>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 13.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 13. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja, Super League
Spotkanie: AEK Ateny - Olimpiakos Pireus
Godz; 18:30
Typ: AEK
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie zaznaczam, że typ ten bardziej oparty jest na przeczuciu niż na przesłankach statystycznych. No ale skąd to przeczucie? ????
AEK po powrocie z Football League gra wprost fenomenalnie. Na 9. kolejek przed końcem rozgrywek zajmuje 2. miejsce w tabeli i ma 4. punkty przewagi nad Panathinaikosem oraz 8. nad PAOK i Panionios. Są na najlepszej drodze do utrzymania tej pozycji i gry w europejskich pucharach w przyszłym roku. Szczególnie dobrze grają na swoim stadionie - bilans 9-0-2 i bramki 24:6.
Olimpiakos to oddzielna historia. Bilans 20-1-0 to jakaś abstrakcja, a bramki 53:11 świadczą o tym, że mamy do czynienia z fenomenalną formą tego zespołu. Na dzień dzisiejszy mają 19. punktów przewagi nad AEK i gdyby wszystko poszło dobrze (tj. wygrali mecz z AEK i kolejny z Atromitos) to już 21. lutego mogliby cieszyć się z tytułu mistrzowskiego.
Ja jednak uważam, że tak się nie stanie. Nawet najlepsza i najlepiej dysponowana drużyna musi w końcu przegrać. A z kim ma przegrać, jeśli nie z drugą drużyną w tabeli, która też jest w doskonałej dyspozycji? Zresztą o tym, że w drużynie z Pireusu grają tylko ludzie, a nie bogowie nie do pokonania niech świadczy to, że jedyny remis w lidze wcale nie padł w meczu &quot;na szczycie&quot; tylko z przeciętniakami z Platanias.
Do tego dodać jeszcze należy, że 18 lutego Olimpiakos wyjeżdża do Brukseli, gdzie w ramach LE będzie grał z Anderlechtem. Na pewno nie będzie to spacerek, bo Belgowie są całkiem dobrą ekipą. Myślę, że ten mecz będzie siedział w głowie cbłopakom w spotkaniu z AEK. W lidze mogą sobie pozwolić na zgubuenie punktow, natomiast zły wynik w Brukseli stawiałby pod znakiem zapytania dalszą drogę w europejskich pucharach w tym sezonie.
Stawiam na AEK ????
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Dyscyplina: piłka nożna Egipt I liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: El Gaish - AL Ahly
Typ: typ dokładny wynik 0 - 1
Kurs: 6.25
Bukmacher: Expekt
Analiza
Typ typowo konkursowy chociaż jeszcze miesiąc wcześniej określiłbym jako pewniaka. Ostatnio jednak w meczach El Gaish pada sporo bramek a Al. Ahly ostatnie 2 spotkania wygrało 2-0
Al. Ahly lideruje w tabeli a na wyjazdach gra bardzo underowo. W 7 meczach stracił tylko 1 bramkę a strzelił tylko 7. Średnia bramek w meczach wyjazdowych 1,14

14. El Gaish 16 4 8 4 23:22 20
Dom
El Gaish 7 2 3 2 10:11 9
1. Al Ahly 16 12 2 2 28:10 38
Wyjazd
Al Ahly 7 5 2 0 7:1 17
Runda jesienna
2015.10.22 El Gaish AL Ahly 0-1 0-0

Mecze wyjazdowe Al. Ahly
2015.10.22 El Gaish AL Ahly 0-1 0-0
2015.11.01 Petrojet AL Ahly 0-1 0-0
2015.12.26 Wadi Degla AL Ahly 0-0 0-0
2016.01.03 El-Entag AL Ahly 0-1 0-0
2016.01.14 El Daklyeh AL Ahly 1-1 1-0
2016.01.23 AL Ittihad AL Ahly 0-1 0-0 pozdro ;)
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Buenos Aires
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Cuevas P. - Ferrer D.
Typ: Ferrer D. -1,5 seta
Kurs: 1.76
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 0:2 z przed 6 lat, obie wygrane na mączce w ćwierćfinałach turnieju ATP. Od tego czasu Ferrer moim zdaniem gra jeszcze lepszy tenis niż kiedyś.
Rok temu David odpuścił sobie Buenos Aires, ale za to wygrał w Rio i Acapulco. Swoją drogą to Ferrer ma piękne wspomnienia z Argentyny, otóż w 2014 roku wygrał tutaj cały turniej bez straty seta. W 2013 roku również wygrał ten turnieju, ale stracił set w finale z Wawrinką i wcześniej 2 rundy z gospodarzem Nalbandianem który już zakończył swoją karierę. Rok 2012 to kolejna wygrana i strata seta dopiero w samym finale z kolegą z kraju Nicolasem Almagro który w Buenos Aires też gra co roku świetnie, nawet raz wygrał ten turniej.
Ferrer na mączce to maszyna nie do zajechania, jedynie chyba przez Nadala czy Djokovica, chociaż w przypadku tego pierwszego Pana to można mieć bardzo olbrzymie wątpliwości i jeżeli dojdzie do ewentualnego spotkania Ferrera z Nadalem w finale to warto moim zdaniem pograć coś w stronę Davidka aka &quot;Pitbulla&quot;.
Ferrer wygrał swój pierwszy meczu z Olivio 6:2 6:2 więc jest w formie, a po drugie to Cuevas zagrał dość zacięty w 1 secie mecz z Giraldo. Jednak klasa Ferrera jest o jakieś 2-3 tenisowe półki wyżej na mączce niż Santiago czy Alberta Ramosa. Warto wspomnieć o tym, że Pablo wygrał rok temu turniej w Sao Paulo po kapitalnym meczu z sensacją Luca Vannim.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ODWIEDZAJCIE, KOMENTUJCIE, TYPUJCIE!!

Dyscyplina: Futsal - ME
Godzina: 18:30
Spotkanie: Serbia - Kazachstan
Typ: Kazachstan
Kurs: 2,50
Bukmacher: b 365

VS

SERBIA - KAZACHSTAN
Typ : Kazachstan @ 2,50 b 365

Serbia mnie od początku turnieju nie zachwyca, grają tak nijak, prosty futsal, z Ukrainą dużo farta, gol równo z syreną, ale Ukraina i Serbia ten sam poziom w całym meczu prezentowały w zasadzie. Wczorajszy mecz półfinałowy z Rosją to na dobrą sprawę Rosja sama przez swoje głupie błędy doprowadziła do dogrywki. 1 stracony gol to wg mnie wina... Gustavo, który akurat siedział na ławce, ale siedział tam przez chwilę bo zachciało mu się aktorstwa i udawania, że go coś boli. Więc Robinho poszedł na raz jak młody, a Kocić sieknął z dużego palca, wg mnie Gustavo by to obronił spokojnie bo strzał z bardzo daleka i nikt nie zasłaniał, a rezerwowy bramkarz wpuścił. Drugi gol to głupota Edera Limy, raz, że Rosja miała 2-1 wynik i Eder wiedział, że ma żółtą to dał pretekst sędziemu i Serb wykozrystał, dodał też sporo od siebie i padł, druga żółta, czerwona i 2min w osłabieniu co wykorzystali bezlitośnie i 2-2. Końcowe minuty w chodzonego, Robinho w miejscu przedreptał z minutę, dogrywka.
Ale w całym meczu Serbia nie zachwyciła jakoś szczególnie, Kocić coś tam niby gra,ale Kazachowie na takiego Kocica mają odpowiedź w postaci Leo i Douglasa, a to są dużo lepsi zawodnicy.
Półfinał Kazachstan - Hiszpania? Wg mnie bardzo dobry mecz Kazachów, od początku już zaryzykowali, Perishin jako lotny od 1min, to przecież było czyste szaleństwo! Prowadzili nawet 1-0, potem co prawda przergywali 1-4, ale przecież co Paco Sedano tam powyjmował, z dwie sam na sam Douglasa Juniora, był strzał w słupek. No i nie ma co mówić, brakowało bardzo Higuity w bramce, z dwa gole obciążają konto Shamro, który go zastępował. Mianowicie gol Bebe na 1-1 to Shamro nie zdołał złapać piłki i wyszła dobitka, i gol na 2-1 Miguelina gdzie Shamro fatalnie zaczął akcje i podał na tzw konia swojemu koledze który stracił piłkę i poszła kontra i Shamro stał nie w tym rogu, a lewke to Miguelin ma kozacką i wpadło. Potem było niby 1-4, ale Kazachowie walczyli dzielnie, doprowadzili do 3-4 przecież nawet na 3 min przed końcem! Leo i Douglas Junior grali super.
Wraca Higuita więc duży plus dla całej gry Kazachstanu.
Serbowie za to będą jutro bez pauzującego za kartki Stojkovica.
Wg mnie kurs @2,50 na Kazachstan jest dużym value!! Sam sobie powiedziałem, że jak będzie z @1,80 to gram to, a jest dużo więcej, nie wiem na czym tutaj buki się wzozują dając tak wysoki kurs, ale ja chętnie pobieram.
Niby Serbia u siebie, ale to nic nie znaczy, trzeba umieć grać dobrze w piłkę, Kazachowie mają swoje atuty i dla mnie to wystarczy, Serbia mnie na tym turnieju nie przekonuje, nie zagrali jakiegoś wybitnego meczu ani razu, z Portugalią niby wygrana 3:1, ale duża w tym zasługa bramkarza, Kazachowie natomiast spójrzmy jakich mieli rywali, Rosja, Włochy i Hiszpania, z finalistami przegrali ale po walce, Włochów roznieśli 5:2! Do tego osłabieni stawili czoła Hiszpanom, a ponadto pewnie ograli Chorwatów, nie no nie ma co tu czarować, ja gram Kazachów.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna : Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Athletic Bilbao
Godz; 16:00
Typ: Real Madryt -2,5 handicap
Kurs: 2,90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Real przeplata lepsze spotkania u siebie, gorszymi na wyjeździe. O ile Królewscy na SB grają ostatnio bardzo dobrze to przeciwnik jutrzejszy należy do tych z wyższej półki i mimo, że Real jutro bez Bale i Marcelo to stawiam ich w roli faworyta i to murowanego. Gorzej to wygląda z Baskami u nich brakować będzie San Jose, Williams (kartki), Garcia, Gomez (kontuzja). Ale co mnie skłoniło do takiego typu na Real? otóż statystyki i ostatnie 11 spotkań Realu to 11 zwycięstw i to w bilansie 42 gole co daje średnią prawie 4 gole na mecz z Baskami co jest niezwykłym osiągnieciem. Najczęściej padającym wynikiem jest 5:1 oraz 4:1. Podobnego wyniku spodziewam się jutro. Jedyną przeszkodą może być fakt, że w tygodniu w końcu wraca LM i spotkanie z AS Romą ale grający Królewscy praktycznie cały styczeń 1 mecz w tygodniu mają odpowiednią ambicję i siłę by biegać całe 90min by pokazać się nowemu trenerowi. Każdy ma coś do udowodnienia a zwłaszcza Isco, James czy CR7, który lepszym zespołom la liga ma problem trafiać - oby to jutro się zmieniło.
⛔ 100
 
siwson 11

siwson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Stoke
Typ: Stoke over 3.5 RR
Kurs: 1.61
Bukmacher: BET365
Analiza:
Typ raczej czysto statystyczny. Linia na Stoke 3.5 wydaje mi się dość niska – może wynikać z ich ostatniej formy. Ostatnie 5 spotkań w lidze to 3/1/1. Do tego dochodzi przegrana z Crystal Palace w FA Cup i przegrana z Liverpool po karnych w Pucharze Ligi. Jednak tym roku Stoke zawsze pokrywało linie 3.5. Ostatni mecz gdzie nie pokrywali linii to wygrana z Evertonem 28.12.15 Mark Hughes zapowiada jutro walkę o pełną pule. Z pewnością to nie będzie łatwy mecz, ale minimum 4 rożne dla Stoke powinny wpaść. Powodzenia.
Stoke – Everton 0:3 6 RR
Manchester Utd – Stoke 3:0 5 RR
Crystal Palace – Stoke 1:0 4 RR
Liverpool – Stoke 3:0 6 RR
Leicester – Stoke 3:0 4 RR
Stoke – Arsenal 0:0 6 RR
Stoke – Norwich 3:1 7 RR
Doncaster – Stoke 1:2 6 RR
Stoke – Liverpool 0:1 6 RR
West Brom – Stoke 2:1 6 RR
Everton – Stoke 3:4 2 RR
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leyton Orient - Norhampton
Typ: Norhampton
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozgrywki 2 ligi angielski , 7 zespól w tabeli zespól gospodarzy podejmuje na własnym boisku lidera.Norhampton przewodzi w ligowej tabeli z przewaga 5 punktów nad zespołem Plymouth dodatkowo ma 1 spotkanie rozegrane mniej od wicelidera.Przyjezdni mogą pochwalić się znakomita seria z ostatnich 15 meczów przegrali zaledwie 1 spotkanie a wygrali aż 13 pojedynków.Zespól gości dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych w ostatnich 10 meczach zdobyli aż 23 oczka i zasłużenie przewodzą w ligowej tabeli.Gospodarze graja w kratkę zajmują 7 lokatę , ostatnie miejsce dające prawo gray w play-off i walce o awans do wyższej ligi ostatnio wygrali ważne spotkanie z Portsmouth które zajmuje 8 pozycje ze strata 1 punktu do The O&#39;s lecz ma także 2 mecze rozegrane mniej.Zapowiada się ciekawe spotkanie na Matchroom Stadium dodatkowo z wysokimi kursami , liczę na zwycięstwo przyjezdnych i na podtrzymanie dobre passy.
✅ 210
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie PSG-Lille
Typ: PSG wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.25
Buk UniBet
Godz: 17:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać w którym PSG , mistrz Francji oraz najpoważniejszy kandydat do obrony mistrzowskiego tytułu podejmował bedzie na włssnym stadionie drużynę Lille., Gospodarze są w tym momencie liderem z 24 punktami przewagi nad drugim zespołem z Monaco, lille natomiast jest na miejscu 15 i na pewno w obecnym sezonie gra poniżej swoich oczekiwań, gospodarze już praktycznie sa mistrzem i nie wiem co by się musiało stać żeby w tym sezonie ekipa ze stolicy Francji nie zdobyła tytułu, co prawda przed PSG jest spotkanie z Chelseą na swoim stadionie z zespołem Londyńskiej Chelsey, ale moim zdaniem ekipa gospodarzy i tak w tej kolejce będzie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, tym bardziej iż ekipa gospodarzy w tym sezonie zanotowała tylko 3 remisy a resztę spotkań kończyła zwyciestwami , dodam jeszcze że goście od 2001 nie są w stanie na tym stadionie wygrać, jestem praktycznie pewien że jutro bedzie tak samo i gospodarze okażą się zespołem o dwie bramki lepszym.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Madryt – Ath. Bilbao
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Godz. 16:00
Analiza:
To już będzie typ który chyba do końca sezonu będę grał a mianowicie bramki w pierwszej połowie Realu Madryt na Santiago Bernabeu. Do tej pory ekipa Zidane zaliczała przed własną publicznością świetne pierwsze 45 minut, pełna koncentracja, niesamowita intensywność co przy tych wyśmienitych graczach technicznie dawało świetne wynik i grę. Można się przyczepić że rywale słabsi do tej pory gościli tutaj za kadencji Zidane ale moim zdaniem to jeszcze lepiej w aspekcie ofensywnym może wyglądać u siebie z mocnymi rywalami z prostej przyczyny takie Bilbao wcale tutaj nie przyjedzie się tu tylko bronić a więc praktycznie „Królewscy” mogą mieć więcej miejsce na swoje szybkie akcje. Druga strona jest taka która w kontekście typu w ogóle nie martwi to fakt że rywal sam będzie mógł wykorzystywać luki gospodarzy których naprawdę po trafiają sporo zostawić. Statystyki Realu przed własną publicznością w tym sezonie bilans 10-1-1, bramki 45:10. Bilbao na wyjazdach nie jest tak mocne jak u siebie szczególnie w defensywie znacznie więcej błędów – bilans 3-2-6, bramki na sporym minusie 12:20, nie tak dawno Barcelona wygrała z nimi u siebie 6:0 a potencjał domowy liderów Primera Division jest identyczny. Na koniec jeszcze kilka słów o historii spotkań dla Realu to ostatnio bardzo wygodny rywal 5:0, 3:1, 5:1, 4:1 oraz 5:1 to ostatnie pięć rywalizacji, w każdym meczu przynajmniej dwie bramki do przerwy. Wobec takich wyników oraz faktu że Bilbao tutaj będzie chciało atakować przez 90 minut wariant bramkowy na 90 minut też do gry.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:30
Spotkanie: Melbourne City - Melbourne Victory
Typ: 1 połowa - ponad 1,75 gola (Asian Total)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutro rano odbędzie się mecz dziewiętnastej kolejki A-League w Australii. Naprzeciw siebie staną najbardziej bramkostrzelna drużyna w lidze - Melbourne City oraz solidnie grająca drużyna Melbourne Victory. Sprawa zwycięstwa jest otwarta dlatego nie próbuję rozgryźć kto zgarnie pulę trzech punktów jednak bardzo ciekawa oferta jest co do sumy goli w pierwszej połowie. Gospodarze bardzo często atakują od pierwszego gwizdka sędziego, szczególnie gdy grają u siebie - na osiem meczy aż siedmiokrotnie zdobywali minimum jedną bramkę w pierwszej połowie, i aż pięciokrotnie zdobywali minimum dwa gole w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, do tego należy podkreślić, że miejscowi tracą w lidze bardzo dużo goli, choć u siebie tracą mniej niż jednego gola na mecz jednak przyjeżdża drużyna, która jest nieobliczalna. Goście na wyjazdach strzelają średnio jeden gol na mecz, ale tracą ponad półtorej gola. Ostatni bezpośredni pojedynek odbył się w grudniu ubiegłego roku gdzie wygrała drużyna gospodarzy wynikiem 2:1 i to właśnie w pierwszej połowie padły wszystkie bramki. Wynik może być wysoki, jednak jestem przekonany, że zawodnicy otworzą worek z golami już w pierwszej połowie gdzie padną minimum dwie bramki.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (1. Bundesliga)
Mecz: VfB Stuttgart – Hertha Berlin
Typ: powyżej 11 rzutów rożnych
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Data: 13.02.2016 godz: 15:30

Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na jutro wybrałem mecz z 21 kolejki Bundesligi pomiędzy Stuttgartem , a Herthą Berlin . Na wstępie dodam , że bardzo trudno tutaj wskazać faworyta bo obie drużyny w tym roku jeszcze w lidze nie przegrały . Zapowiada się bardzo ciekawy i zacięty mecz . Ja tutaj na nikogo nie stawiam bo jest to zbyt ryzykowne przy formie obu drużyn. Ostatnimi czasy gram tylko zakłady na rzuty rożne i tak też będzie w tym przypadku . Ja proponuję zagrać tutaj zakład, że padnie co najmniej 12 rzutów rożnych .Patrząc na formę i zaangażowanie w ostatnich meczach jestem przekonany , że typ ten wejdzie bez problemu . Statystyki również zachęcają do tego zakładu bo pokazują nam , że te kluby zdobywają tych rożnych pokaźna sumę w meczu . Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować na ten over bo obie drużyny mają o co walczyć. VFB podnosi sie po kiepskim początku sezonu zas Hertha dumnie zajmuję 3 miejsce w Bundeslidze. Życzę powodzenia.
⛔ 100 (brak informacji czy to jest AH czy EH)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
Canadiens OT
(1,75) Betsson
Dzisiaj dosyć zdradliwe te mecze na zestawieniu gier, ale jednak postanowiłem że dołożę i ja kilka swoich &#39;złociszy&#39; na jedno spotkanie w Buffalo. Szabelki jak to wiele razy pisałem, oni potrafią się obudzić i wygrać z ekipami z górnej półki w delegacjach. U siebie próbują jakoś dominować, ale jednak nie ma tej precyzji i tylko przychodzi jęk zawodu. Ekipa zbudowana, z zawodników którzy grają, bo grają. Jednak szkoda, że co sezon są na dole tabeli. Choć więcej spodziewałem się u Oilers, że trochę powalczą bo też zaliczają dołek tabeli. Szabelki dzisiaj grają przeciwko Habsom. Drużynie, która też gdzieś się &#39;w locie&#39; zgubiła, bo jeszcze jakiś czas temu była druga w swojej konferencji, a już teraz nawet nie trafiają na takim miejscu do finałów. Dlatego, żeby choć przybliżyć swoje szanse trzeba mecz w Buffalo zagrać bardzo pewnie. Na pewno są drużyną z większym potencjałem i znacznie mocniejszą defensywą jak i ofensywą, ale też jak widać coś się pokomplikowało. Co roku grają w finałach, więc nie sądzę aby i teraz nie zagrali, mimo że ich sytuacja jest kulawa. Subban się odblokował i zaczyna swoje gole strzelać. Trochę szkoda, że dopiero teraz ale lepiej później niż wcale. Pacioretty też trochę przystopował, ale w Buffalo zdarzało mu się trafiać. Plekaniec, też coś tam swojego dokłada do pieca, ale mimo wszystko ekipa z Montrealu musi brać sprawy w swoje ręce. Bo takie spadku w tabeli, nikt się nie spodziewał. Reasumując liczę na poprawę w ich grze i wygraną czwartą z rzędu, nad słabymi Szablami. Między słupkami nie zobaczymy Price&#39;a dlatego pewnie i kurs na Habs, lekko zawyżony ale mimo to próbuję.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska
Mecz: Lechia-Podbeskidzie
Typ: X
Kurs: 3.9
Bukmacher: Pinnacle
godz: 18
Smieszny kurs na druzyne co jesienia wygrala ledwie 6meczow.Pseudo-gwiazdeczki z Lechii: Peszkin,Milla,Wawrzyniak,Krasic oraz drewniany Grzesio Kuswik do tej pory regularnie zawodzili, wiec trzeba po prostu zaufac ze zrobia ponownie to w czym czuja sie najlepiej. Do tego stracili zima dwoch swoich solidnych zawodnikow jesli mozna tak w ogole powiedziec w postaci Borysiuka i Makuszewskiego.Nowy trener Nowak z nowa taktyka z zaledwie 3obroncami to ryzykowny eksperyment, ktory moze spowodowac ze nawet tak denny zespol jak Podbeskidzie moze cos z latwoscia ustrzelic a zawodnicy z Lechii zapewne rozdadza sporo prezentow zanim ogarna o co w ogole chodzi w tym systemie.Spotkanie dwoch najwiekszych rozczarowan esktraklapy wiec remis jest tu sensownym rozwiazaniem.
⛔ 100
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Godzina 16:00
Mecz: Everton-W.B.A
Typ: Everton wygra przynajmniej 2 golami
Kurs: 2,3
Bukmacher: betclic
Analiza:
The Toffees pojechali na obiekt Stoke, które w pierwszej rundzie wygrało z nimi 4:3 po ciekawym meczu. Tym razem zespół Martineza nie dał się jednak zaskoczyć i w pierwszej połowie strzelił trzy bramki ustalając wynik spotkania. To już drugi mecz z rzędu, w którym Everton nie traci bramki co w przypadku jednej z najsłabszych drużyn w defensywie jest istotnym faktem. Tylko siedem drużyn w tym sezonie straciło więcej goli niż Everton, który ma w swoim składzie aż trzech reprezentantów Anglii grających w defensywie. The Baggies na wyjeździe grali z Newcastle, dla którego było to bardzo ważne spotkanie. Goście, co często im się zdarza, nie oddali w całym meczu ani jednego strzału na bramkę rywala, a dominujący gospodarze zdołali strzelić w pierwszej połowie jedyną bramkę i wygrali 1:0. WBA w pięciu ostatnich meczach strzeliło tylko trzy gole co pozostaje ich największym problemem w bieżących rozgrywkach. Saido Berahino jest w słabej dyspozycji, a Salomon Rondon w 21 meczach strzelił tylko cztery gole.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Swansea - Southampton
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: [Bet365]
Analiza:
Na Liberty Stadium dojdzie dziś do rywalizacji zespołów, które w ostatnim czasie są w niezłej formie i nie przegrywają swoich spotkań. Swansea nie przegrało od 4 spotkań ligowych, natomiast ich dzisiejszy rywal Southampton ma tą serię o jeden mecz dłuższą. Ciężko jest więc wskazać faworyta tej rywalizacji, ja jednak spróbuje podjąć się tego zadanie i moim zdanie 3 punkty w tym spotkaniu powinni zgarnąć goście.
Spotkania bez porażki swoją drogą, ale Swansea w tym czasie 2 mecze wygrało i 2 zremisowało. Southampton natomiast w 5 ostatnich spotkaniach zremisował tylko raz i to na wyjeździe z Arsenalem Londyn (0-0), pozostałe mecze wygrał (m.in. na Old Trafford z Manchesterem Utd. 1-0). Co ciekawe w tych 5 spotkaniach Southampton nie straciło ani jednego gola! Według mnie dziś mają szansę potrzymać tą statystykę bowiem w meczach w Premier League przeciwko Swansea (a było takich 3) na ich obiekcie również jeszcze bramki ekipa &quot;Świętych&quot; nie straciła:
20.09.14 PRE Swansea Southampton 0 : 1
03.05.14 PRE Swansea Southampton 0 : 1
20.04.13 PRE Swansea Southampton 0 : 0
Warto też zauważyć, że obie ekipy w ligowej tabeli dzieli 10 pkt. różnicy, Southampton (7.miejsce) walczy w tym sezonie o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy (wydaje się, że Liga Mistrzów jest już poza zasięgiem). Swansea (16.miejsce) ma raptem 4 oczka przewagi nad strefą spadkową i zapewne w końcówce sezonu będą musieli uważać by tej przewagi nie roztrwonić i nie znaleźć się pod kreską.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to zarówno jeden jak i drugi szkoleniowiec nie ma zbyt wielu powodów do zmartwień. W drużynie &quot;Łabędzi&quot; nie zagra jedynie kontuzjowany Ki. W drużynie Southampton natomiast kontuzjowany jest Gardos, natomiast Wanyama musi pauzować za kartki. Podsumowując obie ekipy ostatnio nie przegrywały swoich spotkań jednak to Southampton robiło solidniejsze wrażenie, no i przede wszystkim bardzo dobrze prezentują się w grze defensywnej. Myślę, że 3 punkty pojadą na St Mary&#39;s Stadium.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja Super League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Genclebirligi - Bursaspor
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,88
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzisiaj już w południe typuje overka w meczu tureckich druzyn - w ich H2H zdecydowana przewaga duzej ilosci bramek, ale bardziej przekonują mnie ostatnie mecze gości - zagrali w ciagu obecnego 2016 roku juz kilkanascie (chyba 5) spotkań i wszystkie zakonczyly sie dużą ilościa bramek - nawet 5 czy 6 nie raz - i to zarowno dla Bursasporu jak i jego przeciwnika - mysle ze ta druzyna slabo gra w obronie co owocuje stratami ale i dobrze w ataku - co wróży dużą ilosc bramek. Przekonam sie juz za 5-6 godzin. Statystyki przemawiaja za overem a kurs warty spróbowania
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guingamp- Bordeaux
Typ: x
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Będzie to mój pierwszy typ w tym dziale. Przeglądając dzisiejszą ofertę moją uwagę przykuł mecz Guingamp (13) vs Bordeaux (11). Moim zdaniem jest to mecz na remis, gospodarze na 12 meczy w domu 1/3 zremisowało natomiast goście na 12 meczy na wyjeździe 1/2 to remisy, do tego potenciał obu drużyn w tym sezonie jest podobny. Na ostatnie 5 meczy między nimi dwa z nich kończyło się remisami.
⛔ 100
 
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina:17:00
Spotkanie: Developres Rzeszów-Aluprof Bielsko-Biała
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam! W spotkaniu 18 kolejki Orlen Ligi zmierzą się będący na ostatnim miejscu w tabeli Developres Rzeszów z ósmym w tabeli Aluprofem Bielsko. Rzeszowianki odkąd zespół objął nowy trener poprawiły swoją grę co pokazuje ostatni mecz w Łodzi z Budowlanymi przegrany dopiero po tie-breaku. Aluprof ostanie dwa mecze przegrane w fatalnym stylu z Legionovią i PTPS Piłą.Szczególnie ten drugi pokazał że Bielszczanki grają bardzo słabo. Myślę że po serii porażek Developres w końcu odniesie zwycięstwo a okazja jest do tego świetna , i po bardzo dobrym kursie ;)
✅ 333
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts
Godzina: 13.30
Spotkanie: Terry Jenkins - James Richardson
Typ: Jenkins -1,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:

Znaczna przepaść między tymi zawodnikami i wysoki kurs na to zdarzenie. Jenkins to regularny zawodnik grający w PDC, można go wcisnąć do szerokiej czołówki. Zajmuje 11 miejsce w rankingu PDC, cały czas w tourze raz z mniejszymi raz z większymi sukcesami. W ostatnich dwóch dużych turniejach odpadł w drugiej rundzie MŚ oraz już pierwszej Mastersa, jednak tam mamy jedynie najlepszą 16-tkę a uległ minimalnie Wade&#39;owi. Ostatnia gra na średniej około 90. Naprzeciwko niego Richardson który jednym frame&#39;em wygrał z jakiemś no namem w peirwszej rundzie. Wcześniej tylko jeden występ w 2015 roku w UK open i odpadnięcie w pierwszej rundzie, a przed tym gra w 2013 roku. W ranikngu dopiero na 124 miejscu. Typowy amator. Różnica klas wyraźna.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom