>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna ME
Godzina: 18,00
Spotkanie : Irlandia Płn - Polska
Typ : gol w obu połowach
Kurs : 2.10
Bukmacher :Unibet
Analiza:
No na mecz naszych zrobiła się mała masówka ale trudno się nie dziwić bo każdy z nas czekał na ten dzień , analizy różne , ja pójdę w bramki bo jak widać obie ekipy pod tym względem na plus bo i nasi potrafią strzelić ( no nie liczę meczu z Litwą ) natomiast wyspiarze również , co do obrony u obu ekip to też można znależć wiele luk stąd liczę na parę bramek w dzisiejszym meczu a rozłożę to na obie połowy , w eliminacjach np z Irlandią u nich wynik 1:1 a bramki po jednej na połowę , mecz z Szkotami dwa razy po 2:2 i gole w obu połowach tak wiec liczę że dzis może być podobnie !
100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Ukraina
Typ: remis
Kurs: 4,34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Niemcy do turnieju we Francji przystępują osłabieni oraz podrażnieni swoją przecietną dyspozycją. Zgoła odmiennie przed mistrzostwami Europy spisywała się Ukraina, która nie przegrała już od sześciu spotkań. Ogólnie w pięciu ostatnich starciach Niemców z ekipą Jarmolenki dwa razy górą był zespół niemiecki, a trzy boje zakończyły się remisem.
Reprezentacja Niemiec do tego spotkania przystąpi osłabiona brakiem Matsa Hummelsa, oraz Antonio Rudigera, co sprawia, że nasi zachodni sąsiedzi mogą mieć problemy w defensywie. W ataku najprawdopodobniej wystąpi Mario Götze, który był rezerwowym w Bayernie Monachium. Ukraińcy nie mają takich problemów. Do dyspozycji trenera są wszyscy zawodnicy. Szczególnie boczni pomocnicy powinni siać sporo chaosu bo na tych pozycjach zagrają wyśmienici Konoplyanka i Yarmolenko.
Wcale nie jestem przekonany, że mistrzowie świata wygrają w niedzielny wieczór.
Na pewno będzie to bardzo zaciety mecz i jeśli Niemcom nie dopisze ich legendarny już niemal FUKS to myślę że nasi wschodni sąsiedzi są w stanie wywalczyć punkt.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Godzina: 16,30
Spotkanie:Mullerr - Mahut
Typ: przegra pierwszego seta i wygra mecz Mahut
Kurs: 6,25
Bukmacher: williamhill
analiza:
H2h 1 :0 dla francuza ale to dawne dzieje i mecz rozgrywany na hardzie zakończony rezulatatem 2:0 w setach.Dzisiaj mamy finał i obaj w bardzo dobrej dyspozycji , obaj świetni na trawie choć moim zdaniem ciut wiecej argumentów po stronie francuza on w przeszłości wygrywał ten turniej i czuje się tu swietnie.Muller też w bardzo dobrej dyspozycji wczoraj wygrał 2 Tiebreacki z Karlovicem i robi to na mnie duże wrażenie.
Myslę że spokojnie Luxemburczyk weźmie seta największe szanse daję mu w pierwszym.Typ ryzykowny bardzo spokojna stawka.
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: żużel ekstraliga
Godzina:20:00
Spotkanie:Unia Tarnów vs Stal Gorzów
Typ: Leon Madsen powyżej 11 pkt
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
analiza: Dziś miejscowa Unia podejmie lidera rozgrywek Stal Gorzów. Jednym z liderów Unii jest Leon Madsen ,bohater mojego typu, który razem z Koldim są liderami ekipy Tarnowa. Myślę że Leon pokryje te handi wystawione bez buka,ponieważ będzie to cięzki mecz dla Tarnowa i Leon pojedzie 6 razy, o ile nie zdarzy sie jakas tasma , wykluczenie,defekt to myślę ,że na luzie. Kolega z pary razem punktów mu zabierać nie będzie,a w Gorzowie myślę że zagrozi Zmarzlik KK i Zagar. powodzenia
100
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,EURO
Godzina:18:00
Spotkanie: Polska-Irlandia
Typ: polska i obie nie strzelą
Kurs:2.5
Buk: Bet365
Analiza:
krótko polacy nie powinni stracic gola w tym meczu z drugiej strony my mamy kilku napadziorów których nie trzeba wymieniać.A u irlandii płn to tylko Lafferty jeżeli chodzi o strzelanie a chłop z kontuzją gra polska wygra i nie traci gola
kiepska analiza
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 20:10
Spotkanie: Boston Red Sox vs. Minnesota Twins
(Rick Porcello vs. Pat Dean )
Typ: 1 (-3,5)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać.
Dwa poprzednie mecze to wyniki 8:1 i 15:4 dla Bostonu.
Dziś dla BRS narzuca dobry miotacz Rick Porcello.
Panowie z Bostonu nie dość, że przodują w klasyfikacjach ofensywny to ostatnio powiększają przewagę nad rywalami w każdej statystyce. Wczoraj 15 hits. Po prostu masakra. Ich ofensywny potencjał jest niewiarygodny. Zdobywają dużo więcej runs niż inne drużyny.
Minnesota jest obecnie najsłabszym teamem w całej MLB. Wystawiają dziś słabego miotacza, który w ostatnim meczu oddał 4 runy w 4 zmiany vs. Marlins.
Boston zmiażdży rywali w finale serii.
Polecam i pozdrawiam.
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21.00
Spotkanie: Niemcy-Ukraina
Typ: Niemcy pierwsi zdobędą 9 rzutów rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Jak wielu z obstawiających i ja dzisiaj skusiłem się na ostatni mecz dnia - Niemcy-Ukraina. Jako, że spotkanie będzie pewnie wyglądało tak jak Polski z Irlandią Północną myślę, że rzuty rożne będą wyglądały podobnie(8:1) z tym ,że Niemcy grają z jeszcze większa presją, bo wszyscy sa przekonani o ich zwycięstwie. W związku z tym ataki juz od początku będą szturmowe, a jak mecz nie będzie się układał po ich myśli to okazji ze stałych fragmentów powinno być jeszcze więcej.
Przykład mieliśmy w niedawnym meczu ze Słowacją. Mimo, że to tylko był mecz towarzyski Niemcy za wszelką cenę chcieli strzelać bramki, żeby uniknąć blamażu. Rzuty rożne wyglądały następująco: 10:5.
Myślę, że bez problemu równiez można zagrać ilość rzutów rożnych over 10 z kursem 2.00.
Powodzenia
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom