>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 12.11.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 12. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers- Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins 60&#39;
Kurs: 2.15
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Kurs już poleciał w dół ale oczywiście nadal do gry.
Miałem &quot;przyjemność&quot; oglądać Rangers z Oilers. Osobiście muszę przyznać że to spotkanie było dla mnie męką ponieważ naprawdę ciężko patrzy się na ekipę z takim potencjałem jak Rangers, a grając tak jak z Nafciarzami. Męczenie buły przez 60 minut i tylko jeden przebłysk ofensywy i marne 21 strzałów na bramkę Fastha. Brzmi jakbym opisywał drużynę Buffalo Sabres. Niestety ciężko szukać jakichkolwiek pozytywów w ostatnim spotkaniu. Sytuację wielokrotnie ratował Lundqvist który pomimo wieku nadal jest świetnym goalie.
Dziś jednak naprzeciwko Króla Henryka, piekielnie mocna ofensywa Pens. Wielka forma, dużo bramek, świetnie spisuje się ofensywa jak i defensywa. Bardzo dobra forma i Sid w gazie i znakomicie spisujący się Hornqvist. Do tego znakomity bilans na wyjazdach, praktycznie brak osłabień. Cóż, dziś nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Pingwinów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP Masters Londyn
Godzina:
19:00
Spotkanie: Peya A./Soares B. - Kubot L./Lindstedt R.
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie Peyek, którzy ograli słabo dysponowanych Rojerów oraz Klapków, którzy po doskonałym meczu pokonali amerykańskich bliźniaków 2:0.
Zacznę od pary austriacko-brazylijskiej. W pierwszym meczu typowałem ich porażkę i moje przewidywanie okazał się błędne głównie przez słabą grę ich przeciwników. Wprawdzie potrafili utrzymać swój serwis na dobrym poziomie, wytrzymywać dłuższe wymiany i udanie przebijać piłki na drugą stronę, jednak nie było to nic nadzwyczajnego. Wiele swoich punktów zdobyli po błędach rywali. Szczególnie Horia Tecau nie imponował swoim zachowaniem, psuł wiele returnów, miał problemy z własnym serwisem. Najbardziej u pary rumuńsko-holenderskiej nie podobało mi się zachowanie przy dłuższych wymianach. Obaj dostawali jak na tacy piłkę na wysokości siatki, bądź wyżej i zamiast skończyć akcję mocnym, pewnym uderzeniem, to bawili się w delikatne dotknięcia piłki rakietą. Na takim poziomie miękkie granie jest od razu karane i tak się stało. Nawet para Peya/Soares, która nie znajduje się ostatnio w dobrej formie potrafiła to wypunktować. Myślę, że dyspozycję tej pary może zobrazować sytuacja w meczowym tiebreaku podczas ich pierwszego meczu w Londynie. Brazylijczyk z Austriakiem wyszli szybko na prowadzenie 5-1, by po chwili remisować 5-5, a nawet przegrywać 5-6. Następnie aż do piłki na 12-10, która dała im zwycięstwo grali praktycznie punkt za punkt utrzymując swój serwis.
Po drugiej stronie siatki staną Łukasz Kubot ze Szwedek Robertem Lindstedtem. Przed tym turniejem wydawało mi się, jak pewnie i wielu osobom obserwującym świat tenisowy, że Klapki przyjadą tutaj na wycieczkę. Nic nie wskazywało, że para ta, która po tym turnieju rozstaje się ze sobą zaliczy taki start. Wychodzi na to, ze wycieczka okazała się czymś więcej. Wynik, jak i gra w ich pierwszym meczu w O2 Arena była doskonała. Cały mecz Łukasz z Robertem byli nastawieni na atak. Każdy słabszy serwis braci Bryan starali się zamienić w mocny, kończący return. Wiele razy to się udało, a eksperci nie mogli się nadziwić grze Kubota z kolegą. Słyszałem nawet głosy, że niektóre z zagrań Polaka zostały uznane za jego najlepsze w życiu. Pisząc prosto i przejrzyście, para Kubot/Lindstedt zaliczyła doskonały mecz, pokazujący, że chcą jeszcze powalczyć i coś osiągnąć w tym turnieju. Ich dyspozycję porównałby do tej w Australii, dzięki której tutaj się w ogóle znaleźli. Serwis obu tenisistów jest obecnie na najwyższym poziomie, mimo że w trakcie sezonu nie zawsze tak było. Chodzi mi głównie o Szweda, którzy w okolicach występów na mączce raził swoją nieskutecznością w tym elemencie. Teraz wyraźnie to poprawił i wróży to dobrze grze tej pary. Do tego elementu dochodzi dobry, ofensywny return, o którym już wspominałem i niezła gra w wymianach i przy siatce.
Podsumowując, jeśli Kuboty zaprezentują podobny poziom do tego z pierwszego spotkania, bądź nawet jakąś większą część tego, to z Peykami będącymi w średniej formie powinni sobie poradzić. Kurs 1.95 traktuje jako dobrą propozycję od bukmacherów, z której warto skorzystać.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Argentyna-Chorwacja
Typ: x2
Kurs 4.18
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza:​
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Argentyny oraz Chorwacji, mój typ na to spotkanie to handicap +2.5 gola dla drużyny Chorwatów, którzy moim zdaniem nie przegrają w tym meczu różnicą 3 bramek, oto też kilka argumentów popierających mój typ: Argentyna może i wygrywa,ale prawie nigdy taką różnicą bramek, zazwyczaj są to wygrane tylko jednym golem, Chorwacja nigdy podczas swoich ostatnich 25 spotkań nie przegrała 3 bramkami, spotkanie odbywać się bedzie na stadionie neutralnym więc teoretycznie Argentyna nie ma atutu własnego boiska, do tej pory obydwa zespoły mierzyły sie ze sobą dwukrotnie w pierwszym spotkaniu w roku 1988 wygrała Argentyna 1:0 następnie w roku 2006 wygrała Chorwacja 2:3 , według mnie kurs na Argentyna jest zdecydowanie zaniżony i tutaj może i zespoł z Ameryki Południowej stworzy sobie więcej sytuacji podbramkowych,ale Chorwacji bedzie pasowała gra z kontry. Myślę że w tym spotkaniu moze paść nawet remis , ja jednak zagram asekuracyjnie na handicap +2.5 dla ekipy z europy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
1:30
Florida Panthers - San Jose Sharks
Sharks OT
|1.65|
Betsson !
Dzisiaj już postanowiłem, że pójdę sobie w stronę Rekinów. Ekipie na pewno bardziej doświadczonej niż Pantery, z solidnym powerplay. Nie sądzę aby w tym meczu Pantery zagroziły w jakimkolwiek tak doświadczonej ekipie jakim są Rekiny. Bynajmniej dlatego, że ekipa gości jest bardziej regularna i poukładana w różnych formacjach na lodzie. Pantery wiadomo u siebie są agresywni, nie grają z ukrycia ale jednak brakuję u nich takiego koloru który mógłby ciągle emanować na lodzie. Fakt, że próbują z najlepszymi grać swoje najlepsze zawody bo sytuacja tego wymaga, ale Rekiny po ostatnim meczu z Chicago są jeszcze podrażnieni porażką więc tu oni będą rozdawać karty. Jeszcze w tamtym sezonie mieli jeden z najlepszych wyników w delegacji a dziś rywal na pewno nie jest tak wymagający jak ostatnio Hawks. Couture, Pavelski, a ostatnio nawet Burns wie kiedy się ustawić do jakiegoś &#39;&#39;snapshota&#39;&#39; aby druga strona jest zmuszana do wyciągania gumy z sieci. Nie zobaczymy dzisiaj podstawowego goalie w zespole gości tylko Alexa Stalocka, ale już w tamtym roku grający na Florydzie również wyjechał z niej zwycięsko. Stawiam na bardziej doświadczony zespół, choć kurs też w reg time kusi, to jednak się delikatnie zabezpieczam. Gram na gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ:
San Antonio Spurs
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ sporego ryzyka, ale nie z powodu braku jakości zespołu gości, lecz z nieprzewidywalności Gregga Popovicha - trenera obecnych mistrzów NBA. Ponieważ jest to mecz back-to-back (a te mi tu ostatnio przekornie wchodziły) dla Ostróg, to może zdarzyć się tak, że trener nie wystawi dziś do gry Duncana czy np. Parkera, ale po cichu liczę, że zagrają wszyscy (z wyjątkiem kontuzjowanych Bellinelliego, Splittera i Millsa). W nocy po świetnej końcówce w wykonaniu Spurs, a zarazem nieudolności strzeleckiej w ostatnich 5 minutach meczu Cllipersów, wygrana San Antonio stała się faktem. Rewelacyjnie zagrał &quot;długoręki&quot; MVP ostatnich finałów Leonard, którego warunki fizyczne (szczególnie zasięg ramion) predysponują do świetnej obrony, co pokazał np. przeciwko CP3. Tak czy siak, San Antonio muszą się wspinać w tabeli jakże mocnego Zachodu, a dziś przychodzi im się spotkać w Oakland z jedną z topowych obecnie drużyn ligi - Wojownikami. Ciągle kontuzjowany jest PF David Lee i najprawdopodobniej zagra również niesamowity shooter, Klay Thompson, który ostatnio pierwszy raz opuścił mecz w swojej karierze z powodu kontuzji. Wiele niewiadomych mamy przed tym meczem, więcej detali dowiemy się w późniejszych godzinach, ale ja postanowiłem postawić na dzisiejszych gości, którzy doświadczeniem biją na głowę gospodarzy. Golden State jest od tego sezonu prowadzone przez Steve&#39;a Kerra, który jeden ze swych pięciu pierścieni zdobył grając właśnie w San Antonio, pod batutą Popa, więc dodatkowy smaczek tej rywalizacji będzie taktyka obu szkoleniowców. Ławka zespołu z Bay Area wydaje się być mocniejsza, bo mają Iguodalę, Livingstona czy Barbosę, lecz przegrali właśnie pierwszy mecz z Suns notując rekordowo dużo strat, natomiast Ostrogi właśnie wygrały na gorącym terenie, jakim zawsze jest Staples Center w Los Angeles (mówię naturalnie o meczach, których gospodarzami są Cllippsy ???? ). Może to mały odwrót formy, bo SAS mają bilans tylko 3-3, a GSW 5-1... Spotkania bezpośrednio są zdecydowanie na korzyść SAS, bo wygrali ostatnie 6 meczów. Nikt od lat tak nie dzieli się piłką jak drużyna z Teksasu, co powoduje że nawet starzy, mniej mobilni zawodnicy wciąż są w stanie pokazać swoje atuty. Typ ostrzegam ryzykowny, ale pod taki kurs biorę i czekam do rana.
Pozdrawiam!
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-ATP Masters Londyn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Berdych Tomas-Cilic Marin
Typ: Berdych
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obaj przegral solidarnie w ostatnich meczach 1-6 , 1-6 .
Zaczne od tego ze berdych cały sezon ma bilans 56/22 , Cilic 55/19 . Mimo tego sądze ze to czech ma bardziej wyrównany tenis i to w nim upatruje dziś zwycięscy .
Cilic wygra US Open ale poza tym nic szczególnego bo wygrane w Moskwie czy Zagrzebiu i finał w Rotterdamie spadają na drugi plan przy nie zbyt wymagających przeciwnikach .
Berdych za to Wygrany finał w Rotterdamie ( z Ciliciem ) , w październiku win w Sztkoholmie i półfinał w Paryzu to na hali , finał z Djokoviciem w Pekinie ( październik ) dalej juz nie pisze co było w styczniu czy lutym bo to nie ma sensu .
Poprostu wyzej cenie umiejetnosci czecha nizeli chorwata .
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 01:30
Spotkanie: Florida Panthers - San Jose Sharks
Typ: Florida Panthers ML
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem spotkanie rozgrywane na Florydzie pomiędzy miejscowymi Florida Panthers a San Jose Sharks. Od razu zaznaczam, że zamierzam pograć w kierunku gospodarzy choć argumentów czysto sportowych uzasadniających swój wybór nie posiadam. W głównej mierze swój typ opieram na historii starć obu zespołów która jest bezlitosna dla Sharks. Proszę sobie wyobrazić, że Rekiny w starciach z Panterami od sezonu 2008/09 wygrały zaledwie raz (w ubiegłym sezonie w BB&amp;T Center na Florydzie w stosunku 3-0) notując przy tym aż pięć porażek! Kolejnym co skłania mnie do gry na gospodarzy jest kalendarz San Jose którzy na początku tego sezonu aż 16 z 21 pierwszych spotkań rozgrywa na wyjeździe! Dzisiejszy mecz będzie dla nich 3 w ciągu zaledwie 4 dni! Trzeba przyznać, że taka ilość podróży i gier jest mordercza nawet dla takich &quot;nadludzi&quot; jak hokeiści i z całą pewnością zostawia swój ślad na kondycji. Mówiąc krótko po prostu liczę na zmęczenie Rekinów. Inną sprawą jest oczywiście fatalna dyspozycja defensywy Floridy, która tylko w ostatnich 2 meczach straciła aż 10 goli! Jeśli doliczymy do tego niską skuteczność Panthers w ataku (bodajże tylko w dwóch meczach tego sezonu potrafili zdobyć więcej niż 2 gole w meczu a ich średnia to 1.67 gola na mecz) to w starciu w takimi tytanami ofensywy jak Sharks wydają się być bez szans. Jako bramkarze mają wystąpić po stronie Panthers Roberto Luongo, który w tym sezonie ma bilans 4-3-3 z 2.31 GAA i .925 SV% (bilans versus Sharks 11-12-4 z 2.68 GAA i .917 SV%) oraz najprawdopodobniej backup Niemiego - Alex Stalock (2-2-1 z 2.38 GAA i .925 SV% w bieżącej kampanii).

Reasumując nie posiadam argumentów czysto sportowych przemawiających za moim dzisiejszym wyborem jednak coś podpowiada mi, że gospodarze będą dziś w stanie powalczyć z wymęczonymi Rekinami, którzy aby troszkę odpocząć wczoraj nawet nie trenowali więc nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za dużego domowego doga w dzisiejszym starciu i napisać...Let&#39;s Go Panthers!!!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ( Mecze Towarzyskie )
Spotkanie: Turcja - Brazylia
Godzina: 19:30
Typ: Luiz Adriano strzeli bramkę: TAK
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, nie wiedziałem co grać na jutro... 2 perełki: Argentyna z handicapem i właśnie ten typ. Zdecydowałem się wam go podać, bo wydaje mi się w 70 % pewny. Pewnie zapytacie czemu jestem aż tak pewny tego typu? Już wyjaśniam.
Turcy zagrają bez kilku ważnych zawodników: &quot;Zagramy jutro bez 8 zawodników przewidzanych do gry w tym spotkaniu&quot; powiedział Fatih Terim.
Gökhan Gönül,Semih Kaya, Mustafa Pektemek,Mevlüt Erdinç są poza grą. Tore jest jeszcze nie gotowy, Burak Yılmaz ma grypę, Volkan Demirel ma problem z plecami, a Volkan Babacan ma problem z palcem.
Drużyna zagra w eksperymentalnym zestawieniu przeciwko silnej Brazylii, która na to spotkanie wyjdzie w bardzo mocnym składzie. Dunga zapowiedział,że zagrają tylko zawodnicy występujący w Europie. Właśnie dlatego Luiz Adriano (Najlepszy strzelec tego sezonu Champions League) dostanie szansę gry i na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Diego Tardelli jest obecnie podstawowym napadziorem Canarinhos, ale w tym spotkaniu ma wolne i jak Adriano chce powalczyć o miejsce w składzie to właśnie ma idealną okazję.
Prawdopodobna 11 Canarinhos: Rafael Cabral, Danilo, Miranda, David Luiz, Filipe Luís; Fernandinho, Luiz Gustavo; Willian, Oscar, Neymar; Luiz Adriano.
Polecam ten typ, Adriano jest w gazie i powinien przełożyć to na repre. ????
⛔100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: NBA
Godzina:
02:00
Spotkanie:
Oklahoma City Thunder @ Milwaukee Bucks
Typ:
1 (OKC +3,5)
Kurs:
1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Chyba jednak trochę przesadzają buki. Wiadomo że jest jedno jedyne wytłumaczenie takich kursów i takiej gry OKC. Kontuzje, przede wszystkim kontuzje dwóch największych gwiazd: Kevina Duranta i Russella Westbrooka. Celowo jednak użyłem sformułowania &quot;gwiazd&#39; zamiast &quot;najlepszych graczy&quot;. Choć oczywiście nie neguje wielkości obu tych graczy, to nadal zdrów, i gotowy do gry jest Serge Ibaka. Ile znaczy obecność &quot;King Konga&quot; na parkiecie najlepiej świadczą serię z Grizzlies i Spurs w poprzednich Play-Off. Serge to jeden z najlepszych defensorów ligi, i na pewno najlepszy blokujący. Odsuwa średnią odległość oddawanych rzutów rywali o niemal 1,5 metra!!! Dzisiaj to będzie mega ważne, patrząc na rywala.
Kurczę, ostatecznie to nadal jest TYLKO Milwaukee. Na papierze najsłabsza ekipa ligi, i Jabari Parker wiosny tam nie uczyni, a już na pewno nie w pierwszym sezonie. Cała gra oparta na dwóch młodzieńcach, właśnie Parkerze i &quot;Greak Freaku&quot; Antetokounmpo. Obaj lubują się w drive&#39;ach i penetracjach po crossie lub zasłonie, ale dziś w trumnie straszyć blokami z pomocy będzie właśnie &quot;Iblocka&quot;.
Nie ma Westbrooka, ale będzie jego uboższa wersja Reggie Jackson, który udowodnił już swoją przydatność i umiejętności pod nieobecność RW#0 w poprzednim sezonie. Bucksi i tak zaskakują bilansem 3-4, ale OKC notuje niewiele gorszy: 2-5. Raptem mecz różnicy, ale spójrzmy na linię zaproponowaną przez buki. Biorąc poprawkę 3,5 pkt w każdym meczu OKC, to ich bilans się zmienia na 4-3. Dwukrotnie przegrywali minimalna różnicą, i to z nie byle jakimi drużynami, bo z LAC w Staples Center, i twardymi Memphis u siebie w Oklahomie.
Moim zdaniem kurs zachęcający do gry na OKC. To tylko Bucks.
⛔100
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder
Typ: Milwaukee Bucks
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiejszej nocy typuję wyłącznie zwycięstwa gospodarzy w NBA, nie wydaje mi się, żeby którymkolwiek gościom udało się z pozycji doga wygrać mecz. Jednak tylko jeden kurs na zwycięstwo gospodarzy jest wart jakiegokolwiek singlowego postawienia i jest to właśnie kurs na zwycięstwo Jeleni z Milwaukee.
Dlaczego jestem pewny zwycięstwa Bucks? Pierwszym powodem jest szpital w zespole z Oklahomy, ich trener prawdopodobnie znów będzie miał do dyspozycji tylko 9 zawodników a brak takich graczy jak Durant czy Westbrook od początku sezonu sprawił, że drużyna wymieniana jako jeden z kandydatów do tytułu stał się jedną ze słabszych druzyn w lidze.
Drugim powodem który przemawia za Bucks jest dotychczasowa beznadziejna postawa Oklahomy w meczach wyjazdowych. Ich bilans narazie wynosi 2-5 z czego obydwa zwycięstwa udało się Thunder uzyskać we własnej hali, na wyjazdach zaś przegrali dotychczas wszystkie cztery mecze w tym raz różnicą 12 punktów, raz różnicą 17 punktów a raz różnicą aż 31 punktów. Jak widać na wyjazdach potentatami nie są, wręcz wydaje mi się, że zdając sobie sprawę ze swej wąskiej kadry mecze wyjazdowe celowo odpuszczają skupiając się na tym aby nie przynosić sobie wstydu we własnej hali, ale to tylko takie moje rozważania.
Trzecim powodem jest postawa Jeleni, którzy już nie są tymi samymi chłopcami do bicia jak rok temu ale mają całkiem ciekawy, młody zespół głodny gry i zwycięstw. W dodatku na chwilę obecną mają znacznie szerszą kadrę niż Thunder i dość wyrównaną. Ich obecny bilans to 3-4, zaś bilans domowy to 2-1 z czego jedno z tych zwycięstw osiagnęli z Memphis Grizzlies, czyli najlepszą drużyną początku sezonu.
Podsumowując, do Wisconsin przyjeżdża mocno przetrzebiona osłabiona kontuzjami drużyna z Oklahomy nie potrafiąca jeszcze wygrać w tym sezonie na wyjeździe, a wręcz często zaliczająca na wyjazdach nokauty. Naprzeciwko nich stanie młoda, głodna zwycięstw drużyna Bucks z ciekawą i wyrównaną kadrą osobową. Drużyna która potrafiła wygrać w tym sezonie już ze świetnymi Grizzlies. Nie wydaje mi się aby Thunder dali radę wywieźć zwycięstwo z Milwaukee, nie bez swych największych gwiazd.
✅64
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: Kidderminster Harriers F.C. - Aldershot Town F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Kolejny raz zapraszam na mecz 19 kolejki angielskiej Conference Premier w Anglii.
Kidderminster Harriers F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 18 spotkań w których zdobył 29 punktów po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 5 porażkach co daje obecnie 9 pozycję w tabeli angielskiej Conference Premier, bilans bramek 24-18.
Aldershot Town F.C. zdobył 21 oczek w sowich 18 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach, 6 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 19-21.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 9 razy zdobywając 20 oczek po 6 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Aggborough 17-7.
Goście zdobyli 7 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 4 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramek w delegacjach 6-10.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż w ostatnich 4 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi zespołami w mieście Kidderminster 2 razy padały remisy oraz 2 razy komplet oczek pojechał do miasta Aldershot, bilans bramek w tamtych spotkaniach 2-6 na korzyść Aldershot Town F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Kidderminster Harriers Football Club w tym sezonie ligowym na swoim terenie gra naprawdę bardzo dobrze i jest bardzo groźne i do tego będą bardzo zmotywowani aby w końcu na swoim Aggborough zespół z Aldershot a Aldershot Town Football Club na wyjazdach w tym sezonie nie najlepiej i moim zdaniem z tak zmotywowanymi na ten mecz gospodarzami poniosą porazkę i pełna pula 3 oczek zostanie na Aggborough w mieście Kidderminster.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Charlotte Hornets
Typ: 1 (Portland -8.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj przygotowałem dla Was spotkanie z NBA w którym zagrają ekipy Portland Trail Blazers i Charlotte Hornets. Lepszy początek sezonu zasadniczego ma drużyna gospodarzy, która wygrała 4 z 7 spotkań. Na własnym parkiecie koszykarze Portland przegrali zaledwie raz, ale ich przeciwnikiem była świetnie spisująca się jak narazie drużyna Golden State Warriors. Dzisiaj to gospodarze są murowanym kandydatem do zwycięstwa i kibice liczą na kolejną wygraną. Zespół Hornets na wyjazdach gra bardzo słabo i w tym sezonie przegrał wszystkie 3 spotkania. Historia spotkań obu drużyn na parkiecie w Portland pokazuje nam, że gospodarze w każdym z ostatnich 5 pojedynków zdobywali przynajmniej o 15 punktów więcej niż ich rywale. Dzisiaj uważam, że gospodarze także powinni zdobyć o kilkanaście punktów więcej.
⛔100
 
A 1

aras13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - LA Lakers
Typ: Koby Bryant powyżej 1.85 pkt.
Kurs: 1.8
Bukmacher: expekt
Analiza:
Witam
Lakersi słabi w tym sezonie, Kobe dużo rzuca, różnie ze skytecznością, ale dwa pkt. powinien rzucić. Najlepszy strzelec Jeziorowców, jeśli zagra, na pewno raz trafi. Buk wystawił taki typ, więc życzę powodzenia.
POLECAM
ZWROT
Oczywista pomyłka buka

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Parana - Atletico GO
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
35 kolejka Serie B. Zespół numer 14 (Parana - 41 points) podejmuje Atletico GO z miejsca 5 (53 points). Zespół gospodarzy oczywiscie lepiej spisuje sie u siebie (7 zwyciestw na przeciw 3 na wyjezdzie), ale walczy o utrzymanie i ostatnio przegrał z najgorszą ekipą ligi Vila Nova 0:2. Mają jedną z gorszych ofensyw w lidze, ciut nad 1 bramką średnio na mecz. Goście z kolei na sam koniec ligi postanowili odrobić straty (srodek tabeli) i powalczyć o awans. O miejsce numer 4 bije sie kilka klubów, więc Atletico musi wygrywać. Obie drużyny są oczywiście zmotywowane. Gospodarze bo u siebie, bo o utrzymanie, a goście bo o awans. Buki przewidują remis. Mysle, ze 1:1 jest bardzo realne tutaj, aczkolwiek tak jak w kilku poprzednich analizach - faworytem w jakimś stopniu jest jedna z drużyn, co może sie przełożyć na inny wynik niż remisowy. Czemu? Ano dlatego, że Atletico na wyjazdach ostatnio wygrywa 2:1. Poza tym na 14 meczów przegrali tylko dwa - oczywiscie na wyjezdzie, ale jednak forma jest całkiem dobra.
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Holandia - Meksyk
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Holendrzy będą gościć Meksyk na Amsterdam ArenA w środę, 12 listopada o godzinie 20:30 w ramach meczu towarzyskiego. Gospodarze po zdobyciu trzeciego miejsca na mistrzostwach świata zawodzą, przegrywając towarzysko z Włochami i przede wszystkim w eliminacjach EURO 2016 z Islandią i Czechami, wygrywając jedynie ze słabiutkim Kazachstanem u siebie, w meczu, w którym przez dłuższy czas przegrywali 0:1. To powoduje, że przed meczem eliminacyjnym z Łotwą kilku kluczowych zawodników może nie zagrać.Meksyk natomiast ostatnio gra tylko towarzysko, ostatnio pokonując Boliwię, Honduras i Panamę i remisując z mocnym Chile, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Pikanterii temu spotkaniu dodaje fakt, że będzie to rewanż Meksyku za porażkę w fazie pucharowej na Mistrzostwach Świata i odpadnięcie z dalszych gier. Meksyk jest z pewnością żądny rewanżu na Holendrach po kontrowersyjnym odpadnięciu z MŚ i nie będzie trzeba piłkarzy z tego kraju dodatkowo motywować przed tym meczem. Zapowiada się ciekawy mecz, który mam nadzieję, że skończy się remisem.
⛔100
 
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka
Godzina:4:30
Spotkanie:Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ:San Antonio Spurs +9.5
Kurs:1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W nocy z wtorku na środę w ramach NBA rozegrane zostanie 7 spotkań! Ja postanowiłem wybrać dla was spotkanie rozgrywane o godzinie 4:30 pomiędzy Golden State Warriors które podejmować będzie gości z San Antonio Spurs. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo San Antonio Spurs z handicapem +9.5 punkta po kursie 1.66 w unibet. Drużyna Goldern State Warriors niespodziewanie przegrała ostatnie spotkanie z Phoenix Suns 107:95 natomiast San Antonio Spurs również niespodziewanie pokonało na wyjeździe drużyna Los Angeles Clippers 85:89 co jest wielką niespodzianką ! Ostatnie mecze: GOLDEN STATE WARRIORS 10.11.14 NBA Phoenix Suns Golden State Warriors 107 : 95 09.11.14 NBA Houston Rockets Golden State Warriors 87 : 98 06.11.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 121 : 104 03.11.14 NBA Portland Trail Blazers Golden State Warriors 90 : 95 02.11.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Lakers 127 : 104 Ostatnie mecze: SAN ANTONIO SPURS 11.11.14 NBA Los Angeles Clippers San Antonio Spurs 85 : 89 09.11.14 NBA San Antonio Spurs New Orleans Pelicans 99 : 100 07.11.14 NBA Houston Rockets San Antonio Spurs 98 : 81 06.11.14 NBA San Antonio Spurs Atlanta Hawks 94 : 92 01.11.14 NBA Phoenix Suns San Antonio Spurs 94 : 89 Pojedynki bezpośrednie: GOLDEN STATE WARRIORS - SAN ANTONIO SPURS 03.04.14 NBA San Antonio Spurs Golden State Warriors 111 : 90 23.03.14 NBA Golden State Warriors San Antonio Spurs 90 : 99 20.12.13 NBA Golden State Warriors San Antonio Spurs 102 : 104 09.11.13 NBA San Antonio Spurs Golden State Warriors 76 : 74 17.05.13 NBA Golden State Warriors San Antonio Spurs 82 : 94

Powodzenia. ! Jeżeli grasz zostaw ++++ to daje dużą motywację i chęć pracy nad następnymi typami
Regulamin (&quot;jeden dzień = jeden typ&quot;)
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Masters Cup ATP 2014 (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic Novak-Wawrinka Stan
Typ: 1 handicap -1.5 seta
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Pora na kolejny mecz w grupie A. W pierwszym meczu jeden jak i drugi tenisista pokonali swojego przeciwnika 6:1, 6:1. Stan pokonał Berdycha, a Djokovic Cilica. Widziałem komentarze po meczu &quot;Wawrinka niesamowita forma, brawo!!!&quot;...owszem zagrał dobrze, ale popatrzmy z drugiej strony jaką bezmyślnością wykazał się Czech który zagrał dno. Dzięki beznadziejnej formie Berdycha w moim typie mam aż 1.67 na 2:0 dla Serba.
Novak pokonał również w dobrym stylu Cilica który zagrał poniżej swojego poziomu. Interesujące są statystyki z tych meczów ponieważ Serb wygrał w 58 minut, a Szwajcar w godzinę. Wawrinka przy swoim serwisie stracił tylko 5 punktów,a Djokovic 11 i stracił raz podanie do zera co ciekawe. Oglądając jeden jak i drugi mecz mimo wszystko Chorwat był groźniejszym przeciwnikiem niż Czech. Wawrinka na halach ma bilans 52/50 i tak naprawdę poza jednym finałem z 2007 roku w Wiedniu niczego szczególnego on nie osiągnął a wiadomo,że tyle lat temu to też był inny zawodnik.
Djokovic ma na halach passę 21 wygranych z rzędu,a w tym sezonie 6 i nie stracił przy tym żadnego seta,a co ciekawsze wszystkiego jego mecze były underowe patrząc pod kontem standardowych linii gemowych. Ten turniej jak na razie też jest bardzo underowy ponieważ na 6 meczy wszędzie było under. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 17:3. Wiele tych meczów było bardzo dawno temu więc z jednej strony to nie jest takie oczywiste kto tutaj jest faworytem, a z drugiej tyle wygranych Serba wszystko wyjaśnia. Ostatni raz grali w tym roku podczas Australian Open gdzie Stan po pięknym widowisku wygrał 3:2. Tylko pamiętajmy,że wtedy grał tenis życia a teraz niezupełnie ponieważ końcówka sezonu nawet mimo wygranej łatwej z Berdychem tego nie pokazuje.
Pisałem przed turniejem,że Berdych tutaj niczego nie osiągnie ponieważ nie ma psychiki odpowiedniej i właśnie to zaprezentował przegrywając urywając dwa gemy. Z takich ciekawostek to na halach grali ze sobą 6 razy i tylko raz Wawrince udało się urwać seta czyli 5 razy było również underowo i Djoko pokrywał podstawowe handicapy gemowe. Tutaj może być mimo wszystko over ale ja idę w kierunku wygranej Djokovica w dwóch setach. Uważam,że Serb wygra bez straty seta ponieważ jest w wybornej formie nie od dzisiaj, na halach gra równie dobrze jak na innych nawierzchniach,a o Wawrince tego napisać nie można.
Podkreślę raz jeszcze,że szału na mnie nie robi wygrana Szwajcara z Berdychem. Pamiętam podobna sytuacja była w tamtym roku, panowie również ze sobą grali ale w półfinale i tam wygrał Serb 6:3, 6:3. Stan może ugrać więcej gemów ponieważ jest lepszym zawodnikiem niż roku temu ale seta nie urwie.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Tampa Bay Lighting - Chicago Blackhawks
Typ: Tampa Bay Lighting incl. OT (Moneyline)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po obejrzeniu spotkania AHL przeniosę się na tafle NHL i mój wybór padł na spotkanie Hawks grającej na własnym terenie przeciwko przyjezdnej drużynie Błyskawic. Drużyna w tym gości prezentuje się naprawdę solidnie okupując czub tabeli. A wszystko to zawdzięcza niesamowitej skuteczności w ofensywie aż 58 bramek zdobytych. Jednak błyskawice to drużyna która lubi wdawać się w wymiany przez co straciła aż 41 bramek, co przy dobrej defensywie Hawks która w tym sezonie straciła zaledwie 28 bramek może dać miłe dla oka widowisko. Jednak największym atutem Lighting jest Stamkos, który po kontuzji w zeszłym sezonie jest jeszcze bardziej głodny gry i zdobywania bramek co dobrze mu wychodzi w tym sezonie. Dla Hawks pomimo własnej hali Lighting to ciężki przeciwnik bo aż 3 razy na ostatnie 5 spotkań górą była drużyna gości. Wobec powyższych informacji moim zdaniem kurs na Hawks jest mocno przesadzony i dzisiaj sądzę, że wygra drużyna błyskawic wliczając w to ewentualną dogrywkę lub karne.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders - Colorado Avalanche
Typ: over 6,5 gola w meczu
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet

Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Islanders a Colorado. Ja w tym meczu nie chce typować zwycięzcy lecz zagram tu na liczbę bramek która moim zdaniem będzie spora. Pisze dzisiaj w skrócie gdyż za chwile się rozpoczyna spotkanie ... Oby dwa zespoły mega ofensywne, popełniają duza błędów , większa uwagę skupiają na ataku i tracą dużo bramek przez to . Gospodarze grając w 5 ostatnich meczach u siebie zanotowali aż 4 razy mecz z liczba bramek większa od 6,5, goście natomiast w dwóch . Ale gdy przychodzi do spotkania pomiędzy tymi drużynami to mamy prawdziwy festiwal goli. Na 5 ostatnich meczy tych drużyn na tafli gospodarzy padło aż 35 goli ! co daje średnia 7 goli. Ja dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku i o brak bramek sie nie boję wiedząc ze mecz rozgrywa drużyna Islanders
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom