>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.12.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina:
20:45
Spotkanie: Almeria - Real Madryt

Typ:
C. Ronaldo over 1,5 gola w meczu
Kurs:
3
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Na 14 kolejek w Primera Division Ronaldo w 13 strzelił min 1 gola (tym jedynym meczem była potyczka z Malagą). Ogólnie w lidze strzelone 23 bramki co daje średnią 1,64 bramki na mecz (dla złośliwych dodam, że 7 bramek zdobył z karnego). 19 meczy bez porażki Realu to w bardzo dużej mierze zasługa Ronaldo. Jest łasy na bramki, czasem samolubny i egoistyczny ale to sprzyja mojemu typowi.
TYP DNIA
✅
200

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
17:00
Spotkanie:
UNICS - ŻALGIRIS
Typ:
over 137,5
Kurs:
1.58
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Jak zobaczyłem tę linię to przyznaję, że byłem mocno zdziwiony. Co prawda statystyki nie są tak obiecujące. Na pięć spotkań H2H dwa razy był under i trzy overy, ale nie takie jak można by się było spodziewać po zespołach z takim potencjałem ofensywnym. Faktem jest też, że przyjście ponowne na ławkę trenerską Unicsu Pashutina, trochę zmieniło to ofensywne usposobienie zespołu, ale tam nadal roi się od graczy, którzy w są stworzeni do szybkiej widowiskowej koszykówki, co zresztą pokazali ostatnio wygrywając w Madrycie z wielkim Realem, gdzie rzucili 85 pkt. Podobnie rzecz się ma z Żalgirisem, który również potrafi grać bardzo widowiskowo i ofensywnie. Do takiej linii wystarczy ledwie po 69 pkt dla obu zespołów, co daje tylko nieco ponad 17 na kwartę. Jeśli nie zdarzy się jakiś niewytłumaczalny zastój w ofensywie obu zespołów to o &quot;pokrycie&quot; takiej niewygórowanej linii jestem spokojny. Bet do dubla jak dla mnie idealny.
⛔
100

 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: PlusLiga :siata:
Godzina:
18:00
Spotkanie:
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów
Typ:
Asseco Resovia Rzeszów wygra 3-0
Kurs:
1.96
Bukmacher:
ComeOn

Analiza:
&quot;Czas na przełamanie&quot; tak brzmi hasło przedmeczowe drużyny przyjezdnych. Drużyny który stawia sobie za cel dobre wyniki w walce o najwyższe laury. Ostatni mecz Asseco z Lubinem napawa optymizmem. Goście od tego spotkania zaczynają maraton spotkań, zatem sił i determinacji musi wystarczyć do końca roku bo trzeba rozegrać jeszcze mecz w Lidze Mistrzów, Pucharze Polski i dwa wyjazdowe mecze ligowe. Rzeszów musi zagrać dzisiaj jeszcze agresywniej i wygrywać, zwłaszcza z przeciwnikiem który nie powinien zabierać im setów. Rzeszów jest w dołku, ale nie takim który pochowałby ich świetne umiejętności i efektywność gry zarówno w przyjęciu jak i ataku. Na każdej pozycji goście przewyższają swoich rywali. Biorąc pod uwagę statystyki spodziewam się, że Rzeszowianie wykorzystają dużo lepszy potencjał w ataku (44%) zagrywce (96 asów) oraz jeszcze lepiej zagrają na przyjęciu (44%). W dyspozycji trenera jest najskuteczniejszy zawodnik Schops oraz przyjmujący Buszek. Drużyna po za tym naszpikowana jest zawodnikami: Nowakowski, KOnarski, Achrem, Konarski, Drzyzga, Dryja, Ignaczak.
BBTS Bielsko-Biała zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Ich seria spotkań sięga 4 porażek z rzędu. W tym 3 z nich zakończyły się wynikiem 3-0. W spotkaniach z Kędzierzynem Koźle i Cuprum Lubin nie urwali nawet seta i to na własnym parkiecie. Ten stan rzeczy musi osłabiać gdy od 4 spotkań przed własną publicznością nic się nie punktuje i trzeba zmierzyć się z czołową drużyną ligi. Najlepiej punktujący zawodnik drużyny w ataku to nie atakujący tylko przyjmujący Ferens który po za ostatnim 5 setowym meczem z Jastrzębiem już nie przewodzi tak efektowną grą. Zespół jak to niedawno podkreślił trener Piotr Gruszka ma nie tylko problemy z presją w końcówkach setów, ale i atakiem. Oczywiście obawy o przyjęcie są również uzasadnione bo ono w zespole funkcjonuje na 33% skuteczności.BBTS Bielsko-Biała dotąd rozegrał 3 spotkania z Asseco Resovia Rzeszów w tym jedno na własnym parkiecie, a wszystkie zakończyły się zwycięstwami Asseco w stosunku 3-0.

Rzeszów po za Skra jest zespołem który traci najmniej setów w lidze i dzisiaj ponownie pokaże charakter zwycięstwem w trzech setach.
⛔
100
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria - Real Madryt
Typ: pierwsze 10 minut over 0,5 rzutu rożnego
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ w sam raz do jakiegoś dubla. 10 minut to naprawdę sporo czasu. Spotyka lider z drużyną z końca tabeli. O tym jak gra Real i jaką ma mocą ofensywę chyba każdy wie. Ostatnie mecze to wysokie zwycięstwa Realu nad Almerią. Z takim potencjałem z przodu prawdopodobieństwo trafienie tego jest bardzo duże, choć może to też kwestia szczęścia. Jeśli prześledzimy mecze Realu, RR w pierwszych 10 min. pada sporo. Przewiduję, że Real jak zawsze od pierwszej minuty zacznie atakować i coś ustrzeli. Zawsze jest również szansa, że Almeria coś zdobędzie. Mimo, że takie typy są trochę losowe to tutaj jednak prawdopodobieństwo jest bardzo duże.
✅53
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SPAIN: Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria - Real Madryt
Typ: Over 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.825
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hiszpania, Almeria (gospodarze, 17. miejsce w tabeli) VS. Real Madryt (1. miejsce). Real będzie chciał zakończyć sezon 20 zwycięstwem z rzędu, więc spodziewam się otwartego meczu z wieloma akcjami - Almeria będzie się bronić często wybijając piłkę za końcową linię boiska. Jak dla mnie linia 10.5 rogów to pomyłka bukmachera, którą trzeba wykorzystać. W ostatnim meczu (z Ludogortsem) sam Real miał 17 (!) rzutów rożnych. W przedostatnim (z Celtą) w całym meczu było 15 rogów. Od początku mają zagrać Ronaldo-Bale-Benzema, co wydaje się kluczowe dla naporu Realu na bramkę gospodarzy.
⛔100
 
I 24

ilnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niort - Sochaux
Typ: X2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miejsce spotkania można sobie darować tak samo ile stadion mieści kibiców. Przejdę od razy do tego, że jest to prezent na święta na ten typ (może jest to spowodowane tym, że Niort przegrał tylko raz - ale do tego przejdę później). Gram podwójną szanse, bo warto z uwagi na formę piłkarzy Sochaux oraz kurs. Od 7 spotkań na wyjeździe nie przegrali (ostatni raz w pucharach), a także co warto dodać przegrane były w meczach towarzyskich.
Aby liczyć na awans musza ten mecz wygrać (przynajmniej zremisować), co przemawia do mnie fakt, że Niort przegrał u Siebie 1-4 z Nancy, gdzie Sochaux remisowało (1-1) na wyjeździe własnie z Nancy.
Suche fakty:
Sochaux
5. miejsce
7 - 6 - 3
Bilans bramek: 19:12
Punkty: 27
Odnośnie awansu:
Strata do pierwszego miejsca: 5
Strata do drugiego miejsca: 4
Strata do trzeciego miejsca: 3

Niort
13. miesjce
4 - 5 - 7
Bilans bramek: 15:18
Punkty: 19
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 3

filip.vincel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław : GKS Bełchatów
Typ: Końcowy wynik: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Expekt

Tak jak w moim poprzednim wpisie - oglądam wszystkie mecze Śląska.
Po małym kryzysie ostatnio cenne 3 punkty.
Do składu wrócił Marco Paixao - praktycznie najlepszy napastnik ligi zeszłego sezonu (wygryzając z miejsca Machaja).
W tym meczu jednak Machaj pewnie zagra, bo pazują 2 defensywni pomocnicy - Danielewicz i Hateley.
Śląsk gra swoje, drugie miejsce nie jest przypadkiem. Dużo będzie zależało od postawy Mili i sędziego - ci w ostatnich meczach pozwalali drwalom z Pogoni i Zawiszy grać w rugby, stąd słabsza skuteczność wrocławian.
Warto podkreślić świetny pressing po stracie piłki u graczy ofensywnych i coraz lepszą grę defensywy - Celeban od kilku kolejek jest wybierany do 11. kolejki przez wszystkie portale.

Bełchatów w przekroju bieżącego sezonu gra w kratkę, żeby nie powiedzieć kaszankę. Potrafią ograć Górnika i Jagę, żeby potem remisować z Łęczną i przegrać z Koroną. Upatrywałbym w tym zagrożenia dla typu - Bełchatów umie się zmotywować na czołówkę - gdyby nie statystya.
Śląsk nigdy nie przegrał u siebie z Bełchatowem. Od 13 lat Śląsk nie przegrał ostatniego w roku kalendarzowym meczu - a w swojej Twierdzy nigdy.

Dla wierzących w zasadę &quot;przełamania&quot; - Śląsk pod wodzą wrocławskiego cudotwórcy Pawłowskiego nie wygrał jeszcze z Bełchatowem. Dzisiejszego wieczoru ta statystyka się odmieni.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Atlant Moscow - Barys Astana
Typ: 1
Kurs:
2.45
Bukmacher:
BetClic
Analiza:
Na początku sezonu pisałem o Atlancie, że jest to drużyna z potencjałem, i jak widać powoli moje słowa zaczynają się realizować. Do rozegrania są jeszcze aż 24 spotkania, dlatego mimo, że obecnie Atlant jest poza play-off&#39;ami to uważam, że ostatecznie powinien wziąć w nich udział. Klub z Kazachstanu jest w przebudowie. Jan Laco już nie stoi na bramce, a jedynymi bramkarzami są kazachowie... Szczerze poza pierwszą formacją i 2-3 graczami z pozostałych nie ma kto grać... Ongiś miałem przyjemność nadmienić, że Astana to: &quot;strong HOME team&quot;. Wycieczka do Moskwy to nie są dwa kroki, chociaż jak na KHL rekordowo też nie jest... Kibice Atlanta to &quot;piknik&quot;, z frekwencją też różnie bywa. Co do składu dzisiejszych gospodarzy to: Mat Gilroy, Novopashin, Koltsov, Nemec, Chernov, Enggvist, Taratukhin, Kozlov i najbardziej znany i najlepszy serb grający w hokeja: Levisky. Na bramce będący w dobrej formie Engren... To największe tuzy Atlanta, dalej: Mayorov, Bodrov i Sorokin, poza pierwszą formacją Astany, nie ma kogo im przeciwstawić ! W ostatnim meczu Atlant zdewastował ulajewskiego Salvata 6:1 ! A Engren na 37 strzałów puścił zaledwie jeden... Poziom godny elity bramkarskiej NHL, jego skuteczność wyniosła: 97.3% ! To jest coś fenomenalnego. Atlant bardzo potrzebuje punktów, dla ostrożnych może być Atlant PD, jako dobre rozwiązanie, gdyby okazało się, że ktoś przedsiębiorczy w Rosji chce zarobić na remisie 4x wkładu... Wydaje mi się, że kurs 2.45 jest kursem dziwnym, chociaż jak na KHL, to chyba nic w tym dziwnego ;).
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: pilka reczna ME
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Holadnia
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kursy na to spotkanie spadaja i to drastycznie. Wedlug mnie bukmacherzy pomylili sie wystawiajac takie kursy na to spotkanie. Jak dla mnie kursy powinny byc w druga strone. Serbia w tych mistrzostwach nie zdobyla nawet punktu. Przegrala 2 swoje spotkania grajac z Niemcami i Szwecja. Jest to dosc spore zaskoczenie bo Chorwatki byly faworytem do wyjscia z grupy z pierwszego miejsca. Jednak gra im sie nie uklada, a na dodatek ich czolowa zawodniczka doznala kontuzji i nie moze grac rowniez w dzisiejszym meczu. Holandia po 2 dobrych spotkaniach zajmuje 1 miejsce w grupie z dorobkiem 3 pkt. Wygrana z Niemcami, remis ze Szwecja. Aby wyjsc z 1 miejsca w grupie po prostu musza to spotkanie wygrac i na pewno wyjda do niego bardzo zmotywowane. Serbki zagraja mecz typu o pietruszke czyli o nic. Wygrana bowiem nic im nie daje. Wiec beda chcialy odbebnic mecz i spokojnie wrocic do swojego kraju.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Euroliga
12.12 20:00
Anadolu Efes - Nizhny Novgorod(9)
typ: 2
2,27
Pinnacle
Analiza
Kolejne spotkania Euroligi przed nami, ciekawie, a nie tak jak przewiduja bukmacherzy, zapowiada sie moim zdaniem spotkanie w Turcji. Efes pewny awansu, oczywiscie Turcy walcza o jak najwyzsza pozycje, lecz juz z mniejsza motywacją. Rosjanie wciaz pod kreską, potrzebne zwycięstwa, a Novgorod w tym sezonie spisuje się naprawde rewelacyjnie, jak do tej pory tylko w lidze, jednak w Europie również zdarzały im się lepsze spotkania. W ubiegłym tygodniu o mało nie ograli Realu Madryt. Biorac pod uwage motywację, uwazam ze bukmacherzy popelnili wielki blad wystawiajac tak duze handicapy. Gospodarze jesli juz beda chcieli wygrać, to nie muszą narzucać do tego ogromnego tempa, a co za tym idzie wysokiej wygranej, Rosjanie to dobry zespol. Forma chyba również jest dobra, 3 - punktowa porażka z Królewskimi może na to wskazywać, a Efes zaliczyl w ostatnim meczu wpadkę w lidzę z Banvitsporem. Liczę na ciekawe widowisko, rozstrzygnięte dopiero po serii fauli w 4 kwarcie, z którejś ze stron.
✅127
 
H 19

herranq9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niort - Sochaux
Typ: 2
Kurs: 4.37
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Analiza krotka bo juz kolega wyzej wystarczajaco opisal zblizajacy sie mecz.
Sochaux bedzie walczylo o awans. Musza wygryc ten mecz.
Problemem jest brak podstawowego bramkarza w sochaux. Ale Pinnacle chyba nie zwrocil na to uwagi bo proponuja kurs na sochaux 4.37!!!! Niort raczej ostatnio gra bez szalu niedawno zremisowali u siebie z Tours ( przedostatnie miejsce w tabeli ) i dostali baty od Nancy rowniez u siebie 1-4 ( nancy tyle samo punktow co sochaux. ) Po takim kursie niesamowite Value na ten mecz. Warto zagrac! Jak kurs spadnie ponizej 4.0 to mysle ze wtedy jednak bardziej oplacalne bedzie zagranie x2 ktory wg. mnie jest pewniakiem ( jakby tylko bylo cos takiego ???? ) ale dopoty taki kurs stoi, grzech nie zagrac ???? Zapomnialem dodać, ze Sochaux zdobylo najwiecej punktow na wyjezdzie z calej ligi w tym sezonie.
Zycze powodzenia wszystkim.
✅337
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / T-Mobile Ekstraklasa Polska /
Godz 18:00
Spotkanie - Korona : Cracovia
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 3.40
Buk - Betsson
Mój typ na to spotkanie to oczywiście czerwień ! Obie ekipy wiadomo to dolna część tabeli i punkty jak najbardziej potrzebne , Korona u siebie całkiem przyzwoicie 4-3-2 z bramkami trochę gorzej 14:15 natomiast goście wyjazdy to fatalna sprawa 0-3-6 i br. 6:15 dlatego daję większe szanse gospodarzom ale jednego możemy być pewni że będzie ostro bo z reguły spotkania pomiędzy nimi to mecze w których żaden z piłkarzy nie odstawia nogi a w obu ekipach po 18 kolejkach mnóstwo kartek i tak Korona 47 żółtek i 2 czerwone natomiast Cracovia 34 i 1 czerwień no i rzecz najważniejsza sędzia a jest nim Szymon Marciniak który co prawda w tym sezonie pokazał zaledwie 1 czerwoną ale w innej rubryce pana Marcina zauważyć możemy że w meczach z udziałem Korony i Cracovii było aż 8 kartek czerwonych pokazanych przez Marciniaka tak więc dziś jest szansa a tym bardziej że wiadomo w jakiej sytuacji się obie ekipy znajdują dlatego liczę że będzie brutalnie !
⛔100
 
H 0

harley1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śląsk ostatnio wygrał z Zawiszą w końcówce, Bydgoski Zawisza w tym sezonie jest najgorszą drużyną w Ekstraklasie wcześniejsze wyniki drużyny z Wrocławia porażka z Ruchem remis z Wisłą, Lechem, Pogonią. Drużyna Kamila Kieresia natomiast ostatni mecz zremisowala u siebie z Górnikiem Łęczna wynikiem 1:1 wcześniej polegli w Kielcach (Koroniarze wcześniej wygrali z Wisłą, Lechią) i u siebie z Warszawską Legią 0:3 . Śląsk ma gorsze tygodnie Bełchatowianie również dlatego Liczę na remis ale nie zdzwiiłoby mnie gdyby 3 punkty pojechały do Bełchatowa.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Football Liga Francuska
20:45
Lyon - Caen
Alexandre Lacazette strzeli @ 1,99 Betsson !
Fakt, że Lyon ostatnio gra jak natchniony i ich gra napawa optymizmem i są regularni. Choć są dziś faworytem to jednak kurs na ich win dla mnie jest za mały, bo takie kursy zwykle są zdradliwe. Ja jednak pójdę w stronę najlepszego &#39;snajpera&#39; w zespole Lyonu, Lazacette! Zawodnik o niebywałym potencjale, odblokował się na dobre, bramek strzela sporo a co najlepsze na swoich śmieciach zdarza mu się nawet hattrick. Ekipa po drugiej stronie słabiutka, ale z lekkimi przebłyskami. Mój zawodnik przeze mnie stawiany, zrobi robotę zwłaszcza że Caen ma kruchą defensywę. A kurs jest obiecujący. Warto zaznaczyć, że większość jego bramek strzela w drugiej połowie ale liczę że nie będzie dużo nerwów i dziś da zarobić żeby fajnie rozpocząć weekend. Cóż, doskonale się odnajduję ma ciąg na bramki i nie zdziwię się jak bramki dziś nawet będą dwie na jego koncie, ale na jedną jak najbardziej go stać, zwłaszcza, że jest liderem królów strzelców w lidze. Więc będzie dla niego kolejna podwójna motywacja na gola.
✅99
 
makaveli23 352,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: pilka nozna, Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Caen
Typ: obie strzela w 1 polowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie druzyny strzela gola w tym meczu i mysle ze nastapi to juz w pierwszej polowie. Meczu bez goli z obydwu stron kiedy gra ekipa Caen próżno szukac w w niedalekiej przeszłości i nie widze dlaczego nie ma sie to kontynuowac. BTS w 1 polowie konczyl sie w ostatnich 2 meczach Lyonu, z grajaca podobnie ofensywnie ale zslabo w defensywie Reims, oraz z underowym Evian. Caen bts do przerwy to ostatnie 3 mecze z Montpellier 1-1, Guingamp 1-5, Nice 2-3. Sadze zatem ze obie druzyny strzela i najprawdopodobniej wygra Lyon.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
VS.

Dyscyplina: HOKEJ KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sochi vs. Dynamo Moskwa
Typ: under 4.5 (do końca meczu, bez dogrywki)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, dziś w KHL dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy dwoma drużynami, które aż błyszczą formą w ostatnim okresie swojej gry. Naprawdę ciężko jest wskazać faworyta dzisiejszego spotkania mimo tego, że ekipa z Moskwy gra równy i dobry hokej. Mogłoby się wydawać, że dziś to oni wyjadą z kompletem punktów jednak Sochi swoją passą dziecięciu zwycięstw z rzędu nakłania do większej rozwagi w typowaniu tego meczu. Gospodarze u siebie nie przegrali od sześciu spotkań ale przeciwnicy na pewno nie dysponowali takim poziomem sportowym jakim dysponuje drużyna z Moskwy. Sochi wygrywało w ładnym stylu, najczęściej kilku bramkowa przewagą bez straty większej ilości goli. Z lepszym rywalem może pójść nieco gorzej przede wszystkim w defensywie. Dynamo ma to do siebie, że z dobrymi drużynami woli wypracowywać spokojną przewagę bez niepotrzebnego ryzyka w ofensywie i utrzymać zwycięski wynik do końca spotkania. Ostatnio przegrali na wyjeździe z Dynamo Rigą, przedostatnią drużyną w konfederacji ale ja uznaje to jako wypadek przy pracy a nie świadectwo słabszych występów. Przedtem zaliczyli kilka naprawdę dobrych spotkań np. wygrana na wyjeździe z wiceliderem St. Petersburgiem.
W tym meczu pewnie nie tylko mi ciężko jest określić wygraną którejś z drużyn jednak można śmiało stawiać na małą ilość goli zwłaszcza, że ich dwa poprzednie spotkania rozgrywane dwa i trzy miesiące temu zakończyły się 2:1 i 0:1.
⛔100​
 
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ LA Liga
20:45
Almeria - Real Madryt
Over 11 rzutów rożnych
2.25 / bet365
O Realu napiszę tylko to, że zagra dziś bez Ramosa, Jamesa, Modricia i Khediry. Spotkanie może być bardziej zacięte niż się wszystkim wydaje, ale oczywiście tak być nie musi. Almeria dziś wystąpi pod batutą trenera z jej szkółki, jest nim Manuel Rivera. Juan Ignacio Martinez, który będzie nowym szkoleniowcem gospodarzy dzisiaj obejrzy jeszcze spotkanie z wysokości trybun zapewne skrupulatnie notując to, co w grze gospodarzy będzie mu się podobało bądź nie. Gracze z Andaluzji prezentują się tragicznie i nie jest to przesadzone określenie. Jak inaczej określić pięć ostatnich spotkań, w których Almeria zdobyła aż jeden punkt. Ostatnio pogrom z beniaminkiem z Eibar. Porażka 2-5, mimo, że na wyjeździe chluby gospodarzom nie przynosi. Zawsze szanowałem tę drużynę, ale w obecnej formie nie da się ich oglądać. Jeżeli chodzi o spotkania z Realem na własnym terenie, to bywało różnie, kwadratowo i podłużnie. Ostatnio bęcki 0-5, ale wcześniej dobre wyniki, remisy, jednobramkowe porażki i wygrana z 2008r., jednak tego bym nie brał pod uwagę, bo jesteśmy tu i teraz, a nie 6 lat wstecz. Fakt, że Almeria nie zdobywa ostatnio punktów i gra słabo można włożyć między bajki. Na takie drużyny jak Real Madryt, czy Barcelona drużyna nie potrzebuje motywacji, bo sama ranga wydarzenia tych piłkarzy bezsprzecznie motywuje. Tylko, czy to wystarczy?
Real miewa słabsze momenty i trzeba tylko potrafić to wykorzystać. Nie mówię od razu o strzelaniu goli, ale chociażby o przeprowadzenia jakiejś składnej akcji na połowie Realu Madryt. Ufam i głęboko wierzę, że parę takich sytuacji będzie, bo z tym jest związany mój typ. 12 rzutów rożnych w meczu nie jest nie do nabicia. Czy tak się okaże i tym razem? Przekonamy się.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Efes Stambuł - Nizhny Novgorod
Typ: Tarence Kinsey over 15.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Uni.bet
Analiza:
Ja na dziś proponuje over Tarance&#39;a Kinseya. Drużyna z Novgorodu dziś wystąpi bez swojego lidera, a zarazem naskuteczniejszego strzelca Taylor Rochestia. Drugim najlepiej rzucającym graczem w drużynie rosyjskiej jest właśnie Kinsey. Nie ma Rochestie&#39;a, więc większą odpowiedzialność za punkty powinien wziąć Kinsey. Nizhny walczy o awans i będzie za wszelką cenę chciał ten mecz wygrać. W niedziele drużyna Nizhny rozgrywał mecz w lidze VTB (w tym spotkaniu nie wystąpił Rochestie) wówczas Kinsey rzucił, wtedy 22 pkt oddając aż 18 rzutów ! (47% za 2, 33% za 3). Wiadomo przeciwnik dziś dużo bardziej wymagający, ale to pokazuje, że głównym shooterem pod nieobecność Czarnogórca jest właśnie Kinsey. Jeżeli posiadacie konto w marathonbet to polecam pograć tam. Linia taka sama, a kurs 1.90 ????
⛔100
 
P 1

przemek111

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna ME
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Holadnia
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy na to spotkanie spadaja i to drastycznie. Wedlug mnie bukmacherzy pomylili sie wystawiajac takie kursy na to spotkanie. Jak dla mnie kursy powinny byc w druga strone. Serbia w tych mistrzostwach nie zdobyla nawet punktu. Przegrala 2 swoje spotkania grajac z Niemcami i Szwecja. Jest to dosc spore zaskoczenie bo Chorwatki byly faworytem do wyjscia z grupy z pierwszego miejsca. Jednak gra im sie nie uklada, a na dodatek ich czolowa zawodniczka doznala kontuzji i nie moze grac rowniez w dzisiejszym meczu. Holandia po 2 dobrych spotkaniach zajmuje 1 miejsce w grupie z dorobkiem 3 pkt. Wygrana z Niemcami, remis ze Szwecja. Aby wyjsc z 1 miejsca w grupie po prostu musza to spotkanie wygrac i na pewno wyjda do niego bardzo zmotywowane. Serbki zagraja mecz typu o pietruszke czyli o nic. Wygrana bowiem nic im nie daje. Wiec beda chcialy odbebnic mecz i spokojnie wrocic do swojego kraju.
Woli uściślenia.

Chorwacja - Holandia mecz tylko o prestiż.
1) Chorwacja nie ma szans wyprzedzić 3 drużyny (Niemki), ponieważ liczą się bezpośrednie mecze.
2) Wygrana Holandii nic nie daje ponieważ zarówno punkty jak i bramki uzyskane z ostatnią drużyną (chorwacją) nie będą się liczyły w kolejnej fazie, a więc holenderki na pewną będą oszczędzały siły i zagrają składem mocno rezerwowym.
3) Aby zapewnić frekwencji e organizatorzy na to spotkanie rozdają bilety za darmo. A więc Chorwatki (gospodynie) zagrają mecz pożegnalny tylko o honor prawdopodobnie przed pełną halą, a holenderki będą się oszczędzać na kolejne mecze.

Dlatego bukmacherzy wystawili takie kursy.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Laboral Kutxa - Valencia
Typ: Valencia HT/FT
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj wybrałem wysoki kurs z Euroligi z bratobójczego pojedynku w Eurolidze Hiszpanskich zespołów Laboral Kutxa i Valencii. W tym sezonie uważany za lepszy zespół ekipa Valencii bardzo słabiutko jak na oczekiwania spisuje się w Eurolidze,zaledwie 2 wygrane w 8 spotkaniach to na pewno rozczarowanie tym bardziej, że wiąże się to z ostatnim miejscem w grupie i brakiem awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Dzisiejszy mecz to dla Valencii jedno ze spotkań ostatniej szansy i spotkanie za &quot;4&quot; punkty. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli Valencii przybliżyć się do swojego dzisiejszego rywala który z 4 wygranymi i 4 porażkami zajmuje 3 miejsce w tabeli z kolei sprawiając niespodziankę swoją postawą w tym sezonie. Wlidze hiszpańskiej jednak to Valencia spisuje sie o wiele lepiej od Laboral-u, obecnie zajmując 6 miejsce, a rywale 11 miejsce. Stawiam na wygraną Valencii również patrząc z perspektywy spotkań pomiędzy tymi zespołami, w tym sezonie jedno z dwóch zwycięstw w Eurolidze Valencia odniosła właśnie z Laboral-em u siebie, a 5 dni temu w lidze hiszpańskiej również lepsza była Valencia wygrywając 85:70. Myślę, że typ wart ryzyka, jeśli nie w takiej formie jak proponuje to w postaci handi dla Valencii.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom