>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.04.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger ATP - Barletta
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hiroki Moriya - Elias Ymer
Typ: Elias Ymer DW: 2:0
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Barletty zmierzą się Japończyk Hiroki Moriya(204 ATP) oraz Szwed Elias Ymer(142 ATP). Moriya przyzwoicie radzi sobie na szybkich nawierzchniach, jednak na mączce prezentuje się strasznie mizernie. Niemal wszystkie dotychczasowe mecze na tej nawierzchni zakończył wynikiem 0:2. O tym jak bardzo Hiroki nie lubi mączki, świadczy nawet fakt iż przez ostatnie cztery lata rozegrał tylko 11 spotkań na tej nawierzchni, więc widać iż unikał mączki jak ognia. Ymer na cegle wygląda zdecydowanie lepiej,ma na rozkładzie m. in.: Ramosa-Vinolasa, Kyrgiosa, Pellę, Gonzaleza, Souzę, a więc nazwiska robiące wrażenie.
Mecz powinien zakończyć się łatwym zwycięstwem Szweda, nie dostrzegam argumentów jakimi Japończyk miałby się przeciwstawić Eliasowi.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man C - PSG
Typ: PSG + o2,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż innego można grać dzisiaj jak nie właśnie ligę mistrzów. Z racji tego że kursy w meczu Realu nie powalają, podobnie jak zakład na gole w meczu City to gram dzisiaj właśnie coś takiego. Co do samego wyniku nie ulega wątpliwości że PSG jest jakościowo lepszą drużyną w tym momencie, City od dłuższego czasu w kryzysie, wygrana z Bournemouth okazała się jedynie jaskółką która wiosny nie czyni, szczęśliwy remis na wyjeździe no i ostatnio wymęczone zwycięstwo z WBA. City prezentuje się bowiem jeszcze gorzej u siebie niż na wyjazdach, a PSG - przeciwnie. W lidze francuskiej odnotowali więcej zwycięstw na wyjazdach niż u siebie. Także dzisiaj liczę na 2-3 bramki ze strony PSG + 1 ze strony Manchesteru. Ja zagram chyba jeszcze awans PSG bo kurs 2.2 jest atrakcyjny, nawet gdyby szczęśliwie City powtórzyło wynik 2-2 to i tak nie wierzę w ich awans w tym playoffie.
⛔ 100
 
stanley-63 862,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Austria Erste Liga
Godz : 18:30
Spotkanie : LASK Linz : Liefering
Typ : Liefering strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.62
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie w/g mnie zapowiada się bardzo ciekawie i tak , gospodarze to wicelider Erste Ligi i z zaledwie 1 pkt straty do lidera St. Polten natomiast goście zajmują 4 miejsce ale ze sporą stratą do rywala bo aż 9 pkt , do końca rozgrywek jeszcze sporo czasu bo 10 kolejek i jak to w jednej z piosenek śpiewają wszystko się może zdarzyć tak i tu myślę że goście powinni zapunktować i choć o awansie może raczej nie myślą to jednak liczę na pełne zaangażowanie z ich strony , poprzedni sezon Liefering zakończył na drugim miejscu a do sukcesu zabrało im 7 pkt , ostatnio jednak ich gra może się podobać i od 5 kolejek nie przegrali spotkania 3 zwycięstwa i 2 remisy , gospodarze natomiast również idą jak burza i ostatnie 5 meczy to komplet 15 pkt tak więc jak wspomniałem na początku powinno być ciekawie , w tym sezonie obie drużyny spotkały się już dwa razy i dwa zwycięstwa odniosła ekipa Liefering - pierwszy mecz we wrześniu tutaj na LASK wygrali 2:1 a drugi u siebie a wynik 4:0 , H2H pokazuje że w 8 pojedynkach tylko raz LASK pokonał rywala a bramki 5:16 w stronę Liefering stąd też u mnie over 1.5 gola z ich strony !
⛔ 100
 
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Wolfsburg
Typ: Rożny przed 8 minutą? Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siema ludziska, dziś proponuję zagrać w stronę rzutów rożnych w meczu Realu z Wolfsburgiem. Sami dobrze wiecie czego potrzebuje Real w tym spotkaniu, potrzebuje bramek i zapewne zacznie mecz od dobrego ognia!! Skrzydła Realu są niesamowicie szybkie i skuteczne, a to na pewno przełoży się na rożne. Ronaldo z lewej strony, a po przeciwnej Bale, ci obaj będą mieszać na bokach i wchodzić do środka lub wrzucać piłkę, jak to zazwyczaj robią. Real to spotkanie musi wygrać i przed własną publicznością zapewne pokaże kawał dobrej piłki. Dodam też że Real to maszyna do rożnych, więc nie ma co się zastanawiać! Trzeba zagrać!
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: M.C. - PSG
Typ: Awans PSG
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Myślę że dzisiaj typ na przełamanie, PSG awans....dlaczego.....dlatego bo Manchester City u siebie spisuje się słabiej niż na wyjazdach. Po drugie PSG na własne życzenie tylko zremisowało u siebie 2:2 i myślę że teraz już takiego błędu nie popełni. Wiadomo, PSG mui strzelić gola, najlepiej nie jednego, więc dobry typ też na PSG 1,5 gola lub zwycięstwo w meczu, ale ja pozostanę przy typie awansu dla PSG i życzę powodzenia grającym
⛔ 100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: City - PSG
Typ: BTS w 2 połowie
Kurs: 2.62
Buk: Bet365

Sam BTS po bardzo niskim kursie wiec licze na powtórke z meczy w Paryżu i mam nadzieję zobczyć dwie bramki w 2 połowiem. Defensywa City bez Kompanego cały czas osłabiona, oprócz niego po stronie gospodarczy nie zobaczymy jeszcze na 100% Sterlinga. Natomiast wg mnie dużo większe braki ma teraz PSG, za kartki pauzują Luiz oraz Matuidi, prawdopodobnie nie zagrają też Verratti oraz Pastore.
Nawet jeśli Verratti i Pastore wejdą to nie sądzę, żeby po kontuzjach zagrali pełne 90 minut, a tych dwóch zawodników + Matuidi to straszne osłabienie środka pola w PSG dla tego w kwestii awansu kieruje się w stronę Obywateli.
Walki nie może tutaj zabraknąć, do tego takie armaty z przodu w obu zespołach powinny zapewnić te bramki w drugiej połowie, chyba, że Zlatan będzie miał skuteczność z pierwszego meczy ????
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP MOnte Carlo
Godzina: 17.55 (moze ulec zmianie)
Spotkanie: J.Chardy - R. Baustista-Agut
Typ: zw J.Chardy
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na przeciwko siebie stają dobrze znani wszystkim , nie od dziś ,zawodnicy.Bumacherzy faworyzują Hiszpana i niby mają rację , Roberto ostatnimi czasy osiąga w singlu świetne wyniki , ma lepszy ranking no i co najważniejsze jest skoncentrowany na swojej singlowej karierze.Bautista-Agut to również taki zawodnik po którym zawsze wiemy czego możemy się spodziewać , jest zawsze rzetelny nie zdarzają mu się chuśtawki formy , niemal zawsze i niemal na każdej nawierzchni prezentuje dobry,wysoki poziom.
Francuz natomiast również ostatnimi czasy prezentuje zwyżkę formy obecnie sklasyfikowany jest na 33 miejscu ATP w singlu , on natomiast dzieli swą aktywność równomiernie między singla i gry podwójne .W dodatku jemu jemu chuśtawki formy zdarzają się dość często.Niemniej jednak dzisiaj postanowiłem obstawić jego zwycięstwo a słania mnie ku temu smaczny kurs (bo szanse w meczu oceniam na 50/50)do tego wynik h2h.Spotkali się dotychczas tylko raz w 2013 na French Open i górą był Francuz w trzech setach .Dzisiejszy mecz powinien być bardziej zacięty i na pewno wart obejrzenia.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Węgry
Godzina: 18:00
Spotkanie: MTK Budapeszt - Paks
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wicelider z Budapesztu podejmuje 7 Paks. MTK 13-8-7, Paks 11-6-11 Jeżeli chodzi o forme w 5 ostanich meczach zdecydowanie lepiej MTK, 4 wygrane, jedna porażka, Paks 3 porażki, 2 zwycięstwa. Budapeszt w ostatnim spotkaniu bezbramkowo z DVTK, ale poprzednie 4 kolejne wygrane, z Honvedem, Haladas, Debrecenem i Beckescsaba. Paks na wyjazdach 4 kolejne przegrane, z Debrecenem, Puskas Akademy, Honvedem i Ferencvarosem. H2H wszystkie ostatnie 4 spotkania u siebie wygrana MTK. TYm razem również powinien sobie poradzić.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Wolfsburg
Typ: kornery over 12,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Wieczorem rewanże Ligi Mistrzów. W Madrycie Real będzie starał się odrobić straty z pierwszego meczu. Aby to zrobić drużyna &quot;Królewskich&quot; najprawdopodobniej rozpocznie mecz od częstych ataków. Ataki często
oznaczają rożne. Jeśli piłkarze Zideane nie strzelą za szybko mogą zrobić trochę kornerów. Nie wykluczam też szybkich kontr-ataków &quot;Wilków&quot;, które również mogą zakończyć się pomyślnie dla mnie(kornery). Popieram kolegę wyżej, który piszę, że Real to &quot;maszyna do rożnych&quot;. Ostanie mecze Realu u siebie to:
Eibar 6;
Sevilla 8;
Roma 11;
Celta 10;
Jeśli Real nie ustrzeli szybko gola to mój typ bardziej prawdopodobny do ugrania. Mam nadzieję na szybki i ciekawy mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych dających kilkanaście kornerów. Pozdrawiam
✅ 120
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - VFL Wolfsburg
Typ: Awans Realu
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Real przegrał pierwsze spotkanie z Wolfsburgiem 2:0 , ale grał na wyjeździe i wystarczy tylko spojrzeć na H2H Realu w tym sezonie , który u siebie się prezentuje bardzo dobrze , a na wyjazdach bardzo słabo. Jak spojrzymy na H2H Wolfsburga w tym sezonie to widać , że Wolfsburg jak Real gra dobrze u siebie , ale bardzo słabo na wyjazdach. Dzisiaj Real moim zdaniem wygra to spotkanie 3-0 lub 4-0 i awansuje do półfinału Ligi Mistrzów.
⛔ 100 typ powtórzony
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Wolfsburg
Typ: Awans Wolfsburg
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, ja również do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie LM pomiędzy Królewskimi i Wilkami. Jednakże pójdę w drugą stronę i postawię na awans dzisiejszych gości. Jak pokazuje historia Realowi zdarzało się odpaść z dużo niżej rozstawionymi przeciwnikami. Patrząc na ich występy w LM kilka lat wstecz to zazwyczaj Królewscy nie potrafili odrobić strat z pierwszego meczu w fazie Play Off.
Ale jak wiadomo statystyki nie grają. Dlaczego więc zaryzykować na awans drużyny z Niemiec? Real będzie dziś stroną atakującą przez co może nadziać się na kontrę. Jedna bramka Wolfsburga bardzo skomplikuję sytuację drużyny Zidana. Zawodnicy grający zazwyczaj w białych trykotach nie lubią grać pod presją czasu i wyniku. Spodziewam się, że przy takim scenariuszu posypią się mocno żółte kartoniki, może nawet jakaś czerwona dlatego też można coś wtedy postawić na rynkach Live.
Ogólnie typ jest ryzykowny aczkolwiek wg mnie warty zagrania. W tym przekonaniu utwierdzają mnie również bukmacherzy. Spodziewałem się, że na awans Wilków będzie większy kurs.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Wolfsburg
Typ: Real Madryt over 3.5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jeszcze nie ochłonęliśmy po zeszłym tygodniu z Ligą Mistrzów tu już przed nami rewanże, największa sensacja oczywiście miała miejsce w Wolfsburgu gdzie miejscowa ekipa pokonała Real Madryt 2:0.
Real się skompromitował w pierwszym meczu nie ma co ukrywać zagrali katastrofalne zawody kompletnie zawiodła druga linia odcięta od gry. Real zresztą na wyjazdach cały sezon ma problemy, gry wracają do Madrytu to jest to inna bajka. Po za wpadką z Atletico wbijają ostatnio średnio po cztery bramki i mówimy tutaj o minimum a nie były to byle jakie ekipy Sevilla 4:1, Celta Vigo 7:1, Bilbao 4:2. Też na ten mecz wyją z inną motywacją i jeszcze większa intensywnością a ta intensywność to jest problem tych ekip które tu goszczą.
„Wilki” rozegrały idealne zawody trochę pomógł sędzia ale z przebiegu spotkania to zasłużyli na zwycięstwo. Mimo to dla mnie Wolfsburgu nadal jest pod formą co pokazuje liga i ciężka sytuacja w walce o miejsce premiowane pucharem. Zresztą u siebie zawsze to była mocna ekipa nawet w tym słabszym sezonie przegrali tylko dwa mecze, w Lidze Mistrzów też było lepiej. Jeśli spojrzymy w delegację to tylko Frankfurt w Bundeslidze zdobył mniej punktów a w Lidze Mistrzów też dwie porażki z Manu oraz PSV. Trzeb też wspomnieć że Real odpoczywał w weekend a goście z Niemiec nie ma co ukrywać musi grać intensywnie w lidze a nie ma mocnej ławki i zagrał niemal tym samym składem co w Środę, to może mieć znaczenie.
Tutaj widzę kilka scenariuszy jeśli chodzi o ten mecz, każdy z nich zakończy się na bramkach. Real Madryt ruszy od początku szturmem a jak wspomniałem na Santiago za Zidane ta ekipa po prostu potrafi niszczyć rywali już w pierwszej połowie , zresztą Real w domu to inna ekipa niesamowita w ataku. Wspomniałem że potrafią zamknąć mecz w pierwszej połowie a tutaj jestem pewien że intensywność będzie przez 90 minut bo grają o życie. Wolfsburg dla mnie po prostu nie zagra tak dobrze w defensywie. Jeśli postawią na bronienie tego wyniku z pierwszego starcia to mogą po prosty zostać srogo skarcenia, z drugiej strony otworzy tutaj się nie mogą. Jeśli Real szybko strzeli to pójdzie za ciosem i spokojnie będzie ich tutaj stać na kilka trafień bo z każdą bramką będą się nakręcać coraz bardziej a Wolfsburg będzie mniej pewny. Z drugiej strony jeśli goście trafią z kontry a miejsca powinni mieć zobaczymy czy będą potrafili to wykorzystać to „Królewscy” rusza jeszcze bardziej i to widowisko otworzy się na dobre.

⛔ 100 typ powtórzony
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gdańsk-Będzin
Typ:Suma punktów gospodarzy poniżej 87,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:Spotkanie czwartej z ostatnia drużyna plusligi.Gospodarze musza ten mecz wygrać poniewaz maja juz tylko 1 punkt przewagi nad 5 drużyna z Lubina.Jak dla mnie zwyciezca bedzie tylko jeden.Według mnie bedzie gładkie 3:0 i drużyna gospodarzy zdobedzie równo 75pkt.
13.01.16 PLU Bedzin Gdansk 0 : 3
09.01.15 PLU Bedzin Gdansk 0 : 3
25.10.14 PLU Gdansk Bedzin 3 : 0
To są ostatnie 3 mecze i tu widać gładkie zwyciestwa 3:0.Drużyna z Będzina to łatwy przeciwnik.Kursik bardzo zachęcajacy i polecam go zagrać.Ten mecz bedzie sprawdzianikiem formy gdańszczan.Jak dla mnie typ godny zagrania i sam osobiście gram go u buka.Wczorajszy mecz Jastrzębskiego Wegla gdzie niespodziewanie przegrali 3:2 z kielczanami pokazuje że wszystko może sie zdarzyć.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Wolf &amp; Man - PSG
Typ: Czy w którymś spotkaniu będzie dogrywka? Tak
Kurs: 4.70
Bukmacher: Bah
Powiem szczerze, że w obu meczach widzę tutaj realne szanse na powtórzenie wyniku z pierwszego spotkania, lecz oczywiście w drugą stronę. Real u siebie wiadomo - strzela masę bramek, sporadycznie przy tym tracąc gola lub dwa (no nie biorąc pod uwagę lania od Barcelony). To, że nie stracą dziś bramki wydaje mi się niemalże pewne, kwestia tylko tego, ile będą potrafili zdobyć. Scenariusz meczu obstawiam taki - 70 do 75% posiadania piłki na korzyść Realu, masa sytuacji bramkowych, różnych, no i sporadyczne kontrataki Wolfsburgu, z których jednak nic ciekawego nie wyniknie. No a wiadomo, że jeśli Wilki pierwszą bramkę jakimś cudem zdobędą to będzie dla Realu ciężka sprawa, ale w to wątpię.
Co do drugiego spotkania to pisać w zasadzie nie trzeba zbyt wiele. Każdy kto oglądał pierwszy mecz w Paryżu raczej powinien zdawać sobie sprawę z tego, że dziś może się wydarzyć praktycznie wszystko. A jeśli Ibra poprawi skuteczność z pierwszego meczu to może być tutaj naprawdę gorąco.
Jak będzie to się oczywiście okaże, typ gram pod konkurs a sam nad kuponem będę myślał dalej, jeszcze mam prawie 2 godziny, może wymyślę coś więcej ????
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Bogota
Godzina : 20.40
Spotkania : Duque Marino - Sadikovic
Typ ; Duque Marino -3.5g
Kurs : 1.66
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Turniej WTA 250 tys w Kolumbijskiej Bogocie. Zawsze tu dobrze graly Kolumbijki wiec trudno nie obstawic Mariany. Ostatnie trzy lata grala tu przyzwoicie i w tym roku powinno byc podobnie , po slabym poczatku sezonu Duque nie mogla sobie wymarzyc lepszego miejsca na odbudowanie i zwyciestwa. Tym bardziej , ze zaczyna sie wlasnie sezon na maczce , i wyniki beda lepsze. Jeden dobry turniej zagrala w tym roku wlasnie na cegle...w Rio de Janeiro. Rywalka na poczatek bedzie urocza Szwajcarka Amra Sadikovic. Amra swoja kariere prowadzi juz od 10 lat i to byly turnieje ITF. Dzisiaj jest na najwyzszym miejscu w karierze WTA 168. Zlozylo sie na to bardzo dobra gra w ITF w przeciagu calego poprzedniego sezonu. Teraz sprobuje swoich sil w WTA jednak rywalke ma za silna...
100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - VFL Wolfsburg
Typ: rzuty rozne ponad 12,5 w meczu
Kurs: 2.15
Bukmacher: gamebookers
Analiza: witam Po przerwie nie szlo to siedzialem cicho ,na dzis wybralem ten typ na rzuty rozne ,CO musi zrobic real ?strzelic minimum 3 gole a co za tym idzie atak atak atak I strzaly na bramke wiadomo ze goscie zrobia autobus w bramce nawet jak by nie chcieli jednak licze na pare kontr polaczonych z roznymi reasumujac real atakujac I strzelajac Sam powinnienes nabic te 13 roznych powodzenia ....
⛔ 100
typ powtórzony
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man C - PSG
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:No do meczu coraz bliżej i dziś czekam na piękny mecz.Wygra dziś Manchester!!!Kursik na City niezły gdyby nie błąd w Paryżu byłoby 2:1 ale cóż czuje to że dziś w Manchesterze będzie feta do rana z powodu awansu do półfinału.Psg bez Luiza i jak dla mnie bez niego obrona PSG jest dziurawa.Dla odważnych polecam postawić handicapa albo bramke Aguero.Dzis gospodarze będą mocno zmotywowani bo nie błyszcza w lidze.Ostatnio wygrali 2:1 z WB.Każdy wie ze Obywatele graja o niebo lepsza piłke u siebie i na to właśnie licze.Licze na 1 w historii półfinał.Come on City!!!Już nie mogę się doczekać.Powodzenia!!!
✅ 190
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt-Wolfsburg
Typ: czerwona kartka- TAK
Kurs: 3,60
Bukmacher: unibet

Jakoś mam przeczucie, że to spotkanie będzie spotkaniem dość ostrym, i na pewno ze sporą ilością kartek. I to nie ważne jaki będzie wynik na boisku, to któryś z zespołów będzie próbował odmienić losy- w przypadku wyniku remisowego na pewno Real będzie bardziej zbulwersowany, a znając hiszpański temperament kartki zostaną pokazane. Ja jednak zakładam scenariusz kiedy to gospodarze będą prowadzili a to Wolfsburg będzie tą ekipą bardzie zirytowaną sytuacją na boisku i zacznie się kartkowanie. Dzisiaj sawody poprowadzi Victor Kassai. Może nie jest to sędzia pokazujący dużą ilość kartek, jednak w takim spotkaniu na pewo nie pozwoli zawodnnikom na ostrą grę i od razu będzie temperować graczy.Obaa zespoły w tej edycji wprawdzie bez czerwieni, jednak jest to spotkanie o wielką stawkę i na pewno nikt nogi nie odstawi. Tym bardziej goście, którzy stoją przed ogromną szansą na historyczny awans. Ja zaufam dzisiaj przeczuciu i postawie na czerwony kartonik po tak fajnym kursie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom