>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 13.04.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
Dyscyplina: P. Nożna
Spotkanie: Schalke - Inter
Typ:Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 2. połowie spotkania? więcej niż 2,5
Kurs: 1.88
Buk: Bwin
Analiza:
Witam.Dziś o 20.45 dalszy ciąg zmagań w LM,ja wybrałem pojedynek Schalke - Inter,a mój typ to rzuty rożne w drugiej połowie dla Interu.W pierwszym meczu tych drużyn doszło do niespodzianki broniący trofeum Inter poległ u siebie aż 2:5 :/ Mediolańczycy mają jeszcze realną szanse na awans ale to bedzie bardzo trudne.W skladzie gości zabraknie Chivu który w pierwszym spotkaniu ujrzał czerwony kartonik,do skaldu wreszcie powrócił Milito i on wraz z Eto będą nękać bramkę gospodarzy ???? Co do Schalke stwierdzam że lepiej spisują się na wyjazdach niż u siebie,w lidze potrafili ze słabszymi drużynami przegrywać u siebie :/ Schalke doskonale wie na co stać Inter i myślę że bedą bronić tej zaliczki z pierwszego spotkania i będą liczyć na kontry.Inter nie ma nic do stracenia więc ruszy od pierwszej i drugiej połowy na bramkę gospodarzy!
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: BK Mlada Boleslav - HC Slovan Ustecti LVI
Typ: BK Mlada Boleslav
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Mlada Boleslav - HC Slovan Ustecti LVI to baraż ligi czeskiej. Gospodarzom brakuje już tylko jednego zwycięstwa do utrzymania się w lidze. Mlada Boleslav potrafiła pokonać rywali nawet na ich terenie, różnica potencjału jest znaczna na korzyść Mlady. Zespół gospodarzy ma także większe doświadczenie w najwyżej klasie rozgrywkowej to także atut, który leży po ich stronie. W środę zawodnicy z Bolesława mogą już sobie zapewnić utrzymanie i to na własnym lodowisku to na pewno ich dodatkowo mobilizuje, sądzę że skorzystają z tej okazji
⛔100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Monfils G. - Gimeno-Traver D.
Typ: Kto wygra pierwszy set? Monfils G.
Kurs: 1,65
Buk: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj zdecydowałem się na mecz między Monfilsem a Gimeno-Traverem. Moim zdaniem kurs na Francuza jest bardzo interesujący zważywszy na obecną formę obu panów. Francuz jest 10 w rankingu, podczas gdy Hiszpan jest dopiero 61. Patrząc dalej, Gimeno-Traver przegrał ostatnie 4 z 5 pojedynków, podczas gdy Monfils w ostatnich 5 meczach 4 razy wyszedł zwycięsko. Niewątpliwie to właśnie drugi z panów posiada większe umiejętności. Jestem dziś dość pewny tego typu i uważam że o ile Monfils przyłoży się do meczu, powinien go gładko wygrać. Z powodu lepszego kursu, zakład na wygraną 1 seta.
✅65
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Monte Carlo
Spotkanie: Dokładny wynik: Monfils-Gimeno Traver
Typ: Monfils 2:0
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj około godziny 12 rozpocznie się mecz między Francuzem Monfilsem a Hiszpanem Gimeno Traver. Monfils zajmuje 10 pozycję natomiast Hiszpan 61 w rankingu. Hiszpan ograł wczesniej Giraldo 2-0 w setach 7-6 7-5 ,jak widać pojedynek był wyrównany.Hiszpan niemiał ostatnio rewelacyjnych wyników przegrał z Hanescu,Benneteau,czy Rosol. Z tego co pamiętam to to jest ulubiona nawierzchnia Francuza. Myślę że powoli będzie wracał do swojej optymalnej formy . Zawodnicy dotychczas zagrali ze sobą raz :
Stuttgart 17.07.2010 Monfils wygrał 6-4 4-6 6-0
Dlatego uważam że Monfils nieda nawet ugrać seta Hiszpanowi.Hiszpan w tym roku ma słabe wyniki.Dzisiaj typuje 2-0 Monfils.
✅150
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Schalke : Inter
Typ : Inter strzeli trzy lub więcej bramek
Kurs : 5,20 ==&gt; 5,00
Buk : sportingbet
Godzina : 20.45
Analiza :
Dzisiaj czeka nas chyba najciekawszy rewanż od lat w Lidze Mistrzów. Po sensacyjnym wyniku pierwszego meczu gdzie Schalke wygrało na wyjeździe 2:5 mimo iż przegrywali 2:1 i sprawili na pewno największą sensację z możliwych. Obrońcy trofeum jednak chyba się nie poddadzą i spróbują awansować mimo strasznego wyniku na swoim stadionie. Do awansu potrzeba im aż 0:4 ale stać ich na to jeśli się zmobilizują. Przecież mają w swoim składzie gwiazdy wielkiego formatu i nie mogą tak po prostu się poddawać. Schalke nie ma najlepszej obrony, ma za to genialnego bramkarza któremu dużo zawdzięczają w tym pierwszym meczu. Ale kiedyś i jemu musi się zdarzyć gorszy mecz. Może będzie to dzisiaj. Nie mam wątpliwości że INter od pierwszych minut zaatakuje całym zespołem, możliwe że wyjdą trójką w ataku i będą od pierwszych minut starać się strzelać bramki. Potrzeba im tak jak pisałem - przynajmniej 0:4 a więc trzeba od samego początku cisnąć. Schalke pewnie też czyms odpowie ale moim zdaniem Inter stać na strzelenie dużej ilości bramek a trzy to takie totalne minimum. Wierzę w nich, buki nie, i można dzięki temu zarobić. Jak dla mnie Inter zawalczy i może sprawi jeszcze sensację i znowu po fatalnym rezultatcie pierwszego meczu u siebie wyeliminuje niemiecki zespół ( w poprzedniej rundzie przegrali 0:1 u siebie z Bayernem żeby wygrać 2:3 na wyjeździe). Teraz zadanie trudniejsze ale nie niemożliwe. Trzy gole Interu muszą być choćby nie wiem co
⛔100
 
A 9

asgro666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
Schalke 04 - Inter Mediolan
Typ :
Schalke 04 (-1) AH
Kurs: 4.40
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Witam . Nie ma sensu rozpisywać się bo tak naprawdę ten mecz koledzy wyżej już rozpisali , przejdę od razu do sedna.
Też zastanawiałem się nad typem na inter (zwłaszcza po tym co pokazał z bayernem ) ale ...
Wypowiedzi trenerów mówią same za siebie , inter nadal wierzy w cud (ehh ci włosi) a schalke ma za zadanie wygrać ten mecz , nie będą murować swojej bramki (tak jak to co poniektórzy twierdzą) tylko zagrają tak samo ofensywnie jak w pierwszym meczu.
Wiadomo że wypowiedzi trenerów jedno a gra zespołu drugie ale skoro schalke potrafiło rozgromić inter we włoszech to tym bardziej u siebie (z dopingiem tysięcy niemieckich kibiców ) mogą tego dokonać .
Piłka to piłka tak naprawdę każdy wynik może tu siąść ale moim zdaniem bliżej wygranej jest Schalke niż Inter.
PS.
W pierszym meczu nikt nie dawał szans schalke (kurs na wygraną wynosił ~ 7.0)
a jednak wygrali .
0
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Tottenham-Real Madryt
Typ: dokładny wynik: 0-1 dla Realu
Kurs: 7.0
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś czyli 13.04.2011 roku dojdzie do rewanżowego spotkania 1/4 Ligi Mistrzów drużyn Tottenhamu i Realu Madryt, o awansie to półfinału prawdopodobnie zadecydował już pierwszy mecz na Santiago Bernabeu, gdzie to gospodarze rozgromili gości 4-0 i postawili ich przed trudną sytuacją w meczu rewanżowym. Można już chyba śmiało powiedzieć że wynik jest nie do odrobienia. Real będzie grać spokojnie nie śpiesząc się, będą grać rozważnie. Nastawieni na mecz będzie pewnie bardziej defensywne niż ofensywne, choć to nie znaczy że Real nie będzie konstruował akcji ofensywnych. Możliwe że trener Realu będzie chciał dokonać zmian w składzie, i pozwoli odpocząć niektórym podstawowym graczom przed ewentualnym meczem w półfinale i spotkaniami w lidze. Wynik dzisiejszego spotkania nie powinien być za wysoki. Wynik 0-1 dla Realu moim zdaniem to najbardziej prawdopodobny wynik.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 vs. Inter Mediolan
Typ: Inter Mediolan -1.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Schalke 04 i Inter Mediolan zostanie rozegrane dziś o godzinie 20:45 na stadionie Veltins-Arena (Gelsenkirchen). Typuję, że w tym meczu Inter wygra przynajmniej dwoma bramkami. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewaną przegraną Interu aż 2-5. Według mnie przynajmniej 3 goli nie powinien Inter stracić, bo były spowodowane po prostu dziecinnymi błędami w obronie, potem była jeszcze czerwona kartka plus frustracja że wygrywając puścili takie szmaty i mecz zakończył się właśnie takim a nie innym wynikiem. Dziś Inter nie ma już nic do stracenia, musi wygrać czteroma bramkami aby awansować, tak więc pozostaje im tylko i wyłącznie atak na bramke rywala. Napewno wyciągnęli wnioski sprzed tygodnia i tych samych błędów w obronie już nie powtórzą. Schalke to drużyna naprawde przeciętna, jak patrze na ich grę w tym sezonie w lidze to mi się chce śmiać, bo po prostu niekiedy w ogóle nie mają pomysłu na grę. Wygrali 5-2 z Interem tylko dzięki Interowi, a nie własnym umiejętnością. Jeśl się dostana do półfinału to nie ma wątpliwości ze zostaną zmiażdżeni przez Manchester. Tak więc myślę, że dzisiejszy mecz powinien wygrać Inter, bo napewno będą chcieli pokazać, że w tamtym tygodniu to była tylko duża wpadka.
⛔100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Polska 2 liga
Spotkanie :Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko
Typ: 2
Kurs : 2,75
Bukmacher : bet-at-home
Analiza
Tak, więc jak wiadomo nasze niższe ligi są dosyć nie przewidywalne, jednak pokusiłem się na obserwację tego spotkania i chciałbym przedstawić moje wnioski. Tak więc drużyna Okocimskiego Brzesko jest rozpędzona i zmotywowana po pokonaniu drugiego w tabeli Switu Nowy Dwór. Okocimski zajmuję 4 miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do strefy która da im awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jest to mecz zaległy,więc Brzeszczanie mają szansę nadrobić do czołówki i zbliżyć sie bardzo. Natomiast drużyna Stali Rzeszów zajmuje odległe 11 miejsce. Patrząc jednak na tabelę widzimy 11 punktów przewagi nad strefą spadkową, więc w miarę bezpieczną przewagę. Ponadto w lini pomocy Stali zabraknie dwóch podstawowych graczy Wojciecha Reimana i Wojciecha Krauze (pierwszy z nich strzelił 6 bramek w tym sezonie). Są to poważne osłabienia dla i tak słabej Stali, która w tym roku nie odniosła jeszcze zwycięstwa. Dla tych co nie lubią ryzyka polecam zagrać X2 (kurs 1,45) ja jednak wybieram pewne 2 czyli zwycięstwo Okocimskiego Brzesko.
Pozdrawiam i życzę wielu wygranych ????
✅175
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga mistrzow
Spotkanie: Schalke - Inter
Typ: Inter Zdobedzie gola w obu polowach
Kurs: 3,10
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkaniem rewanzowym 1/4 finalu lidze mistrzow spotykaja sie Schalke i Inter. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie wygrana Niemiecka druzyna 5-2. Ten wynik stawia gospodarze w bardzo konfortownej sytuacja i badzo ich zblizylo do awansu. Goscie dzis nie maja wyjscia musza ostro zaatakowac i sprubowac odrobic straty, co wydaje sie malo prawdopodobnie. Inter zeby zagrac dalej dzis musi wygrac roznica 4 gole badz 3 jesli jej pilkarze zdobeda powyzej 5 gole. Licze ze dzis obronca tytul zagra tak aby conajmniej czesciowo odrobic straty i odpasc po heroiczna walka. Moim zdaniem pilkarze Internationale od pierwszych minutach spotkanie ostro rusza do przodu i zagraja tak aby szybko zdobyc pierwszego gola zeby przedluzyc nadzieje oraz zeby miec wiecej wiare w mozliwosc zakwalifikwanie sie do nastepnej rundzie. Licze ze u da sie napastnikom Interu zdobycie gola juz w pierwszej polowie tego spotkanie. Ta bramka zmobilizuje goscie zeby w to spotkanie zdobywac wiecej gole i zapewni rusza dalej w kierunku bramkarza rywale. W tym przepadku uwazam ze pilkarze Inter powalcza o to zeby w drugiej polowie zdobywac kolejne gole i nie poddawac sie az do ostatniego gwizdka sedziego. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Schalke i Interem goscie zdobeda gola w obu polowach.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Płka nożna ( liga mistrzów )
Spotkanie - Tottenham - Real
Typ - czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie gry ? Tak
Kurs - 5.00
Buk - Expekt
Analiza :
Dzis kolejne 2 spotkania w lidze mistrzów które wyłonią 2 ostatnich półfinalistów , ja wybrałem mecz Tottenhamu z Realem !
Tottenham zapowiada walkę od pierwszych minut spotkania bo do odrobienia jest sporo bo aż 4 bramki aby doprowadzić do dogrywki ! nie tracąc przy tym ani jednego gola . Wiadomo że na wyspach gra się ostro jeszcze w takim meczu jak dzis o taką stawkę przykład mielismy we wczorajszym spotkaniu gdzie Manchester podejmował Chelsea fakt iż była to bitwa o anglię jednak posypało się żółtymi a w konsekwencji za drugą żóltą Ramirez otrzymał czerwony kartonik i na taki scenariusz wlasnie liczę i dzis .
Przypomnę iż w pierwszym meczu na Realu już w 16 minucie tego spotkania za drugą kartkę czerwoną otrzymal Peter Crouch ktorego wlasnie już w dzisiejszym rewanżu nie zobaczymy .
Dodam jeszcze iz spotkanie to poprowadzi włoski arbiter Nicola Rizzoli który bardzo chętnie sięga do kieszeni po kartki , sędziował on niedawno mecz 1/8 finału tegorocznej ligi mistrzów pomiędzy Arsenalem a Barcą gdzie pokazał aż 5 zółtych kartoników natomiast w ostatnim meczu ktory sędziował u siebie we włoszech to mecz na szczycie pomiędzy AC Milanem a Interem gdzie urządził festiwal kartkowy i pokazal zawodnikom 6 zółtych i 2 czerone kartki tak więc widać iż często sięga do swojej kieszeni po kartoniki tak więc uważam iż w dzisiejszym meczu na terenie angielskim o duża stawkę brutalnych starć nie zabraknie i którys z zawodników może zobaczyć czerwony kartonik .
No ale wszystko zweryfikuje boisko ijak będzie przekonamy się wieczorem !
⛔100
 
magnes17 6

magnes17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 2. Dywizja Zachód
Spotkanie: Lindholm - Rishoej
Typ: over 2.5 w pierwszej połowie
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Na dziś wybrałem spotkanie trochę niższej ligi pomiędzy Lindholm a Rishoej. W tej lidze pada mnóstwo goli, często padają hokejowe wyniki. Gospodarze po rozegraniu 18 spotkań zajmują 11. pozycję z dorobkiem 22pkt. Bilans meczy u siebie to 3 wygrane, 1 remis i 4 porażki. Bramki 14:15. W rundzie wiosennej rozegrali 3 mecze - 1 wygrana i 2 porażki. Średnia liczba goli u siebie to 3.63. Jeśli chodzi o gości to po 18 spotkaniach zajmują 14. pozycję z dorobkiem 15pkt. Bilans meczów wyjazdowych to 2 wygrane, 2 remisy i 5 porażek. Bramki 12:18. Średnia liczba goli na wyjazdach 3.33. Podobnie jak gospodarze rozegrali 3 mecze w tej rundzie - 2 remisy i jedna porażka. Myślę, że bariera 3 bramek do przerwy jest możliwa, patrząc na ostatnie wyniki tych zespołów.
Blokhus - Lindholm 6-0 (HT 2-0)
Lindholm - Tjorring 4-2 (HT 4-1)
Thisted - Lindholm 3-2 (HT 1-0)
Rishoej - Middelfart 2-3 (HT 1-3)
Rishoej - B 1908 1-1 (HT 0-1)
Aarhus - Rishoej 2-2 (HT 1-2)
⛔100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Tottenham- Real Madryt
typ: under 2,5 gola w meczu
kurs 2,15
bwin
Witam dziś rewanzowe spotkanie pomiędzy wyżej wymienionymi klubami. Pierwsze spotkanie jak wszyscy dobrze wiemy zakończyło sie wygrana piłkarzy z Madrytu 4-0.
Dziś nie liczę w tym spotkaniu na wiele goli z kilku powodów:
-po pierwsze sprawy awansu są wg. mnie rozstrzygnięte
-piłkarze Realu mogą się oszczędzać przed niedzielnym meczem z Barcą
- Mourinho pewnie da odpocząć kluczowym zawodnikom choć pewnie typowych rezerw nie wystawi bo to w końcu Liga Mistrzów
Statystyki:
-ostatnie 6 meczy gospodarzy 1-4-1
-ostatnie 6 meczy gości 5-0-1
Tak jak wcześniej już napisałem sprawa awansu rozstrzygnęła się już w Madrycie. I dlatego właśnie piłkarze Realu będą chcieli dograć do 90 minuty jak najmniejszym nakładem sił. Ja właśnie tak widzę ten mecz który rozpocznie się tradycyjnie o 20.45.
✅115
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-liga węgierska
Spotkanie: Paks vs Debrecen
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 13-04-2011/17-30
Analiza:
Analizowane przeze mnie spotkanie to mecz pucharowy z Węgier. Zdaniem jednego z portali zagranicznych zajmujących się typowaniem meczy w tym spotkaniu padnie remis. Osobiście sam nie jestem przekonany do podziału punktów, ale z tego względu, że jest to spotkanie pucharowe wszystko jest możliwe. Warto dodac, ze jest to spotkanie finałowe. Będzie to drugi mecz finałowy. W pierwszym wygrali piłkarze Debreceni VSC 2-1. Zarówno jednej jak i drugiej drużynie zalezy na zdobyciu trofeum, które zapewni im udział w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Obecna pozycja w lidze nie zapewnia ani jednej, ani drugiej drużynie startu w nastepnych sezonie w europejskich pucharach. Po krótce należy przypomniec jak wyglądała przygoda tych drużynw drodze do finału. Piłkarze z Debreczyna poczynając od cwiercfinalu pokonali, wygrywając dwa spotkania Kecskemeti TE. W pierwszym meczu półfinałowym na wyjeździe wygrali z Szombathelyi Haladas FC 2-0, natomiast w drugim meczu bezbramkowo zremisowali. Paksi z problemami, ale dzięki strzelonej bramce na wyjeździe w meczu cwiercfinalowym przy dwukrotnym remisie awansowali do półfinału, gdzie przyszło im grac z Zalaegerszegi TE. Pokazali wówczas na co ich stac i wygrali dwa spotkania. Debreceni VSC jest jedną z drużyn częście remisujących w lidze. W dzisięciu ostatnich branych pod uwagę bezpośrednich spotkanich piłkarze Paksi SE nie wygrali, ani razu, trzykrotnie mial miejsce podział punktów, natomiast w pozostałych meczach wygrywali piłkarze z Debreczyna. W wyniku analizy zaufam zagranicznym informatorom, i Wam tez proponuję zagrac na remis-powodzenia
⛔100
 
P 0

perlalei

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, mam nadzieje, ze uda mi sie pomoc. Na poczatek...
Dyscyplina - Płka nożna ( liga mistrzów )
Spotkanie - Tottenham - Real
Typ - Czy A Arbeloa otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK
Kurs - 3.75
Buk - Expekt
Analiza :
Jak wiadomo Sergio Ramos i Angel Di Maria prawdopodobnie nie zagraja w tym meczu, gdyz w przypadku otrzymania kolejnej kartki nie zagraliby z Barcelona w polfinale. Pewne jest wiec, ze od poczatku zagra Arbeloa, ktory bedzie zmuszony mierzyc sie z Balem. Nie da sie upilnowac tego zawodnika przez caly mecz, Arbeloa jest ostro grajacym obronca i jestem pewny, ze otrzyma w tym meczu conajmniej zolta kartke. Kurs wysoki. Warto zaryzykowac.
⛔100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo, Monaco
Spotkanie: Jurgen Melzer - Robin Haase
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Poszaleli? Praktycznie równe kursy w meczu półfinalisty French Open i 9 rakiety świata z Haase, który ograł przedwczoraj Davydenkę bez formy. Robin znakomicie radzi sobie na cegle, ale na poziomie chall. Dużo biega, dużo przebija, gra bardzo niewygodnie dla rywala, ale na ogół w meczu to on trzyma inicjatywę. Melzer udowodnił mi zeszłym sezonem, że na cegle jest czołowym graczem tour. Znakomicie serwuje, do tego bardzo często biega do siatki, co w przypadku meczów z takimi rywalami na ogół skutkuje masą punktów od rywala, który przestraszony bije w siatkę lub aut. A Melzer volley ma niesamowity, jeśli już piłka jest w zasięgu to błędy zdarzają się bardzo rzadko. Cóż, jak dla mnie kurs pomyłka :cool:
⛔100
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , 2. Liga
Spotkanie: Tur Turek v GKS Tychy
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dziś o 15:30 rozpocznie się starcie Tur Turek v GKS Tychy . Sam typ jest bardzo ryzykowny . Faworytem tego spotkania jest GKS Tychy , jednak w polskich ligach , tak jak w polskich ligach , nic nie wiadomo , nawet najpewniejszy typ może okazać się przegraną . Zobaczmy jak prezentują się zespoły w ostatnich 5 meczach - porównuje grę Tur Turka u siebie , a Tychów na wyjeździe .

Tur Turek ma jedynie 1 wygraną , 1 remis i 3 porażki , natomiast Tychy odwrotnie , 3 wygrane , 1 remis i jedną porażkę . Kolejny ✅ dla Tychy
A teraz cała gra :

Turek ma 5 Zwycięstw , 3 remisy i aż 14 PORAŻEK ! , a Tychy 11 Wygranych , 6 remisów , i tylko 5 porażek .
Powodzenia ! ????
✅80
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - 3rd
Spotkanie: Holstebro - Thisted
Typ: Thisted -1.5
Kurs: 3.20
Buk: Bet365
Analiza:
Goście walczą o zajęcie miejsca premiowanego przynajmniej grą w barażu o awans. Rywal z Aarhus ma tyle samo pts, ale jeden mecz zaległy, na dodatek dziś grają u siebie z przeciwnikiem z którym zawsze wygrywali. Nad tymi drużynami jest lider tabeli Blokhus z +7 pts przewagi, ale mającym dwa mecze więcej rozegrane. Holstebro z rywalami TOP3 w tym sezonie jeszcze nie wygrało, co więcej zwykle przegrywali z handicapem. Thisted jest jedną z lepiej grających ekip na wyjazdach, ostatnie mecze napawają optymizmem, dużo bramek strzelonych, niewiele straconych, myślę, że warto, tym bardziej, że kurs już spada dość znacznie.
✅220
 
A 8

asot33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie: Tottenham - Real Madrid
Typ: Liczba rzutów rożnych w 1-szej połowie powyżej: 4.5
Kurs: 1.70
Buk: Tobet
Analiza:

linia co najmniej o cwiartke badz polowke na niska
Kiepska analiza.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Aberdeen - Rangers
Typ: Rangers [-1]
Kurs: 2,40
Buk: Expekt
Analiza
Wczoraj Celtic wygrał, a oznacza to, że dzisiaj Rangersi także powinni zdobyć komplet punktów, bo w przeciwnym razie mistrzostwo mocno się oddali. O tym, że parcie na zwycięstwo jest ogromne nie trzeba mówić.
Przeciwnik z nazwy solidny, ale wiadomo, że w tym sezonie Aberdeen nic wielkiego w lidze nie ugra. Na pewno nie spadnie, do pucharów też nie awansuje, bo jest w drugiej części tabeli. Warto wspomnieć, że jest to już ostatni ligowy mecz dla gospodarzy. W weekend grają natomiast półfinał pucharu z Celtami i to tam powinni rzucić wszystkie siły. Na pewno spotkanie z Rangers nie ma dla Aberdeen żadnej wartości i zapewne odpuszczą oni to starcie.
Do tego wszystkiego dochodzą osłabienia, które dzisiaj sprawiają, że prawie połowa podstawowego składu znalazła się poza kadrą.
Pełna lista nieobecnych i niepewnych na podstawie football365:
Rory McArdle (O, 28/2), Zander Diamond (O, 28/1), David McNamee (O, 9/0), Paul Hartley (P, 24/4), Yoann Folly (P, 18/1), Darren Mackie (N, 11/1) i Fraser Fyvie (P, 2/0).
IMO dawno nie było tak sprzyjających warunków w jednym meczu. Myślę, że warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom