>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 12.08.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Arsenal - Notthingam Forest
Typ: Partey Thomas otrzyma kartkę
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Czekałem na ogłoszenie składu i teraz ten typ bardziej przekonuje mnie do tego, by go obstawić.. Arteta trochę kombinuje, bo wstępnie daje Partey na PO, ale znając życie będzie on biegał w środku pola i Arsenal zagra na 3 obrońców, a to oznacza, że Partey czy Rice będzie miał więcej pracy w defensywie, ogólnie ostatnio Partey jest niestabilny i serio nie zdziwię się jak otrzyma tutaj kartkę w tym meczu, a po tak fajnym kursie szkoda nie zagrać. Ghańczyk dobrze wszedł w sezon jeśli chodzi o kartki, bo ostatnio w meczu z City ją otrzymał, teraz liczę na powtórkę, Notthinham na pewno zostawi serducho na boisku i powalczy, a granie na wygraną Arsenalu po śmiesznym kursie jakoś nie daje zbytnio zysku, zapewne Arsenal to wygra, ale bez baboli się nie obejdzie, bo mocno przekombinowany skład jest wg. mnie i dziś liczę na kartkę Parteya.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2.80
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Stal Mielec na trzy spotkania dwa zremisowali z Cracovia oraz Piastem Gliwice. Ostatni mecz porażka z Puszczą Niepołomowice. Śląsk Wrocław myślę, że ostatnie wyniki nie odzwierciedlają gry Śląska, która wygląda naprawdę obiecująco. Remis z Korona Kielce, gdzie Wrocławianie zagrali bardzo dobry mecz. Oglądając mecz Stali Mielec z Piastem Gliwice to mimo remisu i braku strzelonych bramek to Piast miał ogromna przewage w tym spotkaniu. Mielczanie praktycznie przez całe spotkanie bronili się na własnej połowie całym zespołem. Gliwiczanie 25 sytuacji bramkowych przy 8 Stali. Praktycznie w każdym elemencie Gliwiczanie dużo lepsi od Stali Mielec. Śląsk Wrocław ma dobre skrzydła w bramce stabilny Leszczyński. Po ostatnim przegranym meczu derbowym Śląsk bedzie chciał jak najszybciej ucieszyć swoich kibicow, a najlepiej zrobią to w dniu dzisiejszym zdobywając komplet punktów. Chodz mecz w Mielcu to myślę, że kibice Śląska będę mocno dopingować swój zespół, ponieważ oglądając mecz Piasta z Mielcem słychać było dobry doping kibicow Piasta i myślę, że Śląsk także przyjedzie w dobrej liczbie. Mielec słabo w tym zespole wygląda ławka rezerwowych I trener Kieres zbyt wielkiego pola manewru nie ma. Według mnie Śląsk bedzie dominował w tym meczu i jeśli strzelą w miarę możliwości szybko bramkę to mecz powinien ułożyć się na ich korzyść. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 889K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto
Godzina: 20:30
Spotkanie: Davidovich Fokina - De Minaur
Typ: Davidovich Fokina wygra seta
Kurs: 1,5
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-toronto-07-08-2023-13-08-2023.168966/post-7206435
Analiza:

Spotkanie o finał "tysięcznika" w Kanadzie, którego skład może dziwić, bo obaj panowie raczej nie występują na tych etapach turniejów tej rangi, szczególnie na betonie, jeśli chodzi o Fokine. Teoretycznie bardziej zaprzyjaźniony z hardem jest Minaur, choć on wychowywał się na cegle, co tak średnio widać po jego grze. Fakty na dziś są takie, że obaj czują się tu świetnie i powinniśmy zobaczyć dobry mecz. Faworytem bukmacherów jest Australijczyk, a kursy na niego nawet jeszcze spadają, więc wygląda to dość ciekawie w kontekście gry pod Hiszpana. Ten rozprawił się w świetnym stylu z Wolfem, Zverevem i McDonaldem, a największe problemy miał z Ruudem, z którym stoczył prawdziwy thiller. Najpierw był blisko zwycięstwa, później zrobiło się bardzo daleko, a na koniec wrócił i zasłużenie triumfował. W wymianach czuje się świetnie, ale to żadna nowość, bo jeśli chodzi o technikę to jest w ścisłym światowym topie. Gorzej sprawa zawsze się miała, jeśli chodzi o podanie, lecz akurat w Toronto robi to znakomicie i to zapewne jeden z elementów, który poprawił i znacząco wpłynął na jego awans do półfinału. Co jednak u niego kluczowe to mental, bo ten bardzo często go zawodził, lecz tutaj tego nie widzimy z małym wyjątkiem, którym był ogromny kryzys z Norwegiem w końcówce II seta, kiedy to pojawiły się podwójne błędy i ogólnie niewymuszone błędy. Na pewno jest mniej stabilnym zawodnikiem od De Minaura, który gra cały mecz swoje, ale w jego tenisie nie ma fajerwerków i zwyczajnie nie jest to piękny tenis dla oka, chyba że ktoś podziwia szybkość, zwrotność i regularność - to wtedy tak. Na swoim rozkładzie ma tutaj znakomitych graczy, więc faworyzowanie go tutaj nie może dziwić. Ograł m.in. Fritza, Medvedeva i Norrie'ego. Jednak patrząc na dyspozycję i nieprzewidywalność Hiszpana, aż kusi pójść w jego seta. Oczywiście może zawieść nas i swoich kibiców, a to trzeba wpisać sobie w bilans, ale jest w tak dobrej formie, że stać go tutaj na co najmniej seta. Alternatywnie jak ktoś ma obawy może spróbować over gemowy, gdyby głowa odleciała w kluczowych i końcowych momentach setów. Warto na koniec jeszcze spojrzeć w H2H, gdyż panowie grali ze sobą cztery razy i za każdym razem Davidovich Fokina urywał co najmniej seta, a aż trzy spotkania wygrał. Jednak na otwartych kortach twardych jeszcze nigdy ze sobą nie grali. Liczmy na dobre widowisko.

Zapowiedź meczu Świątek vs. Pegula TUTAJ

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Widzew - ŁKS
Typ: gospodarze powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.35
Bukmacher: betclic
Analiza:
Derby rządzą się swoimi prawami dlatego nie będę typował kto dzisiaj wygra. Skupie się natomiast na rzutach różnych. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach Widzew podejmie ŁKS. Bez wątpienia ekipa trenera Niedźwiedzia będzie się chciała za te wyjazdy zrehabilitować. Świetna okazja do tego jest dzisiaj ponieważ podejmą oni beniaminka. Uważam, że Widzew będzie sobie tworzył sporo okazji co zaowocuje w rzuty różne bo ofensywnie ten skład wygląda całkiem nieźle.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 634,5K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina:15:00
Spotkanie: Czechy - Estonia
Typ: Czechy
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna:
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7206447
Analiza:W tym meczu eliminacyjnym do Igrzysk Olimpijskich bukmacherzy większe szanse na odniesienie zwycięstwa dają koszykarzom gości Estonii.Jednak moim zdaniem będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i wcale znowu nie będę specjalnie zdziwiony jeżeli minimalne zwycięstwo w tym pojedynku odniesie drużyna Czech.Na pewno decydujące w tym pojedynku będzie forma rzutowa z dalszej odległości za 3 punkty ponieważ koszykarze obu drużyn robią to bardzo dobrze i często.Co prawda ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami były rozgrywane już kilka lat temu ,ale to Czechy odniosły 3 kolejne ostatnie zwycięstwa i teraz też to oni wygrają.

250
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2482
ziroxxx 789,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: liczba żółtych kartek - over 4,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...asy-11-08-2023-14-08-2023.168985/post-7206443
Analiza:

Obie ekipy niemrawo zaczeły sezon. Szczególnie Górnik, który dopiero w ostatnim meczu oddał celny strzał na bramkę. W dodatku zaledwie uzbierali 1 pkt i ze stosunkiem bramek (0:4). Bardzo kiepski początek sezonu. Na pewno brak pkt w dzisiejszym meczu spowoduje, że trzeba będzie spoglądać za wzmocnieniem kadry. Górnik charekteryzuje się tym, że sporo fauluje i kartkuje. Głupie faule, ciągniecie za koszulke, często przerywanie akcji na połowie przeciwnika. Co mecz pełno takich fauli. Statystyka po trzech pierwszych meczach: 20,12,15 fauli. Górnik nie miał trudnego terminarza na początku rozgrywek i mimo to zdobył tylko 1 pkt. Jeżeli nie będą punktować z Koroną, która raczej należy do dolnej części tabeli to może być trudno w tym sezonie. Uważam, że mecz będzie wyrównany i zacięty. Każda z ekip będzie chciała odskoczyć z dołu tabeli. Korona zagrała zaledwie 2 mecze i też uzbierała 1 pkt u siebie remisując z Śląskiem. Ciężko też wyciągnąc wnioski po dwóch meczach. Śląsk dobrze zaprezentował się w pierwszym spotkaniu, strzelił bramkę i Korona dążyła do odrobienia strat. Dopiero pod koniec meczu padła bramka dla Korony na 1:1. W tamtym sezonie pomiędzy tymi ekipami w obu meczach padało ponad 5 żółtych kartek. Sędzią spotkania Pan Raczkowski, który należy do overowych sędziów, w tamtym sezonie średnia 5,5 żk/mecz
1691838930488.png

370
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2182
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga, Grupa 4
Godzina: 17:00
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Typ: Avia Świdnik
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fuksiarz
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/iii-liga-polska-dyskusja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.159923/page-10#post-7206442
Kupon: Screenshot_2023-08-12-13-16-06-64_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg


Witam, dziś jest sobota 12 dzień sierpnia. Mój kolejny typ pochodzi z polskich boisk, a mianowicie z 3 ligi grupy 4. Dziś tam odbędzie się 8 spotkań drugiej kolejki tej ligi. Wiele meczy zapowiada się bardzo ciekawie, mnie interesuje mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski z Avią Świdnik. Goście są uznawani za jednego z faworytów rozgrywek, co udowodnili wygrywając pierwszy mecz aż 4:0 z Orlętami Radzyń Podlaski. Myślę, że dziś Avia również wygra i tak właśnie typuję. Avia Świdnik dokonała naprawdę wielu interesujących transferów. Oczywiście najbardziej znaną jest Patryk Małecki, który w debiucie zdołał już strzelić gola. Innym super strzelcem tej ekipy ma być Adrian Paluchowski, który w meczu z Radzyniem zanotował hat tricka. Avia już poprzedni sezon kończyła w dobrym stylu, ostatnia porażka miała miejsce w kwietniu ze Stalową Wolą na wyjeździe 0:2, potem była seria 9 meczów bez porażki, w tym aż 7 wygranych. W sparingach przed tym sezonem Avia pokonała między innymi Star Starachowice 2:0 oraz .. KSZO , również w stosunku 2:0. Myślę, że Avia jest mocniejszym zespołem, dysponuje lepszymi zawodnikami i powinna ten mecz wygrać. KSZO przegrało pierwszy mecz w Chełmie z Chełmianką 1:2, myślę że dziś również będą bez punktów, typuję wygraną gości ze Świdnika, powodzenia !

304
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2292
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ:

Górnik Zabrze strzeli powyżej 1.5 gola
Korona Kielce otrzyma powyżej 2.5 kartek
(superbets)
Kurs:5.25
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-11-08-2023-14-08-2023.168985/#post-7206533
Analiza:


Delikatnym faworytem bukmacherów w tym starciu są gospodarze, z pewnością dlatego że w zeszłym sezonie byli bardzo skuteczni na swoim terenie, w tym Korona grała jedno spotkanie u siebie ze Śląskiem jednak musieli się dzielić punktami.Górnik też niezbyt dobrze rozpoczął ten sezon, przegrali u siebie z Radomiakiem i wyjazd z Wartą, w ostatniej kolejce mierzyli się z Piastem u siebie i choć z przebiegu byli lepszym zespołem zdobyli zaledwie punkt.
Ogólnie mecz ciężki do typowania, obie ekipy nie weszły najlepiej w sezon ale też z drugiej strony Górnik dla Korony przeważnie był ciężkim rywalem na ich stadionie, ostatnie zwycięstwo Korony z Górnikiem u siebie było w 2016r, na 5 kolejnych spotkań Kielczanie u siebie z Górnikiem tracili min 2 gole, tak więc dla fanu pójdę w stronę Górnika i całkiem fajne kursiwo.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka
godzina: 19:00
spotkanie: Syria vs Indie
typ: 1 połowa Indie ( trzy drogowo 1 x 2)
kurs: 5,60
bukmacher: etoto
link do posta: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7206550

Witam!
Kwalifikacje azjatyckich drużyn do Paryża 2024!

W efortunie tylko 5,40, zaś w sts nie ma tego zdarzenia ( na pierwszą połowę 1 x 2).

Podział stawek na wynik końcowy w Efortunie jest następujący: 92% Syria 1% dogrywka i 7% Indie.

Mecz w Damaszku a więc Syria gra u siebie, sędziowie: Mohammad Al-Amili (KUW), Hadi Salem (IRI), Ahmad Al-Yousef (JOR).

W turnieju jest 6 drużyn, czyli zostanie rozegranych przez każdą z nich 5 meczy.

Indie zajmują 82 miejsce w rankingu FIBA zaś Syria 72.


https://www.oddsportal.com/basketball/world/olympic-games/syria-india-88dvMahn/#home-away;1 tu są 3 typy na Indie i jeden typ (1) na Syrię. Na wynik końcowy.

Ja czuję że w tym meczu będą "jaja jak berety" Stąd mój typ.
Nie ma takiej różnicy w rankingu na jaki wskazują kursy. Syria i tak nie wygra tej kwalifikacji więc co im zależy...
Awansuje tylko zwycięzca tej 6 zespołowej grupy.

Pozdrawiam

500
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom