>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.05.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
DYSCYPLINA: TENIS RZYM ATP
GODZINA:21
SPOTKANIE: DOLGOPOLOV.A-TSONGA.J-W
TYP:TSONGA.J-W
KURS:1,75
BUKMACHER:SPORTINGBET
ANALIZA:Witam moj typ to Tsonga,dlaczego ?Uwazam, ze jest bardziej doswiadczonym zawodnikiem,Oboje panowie to dosc mocni gracze,wiemy tez ze Ukrainiec rozegral w tym roku wiecej meczy na maczce,h2h na korzysc Dolgopolova,ale ja jakos mu nie ufam,poniewaz po dobrym meczu potrafi wysadzic kupony polowy swiata,jest strasznie himeryczny i nierowny w swojej grze,wiadomo ze kazdy ma gorszy dzien i czuje ze wlasnie to bedzie dzis ,poniewaz Tsonga wypadl z top 10 i jesli chce wrocic na swoje miejsce musi zaczac poprostu grac swoj tenis,a chlopak potrafi,ufam mu skoro potrafil nawiazac walke ze swietnie grajacym w tym sezonie Rogerem Federem a dokladnie w Montecarlo.podsumowujac,Tsonga jesli chce walczyc o czolowa 10 musi zaczac grac jak z nut,niebawem frenchopen u siebie i forme trzeba szlifowac,a Dolgopolov gdzie talentu mu niebrakuje to licze z znow zagra himerycznie jak to w jego stylu i zejdzie z kortu pokonany.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 11

adrews

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
godzina: 18:00
spotkanie: Śląsk Wroclaw-Widzew Lodź
typ: X2
stawka: 1,93
bukmacher: bwin365

Witam obserwuję,że większość stawia Śląsk a nawet z handi ja osobiście nie jestem przekonany do grania na czystą jedynke to jest bukmacherka i fuszerka a w poniedzialki same walki dodatkowo ostatnimi czasy Śląsk nie gra jakoś dobrze niby są jakies dwie wygrane ale warto dodac ,ze wymeczone w slabym stylu po 1:0 a Widzewiacy ostatnimi czasy dostali dynamit warto dodac ,ze Widzewiacy zremisowali na trudnym terenie Korony strzelając dwie bramy ja gram na Uć z ixem ,pozdrawiam
⛔ 100 / niedozwolony bukmacher
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Widzew
TYP : Śląsk czyste konto - NIE
kurs 1,61 bet365

Dla mnie bardzo ciekawy bet na dzisiaj.
Według mnie Widzew od lat nie leży Śląskowi i często w tych meczach dochodziło do niespodzianek. Dodatkowo w meczach we Wrocławiu od lat widzew zdobywa minimum gola. Teraz gdy Widzew walczy o życie...choć i tak sprawa spadku wydaje się być przesądzona jestem zdania, że zdoła wbić we Wrocławiu przynajmniej 1 bramkę.
⛔ 100 / brak wzoru
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Typ: over 3,5
Kurs:3,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zapraszam na mecz grupy spadkowej polskiej ekstraklasy Śląsk vs Widzew.
Na ten typ naprowadziło mnie to że Widzew musi zaatakować i za wszelką cenę dążyć do zdobycia do bramki (jak wiadomo ich sytuacja jest bardzo słaba) co umożliwi WKSowi wyprowadzanie groznych kontr. Licze także na skuteczną gre łotewskiego napastnika Widzewa i walczącego o korone króla strzelców M Paixao.
kiepska analiza ⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 18:30
Spotkanie: CFR Cluj - FC Brasov
Typ: x/1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj pod lupę bierzemy spotkanie Rumuńskiej pierwszej ligi. CFR Cluj zagra przed własną publicznością z FC Brasov. Gospodarz zajmuje 6 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 45 pkt. Rywal zgromadził do tej pory 9 pkt mniej i plasuje się na pozycji 14. Oba zespoły zwyciężyły swoje mecze w ubiegłej kolejce. Cluj wygrało na wyjeździe 3:0 z Din. Bucharest, natomiast FC Brasov wygrał u siebie 1:0 z Coroną Brasov. Obie drużyny wielokrotnie stawały naprzeciw sobie. Na 16 bezpośrednich spotkań FC Brasov wygrał tylko 2, Cluj zwyciężało 8 razy. Do tego FC Brasov na wyjeździe nigdy nie pokonał dzisiejszego rywala. Gospodarz na 31 spotkń 17 razy remisował do przerwy także ponad 50 %. FC Brasov odnotował 15 remisów pierwszej części meczu. Dzisiaj typuje minimalne zwycięstwo gospodarza który umie grać z FC Brasov. Do przerwy według mnie bez rozstrzygnięcia- często można było zobaczyć taki wynik w meczach tych zespołów w obecnym sezonie.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel , Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie:Wolverhampton Wolves - Swindon Robins (+8)
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na torze Wilków zawitają Rudziki . Jest to spotkanie w którym Swindon jest z góry skreślane jednak moim zdaniem nie słusznie składy jak najbardziej wyrównane w każdym biegu jest co najmniej jeden zawodnik Swindon, który może zawalczyć o najwyższe pozycje . Dobrze jeżdżący Kildemand , Bathelor do tego w miarę stabilnie punktujący Worral oraz Morris powinni śmiało powalczyć o zwycięstwo w meczu wraz z resztą drużyny.Dzisiejszy mecz będzie wyrównany z fajnymi pojedynkami ponieważ jest kilku wyjadaczy a każdy chce być najwyżej ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom