>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.06.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 13. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: Hiszpania wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przeglądałem zakłady na jutrzejsze mecze i ten od razu rzucił mi się w oczy. Gra dopiero się zaczyna, pierwsze mecze grupowe, ciężko przewidzieć co się wydarzy, bo właściwie wszystko jest możliwe, ten typ biorę czysto intuicyjnie i okazyjnie. Faworytem tego meczu jest dla mnie, jak i pewnie dla większości Hiszpania, ich skład cały czas robi wrażenie i myślę, że są w stanie dużo ugrać na tym turnieju, mimo iż mówi się, że taktyka polegająca głównie na mnóstwie podań została już rozpracowana. Nie wiem co z Diego Costą, bo ostatnio za bardzo nie byłem w temacie, ale właściwie nie ma to większego znaczenia, jeśli chodzi o mój typ. Co do Holandii, wydaje mi się, że mają najsłabszą drużynę od dawna, ale cały czas jest to bardzo groźny, szczególnie w ofensywie zespół. W składzie nie brakuje ligowców z eredivisie, ale są też wielkie gwiazdy jak choćby Van Persie, czy Robben i oni na pewno stanowić będą o sile ofensywnej tej drużyny. Nie będę przewidywał wszystkich możliwych scenariuszy tego meczu, tak jak pisałem, to dopiero pierwsze mecze turniejowe i ciężko przewidzieć jak poszczególne drużyny zaprezentują się na starcie, a sparingami też nie ma co się za wiele sugerować, bo to nie to samo co mecze o stawkę, ale na tę chwilę myślę po prostu, że Hiszpania jest drużyną lepszą od Holandii, a jako, że grupa do łatwych nie należy to na pewno bardzo będą chcieli wygrać ten mecz. Dla Holandii właściwie sprawa wygląda podobnie, wiedzą na pewno, że bardzo dużo zależy od tego meczu. Nie spodziewałbym się tu może gradu bramek, ale myślę, że zwycięstwo Hiszpanii i bramka Holandii z ofensywą jaką dysponują są całkiem realne, więc dla takiego kursu, za niedużą stawkę, warto spróbować. Najprędzej typowałbym w tym meczu wynik 2:1, ale nie będę narzekał na żaden, który zapewni wygranie tego zakładu.
⛔100
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mundial 2014 GRUPA B Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: X
Kurs: 3,3
Bukmacher: Expekt
Drugi dzień brazylijskiego Mundialu i przed nami pierwszy z wielkich meczy, przynajmniej na papierze. Na stadionie „Fonte Nova”, który może pomieścić niespełna 49 tysięcy kibiców rozegrane zostanie spotkanie między „La Furia Roja” i „Oranje”.
Hiszpanie mają za sobą wspaniałe lata, zdobyli tytuł Mistrzów Europy w 2008r. który obronili 4 lata później, a w między czasie wygrali Mistrzostwa Świata w 2010 pokonując swoich dzisiejszych rywali po dogrywce (0:0, dog. 1:0). Zespól naszpikowany wielkimi nazwiskami piłkarzy grających głównie w Lidze Hiszpańskiej (Real Madryt, Barcelona, Atletico) ale także na wyspach (Arsenal, Chelsea, ManU). Ich dominację udało się w końcu przełamać podczas Pucharu Konfederacji za sprawą Brazylijczyków, którzy to pokonali w finale 3:0 drużynę Del Bosque. Oglądając ich ostatnie mecze można zauważyć obniżkę formy, nie ma tu przekonujących zwycięstw, są jedno-bramkowe lub dwu-bramkowe wygrane. Nie ma co się dziwić, zespół ten w ostatnich latach zdobył praktycznie wszystko co się dało bez większych trudności, grając przy tym efektowny i techniczny football. Zawodnicy mają prawo czuć pewnego rodzaju wypalenie. Trzeba jeszcze dodać, że ¾ podstawowego składu w tym sezonie rozegrało ponad 40, a nawet ponad 50 spotkań więc mają prawo odczuwać zmęczenie. W dalszym ciągu są ścisła światową czołówką lecz według mnie podczas tych mistrzostw nie zwojują za dużo.
Holendrzy, zespół jak zawsze z dużymi ambicjami walki o tytuł jednak wciąż niespełnionymi. Nie udało im się podczas EURO 2000 gdzie byli współgospodarzem – odpadli w półfinale przegrywając z Włochami w rzutach karnych. Nie udało się także na poprzednich mistrzostwach w RPA gdzie, jak już wyżej pisałem, zostali pokonani w flanele. Louis van Gaal postanowił przewietrzyć skład i do Brazylii zabrał w sporej większości młodych, obiecujących zawodników reprezentujących głownie klubu holenderskie – Ajax, Feyenord czy PSV. Tych młodych głodnych gry chłopaków mają wspierać i stanowić szkielet zespołu doświadczeni gracze tacy jak: Sneijder, Van Persie, de Jong i Robben. Co z tego wyjdzie, przekonamy się w najbliższym czasie. Osobiście uważam, że taka zmiana pokoleniowa także przydałaby się drużynie Hiszpanii , dla piłkarzy takich jak Iniesta, Xavi, Alonso czy Casillas może to być ostatnia lub przed ostania wielka impreza i czas najwyższy ogrywać młodych, zdolnych w poważnych meczach na arenie międzynarodowej.
Przechodząc do mojego typu, nie spodziewam się tutaj dużej ilości bramek, mój typ to 1:1. Dlaczego? Mecz ten jest bardzo ważny dla jednych i drugich ponieważ ewentualna przegrana może prowadzić do odpadnięcia z całej imprezy już po fazie grupowej. Oprócz w/w zespołów w Grupie B jest jeszcze Australia, która może być raczej pewniakiem jeśli chodzi o dostarczanie punktów ale patrząc na 4 zespół czyli Chilijczyków tutaj już może nie być tak łatwo i zarówno Hiszpanie i Holendrzy nie będą mieli łatwego meczu z tą drużyną. Wracając do dzisiejszej rywalizacji, będzie to zapewne przypominało partię szachów. Hiszpania oczywiście będzie miała przewagę w posiadaniu piłki, mając takich graczy jak Iniesta, Xavi czy Alonso nie może być inaczej bo ci zawodnicy uwielbiają mieć piłkę w swoim posiadaniu i atak pozycyjny w połączeniu z nie konwencjonalnymi zagraniami jest ich największym atutem. Z drugiej strony mamy Holendrów, którzy pewnie będą wycofani ale pamiętając, że w składzie mają Robbena i RvP będą liczyć na szybki kontratak. Podsumowując za remis według mnie przemawia: wypalenie Hiszpanów i zmęczenie sezonem i obawa obu drużyn przed zbyt otwartą grą. Jak będzie, zobaczymy za parę godzin.
⛔100
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2014 - Grupa B
Godzina: 21:00 CET
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: Hiszpania powyżej 57.5% posiadania piłki
Kurs: 2.00
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Powtórka finału ostatniego mundialu. Obie reprezentacje mają swoje zawirowania, czy to z formą czy z absencjami, więc wynik wcale nie musi być oczywisty. Ale już jego scenariusz dość łatwo przewidzieć, kiedy mamy Hiszpanie będzie kolejna wariacja na temat tiki taki, z jakim skutkiem to już inna sprawa, bo forma kluczowych graczy La Roja pozostawia sporo do życzenia, ale akurat wynik końcowy nie jest przedmiotem zakładu. Podstawowym założeniem Hiszpanów jest utrzymywanie się przy piłce, to mają we krwi i to przyniosło im tytuły mistrzów Świata i Europy. Stara, dobrze znana gwardia z Barcy i Realu uzupełniona młodymi wilkami z Atletico potrafi zdominować każdego przeciwnika i pokazują to przedmundialowe sparingi. Posiadanie piłki Boliwią i Salwadorem po 71% może nie jest wyczynem, ale już w meczu z Włochami z lutego jak najbardziej tak (70%). Holendrzy w przebudowie, sporo świeżej krwi w kadrze i trochę absencji musiało wpłynąć na jakość. Właśnie chyba w środku pola odpowiadającym za prowadzenie gry absencja van der Vaarta może być kluczowa odnośnie utrzymywania się przy piłce, bo van Persie z Robbenem na pewno tego nie zapewnią (inna charakterystyka zawodnika), a sam Sneijder tego też nie zapewni. Ostatnie sparingi wydają się to potwierdzać, swoje warunki potrafili narzucić właściwie tylko Walijczykom (58% posiadania), ale to pewnie by nasze Orły też potrafiły. Z Ekwadorczykami (remis 1-1) i Ghańczykami (51% posiadania) już było dużo trudniej, a to nie wróży dobrze przed meczem z obrońcami tytułu. Myślę, że w meczu z takimi fetyszystami posiadania jak Hiszpanie łatwo się spodziewać, że to Oranje będą biegać za piłką i to przez grubo 60% czasu gry, dlatego taka sporo niższa niż u konkurencji linia wydaje się bardzo korzystna.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MS 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Meksyk-Kamerun
Typ: MEKSYK wygra jednym golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Witam wybrałem spotkanie w ramach mistrzostw świata w Brazylii, w tym meczu na przeciwko siebie staną ekipy Meksyku , oraz Kamerunu. Chyba wszyscy słyszeli o strajku zawodników z Afryki, atmosfera w tej Reprezentacji jest nie najlepsza, tak więc uważam ze Meksyk w spotkaniu numer jeden będzie miał okazję na pierwsze 3 punkty w tych mistrzostwach, jest to zdecydowanie najłatwiejsze spotkanie drużyny z Meksyku , ponieważ później będzie grał z gospodarzem turnieju , oraz reprezentacją Chorwacji , która też w tym roku prezentuję się nieźle. Kamerun co prawda ogólnie prezentował się nieźle, ale uważam ze w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 punktów jest ekipa z Meksyku. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy jednym golem, ponieważ to są mistrzostwa i każda z druzyn będzie w tym spotkaniu grała na 100% nikt nogi nie odstawi , a jak już strzelą gola to będą bronili korzystnego rezultatu. stawiam na wynik 1:0, ponieważ myślę ze dużo bramek w tym spotkaniu nie obejrzymy, co pokazują typy na under 2.5, myślę że 1:0 będzie optymalnym wynikiem, polecam tutaj zagrac również under 2 bramki w spotkaniu.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:00
Spotkanie: Date Krumm K. (Jpn) - DellAcqua C. (Aus)
Typ: DellAcqua
Kurs: 1.61
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Japońska weteranka dalej szokuje i zaskakuje chyba przede wszystkim siebię, docierając tak daleko, pokonując po drodzę Puig i Hantuchovą, zawodniczki wyżej notowane, a ma już uwaga 44 lata, takie rzeczy w tenisie zdarzają się bardzo rzadko. Japonka dorabia sobię do emerytury i wychodzi jej to bardzo dobrze, gra bardzo mądrze i przede wszystkim skutecznie. Jutro na jej drodze stanie dobrze spisująca się w tym sezonie Australijka. Najlepszy wynik DellAcqua w tym roku to 1/4 finału w Indian Wells i porażka z Halep. Forma jaką prezentuję pozwoliła jej od początku sezonu awansować o ponad 100 miejsc i obecnie wskoczyła na 43 miejsce w WTA. Porażki w tym roku to głównie z zawodniczkami wyżej notowanymi, więc bez niespodzianek. W Birmingham spisuje się bardzo dobrze, po drodze pokonane Lepchenko i dzisiaj sprawiła niespodziankę pokonując dobrze spisującą się ostatnio rodaczkę, Stosur. Widać, że jest w gazie, dobrze zaklimatyzowała się na trawie, i ciężko będzie jutro Japonce, mimo, iż dotarła już tak daleko sprawić kolejną niespodziankę. Australijka gra agresywnie, popełnia mało błędów, na pewno pogania jutro po kątach Japonka, która w pewnym momencie na pewno opadnie z sił. Może podejmię walkę z rywalką na początku spotkania, ale i tak to będzie za mało na dobrze spisującą się Australijkę. I tak dużo osiągnęła jak na swoje możliwości w tym turnieju, ale to by było na tyle, DellAcqua powinna jutro wygrac i zameldować się w półfinale. Kurs bardzo fajny, warto zaryzykować.
Niespodzianek nie przewiduję w dwóch kolejnych spotkaniach: Stephens powinna bez problemu uporać się z Chinką, nad którą dominuję pod każdym aspektem, moja ulubienica też poważnie traktuje ten turniej i można pograc Ivanovic do kombo.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj - Primera Division - Apertura
Godzina: 00:15
Spotkanie: Libertad - Sol De America
Typ: x/1
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Libertad zagra dzisiaj u siebie z zespołem Sol De America w ramach rozgrywek Paragwajskiej Apertura. Libertad jest liderem rozgrywek z dorobkiem 42 pkt. Rywal zajmuje pozycję 5 z 26 pkt na koncie. Dzisiejszy gospodarz może pochwalić się bilansem 13 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Sol De America na 18 spotkań wygrało 6, 8 zremisowało i 4 przegrało. Libertad 7 razy remisował pierwszą część spotkania, natomiast Sol De America odnotowało 8 takich remisów - przegrywali do przerwy tylko w 3 spotkaniach. Myślę, że i dzisiaj stawią opór wyżej notowanemu rywalowi i Libertad nie obejmie prowadzenia w pierwszych 45 minutach. Całe spotkanie powinien jednak wygrać gospodarz - w ostatnich 10 bezpośrednich pojedynkach tych drużyn wygrywał 6 razy przy tylko jednej wygranej gości.
⛔100
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia ( Premier Division )
Spotkanie: Dundalk F.C. - St. Patrick’s Athletic
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 13.06.2014
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na rozgrywki irlandzkiej Premier Division.
W mieście Dundalk liczącym ponad trzydzieści jeden tysięcy mieszkańców na Oriel Park mogącym pomieścić sześć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Dundalk Football Club założonym w 1903 roku a w gości ze stolicy Irlandii Dublinu liczącego ponad pięćset dwadzieścia siedem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1929 a mianowicie St. Patrick’s Athletic Football Club.
Dundalk F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobył 38 punktów po 12 zwycięstwach, 2 remisach oraz 2 porażkach i obecnie jest liderem tabeli ligowej z bilansem bramek 42-14.
St. Patrick’s Athletic zdobył 32 oczka w swoich 16 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 9 zwycięstwach, 5 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie 3 lokatę w tabeli irlandzkiej Premier Division, bilans bramkowy 38-19.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 8 razy zdobywając 20 oczek po 6 wygranych oraz 2 remisach, bilans bramkowy na swoim Oriel Park 27-6.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 7 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 11-7.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie i określiłbym go jako spotkanie na szczycie tej kolejki w Irlandii a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w mieście Dundalk gospodarze wygrywali raz a goście 4 razy, bilans bramek w tych meczach 2-9 na korzyść St. Patrick’s Athletic.
Moim typem w tym spotkaniu jest jednak zwycięstwo gospodarzy, Dundalk Football Club w tym sezonie ligowym gra naprawdę wyśmienicie tak u siebie jak i na wyjazdach strzelił już ponad 40 goli w sezonie samemu tracąc tylko 14 i choć mieli pecha akurat do tych gości u siebie to ostatnio z nimi w końcu wygrali na swoim terenie a St. Patrick’s Athletic Football Club dużo lepiej gra u siebie niż na wyjazdach gdzie potrafi tracić bramki oraz zaliczać wpadki i moim zdaniem z tak dysponowanymi gospodarzami z Dundalk przegrają na ich stadionie Oriel Park.
⛔100
 
dundersztyc 66

dundersztyc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj, Primera Division - Apertura
Godzina: 00:15
Spotkanie: Libertad Asuncion - Sol De America
Typ: -1,5 gola Libertad Asuncion
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tak jak kolega wyżej, także postanowiłem skupić się na tym spotkaniu. Nie ma co już przytaczać statystyk. Dodam tylko, że bilans na własnym boisku gospodarzy dzisiejszego spotkania to 8-1-0, także prawdopodobieństwo wygranej jest ogromne, szczególnie, że przeciwnik nie jest jakiś wymagający. W ostatnich 10ciu meczach u siebie, sześć z nich kończyło się dwubramkową przewagą Libertad, a ostatni mecz przy własnej publiczności z Sol De America wygrali 3:0. Fakt, ostatnio spuścili z tonu, jednak sądzę, że to najwyższy czas, żeby pokazać, że pozycja lidera nie jest przypadkiem, dodatkowo zdobywając następne trzy oczka mogą jeszcze bardziej odskoczyć od drugiego zespołu w tabeli - Guarani. Libertad i Sol De America posiada świetnych, bramkostrzelnych napastników, także można się spodziewać kilku bramek. Sądzę jednak, że atut własnego boiska, przy własnej publiczności doda skrzydeł gospodarzom i zdołają wygrać dwoma bramkami. GL.
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka;NBA;USA
Godzina: 03:00
Spotkanie: MIA HEAT-SAS SPURS
Typ: over 188,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czwarte spotkanie finałowej serii Play-Off,w której prowadza Spurs 2-1.Gram dziś wydaje mi się bezpieczna,obniżoną linie jaka oferuje nam bet365.Kurs może nie zachwyca,ale do dubla jak znalazł.W dotychczasowych 3 spotkaniach linia 190pkt była pokrywana.Miami jak wiemy po ostatniej porażce będzie miało okazje do rewanżu.Tym bardziej,ze kolejne spotkanie bedzie juz w Texasie.
W szesciu spotkaniach tych zespolow w tym sezonie zdobywano kolejno:
20-10-13 Miami Heat 121 San Antonio Spurs 96 (217)
26-01-14 Miami Heat 113 San Antonio Spurs 101 (214)
07-03-14 San Antonio Spurs 111 Miami Heat 87 (198)
06-06-14 San Antonio Spurs 110 Miami Heat 95 (205)
09-06-14 San Antonio Spurs 96 Miami Heat 98 (194)
11-06-14 Miami Heat 92 San Antonio Spurs 111 (203)
Ofensywne drużyny,warto pograć overek
Dziś mi również pachnie dogryweczka,dodatkowo za kilka € coś postawie,
Pzdr
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwszy mecz grupy B i pojedynek mistrzów swiata Hiszpanow z Holandią (z którą de facto na MŚ wygrali w finale 1:0, więc jest to okazja do rewanżu). Holandia straciła na jakosci od tego czasu. Hiszpania chyba też, ale nie aż tyle (ciekawy jestem postawy Costy, czy w ogole wyjdzie w 1 składzie). Holandia za to bez Van der Vaarta, Strootmana czy Van der Viela. Sneijder juz nie w takiej formie jak w 2009-2010. Nadal jednak posiadaja wysokiej jakosci zawodnikow typu Robben, Van Persie i na pewno będą grali z kontry. To spowoduje mi sie wydaje mało otwarty mecz, przynajmniej do przerwy. Holandia bedzie sie bronic i mam nadzieje, ze jej sie to uda. Hiszpanie z reszta tez nie sa juz tak skuteczni jak wczesniej. W swoich ostatnich 10 meczach nie strzelili więcej niz 2 bramek, a stracili tylko cztery. Holendrzy podobnie. Nie licząc pogromu Węgrów 8:1 pozostałe mecze konczyli z dorobkiem do 2 bramek. Jakosc stoi po stronie Hiszpanów, ale tak naprawde kazdy wynik jest tu mozliwy, to sa bardzo dobre druzyny. Moze decydowac dyspozycja dnia, skutecznosc. Mam tylko nadzieje, ze jednak do przerwy to bedzie tylko badanie terenu, a pozniej moze jakas klepka zakonczona golem Costy?
⛔100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Nottingham Kobiety, Singiel.
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gibs (USA) v Tsurenko (Ukr)
Typ: 2
Kurs: 1,47
Bukmacher: SportingBet
Analiza: Dziś o 12;00 fajny pewniaczek, Tsurenko zagra z Gibs na trawie w Nottingham.
Przejde do Nicole Gibs, to jeszcze młoda dziewczynka tak ją możemy nazwać bo ma tylko 21 lat, czyli dopiero zaczyna swoje wojaże w tenisa. Na trawie poważniejszych meczy rozegranych tylko 3 Wibledon, szczerze to nie wierze zeby dzis byla jakas sensacja w tym meczu, chociaż mecz nie jest jakis specjalny. Tsurenko dużo bardziej obyta zawodniczka z tego typu rangą turniejową, Tsurenko 147 w rankingu, jest dosyć niska, zwinna na korcie i ma dobrą technika , Powodzonka życzę , łapać pewniaka hę! ????
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Godzina 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: Arjen Robben (Zdobywca gola)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w grupie B spotkanie drużyn z wielkimi gwiazdami, co powinno skutkować olbrzymim emocjom. Mecz Hiszpania kontra Holandia czyli rewanż za finał z Mundialu w RPA. W tym meczu skupiam się na konkretnym zawodniku a mianowicie Arjen Robben. Gwiazda reprezentacji i gwiazda klubu w jakim gra czyli Bayernie Monachium. W dzisiejszym meczu siła ofensywy drużyny Oranje oparta będzie na duecie Robben - Van Persie. Są to zawodnicy bramkostrzelni którzy odgrywają wielką rolę w swoich klubach i ich gra czasami decyduje kto wygra. Hiszpanie muszą uważać na Robbena ponieważ w Finale MŚ w RPA odgrywał decydującą rolę w atakach Oranje, prowadził grę, był najgroźniejszy na boisku.
Zawodnik deklaruje przed meczem:
&quot;Nie sądzę, abyśmy obecnie byli w stanie prezentować tzw. tiki takę. Jednak atak jest bardzo groźną bronią i z pewnością będziemy chcieli ją wykorzystać w całym turnieju.&quot;

&quot;Robben potrząsa obrońcą na tyle skutecznie, aż znajdzie sobie nieco wolnej przestrzeni. Dlatego będziemy musieli szczególnie na niego uważać &quot;
- Javi Martinez o Robbenie.
Robben potrafi strzelać gole w ważnych meczach. Hat Trick w meczu z Schalke, dwa gole przeciwko Borussi Dortmund. Sądzę że zdobędzie gola w dzisiejszym spotkaniu.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF WOMEN MIŃSK
Godzina:
10:30
Spotkanie: Paquet - Lapko
Typ: Paquet
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Szybko bo mecz za niespełna 1,5 h. Nie będę się rozwodził nad grą obu zawodniczek bo nie znam ich i nie widziałem. Typ po wynikach, wieku i zmęczeniu. Francuzka 20 lat, rundę wcześniej ograła rozstawioną z nr 1 Białorusinkę Pirazhenkę, ale wcześniej dawała dobre mecze i wygrywała z zawodniczkami z okolic top 200-300. Teraz za rywalkę dostaję kolejną miejscową zawodniczkę, niespełna 16 letnią Lapko. Małolata bez wyników, tutaj już w nogach już 6 meczy (łącznie z deblem) w tym cztery trzysetowe. Śledziłem live jej mecz wczoraj z Rosjanką Saitovą. I jak to u pań bywa, szczególnie na ziemi w ITF. Dużo &quot;brejków&quot;, wiele gemów wyżebranych po djusach. Małolata już tu zrobiła wynik życia i dziś wg mnie nastąpi koniec i zapłaci za te godziny spędzone na korcie. Ona pod koniec roku skończy 16 lat, więc z pewnością nie jest &quot;robocopem&quot; a Francuzka prezentuje zbyt wysoki jak dla niej poziom. Kurs nie powala, ale do dubla idealny.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Mistrzostwa Świata /
Godz. 18:00
Spotkanie - Meksyk : Kamerun
Typ - Meksyk i powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.33
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Mecz nr. 2 w Mistrzostwach Świata w Brazylii , po wczorajszym meczu uważam że i dziś zobaczymy parę ładnych goli , w grupie A chyba bez wątpienie zresztą po wczorajszym zwycięstwie faworytem do wyjścia jest zespół Brazylii a pozostała trójka musi walczyć o miejsce nr. 2 w dzisiejszym pojedynku wydaje mi się że większe szanse na 3 pkt ma zespół Meksyku i to na nich stawiam a dodatkowo no bo na zwycięstwo Meksyku typ już padł to od siebie dodam jeszcze bramki , patrząc na ofertę buków pod względem bramek to kursy dosyć wysokie chyba uważaja że w tym pojedynku za wiele goli nie zobaczymy jak będzie zobaczymy , Meksyk patrząc na ich ostatnie pojedynki był dosyć skuteczny i tak pokonał Nową Zelandię w dwumeczu 5:1 i 4:2 a Peralta Oribe środkowy napastnik Santosu Laguna pokazał że potrafi sporo strzelać i np. w tym dwumeczu przeciwko Nowej Zelandii zdobył 5 goli a w zespole Santosu w 11 meczach zdobył 10 goli w/g mnie robi spore wrażenie i na pewno kibice Meksyku szczególnie liczą na jego formę i że na tych Mistrzostwach może zabłysnąć , co do Kamerunu to jak już wyżej kolega wspomniał jest trochę konfliktu jednak uważam że na pewno dziś zostawią ten problem poza sobą a skupią się na meczu no bo to chyba jest najważniejsze a w drużynie też mają dobrych zawodników choćby np. lider zespołu Samuel Eto&#39;o co prawda może Samuel nie jest już w takiej formie ja dawniej to jednak sztukę futbolu ma przecież we krwi i też może jeszcze dać znać o sobie dlatego liczę że będzie to otwarty mecz z przynajmniej 3 golami a zwycięzcę widzę w drużynie Meksyku , a nawiązując do wczorajszego spotkania to na bramkę Chorwatów też był dosyć wysoki kurs a oni zdobyli ja pierwsi ( samobójcza ale bramka ) i po pięknej akcji !
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Volleyball &amp;raquo; Europe &amp;raquo; European League Women
Spotkanie: Spain W - Poland W
Typ: 1 [hc sets 2,5:0]
Kurs: 1,97
Godz: 19.30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie nr 3 dla obu ekip w żeńskiej Lidze Europejskiej. Buki i każdy kto zna się na sile obu zespołów faworyzuje Polki, ale nie sądzę, aby to był łatwy i przyjemny mecz dla naszych siatkarek i łatwe 3:0. Liga Europejska jest ciężka do stawiania, trenerzy rotują składem, a i często nie ma kilku zawodniczek z podstawowego składu. Polki w pierwszym weekendzie ograły Greczynki 3:0 i 3:2. Tutaj też kursy mówiły, że w obu spotkaniach nic nie wydarzy. W pierwszym meczu 1 i 3 set Polki wygrały do 12 i 14, ale już w drugim na przewagi, a drugi mecz Greczynki ugrały 2 sety. Widać więc, że Polki potrafią nawet z tak słabiutkim zespołem grać na równym poziomie, a Hiszpanki na pewno są lepsze od Greczynek.
Hiszpanki od zawsze miały potencjał, ale jakoś nie ma tam tradycji siatkarskich i panie nigdy nic nie ugrały. W składzie brakuje Rivero, która mogłaby zrobić kilka/kilkanaście punktów. Polki bez Wołosz, Zaroślińskiej i Kaczorowskiej, za to z trzema libero w składzie. Gramy naprawdę młodzieżą, trener też mówi o rotacji składem. Chyba najmocniejszy będzie środek, bo są Kąkolewska i nowy kapitan Tokarska. Wierzę jednak w powodzenie takiego zakładu i grę w stronę Hiszpanek. Na koniec maja w Plznie powalczyły z Czeszkami i Słowenkami oraz ograły Czarnogórę 3:0 w eliminacjach ME.
Hiszpanki w pierwszy weekend LE zaliczyły dwa razy 0:3 z Niemkami na wyjeździe, ale Niemki grały w pełnym składzie z Brinker, Kozuch itp. Myślę, że warto jednak pograć dość wysoki handicap na gospodynie, bo na seta na pewno je stać.
✅97
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Londyn
Godzina:
15:00
Spotkanie: Lopez F. - Berdych T.
Typ: Lopez F.
Kurs: 2.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie będę owijał w bawełnę, rozum mówi graj na Berdycha, H2H mówi graj na Lopeza. Wygląda to mniej więcej tak, w 2004 wygrał Lopez, w 2006 Berdych, w 2007 Lopez, później w tym roku jeszcze Berdych, w 2008 Lopez, w 2010 Berdych, w 2011 Lopez, w 2013 Berdych, w 2014 ... Sami sobie odpowiedzcie na te pytanie.
Lopez zaliczył tutaj 3 udane zwycięstwa, fajnie wygląda, potrafi grać na trawie, prezentuje się dość solidnie. Berdych oczywiście również gra tutaj swój tenis, z Mannarino miał praktycznie cały czas BP przy serwisie rywala, ale w pierwszej rundzie pozostawił marne wrażenie. Wiem jedno, po takim kursie warto zaryzykować.
Może mają ze sobą jakiś podpisany pakiet z diabłem? Świat tenisa już nie takie cyrki widział.
Jak kogoś interesuje jeszcze mecz z ciekawym wyższym kursem to polecam Matosevica z Wawrinką - analiza tutaj.
✅174
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla mnie jeden z najbardziej prawdopodobnych typów dzisiejszego dnia. Moim zdaniem potencjał obu drużyn jest ogromny i wcale nie widzę Hiszpanii w roli murowanego faworyta. W tym meczu wszystko może się zdarzyć, ale pewne jest to, że przy tak grających ofensywnie zespołach musimy zobaczyć bramki. Holandia ma młodą i nie do końca zgraną linię obrony, ale mega groźne atak i pomoc, gdzie upatruję szansę strzelenia przez nich bramki(magiczny kontakt z piłką Persiego, indywidualna akcja Robbena, wolny Sneijdera). Hiszpania wiadomo-maszynka do strzelania bramek. Mecz Mistrzów Świata bez strzelonej bramki sam w sobie jest niespodzianką. Kolega wyżej zagrał podobny typ, ale ze zwycięstwem Hiszpanii, ja jednak tego zwycięstwa pewien nie jestem, bo Holandia jest jedną z nielicznych drużyn na tym Mundialu, która może poważnie zagrozić Hiszpanom.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina - Piłka nożna / Mistrzostwa Swiata
Godz. 18:00
Spotkanie - Meksyk - Kamerun
Typ - over 3.5
Kurs - 5.75
Bukmacher - Sportingbet
Analiza : Mistrzostwa sie zaczely i wczorajszy mecz napawa optymizmem przed kolejnymi. Druzyny maja jedna szanse na 4 lata, niektore nawet na przestrzeni kilkunastu lat wiec tutaj nie ma pierdolenia, trzeba grac na maks i probowac wykorzystac swoja szanse. pokazala to wczoraj Chorwacja. Zagrali otwarte zawody co sie niestety nie oplacilo ale swiat zapemieta dobra postawe na tle wielkich faworytow. Czego mozna spodziewac sie po tym meczu wyronwnaych druzyn? Meksyk... boje sie ze zagraja zbyt ostroznie. Po Afrykanach czego sie mozna spodziewac? Patrzac po ich meczach towarzyskich moim zdaniem jest kompletnie odwrotnie. Ta druzyna gra caly czas do przodu nie zwazajac na nic innego jak ofensywa. Pytanie tylko czy towarzyskie mecze sa dobra wykladnią. Odpowiedź nie moze byc twierdząca, jednak lubie to co zobaczylem z ich strony ostatnio i po cichu licze ze pobiegają z Meksykiem zapraszając ich do otwartej gry. Meksyk ze swojej strony bedzie mial sporo okazji do kontr i tacy pilkarze jak Dos Santos, Guardado wytworza kilka okazji. Obrona Kamerunu nie jest jakas super szczelna, ale atak maja calkiem pozytywnie nastawiony wiec zobaczymy. Kurs na over 3.5 jak marzenie.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Meksyk - Kamerun
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Esadio das Dunas dojdzie dziś do drugiego meczu w grupie A, jak wiemy wczoraj Brazylia, która jest w tej grupie zdecydowanym faworytem wygrała z Chorwacją (3-1). Zarówno Meksyk, Kamerun i Chorwacja natomiast liczą na zajęcie 2.miejsca w grupie i wyjście z niej, dzisiejszy mecz jest więc dość istotny bowiem przegrany w tym meczu znacząco skomplikuje sobie rywalizację w tej grupie.
Osobiście jednak nie widzę w tym meczu zdecydowanego faworyta. Zarówno Meksyk jak i Kamerun mają swoje kłopoty. W zespole Meksyku jak i Kamerunu mają swoje problemy pozasportowe, w Meksyku są one znane od dawno (niezgoda w drużynie) co odbija się na wynikach. Meksyk przecież do Mundialu awansował dopiero po barażach z Nową Zelandią. Jeśli chodzi o Kamerun to jak wiemy tutaj drużyna nawet odmówiła początkowo wyjazdu do Brazylii z powodu niezadowalającej wysokości &quot;startowego&quot; dla zawodników.
Jeśli chodzi o mecze przed turniejem to Meksyk najpierw wygrał z Izraelem (3-0) i Ekwadorem (3-1) a następnie przegrał z Bośnią i Hercegowiną (0-1) oraz z Portugalią (0-1). Jeśli chodzi natomiast o Kamerun to oni wygrali z Macedonią (2-0), Mołdawią (1-0), zremisowali z Niemcami (2-2) i przegrali z Paragwajem (1-2).
Osobiście uważam, że dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem dwóch równych siebie drużyn i ciężko wskazać faworyta tego meczu. Według mnie jako, że jest to pierwszy mecz to wydaje mi się, że obie ekipy zagrają przede wszystkim by nie przegrać i już na starcie nie skomplikować sobie sytuacji w grupie. Remis wydaje się tutaj najbardziej prawdopodobnym scenariuszem i tak też typuję w tym spotkaniu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom