy poziom w poważnym turnieju właśnie u siebie. Niedawno w turnieju ITF właśnie na kortach w Bastad Lister zanotowała życiowy wynik, jakim był awans do półfinału. Rywalką jest niezła zawodniczka, ale na pewno nie do ogrania. Bonaventure notuje sporo wpadek i nie prezentuje najwyższej klasy. W kwalifikacjach do Roland Garros z kortu zmiotła ją Ons Jabeur, a w tym roku nie może tak jak Lister pochwalić się półfinałem ITF (maksymalnie była w ćwierćfinałach). I choć startowała w nieco mocniej obsadzonych turniejach, to jednak jeżeli przez cały sezon nie jest w stanie wskoczyć na ten poziom, musi to świadczyć o tym, że Lister jak najbardziej może wykorzystać tutaj znajomość kortu i wsparcie trybun i spróbować sprawić drugą niespodziankę w kwalifikacjach.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna, Veikkausliiga
Spotkanie: Inter Turku - Mariehamn
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Buk: Bet 365
Godz: 17:30
Analiza:
Hej. Wybrałem mecz piłki nożnej z ligi Fińskiej. Tam sezon jest na półmetku, liga gra systemem wiosna-jesień. wybrałem mecz 2 drużyn graniczących ze sobą w tabeli. Inter plasuje się na 4tej pozycji z dorobkiem 27 punktów po 17 meczach i bramek 28 do 16. Mariehamn plasuje się na 5tej pozycji. Również rozegrał 17 meczów i w tych spotkaniach uzbierał 26 punktów i bramki 17 do 14. Oba zespoły sporo remisują. Mariehamn 8 razy w tym sezonie z czego 4 razy to ostatnie 4 mecze. Inter Turku remisowało 6 razy, z czego 2 razy w 5 ostatnich spotkaniach. Do tego oba zespoły w tym roku grały ze sobą 3 razy, a 2 ostatnie to remisy. POWODZENIA.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Gojowczyk P. - Safwat M.
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dość ciekawe spotkanie nam się dziś szykuje. Niemiec miał już &quot;przyjemność&quot; grać z Safwat&#39;em, z którym przegrał w dwóch setach, a było to w roku &#39;14. Co prawda był to kort twardy, ale dziś im przyjdzie się zmierzyć na korcie ziemnym, gdzie Gojowczyk nie spisuje się najlepiej. Masa błędów, wyrzucanie piłek i co najważniejsze przegrywanie prawie z każdym. Gojowczyk jest naprawdę chimerycznym graczem i bardzo rzadko na niego stawiam. Dziś myślę, że może nadal grać &quot;swój tenis&quot; i przegrać z oddalonym o wiele miejsc przeciwnikiem. Po takim kursie polecam grać śmiało. Jeśli Safwat będzie dobrze serwował i nie da się przełamać w pierwszych gemach to myślę, że sobie bez problemu poradzi.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Inter Turku- Marienham
Typ: 1 połowa over 1.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
analiza: Typ oparty w 100% na statystyce, bede grac go 4 raz i mam nadzieje, ze bedzie to kolejne dobre posuniecie. Inter Turku imponuje bowiem na swoim stadonie niezwykla passa. Otoz od początku roku we wszystkich domowych meczach Turku strzelało choć jedną bramkę w pierwszej połowie, a ogólnie w 1 połowach meczów, które gra u siebie Turku padało ostatnio kolejno- 2,2,2,2,5,2,2,4,2,4,2 bramki. Pczatki spotkan tej druzyny to naogol bezkompromisowa wymiana ciosow i atak na pierwszym miejscu. Taktyka ta jest nizalezna od rywala , a poza tym skuteczna. Przekonalo sie o tym ostatnio HJK dostajac 3:0. Mysle , ze dzis ta strzelecka seria zostanie utrzyma i Inter da kolejny pokaz ofensywy w pierwszych kwadransach meczu. Polecam.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna U19ME
Godzina: 20
Spotkanie: Hiszpania-Holandia
Typ: BTS i Hiszpania
Kurs: 3.3
Bukmacher: William Hill
Faworytem tego meczu zupelnie slusznie jest Hiszpania ma w swoim skladzie wiecej klasowych pilkarzy jak chocby Asensio z Realu, rozbili w pyl Niemcow pozniej co prawda zlekcewazyli Rosje ale teraz wyglada na to ze nastapi pelna mobilizacja i ponowne zwyciestwo ktore zagwarantuje im 1miejsce i mecz ze znacznie slabsza Grecja.Holandia zeby marzyc o awansie musi tutaj wygrac, remis nic im nie daje wiec oznacza to ze od poczatku musza atakowac. A ze ofensywe maja znacznie silniejsza od obrony podejrzewam a obrona Hiszpanow nie jest jednak moniltem podejrzewam ze jedna bramke powinni ustrzelic.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom