>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 13.02.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Atlantic Cup
Spartak Moskwa : FC Kopenhaga
FC Kopenhaga / kurs 4.33 / WilliamHill
Dziś zaglądam do Portugalii gdzie rozgrywany jest Atlantic Cup i nie ukrywam że liczę na niespodziankę ale czy niespodziankę ?
To ostanie mecze na tym turnieju obu ekip no bo jak wiemy każda z drużyn tu występujących rozegra po 3 mecze i kto zdobędzie najwięcej punktów i bramek ten wygrywa , jak na razie najlepszym zespołem jest Szweckie Orebro które już rozegrało 3 mecze ich bilans to 9 pkt i bramki 8:2 drugie miejsce zajmuje FC Kopenhaga które po dwóch meczach ma 6 pkt i br. 6:0 a trzeci jest Spartak Moskwa 6 pkt i br. 5:2 i dziś może być ciekawie . Zaglądam do FC Kopenhagi i tu wyróżnia się Cornelius Andreas , Duński napastnik przyszedł niedawno do FC po nieudanej przygodzie na wyspach w zespole Cardiff w sumie rozegrał 11 meczy ale w żadnym z nich nie wystąpił w podstawowym składzie nie zdobył ani jednego gola i nie zaliczył ani jednej asysty no ale to było w Premier League natomiast teraz od kiedy przyszedł do FC Kopenhaga na tym turnieju grał w obu spotkaniach FC Kopenhaga i strzelił 3 gole tak więc zaczął z wysokiego &quot;c&quot; i dziś myślę że też może mieć spory udział w meczu ze Spartakiem , trener FC Johan Lange ogólnie jest zadowolony z gry swoich podopiecznych w meczach kontrolnych a szczególnie po wygranym na tym turnieju z Libercem 4:0 , za 10 dni wznawiają swoje rozgrywki w Danii a FC po fatalnym początku dziś zajmuje 3 miejsce ze stratą do lidera FC Midtjylland 6 pkt i ta strata jest niewątpliwie do odrobienia przez aktualnego mistrza Danii , dlatego liczę że dziś mogą sie pokusić o zwycięstwo a kurs w/g mnie chyba mocno przesadzony !
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kohlschreiber P. - Gasquet R.
Kohlschreiber P. ::: 2,32 ::: Pinnacle ::: 2/10

Pisałem to wiele razy, ale napiszę jeszcze raz: &quot;Kiedy grałem na Niemca, wtedy przegrywał. Grałem przeciwko niemu, wtedy wygrywał&quot;. Mam pecha, a raczej brak umiejętności oceny jego formy. Dziś próbuję po raz kolejny, a być może i ostatni.
Dziś Gasquet musiał się nieźle napocić w meczu z Holenderem De-Bakkerem. Dwa tie-breaki, z czego pierwszy przegrany ze stanu 1:5 i oczywiście bez rozwalenia rakiety się nie obyło. Ogólnie w tym meczu wyglądał średnio jak na niego. Widać, że drugi turniej z rzędu nie służy jego kondycji.
Kolba za to mi zaimponował w meczu z Ukraińcem Stakhovsky. Pewny serwis, świetna praca nóg i solidny return, wynik? 6:2 7:5. Choć pierwszy serwis nie wchodził tak jak powinien to jednak Niemiec wygrywał dużo punktów. Warto dodać, że Philipp już raz pokonał Francuza na hali w Montpellier w 3 setach. W ich trzech rozegranych dotychczas meczów, nikt nie zachował czystego konta setowego. Po takim kursie wchodzę w to.
✅ 132
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Tauron Basek Liga
Spotkanie:
Energa Czarni Słupsk- PGE Turów Zgorzelec
Typ:
2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam Serdecznie! Na dziś wybrałem mecz z TBL pomiędzy drużyną Czarnych a Wicemistrzem Kraju i niedawnym finalistom Pucharu Polski- Pge Turowem. Jak wiadomo Turów z powodzenie radzi sobie w lidze VTB, dowodem na to może być ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z BC Donieck 67:86!! Dziś przyjdzie im się zmierzyć z drużyną skompletowaną głównie ze słabych polskich zawodników i równie słabych zagranicznych. Jedyny gracz zagraniczny, który prezentuje wysoki poziom to Amerykanin Trice. I tu właśnie widzę szanse i główne założenie dla Turowa, powstrzymać( ograniczyć) tego zawodnika, który oddaje dużo rzutów ( średnio na mecz oddaje ich 10.4). Reszta zawodników Czarnych to średniacy przez duże Ś. Kurs na to zdarzenie WYBORNY. Także POLECAM!!

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, towarzyskie godz. 17.00
Dynamo Kijów - Marbella
Typ: Dynamo AH-2,25
Kurs: 2,00
Buk:bet365
Analiza:

Wczoraj Dynamo grało mecz sparingowy z Malaga, wygrany 3:1. Dzisiaj podejmą hiszpańska drużyny z trzeciej ligi, grupy IX, gdzie obecnie zajmują trzecie miejsce. To ile jest grup to już widać, że poziom trzeciej ligi nie może być dobry. Niestety drużyna z Kijowa grała wczoraj swoją optymalną jedenastką. Dzisiaj może się pojawić, pewnie na połówkę, Yarmolenko (grał wczoraj, też tylko 45 min., a już bywało tak w ostatnich sparingach, że grał po połowie dwa mecze w dwa dni), bramkostrzelny a zarazem najlepszy zawodnik tej drużyny. W takim składzie co będą grać dzisiaj ograli drużynę IF Elfsborg, która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji. Co do Hiszpanów, oni są w trakcie swoich rozgrywek. Za trzy dni mają mecz ligowy, gdzie teraz walczą o awans i liczy się każdy pkt. Priorytetem będzie niedzielny mecz, a nie sparing z Dynamem. Poziom między tymi drużynami to przepaść, nawet jak Ukraińcy będą grać drugim składem.
✅ 100
 
K 9

kyso14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja Puchar
Spotkanie: Panionios - OFI Crete (Remis nie ma zakładu)
Typ:1
Kurs:1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień zainteresowało mnie spotkanie w Pucharze Greckim pomiędzy 15 a 10 drużyną w Super League Grecji. W pierwszym meczu obydwu drużyn padł wynik 2:0 dla OFI. Więc goście podejdą do tego meczu z przewagą dwóch bramek, nie będą się za bardzo motywować do tego meczu i prawdopodobnie, będą grali z kontry. Teraz trochę statystyk.
Panionios u siebie 5-3-3 potrafią przegrać z 9 drużyną ligi a równie dobrze dają rade wygrać z PAOK 2:0. W lidze mecz pomiędzy obiema drużynami, który odbył się 5 stycznia zakończył się bezbramkowym remisem. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych OFI to 1-2-2 a ogółem to 2-3-7 . Gospodarze na ostatnie 5 meczy u siebie 2-2-1 a w całym sezonie wygląda to 5-3-3. Zatem widać, że forma gospodarzy idzie w górę. Panionios w lidze broni się przed spadkiem równie dobrze mogą odpuścić ten mecz lecz w lidze (moim zdaniem) będą mieli łatwy mecz z Gianina, która na wyjazdach nie zachwyca(1-2-8) a OFI Crete jedzie do Ergotelis, które ostatnio wygrało właśnie w Panionios. Zatem podsumowując Crete z dorobkiem 2:0 z pierwszego meczu raczej odpuści ten mecz i Platanias, może wygrać 1:0. Lecz zabezpiecze się remisem.
H2H obydwu drużyn:
29.01.14 PUC OFI Crete Panionios 2 : 0
05.01.14 SUP Panionios OFI Crete 0 : 0
18.08.13 SUP OFI Crete Panionios 0 : 0
19.01.13 SUP OFI Crete Panionios 2 : 1
17.09.12 SUP Panionios OFI Crete 2 : 1
Jak widać Gospodarze ostatni raz wygrali w 2012 roku. Czas by przerwać złą passe i w końcu wygrać.
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Roterdam, twarda
Spotkanie: Mahut - Berdych
Typ. over 21.5 gem
Kurs: 2.24
Bukmacher: pinnaclehttp://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Analiza:

Spotkanie drugiej rundy turnieju ATP na twardych kortach w hali w Rotterdamie. Dojdzie tutaj do spotkania Czecha Berdycha z doświadczonym Francuzem Nicolasem Mahutem. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest oczywiście 28 letni obecnie 7 w rankingu Berdych. Znajduje się on w dobrej fomie i pokonał w pierwszej rundzie Seppiego 6-3 6-3. Także o to, że Czech mógłby mieć problemy z utrzymywanie podania raczej bym się nie martwił. 32-letni Francuz świetnia radzi sobie na twardych nawierzchniach szczególnie w hali. Mahut wydaje się, że dobrze się przygotował do tego pojedynku. W pierwszej rundzie pokonał Brandsa wygrywając 92% piłek po pierwszym serwisie. Korty w Holandi są szybkie i jeżeli Mahut zagra na swoim poziomie to powinien napsuć trochę krwi Berdychowi. Liczę tutaj na dzielną postawę Francuza i mecz z jakimś tie breakiem.
⛔ 100
 
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam

Spotkanie:
Philipp Kohlschreiber (GER) - Richard Gasquet (FRA)
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin


Analiza:
Wczorajszy meczyk odwołany:&gt; Dzisiaj gram mecz tenisa, pomiędzy Niemcem, który jest dla mnie średniakiem oraz francuzem, który prezentuje, stabilną wysoką formę w ostatnim czasie. Jeśli chodzi o Niemca, to gra jego nie jest czymś wybitnym. Jest w tym turnieju zawodnikiem nie rozstawionym. W pierwszej rundzie uporał się z Ukraińcem, który jest również przeciętniakiem. W Zagrzebiu doszedł do ćwierćfinału, przegrywając w nim swój mecz również z tenisistą mizernym. nic nadzwyczajnego Niemiec nie prezentuje. Po drugiej stronie francuz, który ma niesamowite umiejętności, wysoką formę oraz swój bezbłędny i momentami morderczy bekhend. Rozegram w tym sezonie o wiele więcej meczów od rywala. Doszedł we wcześniejszym turnieju, w Montpellier do finału przegrywając w nim z rodakiem Monfilsem (który powoli wraca do gry i prezentuje się coraz lepiej). Ograł w tym turnieju m.in. naszego Jerzyka, co również o czymś świadczy. W pierwszym meczu w Holandii wygram z miejscowym, dobrym tenisistą, czym daje mi przekaz, że nie jest mu obojętny ten turniej. Dla mnie typ może być tylko jeden J Polecam.
⛔ 100
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Roterdam, twarda
Spotkanie: Slisling - Berrer
Typ.: Slisling -3 AH
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie w 2 rundzie turnieju rangi ATP 250 w Rotherdamie i od razu bardzo pewny bet. Slisling tutaj gra u siebie w kraju gdzie może liczyć na wsparcie kibiców i ścian. Dla takiego zawodnika komfort psychiczny jest bardzo ważny, może własnie dlatego tutaj gra na wysokim poziomie. W pierwszej rundzie 6:2,6:2 pokonał Mihaiła Youzhnego którzy bądź co bądź potrafi nie raz napsuć krwi. Nie mniej jednak od początku sezonu Igor gra na regularnym poziomie i wygrywa co ważne. W tamtym roku w pierwszej rundzie ograł tutaj Jo WIlfrieda Tsonge i mimo porażki z Klizanem pozostawił dobre wrażenie swoim kibicom. W tym roku na pewno aspiracje są wyższe ale i rywal w zasięgu.
Berrer to już 33latek który przeszedł pomyślnie kwalifikacje do tego turnieju. Męczył się z Kubotem i Hutą Galungiem. Z tym ostatnim mogło być różnie bo mimo niezłego serwisu (73%1 podanie ) to dostarczył aż 8 szans na breaka Holendrowi. Z Kubotem było podobnie, Polak wykorzystał tylko 3 z 8 szans na przełamanie rywala a w obu przypadkach rywale Michaela Berrera nie serwowali na wyższym poziomie niż 60 %1 podania. Mecze były równe a Igor Slisling mimo dość surowych warunków technicznych jest dość powtarzalnym tenisistą i rzemieślnikiem. Serwis na wysokim poziomie powyżej 70% powinien załatwić sprawę (73% z Ruskim miał), do tego w meczu nie raz potrafi posłać asa co niezmiernie pomaga w kluczowych momentach.(z Mihailem miał aż 9).
Dodatkowo gra u siebie i atut jest nieprzecenialny. Obaj panowie spotkali się w 2012 roku na hard kortach twardych w Moskwie i 7:6,6:3 wygrał Igor Slisling więc szanse pokrycia handi i wygranej Holendra oceniam na dość wysokie.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
charlson 226

charlson

Użytkownik
Biathlon IO, bieg indywidualny 20km
15:00
Typ: Ustyugov Top3
Kurs: 5.5
Bukmacher: Unibet
Rosjanin bardzo dobrze biegł w biegu pościgowym, do medalu zabrakło bardzo niewiele, głównie strata wynikała z tego, że startował później niż jego rywale. Bardzo dobre strzelanie, świetny bieg. Ma wszystkie argumenty do tego żeby zamieszać w stawce dzisiaj w biegu indywidualnym, kurs na to jest za wysoki. Faworytem jest oczywiście Fourcade, ale Rosjanin biegnie u siebie, jeszcze mnie tutaj gospodarze nie zawiedli. Dwa pierwsze miejsca w zasadzie są obsadzone Martin i Emil. Trzecie to sprawa otwarta, wystarczy dobre strzelanie i typ wejdzie, a taki kurs to prezent moim zdaniem. Powodzenia.
⛔100
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Puchar Ligi
Spotkanie: Rio Ave - Braga
Typ: HT X
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza: Co prawda jest to spotkanie pucharowe ale posłużę się statystykami ligowymi. Gospodarze z 10 spotkań u siebie 6 razy remisowali do przerwy a w całym sezonie z 18 spotkań aż 11 było kończone remisem do przerwy. goście zaś z 8 wyjazdowych spotkań 4 kończyli remisami do przerwy. Mam więc nadzieje że wysoki procent remisów do przerwy ze spotkań ligowych znajdzie odzwierciedlenie w tym spotkaniu pucharowym.
✅ 110
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
ZIO - Sochi , Hokej M
Kanada - Norwegia
Typ - Kanada (-4,5)
Kurs - 1.94
Bukmacher - ComeOn
Analiza :

W Sochi wlasnie rozpoczela sie rywalizacja hokeistow. W pierwszym spotkaniu grupy B Finowie ograli Austriakow 8-4. Dzisiaj o 18.00 Glowny faworyt turnieju olimpijskiego Kanada zmierzy sie z Norwegia , ktora nie jest jakas europejska potega. W ostatnich 5 pojedynkach miedzy tymi druzynami Kanadyjczycy az 4-krotnie wyhrywali roznica conajmniej 5 bramek i sadze , ze dzis na rozpoczecie swojego udzialu nie bedzie inaczej. Licze , iz udowodnia swoja klase i potwierdza opinie wielu fachowcow ktora mowi , ze sa glownymi ,obok gospodarzy kandydatami do zlotych medali na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hokej, Igrzyska Olimpijskie.
:hokej: Kanada - Norwegia
typ: zdobędzie więcej punktów w meczu, nie licząc rzutów karnych.
Crosby - Tavares |2.25| ▶ Unibet !
Przeglądam ofertę meczu dzisiejszego mężczyzn, gdzie Kanadyjczycy powinni przejechać się gładko Norwegom, czując się jak ryba w wodzie, na tafli dziś sobie wymyśliłem jednak inną optykę do stawiania. Doszedłem do wniosku, że jednak nie będę stawiał overa bramkowego faworytów, ale jednak który z graczy zdobędzie więcej punktów w tym meczu. Dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć kim jest Crosby i ile w nim drzemie potencjału. Mózg Kanady widzący wszystko, a kiedy trzeba potrafi w ostatnich sekundach meczu przeważyć losy meczu na swoją korzyść i drużyny jak to przyzwyczaił mnie w NHL. Mimo, że Tavares również nie należy do słabych graczy bo i on potrafi dużo strzelać ale i również ma do tego duże predyspozycje aby dziś coś ukuć, lecz jeśli chodzi o punkty to tutaj przewyższać będzie Sid. Jego niebanalna technika, jego koncentracja i w pełni determinacja będzie kluczem, do wygrania tego betu. Podczas powerplay, w meczach swojej drużyny nie może odbyć się bez jego udziału. Jak nie gol, to asysta. Nie wykluczam, że Tavares dzisiaj będzie punktować bo to gracz takiej klasy, gdzie potrafi umieścić gumę w sieci, lecz z punktami.. tak jak mówię Crosby przewyższa wszystkich jak to robi w NHL i dziś to potwierdzi.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Rotterdam ( Holandia ) , twarda
Spotkanie : Thiem D.-Muraay A.
Typ: poniżej 18,5 gema
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Ostatnio nic nie pisałem tutaj a na typ wybrałem taki mecz jw. i jest to mecz który poprostu wpadł mi w oko .
Rozpoczęcie meczu ma być o godzinie 19:30 .
Dla Murraya będzie to drugi mecz na tym turnieju , w poprzedniej rundzie ograł hiszpana Rogera-Vasselina 6:3,6:3 .
Dla Thiema będzie to juz 4 mecz , a turniej rozpoczał od wygranej z De Schepper wygrywając 6:7 , 6:7 , później win z Sikora 6:1 , 7:5 no i wreszcie ostatnia runda juz wygrana tylko 2:1 z Nieminenem 6:4 , 4:6 , 6:4 .
Dziś nie powinno być 3 setów bo różnicę klasy widać gołym okiem i Andy&#39;ego napewno stać na 2 lub 3 przełamania w secie bo przełamanie u Thiema jest wrecz mało prawdopodobne .
Tutaj licze i się spodziewam szybkiego meczu , szybkiej wygranej Murraya 2:0 , a dla zabawy dam wynik : 6:2 , 6:3 dla Andy&#39;ego .
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Al Ain - Al Wahad
Over 4.5 gol
5.00
Sportingbet
Na dzisiaj wybrałem mecz z nie co egzotycznej ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W 18 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Al Ain i Al Wahad. Gospodarze to 5 drużyna w lidze, a goście plasują się 2 pozycje niżej. Typuję w tym meczu na over 4.5 gola. Po pierwsze w lidze tej wpada mnóstwo goli. W spotkaniach Al Ain wpada średnio 3.40 gola na mecz. Zaliczyli oni w 17 meczach 5 razy over 4.5 gola (5:2, 4:1, 3:2, 5:2 i 4:3). Goście na 17 spotkań mieli 4 razy over 4.5 gola. Były to rezultaty 3:2, 2:4, 3:3 i 3:4. Bezpośrednia historia spotkań między tymi zespołami obfituje w wysokie wyniki. Mecze między Al Ain, a Al Wahad kończyły się między innymi takimi wynikami jak 5:3, 4:1, 2:3, 4:3 czy 2:2. Dzisiaj liczę na dobra postawę gospodarzy i ich najlepszego strzelca A. Gyana (18 goli w 17 meczach), który w przeszłości występował w takich klubach jak Sunderland czy Rennes. Mój typ na dzisiaj na ten mecz to 3:2 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Portugalia puchar
Spotkanie: Rio Ave (AH + 1) - Braga
Typ: 1
Kurs:1,43
Bukmacher: BET365
Analiza:
Spotkanie pucharowe pomiędzy Rio Ave i Bragą. W ostatnim spotkaniu tych drużyn górą był zespół Rio Ave. Oba zespoły dotychczas stawały naprzeciw sobie 23 razy. 10 razy zwyciężała Braga, 5 spotkań wygrał dzisiejszy gospodarz, w pozostałych meczach remisy. Trzeba zaznaczyć jednak że zazwyczaj wygrywał zespół grający u siebie. Braga zwyciężyła na wyjeździe tylko 2 razy i oba z przewagą jednej bramki(dzisiaj w razie takiej sytuacji zwrot). Przyjrzyjmy się teraz rozgrywkom ligowym. Rio Ave zajmuje 8 miejsce ze stratą 4 pkt do rywala. Rio Ave w rozgrywkach Portuguese Liga przed własną publicznością spisuje się poniżej oczekiwań(2-2-6), ale Braga na wyjazdach także nie może pochwalić się dobrą formą (2-1-5). Myślę, że to spotkanie nie ma wyraźnego faworyta ale skłaniam się ku gospodarzowi bo to właśnie gospodarz wygrywał większość spotkań tych drużyn. Kurs na Rio Ave bardzo atrakcyjny, gramy jednak bezpiecznie AH+1
✅ 43
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
vs.

Maccabi Tel Aviv - Bayern
Typ: Poniżej 147.5
kurs: 4.10
Unibet

Mecz rozpoczyna się o 20:05, Bayern jedzie do Izraelu powalczyć o drugą wygraną na wyjeździe, do tej pory udało im się to z Zalgiris Kaunas (66-84).
Dziś liczę na spory under punktowy, ostatnio Bayer popracował nad obroną, nie tracą już tak dużo punktów, 51 z Bayreuth, 61 z Artland i 62 z Oldenburg, jeżeli zależy im jeszcze na Eurolidze to ten mecz muszą wygrać, napewno będą walczyć.
Mecze Maccabi Tel Aviv też nie są aż tak overowe jak w lidze gdzię potrafią wygrać 99 : 83, 73 : 80. Gospodarze do tej pory przegrali jeden mecz 30.01.14 ulegli Realowi 74 : 68, zdecydowanie dla Bayernu to jest mecz który muszą wygrać żeby jeszcze się liczyć w Eurolidze, liczę na zacięte spotkanie z wynikiem w okolicach 70-70.
Ostatnie spotkania w Eurolidze.
Real Madrid- Maccabi Tel Aviv 74 : 68 = 142
Maccabi Tel Aviv - Partizan 88 : 67 = 155
Zalgiris Kaunas - Maccabi Tel Aviv 78 : 87 = 165
Bayern -CSKA Moscow 61 : 86 = 147
Bayern -Galatasaray 66 : 72 = 138
Real Madrid -Bayern 111 : 87 = 198
✅ 310
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Andujar-Alba P./Bracciali D. - Dolgopolov A./Starace P.
Typ: 1
Kurs: 1.97
Unibet
Ćwierćfinał turnieju deblowego ATP w Buenos Aires. Turniej ten rozgrywany jest na ziemi a spośród tych czterech tenisistów na tą chwilę tylko jeden występy deblowe traktuje poważnie. Włoch Daniele Bracciali nie gra w ogóle w singlu, debel to jego jedyna nadzieja by zarabiać pieniądze na korcie, nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, ale potrafi czasem osiągnąć dobry rezultat, jest obecnie 68 na świecie, jego partner Hiszpan Andujar w deblu osiąga przeciętne rezultaty, to dla niego dodatek do singla, ale jeśli zgodził się grać z Braccialim w debla to na pewno nie może ot tak sobie odpuścić, potwierdza to zresztą wynik z pierwszej rundy, w którym pokonali rozstawiony z trójką debel Marach/Mergea, do tego Andujar gra tu dobrze, jest też w ćwierćfinale singla. Rywale traktuję debla jako dodatek do singla, grają kiedy chcą, z kim się trafi itd. Wygrali w pierwszej rundzie dlatego, że trafili bardzo słabych rywali. Starace czasem wygra jakieś spotkanie, ale szału nie ma, a Dolgopolov w zeszłym prawie w ogóle nie grał debla, a jak grał to przegrywał wszystko, w tym roku wygrał pierwsze spotkanie od dawna, ale zapewne z dużą pomocą partnera, którym był właśnie Bracciali, czyli dzisiejszy rywal. Obaj już odpadli singla, Starace w kwalifikacjach, a Dołgopolov przed chwilą po długim boju z Chardym. Za nieco ponad 3 godziny znów wyjdzie na kort, ale zapewne na chwilę i będą zbierać się na kolejny turniej.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom