>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.06.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Macedonia Północna
Typ: obie strzelą gola i padnie więcej jak 2,5 bramki/TAK
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie reprezentacje spotkały się w ,,naszej ,, grupie w el .M.E.
W Austrii było 2-1,w Macedonii 1-4 dla Austriaków.
Austriacy ostatnie 3 mecze przed M.E. remis i 2 przegrane,nie zdobyli nawet gola.Ostatni wygrany mecz to 3-1 z Wyspami Owczymi/też stracony gol/.Nie wróży to najlepiej przed meczem z Macedonią która ostatnimi czasy zrobiła duży postęp.
15 spotkań i tylko 2 przegrane Macedończyków, gdzie tylko 1 raz nie strzelili gola.Przed mistrzostwami 3 mecze to 4-0 z Kazachstanem i 1-1 ze Słowenia u siebie,oraz sensacyjna wygrana z Niemcami na wyjeździe 2-1.To nie ta sama drużyna co 2 w 2019 łatwo przegrała z Austrią/też strzelając gole/
Patrząc na wyniki obu drużyn w ostatnich latach i miesiącach przed M.E. Austria nie jest wcale faworytem/dla mnie,dla buków tak/
Jeszcze jeden fakt w 7na 6 rozegranych ostatnio spotkań Austriacy tracili gola,a Macedonia na 15 spotkań tylko raz nie strzeliła.

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +343
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Rolland Garros
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic Novak - Tsitsipas Stefanos
Typ: 3:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

O Djokovicu pisałem przed meczem z Nadalem, więc skopiuje swoje słowa żeby nie pisać jeszcze raz tego samego.

"W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 29:28, na kortach ziemnych oczywiście Hiszpan 18:7 jeśli dobrze policzyłem. Można pisać godzinami na temat historii pojedynków tych tenisistów. Ostatni raz spotkali się w tegorocznym turnieju w Rzymie gdzie wygrał Nadal 7:5, 1:6, 6:3. Tam typowałem wygraną Nadala, udało się zobaczymy co będzie tym razem. Ile ludzi tyle opinii, więc hejty zawsze się znajdą do tej analizy.

Rafa wygrał tutaj 13 razy, w tym roku bilans 24/3, w tym 19/2 na cegle. Początek sezonu na tych kortach nie miał udanego, przegrał z Rublovem w trzech setach, później wygrał w trzech setach z Tsitsipasem w Barcelonie. W Madrycie przegrał 2:0 ze Zvierevem, no i później wygrał w Rzymie w trzech setach właśnie z Djoko. Nie ma co się oszukiwać, ale w tym turnieju naprawdę jeszcze nie miał godnego rywala, a jakieś tam zastoje miał. Pierwsza runda, 3 set z Popyrinem, kangur miał dwie setowe i pierwszą ze smecza wali w aut, druga stu procentowa sytuacja podobnie. Druga runda, drugi set z Gasquetem 5:4 serwis, zaczyna od 0:40 i daje się złamać. Z Sinnerem pierwszy set był mocno zagrożony, ale wyszedł z opresji. Ze Schwartzmanem stracił seta. Wiem, że to są szczegóły, ale może bardzo ważne? Jeśli tacy rywale gdzieś tam trochę postawi to wiadomo, że Djoko tym bardziej ma szanse. Hiszpan w Rolland Garros ma serię 28 meczów wygranych z rzędu, stracił tylko 3 sety? Czy kiedykolwiek odpadł tutaj w półfinale? Nigdy! Miał kilka trudniejszych meczów czy odpadał sensacyjnie, ale o takiej historii to pisać nie będę.

Tsitsipas, Djokovic to są tenisiści którzy aktualnie mogą powalczyć z Hiszpanem na mączce. Dokonania Serba w tym roku to 26/3, clay 16:3. Przed rozpoczęciem tego szlema napisałem, że wątpię iż Novak wygra ten turniej. Pisałem tak po marnym występie w Belgradzie gdzie męczył się z kelnerami, po tym jak sensacyjnie odpadł z Evansem czy Karatsevem. Ta wygrana w Belgradzie nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia a wręcz przeciwnie, byłem zażenowany postawą gospodarza. Aczkolwiek co innego marna 250 tka a co innego Rolland Garros. Nole miał najcięższy mecz z Musettim gdzie wyciągnął mecz ze stanu 0:2 na 2:2 i kontuzje rywala. Dwa pierwsze sety, bardzo dobry i wyrównany mecz, później Djokovic rozgromił Włocha. Ćwierćfinał z Berrettinim 3:1 i tam lider światowego rankingu pokazał dlaczego jest numerem jeden, mimo straconego seta rozegrał fenomenalny mecz.

Pamiętajmy to jest tylko sport, od 4 rundy wygrywają tylko faworyci.....Zobaczymy czy to będzie kolejny pogrom króla mączki czy numer jeden światowego rankingu wyjdzie zwycięsko. Nadal miał mniejsze zastoje, Djokovic większe. Kieruję się przeczuciem, zobaczymy."


Po czym Djokovic w kapitalnym stylu wyszedł ze stanu 0:1 na 3:0, czyli wygrał z królem mączki 3 sety z rzędu. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 5:3, ostatni raz grali w Rzymie tego roku gdzie wygrał Nole 2:1. Tsitsipas kapitalny sezon na clayu jak na młodego tenisiste 22:3, pierwszy finał Rolland Garros. Tylko kogo on tutaj pokonał? Miediedieva, który nie ogarnia za bardzo gry na kortach ziemnych? No i Zvierev, 3:2 to był jedyny godny przeciwnik. Gdzie Tsitsipas prowadził 2:0 i zrobiło się po 2. Moim zdaniem Djoko bierze ten mecz bardzo pewnie, Stef będzie miał swoje szanse ale wielki mistrz nie pozwoli sobie po pokonaniu Nadala na wtopę w finale.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 2K

messi19152

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Ukraina
Typ: M. Depay - liczba celnych strzałów w meczu +1,5 (musi wyjść w pierwszym składzie) tak
Kurs: 2.1
Bukmacher: Totalbet
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Holendrów z Ukrainą. Ekipa Pomarańczowych inauguruje swoje zmagania na EURO z naszymi wschodnimi sąsiadami.
Pod lupę wziąłem najlepszego strzelca Holendrów - Memphisa Depaya. Gracz jeszcze Ol. Lyon w dwóch swoich ostatnich występach w reprezentacji zdobył 2 gole ze Szkocją oraz jednego z reprezentacją Gruzji.
W meczu otwarcia swojej reprezentacji myślę, że będzie stanowił największe zagrożenie oraz to on będzie napędzał i decydował się na strzały na bramkę Ukraińców. Przy okazji spełni powyższy zakład. Zielonosci.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +32
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO
Spotkanie: ANGLIA - CHORWACJA
Typ: over 2.5
Kurs: 2.13
Godz: 15:00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie Euro 2020 pomiędzy drużynami Anglii i Chorwacji.Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Anglii jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o awansie do kolejnej rundy. Uważam że gracze Anglii będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadzą im zwycięstwo.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Anglii w ostatnich spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze dlatego dzisiaj sprobuja odnieść pewne zwyciestwo. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 3:1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Ukraina
Typ: powyżej 3,5 spalonego
Kurs:
1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj obie ambitne druzyny podejma się na ME na stadionie Johana Cruijffa Arena w Amsterdamie. Obie ekipy sa druzynami ofensywnymi w dzisiejszym spotkaniu widze duzo oddanych strzalów na bramke i gry szybkiej kontry zatem widze ze od czasu do czasu zawodnicy obu reprezentacji beda łapani przez obronców na spalonym linia jedynie 4 spalone kurs 1,50 . Patrzyłem na H2H to Holendrzy jak i zawodnicy z Ukrainy w swoich spotkanie systamtycznie robia 2-3 spalone w jednym spotkaniu wiec mysle ze dzisiaj obie ekipy nie bede miały problemu zrobieni łącznie 4 spalonych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Ukraina
Typ: Ukraina over 3,5 rzutu rożnego
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie pomiędzy Holandią, a Ukrainą. Stawiam w tym spotkaniu na co najmniej 4 kornery podopiecznych Szewczenki. Po sukcesie z 2014 roku wydawało się, że w najbliższych mistrzowskich turniejach reprezentacji Holandii będzie walczyła o czołowe lokaty. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna, a popularni „Pomarańczowi” nie potrafili awansować na dwa kolejne turnieje mistrzowskie. Dopiero teraz mistrzowie Starego Kontynentu z 1988 roku wracają do walki w dużej imprezie. Kadra pod wodzą Franka de Boera nie budzi w pełni zaufania kibiców. Potrafią zagrać świetne zawody, ale zdarzają się im przestoje, ale przede wszystkim nieoczekiwane wyniki, jak na przykład porażka z Turcją 2:4. Ich potencjał ofensywny jest tak wielki, że nikt nie mógłby się zdziwić, jeśli byliby rewelacją tego turniej. Jednak Ukraina z pewnością nie jest drużyną, którą można lekceważyć o czym przekonali się rywale grupowi w kwalifikacjach do Euro Portugalia i Serbia, którzy skończyli eliminacje za Ukrainą. Holendrzy wydają się być faworytem tej rywalizacji, ale kadra Ukrainy od pewnego czasu pokazuje dużą jakość i myślę, że swoje okazje na bramkę też będą mieć. Myślę, że spokojnie są w stanie nabić te 4 proponowane przeze mnie kornery. Kurs zachęca więc próbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
robieduzo1234 1,7K

robieduzo1234

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO ESEA Premier Division
Godzina:
19:00
Spotkanie: Izako Boars vs Anonymo
Typ: Izako Boars (handicap +1.5)(wygrają min. jedną mape)
Kurs: 1.8
Bukmacher:
Betfan
Analiza:
Pod lupę biorę spotkanie dwóch polskich drużyn, które ostatnio notują wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Anonymo gra bez presji ich głównym celem jest flashpoint i awans na majora ale do tego daleka droga z kolei dziki to cały czas skład w przebudowie przed wczoraj ograli mocne Young Ninjas będąc totalnym underdogiem, jedna mapa jest w ich zasięgu, szczególnie jak ich mapą będzie dust, polecam poczekać na 10 min przed meczem i zobaczyć na: https://www.hltv.org/matches/2348965/izako-boars-vs-anonymo-esea-premier-season-37-europe jakie mapy grają i postawić wtedy bez większej presji. Na ostatnie 13 spotkań Anonymo przeciwnicy tylko raz nie wygrali min. 1 mapy ale nie oszukujmy się były to wyżej notowane drużyny niż dziki izaka. Do składu dzików po dwumeczowej przerwie wraca siuhy, liczę na wyrównane spotkanie i mapę dzików zieloności!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Ukraina
Typ: Holandia i powyżej 2,5
Kurs:
2,32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Grupa w której faworyt jest tylko jeden a są nimi Holendrzy, którzy rozgrywają swoje mecze na swoim stadionie więc to jest kolejny argument na to, że są zdecydowanym faworytem.
Ukraina co prawda należy do przeciwników bardzo wymagających mająca w swoich szeregach takich piłkarzy jak chociażby Malinovski, Zinchenko, Jarmolenko czy Jaremchuk.
Oczywiście o kadrze Holenderskiej można by pisać długo bo tam jest bardzo dużo gwiazd. Jednak są pewne osłabienie bo na Euro nie pojechał VanDijk podstawowy środkowy obrońca a dziś również nie zagra DeLigt więc kolejny podstawowy obrońca dlatego właśnie też typuję te minimum 3 bramki.
Reasumując jednak uważam Holandie nadal za dużego faworyta i stawiam na nich.

132
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +102
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - towarzyskie mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: powyżej 153.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Linia jest ustawiona naprawdę nisko,ja wiem że Rosja to straszny defence jak CSKA czy Unics,ale Polska jest tu delikatnym faworytem i nawet jeśli nasi koszykarze to nie są jacyś wybitni strzelcy. Wczoraj z Meksykiem byliśmy mocnym faworytem a meczu jakiegoś wybitnego nie zagraliśmy. Mamy Michalaka,króla strzelców Bundesligi który swoje powinien rzucić,jest Waczyński,Kolenda,Zyskowski. Mamy potencjał a to jest turniej towarzyski,Rosja za dużo nie rzuciła z Tunezja ale wygrała. Tutaj my jesteśmy lekkim faworytem i 153.5 linia,nasi ani w obronie ani w ataku nie są,podobnie jak Rosyjski skład na ten turniej,więc niech rzucają jak w towarzyskim meczu,aby jak najwięcej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Giannis Antetokounmpo poniżej 33.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: sts

Typ polecam grać u niebieskich, bo wszędzie indziej linia 32.5. Uważam, że linia jest wywindowana po przedwczorajszym meczu z Brooklynem, gdzie Grek rzucił 33 punktów i zgarnął 12 zbiórek. Zagrał dobry mecz co ostatecznie pozwoliło Milwaukee wygrać ten mecz. Ja jednak oglądałem mecz wcześniejszy, gdzie Giannis rzucił marne 18 punktów i może dlatego uważam, że linia na dziś jest zbyt wysoka. Przegrali ten mecz aż 49 punktami, coś niesamowitego jak na playoffy. Choć nie rzuca on wielu trójek, to na to że rzuci tylko 2 trójki w tym meczu etoto płaci kursem aż 2.5. Samymi dwójkami i rzutami wolnymi nie będzie łatwo przekroczyć barierę 33 punktów. Średnia na mecz Giannisa w tym sezonie to 28 punktów, a w karierze 21. Na ostatnie 20 jego rozegranych spotkań over takiej linii pokrył tylko 1 raz... Brooklyn do tego prowadzi w serii 2-1, więc staną na głowie żeby nie doszło do remisu w tak decydującym momencie walki o mistrzostwo ligi. Czuję, że Giannis dziś będzie mocno kryty i rzucanie nie będzie mu przychodziło tak lekko. Czuję tu spore value i uważam że linia powinna wynosić maksymalnie 30, co i tak pewnie próbowałbym grać na under.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +69
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Godzina: 23:00
Spotkanie: Brazylia - Wenezuela
Typ: ponad 25,5 fauli
Kurs: 2,0
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Tym którym mało Euro mogą późnym wieczorem czy nocą emocjonować się właśnie rozpoczynającymi się Mistrzostwami Ameryki Południowej. Na otwarcie mamy spotkanie głównego faworyta do wygrania tej imprezy Brazylii z Wenezuelą. Spotkania pomiędzy ekipami z Ameryki łacińskiej często obfitują w sporo fauli i kartek co można było zauważyć zalewie parę dni temu gdy na początku czerwca były rozgrywane 2 kolejki eliminacyjne do MŚ. Nie inaczej powinno być na takiej imprezie jaką jest Copa America i tutaj również liczę na sporo twardej i ostrej walki na murawie. Zawodnicy z Wenezueli szczególnie odpowiadający za defensywę będą mieli dzisiaj sporo roboty nieraz z ich strony spodziewać się należy przewinienia. Linia jak na gorące temperamenty graczy z tej części globu wydaję się dosyć niska więc warto spróbować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom