>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.04.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Lakers - Golden State
Typ: Curry over 22,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Wkroczyliśmy w końcówkę sezonu, a zarazem w okres w którym znaczna część zawodników znacznie odpuszcza i skupia większą uwagę na PO. Jednak jest jeszcze grupa zespołów walczących o jak najlepsze pozycje a niewątpliwie możemy zaliczyć do nich Lakersów i GSW. Los Angeles ma spotkanie przewagi nad Jazz i nie ma mowy o jutrzejszej przegranej, Warriors bronią swojej szóstej pozycji, znajdują się przed Rockets i w momencie porażki będą w nieciekawej sytuacji bo mogą spaść na 7 lokatę co spowoduje grę z Thunder albo Spurs czyli totalne niepowodzenie. W każdym bądź razie wolę się skupić na zawodnikach, Curry ma bardzo dobrą passę i jako jeden z nielicznych liderów nadal ma o co walczyć i widać jego prace na parkiecie. Match up z Nashem nie wygląda najlepiej dla Kanadyjczyka lecz pojawiły się informacje, że może nie zagrać więc tym bardziej Blake to jest gracz z którym każdy rozgrywający powinien sobie poradzić. GSW stracili Boguta, strefa pod koszowa osłabiona - zostają tylko z porządnym Lee dlatego backcourt to dla nich największa opcja. Thompson nie będzie najlepiej wspominał spotkania z Thunder, co prawda oglądałem tylko pierwszą połowę ale kompletnie wyłączył się z gry i dodatkowo tragiczna skuteczność. Z Lakersami będzie o wiele lepiej, no i nie należy zapominać o Jacku który notuje dobrą passę przeciwko LA. Oklahoma wykorzystała broń GSW czyli rzuty dystansowe, obecnie Warriors muszą wykorzystać ten aspekt przeciwko Lakers na czele z punktami Curry&#39;ego. Nie widzę innej opcji, nie bronią na najwyższym poziomie a Curry to jest zawodnik który potrafi trafiać z wielu pozycji zwłaszcza z dystansu więc nie widzę problemu, żeby w takim meczu nie przekroczył 20 punktów. Przed Golden State jeszcze kilka spotkań, Spurs u siebie jednak na pewno nie odpuszczą Lakersom, bo porażka bardzo skomplikuje ich sytuacje. Gram dodatkowo +10 i over - nie wydaje mi się, żeby był blowout a rzucać to obie drużyny potrafią, nie ma obrońcy na Bryanta więc i ten pokaże show.
✅ 85
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Segunda Liga Spotkanie: Arouca – Santa Clara
Typ: 1
Kurs: 2,07
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Jeżeli chodzi o zwycięzcę drugiej ligi portugalskiej, to wszystko jest już jasne. Pierwsza lokata zarezerwowana jest w tym sezonie dla zespołu Belenenses, ale nadal trwa walka o drugie miejsce, również premiowane awansem. Drużynami będącymi w grze o tę pozycję są zespoły Arouca i Santa Clara. Gospodarze znajdują się aktualnie na drugim miejscu z dorobkiem 59 punktów i bilansem bramkowym 52:38. Goście zajmują 5 lokatę z 53 punktami i stosunkiem bramek 47:36.
Arouca na Estádio Municipal w 17 spotkaniach może pochwalić się bilansem 12-3-2, strzelając przy tym średnio 2,00 i tracąc tylko 0,71 bramki na mecz. Dodatkowo w ponad połowie spotkań na własnym obiekcie piłkarze Vitora Oliveiry zachowali czyste konto.
Santa Clara w delegacjach gra poprawnie. W 16 spotkaniach osiągnęli bilans 5-4-7. Podopieczni Paulety strzelają i tracą średnio po 1,31 gola na mecz.
Dyspozycja w ostatnich 8 spotkaniach przemawia delikatnie na korzyść gości. Santa Clara wygrała pięciokrotnie, remisując raz i odnosząc dwie porażki. Arouca w tym czasie wygrała 4 spotkania przy dwóch remisach i dwóch porażkach.
Ja jednak skupiłbym się na tym, jak gospodarze grają na własnej murawie. Ostatnia ligowa porażka miała miejsce 23.12 ubiegłego roku, kiedy to ulegli liderowi z Belenenses 0:3. Od tego czasu w kolejnych 7 spotkaniach odnieśli aż 6 wygranych (w pięciu z nich aplikowali swoim rywalom po 3 bramki) i tylko jeden remis! Santa Clara z kolei przegrała poprzedni wyjazdowy mecz ze słabym Atletico 1:0. Stawiam na wygraną gospodarzy.
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Resovia Rzeszów vs Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Resovia Rzeszów (-1,5 seta)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
3 spotkanie finałowe tegorocznej Plusligi pomiędzy Resovią a Zaksą.Po 2 meczach w Kędzierzynie wynik rywalizacji wynosi 1-1 dlatego Rzeszowianie mają szans zakończyć tą walkę już u siebie na co bardzo liczę.Jutro o 13 pierwszy krok w tym celu.Tak zwana &quot;twierdza&quot; z kibicami na czele z pewnością pomoże drużynie Andrzeja Kowala.Warto powiedzieć że Resovia w tym roku Plusligi (notabene z ostatnią drużyną tabeli czyli AZS Częstochowa) na Podpromiu przegrała zaledwie 1 spotkanie co jest znakomitym wynikiem.Tutaj atut hali może być decydujący.Powiedzmy teraz trochę o meczach w Kędzierzynie.Pierwsze starcie to tragiczna gra obecnych Mistrzów Polski którzy nie potrafili zebrać swojej gry w całość i efekty były bardzo marne w postaci 3-0 dla KK mimo iż Zaksa także nie grała dobrej siatkówki.W poniedziałek już lekka poprawa gry Resovii i sytuacja zmienia się diametralnie.Kędzierzynianie moim zdaniem pokazali że nie są już tak mocni jak na początku sezonu a wygrana Rzeszowian 3-1 była tego przykładem.Jeśli analizowalibyśmy grę Resovii na wyjazdach oraz u siebie to ta statystyka wypada dużo lepiej jeśli chodzi o mecze w Rzeszowie więc to musi być główny atut.Kibice to powinien być ten &quot;7&quot; zawodnik w kadrze Kowala i chyba ten najważniejszy.Teraz powiedzmy trochę o kadrach obu zespołów.Na pewno szerszą kadrą dysponuje Resovia Rzeszów co udowodniły mecze w KK.Mimo tego iż znakomicie spisujący się w ćwierćfinałach i półfinałach Jochen Schops spisywał się tu słabiej to wszedł Zbigniew Bartman który w 2 meczu praktycznie wygrał mecz Resovii.Tutaj więc widać przewagę Resovii co uwidacznia się w jeszcze jeden sposób.Kontuzję kostki dalej leczy super zmiennik drużyny z Kędzierzyna a mianowicie Dominik Witczak który na razie prawdopodobnie nie zagra.Powoduje to że chociażby trochę słabsza gra Rouziera nie może być zmieniona przez trenera Castellaniego bo oprócz Francuza nie ma w KK etatowego atakującego_Ostatnio wiele błędów jak na niego popełnia Paweł Zagumny i jest to aż nadto widoczne.Jak dla mnie Resovia jest w tej parze trochę lepszą drużyną a do tego dokłada się genialna publiczność która z pewnością szczelnie wypełni halę w Rzeszowie i to może przynieść zamierzony skutek.Polecam grać ten typ bo jutro nie spodziewam się tie-breaka i mam nadzieję że go nie zobaczę bo Resovia szybciej zakończy to widowisko.Polecam i Pozdrawiam!!!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

lutu

Użytkownik
Dyscyplina: SIATKÓWKA, Polska Plusliga
Spotkanie: Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: 2
Kurs: 2.2
Bukmacher: BET365

Analiza:

13 kwietnia nas ciekawe i trudne do typowania spotkanie w Rzeszowie, który podejmować będzie ekipę z Kędzierzyna. Pojedynki między tymi zespołami zawsze są wyrównane i ciężko typować zwycięzcę przed rozpoczęciem meczu. Zajrzyjmy więc do statystyk. Cóż one nam mówią?
1) W tym sezonie ekipy spotykały się pięciokrotnie, w tym aż cztery razy w hali Kędzierzyna. Prócz ostatniego spotkania, za każdym razem wygrywał gospodarz. Myślę, że ekipa prowadzona przez Daniela Castellaniego będzie się chciała zemścić za tę porażkę i przywieźć ze wschodu chociaż jedno zwycięstwo, ostro rozpoczynając już 13 kwietnia.
2) Za Kędzierzynem przemawia zgrany zespół, który potrafi się zmotywować a w ręku posiada takie atuty jak: świetne serwisy Fontelesa, który dodatkowo potrafi zdobyć dużo punktów bezpośrednio z zagrywki, dwóch wysokiej klasy rozgrywających - kiedy jeden niedomaga w jego miejsce może pojawić się drugi błyskotliwy gracz, chyba najlepiej grających środkowych (Wiśniewski i Gladyr). Jeżeli tylko wszystkie te elementy pojawią się w meczu, ZAKSA go nie przegra.
3) W tym sezonie Kędzierzyn tylko raz przegrał w lidze dwa razy pod rząd - obciążony rozgrywkami w Europejskiej Lidze Mistrzów na parkiet nierzadko wystawiał graczy rezerwowych. Rzeszów nie był tak obciążony, a potrafił kilka raz przegrać więcej niż jeden mecz po kolei, w tym nawet na własnej hali z Częstochową!
Jestem kibicem ZAKSY i nie wyobrażam sobie abym miała postawić inaczej. Jeżeli drużyna Pawła Zagumnego nie spali się popełniając błędy własne, wygra ten mecz.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 13.04 0:05, ATP Houston Debel
Murray/Peers - Almagro/Ramirez
typ: 2
1.55
Unibet
Analiza
Spotkanie ktore dzis opisze było planowane na 12.04, juz jednak dzis wiemy, ze tego dnia sie nie odbedzie z powodu przedluzajacych sie spotkan singlowych, dlatego tez zdecydowalem sie na zagranie tego typu na 13.04. Dwaj Hiszpanie, Nicolas Almagro oraz Ruben Ramirez Hidalgo spotkaja sie z typowymi deblistami Murrayem i Peersem. Faworytami bukmacherow sa zawodnicy z Hiszpanii, uwazam, ze powinni oni bez wiekszych problemow awansowac do kolejnej rundy, a juz pisze dlaczego. Obaj swietnie czuja sie w Houston, Ramirez w singlu odpadl dopiero dzis w cwiercfinale, natomiast Almagro w tej chwili jest na jak najlepszej drodze do awansu do polfinalu. W deblu rowniez radza sobie swietnie, wygrywaja bez straty setow, pokonali groznych Amerykanow, Johnsona i Socka oraz Wlochow, Lorenziego i Cipolle. W takim skladzie graja od czasu do czasu, bez wiekszych sukcesow, jednak caly czas pozostaja grozna para, tym bardziej, ze osobno maja na swoich kontach kilka sukcesow deblowych. Peers i Murray to typowi deblisci, rowniez z rzadka wystepuja w takim skladzie. O ile o Murrayu mozna powiedziec, ze jest niezlym debliscie, to o Peersie tego juz wspomniec nie moge, jest to poziom raczej challengerowy, bez wiekszych sukcesow deblowych w rangach turniejow ATP. Zgranie obie pary maja wiec slabe, zadecyduja sie indywidualne umiejetnosci, a tu przewaga jest po stronie Hiszpanow, ktorzy powinni dzis zwyciezyc.
0 zwrot
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL
Spotkanie:providence Bruins-Hershey Bears
Typ:Hershey Bears
Kurs:3,29
Bukmacher:Bet365
Zacznę może od tego że dziwi mnie tak wysoki kurs wystawiony przez bet365 na gości pomimo że u konkurencji nie przekracza on 2,80,ale w gruncie rzeczy to nie moje zmartwienie.Sytułacja przedstawia się następująco_Obie ekipy mają rozegrane po 70 spotkań a w lidze AHL sezon zasadniczy trwa 76 kolejek więc jak można wywnioskować pozostało kilka meczy do rozegrania.Gospodarze są już pewni gry w play-off i wygrania swojej dywizji,a jedyne co w tym momencie może ich motywować do gry to wygranie konferencji jak i całej ligi ponieważ prowadzą w każdej z tabel.Po drugiej stronie stają niedzwiedzię z Hershey czyli ekipa która w tym momencie łapie się do play-off jednak tylko różnicą bramek i patrząc na głównego rywala do walki o 8 pozycje czyli drużynę Norfolk Admirals która ma taką samą ilość punktów i dziś znacznie łatwiejszego rywala każda strata punktowa może kosztować ekipę gości na prawdę dużo przy tak małej ilości meczy do rozegrania.Wydaje mi się patrząc na terminarz gości że dzisiejszy mecz może mieć duże znaczenie i strata punktów wobec postawy admirals może przesądzić o awansie do play-off zwłaszcza że Norfolk gra dwa mecze z Sharks którzy już raczej o nic nie walczą choć teoretyczne szanse mają ale nie wydaje mi się że w obecnej formie są w stanie coś zdziałać.Uważam więc że goście po prostu muszą wygrać ten jak i kolejne mecze,i mimo wszystko to spotkanie powinno należeć do tych łatwiejszych bo tutaj rywal nie walczy o post season jak w przypadku 3z5 rywali Bears w kolejnych grach i może trochę odpuścić nawet pomimo imponującej formy.Na sam koniec dorzućmy fakt że jedyny mecz pomiędzy tymi ekipami w tym sezonie wygrali hokeiści z Hershey 3-2 wyciągając wynik z 0-2.Cóż jedynę co można dodać to doświadczenie gości w walce o play-off i fakt że w ostatnich 7 latach zawsze grali w play-off i zdobyli dwa mistrzostwa,oczywiście w tamtych latach nigdy nie walczyli o 8 lokatę jednak w tym wypadku poprzednie doświadczenia mogą pomóc bo statystyki w ostatnich meczach RS już nie grają.Stawiam na goście po świetnym kursie i polecam bo warto zwłaszcza że spora część składu grała już nawet w NHL gdy byli testowani w nowej koncepcji Capitals którzy w końcówce wrzucili 5 bieg,na co liczę i dziś w wykonaniu Hershey
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 16:00
Real Valladolid - CF Getafe
TYP: 1 DNB
KURS: 1,65
BUK: Expekt
Analiza:
Jutro o godzinie 16 rozpocznie się ciekawe spotkanie w lidze Hiszpańskiej pomiędzy zespołem Valladolid a zespołem Getafe. Według buków faworytem minimalnym są gospodarze ale ja również tak uważam.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 35 oczek i muszą uważać na zespoły znajdujące się za nimi bo kto wie czy nie znajdą się w strefie spadkowej. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 15 meczy w których to 5 meczy wygrali, przegrali i zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 22 bramki. W ostatnich 5 meczach zdołali oni jedynie zgromadzić 2 oczka w tym przegrywając 3 mecze i remisując dwa mecze.
Natomiast goście tego meczu w lidze są na 9 pozycji z dorobkiem 44 oczek i dopozycji 6 mają stratę 3 punktów. A warto przypomnieć że to miejsce daje udział w lidze europejskiej. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 156 meczy w których to 4 mecze wygrali i zremisowali oraz 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 27 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni uzbierać 9 punktów.
U gospodarzy jedynie nie zagra 1 zawodnik:
Sereno OB M:19 G:1 (zawieszony za kartki) – kluczowy gracze zespołu
Ale u gości te braki są poważniejsze:
Moya GK M:27 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Miguel Torres OB M:21 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Rafael Lopez OB M:13 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Sergio Escudero OB M:8 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy
Pedro Leon PO M:22 G:2 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Michel PO M:14 G:0 (zawodnik niepowołany) – rezerwowy gracz zespołu
Adrian Colunga NP M:20 G:6 (zawodnik niepowołany) – kluczowy gracz zespołu
A więc jak widać straty są ogromne. Dlatego warto rozważyć postawienie na zespół gospodarzy po bardzo ciekawym kursie.
✅ 65​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: O godzinie 15:45 zobaczymy spotkanie drużyn walczących teoretycznie o puchary. Napisałem teoretycznie, bo uważam że Polonia powoli się wypisuje z tej walki. &quot;Czarne Koszule&quot; bezsprzecznie są w kryzysie. Zimą odeszło z drużyny kilku kluczowych zawodników, niektórzy piłkarze od pół roku nie widzieli pensji. Drużyna w 4 ostatnich meczach, gdzie zaliczyła 4 porażki z ( Wisłą Kraków, Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa i Widzewem Łódź)zalicza zjazd po równi pochyłej. Zawodnicy Polonii grają bardzo słabo, jakby brakowało im motywacji. W ich grze nie widać już tego &quot;błysku jaki posiadali choćby w poprzedniej rundzie. Od meczu z Lechem, gdy wygrali 1-0 w ich grze coś pękło. Brak kasy robi swoje.....tak myślę.
Po drugiej stronie bieguna jest Śląsk , który dwa ostatnie mecze wygrał. Przed tygodniem wrocławianie pokonali na własnym boisku Górnika Zabrze 2-1 w meczu ligowym, a w środę wygrali z Wisłą Kraków 2-1 w pierwszym meczu półfinałowym PP.
Dzisiaj opiekun Śląska będzie mógł skorzystać z wszystkich swoich zawodników. Do składu Śląska powracają pauzujący wcześniej za kartki bramkarz Marian Kelemen i obrońca Marcin Kowalczyk.
W mojej ocenie faworytem tego meczu jest Śląsk....dlaczego? Bo ma większy potencjał piłkarski, bo widać u piłkarzy tej drużyny większe zaangażowanie, bo środek boiska zdominują zawodnicy Śląska i narzucą swój styl gry, bo mają w mojej ocenie lepszych bocznych pomocników, którzy będą nękać zawodników Polonii w bocznych sektorach boiska. I na koniec.... mają bardziej niebezpieczne stałe fragmenty gry. To wszystko sprawi ,że wywiozą z Warszawy 3 punkty. Tak po prostu ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: New Jersey Devils - Ottawa Senators
Typ: Ottawa 2X
Kurs: 1.81
Buk: PinnacleSports
Analiza:
A ja dziś postanowiłem zagrać, przeciwko słabej ostatnio grającej ekipie Diabłów. Choć mają bolączki składowe, dalej są groźni, ale mimo wszystko ostatnio w meczach, nie widać u nich zapału gry. Senatorzy, co prawda, na wyjazdach też plasują się słabo, ale myślę, że dzisiaj w delegacji w Jersey, powinni ugrać punkty Diabłom, zwłaszcza, że ich power play, już tak nie funkcjonuję jak w innych meczach.. Co prawda, z Niedźwiadkami, stanęli na wysokości zadania, bo przegrywali już 0:4, powoli odrabiając straty, ale niestety nie podołali. Dziś, mimo wszystko widzę mecz wyrównany, lecz z nawiązką dla Sens..
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Mecz: Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Data: 13.04.2013 01:00
Typ: 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W jednym z pierwszych meczy na dzisiejszą noc w NBA zaplanowano spotkanie Washington Wizards - Philadelphia 76ers. Faworztem bukmacherów są gospodarze, jednak ja śmiało stawiam na Philadelphię 76ers po dobrym wysokim kursie. Co prawda oni już też nie mają szans na grę w play-offach, ale może dlatego nie spinając się już pokażą swoją grę. Ostatnio przegrali na wyjeździe z Hawks 124:101. W zespole 76ers wyróżnili się przede wszystkim Thaddeus Young (28 punktów, 8 zbiórek i 2 asysty) oraz Nick Young, co jest niemałą niespodzianką (19pkt, 3zb i 2 as), a także Turner (9pkt, 5zb, 7as) i Holiday wraz z Wrightem. Jeszcze nie tak dawno Philadelphia 76ers to zespół, który regularnie grywał w play-offach, lecz teraz już bez wielkich gwiazd gra nieco gorzej. W tym sezonie 31-47. Washington podobnie, z czym ta drużyna już od jakiegoś czasu (kilka sezonów) wogóle nie liczy się w stawce NBA. W tym sezonie 29-50 i podobnie jak 76ers wyeliminowani już z PO. Washington przegrało 4 z ostatnich 5 meczy. 88:78 z Raptors w Toronto, 107:96 z Celtics w Bostonie, 120:99 z Knicksami w Nowym Jorku, a także ostatnio 103:98 u siebie z Miami. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie ich gra nie wygląda tak tragicznie, jednak dalej nie ma co mówić o wysokiej formie tj drużyny. Philadelphia też co prawda nie zachwyca, a przede wszystkim jej 3 ostatnie srogie porażki (Miami, Brooklyn, Atlanta), to jednak należy zauważyć, że jest to (przynajmniej według mnie) lepszy zespół, nieco bardziej poukładany. Ze strony Wizards nie zagrają Ariza i Webster, co warte uwagi.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga grupa zachodnia
Mecz: Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Jak dla mnie, obserwatora poczynań kaliskiej ekipy, kurs mocno przesadzony, o czym świadczą ruchy przed środowym starciem Calisii z Elaną. Wówczas kursy z under 2.5 spadły z poziomu 2.2 do 1.6. Mecz zakończył się rezultatem 2:0 dla KPC. Inauguracja rundy wiosennej w Kaliszu (sic!) będzie starciem dwóch ekip, które nie grzeszą skutecznością. Gospodarze w dotychczasowych 18 kolejkach zdobyli 14 bramek. Zespół został włączony do grona II-ligowców dość niespodziewanie i w kadrze znalazł się tylko jeden napastnik... Trener Sławomir Majak swoją jedenastkę oparł o niezwykle doświadczoną linię defensywną, w której rządzą; Artur Melon (poprzednio Flota), Marcin Dymkowski (ponad 100 meczów w ekstraklasie), Sebastian Fechner (Sandecja). Podczas zimowego okienka obrona pozostała nieruszona, atak został wzmocniony, ale nie sądzę, żeby w starciu z Zagłębiem rozwiązał się worek z bramkami. Przyjezdni również nie brylują, ale ich poczynania ofensywne są nieco lepsze. W dotychczasowych wiosennych grach w ich pojedynkach padły odpowiednio 2 i 3 gole. Dodatkowym przeszkodą dla piłkarzy będzie płyta stadionu miejskiego, która nie jest w najlepszym stanie. W meczach domowych Calisii tylko 2 z 8 spotkań zakończyło się z rezultatem over 2.5 gola. Jak dla mnie kurs bardzo mocno zawyżony i godny polecenia.
⛔ 100
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - St.Louis Blues
Typ: dokładny wynik 1 tercja ( 1-0 dla Columbus )
Kurs. 4.20
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 1:05 odbędzie się spotkanie pomiędzy Columbus, a St. Louis. Większość osób stawia tutaj na zwycięstwo nutek , bez dwóch zdań . Ja dziś obstawię inaczej a dokładniej dam typ na 1 tercje na wynik 1-0 po 20 minutach gry dla gospodarzy. Columbus wzmocnione po okienku transferem Gaborika . Na własnej tafli są bardzo groźnym zespołem i ostatnio ich gra zaczyna się podobać . Pomimo dobrej formy nutek i ich 5 zwycięstw w 5 ostatnich spotkaniach liczę tu na ich porażkę . Kiedyś musi się przerwać ich dobra passa i wydaje mi się że to będzie właśnie dziś tymbardziej ze grają z trudnym rywalem i dodatkowo drugi mecz pod rząd . Do boju Columbus ! ;) mam nadzieję ze sprawią wielkie rozczarowania na minach bukmacherów
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Superliga Turcja
Spotkanie: Kardemir Karabuk vs Galatasaray
Typ: 2 (Galatasaray)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Patrzac na spotkania ktore odbeda sie w sobote, wybralem spotkanie pomiedzy Kardemirem i Galatasaray z kilku powodow. Po pierwsze Kardemir, gospodarz dzisiejszego spotkania wlasciwie o nic juz w tym sezonie nie gra. Ma 5 punktow przewagi nad strefa spadkowa i raczej pozostanie w lidze tureckiej na kolejny sezon no chyba, ze zdarzy sie jakas wielka sensacja Orduspor badz Akhisar zaczna wygrywac na potege (w co raczej nikt nie wierzy). Galatasaray z drugiej strony ma 4 punkty przewagi na drugim w tabeli Fenerbahce i nie moze pozwolic sobie na utrate punktow w meczu ze slabeuszem ligi jesli mysli o mistrzostwie Turcji. Galatasaray gralo w srodku tygonia w LM mecz z Realem ale ja przewrotnie mysle, ze ten mecz nie wplynie negatywnie na postawe zawodnikow Galatasaray lecz wplynie pozytywnie gdyz wygrali z Realem 3:2 i choc odpadli z LM to mysle, ze sa usatysfakcjonowani wynikiem tego dwumeczu i nie beda rozpamietywac tego spotkania jak chociazby zawodnicy Malagi ktorzy moga jeszcze przez kilka tygodni myslec o przegranej z Borussia. Fizycznie tez mysle, ze nie bedzie problemu. Galatasaray pozeglnalo sie z LM w przyzwoitym stylu i teraz walczy o tytul mistrza kraju i mysle, ze tylko i wylacznie skoncentruja sie na meczu z Kardemirem. Jakosciowo i pilkarsko Galatasaray jest o wiele lepsze niz ich przeciwnik i mysle, ze choc mecz bedzie wyrownany to Galatasaray przechyli zwyciestwo w swoja strone. Jedyny plus dla Kardemiru to to, ze graja na wlasnym boisku wiec motywacja, by pokonac mistrza bedzie, lecz nie sadze by zagrali az tak dobgy mecz by pokonac dobrze dysponowanych w ostatnim czasie zawodnikow Galatasaray. Powodzenia
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Osasuna
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk: William Hill

Dziś o godz. 22:00 w Primera Divison Malaga podejmie drużynę Osasuny Pampeluna. Malaga to 7. ekipa hiszpańskiej ekstraklasy – zdobyła 47 punktów w 30 meczach. Osasuna zdobyła tych punktów 31 przy takiej samej liczbie meczów.

Goście to ekipa która mimo, iż ma 5 punktów przewagi nad strefą spadkową nadal nie może być pewna swojej pozycji w Primera Divison. Ostatni mecz z Espanyolem przegrany 0:2 świadczy o tym, iż drużynę z Pampeluny w tym sezonie stać jedynie na pozycje „nad kreską”. Współczynnik wyjazdowy Osasuny to 3W (niedawne wygrane z Levante i Valladolid)-3R-8P. Najlepszym strzelcem tej ekipy jest Sola z 9 bramkami na koncie.

Malaga po pasjonującym spotkaniu przegrała w ostatnich sekundach dwumeczu z Borussią awans do półfinału LM. Debiutanci w Champions League mimo największego sukcesu w historii klubu będą podłamani tym faktem. W kwietniu ekipa z Malagi jeszcze nie wygrała – przegrane ze wspomnianym BVB oraz rozpędzonym Realem Sociedad to dwa ciosy dla dyspozycji tej ekipy. Malaga jednak musi myśleć o swej przyszłości – gra w pucharach, nawet w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie jest bardzo możliwa. Siódme miejsce, które zajmują prawdopodobnie zapewni im grę w europucharach, jednak awans na 5. miejsce to sprawa ledwie 2 „oczek” a wskoczenie do czwórki – 4 punktów. Malagę ścigają Rayo Vallecano i Getafe, które mają tylko 3 punkty straty do ekipy z Andaluzji. Najlepszym strzelcem Malagi oraz zarazem najcenniejszym zawodnikiem i największą gwiazdą jest Isco – w lidze zanotował 8 trafień. 7 bramek na swym koncie ma Saviola, 6 – Santa Cruz, po 4 – Demichelis i Joaquin. Na boisku zobaczymy m.in. Willy’ego Caballero – argentyński bramkarz miał kapitalny sezon, szczególnie w Lidze Mistrzów – oraz Welegtona i Camacho. Eliseu, Lugano i Babtista są piłkarzami, którzy również mogą zostać wykorzystani przez Manuela Pellegrini’ego do konstruowania składu na to spotkanie. Współczynnik domowy Malagi to 7W-4R-4P.

Goście nie skorzystają z usług Damii, Flano, Sisi’ego oraz Annan’a. Z kontuzjami w ekipie Malagi zmagają się Jeremy Toualan, Pedro Morales i Roque Santa Cruz.

Spotkanie poprowadzi sędzia Carlos Velasco. Spotkanie zostanie rozegrane przy idealnych warunkach pogodowych – ciepła, dwudziestostopniowa noc przy bezchmurnym niebie nad Malagą.

Mimo ciosów które przyjęła Malaga oraz osłabienia drużyny przez brak 3 znaczących dla zespołu zawodników, stawiam na gospodarzy. Są ekipą lepszą i zasługują na zwycięską passe w końcówce sezonu, która zapewni im udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
⛔ 100
typ powtórzony
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Spotkanie: Greuther Furth - Dortmund
Typ: over 1,5 HT
Kurs: 2,50
Buk: bet365

Kolejna kolejka Niemieckiej najwyzszej ligi.
Ostatnia druzyna w lidze bedzie goscic na wlasnym boisku rewelacje sezonu Borussie dortmund. Mysle ze nie musze sie za wiele o tej druzynie rozpisywac gdyz wiekszosc sledzi ta druzyne oraz jej wyniki. A to co dokonali w wtorek byl juz na prawde szok. Powiem szczerze ze przypomnialy mi sie sprzed kilku lat Lech Poznac w LE i te strzelane bramki w koncówkach... Takich rzeczy sie nei zapomina i tak samo kibice nei zapomna dnia z wtorku. I dlatego tylu kibicow ma wlansie ta druzyna.
Wracajac do meczu to dodam ze w poprzednim meczu miedzy tymi drużynami w pierwszej połowie padło aż 4 bramki.
Podsumowanie
Typ: Over 1,5 HT
kurs: 2,50
bet365
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie - Aston Villa - Fulham
Typ - Benteke strzeli bramkę i Aston Villa wygra -Gracz musi rozpocząć mecz, w przeciwnym razie zakłady na tą selekcję będą anulowane
Kurs :4,0
Bukmacher : William Hill
Analiza:Na dziś wybrałem spotkanie Angielskiej Ligi Pomiędzy zajmującą 16 pozycję z dorobkiem 33pkt Aston Villą a zajmującym 10 lokatę Fulham które do tej pory zgromadziło na swoim koncie 39 pkt.Moim zdaniem faworytem są gospodarze którzy w ostatnim czasie zanotowali w ostatnich 5 swoich meczach 3 zwycięstwa i 2 porażki .Do tego muszą walczyć o każde pkt ponieważ mają tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową ,dziś na pewno będą chcieli wygrać aby odskoczyć trochę od reszty tym bardziej że rywal jest w ich zasięgu .Ja typuję Zwycięstwo Gospodarzy oraz to że bramkę zdobędzie Bentake który jest w formie strzelił w każdych 4 ostatnich spotkaniach Aston Vili ma już ich na swoim koncie 15 myślę że dziś znów poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa .
⛔ 100
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Spotkanie: GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam. Dzisiaj postanowiłem pobawić się w typowanie naszej rodzimej I ligi. Wybrałem spotkanie pomiędzy GKS Tychy, a Sandcecją Nowy Sącz. Uważam, że gospodarze zgarną komplet punktów.
1. Tabela.
GKS zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli, z zaledwie 3 pkt. stratą do lidera i 2 pkt. do pozycji nr 2 tak więc jest to drużyna z realnymi szansami na awans. Goście w tej chwili usadowili się na 14. miejscu w tabeli, z 5 punktami nad strefą spadkową. Nie jest to może jakaś komfortowa zaliczka, ale póki co paniki nie ma ???? .
2. Forma ligowa.
5 ostatnich spotkań gospodarzy to porażka, remis oraz 3 zwycięstwa z rzędu. Natomiast seria gości to 2 porażki, 2 remisy i 1 wygrana. W tym elemencie + po stronie drużyny z Tychów.
3. Motywacja
Widać, że GKS na poważnie myśli o awansie do ekstraklasy. Strata do czołówki jest niewielka dlatego uważam, że nie powinni odpuszczać meczu u siebie ze słabeuszami. Tym bardziej, że ostatnio GKS pokonał lidera, wicelidera i zremisował z 4. Zawiszą Bydgoszcz. Widać po tym, że GKS rzeczywiście robi wszystko w kierunku awansu.
4. H2H
Zdecydowanie na +. Trzy ostatnie mecze między tymi zespołami w lidze i pucharach to 2 zwycięstwa GKSu oraz 1 zwycięstwo po dogrywce.
5. Mecze u siebie/na wyjeździe
Sandecja na wyjazdach prezentuje się beznadziejnie. Zaledwie 2 wygrane i remis. Ostatnio, remis i 4 porażki.
Tyle, pozdrawiam i powodzenia.
⛔ 100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Everton - QPR
Typ: Everton (-1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza: W sobotę 13 kwietnia Everton na Goodison Park podejmie Queens Park Rangers. Początek spotkania o godzinie 16:00.
W poprzedniej kolejce The Toffees zremisowali z Tottenhamem 2-2, natomiast QPR zremisowało z Wigan 1-1. Po rozegraniu 31 spotkań Everton z 52 punktami plasuje się na 6 pozycji w ligowej tabeli. Queens Park mając o jeden mecz rozegrany więcej z dorobkiem zaledwie 24 punktów zajmują przedostatnią lokatę.
Everton ma szansę nawet na Ligę Mistrzów, musi po prostu wygrywać ze słabiakami a takim jest drużyna z Liverpoolu. Everton na ostatnie 5 meczy u siebie wygrał aż 4 razy w tym z Manchesterem City 2:0.
Goście zaś na ostatnie 5 meczy na wyjeździe przegrali 3, zremisowali 1 i wygrali 1. Ich forma jest słaba i raczej spadną do Championship gdyż do 17 Sunderlandu tracą 7 pkt.
Everton zagra najmocniejszym składem co dodatkowo poza własnym boiskiem i chęcią bycia przed największym wrogiem - Liverpoolem, który dzisiaj powinien wygrać jest motywacją w tym meczu.
QPR zagra bez Johnson, Wright-Phillips.
Myślę, że The Toffees pewnie dziś zwyciężą.
✅ 110
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina : Anglia Pilka nozna
Aston Villa - Fulham
Typ - 1
kurs - 2,25 unibet

W ostatniej kolejce druzyna Aston Villa rozegrala dobre spotkanie ze Stoke ( wygrana 3-1 ) Posiadanie pilki bylo 57% dla Aston Villa , oddali oni 8 strzalow w bramke rywali . Dzisiaj musza wygrac to spotkanie , maja 2 pkt przewagi nad strefa spadkowa . Bilans spotkan na swoim boisku przemawia za druzyna gospodarzy 13 wygraqnych 6 remisow 2 przegrane bramki 40-18 na korzysc gospodarzy. Druzyna Fulham szans na europejskie puchary juz raczej nie ma zajmuja oni bezpieczna 10 pozyjce z 39 punktami na koncie .W ostatnim meczu przeciwko Srokom stracili gola w doliczonym czasie gry . Sadze ze dzisiaj bardziej zmotywowana bedzie druzyna gospodarzy by odniesc ligowe zwyciestwo i oddalic sie od strefy spadkowej .
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Polonia Warszawa
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Problemy w Polonii Warszawa chyba każdemu kto choć trochę interesuje się Ekstraklasą nie są czymś nowym. Wiadomo, że piłkarze ostatnio nie otrzymują pieniędzy, a ostatnio mówi się nawet, że &quot;Czarne Koszule&quot; mogą mięć przez to problemy z otrzymaniem licencji na kolejny sezon gry w Ekstraklasie. To wszystko zapewne ma wpływ na słabsze wyniki osiągane przez drużynę Piotra Stokowca (4 porażki z rzędu) ale nie zapominajmy, że Polonia jaka by niebyła jest drużyną groźną i jak sam szkoleniowiec tej ekipy podkreśla wciąż ma zamiar walczyć o podium w tym sezonie Ekstraklasy.
Wydaje mi się, więc, że Polonia w tym sezonie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i ja osobiście dziś stawiam na przełamanie &quot;Czarnych Koszul&quot; w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.
Powodów dla których gram dziś zwycięstwo Polonii jest kilka. Pierwszy to fakt, że Śląsk w przeciągu 7 dni rozegra 3 spotkanie, o czym zdążył wspomnieć również Stanislav Levy na konferencji przedmeczowej mówiąc, że spotkania z Górnikiem i Wisłą kosztowały jego ekipę sporo sił i dziś muszą być szczególnie skoncentrowani na Polonii. Druga sprawa to ostatnia historia spotkań tych ekip na Konwiktorskiej, otóż od sezonu 2000/01 Polonia gościła u siebie Śląsk 7 razy (Ekstraklasa i 1.liga) i 6 z tych spotkań rozstrzygnęła na swoją korzyść i tylko raz przegrała. Warto również zwrócić uwagę, że Śląsk w tym sezonie zdecydowanie lepiej radzi sobie w meczach u siebie z 35 punktów jakie do tej pory zdobyła ta ekipa tylko 12 pochodzi z meczów wyjazdowych (ostatnio przegrali nawet w Bełchatowie z GKS-em) więc &quot;Czarne Koszule&quot; powinny z tego skorzystać, tym bardziej, że jak wspomniałem w ostatnim czasie nieźle radzili sobie u siebie ze Śląskiem.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w ekipie Polonii nie zagra Hołota (czwarta żółta kartka) oraz Szymanek. W Śląsku nie ma natomiast osłabień spowodowanych kartkami czy kontuzjami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom