>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.03.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Barcelona- Manchester City
Typ: Barca over 5,5 rzutu roznego
Kurs: 1.8
Bukmacher: betsson
Takiej lini na Barce w meczu u siebie po prostu az zal nie pograc. Z pewnością Barca będzie miała inicjatywe po swojej stronie a City poczeka na grozne kontry. Dziś spotykają sie dwie wielkie druzyny , które jednak są pod formą. Barca u siebie gra świetną piłkę. Liczę że zadziała dzisiaj magia Camp Nou. Nie odbieram absolutnie szans na wygraną City jednak uważam że sprawa awansu rozstrzygnela sie w Anglii. Barcelona w przeciwienstwie do City to drużyna ogromnie doświadczona na europejskich murawach. Jeżeli spojrzymy w statystyki to Barca u siebie taką linie to pokrywa w pierwszej połowie. Jednak nalezy pamietać ,że City to nie ogorki i oni nie maja nic do stracenia. Jako plus w strone City widze fakt ze Barca nie jest juz nie do ruszenia. Zapewne w niedługim czasie dokona sie mala zmiana pokoleniowa, która jest niezbędna jeżeli spojrzymy na wiek Puyola czy Xaviego. Podsumowując licze dzisiaj na fajną piłkę z obu stron i duzo emocji. Pozdrawiam
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie: Barcelona - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów. Barcelona po wygranym meczu na wyjeździe a Anglii 0:2 będzie rozgrywać spotkanie z MC na własnym stadionie. Ostatnio oglądałem Barce w lidze i ich ostatnia porażka 1:0 na wyjeździe przekonała mnie do tego typu. Jest on na pewno trudny ale uważam go za duże value na to spotkanie, stawiam 50% możliwości wygranej dla jednej jak i drugiej drużyny a po takim kursie warto zaryzykować chociaż za drobne. To nie jest ta sama Barcelona co kiedyś, wydaje mi się że złapali mała zadyszkę i są bardzo przewidywalni i czytelni. Do tego dochodzą błędy w obronie który nie powinny mieć miejsca w takiej drużynie jaką jest drużyna z Hiszpanii. Dodam do tego że zawodnicy City mieli podobną sytuację w rundzie grupowej do LM gdzie na wyjeździe poradzili sobie z &quot; Wielkim &quot; Bayernem i przy wyniku 2:0 w tym meczu wygrali 2:3. Widać jak bardzo musieli być zmobilizowani. W tym wypadku mają nóż na gardle i nie wiadomo do czego mogą być zdolni a pakę mają na prawdę dobrą. Może i nie uda się im awansować dalej przy tym jak Barcelonie uda się zdobyć gola ale może i w tym spotkaniu wyjdą zwycięsko. Powodzenia!

⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Premierhip
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dundee Utd - St Johnstone
Typ: Połowa/Koniec meczu- Dundee /Dundee
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś proponuję lige szkocką i spotkanie 4 Dundee Utd z 6 ekipą St Johnstone. Gospodarze są w gazie, 3 zwycięstwa z rzędu, ostatnie aż 5:0 na wyjeździe z Inverness. Goście grają w kratkę, przeplatają dobre mecze porażkami. Ale nie to skłania mnie do takiego typu. Uwaga: Dundee Utd u siebie bilans 8-2-3 (bramki 29:13) natomiast Goście na wyjazdach bilans 2-3-8 (bramki 7:20) Dodając do tego ostatnią dyspozycję obu zespołów i to że gospodarze dużo strzelają w 1 połowie nie pozostaje nic innego jak przyjąć zwyciestwo gospodarzy za pewnik! Polecam
⛔100
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Hokej-Szwecja SHL
Leksands -HV 71
Typ-1
Kurs-2.40
Bukmacher-bet365
Analiza:
W 1/8 rywalizacji Play-off rywalizuja ze soba Leksands z HV 71. Drużyna gospodarzy zajela 7 miejsce w sezonie zasadniczym i zabraklo jej tylko 1pkt zeby znalesc sie od razu w cwiercfinale. Spowodowalo to,ze musza rywalizacje rozpoczac od wczesniejszej rundy Play-off. Mierza sie w niej z zespolem HV 71 , ktory uplasowal sie na 10-ostatniej dajacej awans do fazy pucharowej,pozycji. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Leksands uleglo przeciwnikom,ale mysle ze na wlasej tafli beda zdecydowanie grozniejsi i doprowadza do stanu 1-1 w rywalizacji. Ogolnie jest to para o bardzo zblizonym potencjale i umiejetnosciach. Kurs 2.40 zacheca jednak na postawienie 1 w tym spotkaniu, chociazby ze wzledu na atut wlasnego lodowiska. Powodzenia!
⛔ 100 NIEREGULAMINOWY ZAPIS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Szkocja League One
12.03.2014 20:45
Glasgow Rangers - Airdrieonians
Typ: EH(0:2) 1
Kurs: 2.00
unibet
Zaległe spotkanie Szkockiej League One pomiędzy Glasgow Rangers a Airdrieonians. Gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania, w lidze wygrali 25 z 27 spotkań i już w ten weekend mogą zapewnić sobie awans, co oczywiście znaczenia większego nie ma, ich awans jest oczywisty. Rywale ostatnio nawet w niezłej formie jak na ich możliwości, udało im się opuścić ostatnią pozycję i mają nawet szanse na uniknięcie baraży o utrzymanie. Jednak różnica pomiędzy Rangersami a wszystkimi pozostałymi drużynami jest ogromna, a już zwłaszcza nad tymi z drugiej części tabeli. Oczywiście jak wiadomo Rangersi mieli ostatnio słabszy okres, ledwie zremisowali w pucharze z zespołem z League Two, do tego w lidze też ich wyniki nie są na miarę oczekiwań. Jednak uważam, że nie można było tego uniknąć, ta duża dysproporcja musiała w końcu przenieść się na mniejszą koncentrację itd. Jednak przed tym spotkaniem Ally McCoist motywuje swoich piłkarzy, że czas wrócić na odpowiednie tory i pokazać pełnię możliwości. Airdrieonians na wyjazdach wygrali tylko 1 z 13 spotkań. Liczę na wygraną gospodarzy w granicach 3:0.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sixjune 7

sixjune

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Leverkusen
Typ: PSG strzeli wiecej niz 3,5 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Witam , na dzis wybralem sporkanie pomiedzy Paris St.germain a
niemieckim Leverkusen... Pierwsze spotkanie w niemczech
zakonczylo sie wynikiem 4:0 dla francuskiego zespolu, à roznica
poziomowom miedzy dwoma ekipami byla widoczna i to wg mnie
PSG powinno wygrac tamto spotkanie duzo wyzej!Dzisiaj mecz rewnzowy
w stolicy francji , gdzie temperatura jest ok 21C à bilety wyprzedane do ostatniego
miejsca ???? PSG po wygranej nad Marsylia praktycznie zapewnilo sobie mistrzostwo Francji,ale
uwaga zawodnicy nie spoczeli n&#39;a laurach .Ibrahimovic chce strzlejac gole zeby dostac zlotego buta czy nawet zlota pilke za t&#39;en sezon,Lavezzi i Pastore wracaja
do dawnej dobrej formy, Cavani wraca do skladu i tez umierac strzelic gola;)Matudi wzyzka
formy , nie bede wspominal o Mottcie czy Maxwellu...Reasumujac PSG
ma kim postrzaszyc i lidze maja spokoj , Leverekusen jedzie do paryza na wycieczke,à w lidze wciaz walcza o miejsce premiowane wystepami w LM...dla mniej odwaznych
PSG over 2,5 bramki... Good luck!
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jagiellonia- Lechia
Typ: Oba zespoły strzelą gola/ TAK
Kurs: 2.08
Buk: Unibet
W pierwszej odsłonie dwumeczu o wejście do półfinału pucharowych rozgrywek Jagiellonia podejmie Lechię Gdańsk.
Tak naprawdę w tym spotkaniu dość trudno wskazać faworyta.
Wszystko będzie zależało w jakiej dyspozycji dnia będą oba zespoły. Obaj trenerzy zapowiadają bardzo poważne podejście do Pucharu Polski.
Trener Probierz powiedział między innymi, że rywalizację w Pucharze Polski z Jagiellonią traktujemy tak samo poważnie jak zmagania w ekstraklasie. O odpuszczaniu tych rozgrywek i skoncentrowaniu się tylko na lidze absolutnie nie ma mowy. Do Białegostoku jedziemy w najsilniejszym składzie i w środę zagramy o zwycięstwo. Te mecze traktujemy również jako okazję do zgrywania zespołu. Kilku zawodników doszło do nas pod koniec okresu przygotowawczego oraz w trakcie rozgrywek i takie spotkania sprawią, że będą lepiej rozumieć się na boisku - dodał gdański szkoleniowiec.
Również trener Stokowiec przyznał, że grę w pucharze Polski zawodnicy jak i on sam traktuje bardzo poważnie. Traktujemy ten mecz jak mistrzowski albo jeszcze lepiej - zapewnia jej trener Piotr Stokowiec przed ćwierćfinałem z Lechią Gdańsk.
Zacytowałem wypowiedzi trenerów, bo one świadczą że Puchar Polski jest dla jednych jak i drugich bardzo ważny, a to daje gwarancje poważnego podejścia do zawodów.
Wracając do mojego typu....wybieram BTS ponieważ uważam, że oba zespoły są usposobione do ofensywnej gry. Przy swoim potencjale ofensywnym stwarzają sobie wiele sytuacji podbramkowych. Tacy zawodnicy jak Frankowski, Wiśniewski, Makuszewski czy Tuszyński z Lechii jak i Plizga, Quintana, Dzalamidze , Balaj z Jagielloni dają nadzieje że w tym meczu zobaczymy akcję ofensywne z jednej jak i z drugiej strony. Jagiellonia grając u siebie zapewne zaatakuje, swoje sytuacje do strzelenia gola dostanie na pewno..
Lechia myślę , ze spróbuje swojej szansy w szybkich kontratakach czy też stałych fragmentach gry. Ostatnio w dużym gazie jest Tuszyński, który w ostatnich meczach robi różnicę. W ostatnim spotaniu zawodnicy Probierza przegrali co prawda spotakanie w Kielcach, ale stworzyli sobie wiele sytuacji podbramkowych (pierwsza połowa) ale niestety zabrakło skuteczności.
Myślę, że dzisiaj się to zmieni, wszak defensywa Jagiellonii do najlepszych nie należy.
Tak więc BTS w moim odczuciu jest najlepszą opcją do grania w tym spotkaniu.
Przewidywane składy:
Jagiellonia Białystok:
K. Baran – Waszkiewicz, M. Baran, Ukah, Popchadze – Grzyb, Pazdan – Plizga, Quintana, Dzalamidze – Balaj.
Lechia Gdańsk: Bąk - Deleu, Madera, Janicki, Leković - Dawidowicz, Vranjes - Frankowski, Wiśniewski, Makuszewski - Tuszyński.
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 2

runej83

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Manchester City
Typ: Obie drużyny strzela gola/Tak
Kurs:1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po wczorajszym udanym debiucie w &quot;Hiszpani&quot; dzisiaj skłaniam się do identycznego typu czyli obie drużyny strzelą gola w meczu pomiędzy Barcą a City. Manchester naszpikowany gwiazdami nie ma dzisiaj nic do stracenia i ruszą do przodu. Sądzę że 1 bramkę są w stanie strzeli. Co do Barcelony to myślę że nie przegrają tego meczu bo stawka wiadomo jaka jest. A więc typ obie strzelą jest do zrobienia. Polecam

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Debel- Indian Wells
Godzina: 22:30
Spotkanie: Kuznetsova S. / Stosur S.-Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B
Typ: 1
Kurs:1,53
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Rosjanka z Australijką tworzą bardzo fajną i ciekawą parę. Obie to typowe singlistki, ale to nie przeszkodziło im wygrać turnieju w Moskowie czy też niedawno pokonać jedną z najlepszych par Vinci/Errani (na tym turnieju). Obie potrafią grać przy siatce, mają mocne uderzenia końcowe a także posiadają przyzwoity serwis. Ich przeciwniczki to para, która występuje ze sobą pierwszy raz, Date-Kruum to już zawodniczka 44 letnia, kiedyś przed swoją 12 letnią przerwa w deblu coś tam osiągnęła, teraz bez większych sukcesów, serwis bardzo przeciętny, a i refleks kiepski (w deblu bardzo ważna sprawa), Czeszka to zawodniczka, która w deblu osiągnęła dużo więcej aniżeli w swojej karierze singlistki. Podanie ma przyzwoite, przy siatce gra bardzo mądrze, i volley ma dobrze opanowany. Moim zdaniem Czeszka sama tego meczu nie wygra, jeżeli Rosjanka i Australijka będą grały mądrze na Japonkę to w tym meczu widzi mi się wynik 2:0.
✅53
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - Anglia: League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield United ₋ Carlisle United
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie już przybliżone przez użytkowników @maer oraz @emOboy.
Gospodarze mają serię 9 zwyciestw pod rząd, natomiast goście od 3 meczów bez zwycięstwa. Każdy może powiedzieć że forma i seria się zawsze kończy, ale chyba nie w tym przypadku. Trener Sheffield do dyspozycji ma całą drużynę, natomiast w drużynie Carlisle absencje: Barrett (29/1), Robson (28/5), O&#39;Hanion (25/3) i Thirlwell (22/0).
Obecna forma i przewidywane braki u gości znacznie przemawiają za Sheffield, które wygyrwając teoretycznie będzie liczyć się bardziej w walce o Playoffy.
✅58
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona – Manchester City
Typ: over 1.5 bramki Manchester City
Kurs: 2.75
Buk: bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Wynik pierwszego spotkania był dla mnie dużym zaskoczeniem może nie tyle że Barcelona wygrała ale bardziej to że City nie potrafiło zdobyć bramki u siebie, ale większą cześć win za taki przebieg tego meczu ponosi Pellegrini. Chilijski szkoleniowiec nie wiem czego się przestraszył do tej pory we wszystkich meczach szczególnie u siebie i to nawet z najmocniejszymi grał ofensywnie a tu wystawia jednego Negredo, co prawda nie miał Aguero ale i bez niego grał w parze z Dzeko. Wpływ na wynik rzecz jasna miała słuszna czerwona kartka i karny podyktowany po faulu Demichelisa i dla mnie też jest to wzmocnienie bo wybitnym defensorem to ten pan nie jest.
Barcelona jest w dołku to widać szczególnie na wyjeździe zobaczymy jak to się przełoży na grę na Camo Nou ale jedno można powiedzieć linia defensywna Katalończyków potrafi popełniać mega błędy dlatego zaryzykuje taki zakład. City wyjdzie ofensywnie bo nie mają nic do stracenia na pewno z Nasrim oraz co ważniejsze dwójką napastników a jednym z nich będzie Aguero czyli mega wartość dla ofensywy. Barca w tym sezonie u siebie w Lidze Mistrzów wygrała z Ajaxem 4:0 ale powinna stracić bramkę z karnego, później Milan i Celtic strzelali na Camp Nou bramki a nie ukrywajmy Barcelona w tamtym czasie była w wyższej formie a potencjał ofensywny tych zespołów jest dużo mniejszy od City. Jak już jesteśmy przy statystykach to City też wygrało wszystkie trzy spotkania wyjazdowe a prawdziwy potencjał pokazali w starciu z Bayernem które wygrali 2:3.
⛔100
 
S 6

slawo85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona – Manchester City
Typ: Barcelona
Kurs: 1,55
Buk: bet at home
Godz. 20:45
Analiza:

Bardzo dziwią mnie te wszystkie opinie na temat tego meczu. Większość upatruje faworyta w City, że niby nie mają nic do stracenia, że Barcelona jest w kryzysie itp. itd. Pragnę zaznaczyć, że piłkarze Barcelony to też są ludzie. Nie da się wygrywać przez całe życie. Czasem są gorsze dni jak ostatnio w Valladolid, czy u siebie w meczu z Valencią, ale to ciągle jest wielka Barcelona. Kurs 1,55 na Barcelonę u siebie nie jest ani duży, ani mały. Ja dzisiaj położę na stole grubszą kasę na zwycięstwo Dumy Katalonii. Wierze, że piłkarze tacy jak Iniesta, Xavi, Messi - zmobilizują się raz jeszcze i rozwieją te dziwne narzekania i zwieńczenia końca drużyny, która w niedalekiej przeszłości zmiatała każdego z powierzchni boiska. City to zespół jak dla mnie nijaki, niby wszystko ma, a jak przyjdzie co do czego to odwala dziadostwo u siebie z jakimś Wigan, a lidze też mieli być na szczycie, a nie są. Reasumując jeżeli Barcelona będzie miała dzień, a jestem pewny że tak będzie to City niestety nic nie ugra.
✅55
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona – Manchester City
Typ: Neymar strzeli gola
Kurs: 2,25 zł
Buk: bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Brazylijczyka nikomu dziś nie trzeba przedstawiać. Dziś City musi zaatakować od 1 minuty i myślę, że będzie to woda na młyn dla Barcy, która w sytuacjach kiedy rywal się otwiera jest bezlitosna. Ostatni spadek formy ma się nijak do tego meczu. Tutaj City nie będzie murowało bramki przez 90 minut jak prawie wszyscy grający z Barceloną. Liczę na kilka okazji na szybką kontrę dla Barcy. Tutaj kluczowa będzie zapewne szybkość Messiego no i oczywiście Neymara. Liczę, w szczególności na przebłysk geniuszu tego drugiego.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Barcelona- Manchester City
Typ: 3,5 goli-więcej
Kurs: 2,05
Bukmacher:Bwin
Analiza: W pierwszym meczu tylko dwa gole. Trochę mało jak na takie tuzy. Dziś mecz będzie bardziej otwarty bo obie ekipy wiedzą na czym stoją. Barca wie że obrona może się źle skończyć tym bardziej że od zawsze FCB bazuje na ofensywie. Ostatni mecz w lidze to forsa w wykonaniu Barcy. W ogóle jakoś im ten sezon nie sprawia takiej frajdy jak kilka poprzednich. Wiadomo jednak że skoro strzelili dwa gole w Manchesterze to tym bardziej strzelą coś u siebie. City zaś w tym sezonie z polotem i fantazją,które nie tak dawno charakteryzowały Barce. W pierwszym meczu u siebie zostali trochę skrzywdzeni przez sędziego. Dziś nic im nie pozostaje tylko pokazać tą złość i połączyć z fantazją której im nie brak. Tacy piłkarze jak:Messi,Neymar,Aguero,czy nawet Yaya Toure gwarantują gole bo mecz będzie rozgrywany Camp Nou w świątyni piłki tam będzie im dane.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom