>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania-Polska
Typ: Albania dostanie czerwoną kartkę
Kurs:
5,0
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Ultra ważny mecz naszych Orłów na ciężkim terenie w Tiranie. Na początku warto wspomnieć o sporych brakach kadrowych Albanii, a mianowicie nie zagrają dziś wieczorem: Gjasula, Cikalleshi (C19), Djimsiti, Abrashi i Laci. Szansę dostaną mniej znani, ale na pewno nie mniej ambitni kopacze selekcjonera Edoardo Reji. Motywacji i chęci do ogrania wyżej notowanego rywala będzie pod sam korek. Z zapowiedzi wynika, że będzie komplet na stadionie, a więc 22tys. kibiców. Takie małe piekiełko na pewno da kopa gospodarzom. Sędziuje pan Turpin z Francji, który na ostatnie 7 spotkań w tym sezonie dwukrotnie pokazał kiera :> Jednak jest to sędzia, który nie toleruje dyskusji i niesportowego zachowania, a tego dzisiaj jestem pewny nie zabraknie. W Warszawie dzisiejsi gospodarze zobaczyli pięć żółtych akrtek, a to niezły fundament pod dzisiejszą czerwoną karteczkę :> Albania gra jeden z najważniejszych meczów ostatnich lat i presja związana z wynikiem zdecydowanie może spowodować, że któremuś z piłkarzy Albanii puszczą styki. Dodam, że ostatnia czerwona kartka Albańczyków miała miejsce we wrześniu zeszłego roku w meczu Ligi Narodów z Litwą, który przegrali...u siebie. Jeśli zsumować: stawkę meczu, pełny stadion, mocnego rywala jakim są Nasi no i pojawiającą się szansę na pierwszy w historii awans na MŚ (wiem, wiem, najpierw baraże) to z pewnością momentów napięcia nie zabraknie. Stawiam, że któryś z Albańczyków się zagotuje i obejrzy kartkę koloru czerwonego :) Zielności!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Eliminacje Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Polska
Typ: ponad 28,5 fauli
Kurs: 2,1
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Sporo na temat tego spotkania już napisano także nie będę się powtarzał. Większość liczy na sporo nieczystej gry i co za tym idzie fauli i kartek. Stawka jest ogromna dla obu ekip, kto przegra raczej na 99% pożegna się z marzeniami o występie na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. Zapowiada się taka piłkarska wojna, Lewandowski na pewno będzie miał dzisiaj ciężko i mam nadzieje, że nie skończy z kontuzją tego spotkania bo polować na niego będą bez dwóch zdań.
Co ciekawe w pierwszym spotkaniu wygranym 4-1 przez naszych stosunek fauli wynosił 25-10, te 25 popełnili nasi także jak widać nie odpuszczali rywalom.
Dzisiaj powinno być podobnie z tym że gospodarze niesieni żywiołowym dopingiem albańskich kibiców zagrają bardziej agresywnie i ostro niż w Warszawie.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +290
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eMŚ
Spotkanie: Albania - Polska
Typ: goscie strzela więcej niż 1.5 gola
Kurs: 2,29
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w kwalifikacjach do Mistrzostw Swiata pomiędzy drużynami Albanii i Polski. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Polski jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść zwyciestwo.Uważam że gracze gosci będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte. Gracze Polski maja bardzo mocny środek pola co powinno być widoczne w dzisiejszym spotkaniu. uwazam że odniosą końcowy sukces i wywalczą sobie awans przynajmniej do barazy. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo Polski po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 1:2

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom