>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.06.2022 (niedziela)

Status
Zamknięty.
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina 20:45
Spotkanie : Grecja - Kosowo
Typ : Kosowo
Kurs : 5,50
Bukmacher : Fortuna
Typ pod konkurs i za drobne ale myślę, że jak najbardziej możliwy. Kosowo poczyniło spore postępy jeśli chodzi o reprezentację i grają fajny, atrakcyjny futbol. Po 3 spotkaniach Ligi Narodów w grupie C mają 6 punktów na co składają się 2 wygrane i porażka. Kontrola i dominacja w pewnie wygranym meczu z Cyprem (0:2), zwycięstwo po trudnym meczu z Irlandią Północną(3:2) i porażka po wyrównanym meczu z dzisiejszym rywalem(0:1) - myślę, że warto tutaj zaznaczyć słowo "wyrównanym" bo całkowicie co innego pokazują kursy na to spotkanie
Jasne - dziś gramy w Grecji i publika nie pomoże tak jak w pierwszym meczu jednak myślę, że Kosowo ma szanse tutaj wygrać i poważnie namieszać w walce o pierwsze miejsce w grupie. Grecja jest w niezłej formie ale miewa też problemy i z pewnością jest to rywal "do ugryzienia".
Moim zdaniem dysproporcja w kursach jest odrobinę zbyt duża przez co kusi mnie zagranie na Kosowo - co też w sumie zrobię po publikacji posta - lubię agresywność tej drużyny, granie bez strachu i parcie na strzelanie bramek - nawet jeśli przegrywają. to często robią to w naprawdę niezłym stylu, a pojedynek z 2019 roku z Anglią (przegrana 5:3) pamiętam do dziś ;)
Ostrożnie ze stawkami ;)
Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
tomek2144 34

tomek2144

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Węgry
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kormend - KTE Duna
Typ: KTE Duna
Kurs: 3.65
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam odrazu na początku zaznaczę ,że nie jestem jakimś wielkim ekspertem w dziedzinie koszykówki. Wpadł mi w oko ten typ z jednego względu. Jak przypatrzeć się historii meczów obydwu zespołów można zauważyć ciekawą zależność mianowicie na 21 spotkań ani razu zwycięsko z parkietu nie schodziła drużyna przyjezdna. Nie wiem czym jest to spowodowane może atut własnego parkietu ma duże znaczenie w kontekście tych drużyn. Być może drużyny są w dobrych relacjach i chłopaki fajnie się ugadali co do wyników meczów między sobą. Zaryzykuję i stawiam dzisiaj że goście odczaruja te zależność tym bardziej ,że jest to 5 mecz półfinałowy i tu już nie ma kalkulacji zwycięzca zagra w finale pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Portugalia
Typ: Diogo Jota strzeli + Portugalia wygra i powyżej 1,5
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betclic

Dzisiaj podobnie jak ostatnio szukam ryzykownego typu, na którego poparcie mam swoje tezy. Pierwszy z nich to prawdopodobny brak w składzie Cristiano Ronaldo. Drugi to fakt, że Portugalia pomimo tego, że zagra na wyjeździe, to i tak jest faworytem tego spotkania i drużyną silniejszą od Szwajcarii. Trzeci fakt to taki, że kilka dni temu Portugalczycy nie pozostawili rywalom złudzeń w bezpośrednim starciu w Lizbonie. Diogo Jota co prawda nie trafił w tamtym spotkaniu do siatki, ale zanotował dwie asysty przy trafieniach Cristiano Ronaldo. W przewidywanych składach na to spotkanie zawodnik Liverpoolu jest awizowany do gry w pierwszym składzie obok Andre Silvy oraz Rafaela Leao. Na jeszcze innych stronach dalej widnieje brak Cristiano Ronaldo, a Jota jest umieszczany w ataku obok Bernardo Silvy i zawodnika AC Milan. Jestem zdania, że dzisiaj były napastnik Wolves będzie miał swoje okazje w meczu. Typ wariacki, dodatkowo oprócz zwycięstwa musi paść over 1,5 bramki, ale jestem zdania, że Portugalia jest w stanie to zrobić i wygrać ze Szwajcarią na stadionie w Genewie. Do tej pory Diogo Jota wystąpił w 25. spotkaniach seniorskiej kadry strzelając w nich 9 bramek. Czas na pierwszy mały jubileusz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malta - San Marino
Typ: remis po 1 połowie
Kurs: 2.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Trochę mnie śmieszą Kursy na to spotkanie bo patrząc na nie to San Marino będzie się dziś mierzyć z jednym z najsilniejszych drużyn świata. Kurs 24 na gości to abstrakcja ale kto powiedział że San Marino się nie postawi, wystarczy że będą grać konsekwentnie w obronie. Nie raz juz pokazywali, ze mimo pilkarsko nie naja zbyt wiele do zaoferowania to widac ze w kazdym neczu zostawiaja serce na boisku. Malta to slaba ekipa ktorej daleko do sredniaka. San Marino w tym roku zagrało 5 spotkań i największa przegrana to dwoma golami, między innymi z dzisiejszym rywalem na własnym stadionie. Gospodarze mają 3 pkt w tabeli, przegrali że słabą Estonia 1:2, gdzie nawet nie strzelili gola bo ten byl samobojczy. Osoboscie uwazam ze te kursy sa przesadzone, liczę że goście będą się umiejętnie bronić i że na przerwę zejdą przy remisowym wyniku, tak było w pierwszym meczu między tymi drużynami.

187
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1295
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: koszykowka wnba
Godzina: 20
Spotkanie: Ny Liberty-ChiCago
Typ: powyzej 165.5 pkt z ot
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Sky to obecne mistrzynie wnba. Mocna ofensywa i szybkie tempo. Parker w dobrej formie, jedna z najlepszych zawodniczek w lidze dobrze zaaklimatyzowała sie w ekipie po wieloletniej przygodzie w LA. Jest Meesseman ktora ostatnia rzucila ponad 20 pkt. Vandersloot wiadomo. NY ogolnie jest w dobrej dyspozycji, na pewno napsuja krwi defensywie Sky. Zaraz mecz

165
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +570
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: liga narodów
Godzina:20:45
Spotkanie: Hiszpania - Czechy
Typ: Czechy powyżej 0,5 zóltej kartki w 1 polowie
Kurs:1,8
Bukmacher:fortuna
Analiza

Czesi w ciężkiej grupie. Sporo musza sie nabiegać za piłką w meczach z bardziej technicznymi rywalami. Trzeci mecz z rzędu w krótkim czasie moze być dla gości nieco męczący. Interwencje w obronie nieco spóźnione.Kartki Czesi dostają regularnie w pierwszych połowach również. Hiszpania to ciagle ekipa która potrafi pograć szybko piłką, co często kończy się faulami w obie strony. Myśle że dziś będzie ostro.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: liga narodów
Godzina:23:00
Spotkanie: Bułgaria vs Kanada
Typ: 2
Kurs:1,9
Bukmacher:fortuna
Analiza
Obie ekipy na razie bez zwycięstwa, ba Kanada bez wygranego seta. Mieli dość ciężki terminarz, ale np z Niemcami mogli pokusić się o coś więcej niż 0:3. Nie będę pisał że jestem wielkim ekspertem siatkówki, ale jakoś w ostatnich latach Kanada gwarantowała nieco więcej jakości niż Bułgarzy. Typ do konkursu więc za drobne zagram.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +843
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom