>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.03.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hesperange - Ettelbruck
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Analiza: ok wracamy nie poddajemy się 💪 Coś mi się widzą spore baty dla gości. Gra lider z czerwoną latarnią mało tego istnieje szansa na odskoczenie od wicelidera bo jest to mecz zaległy. Goście 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca patrząc na ostatnie wyniki czy to bezpośrednie czy zwykłe to ja tutaj nie widzę innego wyniku jak srogie baty nie ma innej opcji i nie ma się co tutaj rozpisywać 😀

60
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +813
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna/Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia - Stal
Typ: Legia i powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Stal Mielec zalicza fatalna serie w tej rundzie. Nie wygrali jeszcze żadnego spotkania, a swoje mecze przeplatają remisami i porażkami. Coś pękło w ekipie gości i tak naprawdę dobrze, że jesienią zdobyli sporo punktów bo teraz byli by gdzieś na dnie tabeli. Chociaż gdy na nią spojrzymy to i tak Stal mimo, że zajmuje 10. miejsce w tabeli to ma zaledwie cztery punkty przewagi nad strefa spadkową.
Legia musi cały czas dotrzymywać kroku liderowi tabeli. Jednak w moim odczuciu sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Legia bez Josue, które pauzuje za czerwona kartkę w spotkaniu z Górnikiem. Ale to żadne problem, bowiem kadra Legii jest na tyle szeroka i dobre, że Josue da się spokojnie zastąpić. Dla Legii jest to mecz w którym może postrzelać trochę goli i na to tez liczę.
Tu powinno być spotkanie do jednej bramki. Na dzień dzisiejszy Stal niema argumentów żeby rywalizować z Legią, choć gdy spojrzymy na poprzedni sezon to dwa razy udało im się z Legia wygrać, ale wtedy to Legia była w beznadziejnej formie i miała kiepski sezon.

77
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +784
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria 2 Liga
Godzina: 10:30
Spotkanie: Admira Wacker - Rapid II
Typ: Rapid II
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Zaryzykuję opcję wygranej gości w tym starciu z racji aktualnej formy obydwu ekip. Licząc mecze rundy jesiennej Admira przegrała 5 spotkań z rzędu w tym dwa wiosenne. Zupełnie odwrotnie rzecz tyczy się przyjezdnych którzy nie przegrali w lidze od 5 kolejek, wygrali dwa wiosenne mecze a biorąc pod uwagę sparingi przedsezonowe zwyciężyli we wszystkich 5 spotkaniach w tym roku.

Obydwie drużyny dzieli dwie lokaty i 2 punkty w tabeli. Admira na 12, Rapid na 10 miejscu . Dla obydwu celem w tym sezonie będzie utrzymanie w lidze . Rapid II ze względów oczywistych nie może awansować z racji gry pierwszego zespołu w najwyższej lidze , Admira patrząc na stratę do czołówki też raczej nie włączy się do walki o awans.

Generalnie sądzę że idąc za ciosem przyjezdni wywiozą 3 pkt . Mają na pewno szersze zaplecze kadrowe i choć pierwszy zespół rozgrywa dzisiaj swoje spotkanie o godz. 17 to i tak uważam że ma druga drużyna więcej opcji personalnych a przede wszystkim jest w niezłej i lepszej formie od rywala. Jesienią Rapid II jako gospodarz pokonał Admire 2:1.
Spodziewam się takiego samego wyniku dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania - Liga ACB
Godzina:12:30
Spotkanie: Real Madryt - Bilbao
Typ: Real Madryt powyżej 91.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Real Madryt który ma u siebie bilans 9-1 i jedyną porażkę jakiej zaznali była ona z Barceloną, grają dzisiaj z Bilbao.
Nie widzę powodu dla którego Bilbao miałoby tutaj wygrać,Real ma kilkukrotnie wiekszy budżet i zawodników lepszych o conajmniej dwie klasy,moim zakładem jednak jest ich liczba punktów. Real średnio notuje 91 punktu na mecz w meczach u siebie,ta wysoka średnia została głównie w meczach z drużynami takimi jak Bilbao,Gran Canaria która jest dosyć dobrą drużyną wyjechała z Madrytu z bagażem 105 punktów,Teneryfa straciła "tylko" 88.
Wiadomo że czasem zdarzają się mecze gdzie rzuca się mniej ale Real rzuca we wszystkich meczach ligi ACB średnio 88 punktów,mieli tylko dwa mecze poniżej 80 punktów,wygrany z Valencią i porażkę z Barceloną.
Dzisiaj 92 punkty uważam za dużo pewniejsze niż kurs na to wskazuje

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Skoki - Oslo 2 konkurs
Godzina: 16:30
Spotkanie: Miejsce Graneruda
Typ: Granerud wygra konkurs
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mało czasu na analizę bo o 11:15 kwalifikacje i już nie będzie można tego pograć . Dawno nie grałem skoków, ale obok tego kursu obojętnie przejść nie mogę.
Zacznę od tego, że nie lubię Graneruda, denerwuje mnie delikatnie rzecz ujmując, ale już dawno nie widziałem tak dużego kursu na jego zwycięstwo i widzę tu value.
Wczorajsze zawody były loteryjne, dziś warunki mają być równiejsze. Lanisek i Geiger mieli wczoraj farta do warunków i odrzucam ich dzisiaj z walki o zwycięstwo. Dobry jest tutaj w Oslo Forfang i nie wykluczam go na podium, ale na zwycięstwo raczej go nie stać . Czyli po odrzuceniu tych 3 zawodników zostaje jeszcze : Kubacki, Kraft, Wellinger i Kobayashi.
Wellinger trochę ostatnio z tonu spuścił i nie widzę jego zwycięstwa, Kobayashi też mnie nie przekonuje. Uważam że dzisiejsze podium to będzie Granerud, Kraft i Kubacki/Forfang w takiej właśnie kolejności.
Norweg skacze u siebie i myślę, że ma parcie na zwycięstwo w całym cyklu Raw Air. Ma stratę po wczorajszym konkursie i kwalifikacjach i w tym konkursie zrobi wszystko żeby wygrać . Nie zdziwię się też, jak sędziowie mu w tym pomogą dając zawyżone noty czy jak zmienia mu się punkty za wiatr dziwnym trafem. Kraft jest mocny, Kubacki też, ale po tak dużym kursie zaryzykuję mimo wszystko na to, że Norweg wygra na własnej ziemi. Wczoraj było widać u niego niedosyt, liczę dzisiaj na to że sportowa złość zadziała tu na niego motywująco i wygra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 12:40
Spotkanie : ŁKS Łódż : Stal Rzeszów
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.31
Bukmacher : Fortuna

Nie szedłem wczoraj za głosem serca bo chciałem czerwień i okazało się że była a wracając do ilości żółtych dla Tyszan to ta sytuacja z karnym i faulem Nedica to liczyłem że dostanie drugie żółtko ale nie wyszło mówi się trudno , dziś w meczu ŁKS-u liczę na czerwoną , ŁKS trochę kuleje na ostatnie 5 kolejek 3-1-1 sprawia że stracili pozycję nr 1 ale mogą znowu powróć bo mają ten mecz przed sobą , ŁKS pomimo że wygrywał swoje mecze i to nie kiedy zdecydowanie np z Chrobrym u siebie 5:2 i do przerwy już 3:0 to chłopaki złapali 3 żółtka ale nie to mnie pokusiło na czerwień a sędzia którym dziś jest pan Tomek Wajda , w tym sezonie 7 meczy i 32 żółtka bez czerwieni , poprzedni sezon 8 meczy i 4 czerwone w tym w meczu ŁKS-u z Sandecją ale dla mnie kusząca jest inna statystyka , pan Tomek sędziował do tej pory 12 meczy z udziałem ŁKS-u i w tych meczach pokazał 7 czerwonych kartek z czego 3 dla LKS-u w tym 1 bezpośrednia , Stal także ma o co walczyć w tym spotkaniu bo chłopaki tracą do miejsca barażowego 5 oczek i dziś walki u nich nie zabraknie , Stal w pierwszym meczu u siebie wygrała 1:0 a w meczu aż 7 karteczek z czego 5 dla Stali i w sumie 32 faule czyli sporo , trzymam kciuki za pana Tomasza i jego pierwszą czerwoną w tym sezonie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +237
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Angers SCO - Toulouse FC
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230312_112554.jpg
Angers to również najgorzej grający zespół u siebie z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 2 remisy i 10 porażek i tracac najwięcej bramek (28 goli straconych). Drużyna z Tuluzy z kolei na wyjazdzch do tej pory zanotowała 3 zwycięstwa, 1 temis i 8 porażek. Goście też jakoś rewelacyjnie nie grają ale mentalnie ten zespół jest przynajmniej o poziom wyżej od swego rywala. Nie wiem co by się musiało stać żeby drużyną Angers wstrząsnąć na tyle aby zaczli wygrywać. Ta drużyna w lidze ostatni raz wygrała 18 września tamtego roku na wyjeździe z Niceą 2-1 ! Mentalnie ten zespół jest rozbity i tam już chyba nie ma wiary w nic. Przy tych kursach no grzechem jest nie sprobować pograć na gości tym bardziej, że dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Angers:
bramkarz Zinga (bez występu w tym sezonie), obrońcy Chetti (6 występów w tym sezonie) i Ghoulam (4 występy w tym sezonie), pomocnik Bentaleb (22 występy w tym sezonie, 3 gole na końcie, najlepszyvstrzelec w drużynie) i napastnicy Diony (8 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie) i Eneme-Ella (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Tuluzie:
napastnik Healey (3 występy w tym sezonie, 1 gol na końcie)

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +934
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Resovia Rzeszów - Odra Opole
Typ : X2
Kurs : 1.60
Bukmacher :
Fortuna

Witam, mamy dziś niedzielę 12 marca. Mój kolejny typ pochodzi z 1 Ligi Polskiej. Dziś w tych rozgrywkach 3 spotkania, ŁKS Łódź zagra ze Stalą Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec ze Skrą Częstochowa oraz na koniec Resovia Rzeszów podejmie Odrę Opolę , i właśnie tego ostatniego spotkania dotyczy moja analiza. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18, a moim typem jest remis lub wygrana gości. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze z Rzeszowa zajmują 15 miejsce i mają w dorobku 21 punktów, Resovia wygrała tylko 4 mecze w 22 kolejkach , ale zanotowała aż 9 remisów . Pozostałe 9 spotkań kończyło się porażkami . Bilans bramkowy niekorzystny , 22:37. Odra Opole jest pozycję wyżej, na 14 lokacie. Mają jeden punkcik więcej , wygrała 6 spotkań, 4 razy padł remis i aż 12 porażek . Ważna jest dla mnie jednak forma na wiosnę . Resovia w 4 wiosennych kolejkach zdobyła 4 punkty , pokonała słabą dla mnie Łęczną 1:0 oraz zremisowała 1:1 z Sandecją w Nowym Sączu, natomiast mecze z Wisłą i Arką przegrała wyraźne 0:2 i 0:4 . Odra na wiosnę wydaje się być w dobrej dyspozycji , zdobyli 7 punktów, pokonali po 2:0 Sandecję i Zagłębie Sosnowiec, zremisowali z Podbeskidziem na wyjeździe , oraz ulegli mocnej Wiśle Kraków tylko 1:2 . Myślę , że Odra dziś zdobędzie jakieś punkty, typuję X2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina 15:00
Spotkanie : Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ : Lech poniżej 1,5 gola
Kurs : 1.43
Bukmacher : Fortuna


Piast Gliwice może imponować jeśli chodzi o grę defensywną. W ostatnich 13 spotkaniach ( wszystkie pod wodzą trenera Vukovica ) tracili w każdym z tych meczów maksymalnie 1 bramkę. Nawet w meczach z Legią czy Rakowem, bramki dla tych klubów padały przy przynajmniej odrobinie szczęścia lub też pecha Piasta.

Lech jest na fali, jednak ja liczę że dzisiaj zagrają na pół gwizdka ze względu na rewanż w Djurgarden już w przyszłym tygodniu. Liczę, że trener wystawi przynajmniej kilku rezerwowych graczy bo lke jest dla lecha priorytetowa.

Spodziewam się dzisiaj, że Piast zagrał niskim pressingiem czekając na kontry. To powinno zmniejszyć szansę lecha na strzelenie gradu goli.

43
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +598
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Verona - Monza
Typ: Verona
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Niesamowicie ważne spotkanie dla gospodarzy, znajdujących się w strefie spadkowej. Goście na bezpiecznej pozycji, w środku tabeli bez nadzieji na europejskie puchary ale też bezpieczni od strefy spadkowej. Verona dziś z atutem swojego stadionu oraz znający swoją pozycję w tabeli zagrają na 110%. Dobry rywal to ogrania, beniaminek dla ktoergo ten mecz do najważniejszych nie należy. Jeśli dziś Verona wygra będzie miała dokładnie 3pkt do Spezi która w strefie spadkowej już się nie znajduje. Myślę że z trzech możliwości co dziś może się wydarzyć, zeycistwo gospodarzy oceniam jako najbardziej możliwe, kurs bardzo ciekawy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Indian Wells
Godzina: 22.00+
Spotkanie: Tiafoe - Kubler
Typ: Kubler
Kurs: 4,00
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Kubler nie wygląda wcale tak bardzo na straconej pozycji, jak przedstawiają to kursy. Do zera z Baezem w Australian Open, ugranie seta przeciwko Augerowi-Aliassime w Dausze czy ostatnie pogonienie Dimitrova w Indian Wells sugerują, że ten chłopak ma coś teraz do powiedzenia i bardzo możliwe, że pokaże nam to i tym razem. Tiafoe można powiedzieć, że po AO odpoczywał sobie i czekał na IW. Szybka rozprawa z Gironem dobrze o nim świadczy tenisowo, jednak ja upatruję szans w tym spotkaniu u Kublera, który jest w gazie i może te przygotowania Tiafoe pod ten turniej zniweczyć. Dziękuję i pozdrawiam!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Indian Wells
godzina 19.00
spotkanie Cameron Norie - Taro Daniel
Typ Taro Daniel i over 20.5 gema
kurs 5.8
forbet
Analiza:
Tutaj zdecydowanym faworytem anglik przynajmniej według bukmaherów kursy 1.22 - 4,20 i hm kurs na japończyka spory.
W rankingu ATP dzieli ich 91 pozycji Cameron 12 a Taro 103 ale jak wiadomo rankingi nie grają.
Norie najwyraźniej w formie ostatnio zaliczył 3 finały a Aucland z Gasquetem który przegrał , następnie trzecia runda AO gdzie nieoczekiwanie uległ z Lehecką ,Potem dwa turnieje na Ckeyu w których w obu zaliczył finał i w obu grał z Alcarazem w Buenos przegrał w dwóch setach a w Rio nieoczekiwanie wygrał i pokonł Carlosa 2:1 też dosyc nioczekiwanie odwracając mecz od stanu 1:0 dla Hiszpana.Norie w życiowej formie !!!Jest tu faworytem bez dwóch zdań.

Taro - to imię Daniel to Nazwisko to trochę orginalna postać.Też ostatnio jest znowu w wyśmienitej formie , Zaliczył finał w Moterey
gdzie uległ De Minaurowi ale pokonał między innymi Wolfa i w pólfinale Ruda czwartą rakietę świata , z ciekawszych rzeczy na AO 2022 wywalił Murraya .Taro Daniel grać potrafi i hard to jego najmocniejsza nawierzchnia Tutaj w Indian Wells przebrnoł przez kawalifikacje gdzie odwalił między innymi Popiryna a w pierwszej rundzie pogonił Berrettiniego '(nawiasem mówiąc nie po raz pierwszy)))

Jest jeszcze wisienka na Torcie a mianowicie h2h w którym 2 mecze i oba wygrał Taro!!!
Co prawda sosyc odległe te mecze Maui na Hawajach 2017 2:0 Taro
I Indian Wells 2018 2:1 Taro 6:3 1:6 6: 1 chyba jeszcze warto dodać że wtedy 5 lat temu Taro Daniel w kolejnej rundzie odwalił Djokovica
a w następnej przegrał z argentyńczykiem Leonardo Mayerem ( choć to też nie ułomek nie dał żadnych szans Janowiczowi ani na Garossie ani w Sydnej o ile pamietam)
Taro tu w Indian Wrlla zagrał już 4 mecze Norie tylko jeden a 9 kolejnych grał na cleyu i pokonanie Alcaraza w Rio robi wrażenie jest tytaj faworytem i pewnie poprawi dzisiaj tę statystykę H2H al 4.2 -4.5 to fajna obcja na to że nie !!!
Nie wydaje mi się żeby miało być do jednej bramki , w dodatku Tajbrek jeszcze między nimi nie padł a to kolejny mały argumęt za overem gemowym.
Owszem Anglik sporym faworytem ale szanse Japończyka ocenił bym sporo wyzej niż wzkazują na to kursy .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia - Stal
Typ: Legia wygra + BTTS - NIE
Kurs: 2,40
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Moje typy w tym miesiącu to jakaś katastrofa, ale no cóż, raz się przegrywa, a raz się też przegrywa ;) Przechodząc do meczu, Legia jest tu wyraźnym faworytem. Legioniści nie przegrali jeszcze żadnego meczu w tym sezonie na Łazienkowskiej. Co prawda nie zagra dziś Josue, który pauzuje za kartki, ale myślę, że nic to nie zmieni. Jeśli spojrzymy w statystyki, to Legia ma problem z zachowaniem czystego konta u siebie. Czemu więc obstawiam, że Stal nie strzeli gola? Stal w zimowym okienku sprzedała swojego najlepszego napastnika i w ogóle, w mojej opinii, ich najlepszego piłkarza - Saida Hamulica, który przeszedł do Toulouse. Od tej pory Stal w 6 meczach ligowych zdobyła zaledwie jedną bramkę! Przegrali 4 spotkania, a dwa zremisowali 0-0. Gra w drużynie gości nieźle się posypała po tym transferze. Legia za to jest w dobrej formie, dobrze pokazuje się ostatnio Tomas Pekhart, który zdobył zwycięską bramkę z Górnikiem na wyjeździe. Nie wierzę w tym meczu w niespodziankę i sądzę, że Legia przed własną publicznością odniesie pewne zwycięstwo.

140
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +629
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: PAŁAC BYDGOSZCZ - MKS KALISZ
Typ: KALISZ HANDICAP -1,5 SETA
Kurs: 2,15
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

W TauronLidze gram przeciwko ekipie z Bydgoszczy. Nie ma co ukrywać, zespół z Kalisza ma dużo większy potencjał. W tej chwili MKS zajmuje wysokie 5. miejsce. Liderkami zespołu są Rasińska i Drużkowska. Pałac natomiast po odejściu Gałkowskiej do Włoch nie ma takiej liderki. Już wiele zespołów obnażyło słabości Pałacu, choć ostatnio bydgoszczanki wygrały dwa mecze z rzedu. Dużo większa siła rażenia jest po stronie przyjezdnych. W pierwszym meczu kaliszanki wygrały 3:1. Dziś powinno być podobnie.

115
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1140
M 33,3K

marcinmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona
Typ: Barcelona powyżej 3,5 rzutów rożnych, Bilbao powyżej 1,5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
25 kolejka hiszpańskiej LALiga to dzisiaj na koniec pojedynek Athletic Bilbao i liderującej FC Barcelony, pojedynki obu zespołów zawsze są emocjonujące i przynoszą sporo bramek, dzisiaj do składu powraca Robert Lewandowski, który ostatnio nie zachwycał ale kilkanaście dni odpoczynku powinien pomóc, Barcelona musi w każdym spotkaniu grać na 100% bo Real Madryt jest cał czas za plecami, ostatnie mecze bezpośrednie to 3 wygrane Barcelony po 4:0 i 2 remisy, dzisiaj proponuję kurs z Superbetu Barcelona wykona powyżej 3,5 rzutów rożnych i Bilbao otrzyma powyżej 1,5 kartki,

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia - Stal
Typ: Maik Nawrocki żółta kartka
Kurs: 5,00
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W dzisiejszym meczu ze Stalą zagrożeni będą Maik Nawrocki, Lindsay Rose oraz Rafał Augustyniak, którzy uzbierali po 3 żółte kartki. Kolejne takie napomnienie oznacza pauzę w następnym spotkaniu ligowym, z Radomiakiem w Radomiu.
BILANS ŻÓŁTYCH KARTEK PIŁKARZY LEGII :
10 – Artur Jędrzejczyk
8 – Filip Mladenović (dziś wraca do gry),
Josue ( dziś pauzuje)
5 – Bartosz Slisz
4 – Bartosz Kapustka (pauzował)
3 – Lindsay Rose, Maik Nawrocki, Rafał Augustyniak.
Na rozkładzie warszawiaków : Stal, Radomiak, Raków, Miedź, Lech ,więc jest szansa że Nawrocki załapie się dzisiaj na żółtko i z czystą głową będzie mógł przygotowywać się do najważniejszych starć z Rakowem i Lechem. Kolejna ewentualna pauza dopiero po ósmym żółtku.
Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Godzina: ok. 23:00
Spotkanie: Gauff - Noskova
Typ: Noskova +4,5 asa (ha)
Kurs: 1,76
Bukmacher: fortuna

Analiza:

1/16 turnieju w Indian Wells pomiędzy amerykanką Gauff, a Czeszką Noskovą. Dość wysoki według mnie jest ten handicap na asy w tym pojedynku. Amerykanka nie słynie z potężnego serwisu i dużej ilości asów tak jak Sabalenka czy Rybakina, które dzięki podaniu w każdym meczu potrafią zapewnić sobie kilka darmowych punktów. Obie Panie rocznik 2004, przyszłość kobiecego tenisa. Z większymi sukcesami amerykanka, Czeszka od zeszłego sezonu zaczyna zaznaczać swoją pozycje w głównej drabince turnieju. Trzy centymetry wyższa Linda, ale nie sądzę by miało to większe znaczenie. Gauff w pierwszym pojedynku zanotowała 2 asy serwisowe w meczu z Bucsą. Noskova rozegrała dwa pojedynki. W 1R z Begu miała 2 asy, a Rumunka 9. Wczoraj natomiast w meczu z Anisimovą obie zawodniczki zaliczyły po 5 asów. Gauff nie notuje wysokich liczb w tym aspekcie tenisowym. Licząc od AO to wygląda to następująco: 1, 3, 7, 6, 7, 6, 2, 1, 2, 1.
Natomiast jeżeli chodzi o Noskovą to wygląda to tak: 4, 1, 4, 2, 5, 3, 2, 2, 5. Czyli aby Amerykanka pokryła handi na jej korzyść musiałaby Noskova nie zaserwować więcej jak 1 asa, natomiast Coco potrzebowała by zakręcić się koło swojego najlepszego wyniku z tego sezonu. A nie wydaje mi się to możliwe. Do tego wczoraj wiał dość mocny wiatr, co utrudnia serwowanie. Dziś ma być podobnie co na pewno nie pomoże zawodniczkom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona
Typ: Bilbao więcej kartek
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj wieczorem w hicie kolejki zmierzą się Athletic Bilbao z Barceloną. Bilbao gra bardzo ostro. Patrząc na Barcelonę to myślę, że strzela bramkę i będą kontrolować spotkanie. Oni lubią wygrywać po 1:0. A Bilbao będzie naciskać a co za tym idzie będą grać ostro. Arbitrem tego spotkania jest pan Manzano, który lubi pokazywać karteczki. Przykładowo w meczu Borussi z Chelsea potrafił pokazać ich aż 10. Wiadomo wszystko zależy od przebiegu spotkania, ale całkiem prawdopodobny jest mecz na żyletki. Nie wyobrażam sobie meczu, w którym Barcelona wygrywa po 4:0 tak jak to było w ostatnich dwóch spotkaniach.

122
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1489
Slawomirex 49,9K

Slawomirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona wygra mecz
Kurs: 2.40
Bukmacher: Totalbet
Analiza

Pomimo że w Barcelonie huczy od sprzedanych meczów, to raczej to nie wpływa na piłkarzy, których celem jest zwycięstwo w LaLiga. Niestety Barcelona przegrała ostatni mecz na wyjeździe z Almerią i była to jej druga porażka w lidze. Jednak tym razem do składu wraca długo wyczekiwany Lewandowski oraz Gavi, ale za to wypada Araujo, który jest ostoją obrony. Drużyna ma przewagę zaledwie 6 punktów nad Realem Madryt, przydałoby się ją powiększyć, bo w następnej kolejce na Camp Nou przyjeżdżają właśnie Królewscy. Na Barcelonę jest bardzo duży kurs, a gospodarze nie zachwycają formą. W pierwszym meczu wygrali aż 4:0, co było ich największym zwycięstwem w lidze w tym sezonie! Więc kurs jak na takie spotkanie przyjmuję i obstawiam, że Barcelona wygra mecz.

140
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1794
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Strasbourg
Typ: over 26,5 fauli
Kurs: 2,05
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Marsylia średnia 13,96 fauli/mecz, a Strasbourg 13,62 fauli/mecz. Obie sporo faulują a w dodatku sędzią spotkania Pinard, który jest najlepszym sędzią w lidze pod względem wyciągania żółtych kartek. Linia wysoka, ale uważam, że warta gry. Strasbourg broni się przed spadkiem, a Marsylia walczy w sumie o mistrzostwo, ale chyba bardziej musi się bronić przed ekipami, które atakują z 3 i 4 miejsca. Powinno być ostro na boisku. Dla mniej odważnych można grać faule na Strasbourg.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom