>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.12.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Liga Europy
Spotkanie: Maribor - Wigan Athletic
Typ: zołte kartki w meczu +3,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Do ciekawego meczu o wszystko dojdzie dzisiaj pomiedzy Maribor - Wigan Athletic
1 Rubin Kazan 11
2 Zulte-Waregem 7
3 Wigan Athletic 5
4 Maribor 4
Duzo w tym meczu bedzie zależalo od wyniku Rubin-u na wyjezdzie ale skupmy sie na Wigan zeby wyjsc z grupy musi wygrac mecz z Maribor a Rubin musi wygrac z Zulte-W. bedzie to jeden z tych meczy bardziej nerwowych bo matematycznie kazda drużyna ma szanse wyjscia z grupy a co za tym idzie gra bedzie ostra nikt nie bedzie chcial odpasc w ostatnim meczu PE Wigan zebral 3 zolte a przeciwnik 2 natomiast Maribor 2 a jego przeciwnik 3 w meczu Mysle ze 4 kartki w ostatniej kolejce LE w grupie D to padna bez problemu tym bardziej ze obydwu druzyna zalezy a juz po bramce dla jeden z druzyn kartki wysypia sie jak z worka powodzenia
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - APOEL
Typ: Eintracht
Kurs: 1,62
Buk: Bwin
Analiza: Dziś na Commerzbank-Arena o godzinie 19, dojdzie do ostatniej kolejki w gazie grupowej Ligi Europejskiej. Wybrałem spotkanie w Frankfurcie pomiędzy Eintrachtem, a cypryjskim APOEL&#39;em. Faworytem jest niemiecki zespół, który już ma zapewniony awans z 1 miejsce, aktualnie 12 punktów. APOEL w tabeli jest 3 i ma szanse na awans, ale ma kiepski bilans bramkowy bo -3 i do drugiego Tel Avivu tracą 3 punkty, a Maccabi ma bilans bramkowy +1 i zagra dziś u siebie z Bordeaux. Widać że szanse APOELu są bardzo małe. Eintracht w tej fazie LE idzie jak burza, na 5 spotkań, wygrali aż 4, przegrali tylko w Izraelu 2:4. W pierwszym meczu z APOELem na ich boisku wygrali 3:0. Orły u siebie w LE jeszcze bramki nie straciły, a strzeliły aż 5, 3 z Bordeaux i 2 z Tel Avivem. Myślę że drużyna z Frankfurtu dzisiejszego spotkania nie odpuści i na spokoju zgarną komplet punktów.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, LE
Spotkanie: Budva - Reosvia
Typ: Resovia -1.5
Kurs: 1,52
Buk: Pinnacle

Dobre kursy na Resovie.

Mecz o wysoką stawkę. Budva po wygraniu z Resovią na wyjeździe, potwierdziła tylko w meczach z Paryżem, że zespołem jest cienkim, czyli w zasadzie to co było wiadomo od dawna. Rzeszów gra tutaj mecz o pierwsze miejsce w grupie i o pewny bezpośredni awans do następnej rundy, jeśli dziś nie wygrają meczu z Budvą to o pierwszym miejscu mogą zapomnieć. Przy wygraniu za 3 pkt, w ostatnim spotkaniu starcza im zwycięstwo u siebie z Paryżem do wygrania grupy.

Resovia wydaje się być w coraz lepszej dyspozycji. Ostatnie 5 spotkań bez straty seta, co też może robić wrażenie. Nie ma co tutaj porównywać poszczególnych pozycji bo na każdej Resovia ma kolosalną przewagę. Pierwszy mecz przegrany, przez lekceważenie rywala, dzisiaj już będzie pełna koncentracja i pewnie skończy się bez seta dla gospodarzy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 2

cipelek

Użytkownik
Dyscyplina : /piłka ręczna mś kobiet
Spotkanie : hiszpania - paragwaj
Typ : 1 (-24,5) handicap europejski
Kurs : 1,75
Bukmacher : sportingbet
Analiza :
Hiszpanki klasowa drużyna 3 miejsce na ostatnich mś, Mają jednak po 3 meczach 4 miejsce w grupie, co prawda premiowane awansem jednak napewno ich to nie zadowala. Składa się na to porażka z Norweżkami 22-20 (obrończynie tytułu) i dwie wygrane: z Polkami 26-20 i Angolkami 25-19. Czwarte miejsce mimo, że mają tyle samo pkt co Polki i Angolki jednak mają gorszy bilans bramkowy a to tylko dlatego, że nie grały jeszcze z Paragwajkami które to właśnie przegrały z Polkami 40-6, Angolkami 37-12 i Norweżkami 34-13. Widać po wynikach, że Paragwajki z taką formą i umiejętnościami pozwolą dziś Hiszpankom zdecydowanie polepszyć swój bilans bramkowy. Osobiście stawiał bym na wynik w granicach około 40bramek Hiszpanek i 10-12 bramek Paragwajek. Dzięki pozdrawiam ????
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Apollon - Legia
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betathome
Data: 12.12.2013 21:05
Ostatni występ Legii w tym sezonie w europejskich pucharach. Kompromitacja (zero punktów, zero bramek) naprawdę blisko, a moim zdaniem... bardzo blisko. Argumentów na mój typ nie brak - wszystkie dotychczasowe (5) spotkania Wojskowych kończyły się &quot;underem&quot;, w Ekstraklasie wprawdzie przeważają spotkania &quot;overowe&quot; (11-9), ale już na wyjazdach jest nieco inaczej (5-6). Cypryjczycy z reguły grają mocno defensywnie, co Apollon pokazał w meczu w W-wie. W rodzimej lidze, gdzie zajmują 2.pozycję, 7 &quot;underów&quot; i 5 &quot;overów&quot;, w meczach u siebie - 4/3. Pamiętajmy, że oba zespoły o nic już tutaj nie walczą, nie spodziewajmy się zatem zbyt dużego tempa i dużej liczby sytuacji, a Legia jak wiadomo kuleje w ofensywie (przeciętny Dwaliszwili, młodziutki Mikita i &quot;niewypał&quot; Ojamaa) i zdziwię się jeśli coś tutaj strzeli...
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Frankfurt- APOEL
APOEL
@5,25
Bet365
zacznę od tego, że liderem i drużyną która z grupy F awansuje z I miejsca jest ekipa Frankfurtu. APOEL zmierzy korespondencyjny pojedynek z M. Tel Aviv. teraz analiza sytuacji w grupie, 12 pkt Frankfurt, 8 pkt Tel Aviv, 5 pkt APOEL i 3 Bordeaux, lecz zakładając, że Tel Aviv przegra a APOEL wygra, to wtedy mają po 8 pkt. bezpośrednie pojedynki to 2x 0-0 i wtedy bilans bramkowy zdecyduje, który jednak na chwilę obecną przemawia za Izraelczykami, ale kto tam wie co się jutro stanie. Wracamy jednak na ziemię, było to bardzo optymistyczne rozwiązanie dla Cypryjczyków, ale 3 pkt są dla nich jak najbardziej realne z tego względu, że Frankfurt walczy w lidze o utrzymanie a w LE nawet porażka 9-0 nie zabierze im I miejsca. W niedzielę natomiast ważny mecz w Bundeslidze przeciwko Bayerowi, który walczył z Realem Sociedad o awans do LM i im się to udało, lecz podejrzewam, że mimo tych paru dni mają w nogach nie tyle to spotkanie jak cały sezon (w sobote ważny mecz grali z BVB). Frankfurt będzie węszył szansę w tym meczu i będzie chciał chociaż punkt zdobyć z aptekarzami więc w LE mogą sobie pofolgować, by na sam koniec ciężkiego sezonu nie nabawić się kontuzji. APOEL spokojnie zagra w play-offach i myślę, że nawet z cieniem szans ale ruszą na rywala, który bez kilku podstawowych zawodników (co prawda nie mam oficjalnych informacji ale nierozsądne by było granie pierwszym garniturem przez cały mecz a nawet jak wyjdą to będą to traktować jako sporing przed bojem z aptekarzami i będą grali systemami, czyli szkolenie taktyki przed niedzielnym meczem) nie będzie taki mocny i podejrzewam, że uda im się wygrać. po takim kursie można nawet pyknąć x2, ale ja zaryzykuje.
P.S. nie wydaje mi się, by francuzi się przyłożyli do jutrzejszego meczu, tym bardziej, że liga nie po ich myśli więc Tel Aviv wygra, ale APOEL godnie pożegna się z europejską piłką.
***Tak pisałem w nocy w dziale Ligi Europy, analizę podtrzymuję, a poniżej wyszperałem składy w jakich grali i w jakich prawdopodobnie zagrają***
Porównanie składów z ostatniego meczu LE, ostatniej kolejki Bundesligi i przeiwdziany skład na dzisiaj.
Frankfurt- Hoffenheim (1-2): Trapp- Oczipka, Anderson, Zambrano, Jung,- Flum, Schwegler- Rode, Inui, Joselu, Kadlec.
Bordeaux-Frankfurt (0-1) Trapp- Oczipka, Kempf, Zambrano, Jung,- Rode, Schwegler, Flum, Barnetta, Kadlec- Joselu
Dzisiejszy mecz z APOEL: Wiedwald – Schröck, Russ, Kempf, Djakpa – Lanig, Flum – Inui, Rosenthal, Barnetta – Lakic (info nieoficjalne ale pochodzące z oficjalnej strony Eintrachtu)
Pogrubione nazwiska graczy, którzy występowali we wcześniej podanych przeze mnie meczach, czyli wszyscy trzej! Jak pisałem wcześniej grają składem rezerwowym. Czyli potwierdziły się moje przypuszczenia z nocy, że szykują się na wojnę z Bayerem kosztem dzisiejszych nic im nie dających punktów.
Składy APOEL:
APOEL- M. Tel Aviv (0-0): Pardo,- Sergio, Borda, Oliviera, Cabral,- Oliviera Franco, Morais, Charalambidis, Solomou, Aloneftis,- Manduca.
Achnas- APOEL (0-2): Pardo,- Sergio, Oliviera, Guilherme, Cabral,- Charalambidis, Oliviera Franco, Morais, Manduca,- Aloneftis, Goncalves.
APOEL- Kouklion (5-0): Pardo,- Sergio, Amorin, Morais, Cabral,- Charalambidis, Oliviera Franco, Alexandrou, Manduca,- Aloneftis, Goncalves.
Na dzisiaj: Pardo - Mario Sergio , Borda , Marcelo Oliveira , Helder Cabral – Oliviera Franco, Nuno Morais - Charalambidis , Solomou , Aloneftis – Manduca
Więc jak widać APOEL gra podstawą. Lecz jest to również tylko przewidywany skład z oficjalnej strony Niemieckiej drużyny. Na oficjalnej stronie APOEL jest tylko kadra meczowa na dzisiaj, ale z niej wynika, że do Frankfurtu pojechali najsilniejszym składem i prawdopodobnie takim wyjdą!
Powodzenia i Pozdrawiam
⛔ 100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina :piłka ręczna MŚ Kobiet (Serbia)
Spotkanie : Paragwaj : Hiszpania
Typ : 1 (+23,5) handicap
Kurs : 2.57
Bukmacher: Betclic
Analiza:
widzę że kolega gra wygraną hiszpanii 25 bramkami według mnie aż tyle nie zdołają Hiszpanki ugrać ale nie moja sprawa. Zacznę może od Paragwaju u którego możemy zauważyć jakis progres co mnie bardzo cieszy jest to ekipa z młodych zawodniczek, które w każdym meczy jako cel mają przegraną jak najmniejszą ilością punktów i to dlatego upatruje tutaj wygranej mojego typu. Jeśli ktoś przypadkiem oglądał mecz norweżek z paragwajem widzieli że początek spotkania jak dobrze pamietam to był stan 4:4 gol za gol czyli tutaj widzimy że Paragwaj bramki zdobywać potrafi z każdym meczem dziewczyny się &#39;&#39;rozkrecają&#39;&#39; i dlaczego miałaby przegrać aż tak dużą ilością punktów myślę że wynik zakręci się w okół 20 punktów. Niby prawdą jest że hiszpanki muszą odrabiać punkty i te 20 pkt chyba wystarczy po co mają się forsować jak został jeszcze mecz z Angola która jest naprawdę &#39;&#39;mocna&#39;&#39; i potrafi zaskoczyć. Hiszpanki wiedzą że muszą wygrać te 2 mecze i awans z 2 miejsca będą miały zapewniony zbędne kalkulacje nie mają poprostu sensu bo rywal i tak będzie na podobnym poziomie. Drugą rzeczą jest to że Hiszpania zbyt dużo tych bramek też nie rzuca 30 bramek to im się zdarzy raz na 10 meczy albo i nie a nie sądzę aby paragwaj 7 nie rzucił. Myślę że typ 8/10pewny.
✅ 157
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Spotkanie: Budva - Reosvia
Typ: Resovia wygra 1 seta i wygra mecz

Kurs: 1,61
Buk: Bet365


Analiza

Zaskakująco dobre kursy proponują nam dzisiaj bukmacherzy na mecz Resovii. Po lekkich zawirowaniach na początku sezonu wreszcie widać że Resovia zaczęła grać taką siatkówkę na którą liczą działacze i kibice. W ostatnich 5 meczach zmiażdżyli swoich rywali nie tracąc nawet 1 seta. Budvanska Rivera to drużyna co najwyżej przeciętna, w 1 meczu w Rzeszowie została zlekceważona i pokazała, że jak już się rozkręci to trudno ją zatrzymać. Bogatsi o te doświadczenia siatkarze Resovii nie pozwolą na to dzisiaj przeciwnikowi i od początku zaczną z wysokiego C. Ważny to mecz dla Resovii bo w kontekście wczorajszego zwycięstwa Zaksy, wygrana za 3pkt da awans Rzeszowianom. Kurs dobry, przeciwnik przeciętny. Jeżeli Resovia zagra chociaż na 70% możliwości to będzie to mecz bez historii. Polecam
⛔ 100
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, kwalfikacje German Masters 2014
Spotkanie: Walden - Wilson
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spróbuje zagrać jeszcze na tego pierwszego. Jest dużo lepszym zawodnikiem i musi to potwierdzić dzisiaj ogrywając Wilosna. Nie będzie to jednostronny pojedynek, ale przewagą jednego frejma Walden jest w stanie to wygrać. Może Walden nie notuje jakiś dobrych wyników, ale warto spojrzeć na jego pojedyncze mecze, gdzie przecież nie tak dawno ogrywał Dinga czy Allena. Zrobił na mnie wrażenie pokonując Chińczyka. Każdy dobrze wie w jakiej formie znajduje się ten zawodnik. Tego dobrego nie można powiedzieć o jego rywalu. Owszem stać WIlsona na dobry mecz, ale jest w porównania do Walden jest bardzo nierówny. Zdarzają mu się dobre mecze, a zaraz przegra z dużo słabszym rywalem. Walden będzie miał dobrą okazję do rewanżu za poprzedni mecz w PTC, gdzie przegrał z Wilsonem 4-1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Apollon - Legia
Typ: 2
Kurs: 3.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Widzę wszyscy grają przeciw Legii ???? . Sam specjalnym fanem &quot;wojskowych&quot; nie jestem, ale uważam, że w końcu przerwią złą passe. W mediach wielka nagonka na Legie, że ta kompromituje Polskę w pucharach - nagonka jak najbardziej słuszna. Jednak jak się przyjrzeć poszczególnym meczom, to już Legia nie wygląda tak źle. W meczu z Apollonem, jak i obu meczach z Trabzonsporem, to Legia była drużyną lepszą. Nie potrafiła jednak tego przełożyć na bramki i punkty. Każda seria się kiedyś kończy, licze że czarna seria Legii skończy się właśnie dzisiaj na Cyprze.
Cypryjczycy wielką drużyną nie są, w dodatku przed nimi teraz w krótkim czasie sporo meczy ligowych, które są są dla nich priorytetem, gdyż z grupy LE i tak nie wyjdą, oraz nawet jak przegrają to skończą LE przed Legią, co już dla nich jest małym sukcesikiem.
Legii natomiast został jeden mecz i wakacje, dlatego zagrają na 100%, żeby chociaż troche zmazać plame jaką zostawili w ostatnich meczach i aby nie być przez kolejne dni obiektem drwin ze strony mediów.
Na koniec jeszcze słowa trenera Legii:
&quot;Chcemy się zrewanżować za porażkę na własnym obiekcie. Przyjechaliśmy tu z taką myślą. Przegraliśmy z Apollonem u siebie, teraz pora na rewanż na Cyprze. Wówczas pozwoliliśmy im wyłącznie na dwie-trzy kontry. My mieliśmy wiele sytuacji, ale nie zdobyliśmy bramki. Rozgrywki Ligi Europejskiej chcemy zakończyć pozytywnym rezultatem&quot; - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Urban, cytowany przez oficjalną stronę Legii.&quot;
✅ 201
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka ręczna KObiet mistrzostwa świata
Niemcy - tunezja
typ Pierwsza polowa Niemki Handicap - 2.5 gola
kurs 1.85
Niemki w gazie po sukcesie w meczu z Rumunkami, zagrały zespolowo i świetnie w obronie
w dodatku świetna gra bramkarki.Rumunki goniły caly mecz ale jedna bramka to był minimalny dystans.Rumunki w meczu z Tunezją prowadziły 7 bramek po pierwswzej polowie , wiec myślę ze dzisiaj zespoł Niemiecki bedzie dążył do podobnego wyniku i będą chciały rozstrzygnąć mecz juz w pierwszej polowie, mają szansę na pierwsze miejsce w grupie.Linia to moim zdaniem prezent od buków .powodzenia
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Hokej, Norwegia
Tonsberg - Stjernen
Typ: 2
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Dwie najgorsze drużyny Eliteserien stają na tafli dzisiaj o 18:30 gram dzisiaj w stronę drużyny gości z powodu nawet dobrej formy jak na tą drużynę. Przewaga boiska będzie po najgorszej drużynie tej ligi, ale myślę, że specjalnie na ten mecz to nie wpłynie. Stjernen w ostatnich swoich meczach potrafili stworzyć trudne warunki rywalom, którzy są wyżej w tabeli, a nawet potrafili wygrać z Stormahem (trzecie miejsce w tabeli) i po dogrywce przegrać z Lillehammer. Tonsberg nie pokazuje w tej lidze nic w ostatnich meczach dostaje od każdego i dla Stjernen będzie to doskonała okazja, aby utrzymać się w lidze właśnie dzięki tej wygranej. Według mnie inna opcja niż zwycięstwo gości jest mało realna i bardzo polecam ten typ na dzisiejszy wieczór.
08.12.13 ELI Stavanger Tonsberg 6 : 1
05.12.13 ELI Tonsberg Vålerenga 2 : 4
30.11.13 ELI Sarpsborg Tonsberg 6 : 0
28.11.13 ELI Tonsberg Rosenborg 3 : 4
24.11.13 ELI Frisk Asker Tonsberg 6 : 1
21.11.13 ELI Lorenskog Tonsberg 8 : 2

OSTATNIE MECZE STJERNEN:

08.12.13 ELI Stjernen Lorenskog 2 : 3
05.12.13 ELI Lillehammer Stjernen 4 : 3
01.12.13 ELI Stjernen Storhamar 5 : 4
28.11.13 ELI Stjernen Frisk Asker 3 : 4
21.11.13 ELI Stjernen Vålerenga 1 : 2
16.11.13 ELI Stjernen Sarpsborg 0 : 1
14.11.13 ELI Rosenborg Stjernen 2 : 0
12.11.13 ELI Stjernen Tonsberg 2 : 1
03.11.13 ELI Lorenskog Stjernen 6 : 4
31.10.13 ELI Stjernen Lillehammer 6 : 0
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Liga Europejska
Maribor : Wigan
czerwona kartka w meczu ? Tak
3.50 / Betsson
W grupie D w której grają obie drużyny awans do dalszej fazy uzyskał już Rubin natomiast drugi kandydat jeszcze nie znany , w tym spotkaniu na pewno nie powinno zabraknąć emocji bo która z nich zdobędzie komplet pkt i przy dobrym wyniku dla nich w meczu Waregem - Rubin może awansować dalej . W pierwszym pojedynku pomiędzy Maribor a Wigan można powiedzieć zdecydowane zwycięstwo anglików 3:1 a zaglądając do statystyki tego spotkania to np. posiadanie piłki 60% Wigan 40% Maribor , w strzałach na bramkę także lepsi anglicy 15:12 a rzuty rożne 7:3 , Maribor u siebie jeszcze nie punktował bo dwa mecze i dwie porażki zaledwie dwa gole strzelone i aż 11 straconych ......... no ale dziś zapewne będzie inna statystyka a ja liczę na czerwień , dlaczego ? pojedynek sędziuje nasz rodak pan Szymon Marciniak a oto jego dorobek w LE - sędziował 4 mecze i pokazał 14 żółtek 1 czerwoną i podyktował 2 rzuty karne a w sumie w LE sędziował 6 meczy / 21 żółtych 3 czerwone i 2 rzuty karne tak więc w/g mnie możemy dziś liczyć na kartoniki w jego ręku , zajrzałem też do statystyk zespołu Wigan w Angielskiej Championship i w 18 meczach chłopaki zarobili już 23 żółte i 2 czerwone kartki , tak więc w meczu który może dać awans jednej z drużyn do dalszej fazy rozgrywek może być i ostro na boisku !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Europejska
PSV-Chernomorets Odessa
BTS
1,83
Bet365

Tak się złożyło, że będzie to spotkanie decydujące o tym kto awansuje do dalszej fazy Ligi Europy. PSV w lidze prezentuje się fatalnie, zajmują 10 pozycję w tabeli i ostatnie zwycięstwo jakie odnieśli było u siebie w Lidze Europy z Dinamem Zagrzeb. Końcówka jesieni dużo na powie na temat kto poprowadzi w następnej rundzie PSV. Trener Cocu osiąga słabe wyniki i jest to dla niego ostatnia szansa aby jego drużyna zaczęła w końcu grać. Uważam że gospodarze dzisiejszego spotkania są w stanie strzelić dzisiaj chociaż jedną bramkę, gdyż naprzeciwko im stanie jednak drużyna z małym doświadczeniem w Europejskich pucharach. Z drugiej strony ekipa z Odessy stoi przed historycznym sukcesem jakim byłby awans z grupy w LE i dzisiaj na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. A na namieszanie w tabeli grupy B jest spora szansa ponieważ jak wspomniałem wcześniej PSV wyraźnie brakuje formy. Dlatego dzisiaj spodziewam się ciekawego spotkania, w którym bramki padną na pewno. Obie ekipy mają o co grać więc nudno nie będzie. Powodzenia.
⛔ 100
 
C 8

cieniaaaas5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Ludogorets
Typ: 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: Totomix
Analiza : Niedoświadczeni bukmacherzy , którzy czasem stawiaja mecz patrząc na stawi mogli by się tutaj ładnie ,,przejechać&quot;. Stawka na Ludogorets jest znacznie wyższa niż na Dinamo , może za samą nazwę ? Jednak to Ludogorets prowadzi w grupie Ligi Europy z 13 punktami , a Dinamo zajmuje ostatnie miejsce. Można by było powiedzieć ,,ale Dinamo gra u siebie&quot; - co z tego skoro grają u siebie w Lidze Europy zremisowała i przegrała. A Ludogorets na wyjeździe jeszcze nie przegrał. Ponadto w ostatnim spotkaniu bezpośrednim to Ludogorets okazał się lepszy wbijając rywalą na własnym boisku aż 3 bramki. Jak będzie tym razem?
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska
Spotkanie: Maribor - Wigan
Typ: Drużyna gości - Liczba bramek - poniżej 1,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś wybrałem pojedynek w LE pomiędzy Maribor a Wigan.
Stawką pojedynku może być awans do 1/16, zwycięska drużna awansuje jednak tylko jeśli Waregem przegra u siebie z kazaniem.Faworyta dziś moim zdaniem brak chodź buki faworyzują lekko wigan. Uważam jednak ,że dziś bardziej będzie zależeć Słoweńcom i nawet jeśli nie wygrają to,przynajmniej nie stacą 2 goli. Kilka argumentów za obstawieniem takiego zbiegu zdarzeń.
Na początku trzeba wziąć pod lupę komu tu się bardziej będzie chciało grać o awans.W tym tygodniu zakończyła się rudna jesienna ligi Słoweńskiej,puchar grali 4 grudnia więc chyba następna rudna dopiero w przyszłym roku (nie mogę info wyszukać).Dla Mariboru to ostatni mecz sezonu. Przed własną publicznością na pewno powalczą o korzystny rezultat , przystępują do meczu w roli lidera swojej ligi z optymistycznym nastawieniem.W całkiem odwrotnej sytuacji jest Wigan które ostatnio prezentuje Katastrofalną formę 5 przegranych z rzędu ich obecny trener w obliczu nie korzystnych wyników stacił swoją posadę. 14 miejsce w lidze to zasługa tylko i wyłącznie formy domowej , gdzie jeszcze jako tako wygrywają. Na wyjazdach jest KATASTROFA w 12 ost meczach strzelili tylko dwa gole . Na wyjazdach strzelili tylko 22 i 17 drużynie obecnie w the championship, wcale nie uważam żeby takie zespoły jak Yeovil czy Millwall prezentowały wyższy poziom sportowy od Mariboru. Dla wigan większym prestiżem będzie ugranie czegoś w Pucharze Angli (który zresztą wygrali rok temu) niż awans do 1/16. W Anglii nastał grudzień a każdy wie co to oznacza, nie ma że boli Wigan gra teraz co 3 dni do końca roku i myślę ,że ma tym się skupi. Forma na wyjazdach wskazuje, że dziś 2 bramek nie strzelą.Powodzenia

✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Zulte Waregem - Rubin Kazań
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przeglądam dzisiejsze mecze LE i uważam, że warto zwrócić uwagę na to właśnie spotkanie.
Rubin jest już pewny awansu do 1/16, ba, niezależnie od wyniku dzisiejszego spotkania zajmą pierwsze miejsce w grupie, więc ten mecz nie ma dla nich zbyt dużego znaczenia, czyli można spodziewać się kilku rezerwowych oraz tego, że nie będą w tym meczu walczyć na śmierć i życie. Trochę inaczej sytuacja wygląda u Belgów. Jeśli się nie mylę i o kolejności w grupie w przypadku tej samej liczby punktów decydują bezpośrednie mecze, podobnie jak w LM (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi), to szansę na wyjście z tej grupy wciąż mają 3 drużyny. Poza Kazaniem, który tak jak już pisałem jest już pewny awansu, szansę mają Wigan, Maribor no i oczywiście Waregem. Waregem powinien wystarczyć remis (jeśli się nie mylę z tą zasadą kolejności, a jeśli się mylę to tym bardziej żeby być pewnym awansu potrzebują zwycięstwa, bo mają słaby bilans bramek), ale myślę, że nie będą chcieli tu kalkulować, grać na remis, tylko po prostu wygrać. Gospodarze są w niezłej formie, ostatnie 7 meczów na wszystkich frontach to 5 zwycięstw i 2 remisy, w tym wygrali 2 ostatnie, bardzo ważne zresztą mecze LE- ograli na wyjeździe Maribor i Wigan, natomiast w lidze belgijskiej zajmują 4 miejsce- tyle samo pkt co 3. Anderlecht i strata 4 pkt do lidera, Standardu Liege. Goście w lidze zajmują odległe 11 miejsce, z duża stratą do strefy dającej prawo gry w Europie, ale i z bezpieczną przewagą nad strefa spadkową, a w LE są niepokonani- 3Z, 2R.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Dynamo Kijów - Rapid Wiedeń
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sportingbet
Nadal nie wiadomo kto wyjdzie z drugiego miejsca. Dynamo oraz Rapid mają teoretycznie wciąż szanse na awans i związku z tym muszą postawić wszystko na jedną kartę. Dynamo musi zaatakować, znajduje się w lepszej formie i strzelają wiele bramek na własnym boisku. Spodziewam się, że Rapid nie da za wygraną, oni też mają tendencje do strzelania goli na wyjazdach więc jeśli strzelą minimum jedną bramkę - to over powinien zostać pokryty biorąc pod uwagę dyspozycję zespołu z Kijowa. Faworytem jest Dynamo, dysponują dobrymi zawodnikami ofensywnymi i dlatego też nie boję się o ich występ. Grają na własnym boisku ze wsparciem kibiców więc nie bez powodu są uznawani za faworyta w tym meczu. Osobiście liczę na ofensywny mecz, ponieważ tak jak mówie żadna z drużyn nie ma jeszcze pewnego awansu i z tego powodu czeka ich trudny pojedynek, oby z wieloma trafieniami bo niewątpliwie stać ich na to.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Argentyna +8.5
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betsson
W przedostatnim dniu rozgrywek grupowych w mistrzostwach świata piłkarek ręcznych Polki podejmą Argentynki. Nasze reprezentantki jak do tej pory wygrały 2 z 3 spotkań i z czterema punktami zajmują 3 lokatę w grupie C natomiast Argentynki pomimo że przegrały wszystkie mecze to ich gra nie wygląda nie wygląda najgorzej. Zagrały dobry mecz z Norweżkami szczególnie pierwsze 20&#39; meczu i z Hiszpankami też nie było tak źle porażka tylko 6 bramkami. Przypuszczam że dzisiaj Argentynki też powalczą o dobry wynik z naszymi i ten handicap +8.5 są jak najbardziej w stanie pokryć.
⛔ 100
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: M. Tel Aviv - Bordeaux
Typ: over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod moją analize wskakuje mecz ostatniej kolejki Ligi Europejskiej. Widziałem już chyba dwie analizy tego meczu, ja chcę zagrać over 2.5. Sytuacja wygląda następująco. Drużyna z Izraela ma 8 pkt, za nią, z dorobkiem 5pkt znajduje się drużyna z Cypru, APOEL który aby wyjść z grp musi wygrać swój dzisiejszy mecz z Frankfurtem który ma już zapewniony awans z pierwszego miejsca, co oznacza że raczej dadzą pograć zmiennikom, tzn. że APOEL ma duże szanse na zwycięstwo. Jezeli cypryjska drużyna wygra będzie miała 8pkt. W takiej sytuacji liczy się bilans bramkowy obu drużyn, ponieważ te (M. Tel Aviv i APOEL mają dwa bezbramkowe remisy). Dzisiaj Izraelska drużyna nastawi się na atak i będzie chciała wpakować kilka bramek swojemu rywalowi z Francji któremu nie zależy na zwycięstwie, ponieważ nie ma już szans na wyjście z grupy. Teraz fakty:
Dwa wyjazdowe mecze Bordeaux w LE:
APOEL 2-1 Bordeaux
Frankfurt 3-0 Bordeaux

Poprzedni mecz tych drużyn:
Bordeaux 1-2 M. Tel Aviv
Mecze domowe, dzisiejszego gospodarza, w LE:
M. Tel Aviv 4-2 Frankfurt
M. Tel Aviv 0-0 APOEL
Jak widać statystyki i przeczucia mówią same za siebie, przepraszam że tak późno.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom