>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 12.07.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria vs Polska
Typ: Polska (-1,5 seta)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Widzę że przewidywania w tym meczu są dość podzielone.Ja wierzę jednak w naszych chłopaków i liczę że kryzys z meczów z Brazylią i Francją mają już za sobą.Widać że rozkręcają się z meczu na mecz.Spotkania z Argentyną i USA były na prawdę dobre w ich wykonaniu a teraz na ich drodze czeka Bułgaria.Obie drużyny muszą tutaj wygrywać by awansować do turnieju finałowego tak więc spotkanie w Warnie zapowiada się niezwykle ciekawie.W tabeli prowadzą Brazylijczycy którzy już awansowali do Final Six ale teraz mają spotkania z groźną drużyną USA która także walczy jeszcze o awans.Na drugim miejscu jest Francja jednak ta reprezentacja ma już na swoim koncie 10 spotkań i swojego dorobku punktowego nie poorawi przez co na pewno nie awansuje do argentyńskiego finału bo ma tylko 1 pkt przewagi nad Bułgarami.Bułgarzy o jedno oczko wyprzedzają Polaków dlatego warto by było żeby Polacy dziś wygrali za 3 punkty.Te mecze to będzie doskonała okazja do rewanżów za IO gdzie Bułgarzy mieli duży wpływ na tak odległe miejsce w grupie Polaków (jeszcze większy wpływ miała słaba gra naszych siatkarzy).Teraz czas się zrewanżować i wyrzucić Bułgarów z Final Six.Jak wiadomo Bułgaria to bardzo gorący teren ale Polacy już sie chyba do tego przyzwyczaili.Teraz omówmy drużyny obu reprezentacji.Zacznijmy od gospodarzy.Ekipa z Bułgarii swoją grę opiera na Cwetanie Sokołowie.Zatrzymanie tego atakującego to połowa sukcesu do zwycięstwa.To on zawsze zdobywa najwięcej punktów w swojej reprezentacji i tak na dobrą sprawę rzadko kto ma okazję go odciążyć dlatego Sokołow może odczuć w nogach te kilka weekendów gdzie to na nim cały czas opierała się gra Bułgarów.Na przyjęciu mamy Todora Aleksiewa oraz Skrimova.O ile Aleksiev to zawodnik o dobrych warunkach fizycznych co pozwala mu na dobry atak to już jednak Skrimov to taki defensywny przyjmujący i tu nie musimy się obawiać że będzie bił nad blokiem czy coś bo on raczej szuka technicznych rozwiązań.Na rozegraniu jak dla mnie bardzo nieregularny Bratoev.Potrafi on rozgrywać na prawdę dobrze ale często przydarzają mu się szkolne błędy.Tak więc jak dla mnie nie jest on żadnym wybitnym rozgrywającym.Na środku przedstawia się para Bułgarów (Josifow oraz Gociew).O ile znam Josifowa o muszę przyznać że dwójka pozostałych środkowych powołanych na spotkanie z Polakami są mi zupełnie anonimowi.Na libero zagra bardzo dobry w tym fachu Todor Salparov.teraz przejdźmy do Polaków.Długie problemy ze znalezieniem formy miał na ataku Zbigniew Bartman ale na szczęście Kuba Jarosz jest w bardzo dobrej dyspozyzcji i o tą pozycję nie musimy się martwić bo Kuba znakomicie wywiązuje się ze swojej roli.Na rozegraniu jeden z lepszych &quot;sypaczy&quot; w Europie czyli Łukasz Żygadło.Skoro wygryzł ze składu takiego zawodnika jak Paweł Zagumny to widać że jest to klasowy gracz.Na przyjęciu armata Kurek i technik Winiarski.Środek to Piotrek Nowakowski i Marcin Możdżonek.Mam nadzieję że dziś będzie dobre przyjęcie po naszej stronie bo nasza para środkowych powinna przykryć czapką parę bułgarską.Na libero pewnie zagra Paweł Zatorski bo &quot;Igła&quot; założy koszulkę przyjmującego.Jak dla mnie nasz skład jest duzo lepszy niż ten Bułgarów.I jeżeli zgranie będzie na odpowiednim poziomie to powinniśmy tu wygrać za 3 pkt na co bardzo liczę.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFinlandia, Ykkonen
Spotkanie: JIPPO - Viikingit
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.825
Bukmacher: bet365
Godz. 16:00
Analiza:
Spotkanie pomiędzy JIPPO a Viikingit rozpocznie zmagania w czternastej kolejce finlandzkiej Ykkonen.
Zespół gospodarzy z dorobkiem sześciu punktów zamyka ligową tabelę. Zespół w dwunastu grach wygrał zaledwie jedno spotkanie, trzy zremisował a osiem przegrał. Do bezpiecznej pozycji tracą już sześć punktów a więc najwyższa pora wziąć się w garść. Co jest troszeczkę szokujące to fakt że totalnie nie potrafią zdobywać bramek tylko dwie na ich koncie!! przy piętnastu straconych. Jeszcze gorzej wygląda to u siebie bilans 0-2-4, bez bramki strzelonej przy pięciu straconych. Dziwią mnie te problemy ze zdobywaniem bramek bo rok temu też bili się o utrzymanie ale w ataku radzili sobie bardzo dobrze 31 zdobytych było solidnym wynikiem. U siebie natomiast grali rewelacyjnie byli jedną z lepszych ekip 7-3-3 ze średnią prawie dwóch bramek na mecz strzelonych.
Zespół gości też nie wygląda w tym sezonie patrząc na poprzednie rozgrywki w których zajęli trzecie miejsce. Obecnie są na dwunastym miejscu z 12 punktami na koncie też blisko strefy spadkowej, bilans 3-3-7 bramki 13:15. Na wyjazdach jak na razie kiepsko dopiero w ostatniej kolejce wygrali pierwszy mecz po za tym jeden remis i cztery porażki, bramki 6:8.
Króciutko podsumowując dwie opcje na ten mecz BTS i over 2 azjan, gospodarze muszą wreszcie się przełamać u siebie i tą bramkę zdobyć do tego są tez w serii underowej wynoszącej sześć starć tak więc dwie serie do przełamania. U siebie potrafią grać co pokazali rok temu dziś trzy punkty są bardzo potrzebne, będzie ciężko bo goście w ostatnich wdech meczach zagrali bardzo dobrze ale ogólnie w tym sezonie wyjazdy o czym pisałem mają słabe. Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się remisem 1:1 na boisku Viikingit.
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria - Polska
Typ: Dokładny wynik 3:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:


Wiadomo jest jaka stawka tego meczu i ile on dla nas znaczy.Już zostało na ten temat wiele napisane,więc ja już tylko coś krótkiego dodam od siebie.Presja sięga zenitu,a czy my umiemy w takiej sytuacji grać nie jestem do końca przekonany.Ktoś napisał,że z meczu na mecz lepiej gramy poniekąd jest to prawda,lecz spowodowane jest to,iż graliśmy na większym luzie.Bo szanse były minimalne na awans,a nagle tak się tabela ułożyła,że jednak jest szansa i wszystko mamy w swoich rękach.Co do wcześniejszych potyczek Polaków to jakoś mnie one nie przekonują nie wiem dlaczego... Czasami miałem wrażenie,że gdyby nie własna hala i najlepsi kibice na świecie to by się niektórzy głowami zderzyli na parkiecie .Dzisiaj przychodzi nam grać w tzw. bułgarskim piekle,chyba wiadomo każdemu jak się Bułgarzy zachowywali podczas &quot;pewnego&quot; spotkania.Na pewno to nie ułatwi gry naszym.Scenariusze mam dwa na to spotkanie,albo gospodarze pewnie wygrają albo my w 5 setach wygramy.Jednak stawiam na 3:1 w stronę gospodarzy.Myślę,że seta nasi powinni ugrać.
⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Australijska Południowa Premier League
120.07.2013 12:00
Adelaide City - Adelaide Comets
Typ: AH(0:1,5) 1
Kurs: 1.63
bet365
21 kolejka Australijskiej Południowej Premier League. Dziś w samo południe w derbach Adelajdy zmierzą się zespoły City i Comets. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze zajmujący 4 miejsce w tabeli. Mają na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek, bilans bramkowy 42:21. Ich rywal to przedostatni zespół w tabeli z zaledwie 13 punktami na koncie, na co złożyły się 3 zwycięstwa, 4 remisy i aż 13 porażek. Już po tych statystykach widać kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ale to nie wszystko gdy dodamy formę obu ekip to jeszcze bardziej skłaniamy się ku graniu na gospodarzy. Wygrali oni 5 z ostatnich 6 spotkań, a goście mają serię 8(!) porażek z rzędu. Dziś jest świetna okazja by zrewanżować się za porażkę z kwietnia kiedy to Comets wygrali 2:1, nie raz pokonywali już w tym sezonie drużyny z dołów tabeli po 5 a nawet 7:0, dziś przy formie gości jest to znów realne.
⛔ 100
 
1 1

19holek86

Użytkownik
Rijeka - Istra
Rijeka - Istra
Typ: 1
kurs: 1.7 bet365 1.6 bet-at-home
Stake: 5/10
Dzisiaj rozpoczyna sie pierwsza liga . Rijeka będzie walczyła o mistrzostwo z Dinamo Zagreb. Rijeka ma nowego prezydenta który jest także właścicielem Water-polo Prorecco. Na ten sezon zakupili wielu piłkarzy i maja wielke ambicje. Towarzyskie spotkania tej drużyny wyglądaly bardzo obiecująco
Ljubljana - Rijeka 0:4
Triglav - Rijeka 0:4
Rijeka - Celje 8:0
Rijeka - Koper 2:1
Rijeka absencje: Sharbini

Istra absencje: Horvat, Otochiana
kiepska analiza
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Iran - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś proponuję spotkanie Ligi Światowej grupy B pomiędzy Iranem a Niemcami. Irańczycy skazywani raczej na pożarcie przed tymi rozgrywkami zaskoczyli wszystkich swoją postawą wygrywając z najlepszymi ekipami świata. Na własnym parkiecie ograli m. in Serbów (3:2), Japonię (dwa razy po 3:0), dodatkowo wygrali we Włoszech z makaroniarzami (3:1) i dwukrotnie na Kubie (3:1, 3:2). Ich pozycja w światowej siatkówce jest coraz lepsza, a ich gra może się podobać. Warto też wspomnieć o gorącej Irańskiej publice, która tworzy niesamowitą atmosferę podczas spotkań z udziałem gospodarzy. Jeśli chodzi o drużynę gości to z tej edycji Ligi Światowej mogą być oni również zadowoleni. Dwukrotnie pokonali oni Kubańczyków (3:0, 3:1) oraz po jednym razie Serbów (3:1) i Rosjan (3:2). Dotychczas obie drużyny spotkały się w lipcu 2012 i wtedy górą byli Niemcy wygrywając 3:0. Teraz czas na rewanż. Niemcy będą mieli naprawdę trudną przeprawę i moim zdaniem nie sprostają wyzwaniu jakim jest Iran.
✅ 75
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia
Spotkanie: Shamrock - Derry Typ: Shamrock
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

W tej konfrontacji stawiam na gospodarzy, przede wszystkim dlatego, że w obozie gości dużo absencji. W Derry zabraknie: McEleney (15/3 napastnik), Higgins (16/0 pomocnik), Molloy (17/0 pomocnik), Deery (8/0 pomocnik), Crawley (10/1 napastnik), Jarvis (0/0 obrońca, nowy zawodnik), Houston (11/0 napastnik), Patterson (16/14 napastnik, najlepszy strzelec). Jak widać są to spore osłabienia, szczególnie w ataku i pomocy - nie zagra najlepszy strzelec i dwóch podstawowych pomocników. W Shamrock za to nie zagra tylko podstawowy bramkarz Murphy (14/0). Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to Shamrock plasuje się na 5. pozycji, a Derry na 2. Gospodarze jeszcze nie przegrali u siebie żadnego meczu w tym sezonie (bilans 5-4-0). Z kolei goście świetne radzą sobie na wyjazdach (bilans 7-1-1), jednak biorąc pod uwagę duże osłabienia nie powinni tego bilansu polepszyć. Uwagę też zwraca H2H, które jest bardzo wyrównane, być może nawet drużyny ze sobą współpracują i wymieniają się punktami. Nigdy nie jest tak, aby w jednym sezonie któryś z zespołów jakoś wyraźnie dominował nad drugim. W poprzednim sezonie wyniki to: Derry, Shamrock i remis; dwa lata temu: Shamrock, Derry, remis, remis. Biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach wygrało Derry, to w tym meczu stawiam na Shamrock, a duże osłabienia w obozie gości utwierdzają mnie w tym typie. Widać też, że kursy spadają i obecnie można jeszcze w niektórych bukach złapać 1,90.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Mecz Towarzyski Piłka Nożna 12,07,2013 godzina 18:00
Padeborn – Aston Villa
TYP: wygra Aston Vila ( 2 )
KURS: 1,80
BUK: bet365

Dzisiaj Aston Villa rozegra drugie kontrolne spotkanie na ziemi Niemieckiej. I zmierzy się z 12 drużyną 2. ligi Niemieckiej. Aston Vila drużyna Premier League. Czyli siłę obu ekip nawet nie ma, co porównywać i na tym ogólnie analizę powinienem zakończyć gdyż zwycięzca może być tylko jeden. Tylko skąd ten dobry kurs na faworytów ??? A stąd, że Aston Vila prowadzi „małe” zmiany w kadrze i nie do końca wiadomo jak ta drużyna będzie się prezentować. W ostatnim spotkaniu zremisowali 1-1 z SV Rodinghausen ( 3 liga Niemiecka) co może trochę źle wróżyć mojemu typowi. Ja jednak myślę że był to raczej przypadek i dzisiaj Anglicy wygrają bez problemu. Oto relacja z tego meczu:
„Z dobrej strony pokazał się Albie powracający po kontuzji. Miał szansę otworzyć wynik, a potem po jego zagraniu w dobrej sytuacji znalazł się Bennet, ale jego strzał został zablokowany. Po rzucie rożnym wykonanym przez Anglika Bacuna miał szansę na gola w debiucie, ale jego główka przeszła tuż obok bramki.Gospodarze odgryźli się groźnym strzałem Krausego, który sparował Brad Guzan. W 53 minucie Lowton wrzucił świetną piłke do Heleniusa i Duńczyk strzelił głową debiutanckiego gola. W 69 minucie miał okazję podwyższyć wynik. Po zagraniu duńskiego napastnika na dobrej pozycji znalazł się Clark, ale sędzia uznał, że faulu na Irlandczyku nie było i nie podyktował karnego. Gospodarze ograniczali się do kontrataków, a wyrównującego gola strzelił Siek, który z rzutu wolnego pokonał debiutującego w bramce The Villans Steera. „
Czyli Aston był drużyną dominującą a gol wyrównujący padł nie z gry tylko stałego fragmentu. Padeborn w 3 wcześniejszych sparingach wygrał 3-1 z Groding i 2-0 z AOPEL ale już z trudniejszym rywalem jakim jest Salzburg przegrał sromotnie 7-2 . I dzisiaj też tak myślę, że będzie. Na pewno lepiej będzie wyglądać gra Anglików gdyż w pierwszym meczu wielu zawodników grało pierwszy raz ze sobą a to wiąże się z nie porozumieniami, bogatsi o wcześniejszy sparing wyciągną wnioski i poprawią błędy. Wygrana murowana !
⛔ 100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mecze towarzyskie
Spotkanie: Union Berlin - Celtic
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:15

Po wynikach towarzyskich spotkań Union można zauważyć, że piłkarze są do nich motywowani i ofensywnie nastawieni. Od przerwy między rundami do teraz rozegrali 11 oficjalnych meczy towarzyskich, nie przegrywając żadnego i wygrywając aż 8. Grali m.in:
Recreativo Huelva 1:1 (0:0)
Utrecht 2:0 (2:0)
Lausanne 4:2 (2:1)
Vestsjaelland 3:1 (3:1)
i ostatnio 7.07 z 6. drużyna szkockiej Premier League Dundee Utd 4:1 (2:0)
Specjalnie podałem wyniki do przerwy. W 7 na te 11 spotkań schodzili na przerwę jako zwycięzcy. Jak już się pojawiał taki scenariusz, to zawsze wygrywali też całe spotkanie.
Co prawda Dundee Utd to nie Celtic, ale... no właśnie jest jedno &quot;ale&quot;. Wg mnie to &quot;ale&quot; jest dość znaczące, a mianowicie chodzi o motywację, zaangażowanie w spotkania towarzyskie. Szkoci po minionym sezonie rozegrali 3 takie spotkania. Wszystkie przegrali:
3.07 Sevastopol 1:0 (0:0)
6.07 CFR Cluj 2:1 (1:0)
9.07 Furth 6:2 (3:2) !
Ostatniej ekipie Bundesligi ulegli w tak wysokim stosunku. Po tym wyniku nie widać, że drużyna z Glasgow grała w tej edycji LM. Co prawda Berlińczycy grali w tym sezonie nie w 1., ale w 2. Bundeslidze, w której zajęli 7 miejsce, ale czy 7 miejsce jest gorsze od 21 pkt w 1.Bundeslidze? Nie sądzę. Do tego u siebie grali świetnie 10-4-3.
Do zagrania tego typu skłaniają mnie wytłuszczone elementy w mojej analizie i kurs, który wg mnie nie oddaje prawdopodobieństwa.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria - Polska
Typ: over 186,5 punktu
Kurs: 1,85
Buk: bwin
Godzina i data: 12.07.13 19:00

Dziś o godz. 19:00 odbędzie się mecz w grupie A Ligi Światowej pomiędzy Bułgarią a Polską. Gospodarze zgromadzili do tej pory 14 punktów w ciągu 8 spotkań. Goście w ciągu 8 pojedynków zdobyli 13 punktów. Liderem grupy A jest Brazylia, na drugi miejscu jest reprezentacja Francji z 15 punktami i kompletem rozegranych meczy. Awans do finałów LŚ 2013 rozstrzygnie się więc pomiędzy reprezentacją Polski i Bułgarii w bezpośredniej konfrontacji.

Bułgarzy w trakcie obecnej LŚ rozegrali następujące spotkania: dwukrotnie wygrali we Francji 2:3 i 0:3, dwukrotnie wygrali z Argentyną u siebie 3:0 i 3:1, przegrali w Stanach Zjednoczonych 3:0 by nazajutrz pokonać Amerykanów 1:3 oraz dwukrotnie przegrali w Brazylii 3:1.

Polacy w LŚ 2013 rozegrali następujące mecze: na starcie rozgrywek przegrali przed własną publicznością z Brazylią 1:3 oraz 2:3, dwukrotnie przegrali we Francji 3:2, wygrali u siebie z Argentyną 3:2 i 3:1 oraz wygrali dwukrotnie na własnym parkiecie z USA 3:2 i 3:1.
Skład reprezentacji Polski na mecze z Bułgarią:
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Łukasz Żygadło
Atakujący: Zbigniew Bartman, Jakub Jarosz
Przyjmujący: Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Ruciak
Środkowi: Piotr Nowakowski, Grzegorz Kosok, Marcin Możdżonek (K), Andrzej Wrona
Libero: Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski
Georgij Bratojew to piąty w klasyfikacji rozgrywający LŚ 2013. Cwetan Sokołow to ósmy najlepiej punktujący LŚ 2013 – zdobył w całych rozgrywkach 157 punktów, z czego 132 z ataku, 16 blokiem oraz 9 zagrywką. Wiktor Josifow to 10. w klasyfikacji LŚ blokujący z średnią 0,63 punktu na set.

Łukasz Żygadło to trzeci rozgrywający Ligi Światowej. Bartosz Kurek jest czwarty w klasyfikacji najlepiej serwujących zawodników LŚ 2013 z średnią 0,41 punktu na set. Marcin Możdzonek to 9. w rankingu najlepszych blokujących LŚ, z średnią 0,68 ptk na set.

Polacy grali z Bułgarią dziesięciokrotnie w całej historii Ligi Światowej – 7-krotnie wygrywali biało-czerwoni, trzy razy wygrywali Bułgarzy. Najczęstszym wynikiem w spotkaniach tych dwóch ekip był rezultat 3:1, padł on 6-krotnie w tym 5 razy na korzyść Polaków. Bilans setowy to 22:16. Ostatni mecz miedzy tymi ekipami został rozegrany na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie – wtedy to Bułgaria wygrała 1:3.

Ostatnie 5 meczów Polaków z Bułgarami:

IO 2012 – POL-BUŁ 1:3 189 punktów w meczu
LŚ 2012 (Sofia) POL-BUŁ 3:0 136 punktów
ME 2011 POL-BUŁ 1:3 186 punktów
LŚ 2011 POL-BUŁ 3:2 207 punktów
MŚ 2010 BUŁ-POL 3:0 132 punkty

Myślę, że będzie to wyrównany mecz, który na pewno nie skończy się w trzech setach. Obie ekipy prezentują wyrównany, wysoki poziom, a bezpośrednia walka o awans będzie czynnikiem mobilizującym obydwa zespoły. Dwumecz w Warnie będzie na pewno obfitował w wiele emocji, również tych negatywnych, płynących od „bułgarskich pastuchów”. Na scenariusz negatywnego przyjęcia w Bułgarii nasi siatkarze są przygotowani:

-Bułgarska publiczność na pewno zmotywuje nas do ciężkiej pracy, bo zawsze jak ktoś na ciebie buczy, to motywuje człowieka - powiedział Krzysztof Ignaczak.

Wierze w awans Polaków, pierwszy mecz w Warnie będzie kluczowy, dlatego obie reprezentacja powinny rzucić na to spotkanie wszystkie siły. Sądzę, iż mecz zakończy się w 4 lub 5 setach przy wysokim overze punktowym.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFinlandia, Ykkonen
Spotkanie: JIPPO - Viikingit
Typ: drużyna 1 under 0,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: sportingbet
ANALIZA. Witam, na dzisiaj spotkanie z ligi skandynawskiej. Mamy już 2 analizy na ten mecz, moja jest bliższa tej Stanleya. ???? gospodarze u siebie bez bramki od początku sezonu, zamykają tabelę, goście też poniżej oczekiwań, ale będą chcieli to poprawić i dzisiaj będą mieli okazję, by to zrobić.
Ja jednak uważam, że mecz ten zakończy się wynikiem underowym i 0-0 by mnie nie ździwiło, bo w przypadku gospodarzy ważniejsze od zdobywania bramek jest ciułanie punktów i wg mnie dzisiaj będą przede wszystkim trzymali zero z tyłu a jak będzie okazja to będą chcieli strzelić, ale to nie jest takie proste. Viikingit też nie zachwyca w defensywie, bo staciła już 15 bramek (tyle samo co ich dzisiejszyrywal) ale dzisiaj oni też będą chcieli zachować czyste konto i spokojnie kontrolować grę, bo są mimo wszystko drużyną lepszą i z minuty na minutę powinni panować na środku boiska i odcinać rywala od gry.
miałem dać na zwycięstwo gości ale po głębszej analizie może być 0-0 albo właśnie skromne zwycięstwo gości, pewniakiem jest wg mnie na ten mecz under 2,5 po 1,571 na sportingbecie.
POWODZENIA I POZDRAWIAM
✅ 140
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Tennis, WTA Palermo
Zakopalova - Pfizenmaier
Pfizenmaier
2.1
bet365
Zakopalova gra niesamowicie szarpany tenis, co było widać w meczu z Pennettą, która szarpie jeszcze bardzie a i tak była w stanie urwać wiele gemów Klarze. Pfizenmaier jest bardzo ambitną zawodniczką i w tym turnieju radzi sobie świetnie, dwa mecze wygrała 2:0 i na pewno nie przestraszy się Czeszki, która była i jest przeciętna. Zresztą Niemka ograła podczas RG Urszulę Radwańską i stoczyła w miarę zacięty bój z Agnieszką, clay to jej ulubiona nawierzchnia. Kurs mimo wszystko jest atrakcyjny, ponieważ spodziewam się jednostronnego widowiska i pewnego zwycięstwa Dinah. Warto spróbować. Ranking nie gra.
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - LŚ
Spotkanie: Bułgaria - Polska
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mimo tego, że w tym roku w mojej ocenie nasza reprezentacja gra poniżej oczekiwań, z meczu na mecz widać progres. Dwie potyczki z Bułgarią zadecydują czy pojedziemy bronić tytułu z ubiegłego roku. Polacy grają pod presją, na bardzo gorącym terenie, ale taka sytuacja nie ma miejsca po raz pierwszy. Zawodnicy nie są jeszcze w szczytowej formie, ale wyglądają coraz lepiej i uważam, że nie zmarnują szansy na awans i pokonają Bułgarię dzisiaj po raz pierwszy.
kiepska analiza, nietrafiony typ
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFinlandia, Ykkonen
Spotkanie: JIPPO - Viikingit
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: BAH
Analiza:
Na piątek wybrałem spotkanie z drugiej ligi fińskiej. Drużyna gospodarzy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 6. punktów. Mają oni fatalny bilans bramkowy, tylko 2 bramki strzelone przy aż 15 straconych, dzięki temu mają najsłabszą ofensywę w całej lidze. Gospodarze dodatkowo czują się lepiej na boisku rywala. U siebie jeszcze nie wygrali.

Drużyna gości zajmuje 7. pozycję mając 2x więcej punktów niż Jippo. Ich bilans bramkowy to 13-15. Viikingit pokonali ostatnio na wyjeździe wyżej lokowane od siebie AC Oulu 0-2. Są w formie, ostatnie 2 spotkania wygrane, będą chcieli kontynuować tą passe by zbliżyć się do czołówki tabeli a rywal do tego jest wyśmienity.

Dodatkowo bilans H2H na korzyść gości, którzy wygrali 9 razy, 2 razy padł remis a 4 razy przegrali, z tym, że ich ostatnia porażka miała miejsce w 2011 roku więc stosunkowo dawno. Sądzę, że gospodarze nie będą w stanie strzelić bramki gościom, pokuszę się więc o wytypowanie wyniku 0-2
⛔ 100
 
reksiozaur 0

reksiozaur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Spotkanie: Shamrock-Derry
Typ: DNB Derry
Kurs: 2,85
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Z tego co wyczytałem ze stron obu klubów to będzie to spotkanie typu Wisła - Legia. Wiadomo co to oznacza. Zanosi się na bardzo zacięty bój. Derry to drużyna z Irlandii Północnej dopuszczona warunkowo do PD. Jest to czynnik dodatkowo wyzwalający pokłady energii u Derry.
Shamrock Rovers od blisko 200 minut nie strzeliło gola wliczając w to ostatni towarzyski mecz Shamrock Rovers 0:4 Birmingham. Kontuzji w tym meczu nabawił się podstawowy bramkarz SR Barry Murphy. W meczu nie może grać również podstawowy obrońca SR David Elebert, który od dłuższego czasu ma problemy z łydką.
W Derry nie ma większych problemów kadrowych ( kilku zmienników ma kontuzje). Natomiast Derry ma świetny bilans spotkań na wyjeździe 7-1-1 ostatnie sześć wygrane.Muszą świetnie grać z kontry. SR u siebie 5-4-0 ale nie grali ostatnio z nikim mocnym. Derry wygrało ostatnie dwa mecze z SR. Stawiam na Derry City DNB.
Powodzenia!

nietrafiony typ, nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
polecam zaprzyjaźnić się z regulaminem:

http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:FC Minsk-BATE
Typ:2
Kurs:1,6
Bukmacher:bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy ekipą zajmującą 5 miejsce w tabeli, a 2 pozycją.
Stawiam na faworyta, gdyż...
Bate prawie zawsze gra równo, czasem zdarzy im się zremisować (jak ostatnio, 0-0), ale ogólnie jest to regularna drużyna.
Fc Mińsk po 3 dobrych meczach jest już dla niektórych warty postawienia pieniędzy.
Dla mnie nie! Wygrana 3-2 ze Slavią (ostatnie miejsce) i gol na koniec meczu (90+3).
Niedawno z Belshiną (6 miejsce) wygrana 2-1, którzy na wyjeździe są bardzo słabi.
Ostatnio z Neman(7 miejsce) wygrana 2-0 na wyjeździe. Gospodarze byli jednak osłabieni, nie mógł zagrać najlepszy obrońca, najlepszy pomocnik i rezerwowy, lecz często grający napastnik.
Teraz przyjdzie im się zmierzyć z 2 drużyną ligi Białoruskiej - BATE.
Bate przyjedzie jedynie bez rezerwowego napastnika (4/0).
Natomiast gospodarze bardziej osłabieni, zabraknie: najlepszego obrońcy (15/0), podstawowego pomocnika (10/0) oraz 2 rezerwowych, mało grających pomocników (mało znaczących dla drużyny).
Myślę, że to wystarczające argumenty.
✅ 60
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Irlandia
Spotkanie: Dundalk - Bohemians Dublin
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Tobet
Analiza:
Dundalk zajmujące 4 miejsce w tabeli podejmuje Bohemians zajmujące 11 miejsce. Goście od 10 meczy nie potrafią odnieść zwycięstwa, do tego 3 ostatnie mecze to porażki. Widać że od końca kwietnia zespół jest w głębokim kryzysie. Na domiar złego ich linia pomocy będzie osłabiona brakiem 4 zawodników. Gospodarze natomiast nabrali wiatru w żagle. Ich forma u siebie jest jak najbardziej ok. W ostatnich 10 meczach odnieśli 7 zwycięstw przy tym ponosząc tylko 3 porażki. Ich atutem będzie również sztuczna nawierzchnia, na której rozgrywają swoje mecze (informacja z postów Elano07- dzięki). Tylko cud może dzisiaj sprawić, że gospodarze nie wyjdą zwycięsko z tego spotkania. Powodzenia.
✅ 45
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Tenis, ATP Newport
Karlovic - Isner
Typ: Isner -2,5 gema
Kurs: 1,94
Betfair
Dziś w Newport spotkanie dwóch serwismanów, z których jednak jeden zbliża się wielkimi krokami do sportowej emerytury. Karlović długi czas nie grał, ale wrócił i przeszedł już nawet dwie rundy turnieju. Dziś jednak zatrzyma się na Big Johnie. Niska linia handi związana jest z tym, że buki uważają, że w meczu będzie mało przełamań, ja sądzę inaczej. Karlovic już wczoraj z Pospisilem wyglądał nieszczególnie, jego serwis nie był nietykalny, kilka razy tracił podanie, miał deuce&#39;y. Isner jeszcze nie został przełamany, gra bezproblemowo, wczoraj bez kłopotów odprawił Mannarino. Uważam, że lepiej dać tu -2,5 gema po 1,94 niż Isner 2-0 po 1,88 - mamy lepszy kurs, a jest też większa szansa na powodzenie w przypadku 3 setów, w końcu Karlović może coś wygrać po TB. Przy dwóch setach wystarcza mi wygrany TB i jedno przełamanie.
⛔ 100
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: ŚWIAT: World League
Spotkanie: Bułgaria vs Polska
Typ: Bułgaria
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Dobry kursik na gospodarzy, którzy prezentują się aktualnie bardzo dobrze. Ostatnio dwie porażki z Brazylią, ale po dobrych meczach walki. Polacy aktualnie starają się wyjść z dołka i notują co raz to lepsze wyniki (choć pewności w ich grze ciągle brakuje). Dziś odbędzie się pierwszy z dwóch meczów, które zadecydują kto awansuje do dalszej fazy gry. Wygranie pierwszego meczu będzie kluczowe w psychice przed drugim meczem. Myślę, że zespół który wygra pierwszy mecz, to wygra też i drugi.
Wracając do dzisiejszego spotkania. Polacy grają kolejny mecz o wszystko. Dziś ponownie wystąpią w ustawieniu, jak przeciwko USA:
Żygadło, Kurek, Nowakowski, Jarosz, Winiarski, Możdżonek, Zatorski (libero).
Czy to wystarczy, by ograć Bułgarów? Może być ciężko. Dodatkowym atutem Bułgarii będzie własny obiekt. Poprzedni mecz tutaj gospodarze wygrali gładko 3-0 -22 -18 -17. Jak będzie tym razem? Myślę, że niestety podobnie. Sądzę, że mecz zakończy się wygraną Bułgarów 3:1.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Smyczek/Williams - Karlovic/Sharan
Data: 12.07.2013 22:00
Typ: 1
kurs:1.70
unibet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie deblowe turnieju na kortach trawiastych w New Port. Amerykańska para Smyczek&amp;Williams podejmować będzie parę chorwacko-hinduską. Nie są to oczywiście topowe pary, lecz stworzone na potrzeby turnieju. Para gospodarzy pokonała w tym turnieju już dwie pary którym dawano większe szanse na awans. Wygrane były bardzo przekonujące w stusunku 6-2 6-3. Ćwierćfinałowe spotkanie to 78% wygranych piłek po swoim serwisie. Smyczek jak i Williams potrafili w tym roku już odnosić sukcesy deblowe w swoim kraju. Nie grali oczywiście razem, ale finał Smyczka w Savannah czy Williamsa w Dallas pokazują, że w debla potrafią się bawić. Druga para w tym turnieju prześlizgnęła się po mistrzowskich tie brekach. Trzecie sety wygrane do 8 i 17. Podobnie jak moi faworyci, nie jest to para która grywa ze sobą. Sharan to jednak przeciętny deblista, a Karlovic poza serwisem ( który jakoś w tym turnieju jeżeli chodzi o debel to spustoszenia nie sieje) to jest jednak drewienko. Chorwat po za tym może być nieco rozkojarzony po pojedynku w singlu z Isnerem, który rozstrzygnie się chyba po tie breakach.
✅ 70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom