>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje MŚ 2014
Spotkanie : Irlandia - Niemcy, godz. 20:45
Typ: Niemcy wygrają oraz Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:
dziś o godzinie 20:45 w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2014 w grupie C zmierzą się Irlandia vs Niemcy.Zdecydowanym faworytem są Niemcy którzy po dwóch rozegranych spotkaniach mają na koncie sześć punktów i są na pierwszym miejscu w grupie C.W pierwszym meczu grupy c zespół Irlandii pokonał na wyjeździe reprezentację Kazachstanu 2:1 przegrywając do 89 minuty 1:0.W następnym meczu reprezentacja Irlandii pokonała u siebie towarzysko Oman 4:1. Reprezentacja Niemiec w pierwszej kolejce pokonała u siebie Wyspy Owcze 3:0 a następnie wygrali w Wiedniu z Austrią 2:1.W obu reprezentacjach zabraknie kilku piłkarzy podstawowego składu.W ekipie gości zabraknie Mario Gomeza którego zstąpi Miro Klose oprócz niego kontuzjowani są stoper Mats Hummels oraz pomocnicy Lars Bender i Ilkay Gundogan.W reprezentacji Irlandi zabraknie pięciu podstawowych zawodników – Richard Dunne, Sean St Ledger, Glenn Whelan Kevin Doyle i James McClean. Stawiam na reprezentacje Niemiec która w rankingu fifa jest na drugim miejscu i nie powinna mieć problemów z pokonaniem gospodarzy.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje MŚ 2014
Spotkanie : Anglia-San Marino godz. 21:00
Typ: Powyżej 8,5 goli
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Skorzystam z okazji i postawię dość wysoki over w meczu eliminacji do MŚ. Oczywiście mógłbym polecać over chociażby 5,5 ale okazja na tak wysoki kurs więcej może się nie powtórzyć. Wpierw drużyna gości : złożona z kelnerów itd.,którym najbardziej będzie zależeć na wymianie koszulek z gwiazdami Anglii.Trenerem jest nauczyciel wf-u. San Marino który ostatni raz wygrało w 2004 roku raczej nie ma żadnych atutów więc proste jest że te 9 goli ma strzelić Anglia. No więc Anglicy pokazali klasę w meczu na wyjeździe aplikując Mołdawii 5 goli. U siebie stracili cenne 2 pkt z Ukrainą więc o wpadce nie ma co już mówić.W takim wypadku ważną rolę mogą odegrać oczywiście bezpośrednie starcia jak i bramki ,na które liczę. Do repry Anglii wraca Wayne Rooney oraz Lennon.W dodatku na wyoskim poziomie gra obecnie Defoe ,noi Welbeck który jako jedyny z ManU wychodził w pierwszej 11 za każdym razem od początku-co o czymś świadczy. Nie będzie za to Lamparda. San Marino rok temu z Holandią straciło 11 !! goli więc myślę że jak Angole zepną poślady to ostro pojadą. Grają w końcu u siebie więc chociażby dla publiczności po ostatniej wpadce powinni zagrać na max. swoich możliwości. Typ ryzykowny ale osobiście sam postawię na taką ilość goli. Pozdrawiam
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: HokejFinlandia Mestis
Spotkanie: Jukurit – K Vantaa
Typ: over 5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek hokejowy 10 kolejki Fińskiej Mestis League w którym to zmierzą się będący aktualnie na pozycji wice lidera ekipa Jukurit z 9 K-Vantaa. Gospodarze tego pojedynku w słabszej serii spotkań przełamali złą passę pewnie zwyciężając 3 ostatnie ligowe kolejki co zapewne podbudowało morale przed dzisiejszym spotkaniem. Goście natomiast mieli okres dobrych występów lecz ostatnie 3 kolejki są dla nich zupełnie nie udane bo przegrali wszystkie 3 spotkania i chodź nie wielką różnicą bramek to jednak z zespołami niżej będącymi w tabeli bądź sąsiadującymi no może poza porażką z ekipą Sport która jest liderem. Powracając jednak do dzisiejszego pojedynku w którym wydaje mi się, że jeśli trener gości nie poprawi szyków obronnych to gospodarze są w stanie sami sprawić wynik końcowy w postaci over 5 stąd mój typ a w przypadku równych 5 bramek zwrot postawionej stawki.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna El
Spotkanie - Holandia : Andora
Typ - suma goli drużyny ? Holandia powyżej 7,5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj zostaną rozegrane mecze eliminacyjne do MŚ moja uwaga padła na spotkanie Holandii z Andorą , no i wiadomo kto tu jest faworytem , ale mnie zainteresował kurs na ilosc goli w wykonaniu gospodarzy ( wiem jest to sporo goli ale....... ) Holendrzy po fatalnym występie na Euro mają za sobą dwa spotkania w eliminacjach w pierwszym pokonali przed własną publicznoscią Turków 2:0 a następnie w wyjazdowym meczu i tu uwaga pokonali Węgrów 4:1 Tak więc ekipa Louisa van Gaala pierwsze mecze z najpoważniejszymi rywalami w grupie D ma już za sobą . Andora natomiast też ma rozegrane dwa spotkania , najpierw uległa na swoim terenie z Węgrami 0:5 a ostatnio przegrała z Rumunią 4:0 . Tak więc dzisiaj w spotkaniu 6 drużyny w rankingu FIFA przeciwko 201 drużynie nie powinno być żadnych problemów . Dla reprezentacji Andory sukcesem będzie choćby jedno trafienie w całej fazie grupowej i raczej nie zaliczy go na De Kuip w Rotterdamie . W Holandii zabraknie na dzisiejsze spotkanie kontuzjowanych ostatnio Wesley Sneijdera czy Arjena Robbena jednak w ich miejsce trener Louis van Gaal powołał m.in. Kennetha Vermeera z Ajaksu Amsterdam, Ibrahima Afellaya pominiętego ostatnio przy powołaniach na Węgrów i Turków czy Rubena Schakena.W Holenderskiej drużynie podobnie jak w naszej reprezentacji zabraknie kapitana . Kapitanem na to spotkanie mianował już Kevina Strootmana z PSV Eindhoven. Nawet bez swoich gwiazd Holandia powinna odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu kwestią jest jedynie ilosc zdobytych goli , no może kibice zgromadzeni na De Kuip w Rotterdamie zobaczą aż tyle goli co z San Marino 11:0 ( San Marino tylko parę miejsc niżej w rankingu FIFA od Andory bo zajmują 207 m . ) No wiem jak już na początku powiedziałem że jest to spory bagaż bramek ale ja spróbuję . Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, HP Japan Women&#39;s Open Tennis
Spotkanie: Samantha Stosur - Jamie Hampton
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Samantha nie wygrała w tym roku żadnego turnieju i niby walczy o swój pierwszy tytuł, ale uważam, że jej forma jest zbyt chwiejna, by to osiągnąć. Zagrała ostatnio na hardzie kilka niezłych spotkań, ale też wiele słabych, nawet jeśli wygranych, np. stracony set z Razzano stosunkiem 1-6 czy turniej wcześniej przegrany mecz z Goerges. W jej grze pojawia się sporo dużych UE, przypadkowych kicków, serwis nie zawsze funkcjonuje jak powinien. Hampton to tenisistka dość mocno niedoceniona, bo nie ma wyników za dobrych, ale grać to ona umie i myślę, że może wykorzystać nie najlepszą dyspozycję Australijki. Z byle kim ostatnio nie wtapiała, bo kolejno Bartoli, Makarova i A. Radwańska, jednak żadna z tych przegranych nie była bolesna, także dzisiaj na pewno też tanio skóry nie sprzeda.
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Shanghai
Spotkanie: Murray - Stepanek
Typ: Stepanek + 5,5 gema
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szybciutko bo mecz za moment. Stepanek w zaskakująco dobrej formie. W turnieju w Shanghaiu odesłał do domu Hewitta, Gasqueta i Isnera. Obserwując jego ostatnie wyniki można zauważyć że nawet jeśli przegrywa - to zazwyczaj maksymalnie różnicą 4 gemów. Bierze się to z dobrego podania Czecha, naprawdę trudno go przełamać oraz z spokoju i walki do końca na korcie. Nawet w beznadziejnej dla siebie sytuacji nie odpuszcza i gra o jak najlepszy wynik. Murray to oczywisty faworyt ale nawet jeśli wygra to wynik 6:3, 6:4 daje nam wygraną. To różnica jednego przełamania w secie.
✅90
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Piłka nożna, eliminacje do MŚ 2014
Spotkanie: Bułgaria - Dania
Typ: Dania (-1)
Kurs: 5.25
Buk: Unibet
Dziś o 20 Bułgaria przyjmuję gości ze Skandynawii. Goście po pierwszym zremisowanym meczu z Czechami na pewno będą chcieli ten mecz wygrać. Mecz przebiegał pod ich dyktando lecz nie udało się przypieczętować tego bramką. Po tym co widziałem na murawach Euro 2012 uważam że drużyna Danii powinna sobie poradzić z Bułgarami. Typ z handicapem kusi kursem choć mniej ryzykowne czyste zwycięstwo też jest do wzięcia ;) ⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Czechy
Spotkanie: Karlovy Vary - Liberec
Typ: 2
Kurs: 3.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To już jedenasta kolejka w czeskiej lidze hokejowej zwanej Extraligą.Zagrają między sobą drużyny z dolnych partii tabeli.Gospodarze zajmują obecnie dziesiąte miejsce a przyjezdni przedostatnie czyli trzynaste.vary ostatnie swoje spotkania przegrały po dogrywkach.Goście tych porażek pod rząd mają aż cztery i moim zdaniem przyszedł czas na wygraną.Dziś ku temu jest wspaniała okazja bo gospodarze nie są w swoje życiowej dyspozycji i kolejna trzecia porażka może się dokonać dziś wieczorem.Mam nadzieję że nie będzie to wynik remisowy w regulaminowym czasie czego się troszkę obawiam.W ogólnym bilansie między tymi zespołami trafiały się różne wyniki ale aby dwa razy pod rząd sie trafił remis było w 2007 roku.Dziś liczę na przebudzenie gości po czterech porażkach z rzędu.Wygrać powinni minimum dwoma bramkami chociaż może być to wynik poniżej sześciu bramek.
✅218
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do MŚ 2014
Spotkanie: Holandia - Andora
Typ: over 5.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Holendrzy w Rotterdamie podejmują zdecydowanego outsidera tej grupy Andorę. Ekipa Holenderska po katastrofalnym występie w ME bardzo dobrze rozpoczęła eliminacje od dwóch pewnych zwycięstw z Turcją 2:0 i Węgrami na wyjeździe 1:4. Dziś wiadomo kto zgarnie trzy punkty jedyną nie wiadomo jest ilość goli w tym spotkaniu. Van Gaal nie skorzysta z usług dzisiaj takich piłkarzy jak Sneijder, Robben, Van Bommel, van der Wiel, Krul, Bouma, Mathijsen. Większość osłabień to gracze defensywni którzy nie ma co ukrywać w dzisiejszym spotkaniu za bardzo by się nie napracowali, jedynie Sneijder i Robben to duże osłabienia w ofensywie ale są jeszcze przecież Huntelaar, Van Persie, Afellay, Van der Vaart. Goście też mają problemy kadrowe i to dużo większe bo nie może zagrać dwójka obrońców Escura, Garcia a także pomocnicy Jimenez, Andorra, Sanchez o Sonejee. Już w tych eliminacjach dostali 5 bramek u siebie od Węgrów i 4 od Rumunów i tym razem powinno być dużo w plecy myślę tak z 7:0 stąd typ na taki over.
⛔100
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, I Liga Polska
GKS Katowice - Miedz Legnica
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Z pozoru to może być bardzo wyrównany meczy. (Widać to chociażby po kursach jakie oferują nam bukmacherzy.) Z jednej strony mamy gospodarza- Gieksę. Na swoim boisku jeszcze w tym sezonie nie zakończyła meczu z zerem, ale zmaga się teraz ona z problemami finansowymi. Doszło nawet do tego że w ramach strajku piłkarze odpuścili sobie w tym tygodniu dwa treningi. Nastawienie do walki mimo wszystko zostaje zachowane a to za sprawą ostatnich trzech zwycięstw i perspektyw w tabeli jakie przedstawiają się po wygranej (z matematycznego punktu widzenia mogą przeskoczyć z 11 na 5 miejsce.) Na stronie www GKS swój doping zapowiadają kibice którzy są zdecydowanie po stronie piłkarzy nie mając im za złe owego protestu.
Gdy chodzi o Gości to u Legniczan szwankuje atak - co ma wyraz w braku bramek w 2 ostatnich meczach. Pozatym w meczu raczej nie wystąpią: ich podstawowy bramkarz Bladzewski a także pomocnik Łuszczkiewicz. Warto też dodać żę Legnica narazie we wszystkich wyjazdowych spotkaniach traciła bramki. Myślę że jeśli tylko piłkarze Katowic nie przedłużą sobie owego strajku i będą gryźć trawę jak w poprzednich meczach to na pewno dziś wygrają.
⛔100
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga mężczyzn
Spotkanie: FC Barcelona Regal - Brose Baskets
Typ: Brose Baskets - over 66.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kontynuujemy zmagania pierwszej kolejki Euroligi. Analizując wyniki wczorajszych spotkań, zauważyć można, że jedynie chorwacka Cedevita nie przekroczyła powyższej granicy - 62pkt, co osobiście i tak uznałem za niespodziankę. Ale do rzeczy, Barcelona zdecydowanie nie prezentuje niczego, czego Niemcy mogą się obawiać. Nie będę tu pisał o porównaniu lig ABC z BBL ale Barcelona przegrała dwa ligowe spotkania, tracąc w nich po 78 pkt. Klasy rywali (Valladolid i Bilbao) porównywać również nie będę, bo nie ma to w sumie sensu. BB u siebie w lidze 2-0, rzucając 75 i 85 pkt. Katalończycy według oficjalnej strony: &quot;Barcelona has registered 13 players. One of them will not play against Brose&quot;, bez Navarro lub Sady bo o nich mowa. Z kolei Niemcy wzmacniają się na skutek kontuzji A.J. Ogilvy. Dwumiesięczny kontrakt podpisał Latavious Williams, aczkolwiek nie mam informacji, że na pewno dziś jest do dyspozycji. To ogólne informacje, ale według mnie linia po prostu niska i do przekroczenia, skoro wczoraj zrobił to nawet Prokom (ok Chalon, to nie FCB, ale ta FCB to nie optymalna FCB) i nie ma sensu również zaglądanie w historię, która wręcz skłania do underu, gdyż ekipy te grały ze sobą 4 sezony temu.
⛔100
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ - Europa
Spotkanie: Mołdawia - Ukraina
Typ: Ukraina (-1)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mołdawia - zespół, który dostał 5 goli w plecy na własnym terenie od Anglii kontra Ukraina, która owej Anglii urwała punkty na Wyspach. Co tu dużo pisać: Mołdawia w tej grupie jest zespołem, który należy pokonywać, i to wysoko, gdyż osobiście sądzę, że o końcowej pozycji Anglii,Ukrainy,Polski i Czarnogóry może decydować bilans bramkowy ????
A Ukrainę spokojnie ustrzeli te 2 bramki więcej by pokryć handi. Ba! Sądzę, że gospodarze nawet nie strzelą 1 gola Ukraińcom.
⛔100
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka Nożna, MŚ
Rosja - Portugalia
typ: remis
kurs 3,35
pinnacle
Analiza: Dziś na pewno do najciekawszych spotkań należy rywalizacja Rosja i Portugalia. Co tu dużo mówić obydwie ekipy do uznane marki szczególnie w Europie. Mecz odbędzie się w Moskwie o godzinie 17:00. Wiadomo teren ten nie jest przyjazny dla gości z cieplejszych krańców Europy. Pomijając warunki pogodowe to Portugalia jest dla mnie faworytem tego spotkania. Za ekipą gości przemawia doskonała dyspozycja Ronaldo, który w ostatnim el Classico 2 razy pokonał bramkarza Barcelony. Wiadomo jednak, że Portugalia to w głównej mierze nie Ronaldo lecz zespół, kolektyw bardzo dobrych graczy. O tym, że stanowią ciekawą drużynę pokazali m. in. na Euro. Dodatkowo punkty w tym spotkaniu będą decydowały o zwycięstwie w grupie. Także na tej podstawie obydwie ekipy powinni być bardzo zdeterminowane. Z drugiej strony Rosja także w ostatnich kilku latach jest jedną z ekip, która gra ciekawy dla oka futbol. W Rosji skoncentrowano się także na szkoleniu i już takie nazwiska jak Dzagoev czy Kokorin dały o sobie znać w Europejskiej piłce. Reasumując spotkanie będzie obfitowało w sytuacje i to dla obydwu drużyn. Zastanawiając się nad samym typem sytuacja wygląda następująco, zarówno gospodarze jak i goście będą w miarę zadowoleni zdobywając punkt dlatego biorąc pod uwagę powyższe wnioski postanowiłem w tym spotkaniu typować remis.
⛔100
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski

Spotkanie: Polska - RPA

Typ: połowa/koniec x/x

Kurs: 5,10
bet-at-home
Analiza. Mecz niechciany, z jednej jak i z drugiej strony. Kadra Fornalika w lekkiej rozsypce, brak J.Błaszczykowskiego w drugiej lini. Nie widzę tu kogoś aby go godnie zastapił. Mecz ze strony Polskiej drużyny jako test i ewentualne zmiany przed Anglią.
RPA chciało zagrać z dobra drużyna z Afryki ,ale mecz był już zabukowany w ub.r. Mecz będzie chodzony i mało widowiskowy.
Pozdrawiam
⛔100
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ - Europa
Spotkanie: Wyspy Owcze-Szwecja
Typ: Szwecja (-2)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Nie ma co się dużo rozpisywać, każdy kto choć trochę interesuje się piłką nożną, potrafiłby wskazać zwycięzce tego spotkania. Szwedów stać na wbicie przynajmniej trzech bramek Wyspom Owczym i to bez większego wysiłku. Dostępny jest także kurs na (-3), ale ja zagram bezpieczniej za większą sumę. Warto dzisiaj grać na handicap i to nie tylko w tym meczu, można uzbierać spory łączny kursik.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie : Polska – RPA
Typ: RPA +0,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Mecz z RPA będzie dla reprezentacji Polski właściwie nieco poważniejszym treningiem. Selekcjoner został w spotkanie wmanewrowany przez PZPN, ale z nowej perspektywy rozegranie meczu nie będzie takie złe. Fornalik będzie miał szansę przećwiczenia kilku wariantów i sprawdzenia zawodników, szczególnie tych którzy wydają się byćrezerwowymi. Odpoczną czołowi piłkarze - Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski i Ludovic Obraniak. W miejsce Piszczka zagra Wasilewski, natomiast w ataku wystąpią najprawdopodobniej w duecie Sobiech i Piech. W pomocy szansę dostanie Ariel Borysiuk lub Rafał Murawski, a szczególnie Krychowiak, nowa nadzieja reprezentacji. RPA to zespół o bardzo dobrej szybkości i bardzo dobrym przygotowaniu fizycznym. Niedawno przegrali z Brazylią tylko 0:1. W Afryce w tym roku nie przegrali, w eliminacjach MŚ 2 remisy. Według mnie RPA nie jest gorszym zespołem od Polski, szczególnie rezerwowej.
⛔100
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Kolumbia - Paragwaj
typ: Gospodarze over 1,5
kurs : 1,72
bet365

Argumentuję typ głównie formą i składem. Kolombia ma na ataku bajecznego Falcao , który strzela jak na zawołanie , do pomocy będzie miał Jamesa i Martineza, który zaczął ostatnio nieźle pogrywać w Porto , skład więc mają naprawdę solidny.
W Kolumbii brak osłabień , czego nie można powiedzieć o Paragwaju :
Paraguay zagra bez : Dario Veron, Oscar Cardoso , Roque Santa Cruz , Antolin Alcaraz, Marcos Caceres, Lucas Barrios, Julio Dos Santos i Gustavo Mencia
Nie są to z pewnością anonimowe nazwiska .
Zespół gości to już nie ta sama drużyna co kiedyś , przejął ją Geraldo Pelusso , który nie osiąga z nią zbyt dobrych rezultatów , mecze Eliminacji rozegrane na wyjeździe to przegrane z :
-Boliwią 3:1
-Argentyną 3:1
-Chile 2:0
-Peru 2:0
Jak widać zawsze tracą co najmniej dwie bramki.. Jak dla mnie Kolumbia jest drużyną lepszą od Boliwii , Peru czy nawet Chile i gładko sobie poradzą z gośćmi z Paragwaju.
✅72
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do MŚ 2014
Spotkanie: Rosja - Portugalia
Typ: over 3.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: SportingBet
Analiza: Bardzo wysokie kursy na over w tym spotkaniu wystawił ten oto bukmacher. Nie do końca się z nimi zgadzam i uważam, że warto postawić, że tutaj będzie więcej, niż 3 gole. Obie ekipy mają w sowim składzie niesamowitych zawodników w przednich formacjach ofensywnych i trochę gorszych w tych tylnich.Rosja ma już za sobą 2 mecze w tych eliminacjach. W pierwszym z nich pokonała 2-0 Irlandię, ale mogła wygrać o wiele wyżej. Brakowało piłkarzom tej ekipy po prostu szczęścia pod bramką rywali. W drugim już meczu Rosja zagrała niezłe spotkanie i pokonała na wyjeździe Izraeal aż 4-0. Teraz kilka słów o Portugalii. W przodzie rządzi Cristiano Ronaldo, który jest w znakomitej formie strzeleckiej. Myślę, że dzisiaj też strzeli minimum jednego gola. Portugalia jak na razie w tych kwalifikacjach pokonała 2-1 Luksemburg, co też potwierdza, że jej obrona nie jest monolitem i dzisiaj będą grali ofensywnie. Poza tym wygrała u siebie 3-0 z Azerbejdżanem. Jak dla mnie w tym meczu obie ekipy strzelą po minimum jednym golu. Stawiam na over 2.5 bo każda z tych ekip będzie grała ofensywnie. 4 bramki w tym meczu mogą spokojnie paść, jeśli Rosja i Portugalia mają takich zawodników w napadzie, czy pomocy. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi ekipami padło aż 10 bramek. Średnio ponad 3.33 gola na mecz. Wydaje mi się, że dzisiaj też będziemy świadkami kanonady. Polecam ten typ.
⛔100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ - Europa
Spotkanie: Serbia - Belgia
Typ: Handicap azjatycki (-1) -Serbia
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365
Dziś o 20:30 spotkanie kwalifikacyjne MŚ w grupie A pomiędzy Serbią a Belgią. Serbia po dwóch kolejkach spotkań zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 4pkt po wyjazdowym remisie ze Szkocją (0:0) i pewnej wygranej z Walią u siebie (6:1). Belgia jest na drugim miejscu z taką samą ilością punktów po wyjazdowej wygranej z Walią (0:2) i remisie u siebie z Chorwacją (1:1). W tej grupie będzie zacięta rywalizacja o bezpośredni awans pomiędzy Serbią, Chorwacją i Belgią. Serbia ma obecnie kadrowo najsilniejszą drużynę w tej grupie, bowiem w ich szeregach grają zwodnicy występujący w czołowych klubach europejskich, tacy jak: Branislav Ivanovic (Chelsea), Aleksandar Kolarov (Manchester City), Neven Subotic (Borussia Dortmund), Matija Nastasic (Manchester City), Nenad Tomovic (Fiorentina), Milan Bisevac (Lyon), Nikola Maksimovic (C. Zvezda), Aleksandar Lukovic (Zenit). W ekipie Belgi tez gra kilku dobrych zawodników jak Axel Witsel (Zenit), Vincent Kompany (Manchester City), Marouane Fellaini (Everton), Romelu Lukaku (West Bromich Albion). Belgowie w tym meczu wystąpią jednak bez kontuzjowanych Fellainiego i Lukaku oraz niepewny jest wystep Kompanyego i Witsel, a ta czwórka stanowi o sile tej drużyny. Serbowie będą chcieli utrzymać prowadzenie i będą dążyć z pewnoscią do zwycięstwa, co może im się udać biorąc pod uwagę osłabienie gości. Serbowie grają u siebie , mając doping fanatycznych kibiców i to będzie kolejny czynnik mogący wesprzeć ich w tym spotkaniu. Belgowie nie mają tak znakomitego potencjału zawodników jak gospodarze i będą raczej zepchnięci do defensywy. Myślę że Serbowie z takimi indywidualnościami w składzie pokażą znów klasę i wygraja pewnie ten mecz, z przewagą chociaż dwóch bramek.
⛔100
 
B 6

balon44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Regionalna Zachód, Niemcy
Spotkanie:Verl - Siegen
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: Bwin
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem bardzo interesujące spotkanie z ligi Niemieckiej pomiędzy Verl i Siegen. Typ ten opieram głównie na statystykach, który na początku tego sezonu wskazują na dużego faworyta drużynę gości, którzy zajmują aktualnie 3. miejsce w tabeli. Mają oni najlepszy bilans w lidze spotkań rozegranych na wyjeździe (4-2-0) z różnicą bramek 11-2. Drużyna gospodarzy jest na 10. miejscu lecz u siebie nie zachwyca (1-2-2) bramki 10-9. Te statystyki głównie skusiły mnie na ten typ. Dodatkowo w drużynie gospodarzy zabraknie paru zawodników: Kippel ( def.8), Zeh ( midf. 11), Pucinski ( def.11 1g), Schulte. Również wątpliwym jest gra: Haeder ( striker 11 /3g), Rasp ( striker 10 /4g), L. Schroeder ( midf. 6/ 3g ), J. Schroeder (midf. 4/1g). Mam nadzieję na spokojną wygraną gośći. Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom