>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 13.04.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division, Hiszpania
Godzina:
19:00
Spotkanie: Getafe - Atletico Madryt
Typ: X/2
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Atletico to objawienie obecnego sezonu. Po wczorajszej wpadce Barcelony mają szansę zostać samodzielnym liderem La Ligii. Ich dzisiejszy rywal, Getafe, w obecnym sezonie nie prezentuje się dobrze. 18 pozycja w tabeli oznacza konieczność występowania w przyszłym sezonie w Segunda Division. Do bezpiecznego miejsca gospodarze tracą tylko jeden punkt. Wątpliwe jest jednak, aby to dzisiaj udało im się wyskoczyć ze strefy spadkowej. Getafe na własnym terenie notuje w obecnym sezonie bilans 4-6-6. Ostatni mecz, wygrany przez Getafe na własnym boisku miał miejsce w Copa del Rey 17.12 zeszłego roku, natomiast ostatnie zwycięstwo w lidze zanotowali 29 listopada ubiegłego roku.
W Atletico zapewne nie zagrają dzisiaj Arda Turan oraz najlepszy strzelec - Diego Costa. Mimo tych braków, goście nie powinni mieć większych problemów z zainkasowaniem pełnej puli punktów. Po świetnym środowym meczu z Barceloną dzisiaj zespół z Madrytu czeka o wiele łatwiejsza przeprawa.
Dlaczego wybrałem typ X/2 skoro Atletico jest zdecydowanym faworytem tego meczu? Otóż, liczę na to, że goście zagrają ostrożnie. W obecnej sytuacji najważniejsze jest tylko zwycięstwo, nie ważne jakim wynikiem i w jakim stylu. Na 5 kolejek przed końcem mogą wypracować sobie arcyważne trzy punkty przewagi nad wiceliderem - Realem. Niepotrzebne szturmowanie bramki rywala może narazić ich na kontrę i stratę bramki.. Uważam, iż zespół z Madrytu nie zmarnuje swojej dzisiejszej szansy i podejdzie do tego spotkania ze spokojem. Po drugie primo - zauważmy, iż Atletico naprawdę bardzo często remisuje swoje mecze po pierwszej połowie i wynik rozstrzyga dopiero po zmianie stron. Dość powiedzieć, że w ich ostatnich trzech wyjazdowych spotkaniach przewijał się właśnie taki scenariusz.
Zdaję sobie sprawę, że typ nieco ryzykowny, lecz naprawdę wydaje mi się, iż jest godzien zainteresowania..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Urugwaj, 1 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Club Nacional - Defensor Sp.
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betgun

Analiza: Nacional Montevideo jest jedną z lepszych drużyn w Urugwaju. Na początku ligi utracili swój tytuł. Nie byli skupieni na lidze z powodu uczestnicwa w Copa Libertadores. Teraz odpadli z Libertadores, więc chcieliby wygrywać kolejne mecze w lidze, aby zdobyć tytuł. Ten mecz będzie dla nich bardzo ważny, poniewać muszą się w końcu przełamać. W tym spotkaniu wyjdą wszyscy zawodnicy, bez szczególnych absencji.
Z drugiej strony Defensor Sporting zaskoczony swoim awansem do następnej rundy Copa Libertadores. W piątek grali bardzo trudny mecz przeciwko Universidad Chile, który zakończył się wynikiem 1:1. Zawodnicy bardzo przyłożyli się do tego meczu, a co za tym idzię są teraz wycieńczeni. Tak na prawdę zawodnicy mają dośc grania 2 meczy tygodniowo i na pewną chłopcy czują to w swoich nogach. Remis ten zapewnił im dostanie się do kolejnej rundy w Libertadores. 17 kwietnia przyjdzie zmierzyć im się z The Strongest w 1/8 finału.
Trener nie ma teraz innego wyboru niż skupienie się na kolejnej rundzie pucharu. Chcę aby jego zawodnicy w końcu odpoczeli i wyszli wypoczęci na mecz z The Strongest. Mecz z National nie ma dla nich teraz znaczenia, są skupieni właśnie na Libertadores. Dodatkowo mecz z Strongest odbędzie się na wysokości 3500m n.p.m., a średnia wieku najlepszych zawodników w Defendors wynosi 35-39 lat. Możecie wyobrazić sobie jak wpłynie chociażby sama podróż dla tych &quot;staruszków&quot;. W niedziele również nie zagrają obrońca Silva 13/0 i napastnik Luna 16/2.
Podsumowując goście odpuszczają sobie to spotkanie wychodząc drugim zespołem. Z takim składem Defendors będą mieli ogromne problemy aby cokolwiek zdziałać w tym meczu z National, którzy w końcu chcą się przełamać i pokazać kibicom na co ich stać. Ja wczoraj zagrałem po kursie 2.00, kto śledzi mój temat, miał dostęp do typu po wyższym kursie. Polecam również zagrać na Otelul Galati @ 2.10. Pozdrawiam Jessie ????

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Serbia 13.04.2014 godz.
Wydarzenie: Vojvodina Novi Sad - Crvena Zvezda Belgrad
typ: Crvena Zvezda Belgrad
Kurs: 1.6
Bukmacher: William Hill
Na dzisiaj moja propozycja z 3 finałowego spotkania playoff ligi serbskiej pomiędzy Vojvodiną Novy Sad, a Crveną Zvezdą Belgrad. Zdecydowanym faworytem ligi serbskiej od rozpoczęcia ligi był zespół Crveny Zvezdy Belgrad, udowodnił to plasując się na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej ligi gdzie doznał tylko jednej porażki w 18 meczach. Później w fazie playoff szybko rozprawili się bez straty meczu w ćwierćfinale z zespołem Mladi Radnik 2:0, a w półfinale z zespołem Radnicki również bez porazki 3:0. Po tych spotkaniach podchodzili do spotkań finałowych w roli głównego i bezapelacyjnego faworyta w spotkaniu z Vojvodiną Novy Sad, której droga do tego finału była bardziej kręta i wyboista. Rundę zasadniczą zespół z Nowego Sadu zakończył na 3 miejscu z 12 wygranymi i 6 porazkami, później spotkanie ćwierćfinałowe ze Spartakiem Ljig wygrane po dwóch spotkaniach 2:0 i emocjonujący półfinał z Partizanem Belgrad gdzie nie byli faworytem zakończony dopiero w piątym spotkaniu wynikiem 3:2 w meczach. Partizan z Crveną był już na papierze finalistą, ale Vojvodina pokrzyżowała im szyki. W rozpoczętą przed przed tygodniem serią finałową faworyci z Belgradu pokazali klasę i rozgromili w pierwszym meczu 3:0 Vojvodinę udowadniając swoje aspiracje do wygrania ligi, ale już 3 dni temu również w spotkaniu u siebie zagrali katastrofalnie i przegrali w takim samym stosunku 0:3. Osobiście uważam tą porażke za wypadek przy pracy drużyny Crveny i moim zdaniem dzisiaj pokażą, że są lepszym zespołem co pokazali w kontekście całego sezonu. W końcu przez cały sezon łącznie z tą porażką sprzed 3 dni doznali tylko 2 porażek, więc obliguje ich to do pokazania Vojvodinie, że ta jedna porażka ostatnio to był przypadek. Zachęcam do swojego typu.
✅60
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:
Zaciekawił mnie kurs na to spotkanie, wiadomo Leverkusen miało ostatnio wtopy, dlatego kurs na nich nie może być teraz niski bo gdyż aczkolwiek przed wtopami, które zaliczył Bayer w tym sezonie kurs pewnie na gospodarzy by wynosił maksymalnie 1,20. Leverkusen wypadł w tabeli z miejsca które dało by mu grę w Lidze Mistrzów - czyli wiadomo dużo dużo kasy i prestiż dla klubu - myślę, że to odpowiedni dla nich bodziec by wygrać mecz, który nie dość że będą grali u siebie to jeszcze z jaką drużyną - Hertha Berlin, która zapewniła sobie wcześniej dobrą gra odpowiednie miejsce w tabeli a teraz z tego co słyszałem bo oglądałem mecz Herthy z Bayernem to tam ponoć teraz nie ma komu grać, dużo zawodników ma kontuzję i zamiast wtopy 0:6 z Bayernem skończyło się bodaj tylko na 1:3 ale tylko dlatego, że Bayern ich nawet nie cisnął. Nie wiem jak Wy i czy się ze mną z tym zgodzicie ale ja jakoś nie widzę tego, że Wolfsburg będzie grał w Lidze Mistrzów kosztem zespołu z Leverkusen. Dziś spodziewam się, że nikt nie będzie paczał w przeszłość i Leverkusen pogromi - dużo słabszą od niej Herthe.

nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 14.45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Typ: JW -1,5seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w Jastrzębiu starcie nr 3 w tej parze półfinałowej. Na razie Skra prowadzi 2-0, ale ja stawiam że Jastrzębski Węgiel wygra dwa mecze u siebie i rywalizacja rozstrzygnie się w meczu nr 5 w Bełchatowie. W drugim meczu Skra rozbiła JW i wygrała pewnie 3-0. JW na swojej hali gra zdecydowanie lepiej i dziś powinien to pokazać. Kurs na zwycięstwo JW 1,70 wg mnie to na dziś pewniak. Ja gram na handicap -1,5 czyli wynik 3-0 lub 3-1 dla JW. Dziś aby ten typ wszedł na swoim poziomie musi zagrać przede wszystkim Michał Łasko który meczów w Bełchatowie do udanych nie może zaliczyć. Także środkowi którzy dotąd byli mocnym punktem zespołu grali dość przeciętnie, a Pajenk wręcz słabo. Stawiam zdecydowanie na JW.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, primera division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Getafe - Atletico
Typ: Raul Garcia zobaczy żółtą kartkę
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mam ciekawą propozycję na mecz Getafe - Atletico. Raul Garcia jest jedną kartkę od zawieszenia. Gdyby dostał kartkę w dzisiejszym spotkaniu to pauzowałbym w następnym domowym meczu z Elche. Później czeka ich trudny wyjazd do Walencji i jeśli ma się wykartkować to zrobi to dziś. Wiem, że kurs jest mizerny, ale Simeone i cały sztab na pewno ma świadomość i teraz każdy kolejny mecz ligowy jest jak finał LM. Mogą wygrać ligę bez patrzenia się na innych. Warto pograć zdecydowanie!
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie
Godz: 16:30
Spotkanie: PSV- Feyenoord
Typ: 2 DNB ( remis zwrot)
Kurs: 2.20 ; buk: bet365
Analiza:
Przeglądając dzisiejszą ofertę wpadł mi w oko mecz holenderskiej Eredivisie a mianowicie ekipa PSV na własnym obiekcie podejmie Feyenoord, który obecnie zajmuje drugą pozycję w lidze.
Goście już praktycznie mają tylko znikome szanse na mistrzostwo na 3 kolejki przed końcem rozgrywek tracą 6 punktów do Ajaxu który pewnie zmierza po mistrzostwo. Druga pozycja ktorą zajmują goście promuje do gry w kwalifikacjach LM w kolejnym sezonie i myślę że to podziała na przyjezdnych motywująco.
Gospodarze wciąż mają szansę na grę w europejskich pucharach ale po przegranych z Heerenveen 2:0 oraz na własnym obiekcie z Groningen 2:3 sytuacja nie wygląda optymistycznie. Dziś zmierzą sie z teoretycznie silniejszym rywalem z Rotterdamu który notują 5 kolejnych zwycięstw w lidze.
Trener PSV nie będzie mógł skorzystac z Jeffreya Brumy oraz pod znakiem zapytania stoją występy Memphisa Depaya, Park Ji-Sunga, Stijna Schaarsa co z pewnością będzie sporym osłabieniem.
Goście są w gazie i myślę że i w tym meczu bedą przeważać i dlatego zagram na zwycięstwo ekipy z Rotterdamu z bezpiecznym wariantem spotkanie bez remisu tez po fajnym kursie 2.20.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: New Jersey Devils- Boston Bruins
Typ: over 54,5 SOG
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj grałem under w meczu Bruins, dziś idę w stronę overa. Generalnie nie rozumiem taktyki bukmacherów. Boston strzela średnio 32 razy na mecz. Przy wczorajszym meczu z Sabres którzy strzalają 26,1 razy na mecz, betsson wystawił linię 60,5. Dziś przy meczu z Devils którzy oddają 26,8 strzałów na mecz wystawia linię 54,5. Trochę śmieszne.
Biorę over ze względu na to że Devils oddają ostatnio mnóstwo strzałów i wynik na poziomie 30 jest czymś normalnym. Biorąc pod uwagę że jest to ostatni mecz sezonu na lodowisku Diabłów, myślę że spokojnie wykręcą 30+. Jak tu nie pożegnać się z tegorocznym sezonem NHL, cisnąć najlepszą drużynie w lidze w fazie zasadniczej?
Druga strona barykady to Boston Bruins, drużyna która ma już w głowie pojedynek z Red Wings w PO. Prawdę mówiąc jakim składem oni nie wyjdą stać ich na coś ok 30 strzałów. Te 25 to takie minimum które zakładam. Jeśli to się sprawdzi jestem raczej spokojny o over.
✅85
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Grecja
Godzina: 18:00
Spotkanie:Xanthi - Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 3.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tak jak napisał Typer Zawodowy, zanosi się dzisiaj na cudowną grecką tragedię ????
Kursy dziwaczne i ja pobieram jeden z nich.
Panathinaikos aktualnie na trzecim miejscu, od 10 spotkań bez porażki.
Xanthi też miejsce trzecie tyle, że od końca. Realnie patrząc nic nie przemawia na korzyść gospodarzy. Ani tabela, ani aktualna forma, ani bilans spotkań bezpośrednich.
Bukmacherzy faworyzują Xanthi. Ta drużyna musi dzisiaj wygrać by marzyć o pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywek. Panathinaikos nic nie musi i według wszystkich znaków na niebie i ziemi się podłoży.
Ja jednak jestem niepoprawnym optymistą, wierzącym w czysty sport. Gram drużynę lepszą, po fajnym kursie.
Za drobne, bo wielce prawdopodobne jest że wygra Xanthi po kursie 1.85 ;)
⛔100
 
brick 208

brick

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Thunder. Pacers zdecydowanie odpuścili końcówkę sezonu i zgubili gdzieś formę. Szczególnie Roy Hibbert. Mimo odpoczynku przed meczem z Miami, które grało bez swojego kluczowego gracza Dwayne&#39;a Wade&#39;a Pacers i tak przegrali aż dwunastoma punktami. Z tą samą drużyną w dodatku osłabioną, z którą toczyli w zeszłym roku bój o finał NBA(!) Głośno mówi się o zwolnieniu trenera drużyny z Indianapolis, co z pewnością nie najlepiej wpływa na atmosferę w drużynie. Pacers właściwie nie mają już o co walczyć, zajmą pierwsze lub drugie miejsce w swojej Konferencji. Oglądając mecze tej drużyny można dostrzec brak motywacji, woli walki, odpuszczanie w obronie, zupełnie coś innego niż na początku sezonu. Pacers w ostatnich 5 meczach zdołali wygrać jedynie z drużynami, które są już na &#39;&#39;wakacjach&#39;&#39; chodzi tu o Bucks i Pistons. Przegrali natomiast we własnej hali z Hawks i to aż 19 punktami! Z drugiej strony Thunder w których widać wolę walki. Mają zapewnione drugie miejsce w swojej Konferencji. W Konferencji Zachodniej, tej która jest lepsza i bardziej wyrównana niż Wschodnia. Drugie miejsce pokazuje jaką siłą dysponują Thunder. Zarówno w obronie jak i ataku. Thunder z pewnością są podbudowani wygraną nad Clippers w Staples Center, w tamtym meczu kursy na Thunder były podobne, w okolicach 2.10-2.30. Na pewno postawa obu drużyn bardzo się od siebie różni. Jedni są zmotywowani, a drudzy po prostu odpuścili. Jedni mają swoich liderów, którzy nie zawodzą, a drudzy grają bardzo w kratkę. Wierzę, że dzisiaj Oklahoma będzie chciała po raz kolejny udowodnić swoją siłę i uda im się wygrać z Pacers.
⛔100
 
H 0

hajki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Paris SG
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie ligi francuskiej pomiędzy drużynami z Paryża a Lyonu. Według mnie zwycięzcą okaże się drużyna z Parc des Princes. Ostatnia porażka 2:0 z Chelsea (co wiązało się z odpadnięciem z LM) trochę zniesmaczyło kibiców tej drużyny i dziś będą chcieli wygrać. Widzialna może być nieobecność Ibrahimovica, lecz jest jeszcze Cavani, Lavezzi.
Lyon w ostatnich dniach odpadł z rozgrywek LE. Co prawda lidze francuskiej radzi sobie dość dobrze, lecz nie jest w szczytowej formie. Może to zdecydować o wyniku tego spotkania.
Na ostatnie 5 potyczek obu drużyn 3 razy wygrało PSG, raz Lyon, a raz padł remis.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: - 6,5 Oklahoma City Thunder
Kurs: 4.40
Bukmacher: William|Hill
Analiza: A mnie dziwi że nikt nie zaproponował handi na drużynę gości która w mojej ocenie jest obecnie zdecydowanie lepsza. Kursy przesadzone i ja tu widzę spore value na czysty win Thunder tym bardziej że grają w komplecie z kompletnie rozbitą Indianą, która z najsłabszą ekipą Bucks męczy się ostatecznie wygrywając 2 pkt. Dla Okly mecz ważny bowiem mogą jeszcze stracić to 2 miejsce na rzecz Clipers, co przed play offami by było strasznie bolesne. Bardzo prestiżowy mecz, także ze względu mentanlych tak więc myślę że tutaj zagrają na całego i po takim kursie handi nie wziąść i nie zaryzykować to prawdziwy grzech zaniedbania. Na mój gust Thunder rozjedzie Indianę, która kisi się we własnych kłopotach i głowy graczy są zaprzątnięte czym innym niż grą.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Houston - FINAŁ
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Almagro N. - Verdasco F.
Typ: Verdasco F. -2,5 gema
Kurs: 3,33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Verdasco to zaraz po Ferrerze i Nadalu najbardziej rozpoznawalny Hiszpański tenisista. Podobny styl gry do Rafy czyli dużo rotacji i uciekające crossy.
Hiszpan miał w tamtym sezonie dobre wyniki na cegle, w tym roku zaczął od trzech wygranych z rzędu i dzisiaj ma szansę poprawić ten rezultat.
Przed Monte Carlo taki przetarcie się przyda. Bardzo dobrze, że trafił na Almagro, bo zwycięstwo go podbuduje, piszę zwycięstwo bo nie widzę innej opcji.
Obaj znają się bardzo dobrze, chociażby z kadry na puchar Davisa. Do tej pory 5:2 na mączce na korzyść leworęcznego Hiszpana.
Verdasco, który nie tak dawno ograł na nawierzchni ziemnej Nadala w Madrycie nie spuszcza z tonu i dziś wieczorem zejdzie z kortu z pucharem.
✅233
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Huachipato - U. De Chile
Typ: Huachipato
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dam w tym meczu szanse gospodarzom, który ostatnio grają dosyć dobrze, szczególnie na własnym stadionie. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli aż dwanaście punktów, co niestety nie przekłada się na miejsce w tabeli, ponieważ w czternastu kolejkach zdobyli tylko osiemnaście oczek. Ciągle jednak mają szanse na play-off i jeżeli będą dalej punktować w takim stopniu jak ostatnio to mogą awansować, jednak trzeba też liczyć na słabsze mecze rywali. Ten mecz będzie z rangi ważniejszych, gdyż zmierzą się z Universitad De Chile, drużyną, która ostatnimi czasy nie gra zbyt dobrze, odpadli z Copa Libertadores (trzy dni temu ostatni mecz, wyjazd w Urugwaju) i obecnie są w serii czterech spotkań bez zwycięstwa ( w tym trzech porażek ). Goście dzisiejszego spotkania włożyli dużo sił w próbę wyjścia z grupy w międzykrajowych rozgrywkach, jednak wszystko poszło na nic, dzisiaj może im być ciężko grać na 100%. Po takim kursie warto zagrać na Huachipato ???? .
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina:
21:00
Spotkanie: Lyon - PSG
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 1,87
Bukmacher: oddsring
Analiza: Ligue 1 i mecz Lyonu z PSG, mecz jak dla mnie ewidetnie na remis nie widze tutaj faworyta. Lyon 3 ostatnie mecze u siebie to porażki więc czas odkupienia winy ale rywal z wyższego szczebla i za pewne PSG tego meczu równiez nie chce przegrać aby nie stracic przewagi i bezpiecznie dowieśc mistrza do końca. Ja proponuję under 2.5 własnie z tej okazji że remis powinnien urządzić obie ekipy pomimo że Lyon za pewne powalczy o zwyciestwo ale Paryżanie nie pozwolą im na pewno na zbyt wiele. Lyon jak chce walczyc to również musi zagrac szczelnie w obronie, jak wiemy PSG w lidze mało traci i jest stosunkowo underową drużyna i zazwczyczaj wygrywają do zera zreszta 18 straconych bramek w 32 meczach to chyba solidny wynik który o czymś swiadczy ???? Lyon ostatnimi czasy cos tam strzela i traci ale dzisiaj jest zupelnie inny rywal dlatego gram under 2.5 w tym meczu ???? wynik jaki typuję to 0:1 lub 1:1
✅87
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom