>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.02.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
Paok - Halkbank
Typ: Paok +1,5seta
Kurs: 3,15
Buk: fortuna
Myślę że warto to zagrać bo obie ekipy są mega chimeryczne. Grecy u siebie na pewno zyskują co pokazali w meczu z Friedrichshafen gdzie wygrali zdecydowanie dwa pierwsze sety lecz później całkowicie się posypali. Halkbank to też podobna charakterystyka zespołu. Zdarza im się że grają dobrze, a za chwilę prezentują mega padakę i na odwrót. Ta grupa jest słaba i każdy tu może odebrać pkt każdemu. Na pewno dużym wzmocnieniem jest przybycie Bułgara Uchikova na atak. Gdy reszta ekipy siadła w meczu z Niemcami to Bułgar cały czas grał na dobrym poziomie. Trochę nie rozumiem dlaczego trener Paoku stawia na tą miernotę Koumentakisa zamiast Martineza, który był liderem tej drużyny w pierwszych meczach LM. Myślę że w tym meczu będzie sinusoida w wykonaniu obu ekip i jest szansa na conajmniej hand dla gospodarzy.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: SKRA Bełchatów - Novosibirsk
TYP:Novosibirsk wygra 1 set
Buk: fortuna
Kurs: 1.7
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moją drugą typem na ten miesiąc.Wczoraj typ z tenisa można zaliczyć na plus.Mój dzisiejszy bet dnia to zwycięstwo ekipy Novosibirska w 1 secie.Jest to typ przeciwko Skrze która od kilku tygodni gra zdecydowanie słabiej.Ostatnie spotkanie domowe z PlusLidze wygra dopiero po tie-breaku z Olsztynem.Pod koniec stycznia pokonali Dinamo Moskwę 3:1 na własnej hali.Z kolei dzisiejsi goście spokojnie prowadzą w grupie z dorobkiem 11 punktów i po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie bedą już na 100% pewni zwycięstwa w grupie i po to tu własnie przyjechali.Skra obecnie na 3 pozycji z dorobkiem tylko 3 punktów ale ze stratą tylko 1 punktu do drugiej ekipy czyli mają o co walczyć.Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo przyjezdnych w pierwszym secie i wylanie zimnej wody na głowy siatkarzy Skry.Obie ekipy spotkały sie w grudniu gdzie bez problemu ekipa Novosibirska wygrała 3:0 nie dając szans ekipie z Bełchatowa.Kurs bardzo przyjemny i warty gry powodzenia ????
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: Juventus wygra i obie strzelą
Kurs: 5,50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dużo różnych opini na ten mecz, mi najbardziej jednak podobą się ten typ. Juventus w ostatnich 3 latach aż dwa razy był w finale LM, więc doświadczenie jest tutaj zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Tottenham ma spory potencjał, tracą mało goli i naprawde pokazują że są topowym teamem. Pytanie jaki jest plan gośći na to spotkanie, bo tak jak ich przydomek to i dla mnie są Kogucikami do Juventusu. Martwią mnie troche te absencje w drużynie Starej Damy, ale pomimo tego nie widzę tutaj innego scenariuszu niż wygrana gospodarzy. Tottenham ma naprawde ogromny potencjał, pokazywali to chociażby wygrywając z Realem, który jest akurat w gorszej dyspozycji. Jednak faza grupowa zanami i w tej fazie rozgrywek nie ma już żartów. Co do typu, wydaje mi się że mistrz Włoch tutaj odniesie 1-2 bramkowe zwycięstwo przy czym goście strzelając jednego gola będą wciąż mieli szanse w domowym spotkaniu. Typuje 2-1 lub 3-1 na korzyść Juventusu. Powodzenia.
⛔100
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: 2.druzyna ilosc rz. roznych 4.5 +
Kurs: 1.98
Bukmacher: efortuna
Analiza: Kolega wyżej mnie już uprzedził, dlatego od siebie dodam, że sam tym ma podstawę w tym spotkaniu, ponieważ Tottenham będzie chciał zdobyć minimum 1 gola na wyjeździe, co ułatwiłoby ewentualne wyeliminowanie Juventusu po meczu rewanżowym. Juventus znowu będzie liczył na wynik 1-0 i obronę, co ułatwiłoby wejście naszego typu z racji ciągłych ataków.
Oczywiście każdy typ w stylu rożne, kartki, spalone itp to loteria, jednak 5 rożnych to nie jest zbyt dużo, tym bardziej jak już po 1 połowie mogą paść np. 2-3 stałe fragmenty dla Tottenhamu.
W poprzednich meczach Tottenham średnio osiągał właśnie 5-6 rożnych - szczególnie w meczach wyjazdowych.
Przewidywany wynik meczu: 1-1
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja , Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kilmarnock - Dundee FC
Typ: Kilmarnock / -3,5 bramki
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dzisiaj mecz szkockiej Premiership pomiędzy 7, a 9 drużyną tabeli. Gospodarze są dla mnie faworytem tego spotkania, na swoim boisku grają bardzo dobrze , u siebie są niepokonani od 6 spotkań, a ostatnio pokonali nawet Celtic 1-0 , akurat udało mi sie sledzić to spotkanie. Na pewno będą chcieli wygrać z Dundee, do grupy mistrzowskiej tracą tylko 3 punkty, a mają rozegrane 3 mecze mniej, niż drużyny które są wyżej w tabeli. Goście natomiast grają w kratkę, ostatnio ulegli 1-4 ostatniemu w tabeli Ross County. Ostatnie bezpośrednie 2 mecze tych drużyn to remisy, 0-0 , 1-1, dzisiaj licze przełamanie tej passy i poniżej 3,5 bramki w meczu !
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20 : 45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: Juventus wygra + poniżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 2,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Wszystko zostało już o tym spotkaniu napisane. Kolega wyżej gra podobny typ, ale z kreską mniej niż 2,5 bramki. Ja aż tak nie zaryzykuje i podniosę linię do mniej niż 3,5 bramki. Moje argumenty:
1. Obie drużyny przez pierwsze kilkadziesiąt minut z pewnością będzie się badało nie chcąc stracić szybkiej, głupiej bramki. Stawka jest już zbyt wysoka.
2. Juventus to obecnie drużyna z najlepszą defensywą w Europie. Na 16 ostatnich spotkań w lidze oraz pucharze Włoch stracili jedną bramkę. Firmy takie jak Napoli, Roma, Inter niczym nie odstępują od Tottenhamu, a jednak nie potrafili w ostatnim czasie strzelić bramki zespołowi z Turynu.
3. Juventus gra pierwszy mecz u siebie więc każdy inny wynik niż zwycięstwo jest dla nich dzisiaj porażką. Tottenham również zdaje sobie z tego sprawę więc dla nich wynik remisowy będzie wygraną, a dla Juventusu przeciwnie.
4. Dla mnie aktualni mistrzowie Włoch są zwyczajnie lepszą drużyną pod każdym względem, a fakt że Dybali zabraknie redukuje ilość potencjalnych bramek.
Spodziewam się dzisiaj kontynuacji planu gry minimum. Juventus musi wygrać, ale nie spodziewam się z ich strony gradu bramek, a raczej spokojnego zwycięstwa, 1:0, 2:0 lub 2:1. Tottenham stać na bramkę, ale jeśli zremisują lub wygrają dzisiaj z taką ścianą obrony jaką prezentuje obecnie Juventus będę zaskoczony. Życzę powodzenia!
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - League ONE , Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fleetwood - Shrewsbury
Typ: Fleetwood wygra i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 6.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Moi poprzednicy wiele napisali o tym meczu.. ja tylko dodam , że obserwowałem ich w meczu pucharowym z Leicester i naprawdę chłopaki zrobili na mnie ogromne wrażenie. Trzeba dodać , że z tej miejscowości położonej nad Morzem Irlandzkim - ten morski klimacik udziela się wielu interesującym piłkarsko indywidualnościom - drużyna Fleetwood często oddaje swoich piłkarzy do klubów o wyższej randze.. To , że ostatnio im się nie wiedzie to moim zdaniem wynik głupich błędów w obronie.. teraz dostatecznie mieli wiele czasu na to żeby popracować nad taktyką przeciwko obecnemu rywalowi.. dodam , że drużyna z Fleetwood miała dłuższą przerwę na odpoczynek, gdyż ich ostatni mecz z Rochdale został odwołany z powodu złych warunków pogodowych . Różnica odpoczynku to 4 dni na korzyść Fleetwood .. w takiej lidze jak League One - regeneracja ma ogromne znaczenie , gdyż gra się w tej lidze przede wszystkim siłą fizyczną.. Liczę dzisiaj bardzo dobrą postawę ich najlepszego napastnika Devante Cole&#39;a , który podwyższy swój 10 bramkowy dorobek strzelecki.. ten grajek ma papierek na granie w o wiele lepszym zespole ???? Co do Shrewsbury to myślę , że będą mieli po prostu gorszy dzień i przegrają, gdyż Fleetwood dzisiaj po prostu będzie w super lepszej dyspozycji od nich .. Wejdzie? Zostaw reputkę!
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Manchester City
Typ: Kevin De Bruyne strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 18.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to bawimy się ???????????? Powraca wyczekiwana przez wszystkich Liga Mistrzów a razem z nią wielkie emocje !!! Ja również z niecierpliwością czekam na dzisiejsze mecze o_O Przed nami dwa pasjonujące i ciekawie zapowiadające się mecze, a jednym z nich jest pojedynek pomiędzy obecnie drugą drużyną Szwajcarskiej ligi - BASEL, a pierwszą drużyny bardzo silnej ligi angielskiej - MANCHESTER CITY. Na którą stronę wynik będzie korzystny chyba wszyscy przewidujemy, pytanie pozostaje jedynie jak dużo padnie goli w tym meczu? Ja obstawiam tutaj jak mój poprzednik grad goli, gdyż również uważam, że MANCHESTER CITY zaprezentują tutaj swoją wielką dominację w tym sezonie i będą chcieli mocno postraszyć rywali. Dużo goli = nieoczekiwani strzelcy jak również i Ci co co mecz strzelają przynajmniej po jednym golu. Do strzelców co dosyć często pakują piłkę do bramki zaliczyć można oczywiście BELGA - Kevina De Bruyne. Rozstrzelał nam się chłopak ostatnio i często pokonuje bramkarzy przeciwników. Obecnie uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy chłopak na pewno pokaże w tym meczu swoje wielkie umiejętności i stawiam tutaj na gole z jego strony. Typ na przynajmniej dwa po świetnym kursie myślę, że możliwy przy odrobinie szczęścia, także wszyscy przed telewizory i kibicujemy ????????????

⛔100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juve vs Tottenham
Typ: obie strzelą i over 2.5
Kurs: 2.94
Buk: fortuna
Analiza:
Nie było mnie chwilę,ale wracam z powrotem z typem ktory nie moze sie nie udac.Mimo tak silnej defensywy juve totenham sie przez nia przebije i właduje przynajmiej 1 bramkę.Wydaję mi się ze bedzie wiecej ale zobaczymy.Juve na taki mecz jest db przygotowana mają swietną ofensywę i pomoc.Z ich strony spodziewam sie przynajmiej 2 goli.Mecz będzie pelne emocji i akcji.Kto wygra,tego nwm ale wiem jedno będzie to świetny mecz.
Pozdro i z fartem!
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wed. vs Derby
Typ: under 1,5 goli
Kurs: 2,97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mozna zagrac tez u 2,5 .
Derby przyjezdza do bedacego ostattnio w kiepskiej formie Sheffield.Derby tez nie blyszczy w ostatnim czasie. Przydarzylo im sie kilka remisow po drodze.
U gospodarzy trochę dlugoterminowych kontuzji. Malo strzelaja , ale tez malo tracą . Szczegolnie w meczach z faworytami . Wtedy skupiaja sie an defensywie . Podobni w tym sa do Millwall . Derby z Millwall zagrali na 0-0.
2
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom