>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 13.07.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 13 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 572,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Peru, Piłka Nożna
Mecz: Cienciano - Inti Gas
Typ: 2
Kurs: 3.95
Buk: Bwin
Inti Gas w ostatniej wygranej strzelilo 3 bramki ze stalych fragmentow i jedną z gry, wygrywając 4-0 z typowym średniakiem u siebie. Widać ze są groźni ze stalych fragmentów. Cienciano natomiast bez formy i ostatnio 0-1 u siebie przegrana z typowym underdogiem w tym meczu Hunyacao. Warto dodać strata bramki z głowki po dosrodkowaniu. Mysle ze goscie beda mieli sporo okazji do strzelenia ze stalych fragmentow. Slaba forma gospodarzy (tylko jedna wygrana w ostatnich 5 meczach). Po sprawdzeniu gry obydwu druzyn nie widze wielkiej roznicy miedzy tymi skladami, i grą obydwu druzyn, która wydaję sie byc podobna, tudziez zagram w tym meczu na lepszy kurs i druzyne w lepszej formie. Bwin oferuje najlepszy kurs bo wszedzie indziej mamy cos okolo 3.5.
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka WNBA
Spotkanie: Connecticut Sun - Chicago Sky
Typ: -4,0 SKY
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Witam dzisiaj nie odpuszczę tematu i po fatalnej wczorajszej pomyłce, cóż zdarza się ostro atakuje ten mecz. Sytuacja jest zgoła odmienna niż wczoraj , moim zdaniem jeszcze korzystniejsza niż w spotkaniu Tulsa - Los Angeles. Sun ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej, które w dodatku u siebie wygrało tylko raz z przesłabą na wyjazdach Tulsą i drugi na początku sezonu z New York Liberty które grało piach, a właściwie nic. Chicago wiceliderki Konferencji i widać że łapią formę ostatnie 2 mecze na wyjeździe zdecydowane wygrane (różnica dwucyfrowa). Myślę że Sun nie będą ich dzisiaj w stanie powstrzymać i taki handi po takim kursie przyjemnym spokojnie zrobią. Są rozpędzone i w gazie nie widzę innego scenariusza jak pewne zwycięstwo Chicago. Jak się mylę to już więcej mojego typu z WNBA nie zobaczycie ???? . To jest mój typ na miłe przebudzenie z rana. Pozdrowionka
Gorący typ Maxiego ???? . Jestem tutaj dla Was ????
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Norwegia(Tippeligaen)
Spotkanie: Molde - Viking
Typ: 1
Kurs: 1.75
Godz:15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Norwegii na mecz Tippeligaen.
W meczu tym zmierzą się Molde oraz Viking.
Molde rozegrało w lidze piętnaście meczy i zdobyło w nich siedemnaście punktów co daje jedenaste miejsce w Tippeligaen.
Gospodarze grali u siebie siedem razy i zdobyli dziewięć punktów po trzech wygranych i czterech porażkach, bilans bramek u siebie 15-13.
Viking natomiast zagrał w Tippeligaen również piętnaście razy lecz zdobył dwadzieścia pięć punktów co plasuje go na piątym miejscu w tabeli.
Goście na wyjazdach grali osiem razy i zdobyli dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz czterech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 9-12.
Mój typ na to spotkanie to jedynka, Molde z ostatnich pięciu meczy u siebie wygrało trzy w tym ostatnie dwa z rzędu a Viking ostatnio na wyjazdach porażka i remis czyli chyba spadek formy wyjazdowej.
Gospodarze z Molde muszą wykorzystywać takie spadki formy swoich rywali.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Valais Cup 2013
Spotkanie: Olympique Marsylia - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jedna z moich ulubionych drużyna zagra w ramach Valais Cup swój pierwszy mecz tego turnieju z francuską Marsylią. Spotkanie odbędzie się w szwajcarskiej miejscowości Sion. I właśnie z tą lokalną drużyną grał już Olympique, który to spotkanie zremisował 1:1 by przegrać go ostatecznie w karnych. Dla porównania Smoki rozegrały do tej pory już dwa sparingi, oba wygrane a bilans po tych spotkaniach wynosi 20:0 ! Ok pokonane drużyny czyli Valadares Gaia i MVV Maastricht wrażenia robić nie mogą ale styl w jakim Porto odprawiło obie drużyny już tak.
Osobiście bardzo żałowałem Jamesa i Joao a raczej ich odejścia ale Smoki to Smoki - mają swój niesamowity styl, który nadal się utrzymuje, pressing cały czas działa jak należy do tego przyszli nowi (Ghilas, Josue i Lica) i wszystko wskazuje na to, że najbliższy sezon będzie równie udany. Wiadome, że teraz jest okienko transferowe i są jeszcze ruchy kto odejdzie kto nie ale póki co all wygląda dobrze.
Jeśli chodzi zaś o Marsylię to według mnie wzmocniła się dość znacząco. Przyszedł bowiem Dimitri Payet z Lille oraz młodzieżowy reprezentant Francji, Benjamin Mendy. Z kolei klub opuścił po rocznym wypożyczeniu Joel Barton (QPR).
W meczu Marsylii z Sion nie grali Valbuena, Mandanda i Payet. Teraz mają zagrać wszyscy ale trener zapowiedział, że będą to zapewne połówki. Tak samo będzie w Fc Porto, gdzie rotacja będzie najprawdopodobniej taka jak w meczu z MVV Maastricht czyli praktycznie całym składem.
Podsumowując stawiam na Porto bo obiektywnie patrząc są według mnie drużyną lepszą, z lepszym składem i rezerwą oraz co najważniejsze w tym momencie przygotowań drużyną będącą w dużo większym gazie niż drużyna francuska. Powodzenia !
✅ 130
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Robert Milkins - Marco Fu
Typ: Robert Milkins brejk 50+ w 1 frejmie
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Ciekawy bet za minimalną stawkę, na podstawie statystyki i własnych obserwacji. Milkins rozegrał w Bendigo trzy mecze i każdy rozpoczynał z rozmachem budując w partii pierwszej wygrywające podejście: z Woollastonem (85 pkt), z McLeodem (87 pkt), z Fordem (66 pkt), czemu ma się to zmienić teraz? Robert na początku spotkania wygląda niemal zawsze lepiej niż w jego trakcie, zaczyna z wysokiego C, krótko mówiąc i to już jest dość stałe zjawisko trwające więcej niż jeden turniej. Po takim kursie za dosłownie 1j warto. Strata nie zaboli, a satysfakcja z ustrzelenia wysokiego kursu będzie bardzo wysoka.
⛔ 100
 
psotnick 934,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Robert Milkins – Marco Fu
Typ: Marco Fu -2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: william hill

W pierwszym półfinale mocnym faworytem musi być Marco Fu, który w tym tygodniu pokazał wszystkim błyskotliwą formę. Imponował zwłaszcza wysoką skutecznością na długich wbiciach, a to zawsze kiepska wiadomość dla jego rywali, bo kiedy Marco już dopcha się między czerwone, to nie ma lepszego w tourze w budowaniu breaka na niewielkim dystansie. I to się potwierdza w tym turnieju: setki wbijane jakby od niechcenia (102, 115, 130, 131), do tego kilka breaków robiących (80, 70, 94) i seryjnie zdobywane partie. Jeśli jutro reprezentant Hongkongu zaprezentuje choćby 70% dotychczasowej formy, to powinien łatwo znaleźć się w finale. O awans może być tym łatwiej, że Milkins chyba złapał małą zadyszkę, bo w dzisiaj z Fordem zaprezentował się mocno przeciętnie i końcowa wygrana była do końca niepewna. Może się mylę, ale kto wie czy w najważniejszej fazie turnieju Anglika nie wstrzymuje coś w rodzaju szklanego sufitu, bo to już nie pierwszy raz, gdy po początkowych fajerwerkach gaśnie w dalszej części turnieju. Jeśli dodamy do tego, że bilans bezpośredni również wyraźnie na korzyść Azjaty, to faworyt tego meczu wydaje się jeszcze bardziej oczywisty. ⛔ 100
 
mata10 0

mata10

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna,gold cup
Spotkanie: Trynidad i Tobago -Haiti
Typ: Trynidad i tobago
Kurs: 2.45
Bukmacher: William Hill
Analiza: Nie rozumiem kursu TOB. Sa oni w dobrej formie. Na pewno w lepszej od Haiti,ktora gra gorsza pilke obecnie. Faktycznie TOB zaliczyli troche remisow i porazek ale spojrzmy z kim grali -z druzynami moze nie wielkim potencjalu,jednak byli oni poza zasiegiem Trynidadu. Z Haiti jest inaczej. Nie dysponuja oni zadnymi dobrymi graczami, wrecz przeciwnie sklad jest bardzo slaby. TOb graja dobrze z kontry,oczywiscie nie jest to jakas wielka roznica poziomu pomiedzy tymi druzynami,jednak Tobago to zespol ktory jest w stanie pokonac Haiti. Maja kilku przyzwoitych graczy ktorzy potrafia zrobic przeciwko nim roznice. Biorac pod uwage ich ostatnie mecze, wykazali sie sporym zaangazowaniem i dlatego przewiduje taki sam scenariusz z Haiti. Wreszcie zla passa zostanie przerwana. Moim zdaniem taki moment nadejdzie dzisiaj, a zawodnicy beda bardzo zmotywowani i wygraja. Po takim kursie az warto zaryzykowac.
⛔ 100
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Płd., K-League Classic
Spotkanie: Incheon Utd - Daegu FC
Typ: Podwójna szansa: remis lub
Daegu FC
Kurs: 2,30
Bukm
acher: Bet365
Analiza:
O godzinie 12:30, czwarta drużyna ligi- Incheon Utd, podejmie na własnym boisku trzynasty zespół- Daegu FC. Lepszą formą dysponują gracze gospodarzy 3-1-1 8:6. Natomiast forma Daegu FC przedstawia się następująco: 2-1-2 10:10, a więc nie tak tragicznie jak na przedostatni zespół ligi. Dla mnie najważniejsze jest to, że Daegu FC ostatnio na wyjazdach przegrało 6 kolejnych meczy. Nadal upieram się, że nic nie może wiecznie trwać i zespół gości będzie gryzł murawę aby wyrwać chociażby 1 punkt (wczorajszy Bohemians był &quot;wypadkiem przy pracy&quot;). Mama nadzieję, że tym razem historia spotkań odegra kluczową rolę w końcowym zwycięstwie. Bilans spotkań tych drużyn nie jest korzystny dla drużyny Incheon i przedstawia się następująco (historia sięga 2004 roku):12-9-7. Kurs na gospodarzy rzędu 1,60, przy tak wyglądającej historii spotkań jest dla mnie śmieszny. Dlatego uważam za bardziej opłacalne jest granie na underdoga z podpórką.
⛔ 100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Honduras - Salvador
Typ:2
Kurs:4,5
Bukmacher:bet365
Analiza:
Zacznijmy od tego, że gdyby w meczu Haiti-Honduras ci pierwsi wykazali się większą skutecznością i ten mecz przynajmniej by zremisowali, kurs na ten meczy wynosiłby zapewne około 3,5 albo i niżej.
Jednak brak skuteczności zdarza się nawet najlepszym.
Obie drużyny grają w ostatnim czasie dość równo, jeśli chodzi o wyniki same w sobie, może z lekką przewagą Hondurasu.
Honduras jednak gra bez kilku podstawowych zawodników, a mecz z Haiti był wygrany dzięki odrobinie szczęścia i braku szczęścia po stronie Haiti - to oni przeważali w meczu.
Salvador wywalczył remis z Trynidadem po dość zaciętym meczu, jednak to Salwador częściej był w dogodnych sytuacjach do strzelenia bramki.
Liczę, że Salvador zagra przynajmniej tak dobrze jak w meczu z Trynidadem i skuteczność będzie także dość dobra!
Reasumując, patrząc na ostatnie mecze Haiti vs Honduras ; Salvador - Trynidad dziś zagra drużyna, która wygrała dzięki odrobinie szczęścia vs drużyna, która przeważała w meczu, jednak zremisowała.
Kurs 4,5 kursi i to bardzo.
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Szwecja 1 liga
Spotkanie:Brommapojkarna v IFK Goteborg
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu wystąpi gospodarz- drużyna zajmująca 15 miejsce w tabeli,oraz goście zasiadający na fotelu lidera.Gospodarze zanotowali ostatnio trzy porażki z rzędu natomiast goście ostatni swój mecz zremisowali z Helsinborgiem(3 miejsce), a wcześniej dwa mecze wygrali.W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn bywało tak,że do przerwy był remis,a dopiero w drugiej połowie piłkarze z Goteborgu pokazywali swoją wyższość nad rywalem.
Nie wykluczam jutro takiego scenariusza, jednakże ja gram bezpieczną 2 na gości.Tobias Hysen poprowadzi swoją drużynę do pewnego zwycięstwa nad drużyną z Brommapojkarny i najbardziej utytułowany szwedzki klub zrobi kolejny krok w drodze do mistrzostwa,które ostatnio zdobyli w 2007 roku.
⛔ 100
 
P 4

pawels0n

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Thiemo De Bakker-Carlos Berlocq
Typ:zero:2
Kurs:2
Bukmacher:Bet365
Analiza:
De Bakker sczesliwie wygral swoje dwa spotkania,Troicki i Berdych popełniali tragiczne błędy, tutaj Berlocq nie da szans holendrowi.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bastad
Spotkanie: Dimitrov(+1.5 seta) - Verdasco
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Z Londyńskich trawiastych kortów przerzuciliśmy się na mączkę w szwedzkim Bastad. Wiemy jak dobrze zagrał Verdasco na Wimbledonie. Był set od półfinału, no ale na drodze stanął niesamowity Murray, późniejszy triumfator turnieju. Fernando na cegle nie jest już taki świetny, ale ciągle jest bardzo mocny. Potwierdził to wygrywając wczoraj z innym mocnym Hiszpanem - Almagro, 2:1. Wcześniej bez straty seta pokonał Struff&#39;a i Vinciguerra&#39;e. Natomiast Bułgar we wcześniejszych rundach wygrał z Ymer&#39;em 2:1, Volandri&#39;m 2:1 i Monaco 2:0. Tu jedynie można zwrócić uwagę na zwycięstwo z Monaco, ale aktualnie Juan wg mnie znajduje się klasę niżej Verdasco. Dimitrov stracił po secie ze słabszymi zawodnikami. Po przegraniu pierwszego seta z tymi słabszymi, szybko wygrywał drugiego. Myślę, że i tu przyjdzie mu schodzić na przerwę z setem do tyłu, ponieważ forma Fernando z Wimbledonu nie spada. Grigor oczywiście się nie podda i na pewno będzie szukał szansy w drugim secie, tak jak z Volandri&#39;m i Ymer&#39;em, ale jego dzisiejszy rywal jest zbyt mocny.
Nie spodziewam się tu zbyt szybkich setów, bo Bułgar na prawdę wie na czym polega tenis i może się pochwalić tegorocznymi zwycięstwami nad Djokovic&#39;em (2:1) i Janowiczem (2:0). Mimo to tenis Hiszpana bardziej mnie przekonuje i stawiam na może nie łatwe, ale jednak 2:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja
Spotkanie: Brommapojkarna ₋ IFK Göteborg
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: WilliamHill
...takie kursy trzeba brać z pocałowaniem dłoni ! 1 miejsce w tabeli podejmuje na wyjeździe drużyne prawie zamykającą tabele. W przodzie tabeli niesamowity ścisk drużyn dążących po tytuł mistrza ligi szwedzkiej &amp; dumnie właśnie krocząca po niego drużyna gości. Sugeruje się wygraną tej drużyny z racji tego że Brommapojkarna czy jak sie to pisze ostatnie spotkania czy też wszystkie dotychczasowe gra ze klękajcie narody !
* W dzisiejszym pojedynku obu ekip wśród gospodarzy zabraknie kluczowych zawodników co wg. mnie wpłynie na losy spotkania !
B. Đorđić / Pomocnik (15/0)
N. Bärkroth / Napastnik (12/2)
N. Westberg / Bramkarz (11)
M. Falkeborn / Obrońca (8/0)
- dziś między słupkami stanie mało doświadczony bramkarz I. Vazgec (27 lat i 4 występy w drużynie). Mam nadzieje że póści kilka szmat i to będą łatwo zarobione pieniążki.
⛔ 100
typ nietrafiony, typ powtórzony​
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League
Spotkanie - Yokohama F. Marinos : Omiya Ardija
Typ - Omija Ardija
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :
........ no to jak gra Japonia to mój typ znowu na nią , tym razem nie wybieram Urawy bo chłopaki mnie dwa razy zawiedli wybieram za to pojedynek pomiędzy 4 w tabeli Yokohamą a liderem Omiyą i liczę na zwycięstwo lidera . Omiya Ardija w tym sezonie gra super i po 15 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 36 pkt a ich dotychczasowy bilans to 11-3-1 bramki 28:11 , zastanawiałem się jak zespół będzie grał po przerwie w rozgrywkach ale po 2 spotkaniach jakie zostały rozegrane widać że przerwa na nich nie wpłynęła żlę i dalej grają swoje . Yokohama natomiast pomimo że zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 28 pkt i bilansie 8-4-3 oraz 27:16 w bramkach wydaje mi się że nie gra jakoś super bo w 2 spotkaniach po tej przerwie najpierw chłopaki u siebie remisują z ostatnią w tabeli Oitą 1:1 a w ostatnim spotkaniu w meczu wyjazdowym polegli na C-Osaka 2:1 , jest jednak obawa co do mojego typu bowiem Yokohama na swoim terenie jeszcze nie przegrała ani jednego spotkania a ich bilans gry u siebie to 4-4-0 bramki 14:9 ja jednak liczę na ich pierwszą porażkę dzisiaj , mam dwa powody otóż w ostatnim spotkaniu które wymieniłem wyżej z Oitą ostatnią drużyną przegrywali i musieli gonić wynik ostatecznie im się udało i 1:1 natomiast H2H pomiędzy nimi a Omiyą pokazuje mi że dziś już może tak łatwo nie być i na 26 pojedynków bilans 7-11-8 bramki 28:23 widać że dużo remisów ale popatrzmy na statystykę meczy na Yokohamie 4-2-6 i bramki 14:14 natomiast gdy grają na Omiya to 2-9-3 bramki 9:14 pokazuje nam różnicę , w tym roku 03.04.2013 obie ekipy spotkały się tutaj w meczu pucharowym i lepsza okazała się Omiya wygrywając 1:0 tak więc idąc tym tropem liczę na pierwszą porażkę Yokohamy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Newport
Spotkanie: Hewitt L - Isner J
Typ: 1
Kurs: 2,47
Buk: Pinnacle
Analiza:
Półfinał turnieju w Newport i powtórka zeszłorocznego finału. Kursy na Lleytona wg mnie troszkę zawyżone. Gra na swojej ulubionej nawierzchni i po wpadce na Wimbledonie ma ochotę jeszcze coś tutaj ugrać. Świetny turniej zaliczył w Londynie tydzień przed Szlemem ogrywając DelPotro, Querreya czy Dimitrova i sygnalizując zwyżkę formy, którą później szybko zakończył Brown. Tutaj bez problemu przebrnął przez dwie pierwsze rundy z Amritrajem i Ebdenem, wczoraj poległ w peirwszym secie z Hernychem, ale później łatwo wygrał dwa kolejne. Atutem Hewitta jest na pewno return, co przekłada się na jego bilans bezpośredni z wieżowcem z USA - 4:1, jedyna porażka w zeszłorocznym finale, gdzie Lleyton był chyba w gorszej formie, a Isner w lepszej.
Isner przyjechał tu po kontuzji z Wimbledonu, gdzie oddał mecz z Mannarino. Wziął w Newport rewanż na Francuzie i wygrał z Harrisonem. Wczoraj z Karlovicem rozegrał bardzo równy mecz i równie dobrze Chorwat mógł wyjść z niego zwycięsko. Poza serwisem biednie wygląda gra Amerykanina, nie dokłada wiele z głębi kortu co powinien wykorzystywać Hewitt, a i w czasie całego seta znaleźć szansę na przełamanie. Dla mnie faworytem jest Australijczyk, który na trawie czuje się dobrze jak mało kto.
✅ 147
spotkanie przełożone na kolejny dzień
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja
Spotkanie: Brommapojkarna - Goteborg
Typ: 1DNB
Kurs: 3,00
Buk: WilliamHill

Analiza:
Spotyka się przedostatnia drużyna z liderem ligi szwedzkiej. W takim pojedynku teoretycznie łatwo powinno się wskazać zwycięzcę, ale nie w tym wypadku. Zacznijmy od kursów na to spotkanie. Oczywiście wskazują one dosyć wyraźnie, kto jest faworytem, ale wahania kursów są na pierwszy rzut oka niezrozumiałe. Kursy na gospodarzy spadają, a na gości wzrastają. Chyba powinno być na odwrót, to kursy na lidera tabeli powinny spadać. Czym jest spowodowana taka sytuacja? W ekipie Goteborga duże osłabienia w linii obrony. Nie zagrają Johannson (15/0 obrońca), Bjärsmyr (11/1 obrońca), Waehler (11/0 obrońca). Wszyscy Ci trzej zawodnicy są podstawowymi graczami i co ważne każdy z nich jest doświadczony (odpowiednio 30, 27 i 37 lat). Zastąpią ich młodzi, którzy nie mają tyle doświadczenia. Oprócz tych zawodników zabraknie: Haglund (14/5, pomocnik, kluczowy zawodnik i drugi strzelec drużyny), Allansson (3/0 pomocnik), Sobralense (9/0 pomocnik), Stiller (14/1 napastnik). Podam również osłabienia w drużynie gospodarzy: Barkroth (14/2, napastnik), Djordić (15/0 pomocnik), Westberg (11/0 bramkarz). Widać, że również w ekipie gospodarzy osłabienia, ale są one rozłożone równomiernie na każdą formację, nie tak jak w Goteborgu, gdzie bardzo osłabiona jest jedna formacja. Ciekawie też wygląda statystyka. Bilans domowy Brommapojkarna to: 2-3-3, bramki 10-11, natomiast bilans wyjazdowy Goteborga to: 3-3-2, bramki 10-9. Wystarczy więc, że Brommapojkarna wygra różnicą jednej bramki i będziemy mieli idealnie remisowy bilans obu drużyn ???? Zauważyłem też, że w dziale Typy Dnia idzie masówka na Goteborg. Nie muszę chyba mówić jak najczęściej się to kończy…
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna Puchar Polski
Odra Opole – ROW Rybnik
TYP: wygra ROW Rybnik ( 2 )
KURS: 2,0
Bukmacher: bet365

Dzisiaj w Pucharze Polski będziemy mogli oglądać ciekawe spotkanie dwóch drużyn, które swój sezon zakończyły miejscem premiowanym do awansu o ligę wyżej. Gospodarze meczu Odra po trzech latach wracają do II ligi a ROW Rybnik wywalczył awans do I ligi. Czyli sama klasa rozgrywkowa wskazuje na to, kto jest lepszą drużyną w tym starciu, ale swój typ podpieram innym faktem. A mianowicie tym, że ROW Rybnik już od dłuższego czasu przygotowuje się do ligi i na swoim koncie ma 3 rozegrane kontrolne mecze. I tak z FC New Jersey padł remis 2-2, z Banik Ostrovem porażka 2-1 i ostatnio zwycięstwo z Ruchem Zdziszowice 3-1. Czyli jest już w pełni przygotowań sezonowych. Dodatkowo skład Rybnik został wzmocniony o Idrissa Cissey i Daniela Feruge, którzy zanotowali dobre występy w sparingach. Reszta chłopaków wraz z trenerem, którzy wywalczyli awans zadeklarowali pozostanie w klubie. Odra przygotowania rozpoczęła od poniedziałku i nie rozegrała żadnego meczu kontrolnego. Do kadry dołączyli M.Glanowski A.Krysian i M.Kocur ten ostatni nie wystąpi w tym meczu. Podsumowując wyższy poziom ligowej rzeczywistości i fakt tego że Odra jest jeszcze w letargu urlopowym Rybnik powinien wygrać bez problemów ten mecz.

⛔ 100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis WTA Budapest
Spotkanie. Scheepers C - Meusburger Y.
Typ. Meusuburger Y wygra.
Kurs. 1.90
Bukmacher. Bet365
Wczoraj Scheepers zagrała bardzo poprawnie (przynajmniej tak chciała), a gdyby nie emocje Kovinic tak w pewnych momentach gry mogłaby wyjść śmiało na prowadzenie czyt. prezentowała się znacznie lepiej od Scheepers tylko zgubiły ją nerwy. Wg. mnie Meusburger dziś ganiała po korcie tak jak wyżej opisana Halep i Cadantu, starała się biegać do każdej piłki nawet tej która wydawała się z perspektywy obserwatora (mojej) nie do wyciągnięcia, a jednak jakiś procent udało jej się przebić na drugi połowę kortu, jakiś mniejszy procent piłek zakończyć punktem. Zmieniała kierunki, rozrzucała Beck więc dlatego odniosła jak dla mnie dość łatwe, a i pewne zwycięstwo nad Beck jeżeli dziś tak wyjdzie to z Scheepers nie powinna mieć problemów. I jeżeli tą analizą mam wam jakoś ukierunkować myśli to polecam zagrać zwycięstwo Meusburger.
Jest zdanie &#39;tak jak wyzej opisana Canadu i Halep&#39;, która jest opisana tutaj (to jest powiedzmy odnośnik do tego jak grała).
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Włochy - Dania
Typ: X/2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tegoroczne mistrzostwa są pełne niespodzianek i chyba już nic mnie nie zaskoczy w tym turnieju.Dzisiaj typuje mecz w grupie A w której po pierwszej kolejce wszystkie drużyny zachowały szansę na wyjście z grupy.Włoszki w swoim meczu z Finlandią zagrały bezbarwny mecz,a wynik jest tego potwierdzeniem (0:0).Z kolei Dunki przeciwstawiły się murowanym faworytką i z dużą ilością szczęścia (fantastyczna postawa bramkarki:2 obronione karne) dowiozły remis (1:1) do końca spotkania.Widać było po Dunkach sporą pewność siebie i determinacje.Moim zdaniem w tej grupie powinny awansować Dunki i Szwedki reszta ekip to nie ten sam poziom.Jest duża szansa,że goście tego meczu przy dobrym układzie mogą zająć pierwsze miejsce w grupie i dostać jakiegoś &quot;słabszego rywala &quot; w kolejnej fazie.Ale nie wybiegajmy tak daleko.Dzisiaj po prostu trzeba zainkasować 3 pkt.Stawiam na remis do połowy,a potem win Dunek.Strasznie remisowo jest w tych mistrzostwach i poniekąd można tak za argumentować taki,a nie inny typ.Kurs wart ryzyka.Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom