>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Copa Del Rey - Runda III
Data: 12.10.2011
Spotkanie: LLAGOSTERA VS L&#39;HOSPITALET
Typ: L&#39;HOSPITALET
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 19:30
Analiza:

Trzecia runda Pucharu Hiszpania pomiędzy ostatnią drużyną trzeciej ligi hiszpańskiej trzeciej grupy Llagosterą a 8 ekipą tej samej grupy L&#39;Hospitalet.Typuje zwycięstwo gości tylko dlatego że są oni w lepszej aktualnie formie niż gospodarze, po za tym tu nie ma mowy o odpuszczaniu bo zwycięzca tej pary będzie mógł się zmierzyć z jedną z pierwszoligowych drużyn i dolosowane może być: Barcelona, Real Madryt, Valencia, Villarreal, Atletico Madryt, Athletic Bilbao i Sevilla.Dla każdej z ekip to byłaby niezła gratka zagrać np z Barceloną czy Realem, a jednak ekipa gości jest wyżej w tabeli i w jak narazie dwóch meczach z LLagosterą wygrali 6:0 i zremisowali 0:0.Mecz odbędzie się na stadionie Girony.Ekipa gości w porzednim sezonie była blisko fazy play-off która uprawniała do gry drugiej lidze, gospodarze zaś grali w czwartej lidze grupie 5.W poprzedniej rundzie wygrali po dogrywce dopiero z Xativą z trzeciej ligi grupy 3(5 miejsce), ale dopiero gdy goście grali już w ósemkę po trzech czerwonych kartkach w 89, 90 i 91 minucie.Hospitalet zaś wygrał 3:2 z Legranes także z trzeciej ligi grupy 1(12 miejsce)a prowadzili już 3:1.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2(-7)
Kurs: 1.77
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
{PLK, 18:00}

Szczerze mówiąc nie wiem czym tutaj się bukmacherzy kierują wystawiając linie.
Turów oczywiście na papierze jest o dwie klasy lepszym zespołem od swoim dzisiejszych rywali. Losy drużyny z Poznania ważyły się niemalże do końca, czy wystąpią w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Poznań stracił wszystkich swoich najbardziej wartościowych zawodników z poprzedniego sezonu. Został tylko center Damian Kulig, a do zespołu dołączyli Jacek Sulowski - doświadczony zawodnik na poziomie PLK oraz Zarko Comagic - były zawodnik Zastalu Zielona Góra. Niczym szczególnym się nie wyróżniał w poprzednim sezonie, prócz pierwszego meczu w pierwszej kolejce przeciwko mistrzom Polski - Asseco Prokomowi Gdynia, który przyjechał do Zielonej Góry na inaugurację sezonu w bardzo okrojonym składzie. Przeciętny zawodnik jak na nasza ligę.
Poznań na pozycji rozgrywającego ma Micica, który ma 198 cm
wzrostu! Bardzo wysoki zawodnik jak na tę pozycję, więc szybkiego
Moore&#39;a, czy Gustatsa będzie mu bardzo trudno kryć.
Turów ma przewagę w każdym elemencie i na każdej pozycji.
Najbardziej oczekuję zaangażowania wysokich zawodników gości - Kickert, Edwards, Lauderdale. Ostatni z nich ma największe możliwości w obronie, choć nie jest asem w ofensywie, to skupiony w obronie, może być zaporą nie do przejścia pod swoim koszem.
Przewaga Polaków również jest widoczna - Mielczarek, Cel, Chyliński, Wysocki, Gabiński jak na warunki PLK, to są bardzo wartościowi zawodnicy.
Liczę na agresywność Wysockiego,który nie odpuszczał nawet w meczach sparingowych i pokazywał co jest jego główną cechą - waleczność i obrona.
Wynik z Kotwicą w ostatnim meczu Turowa jest mylący, bo gościom gra w Zgorzelcu &quot;leży&quot; od kilku sezonów, a do tego w ostatniej kolejce Kotwica Kołobrzeg przeciwko gospodarzom rzuciła aż 11! celnych trójek. Jeśli Turów nie zlekceważy rywala spodziewam się przewagi 10+ dla Turowa.

Powodzenia!
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Celta Vigo - Real Valladolid
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Pinnacle
W samo południe na Estadio de Balaídos, Celta podejmuje Real Valladolid w 3.rundzie Copa Del Rey.
Obie ekipy na codzień występują na zapleczu hiszpańskiej Primery w Lidze Adelante. Celta Vigo zajmuje tam po siedmiu kolejkach 12.poz. z 10pkt.(3W-1D-3L). Natomiast piłkarze z Valladolid są na 5-tej poz. z dorobkiem 12pkt.(3W-3D-1L). Dzieli ich różnica dwóch punktów, uważam więc,że obie ekipy formą są obenie zbliżone do siebie, a atut własnego boiska sprawia ,że stawiam ich na równi.
H2H po stronie Celty: 5W-3D-2L, ale w zeszłym sezonie w obu spotkaniach Ligi minimalnie lepsi byli zawodnicy Realu u siebie 3:2 i na wyjeździe 2:1. Ale teraz mamy nowy sezon i trzy tygodnie temu obie ekipy spotkały się na tym samym stadionie i ...padł remis 1:1.
Nie inaczej typuję teraz. Będzie remis choć są to zawody o puchar króla. Swoje występy w tych rozgrywkach rozpoczęli od II rundy, gdzie Celta u siebie po dogrywce 2:0 wyeliminowała zajmujące 8.poz Ligi Adelante - Las Palmas a Valladolid osiągnęło awans dzięki wyjazdowemu zwycięstwu 6:0 nad przedostatnim w Lidze Gimnastic.
Obaj trenerzy zbytnio nie rotują składem. Zwykle są to 2-3 zmiany w porównaniu z podsawowym. Na pewno w obu bramkach wystąpią rezerwowi golkiperzy i podstawowy trzon zespołu.
Wnioskuję więc ,że znów powtórzy się remis z przed niespełna miesiąca, a trzy remisy wyjazdowe do tej pory Realu Valladolid utwierdzają mnie w przekonaniu,że wybrałem dobry typ.
⛔100
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Copa Del Rey - Runda III
Data: 12.10.2011
Spotkanie: Andorra CF - San Roque
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na Hiszpanskich boiskach zmierzą sie w pucharze 2 drużyny zaplecza. Drużyna z Andory na ostatnich 10 meczów rozegranych 10 porażek z czego,aż 6 razy porażki powyżej 2 bramek dla przeciwnika, ogólnie to jak spojrzałem więcej emczy to bilans 1-2-35 mnie przeraził i utwierdził na taki typ jaki podałem wyżej.Drużyna San Roque poczyna sobie zaś całkiem nieźle w Hiszpańska Segunda División B4 zajmując 4 miejsce w tabeli ze stratą 5 ptk. do lidera. na pocz ątek sezonu całkiem nieźle i chyba z dzisiejszym słabeuszem jakm jest niewątpliwie Andora nie powinni mieć problemów , choć jak wiemy 4B też nie jest jakąś niewyobrażalnie jak mocną ligą to wydaje mi sie ,ze powinni goście dzisiaj sprostać zadaniu.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: SHANGHAI MASTERS R2 TENNIS
Spotkanie: F. Lopez - A. Bogomolov Jr.
Typ: GAME SPREAD +3 A. Bogomolov Jr.
Kurs: 1.885
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Początkowo miałem grać Alexa ale kurs spadł, a handi jest całkiem ok. Bogomolov który gra dobrze returnem powinien zagrać wyrównany mecz z Hiszpanem. Przewaga w serwisie na pewno jest po stronie Lopeza. Serwis Amerykanina może nie jest tak efektowny jak Lopeza, ale Bogomolov ma dobre statystki serwisowe. Do tej pory ci zawodnicy nie grali jeszcze ze sobą. Myślę, że Alex będzie trudnym rywalem dla Feliciano ze względu na jego regularność. Amerykanin bardzo dobrze trzyma piłkę w korcie i potrafi świetnie bronić. W przypadku akcji do siatki które Hiszpan bardzo lubi niewygodne returny lub minięcia utrudnią mu zadanie. Backhand oburęczny Amerykanin ma solidny więc nie powinno być problemów z odgrywaniem fh leworęcznego Lopeza. Zresztą Lopez woli grać bh więc nie ma problemu. Na pewno wiele razy Lopeza będzie ratował serwis i dlatego wydaje mi się, że handicap jest dobrym rozwiązaniem na ten mecz, który powinien być zacięty i o zwycięstwie mogą decydować piłki.
✅89
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - I liga
Spotkanie: Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz Handicap (0 - 1)
Typ: 1
Kurs: 5,65
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 w 14 kolejce Pierwszej Ligi Polskiej Górnik Polkowice zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Górnik z 7 punktami zamyka tabelę, Olimpia natomiast z 15 punktami zajmuje 13 lokatę. W ostatniej kolejce zawodnicy z Polkowic w meczu wyjazdowym ulegli minimalnie Wiśle Płoc 1:0, zaś piłkarze z Grudziądza również grając na wyjeździe zremisowali 0:0 z Olimpią Elbląg. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla drużyny gospodarzy. Górnik musi wygrać jeżeli chce jeszcze skutecznie powalczyć o ligowy byt. Od kiedy w drużynie z Polkowic jest nowy trener gra tego zespołu zdecydowanie się poprawiła (bilans nowego trenera to 1 zwycięstwo i 1 porażka). Stawiam na zwycięstwo Górnika Polkowice co najmniej dwoma bramkami.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Dolcan - Sandecja
Over 3.5 gola
4.35
Tobet

Dzisiaj o godzinie 15:00 zostanie rozegrany mecz na zapleczu ekstraklasy pomiędzy Dolcanem Ząbki, a Sandecją Nowy Sącz. Jest to spotkanie w ramach 14 kolejki spotkań. Zagrają sąsiedzi z tabeli (Dolcan 10 pozycja, a Sandecja 9 miejsce w ligowej tabeli). Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola ponieważ obie ekipy w tym sezonie zaliczyły już sporo overów. Gospodarze na 13 spotkań mieli 4 razy +3.5 gola. Goście na tyle samo meczy również mieli 4 razy over 3.5 gola. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dzisiaj kibice w Ząbkach zobaczą więcej niż 3 gole. Moim zdaniem obie ekipy będą walczyć o 3 punkty bo pozwoli im to znacznie doskoczyć do czołówki. W dotychczasowej historii między tymi ekipami na 4 mecze padł 1 raz over 3.5 gola (remis 2:2). Moim zdaniem mecz będzie otwarty i obie ekipy będą grały atak za atak. Stawiam na zwycięstwo goście 1:3, a zatem over 3.5 gola.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Stal Stalowa Wolna - Sokół Sokółka
Typ: Stal Stalowa Wola
Kurs: 1,58
Bukmacher: Tobet
Sokół dopiero dziś rano wyjechał do Stalowej Woli. Droga nie jest krótka, a więc i zmęczenie trudami podróży da się we znaki. Sokół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, były wątpliwości czy nie oddać meczu walkowerem, ponieważ nie było nawet kasy na busa. Klub odrzucił rezygnację trenera Kopczewskiego i ogólnie rzecz biorąc sytuacja w klubie nie wygląda najlepiej. Dochodzą do nich kontuzje Piotrka Andrzejewskiego i Piotrka Naliwajko. Nie mogą też liczyć na Kamila Wojtkielewicza, który prawdopodobnie zagra tylko w meczach, które odbywać się będą w Sokółce. Stalówka ma idealną okazję do zdobycia trzech punktów, więc nie powinna ich zmarnować.
⛔100, powtórzony typ
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina Plus Liga, Polska
Spotkanie:Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ:1
Kurs:2.00
bwin
O godz 20 na w Hali na Podpromiu dojdzie do najciekawszego spoktania w całym seoznie Plus Ligi Siatkowki... zagra ze soba Asseco Resovia Rzeszów i mistrz Polski PGE Skra Bełchatów.
Kazdy sympatyk siatkowki dobrze zna Skre i wie ze to najelpsza ekipa w Polsce,Asseco Resovia to nie jest taki słaby zespol graja dobrze maja ekipe wygrali juz dwa mecze w tym sezonie bez straty seta i moj typ na dzis to wygrana Resovi !
Mysle ze spotkanie bedzie wyrownane bedzie duzo punktow a ostatecznym zwyciesca beda gospodarze.
W dotychczasoych spotkaniach prowadzi Skra 3-1 ostatni mecz został rozegrany w Marcu wtedy zas Skra wygrała w Rzeszowie 2-3 i dzis moze byc podobnie ale w druga strone 3-2 !
powodzenia !
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Linz 17:30 12.10.2011r
Foretz - Mayr
typ: 0-2
5.40
betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w austryjackim linzu, reprezentantka gospodarzy Patricia Mayr spotka sie z Francuzka Stephanie Foretz. Obie te zawodniczki ostatnimi czasy nie spisują się najlepiej. Francuzka przegrala w I rundzie zarowno na us open, jak i w Toronto.
Toronto, Kanada, Kwalifikacje, Ameryka
06/08-11 Foretz Gacon, Stephanie vs. Zheng, Jie 1:2 46 63 67
US Open, Nowy Jork, USA, Ameryka
29/08-11 R128 Foretz Gacon, Stephanie vs. Zvonareva, Vera 0:2 36 06
Trzeba przyznac jednak ze nie miala w tych turniejach najlepszego losowania, gdyz juz w pierwszych swoich spotkaniach trafiala na duzo wyzej notowane rywalki. Austryjaczka bardzo podobnie, dwa ostatnie turnieje konczyla juz po pierwszych spotkaniach.
US Open, Nowy Jork, USA, Ameryka
29/08-11 R128 Mayr-Achleitner, Patricia vs. Niculescu, Monica 0:2 36 36
Cincinnati, USA, Kwalifikacje, Ameryka
14/08-11 Runda kwalifikacyjna Mayr-Achleitner, Patricia vs. Date Krumm, Kimiko 0:2 57 26
Patricia Mayr zawsze bardzo dobrze prezentuje sie jednak w turniejach przed wlasna publicznoscia. Na potwierdzenie tej tezy moze sluzyc chocby jej bardzo dobry wynik w Bad Gastein, w lipcu tego roku. Mayr dotarla tam wtedy do polfinalu. Obie zawodniczki jak do tej pory stanely naprzeciw siebie tylko raz. Wtedy gora byla nieco nizej aktualnie sklasyfikowana Austryjaczka, ktora wygrala po dwoch krotkich setach. Sadze, ze dzis bedzie podobnie, obie prezentuja ostatnio mizerną, podobną formę, więc mysle ze warto sprobowac zagrac dzis na reprezentantke gospodarzy.
⛔100
 
M 7

mela

Użytkownik
Typ by mela
Dyscyplina:Piłka Nożna-Hiszpania-Copa del Rey-Runda III
Spotkannie:Almeria - Elche
Typ:Almeria
Kurs:2.00
Bukmacher:bwin
Faworytam dzisiejszego meczu jest zespół Almerii, ponieważ przemawiają za nią wynik osiągane w lidze. Na ostatnie sześć spotkań zespół Almeri wygrał 5 i zaliczył jeden remis z mocnym zespołem Valladolid. Wygrał również cztery ostatnie spotkania z zespołem Elche. Zespół ten w wyraźnym kryzsie, w ostatnich czterech spotkaniach zaliczył 3 porażki i jeden remis m.in z zespołem Almerii na własnym boisku 3:1
Kiepska analiza.
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Piłka ręczna Elitserien Szwecja
Redbergslinds- Skovde
typ: Red -3
kurs: 2.35
buk: bet365
Spodziewałem się troszkę niższych kursów na to spotkanie. Patrząc na tabele i ostatnie poczynania obu drużyn to druzyna gospodarzy ma więekszy potencjał i siłe w ataku, krótko mówiąc jest dla mnie zdecydowanym faworytem:razz:
Nie znam szweckiego :wowsdf: więc poczytać o nieobecności kluczowych graczy dla Red&#39;u i Skovde nie mogę. Jednak ostatni mecz gospodarze grali 28 września na wyjeździe rozbijając Tumbe. Okres ten wystarczy w dzisiajszych czasach nawet na wyleczenie złamanej ręki, więc o luki w składzie nie martwił bym się. Gospodarze po porażkach na które byli skazani z urzędu ( Alingsas i Guif) niespodziewanie zamoczyli mi kupon i wygrali z obecnym liderem na wyjeździe- ekipą Savehaf. Później na poziomie pozamiatali Hammarby i wspomnianą Tumbe.
Goście tragedia. Gdyby nie zwycięstwo z druzyną, którą juz dwa razy wymieniałem byli by czerwona latarnią. OK, grali z Alingsasem, Guifem i Savehofem... ale przegrali sromotnie z Hammarby które jest oczko wyżej od nich samych.
Ogólnie grać i nie marudzić
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Polska , I liga
spotkanie: Zawisza Bydgoszcz- Polonia Bytom
typ: H(0-1) Zawisza
kurs: 2.70
Buk: bwin
analiza:
Witam, dzis o godzinie 20:15 w Bydgoszczy spotkanie pomiędzy miejscową Zawiszą, a Polonią Bytom. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są gospodarze, a za pomocą takich piłkarzy jak np. wypożyczeni z Zagłębia Lubin Martins Ekwueme oraz Adrian Błąd ( 9 goli ) - drugi najlepszy snajper I ligi, oddając miejsce tylko Nildo França Júniorowi( 10 goli), z pewnością odniosą dziś zwycięstwo. Polonia nie dysponuje takimi piłkarzami jak ich rywal i wyraźnie odstają im techniką, zrozumieniem i umiejętnościami wyjścia na pozycję. Zawisza co prawda przegrała z Arką w Gdyni 5:2, jednak ta porażka mało dla nich znaczyła, gdyż utrzymują fotel lidera z przewagą aż 5 pkt. nad drugim zespołem. Polonia bardzo zawodzi w tym sezonie, według mnie są jednym z kandydatów do spadku. Bydgoszczanie są w bardzo dobrej formie z pewnością dziś będą chcieli udowodnić, że porażka z zaprzyjaźnioną Arką to tylko wypadek przy pracy. 2:0 jest z pewnością bardzo realne, polecam typ Polonia nie strzeli bramki, też po ładnym kursie.
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Campeonato Brasileiro
12.10.2011 21:00
America Mineiro - Ceara
typ: 2
kurs: 3.31
buk: Pinnacle
Dziś wieczorem zostaną rozegrane spotkania,kolejnej,29 już kolejki Campeonato Brasileiro.Ja skupie się na spotkaniu,można powiedzieć o przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot; w którym America Mineiro podejmie Cearę.Trudno wskazać faworyta w tym meczu,lecz ja pokuszę się o postawienie na gości.
Amercia zajmuje jak na razie ostatnią pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów.Zanotowali do tej pory zaledwie 3 zwycięstwa i aż 12 razy remisowali i 13 krotnie schodzili z murawy pokonani.Ostatnio także nie zachwycają formą.Remis z Atletico-MG 0:0,Palmeiras 1:1 czy porażki z Flamengo 2:1 oraz Santosem w takim samym stosunku chluby tej drużynie nie przynoszą.Jednak trzeba przyznać,że u siebie grają całkiem przyzwoicie 3:6:5 i bilans bramkowy po 21 goli straconych i strzelonych.W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią zawieszony za kartki Leandro Fierreira oraz kontuzjowany od dłuższego czasu Luciano.
Caera także w tym sezonie gra słabo.Zajmują 15 miejsce z dorobkiem 32 punktów,lecz w ostatnim czasie zanotowali 1 zwycięstwo i 2 remisy.Ich obecny bilans spotkań to 8 zwycięstw,8 remisów i 12 porażek.Na wyjeździe nie grają najlepiej gdyż mają tylko 1 zwycięstwo,4 remisy i aż 9 porażek.W dzisiejszym meczu wystąpią w najsilniejszym składzie.
Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane,lecz nie zbyt ciekawe.O zwycięstwie może zadecydować tylko jedna bramka,która mam nadzieję,że będzie więcej po stronie gości.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Garbarnia vs Brzesko
1 DNB
3.50
Bet365


Ja dzisiaj liczę na &#39;niespodziankę&#39; w tym spotkaniu. Okocimski to lider ligi i jest ogromnym faworytem do awansu. Jednak jest to specyficzna liga i taka forma jaką prezentuje Brzesko to wg mnie już sukces - RRWPW (porażka w PP ze Śląskiem), a na wyjeździe: WWWWR. Takie passe nie trwają zbyt długo w polskich ligach. Ostatni mecz jaki rozegrali na wyjeździe to mecz z Wigrami, które nie prezentują się zbyt dobrze, a wynik 1:1 niezbyt zadowalający dla lidera. W dodatku goście zagrają dzisiaj bez podstawowego defensora, Urbańskiego, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Wspomnę również o tym, iż widoczne są spadki u niektórych buków na gospodarzy: Bah aż o 0.80, NordicBet o 0.45. Dość znaczne spadki i moim zdaniem warto zaryzykować. Beniaminkowie są nieobliczalni, a specyfika niższych lig polskich kusi mnie na skorzystanie z takiego kursu na DNB. Podwójna szansa to ciekawy typ na dubla.
⛔100
 
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra
Typ; Śląsk
Kurs: 1.75
Buk: bet365
2 kolejka PLK. Co prawda dla Śląska jest to inauguracja, ale Zastal już rozegrał swój pierwszy mecz. Wszyscy kibice koszykówki na dolnyśląsku długo czekali na tę chwilę. Reaktywacja najbardziej utytułowanego wrocławskiego klubu. Wielkie pieniądze, wielkie ambicje i nadzieje. Co prawda skład narazie nie jest marzeniem, ale jest w nim dwóch zawodników na których warto zwrócić uwagę. Oczywiscie ostoja Śląska gracz który w tym sezonie ma być odpowiedzialny za grę zespołu i można by rzec wychowanek klubu Rafał Skibniewski. Do pomocy zarząd sprowadził z Bartosza Bochno z Turowa oraz Bogavaca z Koszalina. Ci trzej gracze będą odpowiedzialni za wyniki Śląska. Zastal to znany klub, więc walka powinna być zacięta. Zwlaszcza ze w dobrym stylu rozpoczeli zmagania w PLK wygrywając z Poznaniem 71:57. Jednak no nie wierze, żeby coś mogło popsuć ten dzisiejszy szczególny dla Wrocławia dzień.
⛔100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Typ - Pogoń Szczecin (handi -1)
Kurs - 4.50
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Portowcy, którzy zgromadzili dotąd dwadzieścia-trzy punkty i tracą raptem oczko, do zajmującej fotel wicelidera Bogdanki Łęczna. Drużyna ze Śląska z kolei ma na koncie jedenaście punktów mniej od szczecinian i znajduje się tuż pod kreską oddzielającą bezpieczną strefę tabeli od strefy spadkowej. Przed meczem z Pogonią nastroje w GieKSie nie są najlepsze. W piątek katowiczanie na własne życzenie przegrali derby Śląska z Polonią Bytom (2:4) i zamiast patrzeć w górę tabeli muszą z niepokojem spoglądać w dół. Kadra GieKSy została przed środową potyczką solidnie osłabiona. Kontuzje wyłączyły z gry Adriana Napierałę i Krzysztofa Kozika, który po starciu z rywalem w meczu rezerw katowickiego klubu złamał nogę i w tym sezonie raczej na boisko już nie wybiegnie. Za kartki pauzuje Grzegorz Goncerz, a na zgrupowaniach młodzieżowych reprezentacji Polski i Łotwy przebywają Tomasz Hołota i Deniss Rakels. Środowe starcie będzie 53. w pojedynkiem katowicko-szczecińskim w historii. Dotychczasowy bilans spotkań jest wyrównany, ze wskazaniem na Pogoń, która dziewiętnaście spotkań wygrała, piętnaście razy padał remis, a osiemnastokrotnie triumfował GKS. Stosunek bramkowy wynosi 70-58 na korzyść szczecinian. Mecz pomiędzy GKS-em, a Pogonią zapowiada się niezwykle interesująco. Portowcy powalczą o przełamanie fatalnej wyjazdowej passy bez zwycięstwa i posiadanie dalszych szans na awans. W miniony weekend pogoń rozbiła w Szczecinie wicelidera z Łęcznej triumfując pewnie 4:0 dziś nie spodziewam się aż takiego wysokiej wygranej ale przewaga dwóch brak jak najbardziej możliwa na korzyść Pogoni
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Sao Paulo - Internacional
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 29 kolejki Brazylisjkiej serii A spotykaja sie Sao Paulo i Internacional. Gospodarze tego spotkanie z 47 punktami na koncie zajmuja dobra 3 pozycja i traca do lidera tylko 4 punktow. Goscie maja na koncie 43 punktow zajmuja 7 pozycja w tabelii i rownierz licza sie w walka o tytul mistrza kraju. w tym sezonie gospodarze na wlasnym boisku zdobyli tylko 22 punktow i maja 14 bilans w tabelii, ich rywale maja 5 bilans na wyjedzie z 17 punktami. Pilkarze Sao Paolo w 4 ostanich spotkan nie zdobyli komplet punktow. Napewno dzis gospodarze beda chcieli przerwac ta seria bez zwyciestwo i przeciwko groznego rywala wywalczyc komplet punktow i poprawic swoj bilans przed wlasna publicznoscia. Pilkarze International zdobyli 6 punktow w 3 ostanich spotkanie i sprubuja wykorzestac slabsza dyspozycja rywale zeby potwierdzac swoja dobra podstawa w ostatnim okresie. W tym seoznie Atak Sao Paolo zdobylo 45 gole i ich oborna stracila 35 gole, ich rywale rownierz stracili 35 gole ale zdobyli jednego gola wiecej. W poprzednim spotkanie pomiedzy oba zespolami na ten boisku to goscie byli gora 3-1. Czas wiec na rewanz badz potwierdzenie tego dobrego wyniku. Moim zdaniem pilkarze obie druzyn zagraja maksymalnie skoncetrowani zeby dzis osignac dobrego wyniku. Licze na dobra postawa linie ataku obie druzyn i na ich skutecznosc. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Sao Paulo i Internacional padnie wynik powyzej 3,5 goli.
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Copa del Rey
Spotkanie: Almeria - Elche
Typ: 1 handicap 0:1
Kurs: 3.60
Bukmacher Bwin
Analiza:
Almeria to trzecia druzyna hiszpańskiej Segunda Division. Spadkowicz z zeszłego sezonu i jednoczesnie jeden z faworytów do powrotu do La Liga. Po spadku skład wcale nie uszczuplał wręcz przeciwnie. To jednak rozgrywki ligowe, a dziś mamy się skupić na Pucharze Króla. Kto z Was pamięta gdzie ostatnio doszła Almeria? Już śpieszę przypomnieć. Grali w półfinale i dopiero tam zostali wyeliminowani przez Barcelonę.
W klubie z Almerii te rozgrywki zawsze były traktowane z wysokim priorytetem, zresztą zeszłoroczny wynik to potwierdza. Mam wrażnie, że remis w zeszły weekend również nie był przypadkowy, a drużyna zwyczajnie przygotowywala się do środowego meczu. Trener zrezygnował z trzech kluczowych graczy w meczu z Valladolid.
Dzisiejszy przeciwnik gospodarzy to drużyna Elche. Środek tabeli i jednocześnie mały kryzys - już cztery mecze bez zwycięstwa. Tutaj w głowie nie puchar, a rozgrywki ligowe.
Raz dość wąska kadra, a dwa aspiracje do wali o wysokie miejsce w zapleczu La Liga.
Jaki może być zatem wniosek? Zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, a kurs? Sami widzicie. Powodzenia :)
⛔100
 
T 2

thompsonpepesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1. Liga
Spotkanie: Wisła Płock - Arka Gdynia
Typ: Połowa/wynik koncowy x/x
Kurs: 4,90
Bukmacher Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie bardzo ryzykowne ponieważ obie druzyny sa bardzo nieobliczlne i prezentuja słaby poziom. Arka 12 miejsce a Wisła 14.. to mowi samo za siebie. Ze wszystkich punktow prawie wszystkie Arka zdobyła u siebie. Znani są juz od dłuzszego czasu ze słabej gry na wyjazdach. W ekstraklasie mecze na stadionie rywali niemal zawsze konczyly sie porazkami. W tym sezonie mecze wyjazdowe to 3 remisy i 3 porazki.
Wisła u siebie wygrala ostatni mecz lecz kilka poprzednich konczyly sie cały czas porazkami.
Ostatnie mecze obydwu zepołów w Płocku:
- zwycięstw Wisły: 1
- remisów: 4
- zwycięstw Arki: 0
Stosunek bramek: 4:3
Fakty sa takie ze gospodarze graja slabo u siebie a goscie na wyjazdach. Liczę na podtrzymanie &quot;tradycji&quot; Gdynian i Wisły a co za tym idzie mała ilosc bramek i wynik remisowy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom