>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, NHL
Spotkanie : New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
Typ : New Jersey Devils strzeli powyżej 3.5 gola
Kurs : 2.60
Buk : WilliamHill
Carolina grała w czoraj więc dzisiaj może odczuwac trudy tego meczy, zwłaszcza, że musieli sie sporo napocić, aby wygrać w Nowym Jorku z Islanders. NIby ten mecz ładnie wygrany, bo strzelili aż 6 bramek, ale dla mojego typu najwazniejsze to bardzo słaba postawa obrony, która dopuściła do 4 trafień Wyspiarzy, a co najdziwniejsze to wszystkie padły w PP. Dzisiaj Diabły, który świetnie ostatnio czują się w tym elemencie będą miały gdzie się wykazać. Diabły, które ostatnio grają świetnie, zarówno w obronie jak i w ataku. 5 zwyciestw z rzędu, każde pokryłoby zwykłe handi, w dodatku grali chociażby z Pittsburg 2 razy, czy z Rangersami. Od poczatku sezonu ładnie sie prezentują w przodzie, fajerwerków nie ma, bo jakis wielkich sum w meczu nie strzelają, ale u siebie wkażdym meczy przynajmniej 3 gole strzelaja. Carolina na wyjazdach w defensywie zbyt dobrze sie nie czuje, co potwierdziła w meczu z Wyspiarzami. U Diabłów ma kto strzelac. Kovalchuk ostatnio w formie, cały sezon nieźle prezentuje się Clarkson, ładnie jak wspomniałem funkcjonuje PP, grają u siebie, nastroje są wysmienite i choć przełamanie ich passy napewno nastapi wczesniej czy póxniej uważam, że w tym meczu ze zmęczonymi zawodnikami Caroliny mogą ładnie nastrzelać.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar D.-B. Dortmund
Typ: Lewandowski Strzeli bramkę i Borussia wygra
Kurs: 5.0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Drugi dzien potyczek 1/8 Ligi Mistrzow,maksymalne emocje udzielaja sie kazdemu kibicowi pilki noznej.Dzis sprubujemy zagrac na &quot;Lewego&quot;,jest jednym z glownym napastnikow Borussi i sadze ze cos dzis ustrzeli.Nie bede sie rozpisywal o Robercie,gdyz akurat tu kazdy mniej wiecej kojarzy jego gre.Co do wygranej jestem pewny na 99%,przewiduje jakies 2:0 dla BVB.No to przypomnijmy statystyki z fazy grupowej LM:
Borussia w &quot;grupie smierci&quot;nie przegrala zadnego spotkania,pokonujac m.in Real Madryt
ich bilans w grupie to 4-2-0
Shakhtar z bilansem 3-1-2 zajal 2-gie miejsce w grupie F,pokonujac u siebie Chelsea 2:1.
Po ostatniej porazce w Bundeslidze i czerwonym kartoniku dla Lewandowskiego,mysle ze na przelamanie bedzie dostawal duzo pilek,i moze z jedna wykorzysta :p
PS.Gram typ z Lewandowskim,jednak dla bardziej &quot;asekuracyjnych&quot; polecam typ na czysta wygrana BVB
pzdr i good luck
PS.2. Hehe juz nie moge sie doczekac komentarzy Darka w TVP,i jego emocjii jak tylko Lewandowski bedzie przy pilce xd
⛔ 100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madrid - Manchester Utd
Typ: 2 (remis nie ma zakladu)
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Spotkanie na, ktore czeka caly swiat (nie TVP). Jak dla mnie to bedzie mecz, ktory pokarze wyzszosc ligi angielskiedo nad hiszpanska. Zacznijmy od Manchesteru, wraca Rio Ferdinand podpora defensywy czerwonych diablow w ataku Robina van Persi i niesamowicie skuteczny Wayne Rooney. Forma Manchesteru wybitnie dobra w lidze nie przegrali meczu od pamietnego meczu Norwich City (1-0). Byly tez wpadki w LM z CFR Cluj i Galatasaray SK ale ja na nie patrze z przymruzeniem oka, poniewaz czerwone diably graly wtedy mocno rezerwowym skladem. O Realu chyba za duzo nie musze pisac chyba kazdy wie jak im idzie w lidze. Lecz musze wspomniec o najwiekszym oslabieniu BRAK Ikera Casillasa!!! Jak dla mnie mecz zakonczy sie remisem lub wygrana Manczesteru. Powodzenia.
⛔ 100 typ
 
S 1

stasiupankracy

Użytkownik
real - manchester
brak gola w pierwszych 15 minutach
buk: marathonbet kurs:1,4
Najbardziej realny scenariusz meczu, czyli nastawienie drużyny gości na defensywę sprzyja trafności typu. Poza tym gracze drużyny gospodarzy też nie rzucą się od razu do szaleńczego ataku, wiadomo badanie przeciwnika, wejście w mecz itp. możliwa chaotyczność na początku(tak jak to było wczoraj w meczu valenci z psg, masa błędów i strata za stratą) i gra najprawdopodobniej w środku pola. Drużyny tych klas od początku tak ważnego meczu skupią się na wejściu w wspomniany wcześniej rytm i przede wszystkim nie popełnienie gafy.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Roger Federer vs Grega Zemlja
Typ: Roger Federer (-6 gemów)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie Rogera po Australian Open więc Szwajcar na pewno będzie wypoczęty.Na przeciwko Rogera stanie Grega Zemlja który grał dość często po AO jednak z bardzo marnym skutkiem.W Pucharze Davisa w meczu przeciwko Polsce najpierw zostal po prostu ośmieszony przez Łukasza Kubota (6:3, 6:3, 6:0) a potem również przegrał z Jerzym Janowiczem (7:6, 6:3, 6:3).Skoro taki zawodnik jak Łukasz potrafi tak rozbić Słoweńca to Roger nie powinien mieć problemów z łatwym zwycięstwem.Oczywiście tu gra się do 2 setów ale liczę na to że Federerowi uda się wykonać ten handicap.Przemawia za nim wszystko.Dobra dyspozycja Rogera kontra bardzo mizerny Zemlja.Grega ostatnio grał również w Zagrzebiu gdzie w 2 rundzie łatwo pokonał go Marin Cilic (6:2, 6:3).Obaj panowie grali ze sobą dotychczas tylko raz i oczywiście wygrał Szwajcar (6:2, 6:3).Liczę na powtórkę takiego wyniku gdyż dawałoby to zwycięstwo.Chyba nikt nie wierzy że Roger może przegrać ten mecz.Ja jednak wierzę że nie będzie się on chciał spędzać długiego czasu na korcie i na spokoju wygra łatwo z mało znanym rywalem.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Doha (Katar), twarda
Spotkanie Kuznetsova S. (Rus)-Bartoli M. (Fra)
Typ: 1
Kurs: 1.86
Pinnacle Sports
Na godz 18 zaplanowane jest ostatnie spotkanie Pan w Doha w ktorym zagraja , Ruska Kuznetsova z Frasncuska Bartoli. Mój typ na to spotkanie to wygrana Ruski mecz zapowiada sie bardzo rowny Kuznetsova w Australi pokazala ze jeszcze umnie grac na poziomie jeszcze nieudało jej sie nigdy ugrac jednego seta z nia.. 0-2 0-2. Licze ze dzis zagra na poziomie z Bartoli i ogra ja wkoncu !
Co mozna powiedziec o Bartoli gra w kratke wygrana/przegrana ???? Licze ze po ostatniej wygranej dzis czas na porazke , powodzenia.
kiepska analiza
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Bonoit Paire - Marcos Baghdatis
Typ: Paire
Kurs: 2.38
Bukmacher: William Hill
Analiza: Spadają kursy na Paire bo pewnie wszyscy grają na niego...i się nie dziwię...Bardzo lubię Marcosa ale pewnego poziomu już nie przeskoczy, co innego Paire przed którym cała kariera... Jeśli poprawi serwis to bedzie bardzo dobr=ym zawodnikiem co juz pisałem i pierwsza 15-10 to nie bedzie zaskoczenie...W tym roku ma Bardzo dobre wyniki..W Montpelier doszedł to finału po gdzie poległ z Gasquetem który jeszcze jest zbyt dobry ale po drodze pokonał idącego jak burza w tamtym turnieju Llodre ( ulubieńca publiczności) W AO przegrał z Fedexem i odpadł w 1 rundzie od razu..Grał w Chennai gdzie odpadł w półfinale z Bautistą Agutem który miał turniej życia..Jedyna wpadka to porażka z LU wAuckland...Marcos wygrał w tym roku z Simonem Ito oraz pokonał ramosa...odpadł w AO na w 3 rundzie gdzie zatrzymał sie na Ferrerze.Tydzień temu przegrał z Kavciciem...Kursy powinny byc badziej wyrównane na to spotkanie więc korzystam od razu...
⛔ 100
 
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - MŚ, bieg kobiet na 15 km.
Magdalena Gwizdoń : Franziska Hildebrand
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher bet-at-home
Według mnie z tej pary lepiej zaprezentuje się nasza reprezentantka. Mimo,że do tej pory strzela nieco gorzej od pozostałych naszych zawodniczek, to zdecydowanie nadrabia biegiem. To mój typ.
kiepska analiza
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Manchester United
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś na Santiago Bernabeu dojdzie do piłkarskiego klasyka, w 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą Real Madryt z Manchesterem United. Czego możemy spodziewać w tej rywalizacji? Na pewno wielkiego widowiska, w obu ekipach grają przecież najlepsi piłkarze świata! Ponadto myślę, że możemy zarówno w pierwszym meczu jak i w drugim spodziewać się bramek, stąd też mój typ na over 2.5.
Wczoraj na konferencji prasowej Sir Alex Ferguson na pytanie o wynik tego pierwszego starcia stwierdził, że nie lubi w Lidze Mistrzów na wyjazdach gdy pada wynik 0:0. Ponadto zapewnił, że dziś na pewno nie padnie wynik 0:0, bo przy tak grających w ofensywnie zespołach wydaje się to niemożliwe. Ile było w tym prawdy a ile &quot;zasłony dymnej&quot; przed pierwszym meczem okaże się w praniu, jedno jest jednak pewno ofensywa obu drużyn w tym sezonie stoi na naprawdę wysokim poziomie i ciężko spodziewać się w tym starciu, by ekipy tego nie próbowały wykorzystać.
&quot;Królewscy&quot; w tym sezonie Primera Division strzelili 58 bramek (więcej ma tylko Barcelona), ponadto warto zauważyć, że, aż 36 zdobyli w meczach u siebie. Jest to wynik naprawdę niezły bowiem osiągnięty w 11 spotkaniach domowych czyli średnia wychodzi ponad 3 bramki na mecz!
Manchester United to natomiast najskuteczniejsza drużyna w Premier League - w 26 spotkaniach zdobyła 62 bramek czyli wychodzi 2.38 bramki na mecz. Co ważniejsze ekipa &quot;Czerwonych Diabłów&quot; jest niemal tak samo skuteczna u siebie (34 gole zdobyte) ja i na wyjazdach (28 gole).
Co prawda ekipy Realu i Manchesteru nie grały ze sobą ładnych parę lat jednak ich ostatnie starcia zazwyczaj kończyły się sporą ilością bramek. W sezonie 1999/00 Real u siebie zremisował bezbramkowo 0-0, ale już w rewanżu padło 5 bramek (3-2 dla Realu). W sezonie 2002/03 na Bernabeu Real wygrał 3-1, natomiast w rewanżu przegrał 3-4.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową w obu ekipach to obaj trenerzy mają do dyspozycji niemal wszystkich swoich kluczowych piłkarzy. Niemal, bowiem Jose Mourinho nie może skorzystać z usług Ikera Casillasa co na pewno będzie sporym osłabieniem &quot;Królewskich&quot; ale też sprawia, że powinno łatwiej o bramki być piłkarzom MU ponieważ Diego López nie jest bramkarzem tej klasy co Casillas. Oprócz Ikera w kadrze nie ma również dwóch piłkarzy z Castilli czyli Nacho Fernández i Álvaro Moraty. W 22-osobowej kadrze MU, która przyjechała do Madrytu nie ma natomiast Paula Scholesa, Darrena Fletchera i Nicka Powella.
Podsumowując spodziewam się dzisiaj naprawdę niezłego spotkania z obu stron, myślę, że emocji i bramek nie powinno zabraknąć przy tak dobrze radzących sobie w grze ofensywnej i strzelających tak dużo bramek zesołach. Mój typ to powyżej 2.5 gola w meczu, ale myślę, że spore szanse są również na większe overy.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Barys Astana- UHC Dynamo
Typ: over 6.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Godz. 14:00
Analiza:
Po przerwie reprezentacyjne wznawiamy rozgrywki w najlepszej lidze hokeja w Europie rosyjskiej KHL. Większością ekip do końca rudny zasadniczej zostały tylko trzy spotkania do rozegrania.
Ekipa gospodarzy z Astany na co dzień występująca w Konferencji Wschodniej ma do rozegrania tylko dwa spotkania w rundzie zasadniczej. Udział w PO mają zagwarantowany na razie są na szóstym miejscu i mogą jeszcze awansować o jedną lokatę lub spaść o jedną. Już nie raz pisałem o stylu prezentowanym przez tą ekipę a więc ostro do przodu i tym sposobem mają w swojej konferencji najlepszy wynik w zdobytych bramkach 166 i jeden z gorszych w straconych 155 co w sumie musi oczywiście dać najwyższą średnią w całej lidze 6.4. Przed własną publicznością mają bilans plusowy 15 zwycięstw 9 porażki, bramki 88:69 – i znowu najwyższa średnia ligowa 6.5.
Dynamo na co dzień gra w Konferencji Zachodniej im do końca etapu zasadniczego zostały trzy spotkania jednak są to gry treningowe bo już wiadomo że będą trzecią ekipą konferencji. Ich styl gry nie jest aż tak ofensywny ale mogą się pochwalić na zachodzie drugi wynikiem pod względem strzelonych bramek 145 z niezłym wynikiem w defensywie tylko 107 bramek straconych. W meczach po za własną taflą wygrali 15 razy przegrywając 8 spotkań, bramki zdobyte 60, stracone 53.
Przed zmaganiami w reprezentacjach obie wygrały po trzy spotkania i przegrały dwa. Astan jak zwykle dużo strzelała i traciła, a i Dynamo zdarzały się wysokie wyniki jak np. z najsłabszym w lidze Ekaterinburgiem 4:4. Astan gra prze PO dwa ostatnie mecze u siebie a więc będą chcieli fajnie się zaprezentować swoim kibicom grając takim stylem jakim ich przyzwyczaili czyli zdecydowanie do przodu bo w PO będzie trzeba grać już bardziej uważnie. Grając taki hokej potrafią każdemu wbić minimum trzy bramki przy okazji tracą tyle samo. Co do bramkarzy to każdy ma średnią skuteczność poniżej 90% co jest wynikiem porostu słabym. Co do Dynamo to tak jak wspomniałem dla nich są to treningi a więc nie ma tu presji wyniku i na pewno nie będą ryzykować niepotrzebnymi kontuzjami a może trener spróbuje także wykorzystać te spotkania to sprawdzenia innych ustawień w piątkach co by tylko pomogło w overze. Jestem przekonany że przyjmą warunki gry Astany i pójdą na wymianę.
W tym sezonie ekipy spotkały się tylko raz i u siebie w Moskiwe wygrało Dynamo 5:1. Rok temu Astana wygrała na własnym terenie w takim samym stosunku a na wyjeździe znowu przegrała 6:3, a więc bramek nie brakowało.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z pozoru to Shakhtar wydaje się być faworytem, ale po głębszej analizie można zmienić zdanie...
Otóż - Shakhtar nie jest teraz w sezonie, rozgrywki ligi ukraińskiej wznowione zostaną dopiero w marcu, nie są w trybie meczowym, a to nie jest komfortowa sytuacja dla nich.
Borussia natomiast gra już od kilku tygodni i prezentuje znakomitą formę, pomimo weekendowej wpadki, jak wiadomo niesłuszna czerwona kartka dla Lewandowskiego, kontuzje, grypa, i chyba bycie myślami przez piłkarzy BVB już w Doniecku.
Wiem również, że nazwiska nie grają, aczkolwiek Borussia to zawodnicy z najwyższej półki, natomiast to Shakhtar to ukraińsko-brazylijska składanka, bez większych gwiazd.
Mecz z pewnością będzie wyrównany, ale obycie meczowe według mnie odegra kluczową rolę w tym meczu i stawiam na zwycięstwo żółto-czarnych.
Kurs dobry, warto zaryzykować. ????
⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Eurocup
Spotkanie: Crvena Zvezda - Ulm
Typ: Ulm
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet-at-home
Godz. 19:30
Analiza:
Drużyna gospodarzy jest ostatnio mocno eksploatowana, grali 8 oraz 9 lutego i ostatnio w poniedziałek finał pucharu ligi, który z resztą wygrali. W drużynie jest kilka drobnych urazów, nie wiadomo czy dzisiaj zagra najlepszy gracz poniedziałkowego meczu Nelson Demarkus, został on wybrany MVP Kora cup. Stwierdzono u niego lekkie skrecenie kostki i cos z kolanem ale nie wiem dokładnie. Ulm w Eurocup grał już z druzyną Crveny, przegrali z nimi u siebie 95-100. Po czterech meczach każdy zespół ma 2 przegrane i dwie wygrane. Mysle, że dzisiaj Ulm odniesie wyjazdowe zwycięstwo a to głównie z powodu drobnych urazów i ogólego zmęczenia zawodników Crvena Zvezda.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2013
Spotkanie: Ricky Walden – Tom Ford
Typ: Tom Ford
Kurs: 2.37
Bukmacher: WilliamHill

Typ głównie przeciwko Waldenowi. Ricky ostatnio nie ma najlepszej passy, nie licząc Chamionship League to weekendowa wygrana w kwalifikacjach Welsh Open była jego pierwszą po 5 przegranych z rzędu. A i ten sukcesik trudno zaliczyć do olśniewających. Po bardzo dobrych pierwszych trzech frejmach z amatorem Martinem O&#39;Donnellem, w których wbił 3 wysokie breaki z rzędu (72, 78, 140), wyraźnie zabuksował i dał się odrodzić rywalowi. Przy stanie 3-2 musiał się mocno gimnastykować na kolorach, żeby nie doprowadzić do decydującej partii. Jego dzisiejszy rywal z kolei nie miał żadnych problemów w kwalifikacjach ogrywając innego amatora Justina Astleya (4-0). Snooker Forda może nie porywa, jest raczej z tych bardziej zachowawczych i uporządkowanych, ale najwyraźniej właśnie taki styl gry nie pasuje Waldenowi, bo przegrał z nim oba bezpośrednie mecze. Ford swoją formą również nie zachwyca, ale biorąc pod uwagę chimeryczność Waldena i historię poprzednich starć tych snookerzystów widzę dzisiaj dla niego sporą szansę.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie:Shakhtar Donetsk- Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 20:45 na Donbas Arena mistrz Ukrainy podejmie zespół z Dortmundu. Większość stawia na Borussie a ja co do zwycięstwa niemieckiego zespołu nie jestem w ogóle przekonany, powiem więcej, gdyby nie odejście do Anży fenomenalnie ostatnie spisującego się w drużynie Shakhtara Williana pewnie i z przekonaniem stawiałbym czystą 1 ale bez niego sprawa się już trochę komplikuje. Niemniej jednak nie sądzę aby zespół Mircea Lucescu przegrał to spotkanie u siebie. Od lat budowany wg jednej dobrej filozofii futbolu zespół, z zawodnikami którzy znają każde swoje zagranie na pamięć, i którzy myślę nareszcie są mentalnie przygotowani na jakiś większy sukces w Europie. Prezes mistrza Ukrainy zapowiedział że ćwierćfinał to minimum w tym roku. Z drugiej strony mamy Borussie, grającą w tegorocznej edycji Champions League niezwykle równą i zarazem skuteczną piłkę.Drużyna mistrza Niemiec też na pewno poważnie myśli o ćwierćfinale.Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy może zabraknąć chorego na grypę Thomasa Huebschmanna i ofc wspomnianego już wytransferowanego Williana a u gości na pewno nie zagrają Kevin Grosskreutz i Ilkay Gundogan.
Przewidywane składy
Shakthtar: Pyatov - Srna, Chygrynskyy, Rakytskyy, Rat - Fernandinho, Stepanenko - Teixeira, Mkhitaryan , Taison - Luiz Adriano
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Bender - Błaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Zapowiada się nam więc wyrównany pojedynek w którym ciężko ewidentnie wskazać zwycięzce dlatego stawiam na czysty remis. Powodzenia!

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 150,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie:Szachatar-Borussia
Typ:Szachatar
Kurs:2,75
Godz:20:45
Bukmacher: William hill
Troszkę dziwią mnie rosnące kursy na gospodarzy.Nie wiem dla czego Bvb ma byc lekkim faworytem tego meczu czy 2 meczu.Obydwa zespoły grały najlepsza piłkę w fazie grupowej LM.Goście czym sie bardzo dziwie sprzedali do Andzy za duże pieniążki swojego, myślę najlepszego grajka jakim byl Willian.Osłabienie duże, ale górnicy z Doniecka jak dla mnie posiadają i tak bardzo dobra przede wszystkim szeroka kadrę- ławkę.Kolonia brazylijska jest bardzo mocna, świetnie sie rozwija Henrich Mchitarjan.Mircea Lucescu dysponuje na prawdę mocna wyrównaną drożyną, może troszkę będzie brakowało rytmu, ogrania meczowego. Grali bardzo mocne sparingi -udział w dobrze obsadzonych turniejach.Jest to zespól ograny doświadczony, myślę ze atutem będzie swoje boisko. Obydwa zespoły graja ofensywny footbal troszkę może przeszkadzać pogoda- zimno.Dortmund nie jest w najwyżej formie troszkę posypała im sie gra w budeslidze (dużo spekulacji na temat Lewego to na pewno nie wpływa na zespól dobrze) pewnie wszystko pójdzie pod LM .Liczę ze gospodarze od razu ruszą na swoich rywali, zdominują ich i zaczyna sobie stwarzać sytuacje bramkowe.Bvb nie gra za dobrze ostatnio w obronie popełniają sporo prostych błędów graja dość wąską kadra co 3 dni.Jeśli pojawiają sie zmiennicy odbija sie to na jakości zespołu.Dla mnie taki kurs to poezja- warta pogrania tak samo jak na MU. Ktoś tu kiepsko szacuje szanse drużyn. Pozdrawiam
⛔ 100
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund (-1.5)
Kurs: 5.40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dużym znaczeniem na to, że zagrałem ten bet ma fakt, że Shakhtar nie jest w rytmie meczowym, bo ich liga jeszcze nie gra. Grali parę meczy towarzyskich, ale każdy chyba wie, że jest to spora różnica i mobilizacja jest znacznie inna.
Borussia już przed startem sezonu dała do zrozumienia i sam Klopp powiedział że stawiają na Ligę Mistrzów. Ich gra w tych rozgrywkach jest zdecydowanie lepsza, niż w rozgrywkach ligowych. Grają bardzo ofensywnie, zakładając wysoki pressing i stwarzaja sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych. To wszystko w połączeniu z dobrą obroną, musi spowodować że Niemcy zajdą daleko w tych rozgrywkach.
Shakhtar sprzedał swojego najlepszego gracza Williana do Anży. Moim zdaniem jest to spore osłabienie.
Składy:
Shakhtar: Pyatov - Srna, Chygrynskyy, Rakytskyy, Rat - Fernandinho, Stepanenko - Teixeira, Mkhitaryan , Taison - Luiz Adriano
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Bender - Błaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Liczę na to że Niemcy zagraja ofensywnie i strzelą kilka bramek, żeby zapewnić sobie lepszą pozycję w rewanżu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Biathlon, 15km pań, Nove Mesto, 17:15 13.02
Palka - Pidrushna
typ: 1
2,1
Unibet
Analiza
Dzis rozegrany zostanie bieg na 15 km pan. My liczymy oczywiscie na wicemistrzynie swiata z biegu poscigowego, Krystyne Palke. Ciekawy zaklad zaproponowal nam dzis Unibet, czy Krysia bedzie lepsza od Pidrushnej? Wydaje mi sie ze jak najbardziej tak. Polka jest w Novym Mescie w swietnej dyspozycji, zarowno biegowej jak i strzeleckiej. 7 miejsce w sprincie, drugie w biegu na dochodzenie to wspaniale wyniki. Olena natomiast jest juz dwukrotna medalistka w Nowym Mescie, glownie dzieki dyspozycji strzeleckiej. Tutaj mamy jednak bieg na 15km i Palka na pewno sporo nadrobi w biegu do Ukrainki. Sadze, ze moze to byc nawet roznica okolo minuty w biegu. Krysia jest tutaj w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej i mysle, ze dzis rowniez powalczy o medal, a Ukraince nieprzydarzy sie dzis tak dobry wystep jak w dwoch poprzednich startach.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Doha
Spotkanie: Hsieh - Petrova
Typ: 1(+4.5gems)
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
W drugiej rundzie katarskiego turnieju Su-Wei Hsieh, zajmująca 29. miejsce w rankingu WTA zmierzy się z Nadią Petrovą, sklasyfikowaną na 12 pozycji. Filigranowa Chinka bez kłopotów wygrała w pierwszej rundzie z Majeric(184) i choć dzisiaj jest skazywana przez bukmacherów na porażkę, całkiem realnie oceniam jej szanse na zwycięstwo. A to głównie za sprawą kiepskiej dyspozycji rywalki. Nadia mimo wczorajszego, wydawać by się mogło łatwego pokonania Hlavackovej, nie uniknęła sporej ilości błędów. Miała szczęście, że przeciwniczka, również bez formy, nie umiała tego wykorzystać. Dzisiaj poprzeczka na pewno jest wyżej zawieszona. Sądzę, że Rosjanka będzie miała ogromne problemy z pokonaniem Hsieh, dla ryzykantów proponuje zaryzykować w stronę wygranej Chinki.
✅ 144
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Francja 3 liga
Spotkanie: Paris FC - Frejus
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20 rozegrane zostanie spotkanie w 3 lidze francuskiej pomiędzy ekipami Paris FC i Frejus. Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta tego pojedynku, a ja skłonny jestem w tym pojedynku postawić na remis. Dlaczego? Zacznijmy od sytuacji w tabeli. Obie ekipy zajmują obecnie miejsce spadkowe. W lepszej sytuacji są goście, którzy z dorobkiem 24 pkt w 20 spotkaniach zajmują 15 lokatę w ligowej tabeli, ostatnie spadkowe. Gospodarze tego pojedynku w 21 spotkaniach zgromadzili jedynie 16 pkt, co daje im plasować się na 18 miejscu. A więc na pewno spotkanie będzie bardzo zacięte. Zespół gości na pewno z remisu się ucieszy, gdyż pozwoli im to wyjść ze strefy spadkowej. Jeśli chodzi o bilans spotkań w tym sezonie, to ekipa Paris FC w 21 spotkaniach zanotowało 2 zwycięstwa, aż 10 remisów i 9 porażek. Goście mają bilans 6-6-8. Paris FC na własnym stadionie w 10 spotkaniach 5 remisów i jedynie 1` zwycięstwo, natomiast goście na wyjazdach w 10 spotkaniach 3 remisy i jedynie 2 zwycięstwa. W pierwszej rundzie w spotkaniu pomiędzy oboma ekipami padł wynik 1-1. Natomiast jeśli chodzi o spotkania na stadionie na którym zostanie rozegrane dzisiaj to spotkanie to w ostatnich trzech, dwa razy padał remis i raz zwyciężali gospodarze. Jak dla mnie wszystkie znaki na niebie wskazują, że po zaciętym spotkaniu, mecz ten zakończy się remisem.
⛔ 100
 
R 10

rocha123

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić bramkę
Kurs: 1,60
Bukmacher: bwin
Dzisiaj kolejne mecze w Lidze Mistrzów, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Ja zdecydowałem się postawić na mecz Szachtar Donieck - Borussia Dortmund. Uważam że wynik jest tu bardzo trudny do wytypowania więc zdecydowałem się zagrać zakład w którym obie drużyny strzelą bramkę. Biorąc pod uwagę ich możliwości ofensywne oraz to jak się prezentowały na jesieni w lidze mistrzów powinni spokojnie dać radę pokonać bramkarza rywali chociaż raz. Przez wielu te drużyny zostały uznane za najlepsze i prezentujące najlepszy styl w fazie grupowej. Borussia fazę grupową zakończyła z 4 zwycięstwami i 2 remisami z realem i menchesterem city, w każdym meczu strzelając przynajmniej jedną bramkę. W tym sezonie w Bundeslidze tylko raz nie potrafiła strzelić bramki remisując 0-0 ze stutgartem. Szachtar Donieck w fazie grupowej odniósł 3 zwycięstwa remis i 2 porażki ale bramki nie strzelił tylko w starciu z juventusem będąc już wtedy pewnym awansu. W lidze ukraińskiej szachtar odniósł 17 zwycięstw w 18 kolejkach ulegając tylko raz arsenalowi kijów 2-0 i tylko w tym meczu nie strzelając bramki. Biorąc pod uwagę statystyki obu drużyn i ich potencjał w ofensywie powinniśmy zobaczyć dobry otwarty mecz z duża ilością bramek.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom