>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 12. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies
Typ: Golden State Warriors -7,5 win
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Bitwa na zachodzie pomiędzy Memphis Grizzlies, którzy nie grają dobrze, jak w poprzednim sezonie i mistrzów a zarazem najlepszej drużyny w lidze Golden State Warriors.
Memphis jest na zachodzie,12 z bilansem 3-5 i tracą coś koło 100 punktów na mecz, co jest zbyt dużym wynikiem dla ich obrony, a to była ich główna broń w ostatnich sezonach.
Ich rywale GSW wygrali wszystkie 8 meczy ze średnią różnicą 17,75 punktów zdobytych więcej niż przeciwnik.
Memphis przegrał ostatnie 3 swoje gry przez 19, 10 i 2 pkt.
W domu będzie to ich zaledwie 3 gra w tym sezonie, ostatnio przegrali z Cavs różnicą 30pkt (Cavs są podobnie jak GSW, dominującą drużyną) i wygrali z Brooklynem 10 pkt. ale to nie robi wrażenia, ponieważ Nets są jedną z zaledwie dwóch zespołów bez zwycięstwa jeszcze (Philly jest 2.).
Rywale Golden są, jednym z najgorszych zespołów jeśli chodzi o pkt. w lidze z 91ppg, to bd. trudne wyzwanie przeciwko dynamicznej drużynie GSW.
Problemem w Memphis będzie brak Brendana Wrighta, który jest ważnym elementem obrony.
GSW mają szansę kontynuować serię zw. i zrobić najlepszy start klubu w historii, a do tego bd. potrzebna wygrana z Memphis, i myślę że, się zanosi na potężne lanie.
Głównym winowajcą formy GSW, którzy mają bilans 8-0 jest na pewno Stephen Curry, który wykonuję olbrzymią prace, i dziś z pewnością da o sobie znać...
Zwycięstwa w tym sezonie dla Warriors w domu +16 vs Pelicans, +50 vs Memphis, +4 vs Clippers, +15 i +14 vs Nuggets vs Pistons, wyjazd +20, +14 vs Rockets vs Pelicans i +9 vs Kings.
Tylko gra przeciwko kolejnym pretendentom Clippers, nie pozwoliła na pokrycie handi.
GSW wygrał ostatnie 4 razy przeciwko Memphis w domu, +20 i +50 i +17 i +13- wyjazd.
Począwszy od statystyk do formy, wszystko przemawia na korzyść GSW, którzy dziś powinni spokojnie wygrać, myślę nawet że, dwucyfrowym wynikiem....

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KW,MŚ
Spotkanie Ekwador-Urugwaj
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 5.80
Buk Unibet
Godz: 12.11.2015 / 22:00
Anliza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji strefy amryki południowej do piłkarskich mistrzostw swiata w którym to Ekwador podejmował będzie na swoim stadionie reprezentację Urugwaju. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie ekipa gospodarzy , która na chwilę obecną jest wiceliderem rozgrywek , w tym meczu jednak moim zdaniem drużyna przyjezdnych prezentuje lepszy poziom piłkarski, oba zespoły wygrały po dwa spotkania bez straty chociażby jednego gola, na pewno widać że defensywy w tym spotkaniu odgrywały będą sporą rolę,ale goście są zespołem , który ma według mnie lepszy skład i to właśnie w ich strone słaniałbym się jeżeli miałbym typować zwyciezce tego spotkania, za ekipą Urugwaju przemawia tak że najśiweższa Historia meczy pomiędzy obiema ekipami 2 podziały punktów jedna wygrana ekwadoru oraz dwie wygrane zespołu z Urugwaju, tutaj stawiałbym na wygraną gości dokładnie 1 golem lub remis oraz podział punktów, myślę że w tym meczu wielu bramek nie obejrzymy.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento Kings - Detroit Pistons
Typ: Sacramento Kings
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj skieruję swój wzrok na Sacramento, czyli drużynę najlepszego trenera NBA 2013 roku Georga Karla. Możliwe jednak, że niejedna osoba złapie się za głowę jak zobaczy ten typ, ponieważ Detroit z Andre Drummondem na czele, jest jedną z rewelacji (bilans 5-2) a Sacramento na ten moment czerwoną latarnią zachodu ze streak&#39;iem 0-6 (ogólny bilans 1-7). Jednak ja sądzę, że podopieczni wspomnianego wyżej trenera mogą jeszcze sporo namieszać w tym sezonie. Mają w składzie: All-Stara, dobrego obrońcę i asystenta na pozycji PG, solidnego bądź co bądź niskiego skrzydłowego, który może decydować o losach spotkań i masę ludzi z dobrą trójką. Karl jest zwolennikiem szybkiej koszykówki, nie lubiącym przestojów w grze. Jego zawodnicy mają szybko przechodzić z obrony do ataku, zdobywać przestrzeń i po prostu rzucać. Prowadząc Denver Nuggets miał najlepszy atak w lidze. I ten właśnie (skuteczny) styl dość wyraźnie rzucił mi się w oczy podczas meczu z Houston Rockets, kiedy to na początku 4 kwarty odrobili 20 punktów straty w niecałe 5 minut! Później oczywiście Rakiety zaczęły trochę opóźniać wyczekiwać i jak to często gęsto bywa w ich meczach Harden zrobił swoje. Następnie z Golden State Warriors potrafili zniwelować 15 punktową stratę i wyjść nawet na prowadzenie w 4 kwarcie, a kto wie jaki byłby finisz, gdyby mógł grać DeMarcus Cousins (który jest już do dyspozycji) bo Rondo potrafił dość skutecznie powstrzymywać Curry&#39;ego na dystansie i pozwolić mu trafić zaledwie 2 celne rzuty na 10 oddanych. Ze Spurs nie oglądałem jednak także długo potrafili dotrzymywać im kroku. Liczę, że powrót Cousinsa da im pozytywnego kopa, poprawią trochę defensywę i zafundują dzisiaj swoim fanom zgromadzonym w Sleep Train Arena i mi przed ekranem monitora radość wygrywając to spotkanie bo na prawdę szkoda żeby ekipa mająca takich ludzi z fantastycznym potencjałem okupowała dno ligowej tabeli. Na koniec warto dodać iż Tłoki są aktualnie podczas 6 meczowej serii wyjazdów (ten będzie czwartym), która wcale nie musi wpłynąć na nich pozytywnie.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Bet25 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vestsjaelland-Vendsyssel FF
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Przeglądając ofertę na jutro, znalazłem myślę ciekawy mecz. Przenosimy się do Danii.
Ostatni w tabeli Vestsjaelland (8pkt) podejmuje wicelidera Vendsyssel FF (35pkt).
Bilans tej pierwszej ekipy 1-5-8,tej drugiej 10-5-1.
Vendsyssel wygrali ostatnie, co ważne, 2 wyjazdowe spotkania z niebyle kim, bo z 5 Fredericia i 3 Horsens. To dlaczego mieliby nie wygrać z ostatnim Vestsjaelland...
Vestsjaelland przegrało ostatnio u siebie z Skive (9) i Fredericia (5). Obydwa mecze 0-1, ale bramki tracili już w odpowiednio 3 i 7min, co kusi do typu 2 do przerwy/koniec, ale mi takie &quot;cuda&quot; nie wchodzą.
Co jeszcze za tym typem? W ostatnim bezpośrednim spotkaniu Vendsyssel pokonał Vestsjaelland, co prawda u siebie, ale aż 4-2 (prowadząc 4-0, potem spuścili z tonu).
Myślę, że i tym razem FF pokażą swoją wyższość.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:30 AM
Pittsburgh Penguins v Montreal Canadiens
@David Perron score (4.50)
Betsson

Najciekawszy mecz 6 tygodnia zmagań w regularnym sezonie NHL. Pingwiny po kiepskiej inauguracji w końcu złapały rytm i pną się we wschodniej tabeli. Habs po okresie dominacji w całej lidze zaczynają czuć na plecach oddech Rangersów. Obie ekipy mają podstawy do zgarnięcia kompletu punktów po tym spotkaniu. Liczę na dobre widowisko podparte z obu stron dobrą grą, wysokimi liniami i niezłym overem. Mój typ wskakuje na strzelca i będzie nim David Perron. Kurs może i adekwatny do jego rekordów sezonowych ale na pewno nie do formy i aktywności na tafli w ostatnich meczach. Jest szybki a jego swoboda w dochodzeniu do pozycji strzałowych może imponować. Nie może natomiast skuteczność. Liczę jednak, że zacznie wybierać prostsze rozwiązania przy oddawaniu strzałów bo często wybiera, nie ujmując jego umiejętnościom, zbyt techniczne wykończenia linii. Kurs warty zagrania za drobne.
⛔ 100
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Indiana
Typ: Indiana
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typowy mecz 50/50, idę tu w stronę ekipy przyjezdnych. Według mnie kurs lekko zawyżony na gości. Początek sezony w wykonaniu graczy z Indianapolis raczej średni ale teraz ich gra może się podobać w ostatnim czasie grają na prawdę dobrze szczególnie George złapał formę i wziął na siebie ciężar zdobywania punktów nieźle radzi sobie Ellis swoje powinien dorzucić w tym spotkaniu. Drużyna z Bostonu dwa ostanie spotkania dobre szczególnie to wygrane z Wizards, Bucks byli spokojnie w ich zasięgu chociaż spodziewałem się innego wyniku w tym spotkaniu. Obie ekipy grały między sobą już w tym sezonie W Indianapolis górą byli gracze Pacers gdzie wygrali 2 punktami dzisiaj też spodziewam się spotkania na styk po takim kursie ryzykuje grę na przyjezdnych. Liczę tutaj szczególnie na PG13, który stał się liderem drużyny.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Forum-Bukmacherskie/793446814102619

Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.

Zapraszamy!
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna
Godzina; 20;45
Spotkanie; Norwegia-Węgry
Typ; 1
Kurs; 1.90
Bukmacher; Bet365
Analiza;Węgrzy w słabej grupie zajęli 3 miejsce i dzięki temu graja w barażach i nie sądzę że pokonają Norwegów na ich terenie. Norwedzy byli o krok od bezpośredniego awansu ale w ostatnim meczu ulegli Włochom i ostatecznie brakło 1 pkt do 2 miejsca. Węgrom brakło 4 pkt gdzie wyprzedziły ich reprezentacje Irlandii PŁN i Rumunii,do tego ostatni mecz z fatalna Grecją przegrali po wymianie ciosów więc to też jakiś argument. H2H o jakość piłkarska na korzyść Norwegii. Kurs zachęca,polecam
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME U-21
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czechy - Belgia
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 2
Bukmacher:Bet 365Analiza:
Czeska młodzieżówka charakteryzuje się tym,że dużo bramek zdobywa ale też często je traci nawet z taką &quot;potęgą&quot; jak Malta. W ostatnich jej 5 meczach padło w sumie 19 goli. Ostatnich 10 grach,goli 30. Belgowie ostatnimi laty mocno postawili na szkolenie i efektem jest najlepsza &quot;dorosła&quot;reprezentacja od lat 80. Młodzieżówka utrzymuje poziom czego dowodem jest seria sześciu zwycięstw z rzędu od września zeszłego roku. w meczach tych padło 20 bramek, a pokonali miedzy innym Hiszpanię na wyjeździe 4-1. Myślę że jest spora szansa na over.

⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (NBA)
Godz : 04:35
Spotkanie : San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Typ : Spurs win (-7,5)
Kurs : 1.90
Bukmacher : bet365
Analiza : Drużyna San Antonio prezentuje przyzwoitą formę, swoje zwycięskie mecze wygrywa bardzo pewnie i na dużym spokoju, dzisiaj powinnobyć podobnie, tym bardziej, że grają z przeciętnie grają w tej konferencji drużyną Portland bilans (4-4) i naładowani efektowną wygraną nad Sacramento Kings, która jest drużyną podobnych lotów co Portland. Myślę, SAS jest spokojnie w stanie wygrać dwucyfrową różnicą, a -7,5 w obecnych realiach wydaje się niemalże darmowym zarobkiem. Zobaczymy jak to się ułoży, myślę, że warto nastawić budziki na 4:35 i obejrzeć ten mecz.
✅ 90
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Meksyk - Primera Division
Godz : 03:30
Spotkanie : Atlas - Guadalajara
Typ : Guadalajara
Kurs : 3.20
Bukmacher : bet365
Analiza:
Witam bardzo serdecznie . Na czwartek postanowiłem troszkę zaszarżować i postawić kurs po dość wysokim kursie ale też bardzo realnym . Na łopatki wziąłem Primera Division z Meksyku i mecz pomiędzy Atlas , a Guadalajara. W tym starciu buki uważają za faworyta zespół gospodarzy , lecz ja tak do końca nie uważam bo przegrali oni trzy ostatnie mecz zaś drużyna gości ostatnie mecze gra naprawdę bardzo przyzwoicie i uważam , że są w stanie wygrać ten mecz. W tabeli Guadalajara jest o jeden punkt przed gospodarzami więc widać , że w tym sezonie grają bardzo podobnie ale warto zaznaczyć , że ostatnio w lepszej formie jest ekipa przyjezdnych . Dla mnie zapowiada sie bardzo ciekawy mecz i stawiam na zwycięstwo gości , a dla mniej odważnych proponuję stawiać z podpórką . Życzę powodzenia.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston - Indiana
Typ: under 202,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Na czwartek wybrałem spotkanie, które odbędzie sie już za kilka godzin.Zmierzą się w nim Boston z Indianą. Wynik trudny do przewidzenia.Zespoły grały już w tym sezonie ze sobą i mecz był na styku. Myślę że i tym razem będzie podobnie, więc wybrałem kurs sumy rzuconych punktów. Średnia rzuconych punktów na mecz Bostonu to 102,83 , a traconych 97,33 .Natomiast zawodników z Indianapolis to odpowiednio 94,5 i 95,88. Ponadto w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami suma punktów nigdy nie była większa niż 200.
✅ 100
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
Godz : Późna
Spotkanie : Hawks - Pelicans
Typ : Hawks -12
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet365
Bardzo lubię stawiać Hawks ponieważ są bardzo zespołowo grająca drużyną, stałą w swoich wynikach i łatwo przewidzieć z kim sobie poradzą a z kim będą mieć problemy. Pelicans bez Holidaya i wątpliwy jest występ ich All-Stara Davisa. To są już wystarczające osłabienia nie mówiąc o pozostałych zawodnikach którzy od początku sezonu leczą urazy. Stąd tez tak słaby początek sezonu i ledwo jedna wygrana w 7 meczach. Hawks za to rozegrali się na dobre. Notują świetny start 7-2 i są pierwsi na liście najlepiej asystujących zespołów- stąd ta zespołowość. Na rozegraniu mają dwóch świetnych graczy w postaci jednego z najlepiej egzekwujących zagrywki PG - Teague i mega utalentowanego Schroedera. Tych dwóch dziś w nocy zrobi istny szturm na obwodzie Pellies ponieważ pozycje 1-2, to ich największa bolączka w tym sezonie. Do tego świetni strzelcy zza łuku (Korver) i solidni podkoszowi (Horford i Millsap) przy takich absencjach będą wbijać piłkę w obręcz aż będzie świstało. Mecz spokojnie na wynik +/- 115:95 więc -12 jest takim handicapem w sam raz jakby wkradło się zbyt duże rozluźnienie w przewadze i po wprowadzeniu na boisko rezerw pewnie już w połowie 3 kwarty. Budzik nocny + kawa i ciastko a rano liczymy $. Good luck!
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - MISTRZOSTWA EUROPY: Kwalifikacje

Norwegia - Wegry
godz. 20:45
Norwegia HA -1,5 @3,55 Bet365

Norwegia, która zagrała bardzo dobrze fazę grupową niestety zajęła 3. miejsce i straciła tyko 1 punkt do 2. pozycji, na której znaleźli się Chorwaci. Dzisiaj zmierzą się z Węgrami, którzy wywalczyli możliwość udziału w barażach w słabej grupie, o czym trzeba mówić wprost. Norwegia u siebie gra naprawdę dobrze, świadczą o tym także ich ostatnie wyniki. Węgry wg mnie są dużo słabszą reprezentacją i po prostu ten mecz przegrają. Obie ekipy spotykały się już wiele razy ze sobą, ale są to dość odległe daty więc o niczym nie świadczą. Myślę, że Norwegów stać na dwubramkowe zwycięstwo i to udowodnią podczas tego meczu, że ich dobra gra w fazie grupowej to nie przypadek i należy im się awans na pewno bardziej niż przyjezdnym.​
⛔ 100
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Celtics - Indiana Pacers
Typ: Paul George powyżej 23.5 pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zespól Indiany z meczu na mecz nabiera wiatru w żagle. Zaczynają grac fajną koszykówkę, szybszą i miłą dla oka. Najbardziej cieszy mnie postawa ich lidera, Georga, która po cienkim początku sezonu wskoczył na dobre obroty i gra to co potrafi. W ostatnich 4 meczach może pochwalić się średnią koło 30pkt na mecz, co jest bardzo dobrym wynikiem. Jak dla mnie to dziś Paul zakręci się znów koło 30 oczek. Ogólnie kurs na Pacersów jest trochę dziwny, powinno być mniej więcej po równo, bo mecz stawiam 50/50. Pogram też na wygraną Indiany, lecz typ na Paula wydaje mi się pewniejszy, dlatego ląduje tutaj ????
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Aguila
Godzina: 1:30
Spotkanie: Junior - Santa Fe
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie finałowe Pucharu Kolumbii w którym zmierzą się Atletico Junior i Santa Fe. Obie ekipy zasłużenie dotarły do finału, pokonując na swojej nawet bardziej renomowanym rywali. Atletico Junior chociażby w 1 rundzie pokonali najlepszą drużynę Kolumbii czyli Atletico Nacional. Przede wszystkim jednak trzeba zauwazyć, że zdecydowaną większość meczów wygrywają gospodarze spotkań. Tylko 2 spotkania z w tych rozgrywkach wygrywali goście, więc jestem przekonany że mecz kluczowy jest mecz u siebie. Junior musi tutaj wygrać. Niestety forma dla nich słaba bo wygrali tylko 2 z ostatnich 6 spotkań. Santa Fe z kolei pokonało w ostatniej kolejce u siebie Atletico Nacional, wcześniej remisując 3 mecze z rzędu po 1:1, wygrywając 1:0 z Independiente i przegrywając 0;1 z Deportivo Cali. Można więc stwierdzić, że jest to drużyna typowo defensywna. Atletico Junior ma większe problemy w tym aspekcie gry, aczkolwiek sądze że waga dzisiejszego spotkania przełoży się i na lepszą grę w tej formacji. W spotkaniach bezpośrednich (17 ostatnich) padły tylko 3 remisy, 13 spotkań wygrywali gospodarze, a tylko raz goście.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:05
Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Typ: różnica zwycięstwa : Edmonton Oilers wygra różnicą dokładnie jednej bramki (może być po dogrywce albo karnych)
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Fani Anaheim Ducks z pewnością nie są zadowoleni z tego jak ich drużyna gra. Ostatnio wyniki się poprawiły, ale to nie jest to na co ten zespół stać. Na co jak na co, ale na brak emocji jednak narzekać nie mogą, bo prawie każdy mecz Anaheim Ducks jest bardzo zacięty i do samego końca nie jest wiadome jaki będzie końcowy wynik. Jeśli Anaheim Ducks wygrywają, to zwycięstwa są minimalne, jeśli przegrywają, to też minimalnie. Cztery ostatnie mecze Anaheim Ducks, które zakończyły się ich porażką, to były przegrane różnicą dokładnie jednego gola w regulaminowym czasie gry albo w dogrywce. Przegraną różnicą jednego gola zakończył się ich ostatni mecz z Arizona Coyotes, gdzie po trzech tercjach było 3:3, a Arizona w dogrywce zdobyła zwycięską bramkę. Różnicą dokładnie jednej bramki Anaheim przegrało też z St. Louis Blues, Dallas Stars, Chicago Blackhawks. Edmonton Oilers są na dole tabeli, ale czasem potrafią wygrać nawet z najlepszymi. To właśnie Edmonton jako jedna z nielicznych drużyn wygrał mecz z Montreal Canadiens, które ma najwięcej punktów ze wszystkich drużyn. Zwycięstwo było 4:3, czyli różnicą jednej bramki. W meczu z Anaheim Ducks też stawiam na zwycięstwo Edmonton Oilers różnicą dokładnie jednego gola po przepisowym czasie gry, dogrywce lub karnych.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
makaveli23 315,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando - lakers
Typ: over 50.5 1 kwarta
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie druzyny graja slabo w obronie i obie sa w 1szej 10tce jesli chodzi o pkty zdobywane w 1 kw. Inicujuje to szybki pojedynek dwoch druzyn nie myslacych zbytnio o defensywie a raczej w pierwszej fazie probujacych narzucic szybkie tempo i przerzucic przeciwnika by wyjsc jak najwysze prowadzenie, jako ze obie druzyny prezentuja podobny styl gry stawiam na gre pkt za pkt od pierwszych minut i byc moze lekkie zamulenie dopiero pod koniec drugiej kwarty oby nie pierwszej.
✅ 83
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 am.
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
Poniżej 1,5 gola pierwsza tercja
(1,65) Betsson
Pingwiny od samego początku sezonu w moich oczach grają bardzo kulawo. Co by nie powiedzieć beznadziejnie. Są mecze wygrywające, ale i przegrywające. Niestety w tych meczach gdzie wygrywają, to po wielkich mękach. Taka ofensywa jaką mają Pingwiny powinni stanowić najwyższy poziom dla przeciwnika i dobijać rywala gol za golem. Coś tam jednak pękło, nie idzie ekipie z Pensylwanii tak jak by tego chcieli. Crosby też nie co noty obniżył. Samo to, że nie grają tak jak to było w zeszłym sezonie gdzie na początku wygrywali seriami, to dopiero w finałach się gra posypała, to tutaj widać regres. Natomiast Montreal wystartował kapitalnie w sezon. Grają bardzo umiejętnie w defensywie. Choć mnie to wcale nie dziwi, bo Subban niemal wszystko &#39;&#39;czyści&#39;&#39; Markov też swoje dokłada. Poza tym obie ekipy się nienawidzą w tym meczu więc można się spodziewać małej wojenki która, wygra do końca nie umiem przewidzieć. Pacioretty zna patent na Pens i coś może dzisiaj ustrzeli. W mojej opinii będzie to raczej spotkanie, gdzie będzie mało bramek. Pierwsza tercja jak na moje to nie będzie jakoś obfitowała bramkami. Pingwiny pamiętają porażkę na swoim terenie właśnie z Habs jakiś czas temu, być może zagrają w końcu tak jak na jedną z najlepszych ofensyw przystało. Ale Habs, to silna defensywa więc nie sądzę że tu od razu posypią się bramki. Gram na minimum gola w pierwszej tercji. Być może jakaś szybko padnie, ale czy od razu będzie to gol za golem? Mam nadzieje, że nie...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom