>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.03.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Leverkusen
Typ: B. Leverkusen (+2)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
PSG na fali, ale fakt faktem, że w pierwszym meczu wygrali 0:4. Dzisiaj pewni swego odpuszczą mecz do tego stopnia, aby nie przegrać. Nie będą się forsować. Jeżeli wygrają to max. 1 bramką - tak dla pewności. Leverkusen nie ma nic do stracenia, więc zagrają ofensywnie. Myślę, że po takim kursie dając od początku dwie bramki dzisiejszym gospodarzom - warto zaryzykować za niewielkie pieniądze.
Dla przykładu wczorajszy mecz B. Monachium - Arsenal (1:1).
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alexandr Dolgopolov - Fabio Fognini
Typ: Alexandr Dolgopolov
Kurs: 1,57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ostatnio chimeryczny zazwyczaj Ukrainiec złapał niebywałą formę, w Rio urwał seta Nadalowi, tutaj go pokonał, to duży wyczyn nawet jeśli wziąść pod uwagę że Hiszpanowi coś dolegało. Mocny,zazwyczaj wyrzucający serwis ustawia mu własne gemy serwisowe, crossowe zagrania bh otwierają mu zagrania po lini bh, które zwykle dają pkt.
Fobio nie prezentuje tutaj najlepszego tenisa. Stawiałem już przeciwko niemu w meczu z Monfilsem, ale niestety obaj zasłużyli na miano cyrkowców (żeby nie użyć bardziej obraźliwych słów z dziedziny cyrku). 2x nie wykorzystane piłki meczowe przez Frazcuza (oczywiscie 2xUE) pogrążyły do i Fabio odwrócił losy spotkania, zresztą od początku było widać że Monfils nie jest zbytnio zainteresowany tym spotkaniem.
Fognini potrafił przegrać w tym meczu własne podanie po 4 UE w identyczny sposób ładując piłki w siatkę. Efekt: wielokrotne rzucanie rakietą i jedna złamana.
Dzisiaj Włoch zmierzy się Dolgopolovem, z którym ostatnio przegrał 6:1,6:1 w Rio, nie widzę tu innego rozwiązania niż powtórka z tego meczu.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris Saint-Germain - Bayer Leverkusen
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 2.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Losy tego dwumeczu rozstrzygnęły się 3 tygodnie temu, kiedy to PSG na BayArenie potwierdziło swoje europejskie aspiracje gromiąc swojego przeciwnika z Bundesligi 4-0. Dziś osobiście nie spodziewałby się jakiegoś wysokiego wyniki, z jednej strony losy awansu są już rozstrzygnięte, z drugiej Bayer Leverkusen na pewno przyjedzie na Parc des Princes z celem by nie skompromitować się już do końca (warto wspomnieć pamiętny mecz na Camp Nou z Barceloną przegrany bodaj 1-7) i dziś powinni zagrać dość asekuracyjnie.
Warto również dodać, że dziś w składzie PSG będzie kilka zmian w składzie. Trener Laurent Blanc zapowiedział, że dziś swoją szansę dostaną zawodnicy, którzy grali ostatnio mniej, więc można spodziewać się, że tacy piłkarze jak Matuidi, Thiago Silva, Motta, Ibrahimovic, Maxwell czy Lucas Moura dziś po prostu zasiądą na ławce rezerwowych.
Mój typ na poniżej 2.5 goli w tym meczu jest dość ryzykowny, wystarczy bowiem spojrzeć jak kształtują się kursy na over/under 2.5 gdzie na over za każdą złotówkę można wygrać 1.50, a za każdą postawioną złotówkę na under nawet 2.50, ale myślę, że warto tutaj spróbować zagrać under.
Leverkusen zagra dziś o honor i według mnie będą starali się jak najdłużej utrzymać wynik bezbramkowy, tym bardziej, że ostatnio ekipie Sami Hyypii nie idzie najlepiej i to w Bundeslidze (w 4 ostatnich spotkaniach zdobyty tylko punkt) czy to w pucharach. PSG natomiast też raczej specjalnie &quot;spinać&quot; się na to spotkanie raczej nie będzie więc możemy być świadkami spotkania w tempie dość sparingowym. Myślę, że mój typ jest dość ryzykowny ale myślę, że warto spróbować zagrać w tym spotkaniu under goli po naprawdę niezłym kursie.
⛔100
 
H 4

harry309

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Irving
Godzina: 18:00
Spotkanie: Guido Pella - Paolo Lorenzi
Typ: Paolo Lorenzi
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy challengera w Amerykanskim Irving pomiedzy Argentynczykiem Guido Pella a Wlochem Paolo Lorenzim.
Patrzac na ostatnie poczynania obu zawodnikow widac ze to wlasnie Włoch znajduje sie obecnie w lepszej dyspozycji, pokonywal takich zawodnikow jak np Monaco czy Haas ulegajac dopiero w finale faworyzowanemu Del bonisowi po 3 setowym meczu. Co prawda Lorenzi najlepiej czuje sie na kortach ziemnych i to tam rozgrywa najwiecej swoich meczy ale jezeli zawodnik zwyzkuje forma to nawierzchnia nie powinna miec duzego znaczenia i z zawodnikiem pokroju Pelli powiniem wyjsc jako zwyciezca
✅57
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ➤ Puchar Bułgarii
Godzina: 15:15
Spotkanie: Levski Sofia - Botev
Typ: Botev
Kurs: 2.45
Bukmacher: eXpekt
Analiza: spotkanie w ćwierćfinale pucharu Bułgarii gdzie zmierzą się w/w drużyny.
Kilka dni temu drużynę z Sofii opuścił ich trener, mało tego drużyna ta od 7 spotkań
bez żadnej wygranej. W tym spotkaniu gospodarze bez pierwszego bramkarza
Iliev 17/0, obrońcy Vezalov 4/0, obrońcy Dimov 13/0, pomocnika Angelov 17/0,
pomocnika Velev 8/0 oraz napastnika Toure 15/4. Kluczowy pomocnik Ivanov 15/2
nie jest pewny swojego występu.
Dla gości tylko pod znakiem zapytania jest Minev 19/0, a po za nim to trener drużyny
Botev ma w pełni świeży i gotowy zespół. Botev ostatnich 5 spotkań bez żadnej
przegranej ! H2h obu ekip jest bardzo wyrównane.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skols13 573

skols13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Scottish Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee Utd - St.Johnstone
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wiadomo, że dzisiaj wszystkie oczy skierowane są na spotkania w Lidze Mistrzów, a w szczególności na pojedynek FC Barcelony z Manchesterem City. Jednak ja udaje się do Szkocji, gdzie Dundee Utd podejmie na własnym boisku St.Johnstone. Moim zdaniem to gospodarze są faworytem w dzisiejszym spotkaniu i to na nich postawię, a swój typ obstawiam przede wszystkim opierając się na statystykach.
Tak więc zaczniemy od sytuacji w tabeli: Dundee rozegrało do tej pory 27 spotkań, zdobyło 44 punktów co daje im 4 miejsce. St.Johnstone zajmuje 6 lokatę, rozegrało także 27 spotkań i zgromadziło 35 punktów. Idziemy dalej, przyjrzyjmy się teraz jak Dundee radzi sobie na własnym boisku. Bilans 8-2-3, bramki: 29-13, 26 punktów daje im 4 miejsce licząc tylko mecze na swoim terenie. Dzisiejsi goście słabo grają na wyjazdach i to jest przede wszystkim powód, dlaczego stawiam dziś na Dundee. Ich bilans to 2-3-8, bramki: 7-20, punkty 9 i dopiero 10 lokata licząc mecze na wyjazdy nie napawa optymizmem by dziś te statystyki zostały poprawione. Dlatego też moim zdaniem Dundee powinno dzisiaj spokojnie poradzić sobie ze słabo grającymi rywalami na wyjeździe. Tym bardziej, że ST.Johnstone strzeliło najmniej bramek na wyjazdach z pośród wszystkich ekip.
Co do ostatnich pięciu pojedynków między tymi drużynami to są one na korzyść St.Johnstone, jednak myślę, że dzisiaj Dundee poprawi te statystyki. Jeśli chodzi o ostatnie mecze Dundee to wygląda następująco: Z,Z,Z,Z,Z,R,P ( tak więc myślę, że dzis dorzucą 6 zwycięstwo z rzędu). Goście grają w kratkę i ich ostatnie mecze wyglądają: Z,P,Z,P,P,Z,P.
Co do nieobecnych piłkarzy w tym spotkaniu udało mi się dowiedzieć, że niepewni występu są z Dundee: Gavin Gunning i Ryan Gauld. Natomiast w St.Johnstone nie zagrają kontuzjowani: Frazer Wright, Thomas Scobbie, Murray Davidson.
Pomogłem? Daj &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona – Manchester City
Typ: 2
Kurs: 6,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Po długich analizach meczów w lidze (Barcelona) i pucharze (Man City) doszedłem do wniosku, że w dzisiejszym spotkaniu 3 punkty zdobędą Anglicy- dlaczego?
Barcelona w swoich ostatnich spotkaniach nie jest taka jak jeszcze kilka miesięcy temu grają nie najlepiej- brak u nich dynamiki i pomysłowości gra toczy się na &quot;oklepanych&quot; schematach. W pierwszym spotkaniu przeciwko The Citizens spisali się dobrze zdobywając dwie bramki na wyjeździe. Przez większość meczu atakowali trzymając przeciwnika pod polem karnym.
Niestety obietnice Manuela Pellegriniego o ostrej i agresywnej grze spełzły na niczym.
Niestety kilka dni później w wyjazdowym meczu ligowym Duma Katalonii uległa Realowi Sociedad 3:1- to było wielkie zaskoczenie dla kibiców i działaczy. Zawodnicy nie potrafili się porozumieć ani zaskoczyć przeciwnika. Oglądając ten mecz można było się zastanawiać czy to oby na pewno Barcelona czegoś brakowało temu zespołowi. Następnie przyszedł czas na mecz z Almerią wygrany 4:1. W miniony weekend ekipa Martino rozegrała mecz na Estadio José Zorrilla przeciwko Realowi Valladolid który niestety przegrała 1:0 i znów w tym meczu mimo wielu ataków Katalończyków brakowało tego błysku i pomysłowości, który mógłby zaskoczyć obronę Valladolid. Po tym spotkaniu hiszpańska prasa (El Mundo Deportivo) zarzuciła piłkarzom Barcelony, że nie potrafią się komunikować, brak im precyzji, komunikacji i szybkości.
Przed dzisiejszy meczem w mediach zrobiło się bardzo głośno na temat dzisiejszego spotkania &quot;Barcelona w kryzysie&quot;, &quot;Koniec cyklu FC Barcelona&quot; wiele się pisze właśnie o słabej formie Dumy Katalonii co niestety wywołuje to u zawodników dodatkową presję przed dzisiejszym spotkaniem.
Ale nie tylko Hiszpanie są w słabej formie. Podopieczni Manuela Pellegriniego również nie zachwycają szczególnie w ostatnim meczu pucharowym FA Cup gdzie zaskakująco ulegli Wigan 1:2 nie potrafili się zorganizować i całkowicie przejąć inicjatywy jak to robili w meczach BPL min. z Sunderlandem. Dziś na boisku zapewne od pierwszych minut będziemy mogli zobaczyć Sergio Agüero który leczył kontuzję. Jeśli będzie tak aktywny na boisku jak przed kontuzją to obrońcy z Katalonii nie będą mieli łatwego zadania. Wielki powrót na Camp Nou odbędzie Yaya Toure który potrafi zaskoczyć swoją błyskotliwością co nie raz pokazał zdobywając bramki.
Atmosfera tego meczu ma już wysoką temperaturę, a samo spotkanie na pewno nie będzie nudzić. Możemy się spodziewać wielu fauli i ciekawych akcji. Barcelona ma wysoką zaliczkę i mimo zapewnień na pewno odczuwają mniejszą presję niż Anglicy którym nic nie pozostało i zapewne postawią wszystko na jedną kartę bo wygrać na Camp Nou to nie zwykła wygrana.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo alpejskie-Zjazd Kobiet w Lanzerheide
Godzina: 11:30
Spotkanie: Anna Fenninger
Typ: Wygra zawody
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Anna ma rewelacyjną końcówkę sezonu. Wygrywa zawody za zawodami. Walczy o kryształową kulę i jest faworytką do jej zdobycia. Widac po niej,że bardzo jej na tym zależy i dzisiaj musi dać z siebie wszystko. W wywiadach mówi,że czuje się znakomicie zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Na treningach wypadła bardzo dobrze. 3 na pierwszym,a drugi trening wygrała. Ostatni zjazd to 2
pozycja w Crans Montana. Wcześniej także kilka miejsc na podium. Trasa bardzo trudna,ostre skręty i sporo elementów technicznych. Dla Anny to wymarzony zjazd,gdyż jest super gigancistką i umiejętności techniczne ma najwyższym poziomie. Stac ja na zwyciestwo.
⛔100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Haikou World Open 2014
Godzina: 12:30 CET
Spotkanie: Shaun Murphy v Mark King
Typ: Shaun Murphy -2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Murphy obecnie to zupełnie inny zawodnik niż jeszcze przed paroma miesiącami. W najważniejszym momencie sezonu odnalazł swoją formę i od paru ładnych tygodni niemal fruwa przy stole. Bardzo pewnie wygląda w podejściach, nie gorzej na odstawnych, a co najważniejsze wrócił jego znak rozpoznawczy, czyli długie wbicia. Masa wysokich brejków, w tym maksymalny w Gdyni (pierwszy na terenie naszego kraju), dzisiaj z White’em też jedna setka (128) i łatwa wygrana (5-1). Z kolei King wydaje się być na przeciwnym biegunie formy, jego gra wygląda po prostu źle i to od początku sezonu, a pewnie i dłużej. W pierwszej rundzie wprawdzie dość pewnie ograł Cao (5-2), ale też gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Chińczyk specjalnie nie przeszkadzał. Przeciwko dobrze dysponowanemu Murphy’emu na wiele prezentów nie może liczyć i moim zdaniem trudno będzie mu wyjść poza 2 frejmy. Typ oczywiście nie gwarantowany, ale zdecydowanie wart swojego ryzyka.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Raonic M. - Murray A.
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kursy ciągle rosną na Murray&#39;a. Miałem chwilę jeszcze poczekać, ale pewnie nie dużo pójdą jeszcze w górę. Ja w przeciwieństwie do 1/3 forum zagram na dokładny wynik dla Andiego, który moim zdaniem po odpoczynku będzie chciał szybko się rozprawić z Raoniciem, który nie ma co ukrywać - jest nawet w formie. Napisałem &quot;nawet&quot; gdyż moim zdaniem to i tak za mało aby ograć Andiego. Dwa lata temu Raonic wygrał z Murray&#39;em po trzy setowym pojedynku. Trzy dni temu męczył się również z Roger-Vasselinem, który w tie break&#39;u już chyba się poddał i niestety Raonic przeszedł dalej. Gra jest warta świeczki, więc moim zdaniem faworyt będzie chciał szybko zakończyć spotkanie (chodzi mi o 2 sety) - chociaż pewnie raz minimum do Tie Break&#39;a dojdą ;)
⛔100
 
T 2

trytus

Użytkownik
POJEDYNEK
PSG VS FC BARCELONA
TYP: PSG
KURS 2,25
FORTUNA

PSG jest w bardzo dobrej dyspozycji a także ma łatwiejszego rywala do ogrania niż Barcelona która i tak ma teraz słabszą formę. Blanc ma luksus szerokiego składu, który wzmocniony został powrotami Edinsona Cavaniego i Cristophe&#39;a Jalleta po kontuzjach. Thiago Silva i Blaise Matuidi nie zagrali w meczu z Bastią i najprawdopodobniej wystąpią przeciwko Bayerowi.Sami Hyypia nie będzie mógł skorzystać z Emira Spahicia, który jest zawieszony za obejrzenie czerwonej kartki w pierwszym spotkaniu. Do składu wraca jednak Emre Can, Stefan Reinartz i Omer Toprak. Pod znakiem zapytania stoi występ Larsa Bendera.Leverkusen osłabione i nie idzie im ostatnio najlepiej delikatnie mówiąc.Po meczu city z barcą cięzko sie spodziewać ze Barcelona zrobi jakąś strzelanine.
⛔100
nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45 Spotkanie: Fc Barcelona-Manchester City Typ: Ile rzutów karnych zostanie wykonanych w meczu? (reg. czas gry)-1 rzut karny Kurs: 4.00 Bukmacher: Bwin Analiza: Witam!
Na wstępie chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum, ponieważ jest to mój pierwszy post ;)
Na sam początek nie rozglądałem się zbyt długo w poszukiwaniu spotkania do wytypowania. Wybrałem rewanżowe spotkanie 1/8 finału, najlepszych międzyklubowych rozgrywek piłkarskich na świecie-Ligi Mistrzów. Pod lupę wziąłem spotkanie, w którym Fc Barcelona, aktualny mistrz Hiszpanii, na własnym stadionie podejmie drużynę wicemistrza Anglii, Manchester City. Jest to spotkanie rewanżowe dlatego zrezygnowałem ze stawiania na wynik spotkania. Moim zdaniem jest to zbyt ryzykowne. Dlatego też przejrzałem ofertę bukmacherską, i znalazłem ciekawy zakład-w spotkaniu zostanie podyktowany rzut karny. Całkiem wysoki kurs skłonił mnie do wybrania właśnie tego zakładu. Dlaczego? Przewiduję że drużyna Manchesteru City, jako iż przegrała w 1 spotkaniu na własnym stadionie, już od pierwszego gwizdka będzie starała się zagrozić bramce rywali. Skutkiem tego drużyna Fc Barcelony będzie zmuszona do obrony, i przez to będzie musiała uciekać się do nieprzepisowych zachowań w polu karnym. Jednak moim zdaniem Barcelona wyjdzie z początkowego kryzysu i późniejszej fazie gry odzyska kontrolę nad meczem, atakując w ataku pozycyjnym, co będzie deprymowało zawodników City i w skutek tego będą oni uciekać się do fauli na przeciwniku. Rzut karny w tym spotkaniu jest prawdopodobny również z punktu widzenia statystyk. Rzut karny był dyktowany już w pierwszym meczu. Dodatkowego smaczku dodaje fakt iż karny ten został podyktowany niesłusznie(faul był przed linią pola karnego), co może wywołać dodatkową presję na arbitrze prowadzącym spotkanie rewanżowe. Sprawdziłem również ostatnie spotkania obu drużyn w LM. Jak się okazuje, rzuty karne były dyktowane w ostatnich 4 spotkaniach Manchesteru City w LM. Natomiast jeśli chodzi o drużynę Barcelony, to w ostatnich 4 spotkaniach w Lidze Mistrzów cieszyli się z gola z rzutu karnego. Podsumowując, prestiż i ranga spotkania spowodują że wydarzenia na boisku będą obfitowały w emocje, oraz miejmy nadzieję w rzuty karne ;) Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Chorwacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Belupo-Din.Zagreb
Typ: wygra Din.Zagreb ( AH-1)
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Belupo to drużyna która ewidentnie ma kryzys. W rundzie wiosennej na 4 mecze 4 porażki ze stosunkiem bramek 15 straconych i tylko 2 strzelone.I przy takiej formie Belupo realnie grozi spadek. I przez to muszą się skupić na rozgrywkach ligowych a za pomnieć o jakiś sukcesach w pucharach krajowych. Din.Zagreb to lider tabeli i ma 8 pkt przewagi nad 2 Hajduk Split.I myślę że bardzo chętnie zdobyli by i puchar kraju. Nie tak dawno bo 4 dni temu obie ekipy się już spotkały w ramach rozgrywek ligowych wynik, 1-6 dla Din.Zagreb. Dzisiaj też Belupo powinno dostać baty.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Tenis: ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Roanic M. - Murray A.
Typ: Murray.A
Kurs: 1,7
BETCLIC

Zadziwił mnie ten wysoki kurs na zawodnika z Wysp Brytyjskich, jak dotąd 2 wygrane w turnieju. Jest o 5 lokat wyżej w rankingu od swojego dzisiejszego przeciwnika. Na pewno będzie chciał dziś wygrać to spotkanie aby dojechać w rankingu Berdycha do którego traci 5 pkt.
Sorry za słabą analizę, ale po prostu nie wiem co mam napisać na temat tego spotkania. Myślę po prostu że kurs bardzo ciekawy i warty zagrania.
kiepska analiza
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja, Super Liga
Godzina: 13:00 Spotkanie: Kemerovo - Belgorod Typ: over 164,5 pkt
Kurs: 1,80 Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy 5 drużyną a liderem ligi. Oto moje argumenty na ten typ:
  • gospodarze od 18 spotkań u siebie zawsze wygrywali co najmniej seta

  • h2h tych drużyn z przewagą dla gości, na 7 spotkań tylko w 2 kończyło się w 3 setach i w tych spotkaniach gospodarzem był zespół Belgorod

  • gdy gospodarzem był Kemerovo, były to 3 mecze, 2 skończyły się po 5 setach jeden po 4 setach czyli zawsze przekroczone zostały 164,5 pkt

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie : KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie : Novosibirsk - Kazan
Typ: zwycięzca 1 tercji : Novosibirsk
Kurs: 3,0
Buk: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie z rosyjskiej ligi hokejowej KHL a dokładniej pojedynek pomiędzy drużyna gospodarzy Novosibirsk a drużyna gości Kazan. W tym meczu jako zwycięzce typuje zespół gospodarzy, pokazali oni ze na własnej tafli nie można ich lekceważyć o czym mówi wczorajsza wygrana 7-1 . W pojedynku play off jest wynik 2-1 dla Novosibirsk, dzisiejsza wygrana zapewniła by im spokój przed pojedynkiem na tafli gości no i pozostała by to już tylko formalność . Drużyna gości w ostatnim czasie bardzo słabo się prezentuje, a taka gra nie wystarczy na play off . Na 5 ostatnich spotkań tych drużyn to drużyna gospodarzy jest ta silniejsza.
⛔100
 
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Typ: under 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś wieczorem na Podlasiu dojdzie do ćwierćfinałowego pojedynku o piłkarski Puchar Polski. Gospodarze doskonale jeszcze pamiętają niedawny historyczny sukces klubu (wywalczenie trofeum PP w sez. 2009/10) i na pewno bardzo chcieliby go powtórzyć. Natomiast w Gdańsku ciągle wspomina się zdobycie Pucharu Polski w sezonie 82/83 i późniejsze boje z Juventusem.
Na własnym podwórku faworytem wydają się być gospodarze. Jednak gościa z Gdańska mają w tym sezonie &#39;patent&#39; na drużynę Jagiellonii (w T-ME zwycięstwa 1-0 w Białymstoku i 2-0 u siebie). Obie ekipy w lidze są typowymi, raz lepszymi, a raz gorszymi &quot;średniakami&quot; walczącymi o pierwszą ósemkę. I jedni i drudzy doskonale zajdą sobie sprawę że Puchar Polski to dla nich najprawdopodobniej jedyna &#39;furtka do Europy&#39;, dlatego na pewno potraktują to spotkanie poważnie. W obliczu czekającego rewanżu w Gdańsku, gdzie wszystko się rozstrzygnie, można się spodziewać że zarówno &quot;Jaga&quot; jak i Lechia podejdą do spotkania zachowawczo. A więc bezbramkowy remis, albo skromna zaliczka którejś z drużyn wydaje się jak najbardziej realna w tym meczu. W związku z powyższym typ na mniej niż 2.5 gola powinien być trafnym wyborem. A dla bardziej odważnych polecałbym remis ????
Warto spojrzeć jeszcze na wyniku obu ekip w ostatnich dwóch kolejkach T-ME:
XXV:
Jagiellonia 1-0 Zagłębie Lubin
Korona 1-0 Lechia
XXIV:
Lecha 0-0 Wisła Kraków
Legia 0-0 Jagiellonia (wo. 0-3, mecz przerwany po 1. połowie)

⛔100
 
K 13

klusekbwo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Manchester City
Typ: Manchester City +2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Citizens nie mają nic do stracenia. Grają w jaskini lwa, ale muszą zaryzykować i zagrać odważnie, inaczej sami podpiszą na siebie wyrok.
Z tym lwem to chyba trochę jednak przesadziłem. Obecnie to Barcelona bardziej przypomina kotka bez pazurków. Messi bez formy, chociaż on z niczego potrafi coś wyczarować. Neymar również nie daje jakości jakiej się spodziewano. Nie wiadomo co z Iniestą, problemy rodzinne spowodowane poronieniem jego żony w 7msc ciąży mogą źle na niego oddziaływać.
Ogółem forma Barcy jest ostatnio &quot;do ciasta&quot;. Świadczą o tym wyniki, ale również styl gry. Zatraciła się całkowicie ręka Guardioli i formuła powoli wygasa.
Manchester City bez dwóch zdań zaliczył wtopę w FA Cup. W lidze idzie im dużo lepiej, chociaż oczekiwania na pewno były większe.
Do składu City powróci Sergio Aguerro. Szykuje się zatem mały pojedynek Argentyńczyków na szpicach obu zespołów. Z ubytków na pewno Demichelis (czerwona kartka) i Jovetic (kontuzja).
Na koniec jeszcze ciekawostka stricte związana z typem. Man City jest w czołówce strzelonych goli w tej edycji LM. Dziś na pewno będą dążyć do gola, co nawet w przypadku straty bramki pomoże, aby typ się sprawdził.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: PSG- Bayer Leverkusen
Typ: przerwa/koniec - PSG/PSG
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betclic.com
Ktoś mówi, że mecz już rozstrzygnięty i oba zespoły odpuszczą ten mecz. mój komentarz na takie opinie jest taki- chyba nie wiecie co to za rozgrywki skoro myślicie, że PSG odpuści. Oni nie grają co roku w CL, Ibra ma szanse na króla strzelców.
Wynik 4-0 ma drugie dno. Mogli wygrać tamten mecz 2-0, 1-0, ale ich głód strzelania goli to ogromny, porównam do Realu albo Bayernu.
PSG ostatnio 3-0 na wyjeździe z Bastią, 2-0 u siebie z silną Marsyllią, wygrana wyjazdowa z Toulousą 4-2 i wyjazdowe 3-0 z Valenciennes.
Za to Bayer ma problemy w lidze, remis z Hannoverem, porażki z Mainz, Wolsfburgiem i Schalke.
PSG pierwsze we Francji i ma 8 pkt przewagi nad drugim Monaco ????
Bayer za to w lidze nie może odpuścić bo ma tyle samo pkt co Schalke i walka o LM trwa ;)
Kontuzjowani w Bayerze Hegeler - 18 meczy w tym sezonie i Kruse, meczy 15. Zawieszony Spahic - meczy 17. I nie pewny występ Toprak (20 meczy), Bender (19 meczy), Reinartz (14). Po stronie PSG nie zagra na pewno Van Der Viel, Matuidi, Veratti.
Ja obstawiłem ten mecz i jeszcze jedno zdarzenie, razem kurs 4,2 i stawka 30 zł.
Dla pesymistów tego typu mam pytanie- czy czasem nie jest możliwe aby PSG strzeliło 1 gola w meczu i na tym koniec? ;) Bardzo realne, powodzenia. Szansa moim zdaniem to 75%.
✅100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: PSG- Bayer Leverkusen
Typ: over 8,5 NIEcelnych strzalow w meczu @
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Znalazlem sobie taki typ w ofercie Unibet i pomyslalem, ze warto sprobowac. Patrzac na statystyki spotkan domowych PSG (ostatnie 10 o stawke) Paryzanie mieli srednio 8,9 strzalow niecelnych na bramke rywali. To znaczy, ze sami pokryli by taka linie w dzisiejszym meczu, ale nie beda musieli sie tak wysilac, bo jest jeszcze druzyna gosci - Bayeru Leverkusen. Patrzac na statystyki spotkan wyjazdowych gosci (ostatnie 10 o stawke) widzimy, ze Bayer srednio oddaje 7,1 niecelnych strzalow na bramke rywali.

Linia 8,5 w Unibet byla chyba ustawiona ze wzgledu na mecz Bayer vs PSG sprzed 2 tygodni. W tamtym spotkaniu byly zaledwie 2 niecelne strzaly na bramke oraz 15 strzalow celnych (teraz linia na strzaly celne w Unibet jest ustawiona na poziomie 14,5). Trzeba jednak wspomniec, ze w poprzednim meczu pomiedzy tymi zespolami, zakonczonym wynikiem 0:4, PSG zagralo na bardzo dobrej strzeleckiej skutecznosci i na 12 strzalow wszystkie byly celne.

Kolejna sprawa to, to, ze Bayer wlasciwie juz o nic nie walczy wiec nie spodziewam sie tutaj jakiejs ultra defensywnej gry po obu stronach. Mysle, ze strzalow bedzie sporo, w wiekszosci po stronie gospodarzy, ale nie sadze by zagrali az tak dobrze jak zagrali w meczu wyjazdowym w Niemczech.

Dla porownania, linia na strzaly celne to 14,5 @ 1,72...

Statystyki jednak pokazuja, ze w ostatnich 10 meczach domowych o stawke Paryzanie oddali srednio jedynie 6,4 strzalow celnych a w ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach Bayeru o stawke Niemiecka druzyna oddala srednio 6,7 strzalow celnych na bramke przeciwnika.

Mysle, ze zdecydowanie lepiej zagrac mniejsza linie na strzaly NIEcelne opierajac sie o statystyki z kilku poprzednich spotkan obu druzyn, niz na strzaly celne patrzac tylko na jeden mecz.

Uwaga, moje statystyki biore ze strony FlashScore.com Unibet zapewne bedzie sie opieral na oficjalnej stronie UEFA ale mysle, ze to beda podobne dane.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom