>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12 września 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Lazio-Bologna
Bologna-DNB
3.75
Bet365

Przed nami 2 kolejka Serie A.
Na przeciwko siebie staną: Lazio Rzym które w pierwszej kolejce przegrało 2-0 z Sambdorią i Bologna która zremisowała w meczu wyjazdowym z Mistrzem kraju Interem Mediolan. Goście nie stracili bramki grając na wyjeździe z Interem więc czemu tego sukcesu nie mieli by powtórzyc z przeciętnym Lazio.
Grając na zero z tyłu może uda im się coś ustrzelić z szybkiego kontrataku lub ze stałego fragmentu gry.
W poprzednim sezonie spotkanie miedzy tymi zespołami na boisku w Rzymie zakonczyło się remsem 0-0 ale podbudowani gracze Bologny dobrym meczem w zeszłym tygodniu z Interem mogą pokusisc się w tym spotkaniu nawet o zwycięstwo ;)

⛔ 100
 
popek21 0

popek21

Użytkownik
Ruch Chorzów-Legia Warszawa
do przerwy/koniec
2/2
4.33
Bet365

Przed nami niedzielny mecz 5-tej kolejki ekstraklasy pomiędzy zasłużonymi zespołami w polskiej piłce nożnej, jednak Ruch jak i Legia w tym sezonie nie zachwycają.
Na 4 dotychczasowe mecze gospodarze zdobyli jak narazie 4 pkt a goscie 6. Jeśli chodzi o Legie to jest to zapewne zawód dla kibiców jak i dla klubu...po letnich zakupach Legioniści wzmocnieni kilkoma obcokrajowcami mieli walczyć i mistrzostwo Polski. Za nami dopiero 4 kolejki więc mają jeszcze czas na przebudzenie...myślę że to może nastąpic własnie w tym meczu.
Uważam że goście tego spotkania po dwutygodniowej przerwie na reprezentacje będą głodni gry jak i zwyciestwa i dlatego wyjda wyjatkowo zmotywowani na ten mecz. Myślę ze poradzą sobie z ruchem który sprzedał gwiazdy swego zespołu Andrzeja Niedzielana Artura Sobiecha. Bez nich gospodarze już nie strzelają tyle goli i ich gra nie jest już tak dobra dla oka.​

⛔ 100
 
D 0

dkowka

Użytkownik
Spotkanie: GP Włoch:Zakończy w najlepszej 6
Typ: Robert Kubica
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jako że jest to mój pierwszy typ na forum to witam wszystkich serdecznie i życzę szczęścia w typowaniu zarówno Wam, jak i mi ????
Dziś o godzinie 14 rozpocznie się kolejny odcinek serialu pt. Formula 1 zatytułowany Grand Prix Włoch. W głównych rolach znów wystąpią ekipy z 3 wiodących teamów czyli McLaren, Red Bull oraz Ferrari. Szczególna presja będzie spoczywać na tej ostatniej stajni, dla której jest to wyścig domowy i wydaje się, że GP Włoch to ostatni dzwonek na to aby realnie włączyć się jeszcze w walkę o tytuł mistrza świata konstruktorów, a wygrana da Alonso przedłużenie szans na wywalczenie miana najlepszego kierowcy globu. Jako, że o mistrzostwo walczy nadal 5 kierowców to sądzę, że każdy z nich wypruje sobie flaki aby być przed resztą, a to się wiąże z ryzykiem i jazdą &quot;na krawędzi&quot; a niejednokrotnie Hamilton czy Vettel tą krawędź przekraczali eliminując z wyścigu nierzadko nie tylko siebie. Taka kolej rzeczy daje szansę zaistnienia kierowcom &quot;drugiej linii&quot; spośród których Roberta uważam za najlepszego. We wczorajszych kwalifikacjach zabrakło mu szczęścia, gdyż swojego najszybszego kółka nie ukończył decydując się na zjechanie na wymianę opon. Pozostanie wtedy na torze prawdopodobnie zapewniłoby mu miejsce startowe przed Hulkenbergiem i Rosbergiem, ale jak to mówią - co sie odwlecze to nie uciecze i Robert pokaże wszystkim , że Renia jest szybsza od Mercedesa oraz Williamsa.
Reasumując - nie wierzę w to, że bolidy McLarena, Ferrari i Red Bulla w komplecie dojadą do mety bez żadnych incydentów - nie mówiąc już o czołowych 6 pozycjach. Upatruje tutaj szansy dla Roberta, a kurs na to, że znajdzie się on w czołowej 6-ce jest jak najbardziej zachęcający.

⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: GP Włoch
Typ: Czy Lewis Hamilton (GBR/McLaren)
znajdzie się w top 3? NIE
Kurs: 1.95
Buk: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się GP Włoch na Monzy, typuje że Hamiltona nie będzie dziś na podium, a to dlatego że w kwalifikacjach zajął dopiero 5 miejsce a przed sobą ma Webbera dwa Ferrari i partnera z teamu. Webber na pewno nie odpuści bo to chyba ostatni sezon gdzie jest tak blisko MŚ, więc bardziej będzie walczył o to by nie dać się wyprzedzić przez Hamiltona aby nie stracić punktów w klasyfikacji generalnej bo na tym torze Red Bull jest słabszy niż MC. A pozatym u Hamiltona w kwalifikacjach można było zobaczyć kilka jego błędów, więc jeśli nie dojedzie do mety to sensacji nie będzie bo jego styl jazdy na tym torze mu nie pomoże zwłaszcza że za sobą ma Vettela.

✅ 95
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Deportivo (0:1)
Typ:1
Kurs:2.45
Buk: unibet
Analiza:

Sevilla zanotowała bardzo udany start w rozgrywkach Primera Division i jest zdecydowanym faworytem z starciu z Deportivo. Bukmacherzy za jej zwycięstwo oferują kurs ok. 1.50. Szału nie ma, ale kurs wydaje się być oszacowany dobrze. Pod koniec okienka Sevilla pozyskała Alexisa ( Valencia ) i wypożyczyła z Barcelony Caceresa. Do Arsenalu odszedł zaś Sebastien Squillaci ( wszyscy ci zawodnicy to obrońcy ). Deportivo podejmowało Saragossę i niczym specjalnym się nie wyróżniło. Obie jedenastki mogły rozstrzygnąć mecz na własną korzyść, ale ostatecznie skończyło się na 0:0. Sevilla na inaugurację strzeliła 4 bramki, mam więc podstawy przypuszczać, że na grając na własnym obiekcie, także będzie trafiać do siatki rywali. Czy Deportivo dotrzyma kroku gospodarzom, mam już wątpliwości, bo mecz inauguracyjny takich przesłanek nie daje. Statystyki H2H każą zachować ostrożność, gdyż Deortivo nie należy do ulubionych rywali zespołu z Ramon Sanchez Pizjuan. Na szczęście w ostatnich latach Sevilla przerwała niekorzystną passę i radzi sobie dobrze. Liczę więc, że i tym razem będzie podobnie i 3 punkty zostaną w Sevilli. Kurs 1.50 za bardzo mnie nie przekonuje, sięgnę więc po handicap 1(0:1)AH

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa strzeli w obydwu połowach
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17 Ruch na własnym stadionie podejmie warszawską Legie. Ja stawiam na takie rozstrzygnięcie, gdyż &quot;wojskowi&quot; mają do wyrównania pewne rachunki z &quot;Niebieskimi&quot;. Przecież to własnie Ruch Chorzów na początku wyeliminował Legie z Pucharu Polski a potem, zrzucił ich z miejsca premiowanym awansem do Ligi Europy. Teraz sytuacja moim zdaniem może się diametralnie odwrócić. Legia posiada znacznie większy potencjał w ataku, Chinyama, Mezenga, Cabral, Iwański itd. Wkońcu ten skład musi zacząć wygrywać i grac efektownie jak i efektywnie. Jeśli Legia marzy o mistrzowie czas zacząć wygrywać.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Turcja v USA
Typ: USA over 88,5
Kurs: 1.775
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Finał MŚ w koszykówce panów. Wygrają oczywiście Amerykanie, pytanie tylko jak wysoko. Turcy wczoraj w półfinale z Serbią mieli furę szczęścia, wygrali 1 pkt. po koszu w ostatniej sekundzie meczu. Do przerwy przegrywali 7 pkt. i grali dość przeciętnie. Po przerwie lepiej, ale według mnie mogą nie wytrzymać fizycznie meczu z Amerykanami. I tak zrobili jużbardzo dużo awansując do finału. Amerykanie do tej pory trochę grali na niepełnych obrotach. Wypracowywali sobie przewagę10 pkt. w meczach pucharowych i taką utrzymywali do końca meczu. Tym razem sądzę, że w finale zagrają do końca w pełni zmobilizowani i skoncentrowani i wygrają dość wysoko. Postawię over punktowy USA. Amerykanie rzucili już 754 pkt. w 8 spotkaniach, co daje 94 pkt./mecz. W 6 zanotowali więcej niż wyznaczona granica, choć wynik trochę zawyża Angola, która straciła 121 pkt. po prostu dała sobie zupełnie spokój z defensywą w meczu 1/8 finału. Turcy tracą średnio tylko 64 pkt./mecz, tylko, że Chiny czy WKS zdobywały w meczu 40 pkt. Serbowie wczoraj już 82 pkt. rzucili więc sądzę, ze Amerykanie postarają się o 90 pkt. Turcy może będą dotrzymywali korku przez pierwszą połowę, ale potem na pewno Amerykanie odjadą, albo odjadą na początku i potem będzie luźny mecz. Tak czy inaczej 90 pkt. powinni uzbierać.

⛔ 100
 
R 0

rosi188

Użytkownik
Tippeligaen
Spotkanie: Valerenga - Stabaek
Typ: over 3,5 gol
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Valerenga grajac u siebie w tym sezonie strzeliła aż 34 bramki w 10 spotkaniach tracąc 7 goli. Ostatnie 4 spotkania u siebie kończyła rezultatem over 3,5 gola. Dodatkowo rywal to drużyna bardzo wymagająca, grająca dobrze na wyjazdach 3-4-3 z bilansem bramek równym 15-15. Mysle ze nie powinno byc problemow z uzyskaniem overa w tym spotkaniu. Pozdrawiam.

✅ 140
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Argentyna
Typ: Argentyna
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: W meczu o 5 miejsce MŚ koszykarzy aktualny Mistrz Europy, Hiszpania, zmierzy się z Argentyną. Dla obu ekip taki wynik to z pewnością rozczarowanie, a 5 miejsce nie usatysfakcjonuje nikogo. Nie jest to także mecz tak ważny, jak te, które rozgrywają się o medale, dlatego niekoniecznie jest traktowany przez graczy bardzo poważnie. Trochę dziwię się więc, że ekipa Hiszpanii jest tak dużym faworytem bukmacherów. W meczu o miejsca 5-6 Hiszpanie pokonali wysoko Słoweńców, jednak jeszcze na minutę przed końcem 3 kwarty przegrywali. Argentyńczycy z kolei także dość wysoko ograli Rosjan, którzy przecież wczoraj w spotkaniu o 7 miejsce pokonali Słoweńców. Potencjał obu ekip jest wyrównany, choć oczywiście Hiszpania z P. Gasolem czy Argentyna z M. Ginobilim byłyby nieporównywalnie silniejsze i mogłyby przeciwstawić się nawet ekipie USA. Hiszpanie mają Navarro, Garbajosę, który niespodziewanie gra dobrze, oraz M. Gasola, Argentyna zaś Oberto, Delfino, Scolę i Prigioniego. Właśnie Scola jest wielką gwiazdą tych MŚ i prowadzi Argentynę do wygranych. W spotkaniu z Litwą się nie udało, ale ogranie Brazylii, Rosji oraz wyrównany bój z Serbią pokazują, że zespół ma potencjał na to, by pokonywać ekipy o porównywalnej klasie, co Hiszpania. Zupełnie więc niezrozumiałe dla mnie są kursy na ten mecz, bo uważam, że Argentyńczycy mają co najmniej takie same szanse, jak Hiszpanie, by zająć w turnieju 5 miejsce.

✅ 250
 
R 0

remigius777

Użytkownik
Mainz-Kaiserslautern
typ:1
kurs:2,10
buk:bet-at-home

Dzis szukając meczu z przyzwoitym kursem,postanowiłem postawic na mainz.Są oni typową drużyną własnego boiska,kaiserslautern zaczęło sezon świetnie od 2 wygranych(min bayern popłynął 2:0).Mainz jednak w poprzedniej kolejce pokazał że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.Przegrywał przecież po 30 minutach w Wolfsburgu aż 3:0,a jednak wygrał ku zdziwieniu wszystkich dzięki świetnej grze w ataku 4:3!Pokazało to że tworzą drużynę i że walczą do końca,Kaiserslautern jest natomiast beniaminkiem i myślę że w tym meczu nie dadzą rady.Obydwie drużyny w 2 meczach uzyskaly komplet punktów więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie.Wygrana Mainz

✅ 110
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Ups, zły format, kliknąłem przez przypadek wyślij zamiast zmienić na odpowiedni, a kopiowałem a działu US Open.

Novak Djokovic vs. Rafael Nadal.
1
Unibet
3.55


Już wiemy, że Federer USO nie wygra, czyli mój długoterminowy zakład wziął w przysłowiowy łeb. Djokovic rozegrał kapitalne zawody z Federerem i zaznałem dziś rano ciężkiego ćwieka widząc kurs 3.50 na Serba. Rafa do tej pory miał łatwych przeciwników i trudno tak naprawdę wywnioskować w jakiej jest formie. Przypomnę, że przed USO grał bardzo słabo. Hiszpan średnio radzi sobie z hard hitterami. Novak nie jest klasycznym, ale potrafi grać takim stylem i to bardzo dobrze. Nie dopuszczam myśli, że Serb nie wytrzyma kondycyjnie. To jest finał i będzie grał na 200%, a tak długo jak będzie stał na korcie, tak długo będzie dla rywala niebezpieczny. 3.50 to value bez dwóch zdań.

Redwitz // Spotkanie zostało przełożone na 13.09. Nie skopiowałeś do odpowiedniego tematu Analizy, więc Typ nie jest podliczany.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: USA - Turcja
Typ: Do przerwy : USA (-5.5 )
Kurs: 1.90
Buk: Tobet
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się finałowe spotkanie po między USA a Turcją . Zdecydowanym faworytem tego meczu są gracze z Ameryki . Lecz uważam iż nie będzie tak łatwo jak do tej pory . USA jak i Turcja wszystkie mecze mundialu wygrali . Postawiłem iż USA będzie prowadzić do przerwy 6 lub większą ilością punktów , i myślę iż to jest jeden z pewniejszych typów z kursami 1.9 + na dzisiejszy dzień . Wczoraj Amerykanie pokonali Litwę 89:74 ( 42:27 ) . W II połowie już było widać iż oszczędzali się na WIELKI NIEDZIELNY FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN . Typ uznaję na 90 % pewny i polecam go za grubszą kasę . PozdrAwiam .

✅ 90
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie : Serbia - Litwa ( Over/Under 165,5pkt)
Typ: Over 165,5
Kurs: 1,90
Buk: bet365
Analiza: Witam, dziś godz 18 rozpocznie się spotkanie na mistrzostwach świata w koszykówkę mężczyzn. Obie drużyny pokazały na tych mistrzostwach doskonałą formę. Mecz nie jest o pietruszkę lecz o 3 miejsce czyli brązowy medal. Wszystkie znaki na niebie wskazują, iż będzie to wyrównane spotkanie. Uważam, że gdyby Litwa pokonała USA zdobyłaby 1 miejsce. Jednak na USA nie ma siły w tym turnieju. Dla obu ekip 3 miejsce będzie dużym osiągnięciem. Jednak do rzeczy. Spójrzmy na kilka spotkań obu drużyn:
Serbia vs. Turcja P - 82:83
Serbia vs. Hiszpania Z - 92:89
Serbia vs. Chorwacja Z - 73:72
Argentyna vs. Serbia Z - 82:84
Serbia vs. Australia Z - 94:79
Jordan vs. Serbia Z - 69:11

USA vs. Litwa P - 89:74
Litwa vs. Argentyna Z - 104:85
Litwa vs. Chiny Z - 78:67
Liban vs. Litwa Z - 66:84
Litwa vs. Francja Z - 69:55
Hiszpania vs. Litwa Z - 73:76
Plan jest taki: obie ekipy rzucają sporo za trzy z duża skutecznością, do czego nas przyzwyczaili. I sumie przekraczają założony próg punktowy.

W ramach żaru dodam że mam 100% skuteczności na minus, więc jeśli ktośchce sporo zarobić niech stawia odwrotnie niż ja ???? pozdro

✅ 90
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Pittsburgh Steelers - Atlanta Falcons
typ:pittsburgh Steelers (+2.5)
kurs:1.95
buk: Pinnacle

Z jednej strony sprawa wydaje się prosta. Matt Ryan czy Dennis Dixon? Ben Roethlisberger nie zagra dzisiaj, Steelers zdecydowali, że jego miejsce zajmie wspomniany Dennis Dixon. A jak spojrzy się na samych QB i ich dokonania to można odnieść wrażenie, że jest w miarę oczywiste, który zespół wygra mecz. Do tego Falcons nie mają większych problemów kadrowych, ekipa jest zdrowa i zmobilizowana, żeby wywalczyć o miejsce w play off. Z tego co widzę tak też ocenia większość osób do tej pory. No cóż, Dixon dotychczas ma jeden start za sobą, poza tym, że pokazał iż potrafi nieźle biegać z piłką, nic szczególnego w tym meczu nie pokazał.


Jednak nie zapominajmy, że na Heinz Field wygrać jest zawsze ciężko. Bez względu na to czy Big Ben jest w składzie czy nie. Można spodziewać się, że Pittsburgh będzie stawiał w dużej mierze na grę akcjami biegowymi, żeby nie oczekiwać cudów po swoim niedoświadczonym rozgrywającym. Do tego gospodarze mają przecież bardzo dobrą, twardą defensywę. Steelers to ogólnie naprawdę dobry zespół. Utalentowani defensorzy i formacja ofensywna, wszyscy dadzą z siebie sto procent albo nawet więcej w sytuacji w jakiej się znaleźli, bo nie będą mieli innego wyjścia żeby wygrać. Ich najlepszy zawodnik nie zagra, ogrom osób patrzących na ten mecz ocenia, że Falcons w tej sytuacji powinni wygrać. Osobiście nie jestem tego taki pewien. Z jednej strony mamy zespół, który myśli na zasadzie - Big Ben nie zagra, to będzie łatwiejszy mecz i wygramy bez problemów. Z drugiej - nasz podstawowy zawodnik nie gra, wszyscy myślą, że nie potrafimy bez niego wygrać, musimy wyjść na boisko i pokazać, że są w błędzie. Nie zdziwię się jeśli Falcons nie przystąpią do meczu skoncentrowani w stu procentach. W sporcie jakoś tak jest, kiedy najlepszy zawodnik drużyny przeciwnej nie zagra, to zawsze następuje jakieś przedmeczowe rozluźnienie i spokojniejsze podejście do meczu. Uważam, że ekstra motywacja pozwoli Steelers na podjęcie równej walki, mecz powinien być wyrównany a gospodarze mają spore szanse na wygraną. Falcons w następnej kolejce grają z Cardinals, więc nawet jeśli dziś nie wygrają to nic się nie stanie, przecież z ekipą bez Warnera na pewno będzie sukces w razie czego, prawda? Uważam, że psychologia w tym meczu odegra decydujące znaczenie i ekstra zmotywowana ekipa Pittsburgh Steelers po równym, ciekawym meczu mogą odnieść sukces. A jeśli nawet wygrają Falcons to nie powinno to nastąpić różnicą większą niż trzech punktów.

✅ 95
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Spotkanie: Genoa - Chievo
Typ: Połowa meczu 1
Kurs: 2.25
Buk: Expekt

Dziś o godzinie 15:00 dojdzie do pojedynku w drugiej kolejce Serie A pomiędzy drużyną Genoa i Chievo. W pierwszej kolejce drużyna z Genoi wygrała na wyjeździe z Udinese 1-0 a Chievo ograło na własnym terenie Catanie 2-1. Myślę jednak, że w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden i będzie to zespół gospodarzy, który jest królem własnego terenu. Co pokazali w zeszłym sezonie. Dodatkowo wzmocnili się o kilku klasowych piłkarzy. Rafinha czy Veloso zapewne pomogą dziś w odniesieniu zwycięstwa. Szkoda tylko, że Luca Toni nie zagra w tym meczu, ale duet Palacio - Sculli zapewne zaaplikuje jakieś gole. Chievo powinno zostać w tym meczu zmiażdżone. Już od pierwszych minut będziemy świadkami ostrego naporu Genoi i zapewne strzelą jakąś bramkę. Myślę, że śmiało można grać ten zespół do przerwy!

⛔ 100
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Buk: Betsafe

43 derby Rzeszowa. Jak dotąd 17:14 dla pasiaków i 11 remisów, lecz 4 mecze spośród ostatnich dwóch lat wygrywali zawsze biało-czerwoni. W ekipie Resovii nastąpiła przed tygodniem zmiana trenera (został nim drugi trener) i od wyniku derbów zależy jego przyszłość. Tydzień temu Resovia rozegrała mecz na 105-lecie klubu z Wisłą Kraków, który przegrała 1:2 po dość dobrej grze w porównaniu z tym co grała za Copjaka. Stal natomiast jest obecnie dobrze ułożonym zespołem i nie będzie chciała po raz kolejny przegrać meczu derbowego. Myślę, że przerwą serię zwycięstw Resovii, ale nie zdołają jej pokonać, bo jak wiadomo w meczach ligowych nieliczni wywożą z Rzeszowa punkty, gdyż stadion przy Wyspiańskiego jest bardzo mocnym atutem pasiaków. Obu ekipom marzą się 3 punkty i dominacja przez pół roku w mieście, ale mecz zakończy się bramkowym remisem.

⛔ 100
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Spotkanie : Serbia - Litwa
Typ: Litwa +5
Kurs: 1,94
Buk: pinnacle
Analiza: Dziś o godz. 18 rozpocznie się spotkanie, które wyłoni nam drużynę z brązowym medalem MŚ w koszykówkę mężczyzn. Obie ekipy pokazały nam znakomitą formę, ogromne emocje, zwłaszcza Serbowie. Spotkanie zapowiada się ponownie na wyrównane, drużyna z bałkan jest faworytem spotkania, lecz czy na pewno? Wczorajsza porażka niestety wpłynie na psychikę graczy, a Serbowie dosyć emocjonalnie podchodzą do sprawy ;). Litwa natomiast przegrała dopiero 1 mecz, jest rozpędzona mimo braków kadrowych, nie ma nic do stracenia, na pewno mając taką kadrę są zadowoleni z dojścia aż tak daleko. Z drugiej strony może ta porażka przerwała definitywnie tą serie? Kibicuje gorąco Srbiji, ale kursy powinny być bardziej wyrównane, dlatego skorzystam z tego handicapu, zwłaszcza że czeka nas zapewne ponownie wyrównane spotkanie.

✅ 94
 
nowako 0

nowako

Użytkownik
Spotkanie : Birmingham-Liverpool
Typ:2
Kurs:2.10
Bukmacher: Sportingbet

Witam dzisiaj o godzienie 17:00 rrozpocznie sie spotkanie w Premier League
pomiedzy druzyna Birmingham ktore po 3 kolejkach zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktow bilansem 1-2-0 druzyna gospodarze rozegrali spotkania z boltonem na wyjezdzie remisujac 2:2 z blacburn wygrywajac u siebie 2:1 oraz na wyjezdzie z sanderlandem remisujac 2:2 natomiast ich przeciwnik druzyna Liverpool po 3 kolejkach z dorobkiem 4 punktow zajmuje 15 stej miejsce w tabeli z bilansem 1-1-1 druzyna gosci rozegrala ciezke mecze na poczatku sezonu remisujac z Arsenalem u siebie 1:1 przegrywajac na wyjezdzie z Manchesterem City 3:0 i wygrajac u siebie z West Brom. 1:0. Wydaje mi sie ze po kiepskim poczatku druzyna gosci chcac odrobic strate punktowa wygra w tym spotkaniu

⛔ 100

Redwitz // Powtórzony Typ.
 
B 0

byku

Użytkownik
Spotkanie: Getafe - Levante
Typ: 1
Kurs:1,55
Buk: Expect

Analiza: Nie będzie to może zbyt rozwinięta analiza, ale treściwa i oparta przede wszystkim na tym co widziałem w ostatniej kolejce. Oglądałem mecz Levante z Sevillą, który szczególnie jeśli chodzi o Levante mnie rozczarował. Po beniaminku spodziewałem się o wieeele więcej mimo, że grali z niezłą druzyną, którą jest Sevilla. Mówie niezłą ponieważ lubią grać w kratkę, szczęgólnie jeśli chodzi o wyjazdy. Po pierwszym meczu może głupio prorokować ale wg. mnie Levante to główny kandydat do spadku do Segunda Division. Prezentowali poziom i styl piłki, który nie pasuje do Primera Division. Jeśli chodzi o Getafe pierwszy mecz przegrali na wyjeździe z Espanyolem 1-3. Meczu nie oglądałem więc się nie wypowiadam na jego temat, ale Getafe w tamtym sezonie było solidną drużyną, która uplasowało się w środku tabeli i nie powinni mieć problemów z pokonaniem słabego beniaminka. Historia meczów z udziałem obu drużyn od roku 2000 prezentuję się następująco: GETAFE - 3 zwycięstwa, 3 razy był remis i 2 razy zwycięstwo odniosła drużyna LEVANTE.

✅ 55
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiaj w polskiej ekstraklasie odbędą się 2 spotkania: Ruch Chorzów - Legia Warszawa, oraz Polonia Warszawa - Korona Kielce. Według mnie w meczu Ruch Chorzów - Legia Warszawa nie będziemy oglądać zbyt wielu goli, a to dlaczego ? Dlatego, że obie drużyny ich zbyt wiele nie zdobywają. Gospodarze spotkania to Ruch Chorzów, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 13 mając na swoim koncie 4 punkty: 1 zwycięstwo, 1 remisy. oraz 2 porażki stosunek bramkowy &quot;Niebieskich&quot; wynosi 4:4. Kolejne mecze Ruchu Chorzów to: 0:0 w Gdańsku, 2:0 z Wisłą w Chorzowie, 2:3 w Bełchatowie z GKS-em, oraz 0:1 w Zabrzu z Górnikiem. Goście to Legia Warszawa zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na miejscu 9, mając na swoim koncie 6 punktów: 2 zwycięstwa oraz 2 porażki, stosunek bramkowy &quot;Legionistów&quot; wynosi 3:6. Kolejne mecze Legii to: 0:3 w Warszawie z Polonią, 2:1 z Cracovią, 1:0 we Wrocławiu ze Śląskiem, 0:2 w Warszawie z GKS-em Bełchatów. Patrząc na ilość bramek jakie strzeliły oba zespoły jak do tej pory można się martwić o gole w dzisiejszym spotkaniu: Ruch -4, natomiast Legia - 4. W ostatnich spotkaniach ligowych żaden z tych zespołów nie zdobył nawet bramki, myślę że dziś będziemy świadkami jednej bramki, a dla którego zespołu? To się okaże po meczu.

✅ 160
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom