>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis SINGIEL: Forli 3 (Włochy), twarda (w hali) - Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kotov P. vs Arnaboldi A.
Typ: Dokładny wynik : 2:1
Kurs: 4.10
Bukmacher: STS
Analiza:

Arnaboldi nIe wygrał w bezpośrednim starciu z Pawłem na turnieju Pau challenger 2021 (Francja) seta i nie wygrał seta w Niemczech na turnieju Koblenz challenger 2019, czyli rozegrał dwa mecze z Pawłem i dwa mecze przegrał,wynikiem 2:0. Oglądałem ostatni mecz Arnaboldiego z Pawłem, który odbył się na turnieju Francji i widziałem chwile, w jakich Arnaboldi miał dużą szansę na wygranie jednego seta.Arnaboldi na turnieju we Włoszech wygrał mecz z Nardi,Pervolarakis,Brouwer, i w meczu z Nardi oraz w meczu z Brouwerem mógł najzwyczajniej w świecie przegrać,były to ciężkie mecze dla Arnaboldiego.Mecz Arnaboldiego z Pawłem widzimisię tak, albo będzie 2:0 dla Pawła ablo 2:1 dla Pawła.Ja typuje 2:1. Szanse na poniżej 20.5 gema to 35% na powyżej 20.5 gema 65%. Oczywiście procenty sam wymyśliłem.Paweł Kotov nie gra na turnieju we Włoszech lepiej!grał ostatnio przed turniejem we Włoszech tak dobrze, jak teraz gra na Forli 3 challenger 2021.Liczę, że Arnaboldi(Włoch) w domu wygra seta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +9
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Klingenthal - konkurs
Godzina: 16:00
Spotkanie: Klasyfikacja końcowa
Typ: Lindvik 1-3
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Marius po dość niemrawym początku sezonu przełamał się tydzień temu w Wiśle i stanął na podium. Widać że zaczyna w końcu skakać stabilnie i dobrze technicznie. Wczoraj zabrakło mu do podium około 4pkt i zajął 9 miejsce. Dziś sądzę że zaprezentuje się dużo lepiej i powalczy o podium, bo z pewnością stać go na to. Kursy na jego miejsce na pudle są znacznie przesadzone, dlatego próbuję to wykorzystać.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1467
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:Furth- union Berlin
Typ:Union Berlin +1.5 bramki
Kurs1.95
Bukmacher:Betclic
Analiza:

Witam.
Furth outsider Ligi z 1 punktem na koncie nie zachwyca w tym sezonie, wręcz dostaje łomot od każdego. Na 14 spotkań tylko jeden punkt i 46 bramek straconych to fatalny wynik. Przyjezdza do nich dziś ekipa z Berlina znajdująca się na 6 pozycji z realna szansa na wejście do top 4 bez większych absencji w składzie oraz całkiem ciekawymi ostatnimi wynikami. Moim zdaniem w tym meczu Berlin strzeli minimum 2 bramki, zespół Furth wyraźnie odstaje od Ligi a union ma świetnego przeciwnika żeby dość pewnie dopisać 3 punkty do Tabeli I włączyć się o walkę o puchary. Nawet gdyby mecz miałby być mega ofensywny z dwóch stron, bo tak jak wiadomo, kazda seria może byc przerwana, to jednak myślę że Union tak czy siak 2 bramki powinien zaaplikować słabej i niezorganizowanej obronie Furth.
Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HockeyEttan Sodra
Godzina: 16.00
Spotkanie: Skovde - Tyreso Hanviken
Typ: Skovde
Kurs: 2.9
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Skovde nie jest "kopciuszkiem" szwedzkiego hokeja na lodzie. W sezonie 1982/83 brało udział w rozgrywkach na najwyższym poziomie elitarnej serii (obecnie SHL), a także grało w HockeyAllsvenskan (sezon 2004/2005). Tegoroczny Allettan jednak rozpoczęło w najgorszy możliwy sposób, czyli dwiema porażkami z rzędu (zero strzelonych bramek i aż dziewięć straconych). Ale te porażki były z solidnymi zespołami (wyjazd Kalmar 0:6 i dom Vimmerby 0:3). Skovde ma dość kompetentny zespół "na papierze" (w którym się wyróżnia były gracz Bjorkloven, doświadczony środkowy Kristoffer Soder oraz młodziutki goalie Fritz Abrahamsson). Obrońca Anton Sundin nabawił się urazu ostatnio (nie dotrwał do końca spotkania z Kalmar), ale dzisiaj powinien być gotowy do gry. Inny defensor Max Kardevall chorował ostatnio i jego gra dzisiaj stoi pod znakiem zapytania. Do gry natomiast wraca skrzydłowy David Lundmark podobnie jak obrońca Adam Thilander.
Hanviken pozytywnie zaskoczyło wszystkich w tym sezonie, ale teraz "poprzeczka powędrowała w górę". W pierwszym spotkaniu Allettan była wysoka domowa wygrana z Kalmar 5:2, ale Huddinge ostatnio przejechał się u siebie po Tyreso wygrywając 5:2.
Początek Allettan dla Skovde IK był zupełnie nieudany i dzisiaj w Billingehov gospodarze chcą wreszcie zapunktować przy dużym wsparciu swoich fanów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA 1
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Maritzburg United - Stellenbosh
Typ: Over 3 azjan
Kurs: 4,5

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Obydwa zespoły mają w ostatnim czasie słabą formę i nie wygrywają nic, jednak w ich meczach sporo bramek pada. Gospodarze przegrali ostatnio 3:2 i grali dobrze, a od 3 meczów regularnie zdobywają gole. Goście przegrali na wyjeździe tylko raz na ostatnich pięć spotkań. Maritzburg jest w tabeli niżej o 5 miejsc i wygrana da im tutaj zwiększenie przewagi nad strefą spadkową. Goście z takim przeciwnikiem powinni być zmotywowani do ostrej rywalizacji, ponieważ wygrana da im awans do czołowej trójki. Pomiędzy tymi drużynami w ostatnim roku padło również sporo bramek w dwóch spotkaniach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +330
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie liga niemiecka
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Munchen - Koln
Typ: Koln w regulaminowym czasie
Kurs:5,75
Bukmacher: STS
Analiza:

Wielokrotny mistrz Niemiec ekipa Munchen podejmuje gosci z Koloni. Czy pod wzgledem rosteru mozna porownac obie ekipy? raczej nie , bo zdecydowna przewage maja gospodarze, doswiadczenia na wielu szczeblach klubowej rywalizacji. Mieszanka mlodosci i rutyny. Poprzedni seon niezbyt udany w tym robia wszystko by odzyskac tytuły. Dobra postawa w lidze mistrzow. Koln tez nieze wyglada w tym sezonie ale ostatnie dwa mecze jakby nie wyszły, jednak maja tam kim grac, na pewno sa w stanie wrocic do dobrej gry. Dlaczego wiec Koln a nie Munchen? Dla mnie kluczem jest tutaj wystep Munchen w lidze mistrzow. Maja trudnego rywala i osiagneli dobry rezultat w Finlandii i za dwa dni gaja rewanz. Czy rzuca wszystko na szale dzis? czy zagraja mocny mecz? Nie musza tego robic , prowadza w tabeli ligowej, moga wszystko podporzadkowac temu meczowi w CHL bo celem jest awans. Bardziej wiec gram przeciwko ekipie Munchen niz za ekipa z Koln, jednak licze ze goscie moga skorzystac z niekoniecznie stu procentowego podehscia do tego pojedynku

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1349
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Typ: Eintracht over 5,5 rzutu rożnego
Kurs:
2,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeden z kolegów już wrzucił analizę na temat tego pojedynku. Mam podobne zdanie i uważam że będzie to mocno overowe spotkanie z atakami z obu stron i dużą liczba sytuacji podbramkowych. Na tę chwile gospodarze legitymują się bilansem 1-4-1 na własnych śmieciach i bilans bramkowy 6:6, także nie za bogato jeśli chodzi o bramki. Jednak widać małe światełko w tunelu patrząc na ostatnie cztery gry gdzie zawsze strzelali po dwa gole. Goście to Top 3 jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Obie drużyny mają jedną wspólną cechę, a mianowicie statystyki rzutów rożnych w grach u siebie mają niemal identyczne. Frankfurt średnia 6,33 rożnego na mecz, a "Aptekarze" średnia 6 rożnych. I ja właśnie idę dzisiaj w kierunku właśnie tego stałego fragmentu gry gospodarzy. Patrząc statystycznie gospodarze tylko raz na sześć gier domowych nie pokryli zakładanego przeze mnie overa (Lipsk 5 rożnych), pozostałe gry kończyły się z co najmniej 6 rożnymi na koncie miejscowych. Liczę dziś na kontynuację serii i przynajmniej 6 "rogali" graczy z Frankfurtu.

190
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1350
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - włochy 1.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sassaulo vs Lazio
Typ: over 2.5/bts
Kurs: 1.87
Bukmacher: sts
Analiza:

Witam. Po wczorajszym niepowodzeniu dzisiaj przenosimy się do Włoch. Sassuolo podejmie Lazio. Rzymianie jak zwycięża zrównają się punktami z Juve, które wczoraj znów straciło punkty. Głównym czynnikiem dla którego stawiam na ten typ jest forma gości na własnym obiekcie. W ostatnich 5 spotkaniach zdobytych 9 bramek. Stracili również w każdym spotkaniu analizując ostatnie 5 meczy a stracili dokładnie rowniez 9. Zdołali strzelić bramkę Interowi, 2 bramki zaaplikował Napoli. Kazdy z tych 5 spotkań kończył się bts/+2.5. Wyjazdowe mecze Rzymian prezentują się . 10 bramek zdobytych, tylko w jednym meczu przeciwko Napoli. Stracili 9 bramek, w jednym meczu czyste konto (mecze wliczone są z LE) w seria A musimy dołączyć 2 porażki, 4-1 z Verona i 3-0 z Bologna. Reasumując Lazio na 5 ostatnich wyjazdów (licząc tylko seria A) to 5 x over 2.5 w tym 3x bts. Typ z dużym prawdopodobieństwem. Mam nadzieję że będzie to ciekawe spotkanie, które Rzymianie będą chcieli wygrać więc wyjdą nastawieni na zdobywanie bramek a Sassaulo wie jak na swoim stadionie zdobywa sie bramki.
Powodzenia i pozdrawiam.

87
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Atletico Madryt
Typ: powyżej 25.5 fauli
Kurs: 1.77
Bukmacher: betfan
Analiza:
Mecz na szczycie, takie derby jak dawniej Barca vs Real, emocje trochę inne ale nadal jest to spotkanie emocjonujące !
Statystykami nie będe dużo tu czarował, Atletico więcej fauluje , średnio łapie ok 15 fauli , Real gra przy piłce więc tych fauli mniej - dużo zależy z kim grają...
Sędziuje Hiszpan Lahoz a więc dużo gwiżdże , dużo pokazuje kartek.
Spodziewam się dużo walki w środku pola, dużo przerywania ataków bo każdy będzie chciał być przy piłce, absurdem byłoby dać grać Realowi swój futbol i czekać co się wydarzy.

77
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Napoli vs Empoli
Typ: Empoli over 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic


Empoli w statystyce średniej ilości rzutów rożnych na mecz w tym sezonie Serie A zajmuje trzecią lokatę ze średnią 5.8 rr/mecz, lepsi od nich pod tym względem są jedynie Inter i Roma. Linie 4 rożnych pokryli w 13 na 16 spotkań. Wartym uwagi jest fakt, iż w każdym dotychczasowym meczu rozgrywanym z zespołem z top 8, czyli z Juventusem, Romą, Atalantą, Interem, Lazio i Fiorentiną nabijali 4 lub więcej rożnych. Dzisiaj mecz przeciwko Napoli, które zagra bez lidera środka obrony - Koulibaly'ego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: obie strzelą TAK
Kurs: 2.30
Bukmacher: BETFAN (matchday boost)
Analiza:

W ostatnich 3 ligowych pojedynkach u siebie przeciwko Atletico Real nie stracił gola. Ta sztuka jednak nigdy nie udała się ekipie „Królewskich” 4 razy pod rząd. Real jest w świetnej formie wygrywając ostatnie 9 meczy biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. W 10 ostatnich wyjazdowych spotkaniach z udziałem Atletico aż 8 razy obydwie drużyny strzelały gole. Jeśli chodzi natomiast o domowe mecze Realu to BTS padł 7 razy na 10 ostatnich pojedynków. Real ma po 16 kolejkach aż 37 strzelonych goli, natomiast Atletico po 15 rozegranych spotkaniach ma 27 bramek na swoim koncie. Obydwie drużyny w lidze tracą też średnio jednego gola na mecz. Dziś liczę na otwarty mecz a nie partię szachów, dlatego stawiam, że obydwie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: 1 i over 1.5
Kurs:
2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21 odbędzie się spotkanie w Primeradivison pomiędzy drużynami Realu I Atletico. Faworytem w tym spotkaniu jest Real który ostatnio prezentuje się z bardzo dobrej strony. Dla Atletico również jest to bardzo ważny mecz ponieważ w przypadku porażki Walka o mistrzostwo może być już nierealna. Real również wie że ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu będzie bardzo ważna w kontekście walki o mistrzostwo. Moim zdaniem gracze Realu będą chcieli pokazać siłę w dzisiejszym spotkaniu I strzelić kilka bramek. Do składu wraca Beznema więc to też będzie na pewno duże wzmocnienie. W mojej opinii dzisiejszy mecz wygra Real w stosunku 2:1.

133
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1301
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom