>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13.07.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 13 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka nożna, Singapur 1 liga
Tanjong Pagar-Harimaru Muda
typ: over 4,5 bramki w meczu
buk: bet365
kurs: 5,00

Zacznijmy od tego, że goście ostatni meczu w lidze singapuru zagrali 13 maja, drużyna ta złożona jest z reprezentantów Malezji w wieku od 19 do 22 lat stąd owa przerwa na mecze reprezentacyjne, &quot;młode tygrysy&quot; czują głód bramek, głód punktów, z kolei drużyny gospodarzy powszechnie uważany jest za dostarczyciela punktów, jednak ostatnio zdołali sprawić sensację na własnym terenie wygrywając z Home 1:0, dlaczego uważam, że padnie conajmniej 5 bramek, bo wierzę, że młodzi Malezyjczycy rozniosą w proch i pył gospodarzy, z kolei Tanjong Pagar to drużyna którą potrafi się bronić i gdy wychodzi na prowadzenie szalenie ciężko jest im je odebrać, jednak tego wariantu nie biorę pod uwagę, ponieważ o wiele bardziej prawdopodobne jest rozwiązanie, że to goście strzelą 1 bramkę, a gdy to już się stanie worek bramek się rozwiążę, Tanjong nie potrafi odrabiać strat a bardzo łatwo się zniechęca, jak chociażby w meczu z bardzo słabym Young Lions u siebie, gdy stracili drugą bramkę przestali grać i w następstwie przegrali 0:5, w tym meczu liczę na powtórkę z rozrywki, polecam ten typ

⛔ 100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Newport
Mecz: Isner J - Van der Merwe I.
Typ: Van der Merwe I. (+4.5 AH)
Kurs: 1.59
Buk: Pinnacle

Bardzo bezpieczny handicap na reprezentanta RPA, a kurs cały czas spada - zaczynal sie od 1.80. Izaak to wysoki świetnie serwujący zawodnik z dobrze ułożonym wolejem jak na swoje warunki, szczególnie groźny na trawie z mocnym plaskim konczacym uderzeniem, ktorym potrafi dokonczyc akcje po swietnym podaniu. Od początku turnieju jest w dobrej formie serwisowej, świetnie utrzymuje podania. Po drugiej stronie równie dobrze, a nawet i lepiej serwujący John Isner, ktorego nikomu przedstawiac nie trzeba. Obaj bardzo dobrze dysponowani jesli chodzi o serwis, Isner raz przelamany z Bubka i ani razu z Mahutem. Merwe raz z Mullerem, ani razu z Sockiem.

Obaj panowie spotkali sie wczesniej raz, w challangerze Isner wygral 7-5 6-4. Jutro licze na podobne spotkanie, zaciete, gdzie obaj skupiac sie beda glownie na utrzymaniu podania, a wszystko zakonczy sie z max. jednym breakiem. Przy 1 breaku, handi +4.5 zabezpiecza Merwe i caly zaklad, powodzenia. ????

✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stamford
Mecz: Burdette - Bartoli
Typ: poniżej 17.5 gemów
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:


Bartoli chyba wszystkim jest znana, Burdette dostała się na turniej tylko dlatego, że studiuje na tamtejszej uczelni i odnosi w jej barwach sukcesy. Także zagrała już jeden mecz, po ciężkim pojedynku z mocno przeciętną przeciwniczką wymęczyła te 2:1. Ale stawiając ją na przeciwko Bartoli w niczym jej praktycznie nie dorównuje, ani chociażby zbliża. Za wysoki progi, słaby serwis co za tym idzie często będzie przełamywane, do tego ogólne umiejętności także nie ma mowy o przełamaniu z jej strony. Mając taką przeciwniczkę dla Mony nawierzchnia nie powinna mieć znaczenia, na dokładny wynik nie ma co grać, ale ten zakład rzucił mi się w oczy.

⛔ 100
 
bodziowlodek 16

bodziowlodek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Premier League
Spotkanie:
Dinamo Brest - Naftan
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie oszukujmy się, oba zespoły nie są potęgami Białoruskiego futbolu, ale to Naftan wyrasta na faworyta w tym spotkaniu, już wyjaśniam dlaczego. Dinamo zajmuje ostatnie miejsce(11) w tabeli, natomiast Naftan plasuje się na 6 pozycji. Ostatnie 5 spotkań Dinama to chronologicznie 2 remisy i 3 porażki. Natomiast Naftan w ostatnich 5 meczach 2 razy zremisował, 2 razy przegrał, ale ostatnio wygrał u siebie 3-0 z Belshina i wyprzedził ich w tabeli. Dodatkowo w ostatnich 6 pojedynkach tych drużyn 5 razy górą był Naftan i raz padł remis. W rozegranych ostatnio dwóch spotkaniach na stadionie Dinama Brest dwa razy wygrywał Naftan.

⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Mecz: Sylvain Chavanel - Arthur Vichot
Typ: Sylvain Chavanel
Kurs: 1,615
Buk: Sportingbet
Analiza:

Nie mam pomysłu jak pojechać jutrzejszy etap, bukmacherzy faworyzują Sagana jednak ja się o niego boję że nie dojedzie w 1 grupie. Chociaż z drugiej strony pewnie na początku nie będzie takiego tempa żeby pogubić silnych sprinterów. Finisz jest lekko pod górkę może nawet nie lekko bo 4% po 226 przejechanych kilometrach będzie sporym obciążeniem. Jutro w czołówce widzę takich zawodników jak Chavanel, Rui Costa, Hoogerlanda, Lu Lu Sancheza i Voecklera. Czyli zawodników którzy w generalce już nie istnieją. Oferta mi się nie podoba ale wybrałem jeden typ, by się jutro lepiej oglądało. Chavanel ma już 55 min straty w generalce także może nawet odjechać w ucieczce. Ten etap patrząc na profil bardzo mu pasuje, on jednak na wielkie góry dobrym kolarzem nie jest, ale na mniejsze wzniesienia takie jakie mamy jutro może się nadać. Jutro pewnie dostanie wolną rękę i pojedzie na swoje konto. Vichot wysoko oceniany przez bukmacherów chyba dlatego że na CdD wygrał podobny etap do jutrzejszego. Jednak na tym Tourze jego cel jest jeden zrobić wszystko by jak najlepiej pomóc takim zawodnikom jak Casar i Pinot. Ogólnie FDJ ma ciekawą ekipę, młode wilczki spisują się bardzo przyzwoicie. Jednak Vichot na razie na żadnym etapie nie zaskoczył w przeciwieństwie do Sylvaina który próbuje walczyć i atakować. Jutro liczę że z dobrej strony pokaże się Chvanel i być może powalczy o wygraną, bo na jutrzejszym etapie atuty ma we własnej kieszeni i musi to wykorzystać. Oby tylko nie przeszarżował.

✅ 61,5

Po więcej zapraszam do działu kolarstwo
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Spotkanie: Indiana Fever - Los Angeles Sparks
Typ: podwójny wynik (połowa/koniec meczu) : Los Angeles Sparks / Los Angeles Sparks
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Los Angeles Sparks spisuje się w tym sezonie lepiej od swoich rywalek. Sparks mają na swoim koncie 14 zwycięstw i 6 porażek. Aktualna forma tej drużyny jest bardzo wysoka, gdyż wygrały one cztery spotkania z rzędu, przy czym trzy ostatnie zwycięstwa były bardzo wysokie: 90:71 z Phoneix, 79:63 z Atlantą, 83:59 z Seattle. To pokazuje, że ta drużyna jest w formie. Jeśli chodzi o Indianę, to mają one 10 zwycięstw i 6 porażek. Aktualna forma Indiany jest taka sobie, bo wygrały one trzy z ostatnich pięciu spotkań, przy czym te dwa ostatnie zwycięstwa bardzo wymęczone: 84:82 z Nowym Jorkiem i 88:86 po dogrywce z Chicago. Sparks spisują się w tym sezonie lepiej od swoich rywalek i dlatego po takim kursie można spróbować nawet podwójnego typu na Sparks.

⛔ 100
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna - Norwegia - Tippeligaen
Spotkanie: Lillestrom - Tromso
Typ: 0.0;+0,5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada nam się pojedynek 15 kolejki norweskiej Tippeligaen pomiędzy Lillestrom a drużyną Tromso.
Gospodarze spotkania znajdują się aktualnie na 14 miejscu z dorobkiem 14 punktów, natomiast goście plasują się w czołowce tabeli na 5 miejscu z dorobkiem 23 punktów. Lillestrom w ostatniej kolejce wywiozło bardzo cenne 3 punkty wygrywając na wyjeździe z drużyną Fredrikstad 3:4, natomiast Tromso odnotowało zaledwie remis na własnym boisku z teoretycznie słabszą drużyną Sogndal co było sporą niespodzianką. Gospodarze po ostatniej wygranej będą bardzo pozytywnie nastawieni i za wszelką cenę będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska zdobywając kolejne jakże cenne 3 punkty. Bezpośrednie pojedynki są na korzyść gospodarzy, na ostatnie 4 meczy padły 2 remisy i 2 wygrane Lillestrom. Bukmacherzy upatrują w roli faworyta Tromso, które znajduje się wyżej w tabeli, ale jak pokazują statystyki to gospodarze byli ostatnimi czasy górą. Myślę, że Tromso nie jest aktualnie w najlepszej dyspozycji i liczę na skromne zwycięstwo Lillestrom w stosunku 1:0.

⛔ 100
__________________
„ Nie myśląc o zwycięstwie myślisz o porażce ”
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Bastad
Mecz: Albert Ramos - Grigor Dimitrov
Typ: Grigor Dimitrov
Kurs: 1,72
Buk: Betclic
Analiza: Witam.. wszystkich stawiających, wybieram mecz pomiędzy dwoma bardzo utalentowanymi graczami, gdyż.. Bułgar imponuje formą, jak jego przeciwnik.. z racji tego, że Dimitrov, grał już 2 mecze więcej od poprzednika, wydaję mi się że to on jest w gazie.. i przechyli szalę na swoją korzyść.. Nie będzie miał łatwo.. ale jestem zdania, tego, że pokona rywala. Bułgar na ostatnie swoich dziesięć meczy miał tylko 3 porażki.. zatem Hiszpan.. na 10 meczy miał porażek 6.. Różnica jest.. Wniosek jest prosty.. Dimitrov, zrobi wszystko żeby mierzyć w kolejną rundę.. w Szwecji.. i wyślę Hiszpana do domu.. po zaciętym meczu.. choć myślę że i w 1 secie.. Bułgar zainkasuje przełamanie... Mam nadzieję, że piątek trzynastego nie będzie pechowy.. ;)

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Dywizja, Irlandia
Spotkanie: Mervue - Limerick
Typ: Powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,69
Buk: Pinnacle

Ciekawie zapowiadające się spotkanie 1 Dywizji ligi irlandzkiej (drugi szczebel rozgrywek). Przedostatni w tabeli zespół Mervue podejmie u siebie wicelidera, drużynę Limerick FC. Nie trzeba pisać kto tu jest faworytem bo kwestia ta nie wymaga głębszego komentarza. Gospodarze z bilansem 2-2-12 w porównaniu do gości (12-0-4) są ekipą co najmniej o klasę gorszą i sensacji raczej nie ma się co tutaj spodziewać, tym bardziej, że Limerick traci do prowadzącego w tabeli Longford zaledwie 2 punkty, więc o jakimkolwiek potknięciu w meczu z outsiderem ligi nie może być mowy. Ciekawą i dość bezpieczną opcją na to spotkanie jest gra na over bramkowy. Przedmiotem tej analizy jest linia na poziomie 2,5 bramek, jednak bardziej odważni mogą próbować atakować wyższe przedziały. 1. Dywizja w Irlandii jest ligą obfitującą w spore ilości bramek. Spotkania kończą się często wynikami hokejowymi i kibice z tego powodu rąk raczej nie załamują. Dzisiejszy mecz również powinien dostarczyć dużej ilości bramek. Gospodarze sporo tych goli tracą (bilans 23:33), zaś goście sporo zdobywają (33:14). Ciekawostką jest fakt, że w bezpośrednich meczach tych drużyn tylko trzykrotnie (na 11 spotkań) padło więcej niż 2 bramki. Statystyka zdaje się w takim razie przeczyć mojemu typowi. Jednak moim zdaniem dziś po raz czwarty w historii pojedynków Mervue - Limerick padną co najmniej 3 bramki. Gospodarze mają prawie, że najgorszą defensywę w lidze (wespół z Salthill), goście mają najlepszą ofensywę. Takie połączenie musi zaowocować przynajmniej trzema bramkami. Każdy inny wynik będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.

✅ 69
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: TenisATP Bastad
Spotkanie: Daniel Gimeno Traver – Nicolas Almagro
Typ: AHC 1 +1.5 seta
Kurs: 2.07
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek tenisowy w ramach turnieju ATP Bastad rozgrywany na ziemnej nawierzchni w którym to zmierzą się Daniel Gimeno Traver z Nicolas Almagro. Gimeno Traver aktualnie sklasyfikowany jest na 106 pozycji w rankingu ATP prezentując się w ostatnim czasie całkiem przyzwoicie wygrywając np. turniej challengerowy w Monzie pokonując w finale Montanesa a w tym turnieju zdołał już pokonać wyżej notowanego od siebie Kukushkina 2:0. Almagro natomiast w ostatnim czasie gra w kratkę a najlepszym tego dowodem jest jego dość szczęśliwa wygrana w poprzedniej rundzie tego turnieju z Ivo Minarem 1:6, 7:6, 6:4 a dodam, że Minar jest obecnie sklasyfikowany na 216 pozycji w rankingu ATP. Reasumując stawiam tutaj handicap azjatycki w postaci +1.5 seta dla Gimeno Traver który według mnie jest w stanie urwać seta a może nawet będzie niespodzianka i zwycięży ten pojedynek z chimerycznym Almagro.

✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Vikingur Olafsvik - KA Akureyri

Typ: Vikingur Olafsvik
Kurs: 1,48

bwin

Dzisiaj czas na ligę Islandzką. Tym razem do analizy wybrałem spotkanie zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w tym kraju. Konkretnie chodzi o pojedynek Vikingur Olafsvik z KA Akureyri. Na stadionie w Olafsviku spotka się lider tabeli z dziesiątym zespołem ligi. Dla mnie to pewniak dzisiejszego dnia. Na swoim obiekcie przegrali tylko raz z Leiknir Reykjavik zero do jednego, gola tuż przed zejściem do szatni strzelił Eggertsson. Ostatni domowy mecz Vikingura to wysoka wygrana z zajmującym przed ostatnie miejsce w tabeli BI / Bolungarvík cztery do zera. Oba zespoły kończyły ten mecz w dziesiątkę. Ostatnie cztery spotkania ligowe to trzy zwycięstwa i wspomniana wcześniej porażka z Leiknir. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu pozwoli oddalić się na trzy punkty od drugiego Haukar Hafnarfjordur co powinno byc dużą motywacją dla zawodników. Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala z Akureyri to zajmuje on obecnie dziesiate miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów. Na wyjeździe wygrali tylko jedno spotkanie ligowe z Leiknir Reykjavik aż trzy do jednego. Po za tym wszystkie spotkania zakończyły się klęską. Myślę że zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym meczu jest pewne.

⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Ykkonen liga
Spotkanie: JIPPO vs PK-35
Typ: over 1,5 do przerwy
Kurs: 2.4
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Spotkanie JIPPO i PK-35 zapowiada sie w miare interesujaco dzisiejszego popoludnia. Moj typ over 1,5 do przerwy. Druzyna gospodarzy gra dobrze u siebie. JIPPO do tej pory bilans bramkowy w meczach na wlasnym boisku maja calkiem korzystny 15-9 na 7 spotkan rozegranych. W ostatnich 4 na 5 spotkan strzelili bramke w pierwszej polowie (badz dwie) i wyraznie widac, ze graja &quot;do przodu&quot; od samego poczatku. Goscie, graja przecietnie na wyjazdach a ich bilans bramkowy to 9-7 lecz rowniez, w ostatnich 5 meczach az w 4 strzelili bramke w pierwszej polowie. Obie druzyny nie maja wlasciwie nic do stracenia bo sa na bezpiecznych miejscach w tabeli wiec mysle, ze beda grac na luzie. Licze takze na skutecznego ostatnio Ariela Ngueukam - napastnika JIPPO ktory w 4 spotkaniach strzelil 7 goli w czym 2 hattricki.

Dla odwaznych over 2,5 po kursie 6,5 do przerwy tez moze wejsc. Pozdrawiam

⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Malezja: Pierwsza Liga
Spotkanie: Betaria - Darby
Typ: over 3.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: bwin
Analiza:

Ostatnia kolejka Malezyjskiej Premier League. Goście tego pojedynku drużyna Sime Darby ma już zagwarantowane 3 miejsce w lidze które niestety nic nie daje. Gospodarze natomiast utrzymali się w lidze mogą jeszcze awansować o dwie lokaty ale najważniejszy cel został osiągnięty. Czyli obie ekipy mogą przystąpić do spotkania na pełnym luzie i pokazać kibicom ofensywny futbol. Gospodarze legitymują się takim bilansem na własnym boisku 10 meczy 3-2-5 przy bramkach 13:29. Z drużynami z czołówki a do takich zalicza się drużynę Darby dostawali na własnym boisku ostre lanie min. 1-6, 0-7, 0-4. Ogólnie średnia bramek drużyny wynosi 3.71. Goście bilans meczy wyjazdowych następujący 10 meczy 4-2-4 stosunek bramek 16:10. Średnia bramek wynosi 3.29. W jedynym jak do tej pory spotkaniu obu ekip padł wynik 5-0 dla Darby. Spodziewam się dzisiaj również podobnej ilości bramek tym razem sadze że gospodarzą uda się też strzelić przynajmniej jedna bramkę a goście dołożą swoje 3 grosze do overu.

✅ 72
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , towarzyskie
Spotkanie: Warta - Wisła
Typ: x do polowy
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Przed nami kolejne mecze towarzyskie, ale ostatecznie wybrałem spotkanie Warty z Wisla. Jest to zwykly mecz, nie spodziewam sie wielu fauli czy chociazby ciaglego atakowania na jedna z druzyn. Faworytem sa Wislacy, lecz to w koncu spotkanie towarzyskie, w ktorym po prostu zawodnicy sie przygotowuja a jednoczesnie zgrywaja do nastepnego sezonu. Warta pozyskala kilku zawodnikow m.in Trochima i Ciacha i zobaczymy jak sie zaprezentuja w barwach nowej ekipy. Wisla nie radzi sobie najlepiej w sparingach, na trzy mecze - jedna porazka oraz dwa remisy. Ale tak jak powiedzialem wczesniej, to tylko przedsezonowe spotkania. Dzisiaj czuje, ze po pierwszej polowie bedzie remis, ale oczywiscie nie jestem tego pewny w 100 %. Nie jestem fanem polskiej pilki, jednak mam nadzieje, ze tym razem sprawdza sie moje przewidywania.

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Mistrzostwa Europy U20 Dyw B
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: Polska -20,5pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=141401
Analiza:

8 zawodników polskiej kadry to rocznik 93, więc za rok znowu się pojawią na ME, więc na pewno nie pozwolą sobię na grę w Dyw B, żeby tak się stało muszą awansować do Dyw A, na temat Polaków trochę napisałem wyżej, są to srebrni medaliści Mistrzostw Świata , a przynajmniej trzon obecnej reprezentacji, która przegrała tylko z USA, więc reprezentacja Belgii nie będzie dla nich żadną przeszkodą wg mnie. Pierwszy mecz Polacy na mistrzostwach wygrali 97-39 , a Belgowie 74-49 jednak obaj przeciwnicy nie byli zbyt wymagający. Handi na Polaków to było ok 24pkt, wiec pokryli bez większego problemu. O sile Polskiego zespołu stanowią gracze jak Ponitka, który przymierzany jest do gry na zachodzie , jeżdżący regularnie na campy NBA, Karnowski, który regularnie gra w polskiej ekstraklasie oraz Tomek Gielo , który na codzień rozwija swój talent na uczelni w USA

⛔ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia, Kakkonen
Spotkanie:
Ilves - Narpes
Typ: Ilves -1
Kurs: 2,375
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Pojedynek lidera z wiceliderem fińskiej 3 ligi (konferencji zachodniej). Ilves w tym sezonie jeszcze bez porażki. Miażdżą każdego rywala po kolei. Chociaż dwukrotnie zdarzały im się spotkania gdzie zabrakło koncentracji czy skuteczności. Remis z VIFK u siebie oraz remis w pierwszej kolejce sezonu. Jednak to było dawno.
W tym sezonie mecz z udziałem obu tych drużyn miał już miejsce i zakończył się wynikiem 1-5 (okazałe zwycięstwo Ilves na wyjeździe). Skoro potrafili rozbić Narpes na wyjeździe aż 4 bramkami to sądzę, że u siebie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Narpes co najmniej dwiema bramkami.
Nie da się ukryć, że aktualny lider jest po prostu zespołem poza zasięgiem dla reszty klubów w tej lidze. A żeby spokojnie zapewnić sobie awans trzeba takie mecze pewnie wygrywać.

✅ 137,5
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League
Spotkanie - Tanjong Pagar : Harimau Muda
Typ - Tanjong Pagar
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

A dlaczego nie ? Mecz w S-League pomiędzy Tanjong Pagar a Harimau Mude uważam za ciekawe spotkanie i liczę na niespodziankę , gospodarze co prawda nie najlepiej spisują się w lidze ale większość swoich punktów zdobyli na swoim terenie jak dotąd zgromadzili 13 z tego 9 u siebie , co do gości oni tych punktów mają o wiele więcej bo 23 ale tu też podobna sytuacja na wyjazdach 9 pkt u siebie 14 . Jak już tutaj zostało wspomniane w jednej z analiz to goście ostatni swój mecz ligowy rozegrali 13 maja a więc dwa miesiące temu co uważam że może mieć znaczenie jeżeli chodzi o zgranie zespołu . Tanjong Pagar natomiast na swoim terenie pokazał że może wygrać i to z wyżej postawionymi drużynami np. 1:0 z Balestier Khalsa , 1:0 z Home United no i w meczu wyjazdowym z Brunei DPMM gdzie zapewne drużyna była skazana na pożarcie przegrali ale 3:2 . Tak więc nie byłbym taki pewny dzisiaj zwycięstwa gości i na przekór stawiam na gospodarzy może im się udać strzelić pierwszego gola i jak już to udowodnili w tym sezonie dowiozą zwycięstwo do końca , no ale wszystko teraz jest w nogach gospodarzy . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Bastad (SWE), claycourt
Spotkanie: David Ferrer (ESP) - Tommy Robredo (ESP)
Typ: Tommy Robredo +5,5 gema
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfair
Analiza: Ćwierćfinał turnieju w Bastad. Faworytem jest nr 1 w turnieju, aktualnie 5 w ATP Ranking Ferrer. Jego przeciwnikiem inny Hiszpan, znakomity ziemniak Robredo, który wraca do cyklu po długiej kontuzji nogi. A to były nr 5 rankingu ATP. Obaj wygrali w Bastad, Ferrer w 2007, a Robredo w 2006 i 2008. Ferrer ostatnio gra znakomicie, ale maraton meczowy z czerwca i lipca mocno wyczerpuje siły Ferrera. Robredo powinien postawićtrudne warunki gry. Po kontuzji pograł kilka mniejszych turniejów, dokładnie 2 i w Mediolanie i w Caltanissetta zgarnął całą pulę. Widać więc, że grać na ziemi nie zapomniał i powinien spokojnie zagrać z Ferrerem, którego już ograł kiedyśna szwedzkiej ziemi. Ferrer w pierwszym meczu wygrał 6:3 6:4 z Bollellim, a to na pewno gracz gorszy od Robredo.

⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP SkiStar Swedish Open - Bastad
Spotkanie: Jurgen Zopp - Jan Hajek
Typ: J. Hajek -2.5 gemów (handicap gemów)
Kurs: 1.952
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Ćwierćfinał turnieju w Szweckim Bastad. Nie ukrywał, że oglądałem spotkanie poprzedniej rundy pomiędzy Estończykiem Jurgenem Zoppem a Włochem Filippo Volandrim. Mecz może był pełen dramaturgi ale stał na bardzo niskim poziomie i już wtedy wiedziałem, że zagram przeciwko zwycięzcy tego spotkania w kolejnym meczu.
Okazał się nim Zopp, który statystyki w tym meczu ma w jeszcze jako takie (procent punktów z pierwszego podania 55%, z drugiego 54%, procent punktów zdobytych przez return 50%). Wszystko wygląda w miarę ale jak już napisałem mecz stał na niskim poziomie. Estończyk w pierwszym secie nie potrafił utrzymań ani jednego gema serwisowego, w drugim secie taka sztuka udała się natomiast Volandriemu). W decydującym secie wystarczyło jedno przełamanie, co może świadczyć o poprawieniu serwisu. Zopp mecz więc wygrał ale ciężko było go nie wygrać, jeżeli drugi serwis Volandriego wyglądał jak wyglądał i było to ledwie przebijanie piłki na drugą stronę (w statystykach jest, że Włoch wygrał 35% piłek z drugiego serwisu).
Dziś Zopp zagra z Czechem Janem Hajkiem i według mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Czech. Hajek jak na razie miał bardziej wymagających rywali niż Estończyk ( w pierwszej rundzie Zopp wygrał z Christianem Lindelli, 434 w rankingu ATP Brazylijczyk). Hajek najpierw wygrał z Federico Delbonisem a następnie z Jarkko Nieminenem. Wystarczy spojrzeć na statystyki Czech w tych meczach: punkty zdobywane z pierwszego serwisu 68% z Delbonisem i 77% z Nieminenem, punkty zdobywane z drugiego serwisu 68% z Delbonisem i 50% z Nieminenem. Widać więc różnicę, co również potwierdza statystyka break pointów, których rywale mieli w sumie raptem 4 (dwa razy Czech był przełamywany).
Hajek zresztą ostatnio w Challengerach na kortach ziemnych i osiągał tam naprawdę niezłe rezultaty: finał w Prostejovo, półfinał w Kosicach, zwycięstwo w Marburgu i ćwierćfinał w Braunschweig. Zwycięstwa w Bastad nie są więc przypadkowe i dziś również powinien wygrać swoje spotkanie, tym bardziej, że rywal jest w jego zasięgu.

✅ 95,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom