>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 12. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 02:30
Spotkanie: Wenezuela - Brazylia
Typ: Brazylia hand. -1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Propozycja na dziś to handicap 0:1 na Brazylię. Brazylijczycy mierzą się w tej kolejce eliminacji ze słabiutką Wenezuelą - na 9 meczy 0 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek, a bilans bramkowy 9:24. W ostatniej kolejce Wenezuela uległa Urugwajowi 3:0. Brazylia natomiast na 9 meczy, 5 wygrała, 3 zremisowała i 1 przegrała z bilansem bramkowym 21:9. W ostatniej kolejce Brazylia rozgromiła Boliwię 5:0. Bilans spotkań obu ekip zdecydowanie jest na korzyść Brazylii, a ostatnie spotkanie obu ekip zakończyło się zwycięstwem Brazylijczyków 3:1. Jestem przekonany że i tym razem nie będą mieli problemów z pokonaniem Wenezueli i zrobią to minimum dwoma bramkami.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - Ameryka Południowa
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chile - Peru
Typ: X2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Z jutrzejszych meczy zainteresowałem się tym. Pamiętałem te dobre mecze Chile. Znakomita gra, piłkarze w bardzo dobrej formie, wysokie wygrane, mnóstwo goli. Lecz zauważyłem że Chile jest w fatalnej formie. Przegrali ze słabym Ekwadorem 0:3, remis 0:0 z Boliwią, porażka z Paragwajem 1:2.
Jeżeli chodzi o Peru, to jestem pozytywnie zaskoczony. Nie są oni jakąś wybitną reprezentacją, ale pokazują charakter i potrafią grać jak równy z równym z każdą drużyną. W ostatnim meczu zremisowali 2:2 z Argentyna, co było dużym zaskoczeniem, wygrali z Ekwadorem 2:1 który nie dawno rozgromił Chile aż 3:0. Mimo porażki z Boliwią, jestem zaskoczony grą Peru która jest bardzo dobra. Chętnie sam włączę komputer i oglądnę ten mecz, ponieważ wiem że taką drużynę i jej grę można pooglądać.
Mój typ X2 mógłby być zaskoczeniem dla wielu fanów piłki nożnej, ponieważ nazwa ma znaczenie i jak usłyszymy Chile z Peru to wiadomo na kogo postawimy i uznamy go za faworyta czyli Chile. Myślę jednak że warto się zastanowić ponieważ, moja analiza jest sprawdzona nie zmyślona i na prawdę warto. Remis lub wygrana Peru, po dobrym kursie 3,00. Według mnie warto liczę że Peru znowu zagra dobre spotkanie, i ja zyskam parę złoty więcej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP - Shanghai
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Nick Kyrgios - Mischa Zverev
Typ:
Nick Kyrgios – dokładny wynik 2:0
Kurs:
1.62
Bukmacher:
Unibet
Analiza: Najlepszy z Australijczyków, Nick Kyrgios, zmierzy się z Niemcem Mischą Zverevem.
Kyrgios zajmuje obecnie 14 miejsce w rankingu ATP. W tym roku rozegrał 57 spotkań z czego wygrał aż 43 spotkania.
Azjatyckie tournée rozpoczął od turnieju w Chengu w Chinach gdzie niespodziewanie, przegrał już w pierwszym meczu z Andersonem.
Kyrgios – Andserson 1:2 (6:3, 6:7, 2:6)
Jak później się okazało, był to tylko „falstart” Australijczyka. Następny turniej to Tokio gdzie zaprezentował się fenomenalnie! Wygrał cały turniej, tracąc tylko jednego seta!
Kyrgios – Harrisom 2:0 (7:5, 6:2)
Kyrgios – Stepanek w.o. Kyrgios
Kyrgios – Muller 2:0 (6:4, 6:2)
Kyrgios – Monfils 2:0 (6:4, 6:4)
Kyrgios- Goffin 2:1 (4:6, 6:3, 7:5)

W pierwszym meczu Turnieju w Szangchaju, Australijczyk bez najmniejszych problemów wygrał z Querreyem.
Kyrgios – Querrey 2:0 (6:4, 6:4)


Mischa Zverev zajmuje dopiero 110 miejsce w rankingu. W tym roku na korcie stoczył 70 spotkań, zwyciężał w 43 pojedynkach. Niemiec w drodze do pojedynku z Kyrgios stoczył już 3 pojedynki (dwa w kwalifikacjach i jeden w turnieju głównym). W kwalifikacjach stoczył dwa trudne 3 setowe pojedynki z Khachanovem I Harrisonem. W turnieju głównym pewnie wygrał 2:0, lecz miał ogromne szczęście, gdyż w losowaniu trafił na nisko notowanego zawodnika gospodarzy Zhanga, który grał w turnieju dzięki “dzikiej karcie”
Zverev – Khachanov 2:1 (4:6, 6:4, 6:4)
Zverev – Harrison 2:1 (6:3, 5:7, 7:5)

Zverev – Zhang 2:0 (6:1, 6:2)


W dzisiejszym meczy stawiam na pewne zwycięstwo Kyrgiosa w dwóch setach.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Eliminacje do MŚ w Rosji
Godzina: 02:30
Spotkanie: Wenezuela- Brazylia
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Brazylia w swoim kolejnym spotkaniu eliminacyjnym pojedzie na stadion Wenezueli, gospodarze na pewno nie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem znacznie lepszych od siebie Brazylijczyków pomimo iż grają na swoim stadionie, gospodarze po 9 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 2 ugrane punkty udało im się zremisować z zespołem Peru oraz Argentyny, co na pewno było niespodzianką, goście natomiast są wiceliderem w grupie , mają na swoim koncie 18 ugranych punktów, poczatku nie mieli najlepszego,ale po kilku spotkaniach ekipa się rozegrała i ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa, nawet pokonanie Ekwadoru na wyjeździe 0:3 można uznać za spory sukces bowiem tam gra się niezwykle cięzko, teraz moim zdaniem Brazylia , która z zespołem Wenezueli wygrywała za każdym razem na ich terenie od roku 1969 nie powinna mieć problemów z ponownym ich pokonaniem , gospodarze grają słabo,a dla goście będzie to chyba jedno z łatwiejszych spotkań, tak więc postawię na wygraną zespołu gości dosyć wysoko, mój typ to 0:2 do połowy oraz 1:4 po 90 minutach tego spotkania, Brazylia bowiem na wyjazdach strzela sporo bramek, a gospodarze jak juz wcześniej wspomniałem bardzo im pod tym względem pasują.

⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - Ameryka Południowa
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Argentyna EH (-2)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Argentyna w eliminacjach gra bardzo nierówno, raz wygrywa z mocnymi rywalami, a ostatnio dwa remisy z Wenezuelą i Peru czyli drużynami, z którymi powinni spokojnie ugrać 3 punkty. Przez te zawirowania formy na półmetku kwalifikacji wcale nie mają tak dobrej pozycji, więc żeby myśleć o awansie muszą wreszcie zacząć regularnie wygrywać. Paragwaj jest jednym z zespołów z którym Argentyna w grupie powinna spokojnie i według mnie wysoko wygrać. To miało miejsce roku temu w półfinale Copa America, gdzie Albicelestes rozgromili Paragwaj 6:1. Chwilę później już w kwalifikacjach MŚ był bezbramkowy remis. W całej historii H2H obu zespołów, Paragwaj ani razu nie wygrał w meczu rozgrywanym poza terytorium swojego kraju. Niejednokrotnie już zwycięstwo gospodarzy było na tyle okazałe, żeby pokryć mój dzisiejszy handicap. Goście ostatnio również nie grzeszą formą, a na wyjazdach wręcz ulegają każdemu.
Liczę dziś na przełamanie Argentyny w dobrym stylu. Nie wiem czy Messi zagra, czy już wyleczył uraz pachwiny, lecz nie ma to dla mnie większego znaczenia, albowiem gospodarze nawet bez niego mają znacznie bardziej wartościowych i wyszkolonych piłkarzy, którzy obecnie są w bardzo dobrej formie. Mam nadzieję, że selekcjoner nie będzie w tym meczu eksperymentował ze składem i po prostu wystawi możliwie najlepszy skład. Jeżeli tak się stanie, i piłkarze będą mieli w głowach chęć zwycięstwa to o swój typ będę w miarę spokojny.
⛔100
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Linz (Austria), twarda (w hali)
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bencic - Cibulkova
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozstawiona z &quot;dwójką&quot; w tym meczu Dominika Cibulkova (10 miejsce w rankingu WTA) zagra z nierozstawioną Belindą Bencic (41 w rankingu). Kurs 1.50 jak dla mnie jest przesadzony w tym meczu na Dominikę. Bo co? Bo przegrała 2 ostatnie spotkania? Ale zauważmy że pierwsze z tych spotkań to był finał w wuhan. No a druga porażka to porażka z Cornet, no i to przyjmijmy za niespodziankę - fakt. Ale po drugiej stronie siatki będzie stała Bencic która na ostatnie 9 meczy na twardej nawierzchni wygrała tylko 3. Za Cibulkovą przemawia doświadczenie, większe osiągnięcia, Cibulkova o 8 lat starsza od przeciwniczki i co najważniejsze... Lubi grać w Linz. W 2011 roku dotarła tu do finału, 2 lata później do ćwierćfinału, rok temu co prawda tylko 1 runda, ale nieważne. Z kolei przeciwniczka będzie debiutować w Linz. Kolejny atut Cibulkovej, 7-1 na hali w tym roku, Bencic tylko 3-1. Biorą pod uwagę nawierzchnię twardą to również statystyki po stronie Dominiki, 22-14 przy 11-13 Bencic. Pozdrawiam ????
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.29
Bukmacher: Bet-at-home
W nocy Argentyna będzie podejmować u siebie drużynę z Paragwaju. Obie ekipy dzieli różnica 4 oczek w tabeli. Argentyna ma ich 16 a Paragwaj 12. Ostatni mecz skończył się podziałem pkt z wynikiem 0-0. Myślę, że tym razem będzie inaczej. Argentyna musi wygrać bo na chwilę obecną ma nieciekawą pozycję, przez ostatnie dwa remisy z Peru i Wenezuelą. (oba po 2-2). Argentyna jest w stanie wygrać ale myślę, że Paragwaj nie będzie się tylko bronił i nie oddadzą łatwo 3 pkt. Liczę tu na zwycięstwo Argentyny i przełamanie słabej passy. Paragwaj ostatnie dwa mecze bez gola bo przegrana 0-1 z Kolumbią i 0-4 z Urugwajem ale dziś w nocy czuję, że się odblokują i ustrzelą chociaż jedną brameczkę. Paragwaj również ma o co grać bo 3 pkt zbliża ich do czołówki i dalej będą w grze o awans bo do końca zostało 8 meczy. Bilans goli Argentyny to 11/8 a Paragwaju 9/12.
Na ostatnie 5 meczy to tylko w tym jednym obie nie strzeliły gola.
Argentyna 0:0 Paragwaj
Argentyna 6:1 Paragwaj
Argentyna 2:2 Paragwaj
Argentyna 5:2 Paragwaj
Argentyna 3:1 Paragwaj
⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chiny, ATP Shanghai
Godzina: 12:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Viktor Troicki
Typ: Rafael Nadal (-1.5 seta)
Kurs: 1.65
Bukmacher: pinnacle
1/16 turnieju ATP w Shanghai&#39;u. Szóste w historii spotkanie Rafaela Nadala z Viktorem Troickim. W dotychczasowych starciach prowadzi Nadal 5-0, a warto jeszcze dodać, że we wszystkich meczach z Troickim stracił tylko jednego seta w paź. 2010. Jednak trzeba też zaznaczyć, że 4 z 5 meczów miały miejsce od 2008 do 2010 roku więc nie na nich będę bazował argumentując swój typ. 5 mecz miał miejsce w 2015 roku Nadal wygrał 2-0 lecz było to na nawierzchni ceglastej, a tym razem grają na twardej. Z poprzednich gier biorę pod uwagę jeden fakt - Troicki nigdy nie stanowił większego problemu dla Hiszpana. Resztę argumentacji stanowią statystyki z ostatnich gier obu tenisistów. Troicki gra tutaj w Chinach 3. turniej z rzędu - najpierw w Chengdu doszedł do półfinału (przegrał z Khachanovem) gdzie jednak nie trafiał na graczy wyżej notowanych, a w Pekinie odpadł od razu na początku w 1/16 po porażce z przeciętnym Fogninim, który więcej przegrywa niż wygrywa w ostatnich tygodniach. Nadal natomiast w Pekinie pokonany w ćwierćfinale przez Dimitrova będącego w świetnej dyspozycji ale ogólnie Rafa w Pekinie prezentował się nieźle. Uważam, że w takiej formie jaką prezentuje obecnie Troicki nie będzie on w stanie zagrozić Nadalowi i wygrać z nim pierwszy raz w karierze. Typuję kolejne pewne zwycięstwo Nadala dokładnym wynikiem 2-0.
⛔100
 
makaveli23 197,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Sampaio Correa - Oeste
Typ: X
Kurs: 3.37
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Jesli spojrzymy z perspektywy Oeste to wcale remis nie bedzie takim zlym wynikiem dla nich w tym meczu, gdyz ostatnio maja az 5 z rzedu porazek na wyjeździe, więc czas zakonczyc tą niechlubną serię jakims dobrym wynikiem ale nie od razu wygraną, chociaz po ostatnim dobrym meczu i remisie 1-1 z solidną Cearą, aspirantem do awansu, muszą byc z siebie zadowoleni. Naprzeciw staje Sampaio Correa, druzyna slusznie badz nieslusznie w tej chwili ostatnia druzyna w tabeli, choc poprawili forme i zmierzaja w dobrym kierunku, kierunku barazy. Spodziewam sie jednak ze tak jak po poprzedniej wygranej gdzie zagrali kolejny mecz u siebie czyli 2 z rzedu u siebie to bylo 29.06.16 SB Sampaio Correa Tupi 3 : 1, kolejny zremisowali 0-0 z Paysandu czyli druzyna ktora tak jak Oeste gdzies tam plącze się na dole tuz nad strefa spadkową. Teraz mamy wygrana nad Luverdense 2-0 u siebie, czyli podobnie dwoma bramkami i znowu mecz u siebie wiec licze ze jako druzyna grajaca w kratke pozwoli mi znowu cieszyc sie z kolejnego poprawnie wytypowanego remisu w tym miesiacu.
✅237
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 02:30
Spotkanie: Wenezuela - Brazylia
Typ: Brazylia do przerwy handicap -1
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wyniki bezpośrednich spotkań obu reprezentacji w eliminacjach do MŚ wyraźniej wskazują, że faworytem spotkania są piłkarze z Brazylii. Brazylia była w stanie siedmiokrotnie pokonać Wenezuelę w rozgrywkach MŚ, jako goście. Historia lubi się powtarzać. Brazylia gra dobrą i skuteczną piłkę, co pokazali np. w ostatnim meczu z Boliwią, kiedy to do przerwy prowadzili już 4:0. Myślę, że dzisiaj przebieg spotkania będzie podobny do poprzedniego, czyli [rzucić się na rywala, zapewnić sobie korzystny wynik do przerwy, a w drugiej połowie dać pograć zmiennikom i oszczędzić kluczowych zawodników]. Typuję minimum dwubramkową przewagę Brazyli do przerwy.
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje - Mistrzostwa Świata, Ameryka Południowa
Godzina: 02:30
Spotkanie: Wenezuela - Brazylia
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gości: Ponad 1.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszej nocy na Estadio Metropolitano Merida ekipa Wenezueli zmierzy się z Brazylią. Będzie to 10 kolejka meczy w grupie kwalifikacyjnej do MŚ. Zacznijmy od drużyny Gości - w tym momencie są na 2 miejscu w tabeli i dzielą ich tylko 2 punkty od pierwszego miejsca na którym znajduje się Urugwaj. Do tej pory w 9 meczach zanotowali 21 strzelonych goli czyli średnio ~2.33gol/mecz. W ostatnich trzech pojedynkach z Boliwią 5:0, Kolumbią 2:1 i Ekwadorem 3:0 strzelili łącznie 10 goli, z czego ostatni odbył się w ubiegły piątek. Warto nadmienić, że w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy na murawie Neymara który zdobywał po 1 golu w każdym z trzech ostatnich spotkań. Jednak prawdopodobnie ujrzymy takich zawodników jak Gabriel Jesus, Coutinho, Willian (za Neymara), Filipe Luis czy Dani Alves którzy są solidną podstawą do zagrania takiego bet&#39;u. Np. Gabriel Jesus 3 mecze - 3 gole. Z drugiej strony zobaczymy Gospodarzy pojedynku czyli drużynę zajmującą ostatnie 10. miejsce w grupie, która już nie ma żadnych szans na awans do MŚ. Wenezuela w 9 meczach zdobyła zaledwie dwa punkty a straciła 24 bramki ze średnią ~2.67gola/mecz. W każdym z trzech ostatnich spotkań straciła co najmniej 2 bramki - 0:3 z Urugwajem, 2:2 z Argentyną czy 0:2 z Kolumbią.
Podsumowując, Brazylia nawet bez Neymara powinna uporać się z Wenezuelą która nie ma już żadnego celu w tych rozgrywkach. Z kolei Brazylia dzięki 3 punktom obejmie prowadzenie w grupie i przybliży się do awansu. Osobiście liczę na co najmniej 2 gole strzelone w tym meczu przez ekipę Gości.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - Ameryka Południowa
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Rzuty rożne powyżej 10
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Kiedy nie ma Messiego statystyki rzutów rożnych ulegają zmianie, wydaje mi się, że mniej jest holowania piłki a więcej strzałów. Dość ofensywnie ustawiona Argentyna będzie chciałą odegrać się za ostatnie niepowodzenia i pewnie awansować do MŚ dlatego sporo strzałów w tym meczu powinniśmy ujrzeć, ostatnie dwa mecze kończyły się sporą ilością RR w wykonaniu Argentyny, także i dzisiaj nie będzie inaczej.
Peru - Argentyna RR 16
Wenezuela - Argentyna RR 12
Tak jak wspomniałem, brak Messiego równa się więcej strzałów a co za tym idzie więcej RR;)
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/Eurocup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Khimki Moscow - Lietuvos Rytas
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Witam,
Przyznam że pisząc po pierwszej wpadce czuję spory zawód. Tymbardziej że mecz Bears- Sisu układał się jak w analizie, ale cóż, 20-10 w kwarcie 4 to lekka pomyłka.
Nic, typ dobry jednak nie zawsze siedzi.
Dlatego czas na rehabilitację, a tej będę szukał jutro w stolicy Rosji. W Moskiewskiej hali Khimek odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Eurocup, gdzie gospodarze podejmują Lietuvos.
Muszę przyznać że w poprzednim sezonie zawsze mogłem liczyć na zespół Khimek, świetne mecze, seryjne zwyciestwa, bodajże Rosjanie dzierzyli najdłuższa serię wygranych meczy z rzędu, oni lub Real.
A dziś, przyjeżdżają Litwini, zawsze solidni, trzymający pewien poziom, będący na tyle dobrzy by dziś powalczyć w Moskwie, po prostu z jak na razie drużyną Khimek... bez formy. Jeśli przyjeżdża tu drużyna VEF Ryga i wygrywa, jeśli tuż przed sezonem Murcia sprawia Rosjaną tęgie lanie i jeśli, co najważniejsze, bukmacherzy wystawiają kursy 1,3 do 3,75, gdzie jeszcze kilka miesiecy temu przedstawiało by się to mniej więcej tak 1,18-6,50...Hmmm??
Lietuvos przegrał u siebie Zalgirisem w miniony weekend paroma punktami, ale to żadna ujma gdyż drużyna z Kowna w kraju raczej zostawi w tyle rywali, a w Eurolidze nie jednym napsuje krwi.
Faktem jest to że Khimki nie wyglądają już tak dobrze na papierze, brak drużyny w koszykarskiej lidze mistrzów musiał mieć wpływ na ubytki.
Reasumując, nie taki diabeł straszny... Szanse oceniam 40-60 ze wskazaniem na Litwinów. A w takiej sytuacji ciężko nie pokusić się o granie takiego kursu.
Polecam jakieś handi w stronę Rytas dla tych &quot;ostrozniejszych&quot;.
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Tenis challenger Casablanca
Spotkanie ; Janvier - D.Novak
Godzina; 13,30
typ ; D.Novak
kurs ; 1,90
bukmacher ; unibet
Analiza ;
Troche zdziwily mnie rowne kursy w tym meczu. Nie widze Francuza w grze na cegle.
Bardziej warunki fizyczne i marna koordynacja preferuja go w grze na szybszych nawierzchniach. Dobry solidny serwis i......i dlugo dlugo nic , przewaznie wymiany +5 sa przegrane. Troche nawet powygrywal tych meczy , jednak to byly futursy i kwale w chelkach. Ostatnio duzo gier , w odruznieniu od Novaka ktory ostatnio gral malo. Tak , wiem , gral malo bo duzo przegrywal , jednak rywale z wyzszej polki niz z tymi co grywal Francuz. Wczoraj Austryjak ogral mlodego Melzera , wiec troche morale wzroslo i dzisiaj ogra Janviera regularnoscia i solidnoscia , ktora na cegle jest kluczowa.
Statystyk nie pisze , chyba ze @ Challenger sobie zazyczy.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Iskra Kielce-Zagłębie Lubin
Typ: 1(-12.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: b365
Analiza:
Nie preferuję grania wysokich, ujemnych handicapów, jednak tutaj widzę wyjątkową sytuację. Jeszcze w weekend Miedziowi nie rozegrali swojego spotkania z Pogonią, gdyż w kadrze zespołu prawie dziesiątka zawodników była niezdolna do gry. Od tego czasu minęły ledwo cztery dni, do składu wróci kilku zawodników, jednak dalej Paweł Noch nie będzie mógł skorzystać z usług większości tego grona.
– Pojedziemy do Kielc powalczyć i zaprezentować się z dobrej strony. Wiadomo nie od dziś, że Kielce to topowa drużyna europejska, lecz pomimo swoich problemów będziemy chcieli zagrać bez kompleksów i z wiarę we własne umiejętności. Jak wyjdzie zobaczymy w środę, ale mogę zapewnić, że nie położymy się na parkiecie.
Każdy zawodnik powie podobnie przed takim meczem. Tutaj jednak znamy zwycięzców już przed meczem, a kwestią jest tylko wysokość wygranej kielczan. Mimo że grają co trzy dni, to zazwyczaj nie mają problemów, żeby bardzo często wygrywać wysoko i to z zespołami, które nie mają większych kłopotów kadrowych i są przygotowane w pełni do walki z mistrzami kraju. W wielu spotkaniach rywale Iskry potrafili postawić się w pierwszych 30-tu minutach, ale już w drugiej części siódemka Dujszebajewa odjeżdżała wygrywając tę połówkę nawet 10-cioma trafieniami. Tutaj Zagłębiu z wąską kadrą może zabraknąć siły po pewnym czasie, a to będzie woda na młyn dla kielczan, którzy spokojne potrafią bardzo szybko stwarzać pewne sytuacje bramkowe. Zauważyłbym też fakt, że we wcześniejszych bezpośrednich meczach Iskra nie miała większych problemów. +10 u siebie i +15 na wyjeździe oraz +4 na wyjeździe i +15 u siebie w tamtym sezonie, +14 i +23 dwa lata temu. Przed tym sezonem nie doszło do wielkich zmian w Lubinie. Klub dalej podobnie funkcjonuje, podobne jest podejście trenera i zarządu, więc nawet jakieś zmiany kadrowe nie powinny rzutować na to, by nie zwracać uwagi na poprzednie bezpośrednie pojedynki. Mimo że Iskra ostatnio rzadko wygrywała wyżej, niż 12-toma trafieniami, to w tej sytuacji myślę, że warto spróbować tak ryzykownej linii. Wąska kadra Miedziowych pozbawiona kilku istotnych graczy powinna być tutaj decydującą kwestią. U kielczan dalej zabraknie Jureckiego, Chrapkowskiego i Walczaka. Więcej może zagrać Kus, gdyż w weekend ze względu na niebieską kartkę w Szegedynie nie wystąpi w LM. Dużo minut może dostać też Bombac, który potrzebuje gry, do tego coraz pewniej radzi sobie Paczas, który po przyjściu do Kielc był dosyć bezbarwny. W bramce powinien zagrać Szmal, który na polskim podwórku potrafi zrobić różnicę. Jak wspomniałem wcześniej, kwestią tutaj nie powinni być kielczanie, a właśnie osłabione Zagłębie i to mój główny argument za tym handicapem.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ!
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Shanghai
Spotkanie : Pospisil - Dimitrov
Godzina : 10:30
Typ: Dimitrow handicap -1.5 seta
Kurs : 1.59
Bukmacher : Unibet
Analiza :
131 zawodnik w rankingu kontra 18 na liście najlepszych tenisistów świata Bułgar Dimitrow. Różnica kolosalna, idę więc w pewne zwycięstwo Grigora w czym i buki mnie potwierdzają, ale 1.60 kursik piechotą nie chodzi.
Dimitrow widać wyraźnie odżył i wraca na właściwe tory na których już kiedyś był. Wczoraj kapitalny mecz z Gasquetem i pewne 2:0, a wcześniej w turnieju w Chińskim Beijing przegrana dopiero w finale z Andym Murrayem, po drodze pokonując m.in. Nadala, Poullie czy Johnsona, kapitalna dyspozycja Bułgara.
H2H? 4:0 dla Dimitrowa, z czego 3 z 4 meczów wygrywał bez straty seta, i były to trzy ostatnie spotkania, dwa w 2015 roku, jedno w 2014 i kończyły się wynikiem 2:0 dla Bułgara. Dodatkowym aspektem działającym na korzyść H2H jest to, że wszystkie mecze rozegrane były na nawierzchni twardej, na takiej jakiej spotkanie rozegranie i tym razem. Korzystać śmiało, życzę powodzenia i pozdrawiam!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ARGENTYNA: Primera D Metropolitana
Godzina: 20.30
Spotkanie: Central Ballester - Claypole
Typ: Central
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś bieda jeśli chodzi o piłkę nożna. Na wstępie napiszę, że obie drużyny nic mi nie mówią i nie znam żadnego z ich zawodników. Typ opieram wyłącznie na statystykach w ostatnich meczach.
Drużyna gości rozegrała w tym sezonie 5 meczów. Wszystkie przegrali, a ich bilans bramkowy wynosi... 0-5, czyli jak łatwo policzyć, w każdym meczu schodzili pokonani 1-0. Dziś na przeciw ich stanie ekipa, która po 5 meczach ma na swoim koncie 10 punktów. Ostatnie dwa mecze wygrali, więc dziś za wszelką cenę będą chcieli na własnym stadionie podtrzymać tę serię.
Ostatnie 4 starcia w H2H wygrała drużyna Central Ballester. Liczę dziś na ich kolejne zwycięstwo. W przypadku zgarnięcia 3 punktów uplasują się na pozycji lidera. Stawiam na 1-0 dla Gospodarzy.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 20:30
Spotkanie: Team Tvis Holstebro - KIF Kolding
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj proponuję grać ten typ z piłki ręcznej z najwyższej klasy rozgrywkowej w Dani. Oba zespoły na początku rozgrywek rozczarowują. Drużyna z Holstebro to wicemistrz kraju z tamtego sezonu a w obecnych rozgrywkach zajmuje póki co po 5 meczach 6 miejsce. Zespół ten również w europejskich pucharach w Lidze Mistrzów mocno zawodzi, gdzie po 3 meczach zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie remisując na początek tych rozgrywek u siebie z rumuńskim Dynamem Bukareszt i przegrywając na wyjeździe z portugalską ABC Braga i trzy dni temu na wyjeździe z ukraińskim Motorem. Drużyna z Kopenhagi KIF Kolding to zespół, który w tym sezonie ma walczyć o mistrzostwo kraju. Jest to jeden z głównych kandydatów do tytułu, naszpikowany świetnymi graczami zespół ale na początku coś to wszystko nie wygląda tak jak powinno i zespół ten zajmuje dopiero 7 pozycję. Nie mam jednak wątpliwości, że zespół ten w końcu odpali i będzie piąć się w górę tabeli. Słaby początek spowodowany jest prawdopodobnie tym, że nowi gracze potrzebują czasu na aklimatyzację w nowym zespole, na zgranie się z nowymi kolegami i stąd takie rozczarowujące wyniki póki co ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. W europejskich pucharach w EHF Cup trzy dni temu rozgromili u siebie czeski Talent Pilzno 38-23 i na pewno taka wygrana była im potrzebna. Dzisiaj uważam, że w lidze pomiędzy tymi zespołami górą będzie Kolding. To, że są mocniejsi kadrowo nie ulega wątpliwości a jeżeli chodzi o zgranie myślę, że już też lepiej będzie, bo trochę tych meczu już rozegrali i był czas na zgranie się i aklimatyzację nowych graczy. Holstebro też mocno rozczarowuje więc jest dobra okazja żeby dzisiaj wygrać mecz ligowy. Kolding swój mecz w europejskich pucharach 3 dni temu grał u siebie więc nie musiał nigdzie wyjeżdżać a Holstebro musiało udać się aż na Ukrainę więc to też może mieć jakieś tam znaczenie jeżeli chodzi o regenerację zawodników. Lepiej przygotowani do tego meczu powinni być goście i polecam grać na ich wygraną dzisiaj. W zespole gospodarzy napewno nie zagra kontuzjowany od początku sezonu Balling, który wróci do gry chyba dopiero w przyszłym roku. U gości bez poważniejszych urazów. U gości jest też kilka urazów ale nie warto ich przytaczać bo zespół ten jest na tyle mocny kadrowo, że tam może każdy grać w pierwszym składzie a o tym kto ostatecznie zagra dowiemy się przed samym spotkaniem. Ja uważam, że Kolding dziś odniesie wygraną, bo musi zacząć wygrywać w końcu w lidze aby czołówka nie uciekła a ten dzisiejszy przeciwnik to idealna okazja na zdobycie kompletu punktów.
⛔100
 
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - mecze przedsezonowe NBA
Godzina: 13.30
Spotkanie: New Orleans - Houston Rockets
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Wybrałem to spotkanie z typem na New Orleans, ponieważ jest tu bardzo dobry kurs jak na drużynę grającą u siebie. Drużyny te spotkały się przed trzema dniami w Houston, gdzie padł wynik 123:117 dla Houston, choć w czwartej kwarcie New Orlean prowadzili 3 punktami. W drużynie Houston kilku debiutantów jak: Chinanu Onuaku, Gary Payton II, Isaiah Taylor, Kyle Wiltjer; więc szkoleniowec Houston zapewne da im pograć w tym spotkaniu towarzyskim, ponadto odeszedł Dwight Howard zdobywający wcześniej średnio ponad 20 punktów na mecz. Stąd mój typ na New Orleans po kursie 3.25
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom