>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.09.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: QPR - Newcastle
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher Bwin
Analiza:

Joey Burton, Shaun Wright Philips, dużo malezyjskich pieniędzy to tylko trzy z wzmocnień jakie QPR poczyniło po awansie do Premiership. Poprzedni właściciel Bernie Elcclestone szef Formuły 1 sprzedał większość udziałów jednemu z najbogatszych indywidualnych inwestorów z tej samej branży. Szefostwo klubu planuje na dość długo zagościć w najwyższej klasie rozgrywek i mają na to wielkie szanse. Kieszeń Tony&#39;ego Fernandesa jest wyjątkowo głęboka. Nie dość wspomnieć dokonane transfery to jeszcze mocny ukłon w stronę kibiców i obniżenie cen biletów o ok 10 funtów. Sportowo drużyna z ambicjami, dodatkowy smaczek to występ wcześniej wspomnianego Burtona, który już od jakiegoś czasu dostawał jasne sygnały, że na St James&#39;s Park nie jest mile widziany głównie zreszta przez swoje wybryki boiskowe i pozaboiskowe. Władze cierpliwość straciły. Sam zainteresowany będzie z pewnością chcieć utrzeć nosa były kolegom oraz szefom. Że jest to wielki piłkarz wszyscy wiemy. Partnerować będzie mu niedoceniany w Chelsea i Man City Wright Phillips.
W ataku lekko cofnięty Taarabt o raz DJ Campbell na szpicy. Argumenty piłkarskie są jak najbardziej wyrównane w stosunku do zespołu Srok do tego atut własnego boiska. Wg mnie wynik może być tylko jeden. Queens Park Rangers zgarniają trzy punkty. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Polska - Słowacja
Typ : Suma pkt. w pierwszym secie będzie nieparzysta.
Kurs : 2.35
Buk : Bwin
Analiza : Witam. Już dziś ostatnia kolejka pierwszej fazy Siatkarskich Mistrzostw Europy. O godzinie 18:00 nasi siatkarze rozegrają spotkanie z sąsiadami czyli Słowacją. Wszystkie wydające się dobre typy na ten mecz zostały już wykorzystane ale znalazłem coś ciekawego. Parzyste czy Nieparzyste ? No własnie wydaje się to loteria jak ... nie wiem co. Coś w stylu orzeł reszka. A tu proszę taki kurs na nieparzyste. Wiem że jest większe ale tylko o kilka procent że będzie parzyste. No ale kurs kusi jak nic. Nasi odpuszczą wg. mnie ten mecz. Raczej nie będzie to jeden z lepszych meczy do oglądania. Ja jednak oglądnę pierwszego seta aby zaopserwować jakim składem nasi wyjdą oraz na wynik. Bo bardzo zastanawia mnie to parzyste nieparzyste ???? Jak dla mnie to jest to rzut monetą. Tyle że tu mamy dużo większy kurs i warto wg. mnie zaryzykować ???? Star już za 6 minut. Zapraszam do Polsatu ????
⛔100
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: QPR - Newcastle
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365

Analiza:
O godzinie 21:00 będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Ostatni mecz 4 kolejki. Gospodarze to beniaminek i jeszcze nie wszedł dobrze w rytm meczowy najlepszej piłkarskiej ligi świata. Co innego goście - Newcastle na 3 mecze narazie bez porażki.

Sroki zaczęły od remisu z Arsenalem (może drużyna bez formy, ale potencjał jednak mają), później wygrały z mocnym u siebie Sunderlandem (co potwierdził poprzedni sezon, gdy punkty traciła tam czołówka) i w ostatniej kolejce pokonały Fulham.

QPR przegrało dwa spotkania, z Wigan (0:2) i Boltonem (0:4) i wygrało skromnie z Evertonem (1:0). Szału nie ma. Patrząc na ich grę, włożone pieniądze przed sezonem i ambicje, które miały im towarzyszyć po awansie dolnej części ciała nie urywa... ????

Newcastle jeśli dziś wygra wskoczy na 3 lub 4 pozycję w zależności od ilości strzelonych i straconych bramek. Mają silną i doświadczoną ekipę. Jest kilku zawodników ogranych na dobrych, europejskich stadionach. I co najważniejsze zespół jest zgrany. Czego nie można powiedzieć o gospodarzach, mimo, że też mają kilku wybitnych piłkarzy jak np. Wright - Phillips, który swoją szybkością potrafi zrobić przewagę w meczu.

Sądzę, że QPR w końcu się rozkręci w lidze, bo mają niezłą kadrę i spore wymagania &quot;z góry&quot;. Jednak na rozkręcenie przyjdzie czas i nie będzie to dzisiejszy wieczór.
⛔100
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: QPR - Newcastle
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
QPR rozegrało w tym sezonie dotychczas 2 mecze na swoim stadionie i oba przegrało. Najpierw w 1 kolejce mimo niezłego meczu poległo 0:4 z Boltonem, a później przegrało 0:2 z Rochdale. Myślę że gracze QPR będą bardzo chcieli w końcu wygrać przed własną publicznością. Sęk w tym, że nie mają po temu argumentów, ponieważ bardzo słabo prezentują się w obronie. Każdy z dotychczasowych rywali wchodził w pole karne Kenny&#39;ego jak w masło. Głownymi problemami są: brak satysfakcjonującej współpracy pomocy z obroną, słabe krycie, nieudane przejęcia długich piłek (a takimi bardzo lubi grać Newcastle). Dużo lepiej prezentuje się atak. Niezłe strzały z daleka Taarabta, dobre wypracowywanie pozycji (nie było tego widać w meczu z Wigan, ale w poprzednich tak), a przede wszystkim bardzo dobra gra w powietrzu, szczególnie przy stałych fragmentach gry. Z kolei Newcastle w meczu z Fulham miało ogromne problemy z grą w powietrzu i z tego wynikało najwięcej zagrożenia pod bramką Srok, mimo że Fulham raczej należy do zespołów technicznych. W ataku nieźle gra Obertan, który może sprawiać dużo kłopotów obrońcom QPR z uwagi na swój drybling. Newcastle mimo że gra taktyką &quot;daleki wykop i może przejmiemy&quot; jakoś w ataku sobie radzi i myślę, że może się pokusić o strzelenie nawet 2 goli.
Podsumowując, przewiduję problemy QPR w obronie z długimi podaniami Srok oraz szybkim i nieźle dryblującym Obertanem, z kolei goście mogą mieć kłopoty przy stałych fragmentach gry z grą w powietrzu, bo ostatnio im to bardzo słabo wychodzi, a QPR stanowi zagrożenie przy rożnych.
Mała stawka.
Powodzenia ????
⛔100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Spotkanie: Malaga - Granda
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Witam! Dzisiaj o godzinie 21 przed nami ostatnie spotkanie drugiej kolejki Primera Division w którym to zagrają ze sobą drużyna z Malagi oraz Grandy. Faworytem spotkania jest oczywiście Malaga. Gospodarze przegrali w pierwszym spotkaniu 2:1 z Sevilą. Granda również uległa na własnym stadionie drugiemu beniaminkowi Betisowi Sevilla. Jak wiadomo Malaga to nie ta sama drużyna co Betis, która bardzo się wzmocniła przed sezonem. Za Malaga przemawia więcej argumentów tak jak: Lepsza kadra, gra na własnym stadionie oraz chęć pokazania że chcą ukończyć na wysokim miejscu i zagrać w pucharach. Myślę że dzisiejsze spotkanie zakończy się pewną wygraną gospodarzy. Pozdrawiam!
✅50
 
duo 303

duo

Użytkownik
-

Novak Djokovic - Rafael Nadal
Nadszedł czas na finał US Open, choć dla mnie przedwczesnym finałem był pojedynek Djokovica z Federerem, gdzie Serb mimo przegrywania dwoma setami wygrał, broniąc w końcówce 2 meczbole. Dziś rywal raczej łatwiejszy. Nadal jest obecnie co najwyżej w przyzwoitej formie. Jego droga do finału była bez wątpienia łatwiejsza aniżeli Serba. Murray obecnie nie umywa się do Federera, Tipsarevic także postawił dużo twardsze warunki niż Roddick, który przeszedł chyba obok meczu. We wcześniejszych rundach to także lider światowego rankingu prezentował się pewniej. Niema co się wiele rozwodzić. Djoković to w tej chwili bezsprzeczny numer 1 i tylko świetnie wczoraj grający Roger mógł go zatrzymać. Nadal grający co najwyżej bardzo dobrze, nie ma na to szans. W tym roku obaj spotkali się pięć razy i za każdym razem górą był Novak ostatni zwycięstwo odnosząc w finale Wimbledonu. Dziś wygra kolejnego szlema kosztem Hiszpana. Poza tym nie postawić na Djokovica po takim kursie to grzech.
TYP: Novak Djokovic
KURS: 1.63
Buk: Gamebookers​
⛔100

TYPY PODAJEMY WG WZORU
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna Portugalia
Mecz: Academica Coimbra - Nacional Madeira
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Nie
Kurs: 1.75
bwin
Dzis o godzinie 21:15 zostanie rozegrana ostatni mecz 4 kolejki ligi Portugalskeij miedzy Academica Coimbra - Nacional Madeira patrzac w tabele to gospodarze maja lepsza pase po trzech spotkaniach ale Nacional to niebyle jaki rywal bo grał ostatnio w Lidze Europejskiej i mysle ze to on dzis osiagnie sukces jakies mały sukces,moj typ na to spotkanie to brak bramek z obu stron mecz moze bedzie dwustrony ale typuje ze obydwie ekipy niestrzela dzis po bramce.
5 Academica Coimbra 3 2 0 1 3:3 0 6
6 SC Beira Mar 4 1 2 1 3:1 2 5
7 Sporting Lisbon 4 1 2 1 6:6 0 5
8 SC Olhanense 4 1 2 1 5:5 0 5
9 CD Feirense 4 1 2 1 3:4 -1 5
10 FC Pacos Ferreira 4 1 1 2 5:6 -1 4
11 Gil Vicente FC 4 1 1 2 6:8 -2 4
12 V. Setubal 4 1 1 2 4:7 -3 4
13 V. Guimaraes 4 1 0 3 5:7 -2 3
14 Uniao de Leiria 4 1 0 3 5:9 -4 3
15 Rio Ave FC 4 0 1 3 1:4 -3 1
16 CD Nacional 3 0 1 2 1:6 -5 1
W ostatnim spotkaniu tych druzyn padł remis 1-1 a prawei rok temu Academica wygrała 2-1 zobaczymy jak bedzie dzis,
Powodzenia !
✅75
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: BELL CHALLENGE R1 TENNIS
Spotkanie: A. Riske - I. Falconi
Typ: I. Falconi
Kurs: 1.613
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Riske jest bez formy. Gra bez swojego dobrego serwisu, a kiedy dostaje dobry return ma problem z timingiem co przy jej grze i polowaniu na winnery kończy się tragicznie. Riske w swojej krótkiej karierze ma więcej sukcesów w turniejach na indoors hard niż dzisiejsza przeciwniczka ale jakie to ma znaczenie? Ali sukcesy odnosiła na początku sezonu, teraz przegrywa z takimi zawodniczkami jak Bouchard czy Lauren Davis. Falconi natomiast notuje ciągły proges w swojej karierze. Irina w tym roku zagrała tylko w jednym turneju na hali i doszła do finału w którym uległa Hradeckiej. Młodsza Amerykana jest dużo bardziej regularna i nawet jeśli Riske raz na jakiś czas trafi efektownym winnerem to będzie to za mało. Regularność Falconi będzie dzisiaj kluczem do jej zwycięstwa.
✅61,3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

nuevogusto

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Malaga- Granada
Typ: Granda zdobędzie gola w spotkaniu
Kurs: 1.66
Bukmacher: sportingbet
Analiza: W meczu kończącym 2 kolejkę La Liga Malaga podejmie beniaminka z Granady. Bukamacherzy jak i reszta towarzystwa ???? zdecydowanie faworyzują gospodarzy i bez wątpienia słusznie. Gospodarze w przerwie sezonowej dokonali wielu wzmocnień, a nowi właściciele klubu liczą na miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Myślę, że presja na wyniki od samego początku sezonu będzie mocna i mam nadzieję że gospodarzom przynajmniej raz w tym meczu poplączą się nogi i goście zdobędę bramkę (być może bramkę honorową ???? ). W pierwszych kolejkach padają różne zaskakujące wyniki, i w tym kontekście bramka beniaminka wydaje się tym bardziej prawdopodobna.
⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
US OPEN final
spotkanie: djokovic- nadal
typ djokovic przegra 1 seta i wygra caly mecz
kurs 6
sportingbet
analiza:
noj doczekalismy sie pieknie zapowiadajace sie finalu panow w US open. naprzeciwko siebie stana dwie ikony swiatowego tenisa, nr 1 globu serb novak djokovic oraz ustepujacy mu jedna pozycje hiszpan rafael nadal. faworytem moim a takze bukmacherow jest djoko i to dziwic nie moze bo wydaje sie iz jest w duzo lepszej formie nic hiszpan. przeledzmy droge obu panow do tegoz starcia. nadal uporal sie m . in. z nalbandianem rodikiem i murayem z kolei djokovic pokonal davydienke , dolgopowa czy chocby w samym polfinale rogera federera 3-2. dzis spodziewam sie rownie zacietego meczu z ktorego gora wyjdzie djokovic a pierwszy set typuje dla nadala.
⛔100
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ , Premier League
Spotkanie: QPR vs Newcastle United Typ: Newcastle United -1 AH Kurs: 5,00 (5,50)
Bukmacher:


Wynik: ⚽⚽⚽

Transmisja:
Pojedynek dwóch ekip z podobnym potencjałem według większości. Nadszedł czas, aby QPR nareszcie zgarnęło 3 punkty przed własną publicznością, ale według mnie ten czas jeszcze nie nadszedł. Nowi piłkarze potrzebują czasu, aby dobrze dopasować się do całej ekipy, bo drużyna nie jest zgrana ze sobą i popełniają masę błędów, a w szczególności w obronie. Sezon zaczęli fatalnie strzelając tylko jedno bramkę w ostatnich pięciu meczach. Tracą bardzo dużo goli i dzisiejszy mecz jest wymarzoną okazją dla Newcastle, aby po raz trzeci z rzędu zgarnąć całą pulę w meczu ligowym. Pieniądze ze sprzedaży Andy&#39;ego Carolla zostały mądrze zainwestowane zgodnie z obiecankami właścicieli w transfery i dobrze wydane na piłkarzy ze sporym potencjałym . Są bardzo fizyczną drużyną z którą piłkarze jak Dyer, Taarabt i Wright-Phillips będą mieli problemy. Newcastle ma niezłego golkipera, obronę i pomoc z Cabayem, który rozrzuca efektywnie piłki po całym boisku. Do tego dochodzi jeszcze tak imponujący atak Srok; szybkie skrzydła i skuteczny napad. Myślę, że zobaczymy twardy i ładny dla oka typowy wyspiarski mecz i nie wierzę, że jakiekolwiek punkty zostaną w okolicach Londynu. Jednobramkowe zwycięstwo gości to minimum, a 0-2, 1-3 czy 0-3 nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom