>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.05.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 12. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Dyn,Moskwa-Rostov
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z 27 kolejki Rosyjskiej ekstraklasy w którym walczące o zostanie w lidze w obecnym sezonie Moskiewskie Dynamo walczyło będzie z zespołem FK Rostov , który gra o udział w Europejskich pucharach w przyszłym roku, moim zdaniem goście nie są w te kolejce az takim faworytem do zdobycia kompletu punktów, przede wszystkim nie grają na swoim stadionie co na pewno już jest dla nich sporym minusem, gospodarze wtej kolejce bardzo potrzebują kompletu punktów, bowiem do końca sezonu oprócz tego spotkania zostały tylko dwie kolejki a są obecnie tylko 1 punkt nast strefą spadkową, goście na pewno też tutaj nie odpuszczą, ale ne tym stadionie nie wygrali od 2011 roku i ogólnie mają znacznie gorszy bilans od zespołu jutrzejszych gospodarzy, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz typ 2:1 po 90 minutach tego meczu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Miami Heat H2H
Typ: Miami Heat
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betano
Analiza:

I znowu przez kursy jestem &quot;zmuszony&quot; to gry na Miami. Naprawdę zadziwiająca jest wiara bukmacherów w drużynę z Kanady. W tej serii mamy wynik remisowy i napewno Heat będą chcieli powtórzyć wczorajszy wyczyn Thunder. Moim zdaniem jest to mecz 45/55 na korzyść ekipy z Florydy.

Obie drużyny przystąpią do dzisiejszego meczu osłabione. W Heat nie zagra oczywiście Chris Bosh i również Hassan Whiteside. Natomiast w Toronto nie obejrzymy Jonasa Valanciunasa. Dodatkowo jakiś problem z kciukiem ma Demar DeRozan, przez co, jak sam mówi, nie może chwytać piłki tak jakby sobie tego życzył. Jak wiadomo ogromną bolączką Rapa jest gra ich backcourtu - Lowry i Derozan są już nawet nazywani Trash Brothers. Na szczęście w ostatnim meczu dobrze grali rezerwowi: Joseph i Ross, przez co indolencja Kyle&#39;a i Demara nie była tak odczuwalna. Za to w Heat którąś już młodość przeżywa mój ulubieniec - Dwyane Wade. Naprawdę pokazuje wybitny poziom, szczególnie w crunch time. Ma też niezłe wsparcie ze strony Dragicia, Denga czy Johnsona. Fajnie też grają rookie - Richardson i Winslow, którzy dają super zaangażowanie w obronie. Pod nieobecność Hassana większą szansę dostali Stoudemire, Haslem i McRoberts. Być może zobaczymy jakiś small ball np. z Dengiem na C.

Wydaje mi się, że zobaczymy wyrównany mecz. Jeśli tak się stanie to doświadczenie i obycie z Playoff powinno przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Heat. Powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors-Miami Heat
Typ: Drużyna Miami wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5.31
Bukmacher: BAH
Analiza:
Choke już sporo napisał o tym meczu,ja także kilka razy analizowałem tą serię więc nie będę się rozpisywał o składach,absencjach i formie obu ekip.Uważam podobnie jak kolega że buki przeceniają Raptors ale to tylko dobrze dla nas graczy bo kursy zachęcają.Ta seria charakteryzuje się jednym-póki co jest mega wyrównana-4 mecze,3x dogrywka,jeden mecz zakończony różnicą 4pkt na korzyść Raps.Uważam,że dziś może być podobnie to znaczy będzie to mecz na styku,a w końcówce będą decydować detale.Heat mają mocnych go-to-guy jak Wade czy Dragić,ręka im nie drży w decydujących momentach a Eric Spoelstra potrafi fajnie pokierować drużyną w crunch time.Szczególnie było to zauważalne w Game 2 gdzie Heat świetnie odrobili dmowa trójkami 6pkt a na zegarze było tylko 20sek do końca!Inna sprawa że dogrywkę wtedy zawalili i przegrali mecz..Jeśli będziemy mieli kolejny raz zaciętą końcówkę to liczę na to że Miami nie powieli pewnych błędów z choćby wspomnianej dogrywki z game 2 i rozstrzygną mecz na swoją korzyść.Toronto ma swoje problemy,De Rozan i Lowry to nie są Ci sami gracze co w regular season dlatego obstawiam za Miami różnicą od 1 do 5 oczek.Kurs piękny,ale zastanawiam się też czy nie zagrać na singlu kolejnej dogrywki,kto wie ???? Zobaczymy jak będzie,powodzenia!

⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Aalborg-FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga HA 0.0
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem ligę skandynawską, a dokładnie Danię. Dlaczego? Wydaję mi się, że tam jest nieco łatwiej wytypować spotkania, gdzie prym wiodą tylko 2-3 drużyny, a reszta drużyn stara się chociaż coś ugrać przeciwko tym zespołom, które rządzą w najwyższej klasie rozgrywkowej w Danii. FC Kopenhaga zdecydowanie idzie po mistrza kraju i ma szansę zasiąść na Nim po raz kolejny, gdyż ostatni raz mistrzem Danii został w sezonie 2012/2013. Zostało jeszcze sporo spotkań do rozegrania i myślę, że drużyna z Kopenhagi nie odpuści do końca, gdyż widać jak zależy im na grze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Przejdźmy co nie, co do statystyk ;)

FC Kopenhaga ostatni raz przegrała z Aalborgiem 13.09.2014 roku.
Drużyna FC Kopenhagi w 5 ostatnich spotkaniach wyjazdowych nie przegrała ani razu - 3 mecze wygrała i 2 zremisowała.
Aalborg u siebie odnotował w 5 ostatnich meczach - 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki.

Wydaję mi się, że taki kurs na typ, gdzie za remis zwrot będziemy mieć, gdyż FC Kopenhaga to naprawdę solidna ekipa jak na duńskie warunki. Fakt Aalborg walczy o kwalifikacje w grze w Lidze Europy, ale wątpię by chociaż wygrał z tak dobrą dyspozycją drużyny z Kopenhagi, gdzie w tym sezonie byli zdołać na 28 meczy tylko 3 razy przegrać.

✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 268

pawelek1086

Użytkownik
aDyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Baraże o LE
Spotkanie: Zwolle - Utrecht
Godz; 20:45
Typ: Zwolle
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Stadion Zwolle to w tym sezonie twierdza praktycznie nie do zdobycia. W ostatnich 10. meczach wygrali 8. razy i odnotowali dwie klęski - z PSV i Groningen. Z kwitkiem odprawili m.in. 3. w tabeli Feyenoord (3:1) i 4. Alkmaar (2:1). Wygląda to naprawdę nieźle. Z drugiej strony mamy Utrecht, który na wyjazdach też gra dość dobrze, ale jednak mniej skutecznie. Zaliczyli m.in. wstydliwe klęski z dołującymi Rodą i Twente. Do tego w kwietniu u siebie przegrali 0:2 ze spadkowiczami z Graafshap.
Krótko mówiąc będzie to starcie ekipy niewiarygodnie mocnej u siebie z ekipą chimeryczną, która może pokonać najlepszego i przegrać z najsłabszym. Stawiam na Zwolle i liczę, że los będzie im sprzyjał ;)

⛔ 100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Rzym, Włochy
Godzina: 17:15
Spotkanie: Berdych, Tomas - Goffin, David
Typ: 3 sety
Kurs: 2.18
Bukmacher: BaH
Analiza:
Wyrównany pojedynek, bardziej pewny jestem Berdycha, ale Goffin może urwać jednego seta.
Zwłaszcza że różnica pomiędzy Panami różni się jedynie 5 miejscami, oglądam długo tenisa i przypuszczam że na 2:0/0:2 się nie skończy :grin:

Kiepska analiza
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Spotkanie: Oakland Athletics vs. Boston Red Sox
Godzina: 01:10
(Eric Surkamp vs. Rick Porcello)
Typ: Kto więcej uderzeń - Boston Red Sox
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Red Sox od dwóch dni maltretują Oakland bez mydła. 14-7 i 13-5 to w baseballu pogrom. W obu meczach BRS mieli więcej uderzeń.
Dziś ten typ też wejdzie z trzech powodów:
a) Big Papi wraca do składu po dniu odpoczynku
b) dla A&#39;a narzuca bardzo słąby miotacz z ERA 5.89 i 1.91 WHIP
c) Boston wyjątkowo wystawia kogoś kto przypomina normalnego miotacza, więc o odbicia dla A&#39;a będzie dużo trudniej.
Porcello notuje świetny start: 5-1, 2.95 ERA, 0.96 WHIP.

Powodzenia.

✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 12.05.2016 4-30
Spotkanie: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
typ: over 217.5
kurs: 1.92
buk: betsson

Analiza:
Moje trzecie podejście do rywalizacji w tej parze półfinałowej na zachodzie. Dzis stawiam na over w tym meczu. Argumentów jest kilka. Przede wszystkim wrócił MVP poprzedniego i tego sezonu, czyli Curry, co już odbiło się w poprzednim meczu, gdzie padł wynik 132-125, a sam Curry zaliczył czterdzieści oczek. Dzis może być równie overowo, co akurat w rywalizacji tych ekip nie będzie żadną nowością. W tym rok w sezonie zasadniczym we wszystkich czterech meczach zespoły pokrywały overy, bo średnia punktów na mecz wyniosła ponad 240 na mecz. W play off tez ta tendencja się nie zmieniła, bo tylko w drugim meczu zanotowano niski jak na rywalizację tych zespołów wynik 110-99. Ale raczej nie wierze w to by nagle oba zespoły zaczęły lepiej bronić jak atakować. A wiadomo ze w obu ekipach mamy kilku strzelców wyborowych. O sile Wojowników od kilku lat stanowi duet Splash Brothers Thompson-Curry, a nie można zapominać o takich graczach jak Livingston, Barnes, Iguodala czy chyba najbardziej wszechstronny gracz całej ligi, czyli Green. A w Portland po odejściu Alldridge&#39;a absolutnym liderem został Lillard i ku mojemu zaskoczeniu ten gracz udźwignął to bardzo trudne zadanie. Drugim strzelcem jest McCollum, który gra dopiero trzeci sezon, ale w porównaniu do dwóch pierwszych nastąpił ogromny progres, gdzie w pierwszych dwóch latach notował średnio sześć pkt na mecz gdy w tym roku blisko dwadzieścia jeden i obok Lillarda jest największą gwiazdą w drużynie. Dzisiejszej nocy spodziewam się kolejnej wojny snajperów i ich kolejnych popisów. Moim zdaniem w kolejnym szalonym meczu między tymi zespołami Wojownicy wywalczą awans do finału konferencji zachodniej. Stawiam na over w meczu i zwycięstwo Warriors

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie:
Dallas Stars - St. Louis Blues
Typ: Alexander Steen strzeli bramkę (w dowolnym czasie)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na wschodzie wszystko poszło szybko, bo Pittsburgh Penguins wygrali 4:2 z Washington Capitals, a Tampa Bay Lightning jeszcze szybciej, bo 4:1 uporali się z New York Islanders. Na zachodzie jest bardzo ciekawie, bo w obu parach jest 3:3. Trudno powiedzieć, kto wygra ten decydujący mecz pomiędzy Dallas Stars, a St. Louis Blues. Większe szansę daję mimo wszystko gościom, bo według mnie są lepiej poukładaną drużyną, która potrafi dobrze wykorzystywać błędy Dallas. Bardzo dobry kurs jest na to, że Alexander Steen strzeli w tym spotkaniu gola. Steen jest to jedna z największych gwiazd drużyny St. Louis Blues. Widać, że Dallas Stars mają z nim spore problemy, bo w sześciu meczach strzelił trzy bramki. Alexander Steen zdobywał bramki w trzecim i szóstym meczu. W trzecim strzelił nawet dwa gole. Podoba mi się gra tego hokeisty i widzę szansę na jego kolejną bramkę przeciwko Dallas Stars, bo potrafi przeciwko nim grać co już udowodnił w poprzednich meczach.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Rzym
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arruabarrena-V. L. / Errani S. - Hlavackova A. / Hradecka L
Typ: Arruabarrena-V. L. / Errani S.
Kurs: 2,84
Bukmacher: pinnacle
Analiza :
Hlavackova z Hradecką grają w parze 7 lat a Arrubarrena z Errani czwarty mecz:))
We wtorek Hiszpanka z Włoszką ograły po Tiebreacku parę King V./Kudryavtseva A.
i może pójdą za ciosem ale dzisiaj zadanie o poziom trudniejsze , choć na pewno wykonalne 60/40 .Jest trochę argumentów za typem jest trochę przeciw .
Znają się dobrze Hlavackova z Hradecką ograły kiedyś nawet Errani i Vinci na trawie .
Z kolei Errani wygrywała z duetem H/H w parze z Suarez -Navarro i w parze z Kałasznikową .Arrubaru tez zna się z parą H/H wygrywała z nimi w parze z Begu i jeden mecz w parze z Torro-Flor.Arrubarrena nie przegrała jeszcze z czeskim duetem a Errani ma już dwie porażki z H/H na koncie bo również raz przegrała w duecie z Suarez -Navarro.
Trochę to skompliowane jak to w WTA argumenty się znoszą ale Rzym , mączka i kurs sprawiają że postawię na A/E ale spoojniutka stwaka .

⛔ 100
 
M 0

marcinkmc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dyn,Moskwa-Rostov
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher:sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z 27 kolejki Rosyjskiej ekstraklasy w którym walczące o zostanie w lidze w obecnym sezonie Moskiewskie Dynamo walczyło będzie z zespołem FK Rostov , który gra o udział w Europejskich pucharach w przyszłym roku, moim zdaniem goście nie są w te kolejce az takim faworytem do zdobycia kompletu punktów, przede wszystkim nie grają na swoim stadionie co na pewno już jest dla nich sporym minusem, gospodarze wtej kolejce bardzo potrzebują kompletu punktów, bowiem do końca sezonu oprócz tego spotkania zostały tylko dwie kolejki a są obecnie tylko 1 punkt nast strefą spadkową, goście na pewno też tutaj nie odpuszczą, ale ne tym stadionie nie wygrali od 2011 roku i ogólnie mają znacznie gorszy bilans od zespołu jutrzejszych gospodarzy, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz typ 2:1 po 90 minutach tego meczu.


✅ 100
 
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Super Liga – Dania
Godzina: 20: 00
Spotkanie: Alborg - FC Copenhagen
Typ: Obie drużyny strzelą a w meczu padnie powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betano


W jednym z dzisiejszych meczy 29 kolejki duńskiej Super Ligi zagrają ze sobą drużyny Alborga i Copenhagi. Jest to mecz pomiędzy drużynami walczącymi o puchary więc spotkanie to zapowiada się interesująco. Gospodarze drużyna Alborga w tabeli ligowej zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 49 punktów mając na koncie 15 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 53-35. Drużyna Alborga walczy o Ligę Europejską i mają oni tyle samo punktów co 3 Midtjylland i jeden mecz do rozegrania więcej. Gospodarze mają serię 4 kolejnych meczy bez porażki więc dziś zechcą podtrzymać dobrą serię i powalczyć. Goście drużyna FC Copenhagen to aktualny lider mający na koncie 59 punkty po tym jak pokonali swoich rywali 17 razy ,zremisowali 8 razy i przegrali 3 razy strzelając przy tym 50 bramek a tracąc 20. Przyjezdni mają serię 9 kolejnych meczy bez porażki i w każdym z tych meczy strzelili przynajmniej 1 bramkę. Goście na 5 kolejek do końca sezonu mają przewagę 4 puntów nad drugim zespołem i mecz do rozegrania więcej. Remis w tym spotkaniu nie daje nic nikomu więc oba zespoły zagrają o pełną pulę. Patrząc na ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami można spodziewać się goli po obu stronach, bo ostatnio padały wyniki 6-2,4-2.

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Monaco J. - Wawrinka S.
Typ: over 20.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 0:5 z lat 2004-2015. Jednak w trzech meczach ta linia została pokryta spokojnie i na to samo liczę tym razem. Wawrinka to bardzo nierówny zawodnik i tak szczerze to pomimo kilku spektakularnych sukcesów nie gra on często jakoś wybitnie. W tym roku zdołał przegrać już z Goffinem, Paire, Kuznetsovem, Kyrgiosem, Nadalem, Raonicem - lista dość długa.
Monaco po powrocie z kontuzji na początku grał kiepsko, aż do czasu magicznego turnieju w Houston który wygrał. W Madrycie poległ po zaciętym meczu z Verdasco, a tutaj w Rzymie jak na razie odniósł dwa pewne zwycięstwa w tym jedno nad solidnym Andersonem który zagrał dobry turniej po dłuższej przerwie po kontuzji.
Ten mecz na papierze wygląda na to, że będzie zacięty i ja się z tym zgadzam w 100%. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Wawrinkę wygrywającego to spotkanie dość łatwo. Panów dzieli tylko rok, a ja już nie raz zauważyłem, że rówieśnicy często grają wyrównane spotkania.

✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roma
Godz: 12:00
Spotkanie: Federer vs. Thiem
Typ: over 2,5 seta
Kurs: 2,50
Buk: bet365

W 1/8 finalu w Rzymie spotyka sie stary wyjadacz - rozstawiony z trojka Rodzer - z mlodym wielkim talentem - rozstawionym z 13. Dominikiem.
Dla Federera Rzym to drugi turniej w tym roku na clayu po Monaco gdzie odpadl po 3 setowym boju z Tsongą. Thiem gral w tym roku na clayu znacznie wiecej, to juz jego 6 turniej. Ostatnio w Madrycie porazka w 1 rundzie z DelPotro.
Tutaj w Rzymie zaciety boj w 1. rundzie z zawsze groznym Dolgopolovem , w drugiej spokojna wygrana z Sousa. Jak wiadomo cegla nie jest ulubiona nawierzchnia Rodzera, gra na niej tyle ile musi i w Rzymie przeciera sie przed RG, ponadto nie jest juz tak szybki jak w czasach swietnosci by gromic kazdego w szybkich setach, choc umiejetnosci geniusza i doswiadczenia zdecydowanie sa jego atutami. Mysle ze Austriak na pewno zmobilizuje sie na gre z mistrzem i tanio mu skory nie sprzeda. Stawiam na 3 setowy pojedynek z wieloma wymianami na najwyzszym poziomie

⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roma
Godz: 12:00
Spotkanie: Gasquet - Nishikori
Typ: 1
Kurs: 2,62
Buk: Bet365

Bardzo przyjemny kurs na Gasqueta, ostatni ich mecz zakończył się wynikiem 0-2 gdzie grali w Madrycie. Jednak poprzednie ich pojedynki zawsze kończyły się 0-2 dla Gasqueta.

Według mnie dystans między nimi nie jest tak duży, żeby ten kurs był tak wysoki. Zwłaszcza, że ostatnio Nishikori męczył się z Troickim gdzie przegrał 1 seta i musiał nadganiać. Widać, że coś go boli, ponieważ brał przerwę medyczną i tak naprawdę gdy grał czasami miał grymas na twarzy.

Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie nie wszystko jest dobrze z jego zdrowiem a wiemy jak on jest podatny na kontuzje plus fakt, że 22 dni rozegrał 10 meczy. Dodatkowo dochodzi fakt, że za ponad tydzień zaczyna się French Open, więc trzeba mieć odpowiednio dużo czasu na regeneracje i dojście do pełnego zdrowia.

Ja dziś ten kurs pobieram. Pozdrawiam

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kacurek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EREDIVISE LIGA EUROPEJSKA PLAY OFF
Godzina: 18:30
Spotkanie: Groningen - Heracles
Typ: Griningen win
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
1 runda Play OFF do europejskich pucharów Holenderskiej EREDIVISE.
W tym spotkaniu gospodarze prezentują ostatnio lepszą formę od przeciwników ostatnią porażkę zaliczyli w marcu. Atutem z pewnością będzie własne boisko. Biorąc pod uwagę wcześniejsze pojedynki tych drużyn celowałbym w ah-1 dla gospodarzy można ustrzelić ciekawy kurs po mały ryzyku. wynik 3:1 lub 2:1. ew. najmniej prawdopodobne 2:0

✅ 95
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roma
Godz: 15:30
Spotkanie: Kyrgios - Nadal
Typ: over 22.5 gemów
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie trzeciej rundy w Rzymie. Wczoraj zanotowałem plusy na trafieniu Kyrgiosa z Raoniciem dokładny wynik po kursie 3.0, dziś też widzę dość pewny typ w meczu tego zawodnika, jak wiadomo serwisu Kyrgiosa bardzo ciężko przełamać, widziałem jego wczoraj cały mecz z Raoniciem, on ma taka lekkość w tej grze, zdobywaniu punktów, niesamowite jaki luz, Nadal wiadomo, stary dobry, ścisłe TOP 4 od wielu wielu lat, król mączki jak o nim mówią, nie będzie w tym meczu dużo przełamań, może wcale? Co tu więcej pisać, jak obaj mają takie serwisy i bardzo rzadko są przełamywane, grali ze sobą raz na Wimbledonie 2014, były 4 sety, dwa z nich kończyły się tie-breakami, jeden zakończył się 7:5, i w tych trzech setach było właśnie to jedno jedyne przełamanie, Nadala, a czwarty set 6:3 dla Australiczyka, też jedno przełamanie. Więc podsumowując w jednym meczu jaki do tej pory ze sobą grali, było rozegranych 50 gemów, przełamań było dwa, chyba nie trudno zrozumieć jaką bronią serwisową dysponują, dodajmy do tego, że tamten mecz wygrał Kyrgios, 2 lata temu to było, a więc wtedy miał tylko 19 lat(!!) . Wtedy już był dobrym wybijającym się zawodnikiem, a teraz poprawił się o 180 stopni jeszcze. Nadal to król mączki, wszystko idzie za tym overem, nie widzę innej opcji, Linia 22.5, może być nawet jeden tie-break, potem 6:4 i wchodzi. O ile zakończy się tylko w dwóch setach, bo to też nie wiadomo. Pozdrawiam!!

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Roger Federer - Dominic Thiem
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, na dziś postanowiłem, bliżej przyjrzeć się spotkaniu 1/8 finału turnieju rangi ATP w Rzymie, w którym zmierzą się numer 2 rankingu Roger Federer oraz numer 15 czyli Dominic Thiem.
34-letni Szwajcar już przed poprzednim sezonem zapowiedział, że zamierza grać tylko w wybranych turniejach i będzie ich niewiele. Oczywiście taki obrót sprawy ze względu na wiek, bogatość i intensywność kariery Szwajcara. Taka sytuacja pozwala Rogerowi być świeżym na każdy turniej i grać na 100% w każdym meczu. Dla Federera turniej w Rzymie jest dopiero czwartym w tym sezonie. Zaczął w Brisbane, gdzie dotarł do finału, gdzie przegrał niespodziewanie z Milosem Raoniciem. Następnie udał się na pierwszy Wielki Szlem w tym sezonie, na Australian Open, gdzie odpadł w półfinale, ale z samym Novakiem Djokoviciem, który jest nie do zatrzymania w Wielkich Szlemach od bardzo dawna. Kolejnym jego turniejem był turniej ATP w Monaco, gdzie po trzysetowym boju odpadł z Tsongą. Turniej w Rzymie rozpoczął od łatwego zwycięstwa w drugiej rundzie z Zverevem 2:0.
Dominic Thiem, to młody, perspektywiczny, 22-letni Austriak, który w tym sezonie poczynił ogromny progres aczkolwiek wydaje mi się że na Federera to za mało. W Rzymie Thiem rozpoczął od meczu z Ukraińcem Dolgopolovem, i po długim i wyczerpującym boju wygrał 2:1, w drugiej rundzie zmierzył się z Souza i tutaj dość łatwo wygrał 2:0.
H2h z ich pojedynków nie jest obszerne. Jest to jeden, jedyny pojedynek z tego sezonu, a mianowicie z turnieju inaugurującego sezon 2016 turnieju ATP w Australijkim Brisbane. Tam w półfinale Roger Federer, nie pozostawił złudzeń młodemu Austriakowi i uporał się z nim w równo 60 minut 6:1 , 6:4.
Myślę, że dziś Roger Federer powienien wyjść z tego spotkania zwycięsko, podobnie jak w Australii w styczniu. Powodzenia!

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Rzym 1/8 finału
Godzina: 19:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Thomaz Bellucci
Typ: Thomaz Bellucci, Handi Gemów: +6,5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Rzymu zmierzą się lider rankingu ATP, Serb Novak Djokovic oraz Brazylijczyk Thomaz Bellucci(37 ATP). Zdecydowałem się na ten typ z kilku względów. Nole trzykrotnie grał na mączce z Belluccim, w każdym z tych meczów Thomaz był w stanie nawiązać walkę i pokryć ten handicap. Warto dodać iż, dwa spotkania odbyły się właśnie w Rzymie. Nie widzę powodów dla których i tym razem nie mógłby tego dokonać. Tym bardziej iż świetnie tutaj gra, zwycięstwa bez straty seta nad Monfilsem, czy też pogromcą Cuevasa - Mahutem, świadczą same za siebie. Novak natomiast nie zagrał wczoraj kosmicznego tenisa do jakiego nas przyzwyczaił, mocno męczył się z challengerowcem Robertem. w ubiegłym roku Novak wygrał ten turniej ale rozkręcał się z meczu na mecz, w tym roku może być podobnie. Jako ciekawostkę dodam, iż w poprzedniej edycji tego turnieju Panowie spotkali się także w 1/8 finału, wygrał Novak: 5:7, 6:2, 6:3.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom