>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.05.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec
Spotkanie:
Borussia - Bayern
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
Już dzisiaj za nieco ponad 20 minut zostanie rozegrany mecz finałowy Pucharu Niemiec. Zmierzą się w nim bezsprzecznie dwie najlepsze drużyny naszych zachodnich sąsiadów w tym sezonie. Borussia Dortmund pod wodzą charyzmatycznego trenera Jurgena Kloppa po raz drugi z rzędu sięgnęła po mistrzostwo Niemiec. Bawarczycy zajęli drugie miejsce, ale mają jeszcze za tydzień finał Ligi Mistrzów. To dobitnie pokazuje, że mamy do czynienia z naprawdę dobrymi zespołami. Dzisiaj w tym spotkaniu typuję, że padnie over 2.5 bramek. Uważam, że od samego początku zarówno Borussia jak i Bayern Monachium będą chcieli szybko strzelić bramkę, aby później kontrolować przebieg spotkania. Myślę, że dużo bardziej zdeterminowani będą Bawarczycy, ponieważ w lidze przegrali z Borussią nie tak dawno 0:1 i teraz będą chcieli się jak najszybciej zrehabilitować. Dlatego sądzę, że gracze z Allianz Areny od pierwszych minut będą atakować bramkę Borussi. Dortmund może wyprowadzać groźne kontry; oni jak mało która ekipa w tej lidze potrafią to robić. Nie spodziewam się murowania bramki z obydwu stron. To będzie mecz dla widzów na zakończenie kapitalnego sezonu w Bundeslidze. Stawiam na otwarty i ofensywny futbol z obu stron. Borussia i Bayern to bardzo skuteczne i bramkostrzelne ekipy, o czym przekonały nas w tym sezonie. Myślę, że w meczu zamykającym ten sezon będziemy świadkami niesamowitego widowiska okraszonego wieloma golami. Ja stawiam na 3:2 dla Bayernu Monachium, ale po cichu liczę, że po raz kolejny swoje wielkie mecze zagrają Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski i to oni będą głównymi aktorami dzisiejszego spektaklu.

✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom