>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Exstraliga Czechy mężczyźni
Godzina: 17:00
Spotkanie: Usti - Karlovarsko
Typ: Karlovarsko (-2,5seta)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Za dwie godziny rozpocznie się 19 kolejka czeskiej extraligi w siatkówce. Mój typ dotyczyć będzie spotkania pomiędzy zespołami Usti nad Labem i Karlovarsko. W ekipie gości drugą młodość przeżywa były zawodnik reprezentacji Polski i między innymi ZAKSY Robert Szczerbaniuk, 39 letni blokujący zachwyca kibiców w przeciętnej lidze czeskiej i raz po raz napływają informacje o jego bardzo dobrej grze na portalach siatkarskich. Między innymi dzięki niemu ekipa Karlovarsko jest obecnie zaliczana do 4 najlepszych drużyn w Czechach, a aktualnie zajmuje 3 miejsce z 13 wygranymi i 5 porażkami ustępując tylko zespołom z Liberca i Czeskich Budziejowic. Karlovarsko jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i utrata seta w dzisiejszym meczu będzie spora niespodzianką, dlatego że gospodarze to obecnie najgorsza ekipa w lidze legitymująca się 2 wygranymi i 16 porażkami. W ostatnich spotkaniach tegorocznych z zespołami z czołówki nie potrafiła ona zdobyć seta przegrywając kolejno 0:3 z Libercem, Budziejowicami i 4 zespołem ligi Brnem. Oprócz tych spotkań przegrali jeszcze z Probram 0:3 i notują serię 4 spotkań bez ugranego seta. Pierwsze spotkanie tego sezonu u siebie Karlovarsko rozstrzygnęło na swoją korzyść wygrywając 3:0 w setach do 11,19 i 19, oby dzisiaj powtórzyli ten wynik.
✅ 55
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Blackburn Rovers - Hull City
Typ: Hull City
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Goście tego spotkania po 6 ligowych zwycięstwach z rzędu złapali ostatnio lekką zadyszkę i przegrali wyjazdowe spotkanie z depczącym im po pietach w tabeli Burnley (1:0), co powinno zmotywować ich do gry w tym meczu, gdyż w ścisłej czołówce tabeli panuje niesamowity ścisk. Blackburn to ekipa, która w tym sezonie poza utrzymaniem nie gra już praktycznie o nic. Na 28 dotychczasowych spotkań wygrali zaledwie 6, z czego zaledwie 3 na własnym stadionie. Po zwycięstwie w tym spotkaniu goście mają szansę wrócić na pozycję lidera ligowej tabeli. Typuję ich zwycięstwo.
✅ 145
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Segunda Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: SD Ponferradina - Alcoron
Typ: Alcoron i poniżej 2.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Ponferradina w sporych tarapatach. Po serii ośmiu gier bez zwycięstwa ekipa dowodzona tymczasowo przez Rubena Vegę (ciągle trwają poszukiwania nowego trenera, który ma zostać przedstawiony najprawdopodobniej do końca lutego. Dotychczasowy pierwszy trener opuścił klub przed dwoma tygodniami z powodu właśnie kiepskich wyników) zaczęła niebezpiecznie zbliżać się do strefy spadkowej. Co najgorsze nie widać oznak poprawy w grze drużyny z Ponferrady. Od przeszło 450 minut nie strzelili bramki, a dwa punkty w ostatnich ośmiu spotkaniach sygnalizuje, że coś jest nie tak. Dzisiaj ciężko będzie zmienić coś w tej kwestii, bowiem gospodarze mają na swojej liście sporo nieobecnych zawodników. W porównaniu z zeszłotygodniowym pojedynkiem z Valladolid w wyjściowym składzie zabraknie: napastnika Jesusa Berrocala (20/4, drugi najlepszy strzelec w drużynie), obrońcy Antonio Raillo (2/0, przyszedł w zimę z Espanyolu), zawieszonego za kartki obrońcy Alvaro Antona (21/3, trzeci pod względem zdobytych bramek w drużynie) oraz nieobecnego z powodów rodzinnych pomocnika Andy&#39;ego (14/0). Nieobecnych zatem będzie, aż czterech zawodników z podstawowego składu, którzy ostatnio wybiegli w startowej jedenastce w meczu z Valladolid. To spora strata. A należy jeszcze dodać, że dziś nie zagra również podstawowy bramkarz Roberto Santamaria (22/0), a między słupkami zobaczymy rumuńskiego tormana Dinu Moldovana (2/0). Warto również odnotować, że pod koniec styczniowego okienka transferowego drużynę opuścił jej najlepszy strzelec Yuri, autor 9 bramek w 20 rozegranych spotkaniach, który powędrował do chińskiego drugoligowca - Qingdao (cena oscylowała w granicach 200 tysięcy euro). Bez niego mizerna ofensywa Ponferrady na pewno będzie jeszcze bardziej kulawa. W ataku zobaczymy najprawdopodobniej więc duet Jebor&amp;Djordjevic (wypożyczony z Zenitu), obaj w sumie w tegorocznych rozgrywkach zdobyli trzy bramki. Co również warte odnotowania Djordjevic w tygodniu narzekał na drobny uraz i jego dyspozycja może być daleka od optymalnej. Z podobnymi problemami w szeregach Ponferrady zmagali się awizowany w wyjściowej jedenastce pomocnik Basha (18/1), natomiast Gonzalo Mellero (20/0), znajdzie się najprawdopodobniej na ławce. Kiepsko wygląda ofensywna formacja gospodarzy. Nieobecni zawodnicy oraz sprzedany Yuri byli autorami 16 spośród 24 zdobytych przez nich bramek. To musi odbić się dyspozycji miejscowych.

Jeśli chodzi o zespół Alcoronu to również dalecy są od swojej optymalnej formy. Cztery mecze bez zwycięstwa na pewno muszą martwić fanów tej drużyny, aczkolwiek uratowany w końcówce remis z trzecią w tabeli Cordoba (3-3), może być pozytywnym impulsem. Alcoron z realnymi szansami na playoffy. Strata tylko czterech punktów do wicelidera pozwala realnie patrzeć na walkę o awans. Trzeba jednak się pozbierać i zacząć regularnie punktować. Dziś uważam, że jest ku temu świetna okazja. Osłabiony rywal, mający sporo problemów jest dobrym rywalem, by zgarnąć komplet punktów. Trenera Juana Muniza na pewno ucieszy fakt powrotu do składu dwójki podstawowych zawodników napastnika Oscara Plano (23/5, drugi strzelec drużyny) oraz obrońcy Djene (22/0). Obaj wybiegną dzisiaj w pierwszym składzie. Szczególnie ważny jest powrót togijskiego obrońcy w związku z absencją Cheme (17/4).

Ponferrada nieźle radzi sobie u siebie (6-2-3), natomiast Alcoron w delegacjach w kratkę (4-1-7). Ale tu z pomocą może przyjezdnym przyjść ... pogoda. Ostatnie opady deszczu mocno dały się we znaki murawie miejscowego stadionu. Gospodarze martwią się właśnie o jakość murawy, która podobno przypomina tę ze spotkania z Teneryfą (przegranego 0-1). Poniżej fragmenty z tego meczu [na dole posta].

Przy takiej murawie łatwiej jest bronić, to pewne. Konstruowanie składnych akcji ofensywnych może graniczyć z cudem. A obie drużyny patrząc na historię swoich pojedynków nie lubią raczyć swoich fanów dużą ilością bramek. Tylko raz w trzynastu grach zanotowano więcej niż 2 bramki.

Reasumując. Biorąc pod uwagę kiepską formę gospodarzy, spore problemy kadrowe oraz grę kilku zawodników z drobnymi urazami, sądzę, że goście wyjadą tutaj &quot;z tarczą&quot;. Jeśli myślą o miejscu w playoffach takie spotkania powinni wygrywać. Powinni wykorzystać słabości miejscowych. Nie spodziewam się tutaj wielkiego widowiska i gradu bramek, wszystko ze względu na indolencję strzelecką gospodarzy (autorzy 67% bramek dla tego zespołu będą nieobecni) oraz deszcz, który mocno dał się we znaki miejscowej murawie. Myślę, że goście wyjadą tutaj ze skromnym 0-1. Co by mnie bardzo ucieszyło :wink:

Przewidywane składy:
Ponferradina: Moldovan; Adán, Alán, Miquel, Casado; Acorán, Basha, Jonathan, Infante; Djordjevic y Jebor.
Alcorcón: Dmitrovic; Nelson, Djené, Fernando, Bellvis; Álvaro Rey o Máyor, Natxo Insa, Fausto, Razvan; Oscar Plano; y David Rodríguez.

https://www.youtube.com/watch?v=_W8HSzPd1kA
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dania - Norwegia
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz dwóch skandynawskich średniaków. Co przemawia za zwycięstwem duńczyków : są gospodarzami i jest to mecz o zwycięstwo w turnieju, będą się chcieli zrewanżować za porażkę z połowy listopada w turnieju rozgrywanym w Norwegii, gdzie przegrali 4-1 i zajęli 2 miejsce (za plecami dzisiejszego rywala). Potencjał mają , bo w zeszłym sezonie spotykali sie trzykrotnie i trzykrotnie z nimi wygrywali na MŚ 4-1, rok temu na turnieju w Danii 3-0, a nawet na norweskim turnieju 3-2 (po dogrywce)
✅ 150
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - TBL
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom
Typ: Rosa Radom -7.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie widzę w tym meczu większych szans dla zespołu z Dąbrowy Górniczej. Przede wszystkim w dzisiejszym meczu w szeregach gospodarzy ponownie nie zobaczymy podstawowych zawodników - Mavra i Dower którzy narzekają na urazy. Oglądałem ich wielokrotnie i swoją grą mnie nie przekonują. Oprócz Broadusa i Pasalica ciężko znaleźć następnego równo grającego zawodnika. Po długiej przerwie w rytm meczowy wraca Dłoniak ale przed nim jeszcze długa droga za nim będzie grał na swoim poziomie. Kolejna sprawa Williams - grałby sporo więcej gdyby nie jego kolana a tak to max naście minut i ławka. MKS na własnym terenie w obecnym sezonie przegrali już trzykrotnie a dziś czeka ich jeden z cięższych meczy w sezonie. W rolę gości wcieli się Rosa Radom która jest zdecydowanie na fali wznoszącej. W ostatnim spotkaniu rozgromili Start 94:47! Na ostatnie 12 spotkań aż 11 razy wynosili przeciwników na tarczy. Goście to ekipa która nie pozwala sobie na wpadki z niżej notowanymi rywalami i na to samo liczę dzisiaj. Prawdopodobnie zagrają bez Hajrica więc kolejna szansa dla Zajcewa Adamsa czy nawet Bonarka aby przekonać trenera na to że zasługują na więcej minut. Thomas Harris Zajcew u boku z młodymi perspektywicznymi graczami - Sokołowski Szymkiewicz - powinni z kwitkiem odprawić kolejnego rywala.
✅ 125
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1, Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guingamp - Bordeaux
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Słuchając Radiazet i myśląc co tu by dzisiaj wybrać, bo oferta na dziś wcale do najłatwiejszych i najbardziej przyjemnych nie należy, zdecydowałem się na mecz ligi Francuskiej. Na początku chciałem skupić się na Nantes - Lorient, ale wybór jednak padł na Guingamp z Bordeaux. W dodatku typ na jaki się nastawiłem też nie należy do najłatwiejszych, podobnie jak oferta. Dlaczego akurat to spotkanie? Od razu moją uwagę przykuły ostatnie wyniki obu drużyn i head-to-head. Przejdźmy do rzeczy.
En Avant de Guingamp Cotes d&#39;Armor, to drużyna ze zachodniej części Francji. EA zajmuję aktualnie 13 miejsce w ligowej tabeli. Ich dorobek punktowy to 31 punktów w 25 kolejkach. Są oni dwa miejsca za ich dzisiejszymi przeciwnikami. Bilans ich spotkań w tym sezonie wygląda 8-7-10. Ich ostatnia gra prezentuje się o wiele lepiej niż mogła na to wskazywać tabela. Ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane, jeden remis i jedna przegrana. Wygrywali oni z drużynami beniaminków lub też z drużynami walczącymi o utrzymanie, ale Guingamp wcale nie ma odmiennych celów na ten sezon i te mecze musieli wygrać, co też zrobili. Dodam, że Guingamp nie zaznało przegranej od 19 grudnia. Na to spotkanie ze składu gospodarzy odpadło aż 5 piłkarzy: Martins-Pereira, Benezet, De Pauw, Samassa oraz Mathis L. Pomijając Mathiasa (dostał w ostatnim meczu czerwoną kartę stąd jego brak), to reszta zawodników rozegrała maksymalnie 5 spotkań w tym sezonie. Z tego względu nie sądzę by miały większy wpływ na mecz.
Żyrondyści to drużyna z podobnymi ambicjami co Lechia Gdańsk w Polsce. Chcą się bić o najwyższe lokaty i cele, ale rzeczywistość sprowadza ich na ziemie. Co prawda Bordo może tłumaczyć się licznymi kontuzjami i ciągłym rotowaniem składu, lecz od takiej drużyny trzeba się czegoś więcej spodziewać. Pięć ostatnich spotkań to 4 przegrane (jedna po dogrywce w pucharze) i jedna wygrana. W tych spotkaniach strzelili oni 9 bramek, ale stracili AŻ 15 BRAMEK. Defensywa w tym zespole wygląda jak ser szwajcarski pełny dziur. Ciężko mi szukać jakiś plusów w tej drużynie, które mogłyby mówić o tym, że mają oni szanse dzisiaj wygrać. Jednak wydaje mi się, że są oni w stanie wywalczyć jeden punkt. Dlaczego? Światełkiem w tunelu jest dla mnie ich ostatni mecz, mecz w pucharze Francji gdzie przegrali co prawda przez dogrywkę z Nantes, ale ich gra wyglądała dobrze i byli blisko odniesienia wygranej. W dodatku wygrana 4:0 z Rennes (5 drużyna ligi) nie mogła być przypadkowa. Jussie, Lefebvre, Maulun, Pablo, Carrasso, Maurice-Beylay, Sertic - to wszyscy kontuzjowani zawodnicy w zespole Bordeaux, którzy dzisiaj nie wystąpią.
Head-to-Head o którym wspomniałem na wstępie w głównej mierze jest wyrównane. Ostatnie 5 spotkań to 4 mecze ligowe i jeden towarzyski. Górą w tych pojedynkach byli gracze Bordo, którzy wygrali 2 spotkania. Raz padł remis, a dwa razy wygrali zawodnicy Guingamp. Nie jestem przekonany żeby czy jedni czy drudzy byli dziś w stanie narzucić takie warunki żeby przeciwnik miał poważne problemy i przez to gładko wygrać. Nie widzę też zbytnio szans na zachowanie przez zespół Bordeaux czystego konta, jak i by nie zdobyliby oni chociaż bramki. Za mną przemawia dziś remis. Obie ekipy osłabione (nawet jeśli trenerzy będą rotować składem to osłabienia w obu drużynach są), obie drużyny zajmują dalekie miejsca i ich gra jest zmienna jak pogoda w Anglii. Remis dla mnie bardzo możliwy.
⛔ 100 (powtórzony typ)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NCAA
South Carolina Gamecocks-Kentucky Wildcats
Typ: over 148
Kurs: 2,02
Bukmacher:pinnacle
Data i godzina: 13.02.2016 18:00

Gamecocks kontra Wildcats czyli jeden z ciekawiej zapowiadających się dziś meczy uniwersyteckiej ligi koszykówki NCAA.Lider konferencji southeastern czyli ekipa SC gra z 3 drużyną konferencji czyli Kentucky.Mało tego ma szansę na wygraną i poprawę statystyk z ekipą dzikich kotów ponieważ do tej pory zazwyczaj to goście liderowali konferencji i ogrywali wszystkich jak chcieli,teraz natomiast to SC dzierży palmę pierszeństwa grając spektakularną koszykówke opartą o świetną ofensywę zwłaszcza przed własną publicznością.Średnia 82pkt na meczu u siebie czyli także najlepszy wynik konferencji mówi bardzo dużo.Teoretycznie patrząc szczególnie przy 4-6 na wyjazdach drużyny Kentucky i porażki ze słabszymi rywalami z konferencji postawienie tu na gospodarzy wydaje się być naturalne jednak mimo wszystko na papierze skład Wildcats wygląda lepiej a patrząc na ich poczynania na wyjazdach i mimo wszystko prawie 76 pkt na mecz zakład under/over jest sensowniejszy.Wybieram więc powyżej 149,8 pkt i daje mu duże szansę ponieważ średnia punktów to jedno natomiast prawie 48% skuteczność rzutowa gości i 44% gospodarzy oraz odpowiednio 34 i 35% skuteczność rzutów za 3pkt skłania mnie ku tej linii jeszcze bardziej.Podsumowując to wszystko uważam że linia jest spokojnie w zasięgu jeśli obie drużyny zagrają na swoim standardowym poziomie choć patrząc na to co gra SC u siebie powinien to być miły mecz dla oka czyli radosna koszykówka i o pokrycie linii nie powinniśmy się martwić.Polecam
✅ 102
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea - Newcastle
Typ: Zwycięstwo Chelsea -1.5
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ofensywny skład Chelsea na ten mecz, dlatego próbuje coś pograć z handi. Brak Mikela w środku, czyli nie będzie bezsensownego klepania z tyłu. Choć oczywiście nadal pozostał Matić. Główny argument za tym typem? Obecność Hazarda w pierwszym składzie. W poprzednich meczach wchodził z ławki i szczerze dobrze sobie radził. Za każdym razem wnosił sporo jakości i potrafił sam namieszać w obronie rywala. Dzisiaj od początku i liczę na jego występ i ofensywną Chelsea w tym meczu. Dodatkowo The Blues za Hiddinka starają się zabić mecz, czyli nawet po pierwszym straconym golu dążą do drugiego, a nie jak to było za Mourinho - oddawali piłkę przeciwnikowi, co często się dla Chelsea bardzo źle kończyło.
✅ 102,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyścigi psów
Godzina: 20:31 czasu polskiego
Spotkanie: Crayford, 380m flat, A8
Typ: Run Ginger Run wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety passa zwycięstw dobiega końca. 2 dni temu Lucky Oskar nieszczęśliwie został w klatce i spóźnił swój start, chaotycznie jak na tak młodego juniora z chęcią odrobienia straty, spowodował na pierwszym łuku dość groźnie wyglądający wypadek, lecz dobiegł jako ostatni do mety, wiec chyba nic poważnego się nie stało. Jak widać I szczęśliwcy mają pecha... ;)
Przechodzimy do Crayford, gdzie odbędą się biegi wieczorne. Wyścigi rozpoczną się od startów ostatniej dywizji, gdzie psy po biegach testowych wystawione są w turnieju. To spotkanie wybrał dla mnie bukmacher sprawiając niespodziankę z kursami. Dość często się zdarza, że to bukmacher wybiera dla mnie spotkanie, a nie ja spotkanie bukmachera.
Dwóch bukmacherskich faworytów stawi czoła na równoległych do siebie torach. Na torze 4 pobiegnie Darcys Boy z kursem 3.00, który póki co zasługuje na podziw w biegach testowych, kończąc je 2 tygodnie temu z najlepszym jego czasem 24.35. Pies jest bardzo młody, zważywszy na to, że pobiegł w zaledwie... 4 biegach, bukmacherzy internetowi stawiają go dość wysoko na chwile obecną. Tydzień temu miał okazję spotkać się z mym faworytem 6 lutego w Crayford, gdzie Run Ginger Run zakończyła z trzecim czasem 24.53, natomiast Darcys Boy cały bieg prowadząc oddał swą pozycję na ostatniej prostej kończąc na ostatniej lokacie z czasem 24.68. Jest to pies bez rutyny biegacza nie potrafiący rozłożyć sił adekwatnie do biegu, wiec z takimi przeciwnikami jak dziś, stres i presja zadziała na psa podobnie w mojej opinii, gdyż na torze 3 biegnie faworytka GoodHeartedWoman, która to niestety spóźnia nieco starty, lecz w biegach testowych osiągnęła najlepszy czas 24.29, lecz porównując z Run Ginger Run, ledwie 5 setnych sekund lepiej, lecz w ostatniej dywizji pełny blamaz z czasem 24.99. Nie wiem dlaczego biegi testowe w tym biegu odgrywają tak istotną rolę w kursach.
Na torze w Crayford odbyły się dziś biegi poranne, gdzie przy kiepskiej pogodzie pozycje outsidowe dzisiaj dominowały zajmując wysokie pozycje, a w szczególności tor 6. Nie robiłem statystyk, lecz wydawać by się mogło iż 60-70% w tych biegach zajęły pozycje pierwsze outsiderzy naprzemiennie z torów 5-tych i 6-tych, więc skromnie mówiąc, jest to kolejny powód by potwierdzić me przypuszczenia dotyczące biegów wieczornych.
Podsumowując Darcys Boy i Run Ginger Run są faworytami w tym biegu. Z racji tego, że psy mają podobne czasy startów pozycja outside jest niemal iście kluczową, a tydzień temu Run Ginger Run pokonała na torze Darcys Boy, który w wg mnie nie jest psychicznie i kondycyjnie przygotowany na zwycięstwo w dzisiejszym biegu. Procentowo daję ok. 45% szans (analizujac zarówno jakość toru i pogodę w dniu dzisiejszym) w tym biegu dla mej faworytki.
Dodatkową opcją jest oczywiście forecast w tym biegu 6x4, 4x6 i awaryjnie za 50% stawki 6x3, 3x6 gdyż GoodHeartedWoman niewątpliwie ma szansę dobrze zakończyć ten bieg.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja
Ajaccio - Troyes
Godz: 20:00
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 26 kolejce francuskiej Ligue 1 zmierzą się ze sobą ekipy Ajaccio i Troyes i będzie to bardzo ważne spotkanie dla oby dwu ekip. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i również uważam, że zdobędą oni komplet punktów. Ajaccio z dorobkiem 27 oczek zajmuje 17 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory zaledwie 11 punktów i są na ostatnim, 20 miejscu. Drużyna gospodarzy ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, zatem jeśli chcą grac w kolejnym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej to takie mecze muszą wygrywać. Jednak obecna dyspozycja piłkarzy Ajaccio daje wiele do życzenia. Po serii 3 porażek, w ostatniej rundzie udało im się w końcu przerwać złą passę i zremisowali bezbramkowo w Guingamp 1-1. Ogólnie przed własną publicznością mają bilans 3-6-3, co daje im 16 lokatę w lidze. O ile gospodarze są w trudnej sytuacji, to ich rywale wręcz w beznadziejnej. Już na tym etapie rozgrywek, do bezpiecznej pozycji mają aż 16 oczek, tak więc praktycznie w każdym starciu muszą walczyć o pełną pulę. Niestety są w kiepskiej formie, gdyż w 3 ostatnich pojedynkach nie udało im się nic ugrać. W delegacjach również spisują się marnie, bowiem ze stosunkiem 1-2-9 zajmują przedostatnią lokatę. Spodziewam się dzisiaj bardzo zaciętego i wyrównanego spotkania, ale uważam, że zawodnicy Ajaccio przy dopingu swoich kibiców zdołają pokonać rywali. Absencje: Ajaccio - Pujol (13/2). Troyes - Perea (11/0).
⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Godzina: 21:45
Spotkanie: victoria guimaraes - Setubal
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Postanowiłem dodać typ po dość długiej nieobecności na Forum. Swoje grosiki dzisiaj wyłożyłem na victorie guimaraes. Drużyna Paulo Sérgio zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 Punktów, co daje im kwalifikacje do gry w Lidze Europy. Jednak musza oni dzisiaj wygrać zeby odstawic Fereire, która jest tuż tuż za nimi. Forma u siebie nie powala bo zajmują oni dopiero 10 miejsce w tabeli, ale jeżeli chodzi o Setubal to nie wygrali oni ost./ 3 meczy na wyjeździe. Mam nadzieje, że dzisiaj brazylijczyk Henrique dzis cos ukąsi. Łapcie! Bo kurs fajny ;)
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 20,30
Spotkanie: Valencia - Espanyol
Typ: Valencia -1,5
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Espanyol w poważnym kryzysie. Licząc mecze Pucharu Króla i ligowe, to na ostatnich 9 spotkań dwa zremisowali i aż 7 przegrali tracąc przy tym 26 goli! W ostatnich dwóch meczach stracili 11 goli przegrywając 6-0 z Realem Madryt i przed własną publicznością z Realem Sociedad 0-5.
Valencia natomiast spisuje się nie lepiej w lidze. Ostatni raz wygrali ligowe spotkanie w listopadzie ubiegłego roku, ale a miarę możliwosci wywozili chociazby 1 punkt ze stadionów przeciwników. Warto wspomnieć, że piłkarze Garego Neville&#39;a nieźle spisywali się w Pucharze Króla gdzie dotarli aż do połfinału i dopiero tam ulegli Fc Barcelonie. Teraz czas zacząć wspinać się w ligowej tabeli, a przeciwnik na przełamanie idealny, bo takiego kryzysu Espanyol nie miał dawno. Typuje dziś 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga
Godzina:21:00
Spotkanie: UFJF - Montes Claros
Typ: DW 1:3
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 17-tej kolejce brazylijskiej SuperLigi siatkarzy outsider tabeli drużyna UF Juiz de Fora (UFJF) podejmuje ligowego średniaka, zajmujący obecnie 6-te miejsce zespół Montes Claros. W dotychczasowych 16-tu meczach dzisiejsi gospodarze zdołali odnieść zaledwie 2 zwycięstwa (po jednym u siebie i na wyjeździe), a Montes Claros mają na koncie 9 wygranych przy 7 porażkach. UFJF nie ma już w tej chwili praktycznie żadnych szans na utrzymanie, natomiast goście walczą o jak najwyższą (być może nawet 4-tą) pozycję przed play off. Zdecydowanym faworytem jest więc drużyna Montes Claros i ma niewątpliwie nawet bardzo duże szanse na zwycięstwo bez straty seta. Ja jednak typuję, że ten jeden set (i mam nadzieję, że tylko jeden) goście dzisiaj stracą. W dotychczasowych 7-iu spotkaniach u siebie bowiem drużyna UFJF , mimo większości porażek, w każdym meczu ugrała przynajmniej jednego seta, a aż 4 mecze kończyły się przegraną 1:3. Montes Claros na wyjeździe prezentuje się całkiem dobrze (bilans 5-3) i w dzisiejszym starciu z czerwoną latarnią tabeli na pewno sobie poradzi. Mam jednak nadzieję, że straci przy tym dokładnie jednego seta.
⛔ 100
 
M 1

mrocznyrycerz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna Chile Primera division
Godzina 23:30
Spotkanie: Cobresal - U. de Conception
Typ: Cobresal
Kurs: 2,0
Buk: Betsson
Analiza:
Cobresal na ostatnie 5 spotkań u siebie 2-1-2, graja w kratkę. Goscie natomiast w ostatnich 5 spotkaniach na wyjezdzie same porazki i trudno doszukiwac sie poprawy gry. Dodatkowym atutem oczywiscie bedzie gra przed własną publicznością. Gospodarze po czterech kolejkach zgromadzili tylko 2 pkt a goscie tylko jeden wiecej. W ostatnich 5 pojedynkach bezposrednich na terenie Cobresal 3 razy gospodarze byli góra a 2 razy zakonczyło się remisem.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom