>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.06.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Birmingham 12:00
Spotkanie:Sorana Cirstea-Tsvetana Pironkowa
Typ:Tsvetana Pironkowa wygra 2-0
Kurs:2,55
Bukmacher:Unibet
Mecz drugiej rundy turnieju pań w Birmingham i spotkanie Sorany Cirstey z Tsvetaną Pironkową.Mecz raczej do najciekawszych należał nie będzie bo moim zdaniem będzie to jednostronne spotkanie a stroną dominującą będzie reprezentantka Bulgarii.Powiedzmy sobie szczerze Sorana na trawie gra słabo i tylko dwa razy w karierze zakończyła sezon gry na trawie z dodatnim bilansem a było to w 2008 i 2009 roku.Po drugiej stronie staje Pironkova która rok w rok na trawie prezentuje równy poziom jak na swój ranking,a jej dotychczasowy bilans na trawie to 37-19.W ostatnich latach może pochwalić się wyelminowaniem na trawie takich zawodniczek jak A.Radwańska ,D.Cibulkova,V.Zvonarieva czy choćby V.Williams a wszystkie te mecze wygrała 2-0.Stoczyla też dobre pojedynki z Marią Sharapovą,Petrą Kvitovą i Sereną Villiams.Podsumowując ostatnie lata na trawie Bułgarka może sobie zapisać na duży plus i myślę że dziś Sorana nie ma zbyt dużo szans.Uważam że po takim kursie na pewno warto spróbować bo wydaje mi się że wynik może być zbliżony do rezultatu Pironkovej z pierwszej rundy tego turnieju gdzie wygrała 6-2 6-1.Polecam
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Birmingham
Spotkanie: Robson, L v Hantuchova, D
Typ: Hantuchova, D 2-0
Kurs: 3.30
Bukmacher: sportingbet

Po kiepskich występach na mączce Hantuchova wyraźnie odżyła po przejściu na zieloną trawkę. Wczoraj bez problemu ograła Dellacquę praktycznie nie będąc zagrożoną przez cały mecz (tylko raz musiała bronić breakpointa). Słowaczka przede wszystkich świetnie wykorzystywała swój mocny i dobrze plasowany serwis, co dawało jej sporo darmowych punktów (83% z pierwszego i 75% z drugiego serwisu) dokładając jeszcze do tego 6 asów. Predyspozycje Słowaczki z jej dobrym podaniem i mocnym forhendem pasują do tej nawierzchni i myślę, że w starciu z młodą Brytyjką ma spore szanse na wygraną. Robson to spory talent i kolejna nadzieja Brytyjczyków, ale też ciągle chodząca nieregularność, co dobitnie pokazała w minionych kilku tygodniach dostając baty od Mority i Ormaechei, by parę dni później takie same baty sprawić Radwańskiej, tej lepszej Radwańskiej. Forma Robson to spora niewiadoma, zwłaszcza w pierwszym meczu na trawie, bo przesiadka na zupełnie inną nawierzchnię raczej nie wpłynie pozytywnie na pewność jej uderzeń. Obie dziewczyny wysokie i mają z czego uderzyć, ale bardziej regularna jest Słowaczka, która już ma za sobą korzystne przetarcie i to w niej widzę faworytkę do awansu. Myślę, że buki niedostatecznie doceniają Danielę, a przecież w tym sezonie już raz łatwo ograła Brytyjkę i zupełnie się nie zdziwię jeśli dziś dojdzie do powtórki z rozrywki.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Eliminacje ME
Spotkanie: 20:30 Słowacja - Chorwacja
Typ: Chorwacja -3,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza:
20:30, Słowacja - Chorwacja. Mecz grupy 4 (Chorwacja, Węgry, Słowacja, Łotwa) w ramach eliminacji do ME, faworytem jest zespół gości, który ma korzystny bilans meczów ze Słowacją. Chorwaci wygrali w historii wszystkie 6 meczy ze Słowakami.
Pytanie się nasuwa dlaczego handicap -3,5 ?
Otóż dlatego, iż w ostatnich 4 meczach padały następujące wyniki:
Słowacja - Chorwacja 21:25 ✅
Słowacja - Chorwacja 23:32 ✅
Słowacja - Chorwacja 21:34 ✅
Słowacja - Chorwacja 26:30 ✅

Kurs jest bardzo atrakcyjny, a mecz wydaje się być w miarę pewny. Awans mają prawie pewny, podobnie jak Polacy. Nie wiem co musiałoby się stać, aby Hrvatska nie awansowała do finałów. Słowacy nie są jakąś potęgą w handballu w przeciwieństwie do Chorwatów. Pozdrawiam i zachęcam do pobrania kursu.
W silnym składzie Chorwatów jest dwójka z Kielc, Cupić i Buntić ????

✅ 85​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - baraże hiszpania
Spotkanie: Las Palmas - Almeria
Typ: 2
Kurs: 2.80

Czas zacząć baraże w lidze hiszpańskiej. 4 zespoły a tylko 1 miejsce premiowane udziałem w najwyższej klasie rozgrywkowej na półwyspie iberyjskim. Unión Deportiva Almería to hiszpański klub piłkarski z siedzibą w Almerii. W 2011 roku spadł do Segunda Division.. Jest teraz szansa na wielki powrót i sądzę że dokonają tego. Almeria jest faworytem tych baraży i to nie ulega wątpliwości. Kursy są według mnie bardzo niezrozumiałe. Bukmacherzy faworyzują Las Palmas, które ostatnimi czasy prezentuje się bardzo słabo. Las Palmas gra u siebie, ale to żaden atut. W tabeli formy ostatnich 5 spotkań ligowych Las Palmas plasuje się dopiero na 17 miejscu! Almeria na drugiej pozycji z bilansem 4-0-1. Las Palmas dla porównania zdobyło zaledwie 2 gole w przeciągu 5 meczy i to jeden z rzutu karnego.. Dziś ciężko będzie doszukiwać się argumentów za gospodarzami tego meczu. Mecz zaczyna sie dopiero o godzinie 22:00 czasu polskiego. Co ciekawe Almeria to najlepsza ekipa pod względem meczy wyjazdowych biorąc pod uwagę cały sezon w Spain » Segunda Division 2012/2013. Las Palmas na Estadio de Gran Canaria to nie jest żaden kozak 11-7-3 w meczach Home, daje zaledwie 7 pozycję. Tak więc mówienie o twierdzy Las Palmas nie jest adekwatne. Dzisiaj spodziewam się dominacji ze strony gości, po stronie których jest forma i determinacja w ostatnich ligowych meczach. Kurs na singla nadaje się idealnie. Nie łączyć z innymi meczami, zapinamy pasy i kibicujemy dziś Almerii.. ⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Halle
12.06.2013 14:40
Zverev - Basic
typ: dw 2:0
kurs: 2.30
buk: expekt
Tym razem inny turniej na kortach trawiastych w niemieckim Halle. Naprzeciwko siebie staną reprezentant gospodarzy Mischa Zverev oraz zawodnik z Bośni Mirza Basic. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest ten pierwszy.
Zverev lubi grać na kortach szybkich i potrafi odnaleźć się na trawie. Tutaj w turnieju był już dwa razy w ćwierćfinale w roku 2009 i 2010, ale w dwóch ostatnich latach odpadał w pierwszych rundach. Teraz ma dużą szansę na wyrównanie swojego najlepszego wyniku. W pierwszej rundzie pokonał Belga Davida Goffin 1:6 6:4 7:5. Poprzednie turnieje na cegle nie były dla Zvereva zbyt udane. Odpadał w pierwszych rundach podczas Roland Garros, czy w niemieckim challengerze w Furth. Według mnie jednak zmiana nawierzchni wyjdzie mu na dobre i zacznie pokazywać, że potrafi grać w tenisa.
Nie wiem kompletnie dlaczego bukmacherzy wystawili akurat takie kursy. Basic odpadł tutaj już w kwalifikacjach z Wangiem przegrywając 6:2 6:2, ale dzięki wycofaniu się Petzchnera gra w turnieju głównym. Wydawało się, że jego przygoda z Halle zakończy się w pierwszej rundzie, gdyż trafił na Jerzego Janowicza. Bośniak sprawił jednak niemiłą niespodziankę i ograł naszego rodaka w trzech setach, wygrywając dwa tie-breaki. Trzeba jednak nadmienić, że Janowicz grał w tym meczu z kontuzją łokcia. Może młody Mirza wygrał dwa turnieje, ale były to futuersy i dodatkowo w hali gdzie czuje się najlepiej.
Myślę, że buki za bardzo oparli się na spotkaniu Basica z Janowiczem i stąd te kursy. Mi nie pozostaje nic innego jak z tego skorzystać. Stawiam, że Niemiec wygra w dwóch setach.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MIstrzostwa Europy U21
Spotkanie: Hiszpania U21 - Holandia U21
Typ: x2
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni grupowy mecz o 1 miejsce w tabeli. Poprzednie 2 spotkania oba zespoły wygrały zostawiając w pokonanym polu Rosjan i Niemców. Zgadzam się z kolegami, którzy idą w tym meczu w stronę Holandii. Z resztą bukmacherzy już też się pokapowali i kursy lecą.
Hiszpanie muszą ten mecz wygrać aby zająć 1 miejsce w grupie i dalej trafić na Norwegów a nie na Włochów. Jednak nie sądzę, że będą w stanie wyrwać prowadzenie w grupie Holendrom. Grają oni bowiem w tym turnieju świetną piłkę, bez kompleksów , zdobywając do tej pory w 2 meczach aż 8 bramek. A Hiszpanie jak to Hiszpanie, ekonomicznie 2 mecze wygrane po 1:0, co przy ich stylu grania i długim utrzymywaniu się przy piłce nikogo nie powinno dziwić. Do tej pory nie stracili niby jeszcze bramki ale coś czuje, że do dzisiaj.
Kadrowo obie ekipy wyglądają wyśmienicie. Hiszpanie z De Geą, Montoyą, Isco, Koke, Bartrą, Martinezem, Muniainem, Tello , Thiago Alcantarą czy strzelcem póki co jedynych bramek dla drużyny z Półwyspu Iberyjskiego Alvaro Moratą. Po drugiej stronie mamy równie imponujące nazwiska również liczące się już w dorosłym futbolu takie jak: Ola John, De Jong, Wijnaldum, Maher, Strootman, Van Rhijn, Indi czy Blind.
Myślałem na początku żeby iść w liczbę bramek ale po dłuższym zastanowieniu ciężko stwierdzić czy będziemy tu mieli multum goli czy skończy się na jakimś underowym wyniku. Także biorąc pod uwagę formę drużyn jaką prezentują na tym turnieju idę z podpórką w stronę Oranje. Powodzenia !
⛔ 100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Playoff
Spotkanie: UD L.Palmas-Almeria
Typ: BTS
Kurs: 1,7
Bukmacher: bwin
Analiza: Swój typ argumentuje głównie tym, że na wszystkie 10 meczy tych drużyn w historii spotkań, aż w 8 obie drużyny strzelały bramki (seria ciągnie się od 6 meczy), w dodatku jak to w Playoffach bywa, obie drużyny za wszelką chcą wygrać pierwszy mecz - goście żeby mieć spokojny mecz u siebie, za to gospodarze jak to zwykle chcą wypaść dobrze przed swoją publicznością, również dorząc do strzelenia bramki.
kiepska analiza
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Birmingham 16:25 12.06
Flipkens - Tomljanovic
typ: 2-0
2,75
Williamhill
Analiza
Rozpoczął nam sie sezon na kortach trawiastych, sezon krotki, bo potrwa zaledwie jeszcze przyszly tydzien. Turniej WTA w Birmingham, pojedynek Belgijki, Kirsten Flipkens z Chorwatka, Tomljanovic. Reprezentantka Chorwacji jest mi praktycznie anonimowa. Anna przeszla tutaj kwalifikacje, w pierwszej rundzie ograla Oudin, ale czy to powody aby w spotkaniu z Belgijka szanse na zwyciestwo były tak równe? Tak uwazaja bukmacherzy, ale chyba sie tu bardzo myla. Chyba, ze wchodzi w gre jakas kontuzja o ktorej niewiemy. Belgijka to przeciez specjalistka przede wszystkim od gry na trawie. Jej gra przy siatce, czeste slajsy sprawiaja rywalkom na tej nawierzchni ogrom problemow, wiele pan zupelnie sobie z taka gra na trawie nie radzi. Mysle, ze podobnie moze byc dzis w przypadku Chorwatki. W ubieglym sezonie zaliczyla polfinal w Hertogenbosch, biorac pod uwage rowniez fakt, ze w tym sezonie gra o niebo lepiej wroze jej pewne zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MIstrzostwa Europy U21
Spotkanie: Rosja U21- Niemcy U21
Typ: 2
Kurs:1,85
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu grać będą drużyny, które nie zdobyły ani jednego punktu w grupie. Rosjanie po jednobramkowej porażce dostali srogie lanie od Holendrów aż 5-1. Bardzo słabo zaprezentowali się w tym turnieju i liczę, że dzisiaj niewiele się zmieni. Przeciwko nim zagra drużyna Niemiec, która również nie zachwyciła, przegrywając dwa spotkania odpowiednio 3-2 z Holendrami i 1-0 z Hiszpanią. U Niemców nie wystąpi: S. Kolasinac,C. Moritz, P. Mlapa, P. Lasogga. Jednak mimo osłabień uważam że potencjał drużyny niemieckiej jest o wiele większy od reprezentacji Rosji i Niemcy dzisiaj pożegnają się z turniejem zdobywając 3 pkt. Powodzenia
✅ 85
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Londyn
12.06.2013 17:00
D.Istomin - I.Sijsling
typ: over 23,5
kurs: 1,90
bukmacher: Pinnacle
Wydaję się, że jest to idealne spotkanie na pokrycie dość wysokiej linii. Obaj panowie rozegrali już po jednym spotkaniu. Istomin
stoczył wyrównany bój z Kuznetsovem. W całym spotkaniu dał się przełamać tylko raz, chociaż w 1. secie razić może masa
niewykorzystanych BP przez Kuznetsova. W drugim secie wyglądało to już dużo lepiej, ponieważ Denis nie dał żadnej szansy
na przełamanie swojemu przeciwnikowi. Sijsling natomiast w dwóch setach pokonał Japończyka Ito, gdzie został przełamany także tylko
raz, także widać, że Holender również dobrze trzyma serwis. Panowie spotkali się do tej pory dwa razy (wynik rywalizacji 1:1)
i za każdym razem były to wyrównane mecze. Moim zdaniem tak będzie również i dzisiaj. Trzy sety bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
anzelmo 207,7K

anzelmo

Użytkownik
LitwaFrancja Mistrzostwa Europy mężczyzn - Kwalifikacje 12 Cze -17:45
Suma bramek over (49.5)
1,85 williamhill
Analiza
Potencjału obu zespołów nie ma co porównywać trójkolorowi sa zdecydowanym faworytem tego meczu- mimo ze Claude Onesta da szansę wykazania się kilku nowym zawodnikom.Linia jest do przekroczenia w miarę niska patrząc na skład Francji.Pewni gry w mistrzostwach Francuzi przystąpią do starcia z Litwą m. in. bez Daniela Narcisse&#39;a i Cedrica Sorhaindo czy Dinarda,ale Maja kim straszyć na dziś są do dyspozycji tacy gracze jak Abalo,Accambray,Fernandez,Grebille,Guigou,Joli czy Karabatic - hendi wysokie do pokrycia ale rożnie może być... bramki wydają mi sie pewniejszą opcją. Francuzi podtrawia świetnie bronic, ale dzisiaj nie maja sie o co specjalnie zabijać .Przy wysokim prowadzeniu gdzieś może pojawić sie jakieś rozluźnienie i odpuszczenie- ekipa Litwy powinna zakręcić sie w okolicach 20 bramek a moze ciut lepiej - w 1 spotkaniu wynik 27 :18 Francuzi sa wstanie rzucić 30 bramek a nawet więcej. Patrząc na statystki tylko w 1 spotkaniu właśnie z Litwa linia 49 bramek nie została przekroczona ; Turkey-France 20 :33 Norway vsFrance 22 : 29(12 :12)
France vsNorway32 : 28(17 :12). Wyniki Litwy nie sa najgorsze w bardzo trudnej grupie Lithuania vsNorway21 : 28(8 :15)
Turkey vsLithuania27 :26 (12 :11)
Lithuania vsTurkey 28 : 23 (17 :13) Powodzenia.
⛔ 100
 
sumik09 8

sumik09

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Quins
Spotkanie: Roger-Vasselin vs Tsonga
Typ: 1 +4,5
Kurs: 1,66
Buk: Bet365
Analiza:
Po tym co Tsonga pokazal w polfinala RG, jestem przekonany ze bedzie ciezko mu sie pozbierac, jest to zawodnik grajacy naprawde w kratke. Czuje dzis 3 setowke w tym spotkaniu i nie zdziwie sie jak Tsonga je przegra. Eduardo gra ostatnio dosc stabilnie, odpada przewaznie w 2-3-4 rundzie, ale nie jest zlym tenisista, wydaje mi sie ze wystarczy ze bedzie przebijal dzis, a moze to wygrac. Kort zweryfikuje wszystko juz niebawem.
⛔ 100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Afryka: kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Namibia – Nigeria
Typ: Poniżej 0,5 bramki w 1 połowie
Kurs: 2.25
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo się zastanawiałem jak ugryźć to spotkanie, aż wreszcie znalazłem typ na brak bramek w 1 połowie. Powód prosty: Oba zespoły strzelają śmiesznie małą ilość bramek, podobnie tracą – Namibia 1:2 w 4 meczach, Nigeria 4:2. Dodatkowo biorąc pod uwagę oba zespoły w kwalifikacjach to została tylko jedna bramka strzelona w pierwszej połowie. Namibia na 10 meczy 9 było bez bramki w pierwszej połowie. Za mniejszą stawkę po takim kursie myślę, że warto spróbować.
Powodzenia!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karolina1997 28

karolina1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Rosja U21 - Niemcy U21
Typ: 2
Kurs: 1.75
Godz: 18:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiejszy typ, będzie na mistrzostwa europy w kategorii U21 mecz pomiędzy Rosją a Niemcami. Jak oglądaliscie ostatnie mecze, Niemcy dobrze sobie radzili z swoimi rywalami.
Dotychczas rywale ze wschodu, dobrze sobie radzą, grali dwa mecze z najlepszymi druzynami w grupie a mecze skonczyly się nastepująco:
Niemcy U21 0 - 1 Hiszpania U21
Holandia U21 3 - 2 Niemcy U21
a Rosja U21 radzi sobie nie ciekawie..
Rosja U21 1 - 5 Holandia U21
Rosja U21 0 - 1 Hiszpania. U21
Niemcy nie radzą sobie za ciekawie, lecz ten mecz powinni wygrać. Nie mają żadnej wygranej, jeżeli chcą walczyć o awans muszą w tym meczu po prostu wywieźć 3 pkt.
Rosja myśle, będzie tez walczyła ale nie tak skutecznie zeby pokonać naszych wschodnich sąsiadów. Mecz nie zakonczy się wysoką wygraną, ale jestem pewna ze Niemcy U21 zdobędą 3 pkt i dalej będą w grze!
Typ uważam za PEWNIAKA po dużym kursie! POLECAM!
⛔ 100
typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrianodgie 26

adrianodgie

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Spotkanie: Banvitspor - Galatasaray SK
Typ: Galatasaray
Kurs:1.75
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Nie ma co się za wiele nad tym typem zastanawiać ???? Na 6 ostatnich spotkań Banvitspor wygrało jedno, w zeszłym roku i przy takim samym kursie, jaki dzisiaj jest na Galatasaray. Ostatnie 5 spotkań na korzyść dzisiejszych gości. Myślę, że Galatasaray będzie chciało postawić kropkę nad &quot;i&quot; i spokojnie wygrają ten mecz. Według mnie wejście typu to 85 %. Ja zagram za grubszą kasę. Powodzenia!!
Jeśli pomogłem,kliknij &quot;dzięki&quot; ????
⛔ 100
kiepska analiza, kolejna już w tym miesiącu
 
T 0

typowy88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie : Namibia - Nigeria
TYP : Naimbia
Kurs : 5.70
Bukmacher : toto - mix
Analiza
Pierwsze spotkanie tych drużyny zakończyło się wynikiem 1:0 dla Nigeri . Nigeria ma już pewny awans na na Mundiali nie wyjdzie podstawowym składem Namibia nie ma nic do stracenia jedynie po zwycięskim spotkaniu może zyskać w oczach kibiców .
⛔ 100
nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza
 
M 0

marcinos6163

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje ME, mężczyżni
Spotkanie:portugalia - Hiszpania
Typ:Totals - więcej niż 53,5
Kurs:1,8
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Rachunek jet prosty: W ostatnich 4 spotkaniach między tymi drużynami suma bramek wynosiła odpowiednio: 54, 57, 59, 58. Ostatni mecz, gdzie padło poniżej 53,5: 13.06.10 26:27 więc 3 lata lekką ręką. Hiszpanie dzisiaj sobie porzucają ???? .

kiepska analiza
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA: MLB
Spotkanie: Kansas City Royals - Detroit Tigers
Typ: Detroit Tigers
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Data (i godz): 12.06.2013 20:10
Analiza:
O godzinie 20:10 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie Ligi MLB w Stanach Zjednoczonych. Ekipa Kansas City podejmie u siebie zespół Detroit Tigers. Moim faworytem i myślę, że to spotkanie wygrają - jest drużyna Detroit. Zajmują oni 4 miejsce w tabeli, a ich dzisiejsi rywale to aktualnie 9. drużyna ligi. Tigers w ostatnich 10 meczach przegrali tylko 3 razy. Natomiast gospodarze w 10 potyczkach również ponieśli 3 porażki.
Patrząc na bezpośrednie pojedynki również ciężko wskazać faworyta, a po raz kolejny główną rolę myślę, że odegrają miotacze, których poniżej krótko zaprezentuję:
Pojedynki bezpośrednie: KANSAS CITY ROYALS - DETROIT TIGERS
12.06.13 MLB Kansas City Royals Detroit Tigers 2 : 3
11.06.13 MLB Kansas City Royals Detroit Tigers 3 : 2
25.04.13 MLB Detroit Tigers Kansas City Royals 3 : 8
25.04.13 MLB Detroit Tigers Kansas City Royals 7 : 5
04.10.12 MLB Kansas City Royals Detroit Tigers 0 : 1
03.10.12 MLB Kansas City Royals Detroit Tigers 4 : 2
W drużynie Royals zagra James Shields, który spotkania z Detroit wspomina chyba dość dobrze, bowiem rozegrał ich 6, a pięć zakończył się zwycięstwami. Jednak, że warto pamiętać o tym, iż każdy mecz jest inny, a w tym sezonie Jamesowi idzie słabo. Zagrał w 8 meczach, a 6 z nich to porażki! Jego współczynnik ERA wynosi: 2.81.
W zespole Tigers rozpocznie Justin Verlander. Jest to moim zdaniem lepszy miotacz od swojego vis-à-vis. W tym sezonie zagrał już w 12 spotkaniach i aż 8 wygrał. Równie dobry ma dorobek na wyjazdach (5-2). Do jak najbardziej udanych może zaliczyć występy z dzisieszym rywalem, a było ich w jego karierze 17 i 15 to wygrane Detroit! ERA: 3.71
Powodzenia! ;)
✅ 82
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - HISZPANIA(Segunda Division - Play Offy o awans)
Spotkanie: Alcorcon ₋ Girona
Typ: 1
Kurs: 1.91
Godz:20.00
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii na mecz o awans do finału Play Offów o awans do Primera Division.
W półfinale tym zmierzą się Alcorcon oraz Girona.
Alcorcon awansowało do Play Offów z piątego miejsca natomiast Girona uplasowała się na czwartym miejscu, a dzieliło ich zaledwie dwa punkty na korzyść Girony.
Obydwie drużyny w swoich ostatnich pięciu meczach w lidze zaliczyły po trzy porażki, jednym zwyciestwie i jednym remisie czyli nie były w najwyższej formie.
Gospodarze u siebie grają dobrze, zdobyli u siebie czterdzieści pięć punktów ogrywając między innymi zwycięzcę ligi Elche.
Goście natomiast na wyjeździe zdobyli na dwadzieścia jeden meczów tylko dwadzieścia trzy punkty czyli trochę mało.
Ostatnie spotkanie obydwu drużyn zakończyło się wynikiem 3:2, ale tamten mecz odbył się na stadionie Girony.
Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, jak już pisałem wcześniej Alcorcon gra u siebie dobrze a Girona na wyjeździe nie błyszczy a tak poza tym gospodarze będą chcieli u siebie za wszelką cenę wygrać aby mieć zaliczkę przed rewanżem na stadionie Girony.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Olympiakos Pireus vs Panathinasikos
Typ: Over 147,5 pkt-a łącznie z dogrywką
Kurs: 3,75
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 12/06.2013/20-00
Analiza:
Niezwykle ciekawie zapowiada się ostatnie być może decydujące spotkanie w greckiej lidze koszykówki mężczyzn. Będzie to może i ostatnie spotkanie albowiem w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą zawodnicy Panathinaikosu 2-0. Wygrali na własnym parkiecie kilka dni temu może i nie znaczącymi różnicami punktowymi to jest siedem, i jedenaście punktów jednak w ostatecznym rozrachunku liczy się wygrana. Te spotkania potentatów ligowych bardzo często są zacięte, cechuje je dobra obrona. Tak też było w tych dwóch spotkaniach, w których nie było zbyt dużo punktów. Te spotkania były zacięte, jednak zdarzała się, że w poprzednich było więcej punktów. Aby pokryć over 147,5 pkt-a wychodzi na to, że średnio na kwartę należy zdobywać około 37 pkt-ów. Obecny trener Olympiakosu Panagiotis Giannakis dobrze prowadzi drużynę. Warto przypomnieć, że drużyna gospodarzy rywalizowała w Final Four w Londynie, gdzie zagrała czwórka najlepszych klubów ubiegłego sezonu. Oto kilka fragmentów ze spotkania z Realem Madryt, świadczący o tym, że jest potencjał w drużynie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=gM92lc6YGb4. Panathinaikos jest niepokonany od 25 kwietnia wówczas gdy przegrali z FC Barcelona. W lidze nie mieli sobie równych. A oto skład drużyny gości na sezon 2012/2013 Sofoklis Schortsanitis, Michael Bramos, Andrew Panko, Roko Ukic, Jonas Maciulis, Antonis Fotsis, Vassilis Xanthopoulos, Derwin Kitchen, Kostas Tsartsaris, Dimitris Diamandidis. Normalne overy co do tego spotkania są wystawiane na poziomie 137, 5 pkt-a, i tak radzę zagrać, oczywiście overowo, jednak mój typ też może być zostać pokryty-powodzenia
✅ 275
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom