>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Stoke
Typ: x
Kurs: 3.10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W mojej ocenie spotkanie bez wyraźnego faworyta. Dobra gra w ostatnim czasie beniaminka została przełamana w poprzedniej kolejce przez Arsenal. Bournemouth przegrał z Kanonierami przed własną publicznością 0:2. U siebie beniaminek nie ma jakichś super wyników. Tylko 3 zwycięstwa na 12 takich spotkań w lidze. Na poprzednie pięć wygląda jednak nieźle. Poza porażką z Arsenalem przegrali jeszcze z West Ham. Zremisowali z Crystal Palace no i wygrywali z Manchesterem United oraz Norwich.
Stoke ostatnio strasznie słabo w defensywie. Trzy poprzednie mecze przegrane po 0:3. Jednak grali przeciwko Leicester, Manchester United oraz Everton. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wygrali w czterech poprzednich meczach, w których na dodatek nie byli w stanie strzelić gola. Poza domem strzelają mało. 11 zdobytych na 13 takich występów.5 spotkań w delegacji przegranych z czego trzy poprzednie.
Moim zdaniem mecze Stoke z ostatnimi rywalami trochę ich przerosły i nie potrzebnie próbowali nawiązać równą walkę. Teraz rywal łatwiejszy, którego forma ostatnio nie była zła ale nie jest przecież zespołem, który strzela dużo i często wygrywa. Beniaminek u siebie wygrał tylko 3 spotkania ligowe i sądzę, że przeciwko Stoke nie zwyciężą. Nie liczę na wygraną gości gdyż sama ich dyspozycja mówi sama za siebie. Sądzę, że Garncarzy stać na oczko w tym meczu i pomimo ich słabej formy celuję w remis.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Napoli
Typ: X/1
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz na szczycie ligi włoskiej. Nie przepadam za ligą włoską, ale tego meczu nie wolno dzisiaj nie obejrzeć. Podwyższam sobie poziom emocji typując ten mecz ???? Zachęcam do przyłączenia się, któryś z nas trafi ???? .
Napoli lideruje z przewagą tylko 2 punktów nad Juve, będzie chciało nie przegrać i zachować fotel lidera,podejrzewam, że będą grać defensywnie nie forsując tempa. I to być może będzie się im udawało w pierwszej połowie meczu. W drugiej Juve powinno przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, bo 0-0 u siebie nie za bardzo ich urządza.
Napoli męczyło się w ostatnim meczu u siebie z Carpi, strzelając bramkę w 69min, dopiero po czerwie dla przeciwnika. Juve w ostatnim meczu również długo nie strzelało z Frosinone, dopiero w 2 polowie przycisnęło i w 73min Cuadrado strzelił pierwszego gola, a rywala dobił w 91min Dybala.
Liczę, że i dzisiaj w meczu nie padnie gol do 45min. Juventus wygrywa wszystko, jak leci, czy to u siebie, czy to na wyjeździe, tak też będzie i dzisiaj.
Dla ekipy z Turynu to idealna okazja, aby przeskoczyć w tabeli Napoli i to już dzisiaj,
a nie czekać na ich potknięcie. Zwycięstwo w takiej sytuacji to byłby wspaniały prezent dla swojej publiczności, a wygraną X/1 zrobiliby i prezent dla mnie ????
Polecam typ na czystą jedynkę - kurs 2.15
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg vs Ingolstadt
Typ: Wolfsburg over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Wczoraj miala miejsce inauguracja 21 kolejki w Bundeslidze,Mainz okazal sie lepszy od Schalke wygrywajac 2:1.
Dzisiaj wszyscy czekaja na przelamanie Wilkow,ktorzy nie wygrali w lidze juz od 7 spotkan.
Kto by pomyslal,ze po pieknym zwyciestwie nad Werderem 6:0 przyjdzie taka passa.
O ile tragicznie slabe mecze wyjazdowe w tym sezonie nie powinny juz nikogo dziwic,tak martwia z pewnoscia utraty punktow na Volkswagen Arenie,gdzie przeciez Wilki gryzly swoich rywali az krew sikala,przekonal sie o tym swego czasu Bayern.
Ostatnie 3 mecze u siebie to porazka z Dortmundem 1:2 po szalonej koncowce,pozniej zaledwie remis z HSV 1:1 no i ostatnio rowniez taki sam remis tym razem z Koln.
Kiedy podopieczni Heckinga maja sie przelamac jak nie dzisiaj?
Warto tez zaznaczyc,ze w tym tygodniu ruszaja europejskie puchary VfL zagra na wyjezdzie z Gent,pozniej ligowy wyjazd do Berlina i mecz z Hertha,a nastepnie pojedynek u siebie z Bayernem.
Lepszej okazji do przelamania w najblizszym czasie nie bedzie.

Ingolstadt o dziwo traci tylko punkt do Wolfsburga,ich mecze wyjazdowe dosc dziwne,strzelajac tylko 5 bramek w 10 meczach potrafili zdobyc az 12 punktow.
Oprocz wyjazdowych ostatnich porazek z Dortmundem czy Bayernem,warto odnotowac kleske z Hannoverem,ktory wygral az 4:0 prowadzac 3:0 po zaledwie 24 minutach.
Nie wiem,jakim cudem taki slaby Hannover strzelil im az 4 gole a skoro taki Hannover w tak szybkim tempie rozbil defensywe beniaminka,to nawet Wolfsburg nie bedacy w 100% dyspozycji ma szanse to powtorzyc.

Co do oslabien to nie zagra Dost i jest to najwiekszy problem gospodarzy,jednak w kadrze sa zawodnicy,ktorzy strzelac potrafia,chociazby Kruse.
W pierwszym meczu tego sezonu padl bezbramkowy remis,dzisiaj jednak mecz powinien wygladac zupelnie inaczej z przewaga gospodarzy.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania
Godzina 16:00
Real Madryt - Bilbao
Real Madryt zdobędzie 4 gole lub więcej
3.50
Bet365

Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie z Primera Division. W 24 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Real Madryt i Athletic Bilbao. Gospodarze po 23 meczach plasują się na 3 pozycji w lidze, a goście są 6 siłą w tabeli. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola strzelonego przez gospodarzy. Najważniejszy argument przemawiający za tym typem to postawa Realu przed własną publicznością. Ekipa z Madrytu jest u siebie piekielnie mocna i odprawia przyjezdnych z kilku bramkowym bagażem. Ostatnie 7 meczy Realu w roli gospodarza zakończyły się wynikami 6:0, 5:1, 5:0, 3:1, 10:2, 8:0 i 4:1. Jak widać w tych 7 meczach aż 6 razy Real Madryt zdobył co najmniej 4 gole. Jeśli chodzi o dzisiejszych rywali to ekipa z Madrytu w ostatnim czasie na swoim terenie regularnie wygrywa z Baskami. Ostatnie mecze to wygrane Realu 5:0, 3:1, 5:1, 4:1, 5:1, 5:1, 3:2. Jak widać ostatnie 7 meczy zakończyło się ostrym strzelaniem ze strony Realu i aż 5 razy zdobywali minimum 4 gole. Dzisiaj moim zdaniem również na swoim terenie będą chcieli pokazać swoją siłę i wbiją ekipie z Bilbao co najmniej 4 gole. Mój typ to 4:2 dla Realu.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder - Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
21 kolejka bundesligi. I na przeciw siebie zagrają dwie drużyny które od samego poczatku sezonu grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gdzie postawe Hoffenheim można zrozumieć, to postawa Werderu zadziwia strasznie mnie. Ta drużyna ma potencjał i od poczatku tego roku prezentuje zupełnie inny styl gry niż w pierwszej rundzie sezonu. Ostatnie spotkania są tego potwierdzeniem. W bundeslidze pogonili na wyjezdzie Shalke i kilka dni temu rozprawili się w pucharze niemiec równiez na wyjeździe z Leverkusen. Obydwa wyniki po 3-1. Niestety Werder dalej ma problemy z defensywą. Tracą sporo goli, ale sądze, że dziś nadrobią strzelonymi ;) Hoffenheim ma lekki spadek formy. Ostatnio 2 porażki po 2-0 i dwa remisy. Gospodarze dzisiejsi na pewno będą chcieli to wykorzystać i wygrzebać się ze strfy spadkowej. Jest forma to z kim jak nie z Hoffenheim i to u siebie???
H2H z 10ostatnich spotkań czyli od 2011 roku zdecydowanie po stronie Werderu. 6 zwycięstw i 4 remisy, a więc nie za bardzo Hoffenheim potrawi grać z Werderem i myślę, że dziś dojdzie kolejne zwycięstwo.
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Napoli
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pora na mecz dwóch ekip ze szczytu ligi Włoskiej.
Juventus podejmuje lidera - Napoli.
Obie drużyny walczą o pierwsze miejsce w lidze.
Juve w szczytowej formie wygrywa wszystko co się da, Napoli zajmuje 1 miejsce w tabeli - grają bardzo ładną piłkę, potrafią wygrywać do zera, atakować od pierwszego gwizdka.
Na dzisiaj stawiam wygraną Juventusu. Myślę że Napoli ulegnie na wyjeździe bardzo mocnej ekipie z Turynu.
Pomogłem lub grasz mój typ? Kliknij Dzieki!
✅ 110
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hearts - Patrick
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kompletnie nie rozumiem tego kursu, ale od początku. Hearts zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 44 punktów i bilansem bramek 45:24, natomiast Patrick to typowy średniak na 8 miejscu z bilansem 22:28. Różnica klas jest ogromna, w ostatnim meczu gospodarze wygrali na wyjeździe z czwartą drużyną ligi aż 0:3, a jakiś czas temu potrafili pokonać u siebie Aberdeen 1:0. Natomiast goście na wyjazdach radzą sobie bardzo średnio. Z drużynami ze środka nawet sobie radzą, ale już z czołówki nie. Ostatnie mecze Hearts i Patrick między sobą to były jednostronne pojedynki - 22.08.2015 - Hearts 3:0 Patrick, 31.10.2015 Patrick 0:4 Hearts ! Patrząc na statystyki również znaczna przewaga dzisiejszych gospodarzy!
Dla odważniejszych polecam over 2,5 i Hearts, albo gospodarze z handi!
0 - zwrot (przełożone spotkanie)
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Austria towarzyskie
Godzina: 16.00
Spotkanie: Austria - Francja
Typ: x
Kurs: 4,4
Bukmacher: unibet
Analiza:
Typ mocno ryzykowny napiszę od razu, ale widzę spotkanie trochę inaczej niż wycenione kursowo. Fakt Austria gospodarz itd. ale nie grają nic jakoś wielkiego i wygrali co prawda z Słowacja B ale jakoś mnie to nie przekonuje. Francja jak pisałem wczoraj mocno chwiejna, ale powinni już okrzepnąć i zabrać się dziś do roboty aby nie wyjść z 3 porażkami w tle. Do tego składy mocno wyrównane , a Francuzi radzą sobie w pojedynkach bezpośrednich z Austriakami i wcale tacy słabi nie są jak wskazują kursy. ja bym widział 2,4 /3,8 / 2,6 wobec kursu ponad 4 zaryzykowałem remis około 30 % się mi widzi.
Francuzi mocno wczoraj postraszyli Słoweńców którzy po prowadzeniu spuścili z tonu i zostali skarceni długo spotkanie było bardzo wyrównane. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza, nie wiem na ile trenerzy pomieszają składy , więc za spokojną stawkę można spróbować bez szaleństw.
Żaden z zespołów nie ma optymalnej siły i nie można tak naprawdę ocenić co pokażą częściowo zmiennicy, częściowo zawodnicy walczący o skład, licze na walke i wyrównane widowisko jak i wynik w regulaminowym czasie.
⛔ 100
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna, Ekstraklapa PL
Godzina: 18.00
Spotkanie: Cracovia-Górnik
Typ: 2
Kurs: 4.3
Bukmacher: otobet
Analiza:
Nikt przed startem sezonu nie spodziewał się tego co w rundzie jesiennej ugra Cracovia i Piast, wtedy kursy na to spotkanie pewnie wyglądały by mniej więcej tak&gt;2.50.3.20.2.85&lt; dzisiaj na Górnik jest 4.30 i 10.75 (z -1 hc) i ja to sobie delikatnie zagram.
Cracovia od lat jak pamiętam zagrała ostatnio najlepszą rundę choć oczywiście i tradycyjnie przytrafiały się też głupie porażki jak u siebie z Termaliką, teraz po przerwie zimowej przychodzi im zagrać u siebie z Górnikiem który już przy Kałuży wygrywał.
Pasy jak już wspomniałem zazwyczaj (z kilkoma wyjątkami) okupowały dolną część tabeli martwiąc się o byt, bez większych roszad Zieliński wyciągnął ich na ścieżkę prowadzącą na szczyt tabeli, czy jest to droga ku trwałej poprawie jakości piłkarskiej tych klubów czy dobre złego początki?Uważam że bez większych inwestycji w te kluby (choć i to nie daje niczego gwarancji) szybko cudowne sny Pasów i Piasta się skończą, pytanie tylko czy to będzie już teraz czy podczas meczów z jakimiś klubami z Kazachstanu.Choć jeszcze do końca sezonu trochę zostało, myślę że obie ekipy będą miały problemy z utrzymaniem kondycji długiego jak na nasze warunki sezonu i gdzieś tam powoli będą się zatracać.Górnik, jak Górnik:]złych warunków i kadry nie mają, fortuna też z nimi nie była tak jak z Cracovią.Jestem ciekawy jak obie ekipy będą się prezentować w tym roku bo to z pewnością zadecyduje o wyniku, ja w tym spotkaniu liczę na Górnik bo piłkarsko między tymi drużynami nie ma żadnych przepaści.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Bristol City - Ipswich
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna walcząca o utrzymanie na zapleczu Premiership podejmuje na własnym stadionie Ipswich walczące z kolei o playoffy. Z niewiadomych mi powodów Bristol City stawiane jest w roli faworyta gdy bilans L10 wynosi dla nich 2-5-3 na własnym stadionie 2-4-4. Zdobyli w ostatnich dziesięciu kolejkach jedyne 9 pkt. Kiepsko jak na faworytów.
Ipswich natomiast może i nie prezentuje tak znakomitej formy jak pod koniec jesieni ale wciąż jest wygląda zdecydowanie lepiej. L10 to 5-3-2, identycznie na wyjeździe. Przyjezdni zdobyli w ostatnich dziesięciu kolejkach 17 pkt. To prawie dwa razy więcej niż gospodarze.
Obydwie drużyny mają ostatnio problemy z wpakowaniem piłki do bramki przeciwnika jednak równocześnie nie widac wielkich braków w defensywie. Przewiduję niski wynik, możliwe, że nawet bezbramkowy remis.
Uważam, że warto zagrac DNB na Ipswich po kursie 2.37.


⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Mecz: Lechia-Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 7,5
Bukmacher: bet 365
Godz: 18:00
Właściwie moją propozycją na ten mecz miał być typ X2 i oczywiście polecam go do gry (2,63↑), ale, że BetLitelli podał już typ X to zaproponuję tutaj też czystą 2, którą za drobne moim zdaniem zdecydowanie warto pograć. Nie jestem wybitnie na bieżąco z naszą ekstraklasą, ale obserwuję poczynania Lechii. Ile już miało być momentów przełomowych i jakoś ciągle jest to samo, a kursy jak na naszą ligę wyglądają tu jakby Lechia była drużyną ze ścisłej czołówki. Wiadomo jakie są cele w Gdańsku i jaki jest potencjał, ale wiadomo też, że w sporcie liczy się tu i teraz. Zmiana trenera daje jakąś nadzieję, były też transfery, przyszli bracia Paixao i Kobylański, ale z drugiej strony odeszli Borysiuk i przede wszystkim Makuszewski, czego naprawdę nie rozumiem, bo nawet jak Lechia grała piach, co w sumie zdarzało się dość często, to akurat Makuszewski i tak przynajmniej starał się robić jakieś zamieszanie z przodu.
Co myślę o tym meczu... Jest tu dużo znaków zapytania, tym bardziej, że to pierwsze mecze o stawkę w tym roku dla obu drużyn, więc granie tutaj tak niepewnej drużyny jak Lechia po takim kursie jest mocno ryzykowne i moim zdaniem nieuzasadnione. Dla mnie każdy wynik w tym meczu jest możliwy, więc biorę kursy na Podbeskidzie.
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth-Stoke
Typ: Stoke powyżej 1.5 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ostatnie tygodnie sympatycy Stoke chcieliby jak najszybciej zapomnieć w lidze Stoke zanotowało trzy dotkliwe porażki w stosunku 0:3 z Leicester, Manchesterem United i Evertonem. Podopieczni Marka Hughesa pożegnali się także z rozgrywkami pucharowymi po serii rzutów karnych odpadli w półfinale Pucharu Ligi z Liverpoolem, a w Emirates FA Cup Stoke musiało uznać wyższość Crystal Palace (0:1) Dlatego celuje że w tym meczu Stoke w końcu przerwie fatalną passe i odniesie efektowne zwycięstwo bądz dużo bramek dla gości Powodzenia!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
13.02, godz. 15:30
Mercedes-Benz-Arena w Stuttgarcie
VfB Stuttgart : Hertha Berlin
czerwona kartka
5.20
Unibet

No to ja nie przestaję z czerwienią i znowu spróbuję , w meczu VfB z Herthą spodziewam się trochę brutalności bo przeważnie a przynajmniej w ostatnich meczach pomiędzy nimi tutaj na Mercedes-Benz-Arena w Stuttgarcie tak jest , sam mecz powinien być ciekawy bo obie w lidze w tym roku jeszcze nie polegli , obie również nie tak dawno bo 9 i 10 lutego grały swoje mecze w ramach Pucharu Niemiec i tu lepiej wypadli piłkarze Herthy którzy pokonali Heidenheim ale nie bez problemów 3:2 , VfB poległo z Dortmundem 1:3 ale wracam do meczu , to spotkanie poprowadzi Christian Dingert a to jego 42 żółtka 2 czerwone i 5 karnych , w poprzednim sezonie pan Christian pokazał również 2 czerwone kartki a obie w meczach z udziałem tych dwóch drużyn , najpierw w 9 kolejce kiedy VfB grało mecz wyjazdowy z Eintrachtem a druga czerwień w 26 kolejce kiedy Hertha grała z Hamburgiem a w rubryce w/g klubów pana Chrisiana wygląda to tak - w meczach z udziałem VfB 1 czerwona i 2 karne a z udziałem Herthy 2 czerwone i 3 karne no może pewnej części ciała nie rozrywa ale liczę że dziś pan Christian sięgnie po czerwień !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Piłka Nożna - Niemcy
15:30
BVB vs Hannover
Typ: Hannover poniżej 2,5 rożnych
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
W tym meczu idę w stronę rożnych gdzie typuje, że goście nie zdobędą ich więcej jak 3, a dlatego tak, że Hannover póki co to nic nie gra, w wyjazdowych meczach strzelili zaledwie 8 bramek, gdzie drużyna gospodarzy straciła ich u siebie również dokładnie 8, także defensywa BVB stoi na wysokim poziomie, a ofensywa gości wręcz przeciwnie. Typ przekonuje mnie tym, że Dortmund ten mecz gra u siebie, a sami bardzo dobrze wiemy jaki jest ich bilans u siebie i od bardzo dawna nie przegrali na własnym podwórku. Moim zdaniem Hannover w żadnej sytuacji nie zagrozi bramce, a także mam nadzieję, że Piszczek o ile wyjdzie w 1 składzie da z siebie wszystko i nie dopuści to tego, by goście korzystali ze stałych fragmentów gry. Typ polecam i zachęcam do zagrania.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG - Lille
Typ: -1, PSG
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
PSG od bezbramkowego remisu 1 grudnia z Angers same wygrane, a bylo ich 17!
Dzisiaj do Paryza przyjezdza 15 druzyna w tabeli Lille.
Ibrahimovic w formie, strzelal gole zarówno Lyonowi, Marseilii, Lorient, St.Etienne.
Pauza z Tolouse i kolejne jego gole, z Angers, Tolouse (w lidze i w pucharze). Dzisiaj poprowadzi druzyne do kolejnej wygranej. Bilans bramkowy PSG to 63-12. Jezeli spojrzymy na ostatnie mecze PSG u siebie, 4 kolejne wygrane z przewaga, jaka dzisiaj typuje, z Angers 5-1, z Tolouse 2-0, Lorient 3-1, Lyon 3-0.
Ostatnie bezposrednie spotkanie w Paryzu zakonczone wynikiem 6-1.
Licze, ze dzisiaj strzela minimum te 2 bramki wiecej od przeciwnika.
Nie patrzylbym zbytnio na dyspozycje Lille, bo gra przeciw PSG a pozostalym
druzynom ligi, to dwie rózne bajki.
Naszpikowana gwiazdami druzyna gospodarzy nie powinna miec problemu z druzyna Lille.
Powodzenia!
✅ 120
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Mecz: Borussia - Hannover
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: gamebookers
godz: 15:30
Analiza:
Spotkanie 21 kolejki rozgrywek Bundesligi. Borrusia Dortmund podejmuje Hannover 96. Wielka przepasc miedzy tymi zespołami. Wicelider gra z ostatnią druzyną ligi, aczkolwiek obie druzyny osłabione głównie w ofensywie. Dzis ma nie zagrac Aubameyang (chyba stłuczona kostka), z kolei goscie chociazby bez najlepszego strzelca Kiyotake ale i 2 nowych napastnikow Szalaia i Almeidy. Prawdopodobnie wiec zagra Sobiech, ktory tez skuteczny nie jest. Gospodarze praktycznie nie przegrywaja meczow (ostatnio 19 grudnia z Koeln na wyjezdzie, razem 3 porazki), a goscie praktycznie nie wygrywaja. Mysle ze tu spokojnie bedzie 1, aczkolwiek ze oba zespoly bez strzelcow to under 3.5.
✅ 140
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Stoke
Typ: Stoke wygra/remis zwrot
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Wszyscy za bardzo wierza w Bournemouth moim zdaniem i dzis Stoke ma realne szanse na wygraną. zabezpieczam się remisem bo w angielskiej jak w polskiej wszystko sie może zdarzyć...Wierzę w Stoke wierę w Bojana że dzis zagra jak niegdys w Barcelonie grał , może i to śmieszne ale naprawdę wydaje mi sie że Bournemouth dzis nic nie zagra i ogólnie twierdzę że moga spaść z ligi mimo że teraz z ich dorobkiem nie jest az tak źle. Arnautovic ze Stoke jest od dawna w świetnej formie więc to kolejkna postać która może zrobic różnicę. Jest Affelay, Shaqiri diouf każdy może w sumie zrobic różnice . Stoke ostatnio zawodziło więc myslę że dziś będzie inaczej.
✅ 200
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia-Górnik Zabrze
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Cracovia grająca u siebie to się równa wysoki wynik. Na jesieni Cracovia u siebie grała znakomicie i strzelała dużo bramek średnią mieli około 3 bramek strzelonych na mecz to musi robić wrażenie. Dzięki dobrej grze zajmują 3 miejsce i zapewne będą na wiosnę walczyć o puchary. Górnik słaba gra i 15 miejsce, muszą zacząć grać bo jak nie to zapewne spadek. Górnik pod względem bramek również nie tak źle. Po przerwie zimowej trudno powiedzieć kto jest w jakiej dyspozycji i dlatego lepiej zagrać overek, wczoraj jakoś się w naszej ekstraklasie bramki się nie posypały, mam nadzieję że to dzisiaj się zmieni.
✅ 75
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 20:15
Spotkanie:
Sztafeta mężczyzn 4 x 7,5km
Typ: Ukraina (H2H Włochy) @1,83
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Składy:
UKR:
Semenov, Pryma, Rusinov, Żyrnyj
ITA: De Lorenzi, Hofer, Windisch, Bormolini

Do tej pory były 3 sztafety tego typu. Widać, że obydwie ekipy mają po 3 dobrych zawodników i krzywą robotę robi im ten czwarty. U Włochów 2 razy zawiódł Bormolini i raz Montello. U Ukraińców po raz pierwszy w sztafecie w tym sezonie wystartuje Rusinov. No, ale nie ma co patrzeć na wyniki poprzednich sztafet, bo obie ekipy idą na remis.

Warto popatrzeć na wyniki z czwartku i piątku.

Czwartek:
16. Pryma
22. Hofer
31. Żirnyj
34. Windisch
35. Semenov
42. De Lorenzi
49. Rusinov
58. Bormolini

Piątek:
9. Pryma
16. Żirnyj
25. Semenov
33. Rusinov

38. Hofer
40. Bormolini
42. De Lorenzi
44. Windisch

Włochom dużo słabiej idzie w Presque Isle.
Strzelanie:
Włochy 76/120 (63,33%)
Ukraina 99/120 (82,5%)
Czas ogólny wszystkich zawodników:
Włochy 253,5 min
Ukraina 244 min
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Łęczna - Piast
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider przyjeżdża do Łęcznej.Bilans Piasta to 14 wygranych, 4 porażki i 3 mecze zremisowane.Górnik wygrał 7, przegrał sporo, bo 10 i 4 remisy.Jeżeli Piast nie chce stracić 5 punktowej przewagi nad Legią, musi to wygrać.W sierpniu 2015 Piast wygrał gładko 3-0,a mógł więcej, tylko nie trafili karnego.Łęczna wygrała z kiepską Lechią i przegrała z Pogonią i Ruchem.Piast wygrał z odradzającym się Lechem i zremisował z Legią, czyli całkiem solidnie.
Ciekawe, w jakiej formie są drużyny po przerwie zimowej. Zobaczymy
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom