>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.04.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16.07
Spotkanie: Fulham - Norwich
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na dzisiejsze spotkanie Premier League między drużynami Fulhamu oraz Norwichu. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy. Zawodnicy z Craven Cottage w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe drużynę Aston Villi 2-1, goście natomiast doznali porażki na własnym obiekcie 0-1 z drużyną West Bromwich. Jeśli chodzi o formę obydwu zespołów w ostatnich pięciu kolejkach to jest ona średnia, podopieczni F.Magatha zdobyli 6/15pkt a Kanarki 4/15pkt . Dzisiejsza rywalizacja będzie miała kluczowe znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Ekipa Chrisa Hughtona zajmuje bezpieczną siedemnastą lokatę z 32oczkami ich dzisiejsi rywali są bezpośrednio za nimi w tabeli ze stratą 5 punktów. Gospodarze dzisiejszego spotkania MUSZĄ je wygrać jeśli chcą myśleć o pozostaniu w Premier League, będą grali na własnym stadionie więc będą mieć za sobą wsparcie fanów co w takim spotkaniu może okazać się kluczowe. Obie drużyny wyjdą na pewno bardzo zmotywowane i nastawione na walkę, myślę jednak że trener taki jak Magath odpowiednio przygotuje swoją drużynę do tego starcia. Patrząc na skład personalny to również lepiej wygląda on po stronie Fulham. Sidwell,Berbatov czy też Dejagah są zawodnikami dobrymi, ogranymi w ważnych spotkaniach i wiedzą jak je należy rozgrywać. Liczę, że The Cottagers wykorzystają cały swój potencjał wiedząc o randze tego spotkania i przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-&gt;ANGLIA -&gt; Premier League
Godz: 18:45
Spotkanie: Sunderland - Everton
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: Bet365
Analiza:

Dobra dzisiaj uderzam w mecz Sunderland Everton. I wg mnie jest to bet dnia. Osobiście lubię Sunderland ale przykro mi, bo 1 liga już na nich czeka, w tym sezonie raczej nie unikną spadku z Premier League.
Forma Sunderlandu:
Ostatni mecz wygrany 15 lutego z Southampton w pucharze. Koniec stycznia i początek lutego miałbyć przełomem tej drużyny jednak później wyszło jak wyszło i od 15 lutego kibice Sunderlandu zwycięstwa nie zobaczyli.Jedyne czego nie można odmówić tej drużynie to waleczności i dzisiaj ją napewno zobaczymy ale czy wystarczy umiejętności żeby dzisiaj chociaż ugrać 1 pkt z Evertonem? #Nie sądze. Muszą tutaj grać o pełną pulę a przeciwnicy tak samo.
Forma Evertonu:
Niespodziewanie Everton wskoczył do walki o Ligę Mistrzów i krzesło Wengera stało się gorące, bo jeśli Everton wyprzedzi Arsenal to raczej francuz pożegna się z klubem. Nowy Szkoleniowiec Evertonu naprawdę zbudował silny i mocny zespół który na ten moment jest w stanie konkurować z każdym w Premier League. Niestety Everton to drużyna która wygrywa zazwyczaj tylko na swoim stadionie, ale ostatnie 2 mecze wyjazdowe pokazały że potrafią deklasować przeciwników na wyjeździe.
Ostatni mecz z Arsenalem pokazał nie tyle słabość Arsenalu, co siłę Evertonu. Jeśli Everton chce grać w Lm to dzisijeszy mecz muszą wygrać bo mają jeszcze przecież mecze z oba Manchesterami o tyle że na własnym boisku a tam o punkty będzie ciężej.
Podsumowując:
Obie drużyny wyjdą zmotywowane jedni grają o utrzymanie drudzy o LM, ja jednak opieram się nie na motywacji a na umiejętnościach dlatego kieruje swój typ w stronę evertonu
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Hiroshima - FC Tokyo
Typ: FC Tokyo + X
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Różnica w tabeli spora, ale to początek sezonu. Ekipa z Tokio w końcu łapie rytm co udowodnili dwoma zwycięstwami nad Shimizu i Tosu, strzelając pięć bramek. Hiroshima trochę sinusoida, dobre mecze, potem słabe, teraz za nimi dwa kolejne dobre i aż osiem goli strzelonych. Z Tokyo nie będzie łatwo, gdyż uwielbiają oni grę z kontry i tutaj nie będąc faworytem ta sytuacja im odpowiada. Tym bardziej, że ostatnie dwa mecze u siebie ligowe z Tokyo przegrali. Gości zmontowali ciekawą mieszankę obcokrajowców i rodzimych grajków i może to zaowocować wywalczeniem co najmniej jednego punktu w tym spotkaniu.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tom Ford - Luca Brecel
Typ: Tom Ford
Kurs: 1,72
Bet365
Analiza:
Bardzo ciężko wybrać coś z dzisiejszej oferty. Niemal wszystkie pary wyglądają na bardzo wyrównane i wyniki pozostają sprawą otwartą.
Jednak spróbujemy.
Ford to nieobliczalny zawodnik. Ten sezon co najwyżej przeciętny w jego wykonaniu. W przeszłości oczywiście już pokazywał,że ma spory potencjał i stać go na zwycięstwa ze znacznie wyżej notowanymi rywalami.
W swoim pierwszym spotkaniu bez problemów pokonał Cahilla. Zwycięstwo w tym meczu to był jego obowiązek dlatego nie ma sensu patrzeć na wynik,ale lepiej skupić się na grze,która wyglądała bardzo przyzwoicie. Kilka wysokich breaków(53,67,70,83) na pewno cieszy,ale pojedynek z tak słabym zawodnikiem nie dał zbyt wielu wskazówek na temat obecnej formy Forda.
Brecel zaskoczył mnie w spotkaniu z Yu De Lu. Pokazał się tam z dobrej strony i o wiele lepiej niż w swoim pierwszym spotkaniu z Lee Pagem.
Nie mniej jednak oprócz kilku podejść 50+ to nic wielkiego nie pokazał. Jak zwykle dawał sporo okazji rywalowi,ale co z tego jak słabo dysponowany Chińczyk nie potrafił wykorzystać większości swoich szans.
Luca od zawsze ma problem z rozegraniem dwóch spotkań na niezłym poziomie.
Zarówno Ford jak i Brecel to zawodnicy,którzy stawiają przede wszystkim na atak i bardzo ofensywną grę. Możemy się spodziewać szybko kończonych freamów i wymiany ciosów.
Według mnie ten mecz wygra Ford,gdyż jego umiejętności budowania breaka są podobne jak rywala,ale za to powinien mieć przewagę w grze taktycznej i partiach rozgrywanych na ostatniej czerwonej czy kolorach. Oczywiście takich partii nie powinno być za dużo,ale przez to mogą być one bardzo ważne i decydować o końcowym rezultacie. Doświadczenie i większe opanowanie Forda na pewno zaprocentuje na jego korzyść.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – League Two 2013/2014
Spotkanie: Southend United - AFC Wimbledon
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 12.04.14 16:07
Stawka: 4/10

Dzisiejszego popołudnia zostanie rozegrana 42. kolejka League Two. W jednym ze spotkań szóste Southend podejmie na własnym stadionie siedemnasty Wimbledon. Dystans punktowy miedzy obiema ekipami to 13 punktów. Mecz w rundzie jesiennej pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Southend 1:0.

Gospodarze na pięć kolejek przed końcem fazy zasadniczej rozgrywek zajmują pozycje premiowaną grą w play-offach. Jednak tuż za ich plecami znajdują się zespoły z Yorku (2 punkty straty), Oxfordu (trzy punkty straty) oraz Plymouth (4 „oczka” straty). Dlatego też ekipa z Southend musi utrzymać koncentrację do ostatniej kolejki. Od sześciu spotkań Southend jest niepokonane w lidze (3Z + 3R). Ostatni mecz tej ekipy to wyjazdowe zwycięstwo z trzynastym Cheltenhamem 2:1. Na własnym stadionie piłkarze Southend rozegrali 20 spotkań ligowych: 9 z nich wygrali, 7 zremisowali i cztery przegrali.

Goście pomimo faktu, iż zajmują siedemnastą pozycję w lidze wcale nie mogą być pewni utrzymania, bowiem ich przewaga nad dwudziestym trzecim zespołem to tylko 6 punktów. Wimbledon w trzech ostatnich spotkaniach zdobył ledwie dwa punkty – to efekt remisów z Bristol Rovers (21.) i Northampton (23.) oraz porażki z Mansfield (12.). Na wyjazdach piłkarze Wimbledonu grali dwudziestokrotnie: tylko cztery razy wygrali (z czternastym Newportem, dwudziestym drugim Wycombe, liderem Rochdale oraz siódmym Yorkiem), siedem razy dzielili się punktami z gospodarzami i aż 9 razy przegrywali.

Najistotniejszą informacją dotyczącą meczu jest sytuacja kadrowa obu ekip. Gospodarze przystąpią do meczu w optymalnym składzie, niezdolny do gry jest tylko jeden gracz głębokich rezerw który nie wystąpił w żadnym ligowym meczu League One.

Goście natomiast zagrają bez takich graczy jak: Alan Bannett (obrońca, 31/1), Sammy Moore (pomocnik, 36/4), Charlie Wyke (napastnik, 17/2, odszedł z klubu), Kevin Sainte-Luce (pomocnik, 23/1). Dodatkowo na trener gości nie skorzysta z usług Charliego Struttona (napastnik, 0/0) i Rhys Weston (obrońca, 0/0).

Zmobilizowani gospodarze grający optymalnym składem, walczący wciąż o awans zagrają z mocno osłabionym zespołem gości. Wimbledon bez czterech kluczowych zawodników, ze złym bilansem wyjazdowym jest według mnie skazany na kolejną porażkę.
⛔100
 
Z 0

zelda89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina:16.07
Spotkanie: Ipswich-Doncaster
Typ:1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam , po nieudanym debiucie na forum, postanawiam się zrechabilitować. Oraz Przy okazji przepraszam Tych co dali na mój Typ. A teraz analiza, Ipswich musi dać z siebie wszystko, żeby wskoczyć na miejsce które pozwoli grać im w playoff , a Doncaster gra bardzo słabo w tym sezonie. I w ostatnich 5 meczach head to head między tymi ekipami, Ipswich dominowało 4-krotnie.
✅66
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna TM-Ekstraklasa
Stadion: Reymonta 22
Spotkanie: Wisła - Podbeskidzie
Typ: Wisła (-1,5)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bet365

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w naszej Ekstraklasie, czyli to co tygrysy lubią najbardziej, wszystkie mecze o jednej porze, 6 godzin Multiligi w Canal +, i zmieniająca się jak w kalejdoskopie tabela po każdej z padniętych bramek. Na dodatek żeby było ciekawiej właśnie ostatnie mecze zadecydują dla których drużyny faza play off będzie spokojna bo znajda się w grupie mistrzowskiej która to zagwarantuje utrzymanie.
Mimo iż widzę kilka ciekawszych i pewniejszych rozwiązań (Zawisza, Lech, Jagiellonia, cracovia, Pogoń czy Zagłębie 1X) zagram na swoich. Trochę wbrew logice. Mamy najgorszą formę w lidze, konflikt na linii stowarzyszenie - klub, upadłe morale. Niemniej jednak nie ma tego złego co by na dobre wyjść mogło. Kiedyś trzeba się przełamać. Jedna z najgorszych drużyn w lidze jest do tego świetną okazją. Pokazaliśmy w tym sezonie u siebie wielki charakter. Ogrywaliśmy Legię, Lecha, Śląska czy Cracovię. Większość tych meczy z topowymi klubami pokrywała handicap -1,5 (tylko z Legią skromne 1:0). W lidze w której każdy może pokonać każdego na pewno warto zagrać na drużynę, która do niedawna miała serię bodajże 10 meczy wygranych z rzędu, na drużynę która u siebie słynęła z żelaznij defensywy. Myślę, że Wiślacy stworzą sobie dużo dogodnych okazji i że bardziej prawdopodobne jest ich wysokie zwycięstwo niż skromne 1-0 dla gości.
Biała Gwiazda co miała przegrać to przegrała. Dziś jak mówi Franek liczą się tylko trzy punkty i miejsce w pierwszej czwórce dające 4 mecze u siebie w fazie finałowej.
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa ⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
Typ: Ruch wygra a w meczu padnie powyżej 2,5 bramek
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Dzięki korzystnemu terminarzowi w ostatnich spotkaniach jak i zarówno swojej dobrej formie Zawisza wywalczył sobie miejsce w grupie mistrzowskiej naszej Ekstraklasy, Ruch dzięki trenerowi Kocianowi który potrafił odmienić zespół z Chorzowa grę w tej grupie zapewnił sobie już kilka kolejek temu. Ktoś może pomyśleć, zespoły nie mają się już czego obawiać - to będzie nudny mecz. Nic bardziej mylnego gra toczy się o jak najwyższą pozycję i korzystniejszy terminarz , oraz jak najwięcej punktów przed podziałem. Stawiam tutaj na gości ponieważ przekonał mnie ich ostatni mecz z Koroną. Ile znaczą pieniądze w futbolu widzieliśmy po tym spotkaniu, po trzech porażkach z rzędu gdy należności wobec części piłkarzy zostały w ruchu uregulowane i sytuacja troche się oczyściła, piłkarze nawiązali do passy 6 zwycięstw z rzędu i bardzo pewnie pokonali Koronę, która pierwszy strzał na bramkę oddała dopiero w doliczonym czasie gry. Sądzę że passa Zawiszy podobnie jak passa Ruchu musi się skończyć i słabsze mecze przyjdą myślę że zaczynając od dziś. Ruch natomiast wraca na dobre tory, stawiam tutaj dodatkowo over 2,5 ponieważ gdy gra chłopakom z Chorzowa się układa, lubią sobie postrzelać, dodatkowo jestem pewien że Zawisza też coś ustrzeli. Ostatnie pięć spotkań Ruchu na wyjeździe wygranych to trzy wyniki z overem 2,5. Liczę na to że dzisiaj będzie podobnie.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina:16.07
Spotkanie: West Brom. - Tottenham
Typ:2 DNB
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365

Co tu dużo pisać w ostatnim meczu West Brom wygrał na wyjeździe z Norwich 1:0. Z kolei Tottenham rozbił Sunderland mimo, że Koty jako pierwsze zdobyły bramkę. Mecz zakończył się wynikiem aż 5:1. West Brom zajmuję 16 miejsce i ma 5 pkt przewagi nad strefą spadkową.
Nie uważam, że ten mecz Spurs wygrają łatwo i bez problemu, na pewno West Brom będziesz szukał swoich okazji. Mają kilku wartościowych zawodników w swoim szeregach (Sessegnon, Anichebe Morrison).
Co do Tottenhamu, moim zdaniem LM jest już poza ich zasięgiem aby ten rok nie był stracony muszą wywalczyć awans do LE. Póki co zajmują zajmują 6 miejsce i mają 2 pkt przewagi nad United. Co do zawodników Spurs ma ich o wiele lepszych.
Reasumując mecz będzie zaciekły jednak uważam, że to Spurs przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę !!!
zwrot 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna primera division
12.04.2014 20-00
Spotkanie: Granada - Barcelona
Typ: Barcelona -2,5
Kurs: 2,75
buk: bet365
Analiza:
Barcelona po środowej porażce z Atletico Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów musiało przełknąć gorzką pigułkę porażki. Jeden z celów na sezon nie został zrealizowany, bo wiadomo że w Katalonii zawsze myślą o wygraniu Ligi Mistrzów. Niestety plany trzeba przełożyć na kolejny sezon. W tym roku pozostały jeszcze dwa cele - pierwszy to obrona tytułu, a wiadomo ze trzeba kontynuować serie zwyciestw, bo ścisk na czubie tabeli ogromny. Kazde wiec potkniecie nie wchodzi w rachube, bo na sześć kolejek przed końcem nawet jeden remis moze przekreślić cały sezon. Czy Barca bedzie sie oszczedzac na środowy finał pucharu króla z Realem?? Moim zdaniem nie ma juz co sie oszczedzac. Zostało juz tylko siedem meczów w tym sezonie i w kazdym z nich piłkarze Gerardo Martino musza zagrać na maksimum swoich możliwości. Granada wiec musi spodziewac sie sporego naporu ze strony przyjezdnych. Z ich ostatnio prezentowaną grą trudno sie spodziewac o powodzenie w sobotnim meczu. Ich ostatnie trzy mecze to porażki z Atletico 0-1, z Levente 0-2 i aż 1-4 z Malagą. Ostatnim zespołem jaki Granada pokonała to Elche i to skromnie 1-0. Barca jak tu przyjezdza to gra im sie ciezko. Przez ostatnie dwa sezony wygrywali tu minimalnie 1-0 i 2-1. W tym roku stawiam jednak na bardziej przekonywujacą wygrana. Liczę przede wszystkim na sportową złość Katalończyków, ktorzy powinni sie zrehabilitować za odpadnięcie z LM. Zapewne od początku spotkania wystąpi ktoś z dwojki Alexix-Pedro, a wiadomo ze ci gracze w ważniejszych meczach siadaja na ławce więc dla nich bedzie to mecz by pokazać sie z jak najlepszej strony. Barca jedzie do Granady po trzy punkty i nie wierze w to, by gospodarze sprawili taka sensacje. Stawiam na pewną i wysoką wygrana Barcelony
⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II Liga Zachodnia
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Jarota Jarocin
Typ: Liczba goli strzelonych przez gospodarzy - over 1.5
Kurs: 1,73
Bukmacher: UNIBET
Druga drużyna w tabeli - Bytovia, jeden z najbogatszych klubów w tej grupie, nie wyobrażam sobie żeby nie wygrali przed własną publicznością z najsłabszą w tej grupie Jarotą, która ma na swoim koncie zaledwie 17 pkt. Kolejne argumenty to że Bytovia doskonale spisuje się przed własną publicznością, 0 porażek, 3 remisy. W ostatnich 6 meczach przed własną publicznością zdobyli więcej niż jedną bramkę. W rundzie jesiennej pokonali Jarotę 1:4. Myślę że nie ma się co więcej rozpisywać nad tym spotkaniem jak dla mnie to skończy się podobnie jak jesienią, czyli wysoka wygrana drużyny z Bytowa.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wolfsburger - Grodig
Typ: Wolfsburger
Kurs: 2,08 !!!
Bukmacher: Bet365

Analiza : Goście w tym meczu bez pierwszego bramkarza Stankovic 14/0, drugiego
bramkarza Adilovic, obrońcy Schbert 10/0, obrońcy Strobl 5/0, pomocnika
Handle 15/0, pomocnika Fountas 6/0, pomocnika Boller 19/0, pomocnika
Petrchtold 6/1, pomocnika Tschernegg 27/1. Obrońca Hart 8/0, oraz
pomocnik Nutz 23/6 są pod znakiem zapytania w tym spotkaniu. Zulechner
20/15
opuścił klub.
- Myślę że po takiej absencji w drużynie gości, to Wolfsburger tu wyciągnie
3 pkt ! Wolfsburger traci do Grodig w tabeli ligowej 5 punktów. Grodig w
obecnym sezonie 2013/2014 jest beniaminkiem w Bundeslidze i nawet radzi
sobie całkiem całkiem.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zagłębie Lubin na wiosnę swoich spotkań granych na własnym boisku nie przegrywa - licząc z rozgrywkami Pucharu Polski odnieśli 5 zwycięstwa i raz zremisowali. Również Legia wiosną bardzo dobrze punktuje, i co ważniejsze (nie licząc walkoweru z Jagiellonią) nie przegrywa swoich spotkań. Trudno więc wskazać w tym spotkaniu faworyta, ja uważam, że może to być spotkanie, które zakończy się podziałem punktów.
Patrząc na historię spotkań w Lubinie, Legia wcale łatwo w ostatnich latach tutaj nie miała. Dość powiedzieć, że wygrali tutaj tylko raz na 5 ostatnich wizyt, raz wygrali piłkarze Zagłębia i 3 razy obie te ekipy dzieliły się punktami.
Dziś Legia do meczu przystąpi ponadto mocno osłabiona, bowiem nie będzie mógł zagrać Miroslav Radović (pauzuje za kartki), na którym opierała się w poprzednich spotkaniach gra ofensywna Legii. Oprócz Serba nie zagrają również Guilherme, Inaki Astiz, Tomasz Jodłowiec i Władimir Dwaliszwili. W drużynie Oresta Lenczyka natomiast nieobecni to Boris Godal i Arkadiusz Piech, czyli Zagłębie również dziś dość mocno osłabione bowiem bez swojego podstawowego napastnika muszą sobie radzić w starciu z Legią.
Typuję więc w tym meczu podział punktów, Legia w tym sezonie co prawda u siebie do straty punktów nieprzywykła, ale już na wyjazdach zdarzają się Legionistom wpadki i straty punktowe. Dziś jadą na naprawdę ciężki teren do Lubina, owszem są faworytem tego meczu ale wydaje mi się, że będzie im ciężko osiągnąć zaplanowany wynik - myślę, że remis w tym spotkaniu jest wynikiem najbardziej prawdopodobnym stąd też moja propozycja to podział punktów w Lubinie.
⛔100
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania, 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Marienlyst - Bronshoj
Typ: Bronshoj (AH -1)
Kurs: 2.43
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Gospodarze aktualnie plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 8 pkt po 21 kolejkach. Ich gra wygląda tragicznie, spadku już nie unikną. Ich bilans bramkowy wynosi -32. Na ostatnie 15 meczy przegrali 13. Gościć będą tym razem Bronshoj, którzy są w formie. Na ostatnie 5 meczów wygrali aż 4 i jeden przegrali zaledwie 1-0. Co do sytuacji w tabeli plasują się mniej więcej w jej środku. Myślę, że spokojnie azjan handicap powinien zostać pokryty, a kurs warty gry. Co do zwycięstwa nie mam wątpliwości. Kurs na czystą 2 wynosi 1.77 w Pinnacle ale ja lubię grać azjany. Pozdrawiam Jessie ???? Powodzenia!
✅143
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza - Ruch
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w Bydgoszczy dojdzie do ciekawego spotkania (niestety tylko na boisku). Miejscowy Zawisza podejmie gości ze śląska chorzowski Ruch. Jest to ważne spotkanie dla układu tabeli przed podziałem na grupy. Zawisza mimo bojkotu kibiców i braku dopingu bardzo ładnie radzi sobie w spotkaniach domowych i to nie tylko w lidze ale i w Pucharze Polski. Jako jedyni z czołówki ekstraklasy grają na dwóch frontach i jak widać, nie przeszkadza im to w osiąganiu dobrych wyników. Natomiast goście po 3 porażkach z rzędu w końcu przełamali się i pokonali u siebie Koronę. Jednak dzisiaj czeka ich bardzo ciężkie zadanie i wywalczenie lepszego terminarza może się okazać niewykonalne, gdyż gospodarze są w gazie mimo porażki w Warszawie resztę spotkań wygrywają pewnie. Zawisza postawi dzisiaj ciężkie warunki Niebieskim i spodziewam się dopisania kolejnych 3 pkt przed zakończeniem rundy zasadniczej.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Holandia
SC CAMBUUR vs VITESSE
Typ - 2
Kurs - 2.00
B e t 3 6 5
19:45
Juz tylko 3 kolejki pozostaly do zakonczenia sezonu w Eredivisie.
Sytuacja gospodarzy :
Cambuur plasuje sie na 12 pozycji z dorobkiem 36 punktow,nad strefa spadkowa maja 10 pkt przewagi,wiec nie grozi im bezposredni spadek,a nad strefa barazowa maja 6 oczek wiecej,patrzac jednak na ich terminarz wydaje sie,ze powinni sobie zagwarantowac utrzymanie,co prawda czekaja ich jeszcze dwa bardzo ciezkie mecze z Vitesse i Feyenoord&#39;em,to jednak w ostatniej kolejce zagraja u siebie z Den Haag,tak wiec przynajmniej punkt powinni ugrac bez problemu.
Sytuacja gosci :
Vitesse w ostatnich 4 meczach pogubilo punkty,co niestety dla nich oznacza walke juz max o 3 miejsce,do ktorego traca zaledwie 2 punkty,tak wiec szanse jeszcze sa aby grac w europejskich pucharach bez gry w barazach.
Ostatnie mecze :
Cambuur w ostatnich 7 meczach przegral tylko jedno spotkanie z Utrechtem 0:1,poza tym wygrali 2 mecze i zanotowali 4 remisy.
Vitesse natomiast uleglo na wlasnym boisku PSV 1:2,nastepnie polegli z Groningen 1:3 a ostatnie dwa mecze remisowali odpowiednio z Heerenveen 2:2 i z Ajaxem 1:1.
Faworytem tego meczu beda goscie,ktorzy wciaz moga znalezc sie na podium,maja duze szanse na 9 punktow jeszcze bo zagraja dodatkowo mecze z Go Ahead i Utrechtem,warto tez dodac,ze tuz za nimi jest PSV,ktore traci zaledwie 1 punkt,wiec kolejna strata punktow moze Vitesse zepchnac na dalsze miejsce.
Dzis gospdoarze zagraja w oslabionym skladzie,dodatkowo w ostatnich 7 konfrontacjach miedzy tymi zespolami Cambuur nie wygral zadnego meczu,remisujac jedynie 2 razy,przegrywajac 5,bilans bramkowy 7:16 na korzysc Vitesse.
W tym sezonie Vitesse po jednostronnym meczu pokonalo Cambuur 3:0,gole strzelali Veijnovic,Leerdam oraz Chanturia.
⛔100
 
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina:
16.07
Spotkanie: Fulham - Norwich
Typ: 1/1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 34 kolejce Premier League Fulham podejmuje na własnym stadionie Norwich. Oba zespoły walczą o utrzymanie. Aktulanie to przyjezdni są na 17 miejscu, czyli lokacie gwarantującej utrzymanie, lecz za ich plecami czai się ich dzisiejszy rywal, który po dzisijeszym spotkaniu może zmniejszyć stratę punktową do dwóch punktów. Gospodarze to zespół mający w swoim składzie lepszych zawodników i przede wszystkim świetnego trenera. Felix Magath to dobrze znany w świecie piłkarskim człowiek, którego aktualanym zadaniem jest wyprowadzenie Fulham ze strefy spadkowej. Trzeba przyznać, iż jest szansa na to, że mu się to uda.
W ostatniej kolejce gospodarze pokonali na wyjeździe wyżej notowany zespół Aston Villi. Norwich natomiast w arcyważnym meczu uległo West Bromowi. W dzisiejszym meczu nie wystąpi pomocnik gości - Leroy Fer, autor 3 bramek w tym sezonie. Jego brak w znacznym stopniu powininen osłabić drugą linię przyjezdnych. W zespole Fulham natomiast na boisko wybiegnie prawdopodobnie taka sama jedenastka, jak w ostatnim meczu, z Aston Villą.
Faworytem bukmacherów w dzisiejszym meczu są gospodarze. Ja pokuszę się jednak o zagranie typu Fulham HT/ Fulham OT po całkiem niezłym kursie. Mam nadzieję, że Biali od początku meczu ruszą do zdecydowanych ataków a swoją przewagę udokumentują prowadzeniem po pierwszej połowie. Typ moim zdaniem nieco ryzykowny, ale wierzę, że Fulham nie zawiedzie dzisiaj i zbliży się do upragnionego celu, którym w tym sezonie jest utrzymanie się w Premier League.
✅260
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sivasspor - Galatasaray
Typ: 1x
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Galata bez: Sneijdera pomocnik22/10 (zawieszony), Drogby napastnik23/8 (kontuzjowany) + Melo pomocnik24/1 (zawieszony), Balta obrońca19/0 (zawieszony). Gülselam pomocnik19/0, Chedjou obrońca16/3.
Ostatni nie gra od 3 meczów. Reszta grała w ostatnim meczu.
Nie będzie też Yilmaz, ale to nie ten strzelec dobry... pomocnik6/0, ale on nie gra od dawna.
Sivaspor - niepewny Taouil pomocnik23/0. Wraca po 6 meczach da Costa obrońca19/6 (pewnie boczny wchodzący ofensywnie, bo ma aż 6 goli).
Galata na wyjeździe 3-9-2. Tylko 3 razy wygrali!
Sivasspor u siebie 10-0-4.
Sivasspor u siebie 30 pkt, a Galatasaray na wyjeździe tylko 18.
Z samych statystyk wychodzi &quot;value&quot;, bo kurs na czyste 1 to aż 4,33!
Sivasspor walczy o Ligę Europejską. Brakuje im 2 punktów w tabeli.
Galatasaray wcale nie powinna odpuszczać meczu, bo brakuje im punktu do ligi mistrzów w następnym sezonie, no ale bez 2 najlepszych zawodników będzie trudniej na pewno, dodatkowo bez kilku innych podstawowych, często grających. Na pewno Melo to też duże osłabienie.
Sivasspor do zwycięstwa poniosą kibice! Oby ????
✅105
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Celta Vigo - Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na sobotnie popołudnie proponuje mecz z hiszpańskiej Primera Division pomiędzy drużynami Celty Vigo i Realu Sociedad. Gospodarze plasują się na 13 pozycji i w dotychczasowych 32 spotkaniach zgromadzili 36 punktów. Bilans spotkań 10-6-16 i bramki 34:47. Goście plasują się na 6 pozycji i zdobyli 50 punktów. Bilans meczy 14-8-10 i bramki 54:48. Real Sociedad myśli o grze w pucharach a jego przewaga na Villarrealem to tylko jeden punkt. Jeśli chcą zagrać w Lidze Europy to muszą wygrywać mecze takie jak ten dzisiejszy. Dlatego właśnie obstawiam dzisiaj zwycięstwo gości. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami również na korzyść Realu:
23.11.13 PRI Real Sociedad Celta Vigo 4 : 3
26.01.13 PRI Celta Vigo Real Sociedad 1 : 1
25.08.12 PRI Real Sociedad Celta Vigo 2 : 1
13.06.10 SEG Real Sociedad Celta Vigo 2 : 0
16.01.10 SEG Celta Vigo Real Sociedad 0 : 1
4 zwycięstwa i tylko jeden remis. Gram w stronę gości, pozdrawiam!
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Płn., Premiership, godz. 16.00
Spotkanie: Portadown - Glenavon
Typ: over 3,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza: Liga IFA Premiership to bardzo overowa liga i w tym spotkaniu należy spodziewać się kilku goli, ja uważam, że przynajmniej 4. W tej lidze zespoły już podzielono na grupę mistrzowską i spadkową. To jest spotkanie w grupie mistrzowskiej (Top 6). Po 33 grach sezonu zasadniczego rozegrano już pierwszą kolejkę w tej grupie. Goście wygrali 4:0 na wyjeździe z Glentoranem (a to zespół bardzo underowy). Goście dzięki temu przeskoczyli w tabeli ten zespół. Glenavon legitymuje się bilansem bramkowym 72:63. Daje to średnią 3.97 goals per game. Gospodarze są wyżej w tabeli, bo mają 7 pkt. więcej i są na 4 miejscu. Bilans bramkowy 72-48, co daje średnią 3.52 goals per game. Jeśli chodzi o under/over dla tak wysokiej granicy to gospodarze aż 15 overów, a goście 20 w tym sezonie. Przypominam, że grano 34 kolejki, więc warto zastanowić się przy tych bardzo overowych ekipach nad granicą 3,5 gola. W obu zespołach jest kilku dobrych graczy, np. u gospodarzy strzelec 25 goli D. Murray i 19 G. Twigg. Goście mają G. Bates (14 goli). Warto teżprzypomieć jakie wyniki padały w tym sezonie w grach między tymi zespołami. Było to 4:2, 4:2 i 3:2, a wszystkie mecze wygrał Glenavon. Tak więc zakład na o4,5 gola wcale nie wzięty z nieba, a wart gry.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom