>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, CHALLENGER - SINGIEL: Mersin (Turcja), ziemna
Spotkanie: Greul S. (Ger) - Golubev A. (Kaz)
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na dzis przygotowałem w miarę dobre spotkanie.Będzie to stracie Niemca Greula z zawodnikiem Kazachstanu Golubevem. Spotkanie będzie odbywać się w Turcji na nawierzchni ziemnej. Minimalnym faworytem jest oczywiście Niemiec. Zdecydowałem się postawić właśnie na niego ,ponieważ jest on w miarę pewny. Jest to zawodnik który w Chelengerach odnosił sukcesy. Jest to zawodnik który specjalizuje się w grze na kortach ziemnych. W tym roku rozegrał ta takich kortach 2 spotkania,oba wygrał bez większych problemów po 2-0 z amatorami.
Natomiast zawodnik z Kazachstanu również w tym roku rozegrał 2 spotkania.
Które również wygrał. Na pewno Greul nie będzie miał łatwo jak to z amatorami,Golubev to ciut wyższa klasa,ale myślę że te 2-1 jest w stanie wygrać. Oba zawodnicy nie mierzyli się ze sobą ani razu,ale o formę Greula jestem spokojny. W Chelengerach często dochodził do pół finałów.Polecam typ godny polecenia.
✅ 72
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Pogoń Szczecin : Widzew Łódż
Typ - Poł/koń Widzew / Widzew
Kurs - 4.75
Buk - Sportingbet
Analiza :
W dzisiejszym spotkaniu naszej rodzimej Ekstraklasy rozpoczynającym 22 kolejkę pomiędzy Pogonią a Widzewem w/g mnie jest jeden zwycięzca a jest nim Łódzki Widzew . Goście do Szczecina wybierają się w bardzo dobrych nastrojach po ostatnim pojedynku u siebie z Polonią Warszawa i zwycięstwie 3:2 . W tym pojedynku bardzo dobrze spisała się Łódzka młodzież która zebrała dobrą opinię po tym pojedynku a tacy piłkarze jak: Bartłomiej Pawłowski, Mariusz Rybicki czy Mariusz Stępiński potrafią zrobić różnicę w grze Widzewa .
W zespole Pogoni natomiast nie ma zbyt dobrej atmosfery bo jak ma być inaczej gdy zespół od 7 kolejek bez zwycięstwa ba w tych 7 meczach tylko raz zremisowali i aż 6 razy przegrali nic w zespole nie zmieniła nawet zmiana trenera którym został Dariusz Wdowczyk , w dzisiejszym spotkaniu do meczowej kadry powracają kontuzjowani wcześniej: Julien Tadrowski, Maciej Dąbrowski i Przemysław Pietruszka ale czy to coś zmieni w grze Pogoni śmiem wątpić , tak więc jedna sprawa na korzyść Łodzian jest też druga która podpowiada mi właśnie za zwycięstwem gości a mianowicie ich H2H które wygląda następująco w 9 pojedynkach 3-1-5 na korzyść Łodzian a popatrzmy na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim im. F.Krygiera 1-0-3 tak więc tylko 1 zwycięstwo Pogoni u siebie na dodatek było to 14.10.2000 a więc prawie 13 lat temu , no może Widzew w tym sezonie w meczach wyjazdowych nie ma zbyt dobrej statystyki bo 2-3-6 a ostatnie zwycięstwo na wyjezdzie to 20.10.2012 i mecz z Piastem ale w tym spotkaniu Widzew prowadził już do przerwy 1:0 by ostatecznie wygrać 2:1 i coś podobnego myślę że może być i dzisiaj . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie:
Clermont - Le Havre
Typ: x(remis)
Kurs: 3,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś postanowiłem pograć drugą ligę francuska. Na własnej murawie zagra Clermont z przyjezdnymi Le Havre. Wybrałem ten typ z kilku powodów. Każdy kto chociaż trochę się interesuję buk macherką że w tej lidze pada mnóstwo remisów. Ostatnia kolejka zakończyła się 8 remisami na 10 meczu. To jest aż 80% dlatego tez chciałbym spróbować tego typu po dobrym kursie. Jak na taką dużą ilość remisów obie te drużyny nie zremisowały ze sobą 7 lat dlatego też myślę że przyszła najwyższa pora na to. na 10 meczy 8 kończyło się zaledwie jedno bramkowym zwycięstwem więc myślę że obie te drużyny grają stosunkowo równo. W tym sezonie gospodarze remisowali aż 13 razy na 31 spotkań więc trochę ponad 40% swoich występów i goście kończyli swoje spotkania 8 krotnie remisem. Myślę że te statystyki podniosą te drużyny po dzisiejszym spotkaniu i po 90minutach będzie piękny remisik ;) Powodzenia!
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Spotkanie: USJA Carquefou - US Creteil
Typ: X
Kurs: 3
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Mecz lidera trzeciej ligi francuskiej z obecnie dziesiąta drużyną tabeli. Przede wszystkim przemawia do mnie ten typ ze względu na to, że goście obecnie zajmują pierwsze miejsce i nie muszą już forsować tempa aby utrzymać jedynki. Przede wszystkim z ligi awansują trzy drużyny, goście mają dwadzieścia punktów przewagi nad czwartą drużyną więc o awans mogą być spokojni. Z kolei drużyna gospodarzy to obecnie notująca najniższą formę meczów ze wszystkich drużyn. Jednak pod względem ofensywy jest to już piąta drużyna w lidze z ponad 1,3 gola na mecz. Owszem ktoś może powiedzieć, że typ nie ma szans wejścia. Jednak trzeba zwrócić uwagę na grę Carquefou na swoim stadionie, w tym roku na sześć meczów wygrali 3 mecze, 2 remisy z czego jeden przegrali. Mecz w rundzie jesiennej na stadionie Cretil należał do gospodarzy którzy wygrali 2:1, więc to, że Carquefou potrafiło strzelić na wyjeździe wierzę również w to, że i dziś będą potrafić strzelić u siebie na 1:1 lub doskonale się bronić i zakończyć mecz wynikiem 0:0. National obecnie notuje remisy w 30% spotkaniach, więc na tle innych lig europejskich jest to dość powyżej średniej, to dodatkowo wpływa na mój typ.
⛔ 100
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, LIGUE 2
Spotkanie – Caen - Lens
Typ – X (Lens +1)
Kurs – 3,5
Bukmacher – Betfair
Dokładnie o 20:00 naprzeciw siebie staną drużyny Caen i Lens. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy zajmują 5 miejsce w Ligue 2 z 53 punktami i sporymi szansami powrót do Ligue 1. By przybliżyć się do tego, muszą zwyciężyć z 10 zespołem drugiej ligi francuskiej – Lens. Goście w tym sezonie zdobyli 41 punktów i raczej nie grozi im ani spadek ani awans. Caen gra na własnym boisku naprawdę dobrze co potwierdza zdobycie 31 punktów. 3 z 4 porażek u siebie miało miejsce na początku sezonu. Ostatni raz przegrali w lidze 18 stycznia. Z kolei ich przeciwnicy w ostatnich 10 meczach przegrywali 5 razy. Wszystkie te porażki kończyły się jednobramkową przewagą ich przeciwników. Myślę, że nie inaczej będzie dzisiaj, ponieważ Caen to drużyna, która na 6 ostatnich zwycięstw, 5-krotnie wygrywała różnicą jednej bramki. Mecz powinien być wyrównany. W rundzie jesiennej mecz w Lens pomiędzy tymi drużnami zakończył się bezbramkowym remisem. W tym wypadku Caen będzie miało przewagę własnego boiska i moim zdaniem gospodarze zdobędą 3 punkty. Obstawiam skromne 1-0.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Real Betis Sevilla – Sevilla FC HC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 4,80
Buk: bet365

Piątkowy, ciepły, wiosenny wieczór w Andaluzji, wszechobecne flamenco … na ulicach Sewilli już czuć atmosferę wielkiego spektaklu długo oczekiwanego przez mieszkańców miasta znad Guadalquivir.

O godzinie 22:00 rozegrane zostaną Derby Sewilli pomiędzy Realem Betis a Sevilla FC. Betis to 7. ekipa Primera Division, Sevilla jest 10. Obie ekipy w tabeli dzieli 6 „oczek”. Mecz zostanie rozegrany na Estadio Benito Villamarín, spotkanie będzie mogło zobaczyć nawet 51 tysięcy kibiców. W ostatnim meczu derbowym Sewilla pokonała Betis 5:1.



Goście to specyficzny przypadek drużyny – na własnym obiekcie FC Sewilla zdobyła 34 z 41 punktów w lidze. Jej współczynnik wyjazdowy jest katastrofalny – 1W (z Majorką 12 grudnia 2012 roku)-4R-10P. Tylko Celta Vigo gra gorzej na wyjazdach od zwycięzców Pucharu UEFA z 2006 i 2007 roku. Mało tego – w ciągu 15 meczy wyjazdowych Sewilla strzeliła ledwie 12 bramek tracąc przy tym 27. Ostatnie wyjazdowe punkty Sewilli to spotkanie z Getafe zremisowane 1:1 19 stycznia. Najlepszym strzelcem zespołu jest zdobywca 17 ligowych trafień Negredo. 6 bramek na swym koncie ma Chilijczyk Medel, 5 goli to zasługa Chorwata Rakitićia. Ponadto w składzie ujrzymy Beto – Portugalczyk wygryzł ze składu Palopa oraz Cicinho, Jesusa Navasa oraz Fazio. Ostatni mecz ligowy Sewilla wygrała, więc był oczywiście rozgrywany u siebie, z Bilbao 2:1.

Gospodarze chcą zrewanżować się za porażkę w ostatnich derbach. W ostatnim meczu ligowym wygrali z Grenadą na wyjeździe aż 1:5 – pokaz siły przed derbami tylko wzmocnił ich pozycję przedmeczową. Współczynnik domowy Betisu to 7W-3R-5P. Najlepszym strzelcem Realu Betis jest Castro, który zdobył 15 bramek. 9 trafień to dzieło Moliny. W składzie zobaczymy również Rubena Pereza, Antonio Amaya, Angela Lopeza oraz Beñata Etxebarria. Liczę na występ Damiena Perquisa – 14-krotny reprezentant Polski rozegrał 2. połowę meczu z Grenadą, mam nadzieje ze w spotkaniu derbowym również pojawi się na boisku.

Gospodarze nie wystawią do składu Mario oraz Edera Vilarchao. Poza kadrą meczową Sevilli znajdują się Diego Perotti, Piotr Trochowski i Jose Campana. Za kartki w drużynie gości nie zagra również Fernando Navarro.

Przewidywane składy:
Betis: Adrian - Martinez, Amaya, Paulao, Lopez - Canas, Benat, Carlos, Pabon - Casro , Molina
Sevilla: Beto - Moreno, Botia, Fazio, Coke - Medel, Kondogbia, Reyes, Rakitić, Navas – Negredo


Real Betis wie o co gra – perspektywa gry w europejskich pucharach będzie znacznie bardziej realna dzięki 3 punktom. Chęć rewanżu oraz wygrania tego prestiżowego pojedynku również będą działały mobilizująco. Atut własnego boiska to czynnik, który może również wpłynąć na postawę gospodarzy. Aby skupić się tylko i wyłącznie na derbowym pojedynku ekipa Realu Betis zafundowała sobie trzydniowy pobyt w Jerez de la Frontera, gdzie przygotowywała się specjalnie do tego meczu.

Piłkarz Betisu Joel Campbell zapytany o to spotkanie powiedział - &quot;Zawsze chciałem zagrać w tym meczu, widziałem wiele w telewizji na ten temat i bardzo mnie to motywuje. Od kiedy pojawiłem się w mieście, ludzie cały czas mi powtarzają że nie ważne co się stanie, muszę wygrać derby. To gra którą ogląda się na całym świecie, a ja znam wagę tego spotkania&quot;

Myślę, że mobilizacja w drużynie, statystyki, atut własnej publiczności, chęć rewanżu na rywalach – to wszystko złoży się na wygraną Realu Betis Balompié Sewilla.

http://www.youtube.com/watch?v=qIwYm4PsmKc
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - II liga niemiecka - godz. 18.00
Mecz: Union Berlin - Dynamo Drezno
Typ: Union wygra i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.87
Buk: bet365
Witajcie. Dzięki Bogu już piątek, czyli emocji początek ???? Na ten dla wielu piękny dzień, szczególnie ze względu na początek weekendu, wybrałem spotkanie zaplecza Bundesligi, pomiędzy drużyną Union Berlin, a broniącym się przed spadkiem Dynamem z Drezna. Kurs na wygraną gospodarzy w tym meczu jest dość wysoki i wynosi 1.95. Podejrzewam, że jest to spowodowane bardzo ambitną postawą piłkarzy z Drezna, którzy wciąz mają szanse na pozostanie w lidze. Znajdują się 1 pkt. nad strefą barażową, dlatego każdy mecz jest niezwykle ważny. Nie obawiam się raczej woli walki po obu stronach, Union jest drużyną własnego boiska i ich ostatnie mecze zdają się to potwierdzać - na ostatnie 6 pojedynków, tylko jeden remis, pozostałe wygrane, z tego aż 4 z bramkowym overem. Jedyną wątpliwością jest to, czy mając jeszcze szanse na baraże do Bundesligi, ich ambicje idą właśnie w tę stronę. Co do Drezna, zdają sobie sprawę ze swojej sytuacji i ambitnie walczą, w ostatnich dwóch meczach strzelili aż 3 bramki, co rzadko im się zdarzało. Jeśli wierzyć statystykom spotkań obu drużyn, mój typ jest tu właściwie pewniakiem - na ostatnie 7 spotkań w Berlinie tylko raz nie było zwycięstwa Union z bramowym overem. Jeżeli zatem obie drużyny podejdą do tego spotkania z należytym zaangażowaniem, z wolą walki o dobry wynik po stronie Dynamo i chęcią wygrania kolejnego spotkania na swim terenie po stronie Union, będę spokojny o typ. Dla tych, którzy nie wierzą w statystyki polecam typ na zwycięstwo Union Berlin po dobrym kursie 1.95. Powodzenia.
⛔ 100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 1 Division
Spotkanie: Hobro - Viborg
Typ: Viborg
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Danii 25 seria gier na zapleczu ekstraklasy, gdzie gospodarze Hobro podejmą na własnym stadionie Viborg. Zacznijmy od sytuacju w tabeli :
M. Z. R. P. PKT. Bramki. Forma.
3. Viborg 23 11 8 4 41 42-22 Z Z Z R R
8. Hobro 24 6 8 10 26 24-32 P P P Z Z
Jak widzimy nie tylko obecna sytuacja w tabeli, ale i również forma na korzyść gości. Aspiracją gospodarzy na pewno jest zapewnienie sobie utrzymania w lidze. Sprzyjające okoliczności takie jak wycofanie się drużyny FYN znacznie zwiększa szanse. Zostaje jedno spadkowe miejsce na którym jest AB Kopenhaga z dorobkiem 21 punktów. Goście natomiast swoją ostatnią grą udowadniają, że mogą włączyć sie w walkę o awans do ekstraklasy. Na 10 kolejek przed końcem ligi do liderów tracą zaledwie 3 punkty [!].
W tym sezonie padł wynik 2:1 dla Viborgu.
Ogólnie grali ze sobą 9 razy :
4 zwycięstwa Viborg - 4 remisy - 1 zwycięstwo Hobro
4 Spotkanie gdy Hobro gospodarzem :
2 zwycięstwa Viborgu i 2 remisy.
Bukmacherzy lekko zrzucają kursy , prawie u każdego internetowego buka zanotowaliśmy spadek.
Czeski serwis bukmacherski daje 40% Viborgowi z typem x2.
Ja jednak pokuszę się o czystą 2 i kolejne punkty w konkursie ! ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Niort - Angers
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Niort zajmuje 15 miejsce w tabeli bilans bramek 34:38 u siebie 17:14.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,trzy remisy,jedna przegrana.Remis z Monako 1-1,wygrana z GFC Ajaccio 2-1,przegrana z Le Havre 2-1,remis z Lens 0-0,remis z Dijon 1-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 5:5.Mają tylko jeden punkt przewagi nad Le mans które zajmuje 18 miejsce.
Angers zajmuje 4 miejsce w tabeli bilans bramek 46:30 na wyjeździe 21:16.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwa remisy.Wygrana z Nantes 2-0,wygrana z Chateauroux 3-2,remis z Monako 2-2,remis z Dijon 3-3,wygrana z Le Mans 2-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 12:7.Tracą tylko jeden punkt do Guingamp które zajmuje trzecie miejsce,a dwa punkty tracą do Nantes.
Angers ma cel na to spotkanie aby wygrać jeśli myślą o awansie są w znakomitej formie.Liczę na to że dziś Keseru strzeli gola na wagę zwycięstwa.Między sobą zagrali 12 razy gospodarze wygrali 4 razy,4 razy padł remis,goście wygrali 4 razy.Ostatnio grali mecz towarzyski między sobą wygrał niort a w lidze padł remis 0-0.Dziś moim zdaniem angers tego meczu nie przegra jedynie zremisuje a wtedy zwrot stawki .
0 zwrot
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Podaje kolejny typ ponieważ spotkanie MLB które podałem zostało przełożone z powodu opadów deszczu
Dyscyplina:piłka Nożna Dania D2 Wschód
Spotkanie:Hvidovre-Nordvest
Typ: over 2,5 bramki do przerwy
Kurs:4,20
Bukmacher:Sportingbet
Druga dywizja duńska wraca do gry po przerwie zimowej i od razu serwuje ciekawy kurs na mecz Hvidovre z Nordvest.Rozgrywki w drugiej dywizji na wschodzie są w większości bardzo przewidywalne poniewż są 3 drużyny które walczą o awans i reszta ekip która gra po to by grać a przynajmniej tak wygląda tabela po niedokończonej 16 kolejce gdzie 4 ekipa traci do lider czyli gospodarzy już 11pkt mimo rozegrania jednego meczu więcej.Hvidovre jak na lidera przystało legitymuje się świetnymi statystykami,+34 w bramkach,najwięcej strzelonych goli,wygranych meczy i co ważne dla mojej dzisiejszej propozycji najwyższą średnią bramek na mecz który wynosi 4,53.Co także ważne na własnym boisku w 7 meczach gospodarze strzelili 31 goli tracąc 6 i wygrywając 6z7 spotakń.Łatwo można policzyć więc że ich średnia goli u siebie jest nawet lepsza niż ogólna bo wynosi 5,28 bramki na mecz.Warto też dodać w 4 z tych 7 meczu już do przerwy na tablicy wyników suma goli wynosił 3 lub więcej.Dorzućmy do tego statystyki gości na wyjazdach i 21-10 w bramkach przy tylko 8 spotkaniach więc wszystko wskazuje na to że będzie to mecz z bardzo dużą ilością bramek.Uważam że już 3 bramki do przerwy to bardzo prawdopodobny scenariusz ze względu na styl gry gospodarzy jak i gości.Kurs według mnie jest znacznie przeszacowany więc wart spróbować.Polecam
✅ 320
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Widzew
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Widzew na moje oko ugra max. remis. Nie wydaje mi się, by zespół który traktuje tę rundę testowo miał nagle zacząć wygrywać. Ich ostatni wyjazd na Górnik to trochę była kpina z kibiców. Mroczkowski nieźle zamieszał składem. Nie wiem czy teraz też zamiesza, ale nawet jeśli nie - to Widzew będzie odczuwał skutki jego poprzednich decyzji w takich meczach jak ten. Zespołowi brakuje prawdziwej motywacji i sygnał idzie od trenera. Każdy motywowany jest raczej grą pod siebie niż dla drużyny. Zwycięstwo z Polonią - ok fajne, ale w moich oczach nie przekreśla tego co Widzew grął w pozostałych meczach rundy. A dobrą piłkę prezentowal przez 20, 30 minut w każdym meczu. Reszta to chaos. Szczególnie w drugich połowach. Jeśli dodamy do tego mecz na dużym boisku w Szczecinie, gdzie Pogoń bedzie mocno zmobilizowana to może być dla Widzewa ciężko. Ostatnio Pogoń dobrze wyglądała z Jagiellonią pomimo porażki. Mają atut własnego boiska i powinni zacząć z niego korzystac. Wraca Pietruszka i Frączak, obaj od ofensywnej strony wzmocnią zespół.
- zwrot
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Jupiler League
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Sparta po serii 4 meczów bez wygranej wreszcie zgarnęła 3 oczka po wyjazdowym zwycięstwie z Dortrecht. Dzisiaj pora na wygraną u siebie. Rywal dość słaby, więc szansa na komplet punktów duża.
Ostatnie dwie porażki klubu z Rotterdamu na własnym boisku sprawiły, że obchody rocznicy klubu nie były zbyt wesołe. Kibicom na pewno nie spodoba się fakt trzeciej porażki z rzędu na własnych śmieciach. Dzisiaj mecz jest obowiązkowo do wygrania. Kursy pikują w dół. Unibet trzyma jeszcze ciekawy kurs. A np Betclic ma już tylko 1,48 na to zdarzenie.
Fortuna jest obecnie na 7 miejscu, ale mecze wyjazdowe nie są ich domeną. Bilans 4-2-7 może nie wygląda jakoś tragicznie, ale np ostatnia wygrana poza domem miała miejsce z Eindhoven, czyli czerwoną latarnią ligi. H2H korzystne dla gospodarzy. Wydaje mi się, że po serii słabszych wyników Sparta wróci do wygrywania.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Freiburg vs Hannover
Typ: under 2,5
Kurs: 1,9
Bukmaher: bet365
ANALIZA, Witam, zaczynamy nowy weekend i nową kolejkę w ligach europejskich. dzisiaj wg mało ciekawe spotkanie dla fanów bundesligi (mało ciekawe bo podejrzewam, że będzie ubogie w bramki). Gospodarze tego spotkania gdy by dzisiaj kończyła się liga brali by udział w eliminacjach LE, ale do tego jeszcze jest 6 tygodni, po drobnym sukcesie w tych rozgrywkach Hannover też pewnie by chciał w przyszłym sezonie się tam znaleźć ale dzisiaj postawi sobie za cel nie przegranie meczu a zdobywanie puntów bardzo dobrze im wychodzi na własnym obiekcie. Dzisiaj skupią się na utrzymaniu &quot;0&quot; z tyłu a gdy nadarzy się okazja to skontrują, ale nie spodziewałbym się jakiś zabujczych kontr, bo gospodarze też uważnie do tego meczu przystąpią, bo oni również będą się skupiali na nie przegraniu meczu a punkty będą starali się zdobywać z drużynami niższwego pokroju niż 96. Ostatnie mecze pokazują, że te 2 drużyny nie zawsze są bramlstrzelnei niskie wyniki też padają, tak też będzie tym razem. odważniejsze propozycje do zagrania to Freiburg nie strzeli gola, albo under 1,5, czy nawet 0,5, czyli po prosti 0-0. POWODZENIA
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, Erste Liga
Spotkanie: FC Lustenau - SV Scholz Grödig
Typ: 2 (Hp 2:0)
Kurs: 6.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze w olbrzymich tarapatach, czego, co może wprowadzać w błąd, nie odzwierciedla miejsce w tabeli ligowej, te problemy wynikają z sytuacji kierowniczo-finansowej klubu, dość solidnego klubu, z ponad stuletnią tradycją. Na 99,99% zagrają w niższej lidze jako klub amatorski, decyzje zarządu i działaczy są jednoznaczne. Rozpoczął się proces wycofywania z rozgrywek obecnej ligi. Na piłkarzy działa to ponoć bardzo motywująco, ale osobiście nie chce mi się wierzyć, że cokolwiek w dzisiejszym spotkaniu mogą ugrać. Trener twierdzi, że zawodnicy chcą pokazać się z jak najlepszej strony, aby znaleźć miejsca w ewentualnych, przyszłych klubach. Ale czy same chęci wystarczą? Dziś wieczorem, dodatkowo zagrają bez swojego &quot;koła zamachowego&quot;, jakim jest Aydogdu. Został ukarany kolejną żółtą kartką i nie zagra w dzisiejszym meczu. To bardzo poważna absencja dla i tak już zbyt zdesperowanego składu.
A goście? Są na najlepszej drodze do awansu, dobra forma, wygrywają wiekszość spotkań. Aktualnie liderują tabeli, jedyny poważny rywal A. Lustenau gra dziś na wyjeździe z solidnym, szczególnie ostatnio, Kapfenbergiem i pewnie straci punkty. Jest to okazja, aby punktowo się umocnić. Przyjezdni w kapitalnej dyspozycji, bez problemów kadrowych, łatwo powinni zwyciężyć ekipę gospodarzy. Spodziewam się wysokiej wygranej SV Scholz Grodig.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Euroliga
Spotkanie: CSKA Moskwa - Caja Laboral
Typ: Milos Teodosic over 14,5 pkt
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza:
Milos Teodosic ( CSKA) over 13,5 pkt 1,85 toto-mix
Miłosz ostatnio w dobrej formie. Często pokonuje tą nie wysoką linie jak na niego 13 punktów. W ostatnich 3 meczach rzucał 9 pkt z Panatą na wyjeździe 17 pkt z realem u siebie i w 1 meczu PO przeciwko Caja Laboral 17 pkt. Teodosic rzucił pierwsze 4 punkty dla CSKA w 1 meczu , łącznie 8 punktów w 1 kwarcie i już można było być prawie pewnym wejścia lini. Ostatecznie skończylo sie na 17 punktach. Milosz gra średnio ponad 30 min w każdym ważnym meczu , nie łapie głupich fauli i nie schodzi przed czasem co daje dużą szanse że narzuca troche trójek co jest jego główną bronią ofensywną. Oprócz świetnej skuteczności za 3 , Milosz rzuca osobiste z bardzo dużą skutecznoscia jak i z pół dystansu. Reasumując , dzisiejszy przeciwnik Caja Laboral który ewidentnie nie ma szans w tym pojedynku przeciwko CSKA , powinien znów być wysoki wynik i pewne zwycięstwo Rusków do czego przyczyni sie w dużej części Milosz Teodosic.
⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Typ: Pogoń Szczecin HC ( 0-1,5 ) 1
Kurs:5,50
Buk: Bet365
Analiza...!
Witam wszystkich fanów naszej Ekstraklasy. Długo zastanawiałem się nad wyborem typu na dzisiejszy dzień i w końcu wybrałem mecz portowców z Widzewem.
Gospodarze ze Szczecina z jednym punktem i z jedną bramką na wiosnę - śmiało można to nazwać niespodzianką. Ale moim zdaniem trzeba też na to spojrzeć z innej strony, poniewż Pogoń nie grała z jakimiś kopciuszkami tylko z troszeczke
lepszymi drużynami od siebie. Patrząc na skład gospodarzy należy jednak patrzeć z optymizmem na dzisiejsze spotkanie. Oto ich skład na dzisiejsze spotkanie:
Meczowa osiemnastka Pogoni na mecz z Widzewem Łódź:
Bramkarze: 12 Dusan Pernis, 84 Radosław Janukiewicz.
Obrońcy: 3 Maciej Dąbrowski, 6 Przemysław Pietruszka, 9 Adam Frączczak, 25 Sebastian Rudol
28 Mateusz Lewandowski, 44 Hernani da Rosa.
Pomocnicy: 5 Edi Andradina, 11 Robert Kolendowicz, 13 Takuya Murayama, 14 Wojciech Golla, 16 Adrian Budka, 17 Maksymilian Rogalski, 18 Radosław Wiśniewski, 20 Bartosz Ława.
Napastnicy: 10 Donald Djousse, 29 Norbert Neumann.
Zaś Widzew? taka rewelacja z nich? Myślę, że raczej nie bo sami nie są dużo lepsi od Pogoni. Na wiosnę zdobyli 5 pktów i 5 bramek - z czego 3pkt i 3gole w ostatnim meczu z Polonią u siebie.
Na jesień Pogoń wygrała na wyjezdzie z Łodzianami aż 3-1 i myślę, że dzisiaj przełąmią się w koncu, bo jak nie z Widzewem to z kim?!?! Pozdroo i powodzonka!
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Ja bym tych bramek taki pewny nie był. W ostatnich latach bramki się sypały, ale na Pizjuan. Dzisiejsze derby mogą być trochę podobne do tych z Madrytu pomiędzy Getafe i Atletico. Po raz kolejny może być tak, że ten kto strzeli pierwszy bramkę - wygra.

Sevilla nie zagra po raz kolejny z takim nastawieniem jak u siebie. Wiadomo, ściany jednak dużo dają. Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że głównym źródłem bramek dla drużyny Betisu są kontry i jestem pewny, że Emery o tym wie. To nie jest II liga polska, że trenerzy nie analizują przeciwników.

Sevilla tylko w teorii będzie grała na wyjeździe, a pamiętajmy, że to są derby i moim zdaniem nie ma co analizować za bardzo wyników Betisu u siebie, a Sevilli na wyjeździe.

Ekipa z zielonej części Sewilli nie gromi. Zwycięstwa są raczej minimalne, bo zespół często nastawia się na jedną okazję w meczu. Granadę szybko rozmontowali, a później tylko dobijali z kontry i skończyło się takim wynikiem. Jeśli Sevilla nie wyjdzie wysoko i nie postawi wszystkiego na jedną kartę to jestem przekonany, że gospodarze tu sobie nie postrzelają.

Od jakiegoś czasu postanowiłem, że underów w ogóle nie będę typował, ale tu wychodzi mi jak byk. Sevilla się nie otworzy, a Betis w pozycyjnym za wiele nie zdziała. Emery jeszcze za czasów pracy w Valencii robił dobrą robotę i drużyna traciła mało bramek, a z zawodników wyciskane było maksimum.

Mówią, że najlepszą obroną jest atak, ale w starciu z Betisem to właśnie zamknięcie się na własnej połowie i pokonanie ich własną bronią może być kluczem do sukcesu.

Czas również gra z Sevillą, bo Betis w okolicach 70. minuty siada kondycyjnie i może być to wina złego przygotowania pod względem kondycyjnym. Zauważyłem to już wielokrotnie.

Robię wyjątek i gram under.

Polecam również:
Z kartek moją uwagę zwróciło dwóch zawodników. Wolę pograć indywidualnie niż bawić się w czerwoną kartkę po śmiesznym kursie. Uwaga jak zwykle wędruje gdzieś w szeregi obronne i dlatego upatrzyłem sobie po jednym defensywnym pomocniku z obu ekip.

W drużynie Sevilli wysoko stoi kartka młodego Kondogbii. Lubi się kiwać, robi to dobrze, ale potrafią ponieść go emocje, jeśli rywal nieprzepisowo odbierze piłkę, a sędzia tego nie zauważy zirytowany sadzi soczystą kosę.

Kondogbia kartka 2,75 Unibet

Po drugiej stronie biorę Benata. Jeden z &quot;najlepszych&quot; zawodników w Europie jeśli chodzi o zbieranie żółtych kartek. Dużo zbiera, często pauzuje. Dla drużyny jest ważny w defensywie, ale również w rozgrywaniu. W momencie gdy trzeba wracać i gonić za kontrą często łapie za koszulkę, a że dziś Sevilla może ugryźć z kontry to typ jest prawdopodobny. Ostatnio w derbach nie dostał to dziś dostanie :wink:

Benat kartka 1,95 Unibet
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Koszykówka, Tauron Basket Liga
12.04.2013 19:00
Asseco - Stelmet
Typ: AH(5:0) 2
Kurs: 1.78
Pinnacle
Jak wiadomo Asseco z ogromnymi problemami, zaledwie ośmiu zawodników go grania. Ta wąska rotacja w drużynie sprawia, że łatwo ją zmęczyć, dowody tego mieliśmy w dwóch ostatnich spotkaniach przegranych z Czarnymi i Turowem odpowiednio 53:90 i 61:88. Zastąpienie Koszarka i Hrycaniuka jest niemożliwe i w każdym kolejnym meczu słabość tego zespołu jest coraz bardziej obnażana. Dziś mają bardzo ciężkiego rywala Stelmet Zielona Góra, oprócz Turowa wydaje się główny faworyt w walce o złoto. Kursy na gości nieco wzrosły z powodu prawdopodobnego braku w ich szeregach zawieszonego Hodge&#39;a (Stelmet odwołał się od tej kary, wniosek ma być rozpatrzony jeszcze przed meczem), ale pomimo tej absencji goście są zdecydowanymi faworytami. Po prostu dziś więcej grać będzie Koszarek, powinni dziś minimum dziesięcioma punktami pokonać Asseco.
✅ 78
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna,ANGLIA: League Two
Spotkanie:Accrington-Morecambe
Typ:1
Kurs:2.52
Godz:20:45
Buk:pinnacle Sports
Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek spotykają się ze sobą Accrington (20 miejsce w tabeli 12-12-19 48pkt) z Morecambe (15 miejsce 14-13-16 55pkt).Myślę ,że bardziej zmotywowaną drużyną w tym meczu sa gospodarze mający tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową a pewnymi utrzymania gośćmi.Po za tym gospodarze są ostatnio w niezłej formie w kolejkach zdobyli 8 pkt (2-2-1 9:5) a goście tylko 5 (1-2-2 4:6).Accrington u siebie wygrał ostatnie 2 mecze ,a goście w osttnich 4 meczach na wyjeżdzie zdobyli tylko 1 punkt.W pierwszym meczu tych drużyn w Morecambe padł remis 0-0 ,i myślę ,że dzisiaj gospodarze u siebie przechylą szalę na swoją korzyść i wygrają co najmniej 1 bramką
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia
Data i godzina: 12.04.2013r. 21.00
Spotkanie: Shamrock vs Bray
Typ: Shamrock -1 (asian handicap)
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Ósma kolejka irlandzkiej piłki nożnej. Stawiałem na Shamrock tydzień temu i zawiodłem się, bo tylko zremisowali z Droghedą na własnym stadionie. Kibice oczekują od gospodarzy zwycięstwa. Shamrock nie spełnia dotychczasowych oczekiwań. Wprawdzie nie przegrali jeszcze ani razu, ale tylko jedno zwycięstwo i same remisy. Dwie drużyny już uciekły w tabeli na kilka punktów. Shamrock dobrze czuje się na własnym boisku, a przede wszystkim strzela tutaj gole. Gorzej z dyspozycją strzelecką na wyjazdach. Sądzę, że dzisiaj z ekipą jak Bray gospodarze powinni wysoko wygrać. Przyjezdni dotychczas zagrali tylko sześć meczy, z czego zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki. Zaledwie cztery strzelone bramki i aż dziesięć straconych. Bray w ostatnich dwóch meczach nie strzelił nawet bramki. Na tle Droghedy wypadli średnio na początku sezonu, a biorąc pod uwagę fakt, że Shamrock to drużyna kompletniejsza, to sądzę, że dzisiaj powinno być co najmniej 2-0 dla gospodarzy. W przypadku zwycięstwa jedną bramką faworyta dzisiejszej potyczki, co najwyżej dostanę zwrot. Jednak liczę na wysokie zwycięstwo dzisiaj Shamrock. Kursy od kiedy pojawiły się u bukmacherów stale spadają.
http://forum.bukmacherskie.com/f342/irlandia-premier-division-2013-a-88177.html#post3527631
✅ 58
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom