>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.07.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 12. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2015 - FINAŁ
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Djokovic N. - Federer R.
Typ:
Federer R.
Kurs:
2.12
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 19:20, na trawie podczas Wimbledonu grali ze sobą dwa razy. Rok temu po 5 setach wygrał Djokovic, w 2012 po 4 Federer. Spotka się dwóch najlepszych zawodników tego sezonu, finał bezapelacyjnie będzie arcyciekawy. Światowy numer jeden, oraz &quot;King Roger&quot; w swoim królestwie.
Federer pomimo 33 lat na koncie, werwy do gry mu jeszcze nie brakuje. Zmienił jakiś rok temu trenera na Stefana Edberga, co zaowocowało genialnymi wynikami. Nadal cały tour Szwajcarowi tak naprawdę może podawać ręczniki, oprócz ścisłego topu z którym walczy zażarcie. W tym sezonie już raz pokonał Novaka Djokovica w Dubaju, a teraz przyjdzie zmierzyć mu się na trawie co go jeszcze bardziej premiuje.
Co mi imponuje w Rogerze? Serwis i jeszcze raz serwis. Roger oddał dosłownie jednego BP na początku pierwszego gema takiemu królowi returnu jakim jest bez wątpienia Andy Murray. W pozostałych 3 setach do końca meczu, Federer nawet nie dał mu polizać szansy na przełamanie. Piekielna skuteczność serwisu, dużo asów, dużo wygranych punktów. Wszystko kompletnie przemawia za nim.
Djokovic Novak również gra bardzo pewnie, ale to w porównaniu do Federera jest wachlarz emocji na korcie. Świętuje bodajże dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu z Jeleną Ristic (dzisiaj Djokovic). Rok temu podobnie było podczas turnieju, że miał przez Wimbledon większe problemy w pozostałych meczach niż Roger, ale to on triumfował ostatecznie. Dzisiaj sytuacja wydaje mi się zupełnie inna, bo Federer wydaje mi się jeszcze bardziej groźny niż rok temu. Swoją drogą uważam, że nie ma sensu brać pod uwagę pozostałych meczów, bo to zupełnie inna liga tenisa niż ten jutrzejszy finał. Gram na Federera bo wydaje mi się, że w tym meczu kluczem do sukcesu będzie serwis. Do tego dochodzą małe problemy Serba z bodajże barkiem, a takie detale mogą mieć wpływ na wynik końcowy finału. Też nie bez powodu jakiś bukmacher wyszedł z promocją, że jak Federer wygrał cały turniej to gracze dostaną zwrot. Przypadek?
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro U19
Godzina: 20
Spotkanie: Francja-Grecja
Typ:X/X
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Remis zapewnia awans gospodarzom turnieju Grecji, Francuzi z 6pkt.w grupie nie powinni sie zbytnio meczyc, ostatni mecz wygrali dosc szczesliwie z Ukraina, jak nie zagraja na maksa a pewnie nie zagraja i dadza odpoczac paru starterom to i tak nie powinni wygrac z bardziej zmotywowana Grecja.Wystarczy popatrzec jakie sa kursy na remisy ponizej 3, buki wiedza co sie swieci, a skoro moze byc remis i ustawka to watpliwe by ktoras z druzyn schodzila do szatni z prowadzeniem. Kurs 4.5 na X/X w meczu w ktorym smierdzi remisem na kilometr to value...
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2015 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: HG Federer +2,5 gema
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Wielki Finał wielkiego szlema na kortach trawiastych Wimbledonu w Londynie! Lider rankingu i wicelider. Novak Djokovic kontra Roger Federer. WOW!Powtórka finału Wimbledonu 2014 i czy będzie udany rewanż szwajcara? Moim zdaniem tak! Wielkie swięto dla każdego fana tenisa. Nie będę tu pisał o sylwetkach itp. Każdy dobrze zna tych panów.
W meczach bezpośrednich jest 20-19 dla Szwajcara. Ostatni pojedynek między nimi miał miejsce na kortach ziemnych w maju tego roku w Rzymie, gdzie dość gładko w godzinę i 15 minut wygrał Serb 2-0. Na trawie ostatni mecz panowie grali w finale Wimbledonu jak wspomniałem i Djox wygrał 3-2 po 4-godzinnym pieknym widowisku. Ten mecz może być równie zacięty z tym, że to szwajcar będzie się cieszył na koniec spotkania. To jak zagrał z Murrayem, jak był skoncentrowany to poezja. Możliwe, że Murray był zbyt zestresowany własną publiką, ale nie sądzę. Sądzę, że to ewenement szwajcara. Djokovic zaś, już pokazał w tym turnieju jak się potrafi zgubić w meczu i obwiniać cały świat. W meczu z Andersonem pocisnął dziewczynie od podawania ręczników, musiał się wyżyć. I takiego Djokovica jutro zobaczymy. Bo Federer na tym turnieju to oaza spokoju! Miał jedno potknięcie w meczu z Grothem, gdzie stracił jedynego seta w turnieju!
Wiadomo, jest to mecz na tyle wyrównany, że dopuszczam do głowy myśl zwycięstwa serba. Nawet jeżeli serb zwycięży, to nie sądzę, aby również zwyciężył w liczbie łącznej gemów. Handicap +2,5 gema dla Szwajcara to dosyć pewna rzecz na tym etapie rozgrywek i przy tak serwującym Szwajcarze. Według mnie jutro zwycięży Roger Federer, a opcja handi na gemu +2,5 jest jeszcze pewniejsza!
⛔ 100
 
empel 112

empel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold Cup
Godzina: 00,30
Spotkanie: Jamajka - Kanada
Typ: Over 2,5 + bts
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Dziś w nocy odbędzie się druga kolejka w grupie B gdzie każda z drużyn ma na swoim koncie narazie po 1 pkt. Na cel wziąłem mecz Jamajczyków którzy jak dla mnie zaskoczyli pozytywnie w pierwszym spotkaniu z Kostaryką swoją grą. Fajne akcje i dobra skuteczność pozwoliła im osiągnąć dobry dla nich wynik 2:2. Dziś spotkają się z reprezentacją Kanady którzy mimo przewagi nie zdołali wbić bramki Salwadorczykom i skończyło się 0:0, dziś przed nimi jak dla mnie troszkę łatwiejsze zadanie, Jamajczycy jeśli znów zagrają ofensywnie to będą się odkrywać co da szanse na szybkie kontry i bramki. Patrząc w H2H ostatni ich mecz zakończył się 3:1 dla Kanady, reszty meczy nie biorę pod uwagę gdyż były ponad 5 lat temu. Dziś sądzę że oba zespoły trafią do bramki rywali chociaż raz i na tym się nie skończy ???? powodzenia !
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana (3 liga)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletico Atlanta - Deportivo Armenio
Typ: 1
Kurs: 1.81
Bukmacher: ComeOn
Analiza
:
Witam. W 24 kolejce argentyńskiej 3 ligi plasujące się obecnie na 5 pozycji Atletico Atlanta, podejmowało będzie na własnym boisku 14-ste Deportivo Armenio. Są to derby Buenos Aires. Pomimo, że jest to mecz sąsiadów zza miedzy nie sądzę aby padł w tym spotkaniu remis. Gospodarze walczą o awans i ostatnia gra w kratkę, trochę oddaliła ich od szanse na bezpośrednią promocję, dlatego nie sądzę by mieli ochotę dzielić się punktami z &quot;Ormianami&quot;. Gracze Atletico dobrze radzą sobie na własnym terenie. W 11 meczach triumfowali 7-krotnie, zdobywając łącznie 23 punkty. Na przeciwnym biegunie jest z kolei Deportivo. O ile u siebie radzą sobie całkiem nieźle, o tyle w delegacjach praktycznie nie istnieją. W 11 meczach tylko 2 zwycięstwa i aż 7 porażek. W ostatnich pięciu potyczkach poza domem uciułali 1 punkt, nie strzelając nawet bramki. Niewiele jest przesłanek sprowadzających się do tego, aby w niedzielę miało nastąpić jakieś przełamanie. Czują to również bukmacherzy, czego dowodem jest fakt, że kurs na klasyczną &quot;1&quot; cały czas spada w dół. Ostatnie wyniki i prawdopodobnie większa motywacja przemawia za Atlantą zwłaszcza, że w poprzednim meczu derbowym obu ekip, który odbył się w lutym tego roku, górą na własnym boisku okazali się gracze Armenio. W niedzielę czas na rewanż, kibice nie darują miejscowym kolejnej straty punktów oraz przede wszystkim kolejnych przegranych derbów.
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold Cup
Godzina: 03:00
Spotkanie: Kostaryka - Salwador
Typ: Kostaryka i under 2,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Po formie tej Kostaryki, która tak dzielnie walczyła podczas ubiegłorocznego Mundialu w Brazylii zostały jedynie nazwiska piłkarzy w obecnej kadrze. I to też nie wszystkie. Nowy trener, a w przeszłości wspaniały napastnik, Paulo Wanchope nie zabrał do USA między innymi bramkarza Keylora Navasa czy obrońcy Óscara Duarte. Pierwszy mecz na tym turnieju był szalonym spotkaniem, w którym zremisowali z Jamajką 2:2. Dziś czeka ich moim zdaniem nieco łatwiejsze spotkanie, w którym zagrają z kadrą Salwadoru, który zremisował swój pierwszy mecz na turnieju 0:0 z Kanadą. Kostaryka na pewno będzie chciała wygrać ten mecz, z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie i znacznie przybliżyć się do awansu do kolejne fazy. Dlatego też stawiam na ich zwycięstwo. Dorzucam do tego under bramkowy, gdyż sam kurs na Kostaryka win jest zbyt mizerny, a nie sądzę że obie drużyny dadzą radę strzelić dziś razem trzy bramki. Kurs na bts-nie również nie nadaje się na singiel, więc wymyśliłem taką oto kombinację. Jeśli miałbym strzelać dokładny wynik to w ciemno stawiam 1:0, góra 2:0 dla Kostaryki. Typ dostępny u bukmachera Bet365 w zakładce gole. Powodzenia.
Więcej niż jeden typ w jednym dniu
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold Cup
Godzina: 00:30
Spotkanie: Jamajka - Kanada
Typ: 1
Kurs: 2.54
Bukmacher: Pinnacle Sports
analiza: Jamajka w mojej opinii całkiem nieźle zaprezentowała się na Copa America , pomimo tego iż nie zdołała zdobyć żadnej bramki. Ich gra przeciwko mocnym zespołom wskazywała , że jest w nich jakiś potencjał i potrafią wykreować sobie akcje strzeleckie, w Chile zabrakło jednak nieco szczęścia do skierowania piłki do siatki. Swoją- wcale nie taką złą jak wyniki- dyspozycję potwierdzili remisując w pierwszym meczu Gold Cup z Kostaryką 2:2. Ich kolejnymi rywalami są Kanadyjczycy plasujący się w rankingu FIFA na pozycji 103- prawie 30 miejsc za Jamajką. Choć ranking nie gra to ten stosunek miejsc oddaje siłę obydwu zespołów i uważam, że dziś gol dla Jamajczyków jest wręcz pewny , a mocno prawdopodobne wydaje się ich zwycięstwo w całym meczu. Choć Kanada od 5 spotkań zachowuje czyste konto, nie świadczy to bynajmniej o ich dobrej defensywie. Rywalami były bowiem reprezentacje: Portoryko, Guatemali, Salwadoru oraz Dominiki. Drużyny te nie stanowiły dla Kanady większego wyzwania i dziś w starciu z niezłą Jamajką współgospodarzom będzie trudno o punkty i czyste konto.
✅ 154
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Ponte PReta - Atletico MG
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie brazylijskiej serie A w ktorym zmierzą się Ponte Preta i Atletico Mineiro. Gospodarze to zespol ktory awansowal w tym sezonie z Serie B, wiec beniaminek. Logicznym bedzie ze nie jest faworytem w starciu z renomowanym Atletico, aczkolwiek pamietajmy ze druzyny domowe sa uprzywilejowane i tak latwo gosciom nie bedzie. Ponte zajmuje 10 miejsce w lidze zdobywaja 9 pkt mniej niz Atletico ktore jest liderem. Ciezko stawiac przeciw druzynie ktora co ciekawe jest na wyjazdach najlepsza i lepsza niz u siebie, a dodatkowo w bardzo dobrej formie - 5 wygranych z rzędu i tylko 3 porazki na ostatnie 17 spotkan. Ponte z kolei gra przewidywalnie. W sumie złoili na początku słabsze druzyny Chapecoense czy Vasco, ale jak juz graja z lepszymi rywalami to tak latwo nie jest. Otatnio w 3 meczach nawet nie strzelili bramki. Zaciety mecz i Atletico z minimalnie wieksza szansa na wygraną, tj buki wykazują.
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon Mężczyzn 2015 – FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic – Roger Federer
Typ: Federer -1 gem
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Kolejna analiza i ostatnia na turniej wimbledoński. Roger jest w wyśmienitej formie i grzechem będzie nie postawić na niego w tym pojedynku. Genialny serwis, bardzo dobrze wymienia piłki, kosmiczne zagrania oraz ten stoicki spokój – to są cechy mistrza. Zasługuje jak nikt na triumf w tym turnieju. Nie dał się przełamać Murray’owi ani razu ! Wygrał spokojnie 3-0, nie doprowadzając nawet do ani jednego TB. W całym turnieju stracił tylko jednego seta oraz tylko raz został przełamany (ze znakomitym w tym turnieju Simonem)! Oprócz Murraya ograł wspomnianego Simona, Bautiste, Grotha czy też Queereya (z każdym bez problemu). Jeśli chodzi o Novaka to gra ogólnie dobrze, na wysokim poziomie jak przystało na światową jedynkę, ale to wg mnie będzie mało. Nie zachwyca w tym turnieju, łatwo gubi gemy, a także daje się przełamywać. Solidny Gasquet kilka razy go przełamał, rozgrywając z nim bardzo wyrównany mecz, a przecież Francuz to jednak nie ta klasa co Roger. Wg mnie wystarczy poziom Rogera z meczu z Murrayem i ogra Serba. Serb co prawda ograł dość spokojnie Cilicia, ale już z Andersonem rozegrał 5. Setowy pojedynek, gdzie już przegrywał 0-2. Novak będzie musiał znacznie poprawić serwis, bo Roger w końcu znajdzie okazje i go przełamie, podobnie było ze Szkotem. Wyrównana walka będzie jeśli chodzi o wymiany, ale myślę, że swoim agresywnym backhandem Szwajcar załatwi sprawę. Po prostu Novak nie jest w takiej formie jak wcześniej. Już na RG nie grał swojego najlepszego tenisa, tutaj wygląda jeszcze słabiej. Co prawda to i tak poziom TOP 3, ale Roger szykował formę od początku sezonu na ten turniej i trafił znakomicie. Dawno nie widziałem tak grającego Rogera. Bardzo się zdziwię gdy Djoko ogra Rogera. Szwajcar by musiał bardzo osłabić swoją dyspozycję serwisową. Mogę zagwarantować, że będzie to piękne widowisko, możliwe, że lepsze niż półfinał Roger – Murray. Roger już w tym sezonie potrafił łatwo ograć Djoko, tym razem może być podobnie. Pozdrawiam !
Jeśli grasz moje typy kliknij „dzięki”, póki co skuteczność dalej 100% ;)
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Mistrzostwa Europy U 19
Spotkanie Francja-Grecja
Typ: Francja dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 20:00
Analiza: Jutro postanowiłem zagrać spotkanie w ramach piłkarskich mistrzostw europy . Francja zagra z zespołem rowieśników z Grecji . Dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia w tym spotkaniu kompletu punktów jest ekipa młodych Francuzów obecnie zajmujących pozycję lidera w grupie A. Francja do tej pory zdobyła komplet punktów wygrywając obydwa swoje spotkania, pokonała Austrię oraz Ukrainę ich stosunek bramkowy wynosi 4:1, Grecja natomiast ma tych punktów 4 po zwycięstwie nad Ukrainą oraz remisie z Austrią . Ogólnie ekipa młodych reprezentantów Francji mocno się odmieniła po wysokiej porażce w poprzednim roku z Hiszpania, gdzie przegrała aż 1:5 od tamtej pory Francja rozegrała 6 spotkań z których w każdym spotkaniu była lepsza od swojego rywala , stosunek bramek w tych spotkaniach to 15:2 na korzyśc Francij. Myślę że w jutrzejszym spotkaniu też okażą się zespołem lepszym a jestem pewien że tego spotkania nie przegrają , ponieważ wtedy spadli by na drugą pozycję w grupie, tak że nie będą starali się tutaj grać o utrzymanie wyniku a na pewno od pierwszych minut postarają się zaatakować, stawiam na wynik 2:1.
⛔ 100
 
awesometruth 6

awesometruth

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tour de France
Godzina: 15:00
Spotkanie: Etap 9
Typ: BMC Racing Team
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moją uwagę przykuła oferta kolarska na dzisiejszy dzień, a konkretnie typ na zwycięstwo amerykańskiej drużyny BMC Racing Team na 9 etapie kolarskiego wyścigu Tour de France. Kurs na to wydarzenie w firmie Bet365 wynosi 2.10, a w innych znanych mi firmach już poniżej 2.00. Jednak według mnie kursy te będą systematycznie spadać i za kilka godzin już wszędzie będą wynosiły poniżej 2.00. Z pierwszej czwórki, która zajęła najlepsze miejsca podczas pierwszego etapu, jazdy indywidualnej na czas, w wyścigu jedzie już jedynie zwycięzca tego etapu, Australijczyk Rohan Dennis, reprezentujący właśnie drużynę BMC Racing Team. Jednak tak naprawdę to nie będzie miało wielkiego znaczenia podczas etapu jazdy drużynowej na czas, ponieważ ten etap to zupełnie inny teren, niż ten który kolarze pokonywali w zeszłą sobotę. Może to jednak dawać przewagę psychologiczną Dennisowi i jego kolegom. Etap niedzielny to górki, hopki i wzniesienia, co faworyzuje kolarzy lubiących jeździć wyścigi klasyczne, a takich w drużynie BMC nie brakuje. Jest jeszcze jedna bardzo ważne kwestia. Koszulka lidera klasyfikacji generalnej. Jeżdżący w BMC Amerykanin Tejay van Garderen ma jedynie 13 sekund straty do lidera Brytyjczyka Chrisa Frooma i jeżeli całej drużynie udałoby się przyjechać na metę 13 sekund szybciej od ekipy Sky, w której jedzie Froom to van Garderen będzie nowym liderem. Podsumowując, znakomita ekipa, poważne straty wśród rywali, motywacja żółtą koszulką. To wszystko moim zdaniem wpłynie na końcowy tryumf drużyny BMC. Polecam i powodzenia.
Więcej niż jeden typ w jednym dniu
⛔ 100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo Szosowe, Tour de France, Etap 9
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kto zakończy etap w top 3?
Typ: Astana
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ok. Nibali dał wczoraj ciała, ale myślę, że powinno to podziałać motywująco na całą Astanę, by pomóc swojemu liderowi w trudnych chwilach. Tym bardziej, że przed wyścigiem dużo pisano i mówiono o tym, jak mocną drużynę ma Nibali. Boom, Fuglsang, Grivko, Kangert, czy Westra to wszyscy bardzo solidni lub nawet bardzo dobrzy czasowcy. W dodatku większość z nich to zawodnicy, którzy nie boją się jazdy po pofałdowanym, a paradoksalnie uważam, że poza pierwszymi dziesięcioma kilometrami, to właśnie umiejętności wspinaczkowe będą istotniejsze. Głównie rywale do podium to BMC, Sky i Movistar, ale myślę że nawet dwie ekipy jest w stanie wyprzedzić Astana. Przy stratach, jakie Nibali poniósł dotąd w Tour de France to etap dla Włocha w stylu do or die.
⛔ 100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina: 05:30
Spotkanie: Los Angeles Galaxy - Club America
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Kolejne medialne wydarzenia piłkarskie w USA z okazji turnieju International Champions Cup, w którym zagrają min. Barcelona, Chelsea i Manchester United. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że zadebiutuje w LA Galaxy Steven Gerrard. Plusem dla gospodarzy jest to, że są w trakcie sezonu i w dobrej formie a Club America dopiero oczekuje startu ligi. Patrząc na wyniki spotkań amerykańskiego zespołu w MLS jaki i w swojej lidze Ameriki to dojdziemy do wniosku, że gole w tym meczu prawdopodobne. Nie po to się organizuje taki turniej, żeby zespoły skupiały się na defensywie, kibice mają być zadowoleni, więc nastawienie raczej ofensywne. W obu ekipach zabraknie podstawowych bramkarzy. Gospodarze bez Penedo, Zardesa i Gonzaleza a goście bez Peralty, Aguilara i Munoza.
✅ 74
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon ATP
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Novak Djokovic wygra 3:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mamy identyczny finał do tego jaki mieliśmy rok temu, bo rok temu także był finał Novak Djokovic kontra Roger Federer. Wtedy było rozegranych pięć setów i w decydującej partii lepszy okazał się Novak Djokovic. Teraz patrząc na formę Rogera Federera, to wielu obstawia właśnie na niego, ale trzeba pamiętać, że to jest finał, a finały rządzą się swoimi prawami i nie ma co się zachwycać nad tym co było wcześniej. Wiele razy bywało tak, że jeden zawodnik doszedł do finału w pięknym stylu, a drugi po średniej grze, a w finale wygrywał ten drugi. Zresztą Novak Djokovic wygrał pięć spotkań po 3:0 i tylko z Andersonem stracił dwa sety, więc jednak nie można być zbyt krytycznym patrząc na wyniki. Ja wiem, że ten zawodnik potrafi grać lepiej niż to co tutaj na Wimbledonie prezentuje, ale jak widać taka gra w zupełności wystarczy i tak czy inaczej jest poza zasięgiem innych. Gdy przegrywał 0:2, to potrafił zmienić swoją grę i to doprowadziło go do zwycięstwa. Roger Federer wie, że najprawdopodobniej jest to jego ostatnia szansa, by odnieść kolejne tak upragnione zwycięstwo w Wimbledonie. Za rok będzie starszy, jego forma będzie niewiadomą i możliwe, że zdolni młodzi zawodnicy typu Kyrgios dojdą do głosu. Presja na Federerze jest więc ogromna. Novak Djokovic jak przegra, to nic wielkiego się nie stanie. On ma przed sobą jeszcze kilka dobrych lat gry na najwyższym poziomie, więc na nim tutaj takiej presji nie ma. Federer powalczy, ale wygrać powinien Serb i na 3:1 dla Serba stawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
4 25

443442

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna,Klubowe mecze towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Angelholm - Odense
Typ: Odense
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

mega prezent od bukmachera
dla odense to ostatni sparing przed liga,zagra najlepszy sklad,
a przeciwnik to leszcze z drugiej ligi szwedzkiej w dodatku z przedostatniego miejsca,nie ma innego wyjscia niz pewna wygrana odense po kosmicznym kursie,ktos mocno zaspal z kursami i podejrzewam ze rano bedzie 1.25 albo i mniej ????
w kazdym razie polecam grac poki okazja wisi w bet365
KIEPSKA ANALIZA
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Piłka nożna - J2-League
Godzina 12:00
- Chiba : Kusatsu
- wynik / obie drużyny strzelą gola ..... Chiba i TAK
- Kurs 4,00 / Bet365

Dziś pozostaję w Japonii ale tym razem druga liga , gospodarze zespół JEF United Chiba które ciągle pozostaje w grze o awans i zajmuje na dziś 4 miejsce podejmować będzie zespół z miejsca 15 Thespa Kusatsu , różnica punktowa pomiędzy nimi to aż 11 pkt i chyba nie ma wątpliwości że faworytem są piłkarze Chiba chociaż wiadomo w sporcie różne rzeczy mogą się wydarzyć jednak w/g mnie to gospodarze powinni sobie poradzić z Kusatsu gdyż na 5 pojedynków tutaj u siebie Chiba wygrała 3 z nich ale nie były to łatwe wygrane Chiby , ostatni pojedynek z poprzedniego sezonu obfitował również w bramki a wynik to 3:2 dla dzisiejszych gospodarze tak więc i dziś pomimo zajmowanych pozycji także liczę na ciekawy pojedynek . JEF Utd Chiba na swoim terenie w 11 rozegranych meczach całkiem dobry bilans 5-4-2 no i z bramkami również nie jest żle bo 20:14 , natomiast goście patrząc na ich mecze wyjazdowe 4-2-4 i br. 12:18 czyli też to nie wygląda najgorzej zresztą porównując to z grą na swoim terenie 3-3-6 i 8:12 to wyjazdy wyglądają odrobinę lepiej , co do ogólnej statystyki pomiędzy nimi to ta także wygląda nie najgorzej patrząc od strony gości bo na 11 pojedynków 6-1-4 i br 18:16 , w/g mnie mecz powinien być dosyć ciekawy a gole powinny paść z obu stron ale o jednego więcej zdobędą gospodarze i to oni powinni dopisać do swojego konta 3 pkt !
⛔ 100
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A (Brazylia)
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sport Recife - Palmeiras Sao Paulo
Typ: Sport Recife
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Spotykają się tutaj drużyny z pierwszej ligi brazylijskiej. Sport Recife, który był bardzo długi czas liderem, aktualnie zajmujący 5 pozycję z 23 punktami mierzy się z Palmeiras (6 miejsce i 21pkt). Co przemawia za tym typem? Fakt, że gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali żadnego meczu u siebie, ba żadnego nawet nie zremisowali! (stosunek bramek 13:3) W sumie to są niepokonani od 25 meczów u siebie (a nawet więcej, wszak Livesports pozwala na sprawdzenie w H2H co najwyżej 25 ostatnich). Palmeiras na wyjazdach radzi sobie przeciętnie - 2Z, 1R, 2P. Dodatkowo za gospodarzami przemawia fakt, że w drużynie gości zabraknie dwóch podstawowych obrońców, czyli Egidio i Victora Ramosa, którzy pauzują za kartki, a do składu Sportu wraca najlepszy strzelec (razem z Souzą) - Andre. Jak dla mnie warto tutaj postawić jedynkę po takim fajnym kursie.
⛔ 100
 
raiden 193

raiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 13:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - VfL Wolfsburg
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Już ostatnie szlify obu ekip przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dzisiaj w Gdańsku zobaczymy mecz pomiędzy Lechią, a wicemistrzem Bundesligi Wolfsburgiem. Lechia przygotowania przed sezonem zaczęła średnio. Najpierw zwyciężyli oni z APOEL aż 4-1, jednak później ich forma spadła i zremisowali z Shakhtarem oraz Hannoverem. Jednak trzeba przyznać, że te zespoły poziomem są o klasę wyżej od Lechistów. Lechia w sezonie 14/15 zajęła 5 pozycję w tabeli z bilansem 45:47. Jeżeli chodzi o grupę mistrzowską, strzeliła ich najmniej, po tyle samo z Pogonią Szczecin. O wicemistrzu Niemiec za wiele powiedzieć nie można, ponieważ to będzie ich pierwszy sparing w tej kampanii. Ostatnie mecze grali w maju, gdzie 6 ostatnich meczy kończyło się overem 2.5 bramek ( dwa razy z BVB, Kolnem, Padeborn, Hannoverem oraz Bielefeld). Co więcej, 5 na 6 meczy zakończyło się overem 3.5! To pokazuję, jaką siłę w ataku posiada Wolfsburg. Jednak aktualnie nie wiemy, jak spisuję się ekipa z niemiec, a to będzie ich pierwszy sprawdzian. Być może zobaczymy nowego środkowego napastnika sprowadzonego za 12 mln euro z Borussi M. Maxa Kruse. Ogólnie rzecz biorąc, nie myślę, że będzie to jednostronne spotkanie, jednak uważam, że w tym meczu padnie znacząca liczba bramek, a kurs 2.75 na over 3.5 kusi. Lechici na pewno też będą chcieli się pokazać z dobrej strony, tym bardziej, że grają na własnym podwórku. Dla mniejszych ryzykantów obstawiałbym tutaj BTS, jednak kursy na to zdarzenie są znacząco niższe.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - BRAZYLIA: Serie A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sao Paulo - Coritibia
Typ: Sao Paulo -1.5
Kurs: 2.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Dzisiaj do największego miasta w Brazylii przyjadą zawodnicy Coritibii, którzy aktualnie zajmują pozycję 18-nastą w tabeli brazylijskiej Serie A. Gospodarze nie przegrali meczu na własnym obiekcie od 8 marca tego roku co daje serię 14 meczy, z czego 12 to wygrane, a dwa ostatnie wyniki to remisy. W tym czasie także nie zanotowali zbyt wielu straconych bramek, bo tylko 4, co jest bardzo dobrym wynikiem, jeżeli chodzi o bramki strzelone w obecnie trwającym sezonie to u siebie strzelili ich 11 podczas 6 meczy. Tak kolorowo jednak nie wygląda sytuacja dzisiejszych gości spotkania i zapewne się to dzisiaj nie zmieni. Coritibia nie wygrała meczu wyjazdowego od 12 kwietnia 2015 r., co im daje serię 9 meczy bez zdobycia kompletu punktów, tylko w jednym meczu w tym sezonie udało im się wywalczyć 1 punkt po remisie przeciwko Atletico-PR 2:2. Strzelanie bramek też im nie wychodzi, w obecnie trwającym sezonie ogólnie strzelili zaledwie 7 bramek z czego 3 podczas meczy wyjazdowych i jest to trzeci najgorszy wynik w lidze. Brazylijska Serie A słynie z tego, że przeważnie komplet punktów zdobywają gospodarze spotkania i myślę, że podczas tego meczu nie będzie inaczej, a Sao Paulo wygra mecz różnicą minimum dwóch bramek.
✅ 176
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom