>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames
Typ: under 4.5
Kurs: 2.40
bukmacher: Bwin
12.03.2013 03:00
analiza:
Wczorajszy mecz to popis skuteczności zespołu Kings. Dwadzieścia dwa strzały i aż sześć bramek.niezłe statystyki na maxa. Goście oddali dziewiętnaście strzałów i wpadło dwa razy do bramki przeciwnika.Dziś sądzę że już tak pięknie nie będzie i wynik nie będzie wysoki.Ostatnie pięć spotkań w wykonaniu LA to wyniki powyżej 5,5 bramki.w końcu przychodzą spotkania w których o taki wynik jest trudno.myślę że dziś Płomienie już takich błędów nie będą popełniali jak wczoraj.Wynik zamknie się w granicach 3-4 krążkach w siatce przeciwnika.Płomienie dziś powinni powalczyć i zamurować swoją bramkę.Może i im wyjazdowe spotkania nie wychodzą i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli ale z takimi zespołami faworyci zawsze się męczą.Myślę że dziś w nocy będzie to ciężkie spotkanie dla Królów i nie będzie tak łatwo.Być może nawet zakończy się niskim wynikiem remisowym.W każdym razie po wczorajszym spotkaniu myślę że dziś będzie underowo i nudno.Wczoraj było mało strzałów ale bardzo skutecznie.dziś myślę że w strzałach będzie podobnie ale z dużo mniejszą skutecznością.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: Iniesta strzeli bramkę i Barcelona wygra
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Godzina 20:45, stadion Camp Nou, 100 000 ludzi, niezapomniane widowisko. Tak, to już jutro !!! Już od ostatniego gwizdka pierwszego meczu nie mogłem doczekać się tego rewanżu. Barca próbująca odrobić 2 bramkową stratę z pierwszego meczu grająca na mocno zroszonej murawie legendarnego Camp Nou. Barca miażdżąca rywala przez całe 90 minut, z nieustanną chęcią strzelenia bramki, z wielką przewagą w posiadaniu piłki i pałająca rewanżu. O tak, takie spotkania nie raz w historii odbywały się już na tym obiekcie. Zawsze były to spotkania wielkie (Ach wspominam czasy Ronaldinho - najlepszego z najlepszych i genialne występy blaugrany z nim w składzie do których to walnie przyczynił się nie raz...ileż bym oddał, żeby wróciły...niestety nigdy już nie wrócą...) i często Barca potrafiła w nich odmienić niekorzystny rezultat z pierwszego meczu. Jestem przekonany, że jutro będzie tak samo. Rossoneri niby i w formie ale czy jak przyjeżdża się grać na Camp Nou to ma to jakiekolwiek znaczenie??? No właśnie heh. Wszyscy dobrze wiemy że Barca na wyjazdach a u siebie to czasami ogromna różnica. Ale wcale mnie ta różnica nie dziwi skoro katalończycy na własnym stadionie czasami prezentują poziom na jaki wielu czołowym klubom świata nie będzie nigdy dane wejść. Po prostu magia!
Ok to teraz o konkretach i typie (chodź nie wiem czy to co do tej pory napisałem nie było najważniejszym konkretem). Jordi Roura powołał dziewiętnastu zawodników na jutrzejszy mecz z AC Milanem. W składzie znalazł się powracający po kontuzji Xavi, który wciąż nie dostał jednak zielonego światła na grę. Poza kadrą meczową znaleźli się Montoya, Abidal, Dos Santos i Bartra. Kadra powołana to: Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro, Jordi Alba, Adriano, Song i Tello. Co do wyjściowej jedenastki to jeszcze nic nie wiadomo. Osobiście wolałbym aby Iniesta wybiegł z przodu razem z Messim i np. Tello, ale nie wiem czy czasem nie wybiegnie w linii pomocy razem z Xavim i Sergio wobec słabej dyspozycji Fabregasa. Mimo wszystko typuje Andresa na strzelca w jutrzejszym meczu gdyż uważam, że to właśnie on i Messi będą jutro najbardziej nękać obronę i bramkarza rywali. Reszta jest troszeczkę pod formą i nie przekonują mnie do końca. Iniesta strzelił już tyle ważnych bramek dla Blaugrany i reprezentacji Hiszpanii, że bez problemu będzie w stanie jutro pomóc Barcelonie w awansie. Resztę pewnie zrobi Messi, może się mylę...możliwe ale oby tylko Barca przeszła. Brakuje mi jeszcze po konferencji Roury odważniejszych słów jak to było za czasów Pepa np. &quot;Jutro wyjdziemy na boisko, przejmiemy piłkę i będziemy atakować, atakować i jeszcze raz atakować.&quot; Już po tych słowach rywal wiedział co go czeka. Z niecierpliwością czekam na pierwszy gwizdek i coś czuje, że czeka na nas mecz, o którym będzie się mówiło latami. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Indiana Wells
Spotkanie: Azarenka - Flipkens
Typ: 1 set suma gemów powyżej 8,5
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś mam kolejny typ z WTA tym razem pojedynek miedzy Azarenką a Flipkens. Myślę że Azarenka bez problemów wygra ze swoją rywalką jednak może ona sprawić niespodziankę i parę gemów ugrać tym bardziej w 1 secie a kurs też jest ciekawy. Ostatni raz te zawodniczki grały przeciwko sobie w sierpniu i mecz potoczył sie bardzo szybko ale w ostanich meczach Flipkens urwała seta paru zawodniczkom i być może w pojedynku z Azarenką seta nie wygra ale myśle że bedzie walczyć i kilka gemów zdobędzie.
✅ 137
 
damian66 18

damian66

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Spotkanie: Philadelphia - Brooklyn
Typ: over 183
Kurs: 1,79
Bukmacher: pinnacle
Analiza:phila co najwyżej wraca do swojego standardowego poziomu przegrywając mecz za meczem. Orlando ku mojemu zdziwieniu sprawiło wiele kłopotów defensywie Philadelphii, z którą jest duży problem. Afflalo z Nelsonem robili co chcieli na parkiecie nie mówiąc już o front courtcie. Brooklyn ma dobrą pakę pod koszem z Lopezem, Williams powoli wraca do najlepszej formy (?) i poradzi sobie z Holidayem. Nets wyposażeni są w solidnych shooterów i zarazem należałoby wbić mniej więcej 90 punktów 76ers. Po stronie gospodarzy wyjątkowo szaleje T.Young, który poprawia statystyki z meczu na mecz. W sumie jest tam jeszcze Turner i Holiday od których zależeć będzie tempo akcji i wydaję mi się, że swoje zrobią. Nets nie przeprowadzają jako tako szybkich akcji, Phila napędzana jest przez kilku młodych grajków i z ofensywą jak ostatnie wyniki wskazują nie wygląda źle.
✅ 79
 
P 0

pajpa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: Awans Milanu
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Mecze Milanu po pierwszym meczu:
FC Genoa 1893 - AC Milan 0 : 2
AC Milan - SS Lazio Rzym 3 : 0
Inter Mediolan - AC Milan 1 : 1
Mecze Barcelony po pierwszym meczu:
Barcelona 2 - 0 La Coruna
Barcelona 2-1 Sevilla
Real Madrid 2-1 Barcelona
AC Milan wygrywał większą ilością bramek z trudniejszymi rywalami (Lazio 6, Genoa 17 - Sevilla 12, Coruna 20)
W walce z odwiecznymi wrogami Milanowi udało się zremisować, gdzie Barcelona zanotowała porażkę.
Milan ma aż 2 bramki przewagi więc wystarczy postawić autobus by unieszkodliwić Barcelonę, tak jak zrobił to Inter, Chelsea czy Celtic i czekać na ewentualną kontrę.
Kolejny słaby punkt Barcelony to tymczasowy trener Roura, dopiero teraz zapowiedział zmiany taktyczne, kiedy kibice domagali ich się już po porażkach z Realem i Milanem.
Kontuzje to minus dla AC Milanu, ponieważ brakuje Pazziniego ale czy naprawdę go będę potrzebować?
W Lidze Mistrzów w tym sezonie rozegrał 5 meczy i nie strzelił ani jednego gola, a ponadto Milan będzie raczej zajęty obroną niż atakiem ????
Sumując, awans Milanu. Nie stawiam czyjegoś zwycięstwa, bo zarówno barca ma szanse na swoim stadionie zdominować widowisko, jak i Milan znów może zagrać świetnie taktycznie i kłóć kontrami.
⛔ typ powtórzony
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja: 1 Dywizja
Godz. : 17.00
Spotkanie: Baltika Kaliningrad - Khimki
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
No cóż... Trudny teren i do tego druga liga, ale mam sentyment do tego klubu, byłem w tym mieście, widziałem stadion, ciągnie mnie na wschód, ale mimo tego, że to krok od Europy to jednak Rosja i ma to odniesienie oczywiście w stosunku do futbolu. Szarzyzna i bieda, Kaliningrad to kiedyś potęga, politycznie, ekonomicznie i sportowo.... obecnie poniżej średniej. Ostatnio niezły występ w Pucharze Rosji, trzecie miejsce... jak było naprawdę, raczej się nie dowiemy;), w lidze solidni, ale bez entuzjazmu. Nie bez kozery mecze tych klimatów obłożone są wśród bukmacherów pewnymi zależnościami np. min. 3 zdarzenia na kuponie itd., etc.
Baltica to klub raczej underowy, mało strzelają też na wyjazdach, kojarzą mi się zawsze z remisem. Ten mecz to wznowienie rozgrywek po przerwie zimowej (jaka to różnica ???? ), sparingi gospodarzy to w większości także remisy i niewiele bramek, a sparingpartnerzy też raczej w szarych kolorach.
A co do gości, ekipa spod Moskwy ROZPACZLIWIE!!! potrzebuje punktów, grozi im &quot;zsyłka na Sybir&quot;. Dobrze skończyli rundę jesienną, myślę, że będą odbijać się od dna, które w tej lidze z resztą osiągnęli. W sparingach wypadli bardzo poprawnie, nawet wygrali z naszą Legią z Warszawy. Dużo dobrego, szczególnie w obronie do drużyny wniósł Aleksander Kukanos, były gracz Rubina czy Dynama. Goście dokonali wielu transferów w obie strony, ale ten obrońca będzie im procentował.
Biorąc pod uwagę przerwę po rundzie jesiennej, underowy charakter gospodarzy, wzmocnienia defensywy gości (raczej murowanie bramki z ewentualną szansą na kontrataki), pomieszanie składów, no i klimat. W Suwałkach mamy Syberię, a dopiero w Królewcu. Gospodarze pewnie nie będą za bardzo cisnąć, a goście nie będą chcieli przegrać. Raczej remis, przez duże R.
✅ 220
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Spotkanie: SAS - OKC
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: tobet
Analiza:
Spursi grają bez Tony&#39;ego Parkera, czyli jednego z kandydatów do tytułu mvp. Kto w takiej sytuacji ma powstrzymać niesamowicie szybkiego Westbrooka? SAS kompletnie nie mają na Rusella odpowiedzi. Ginobili? Zostanie wyłączony z gry przez Sefoloshę, który jest świetnym defensorem. Ibaka z Perkinsem z pewnością utrudnią życie Duncanowi. Tim jest świetny technicznie, ale atletyzm i siła jest po stronie podkoszowych OKC. Do tego Durant, który swoje na wysokim procencie i tak narzuca, bez względu na to czy kryje go Lebron James czy Leonard. Spurs mają szerszą ławkę, ale obecnie słabszą pierwsza piątkę. Jak wykorzystać nieobecność Parkera pokazali Trail Blazers, kiedy to San Antonio nie miało odpowiedzi na Lillarda. Co może być problemem dla OKC, które notuje passę 5 zwycięstw z rzędu? Wyjazd i back-to-back. Oklahoma to jednak młoda drużyna i nie powinno być to aż tak widoczne, a kurs 2,00 zachęca.
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: poniżej 1.5 gola

Kurs: 6.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dziś rozstrzygnie się, czy kończy się era wielkiej FC Barcelony, czy Duma Katalonii pokaże charakter i wygra różnicą trzech bramek. W to drugie wierzą już chyba jedynie najwięksi fani Barcy. Ja proponuję zakład, że w meczu padnie maksymalnie jedna bramka. Dlaczego? Strategia na ten mecz wydaje się oczywista. AC Milan nie jedzie do Barcelony wygrać, a jedynie utrzymać zaliczkę z San Siro, gdzie wygrali 2:0. Barcelona z kolei nie ma nic do stracenia i rzuci się do szaleńczych ataków. Naturalnie Włosi będą zmuszeni do ultradefensywy, będą musieli postawić tzw. autobus, szukając swoich szans na dobicie Barcelony w kontrach lub stałych fragmentach gry. Dobiciem będzie strzelenie bramki. Moje wizje tego meczu są dwie. Albo Barcelonie nie uda się pokonać Abbiattiego i mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym i awansuje Milan, albo Barcelonie uda się strzelić jednego gola i Milan już totalnie się zamuruje i na tym się skończy. Barca wtedy wygra 1:0 w jakiś tam godny sposób żegnając się z Ligą Mistrzów. Jak będzie - zobaczymy. Pewne jest że większość czasu piłka będzie znajdować na połowie włoskiego zespołu. Pewne jest też że większość piłkarzy włoskich będzie działać na własnej połowie.
Osobiście typuję wynik 0-0, a 1.5 to pewne zabezpieczenie w razie strzelenia bramki kontaktowej przez FC Barcelonę.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Milos Raonic- Marin Cilic
Typ: 1
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obecnie Raonic jest dużo lepszym tenisistą od swojego rywala, szczególnie na szybkich nawierzchniach gdzie liczy się mocny serwis. Po Australian Open gdzie Raonic dotarł do czwartej rundy i tam pokonał go Roger Federer Kanadyjczyk zagrał jeszcze na dwóch turniejach i w spotkaniach Pucharu Davisa. Wygrał turniej w San Jose gdzie nikt nie znalazł recepty na jego serwis. We wszystkich meczach Raonic nie tyle nawet nie stracił seta, gema przy swoim podaniu, ale tylko Denis Istomin miał pojedynczą szansę na przełamanie jego podania, a Kanadyjczyk grał tam także z Querreyem i Tommy&#39;m Haasem. Następnie Raonic przegrał w pierwszej rundzie w Memphis z Jackiem Sockiem, ale widać, że po prostu po wygranej w San Jose potraktował ten turniej nieco lżej. W Indian Wells jeszcze nie grał, bo jego rywal Michael Llodra wycofał się z meczu drugiej rundy z powodu kontuzji.
Chorwat od początku roku gra przeciętnie i prócz wygranej na turnieju w Zagrzebiu gdzie nie miał wymagających rywali, a jedynym graczem, który podjął z nim walkę był Mikhail Youzhny, przegrywał dość łatwo lub męczył się z rywalami dośc przeciętnymi. W drugiej rundzie w Indian Wells pokonał w dwóch setach Hiszpana Alberta Ramosa, który jednak kompletnie nie nadaje się na hard, a i tak szczególnie w tie-breaku kiedy swoim zwyczajem Cilic stracił kilka punktów z rzędu, dał mu się we znaki. Serwis Chorwata w porównaniu do uderzenia Raonic jest dość słaby, Cilic zresztą jak na swoje warunki fizyczne uderza go dość przeciętnie. Raonic powinien od początku meczu zdominować rywala nie pozwalając mu na zbyt wiele przy własnym serwisie, a okazje do przełamania powinien dostać. Dla mnie jest dużo lepszym zawodnikiem i jutro pewnie to pokaże.
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Barnsley vs Brighton &amp; Hove Albion
typ 1X
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet 365
Pierwsi swą siedzibę mają u podnóża gór Pennińskich, drudzy nad kanałem La Manche. Taka geograficzna ciekawostka tytułem wstępu..
W sferze futbolu również kontrast. Gospodarze to ostatnia ekipa tabeli angielskiej Championship, goście miejsce 7. z nadziejami na baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej..
Zacznę od drużyny z Brighton:
Trener Poyet przyznał, że ma małe problemy, gdyż będzie to ich 3 wyjazd z rzędu na przestrzeni 8 dni.Nie wykluczył, że szansę mogą dostać ci, którzy do tej pory grali mniej, gdyż w niedzielę czeka ich jak określił &quot; najważniejszy mecz sezonu, w domu z Crystal Palace&quot;.
W ubiegłorocznej kampanii było podobnie: po 38 kolejkach Mewy zajmowały 5 lokatę, z realnymi szansami na play- offs. Bardzo dobry sezon, z pasmami meczów bez porażki iii.. ..od 39 kolejki nastąpiło tąpnięcie. Nie wygrali już do końca sezonu ???? 0-5-3),który zakończyli na miejscu 10.
Sezon 2012- 2013 jest dopiero drugim z rzędu w Championship po awansie. Wcześniej Mewy tułały się po League One jako zwykły przeciętniak.Czy są gotowi organizacyjnie na Premier League? nie wiem. Sportowo moim zdaniem nie, co zostało obnażone na tym etapie w tamtym sezonie i myślę, że podobnie może być w obecnym.
Brighton dużo remisuje. Do tej pory 39 %. Wskaźnik remisów całej ligi: 25 %
Sezon wstecz: Brighton 33 % remisów, liga: 27 %
Trener Poyet obawia się, że murawa na Barnsley może &quot;nie wyglądać fantastycznie&quot;
Barnsley:
Grali koszmarnie. Raz porażka, raz remis. Aż do 12.01. 2013 r. kiedy zwolniono trenera. Tymczasowym szkoleniowcem został 39-letni David Flitcroft i poprowadził czerwonych w spotkaniu domowym z Leeds. Wygrali 2-0, został szkoleniowcem już na stałe. Nikt chyba się nie spodziewał, że wpłynie to aż tak pozytywnie na drużynę. Do dziś bilans tego trenera to 5-2-2.
Przed spotkaniem w FA Cup z City czerwoni do Manchesteru przyjechali trochę wcześniej i szukali miejsca do treningu. Sir Alex Ferguson zrobił Barnsley niespodziankę i zaprosił ich do Carington.
&quot;- Ten tydzień był szalony. Trenowaliśmy w ośrodku szkoleniowym Manchesteru United, a sir Alex Ferguson udzielił nam wielu rad. Przywitał nas i zapowiedział, że pomoże nam i naszemu menedżerowi – komentuje Polak Tomasz Cywka.&quot;
&quot;- Wygłosił przemowę, która nas bardzo zmotywowała. Mimo tego, że spotkanie z City wygląda na pojedynek Dawida z Goliatem, jest to mecz, w którym gra 11 na 11. Wszystko może się zdarzyć, powinniśmy wyłącznie cieszyć się grą. Chcemy dać z siebie wszystko.&quot;
wypowiedzi/cytaty pochodzą z devilpage.pl.
Pojedynek z City przegrali, co nie przynosi im wstydu.Na pewno taka przygoda zmobilizuje ich do walki w lidze. Odpadli z pucharów, szkoleniowiec zapowiada, że na maxa skupiają się na lidze.Sytuację w tabeli mimo ostatniego miejsca mają niezłą. Od kilku lat kończą na samym dole tabeli,pukają do League One, ale zawsze zachowują ligowy byt.
Myślę, że tak będzie i tym razem, a do tego potrzebne są punkty.. &quot;Nigdy nie spadnie, Barnsley nigdy nie spadnie&quot; ????
✅ 55
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barca - Milan
Typ: 1 połowa poniżej 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Krótko zwięźle i na temat. Wszyscy wiedzą jak będzie wyglądać gra Milanu. Nie odkryję tu Ameryki. Defensywa, defensywa i jak się uda kontra. Z Barceloną &quot;nie da się&quot; inaczej wygrać (awansować). Jeżeli się otworzą jest po nich. Dlatego stąd mój typ. Pierwszą połowę wytrzymać na pewno wytrzymają (fizycznie). Z czasem mogą się pojawiać pewne problemy z obroną (posiadanie piłki przez Barcelonę - wymęczenie przeciwnika). Itp. itp. Scenariusz chyba jest łatwy do przewidzenia, ale zobaczymy. Widzę tu jeszcze jeden typ: 2 połowa z większą ilością goli, kurs 2.10 oraz poniżej 3.5 goli w meczu za 1.72. Wieczorkiem zobaczymy dokąd dojedzie włoski autobus ????
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nuru89 7

nuru89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barca - Milan
Typ: X
Kurs: 5.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Tak nerwowej atmosfery na Camp Nou nie było od dawna. Zespół, który z powodu choroby opuścił Tito Vilanova, w ciągu zaledwie parunastu dni mógł zniweczyć swoje przedsezonowe plany. Porażka w Mediolanie nie była bowiem wypadkiem przy pracy. Piłkarze dowodzeni przez Jordiego Rourę odpadli ponadto z Pucharu Króla, przegrywając dwumecz z Realem Madryt. O tym, że Katalończykom daleko do wysokiej formy świadczy także porażka z Królewskimi w ramach rozgrywek La liga.
Milan przybędzie na Camp Nou ze świadomością, że awans może wywalczyć nawet w przypadku porażki. Możliwe, że do pełni szczęścia wystarczy zaledwie jeden gol. Wówczas rywale znaleźliby się pod ścianą i musieliby odpowiedzieć aż czterema bramkami. Przeciwko gospodarzom jest także historia. W Lidze Mistrzów nie zdarzyło się bowiem, by drużyna, która przegrała pierwsze spotkanie 0:2, awansowała do kolejnej rundy.
- Ostatnia wygrana nad Deportivo (2:0) dodała nam pewności siebie. Nie czujemy przed Milanem żadnego podenerwowania i zrobimy co w naszej mocy, by podjąć z nim walkę - zapewnia Thiago Alcantara. Dziennikarze nie mają wątpliwości co do jednego : jeśli ktoś miałby odwrócić losy dwumeczu, byłby to Messi. Argentyńczyk znajduje się w wysokiej formie, o czym świadczy fakt, iż wpisywał się na listę strzelców w każdym z ostatnich siedemnastu meczów La Liga.
Do składy Barcelony powróci we wtorek kilku graczy, którzy nie wystąpili we wspomnianym spotkaniu z Deportivo. Między słupkami stanie zawieszony na krajowe spotkania Victor Valdes. W pełni sił po ostatnich problemach z kontuzją jest ponadto Xavi. Z powodu urazu prawej nogi w kadrze Milanu nie znalazło się natomiast miejsca dla Pazziniego. Wszystko wskazuje jednak na to, że gotowy do gry będą gotowi Philippe Mexes i Kevin-Prince Boateng.
Moim zdaniem scenariusz tego meczu jest jeden, broniący się Milan czekający na kontry i liczący na szybkość El Shaarawego bądz błysk Boatenga. Gracze Milanu zdają sobie sprawę że mają dużą szanse wyeliminować Barce i myślę ze tego nie zaprzepaszczą. Stawiam na bramkowy remis 1:1 może 2:2.
Przewidywane składy:
Barcelona: Valdes; Alves, Pique, Puyol, Alba; Xavi, Busquets, Fabregas; Iniesta, Messi, Pedro
Milan: Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, Constant; Montolivo, Ambrosini, Muntari, Boateng; Robinho, El Shaarawy
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: Rzut Karny Tak
Kurs: 3.35
Bukmacher: ToBet
Analiza

Wynik pierwszego spotkania (2:0 dla Milanu) jasno daje nam do zrozumienia jak będzie wyglądało dzisiejszego spotkanie. Goście zapewne będą bronić się całym zespołem od pierwszej do ostatniej minuty (popularny autobus w polu karnym). Barcelona natomiast będzie próbowała odrobić stratę z pierwszego spotkania.
Większość czasu gra będzie więc odbywała się w okolicach jak nie w samym polu karnych zespołu z San Siro, a jak wiemy wtedy o przewinienie w &quot;11&quot; jest łatwiej czy dać też pretekst sędziemu do wskazania na &quot;wapno&quot;.
W ostatnich dwóch sezonach w fazie pucharowej (szczególnie w ważnych spotkaniach) sędziowie bardzo chętnie gwizdali karne dla ekipy Barcelony. W zeszłym sezonie w 1/8 co prawda sędzia nie podyktował karnego dla Barcy (młócka z Leverkusen) ale już w ćwierćfinale z Milanem Leo Messi dwa razy podchodził do piłki na &quot;11&quot; metrze jak i w półfinale miał jedną okazję z rzutu karnego. Sezon wcześniej natomiast w jednym istotnym spotkaniu fazy pucharowej na Camp Nou sędzia podyktował karnego dla Barcy w starciu 1/8 z Arsenalem, w meczach z Szachtarem i Realem takiej potrzeby nie było bo wynik był przesądzony już wcześniej. Jak więc widać w ciężkich dla Barcelony spotkaniach, drużyna ta może liczyć na &quot;pomoc&quot; arbitra i wskazanie na &quot;wapno&quot; w trudnym dla niej spotkaniu. Myślę, że dziś może być podobnie.
Arbitrem dzisiejszego spotkania jest 37-letni Węgier Viktor Kassai, który nie boi się raczej wskazywać na &quot;11&quot;, pamiętamy bowiem mecz półfinałowy z zeszłego sezonu Real - Bayern gdzie dwukrotnie pokazywała na &quot;wapno&quot;. Jego statystyki z obecnego sezonu to 23 mecze i 7 rzutów karnych, poprzedni sezon był pod tym względem zdecydowanie lepszy 33 mecze i, aż 18 rzutów karnych podyktowanych przez tego arbitra. Jak widać więc, sędzia ten nie boi się wskazać na jedenasty metr i myślę, że dziś warto zaryzykować i postawić właśnie na rzut karny w spotkaniu Barcelona - Milan.
⛔ 100
 
theadix 12

theadix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Blue Squere Premier
Spotkanie: Luton Town vs Hyde
typ Handicap (0:1) 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Co tu dużo mówić. Luton Town - jeden z kandydatów do awansu - zawodzi w tym sezonie, lecz wciąż ma szanse na awans do League Two. Jednak musi wygrać dzisiejszy mecz, i jestem pewien, że tak się stanie. Bo z kim mają wygrywać jak nie z jednym z najgorszych zespołów? Luton zapewne będzie chciało zmazać złe wrażenie z ostatniego występu (w którym remis wywalczyli w końcówce) i wynagrodzić kibicom ostatnie niepowodzenie i wygrają dziś pewnie. Hyde gra słabo i notują obecnie serię 6 porażek z rzędu. Luton powinien dziś zagrać w najmocniejszym składzie i naprawdę będę zdziwiony innym wynikiem jak 2 lub 3 do 0.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Indian Wells
Spotkanie: Errani - Bartoli
Typ: Bartoli
Kurs: 2.64
Bukmacher: Pinnacle
Mecz turnieju na kortach twardych Indian Wells. Chociaż korty twarde raczej z nazwy bo piłka odbija sie dość wolno wbrew pozorom. Spotykają się 11 w rankingu Bartoli oraz 8 Errani. Moim zdaniem bukmacherzy nie doceniają Francuzki , która gdy złapie formę potrafi wygrać z każdym. Początek sezomu Marion bardzo słaby jednak powoli zaczyna sie rozkręcać tutaj dwie gładie wygrane z Scheepers oraz będącą w niezłej formie Kuzniecovą. Natomiast Errani po falstarcie w Australian Open zaczyna grać bardzo dobrze finał w Dubaju i wygrana w Acapulco. będzie to jednak jej 18 mecz 0d 09.02 a więc bardzo dużo. Bartoli w tym czasie zagrała zaledwie 6 meczów. Moim zdaniem może to mieć znaczenie dla dzisiejszego meczu. Tym bardziej, że pojawiły się oznaki zmęczenia w trzysetówce z Dominguez Lino. Larsson ograła ponieważ Szwedka potrafi trafiać w siatkę albo wyrzucać po autach. Dziś jednak mimo korzystnego bilansu spotkan dla Włoszki 2-1 dla mnie faworytka bedzie Bartoli ,która potrafi grać agresywnie i dokładnie&gt; Moim zdaniem dziś wygra Bartoli. Jeżeli utrzyma wysoki procent pierwszego serwisu w wymianach powinna dać sobie radę.
⛔ 100
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Tour Championship 2013 Spotkanie: Neil Robertson – Jamie Burnett
Typ: Neil Robertson -2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill

Neil Robertson w samą porę odzyskał swoją formę z pierwszej częsci sezonu i wydaje się, że będzie mocnym pretendentem do tytułu w zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwach Świata. Patrząc na drabinkę finałów PTC wydaje się, że ma całkiem przyjemną drogę do półfinału, jako, że jedynym zagrożeniem dla niego może być grający bez fajerwerków ostatnio Trump. Na pewno żadnym zagrożeniem dla Robbo nie może być jego rywal z 1 rundy, który prezentuje ostatnio słabą formę. Burnett przegrał 6 ostatnich meczy, zwykle w kiepskim stylu. Dość powiedzieć, że ostatnia jego wygrana miała miejsce w połowie grudnia, kiedy to Burnett dopiero w decydującej partii wykazał swoją wyższość nad amatorem Chrisem Norburym. No cóż, Robertson nie jest amatorem i tyle w temacie szans Anglika w tym meczu. Kursy może niezbyt wysokie, ale oddające dysproporcje między poziomem obu graczy. Wynikiem tego meczu powinn a być bezproblemowa wygrana Australijczyka. ⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Querrey vs Matosevic
Typ: Matosevic
Kurs: 3,14
Bukmacher: Pinnacle

Szukam niespodzianki i myślę, że tu ją mogę znaleźć. Sam pokonał w 1. meczu Karlovica, który najlepsze lata ma już za sobą. Odpadł w Delray Beach w swoim 2. meczu z Gulbisem (wcześniej awansował po kreczu Russella), a w Memphis także w drugim występie przegrał z ...Matosevicem. Czyli ciężko coś o nim powidzieć tak naprawdę. Australijczyk jz kolei est niezłej formie i naprawdę solidnie się prezentuje. W rankingu ATP jest 53. miejscu (30 pozycji za Amerykaninem), ale ciągle notuje progres. Na IW pokonał już takich wyjadaczy jak Robredo i Monaco, nie tracąc przy tym seta. W lutym na 10 meczów przegrał tylko 3, czyli tak samo jak Querrey. Zapowiada się ciekawy mecz. 22 lutego w Memphis skończyło się 6:3, 4:6, 5:7 i mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna AFC Champions League
Spotkanie - Urawa Red Diamonds : Muang Thong United
Typ - Urawa Red Diamonds powyżej 3,5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Sportingbet
Analiza :
W grupie F AFC Champions League dziś druga kolejka spotkań , ja wybieram spotkanie Japońskiego Urawa Red Diamonds i Tajlandzkiego Muang Thong United po pierwszej kolejce gospodarze na ostatnim czwartym miejscu po porażce z Guangzhou Pharma aż 3:0 jednak na małe usprawiedliwienie Japończyków może być to że byli przed rozpoczynającym się sezonem J-League teraz jednak grają u siebie i są po 2 kolejkach nowego sezonu 2013 J-League i po 2 kolejkach na ich koncie 6 pkt i w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokonali na wyjeżdzie aktualnego mistrza Japonii Sanfrecce Hiroszima 2:1 i ostatnio skromnie bo skromnie 1:0 Nagoyę tak więc do dzisiejszego spotkania podchodzą naładowani pozytywnie i liczę na bardo dobre spotkanie w ich wykonaniu . Natomiast goście w pierwszym spotkaniu AFC dość pozytywnie zaskoczyli grając u siebie z Koreańskim Jeonbuk i remisując 2:2 z wszystkich zespołów grupy F wydaje mi się że własnie dzisiejsi gospodarze zespól Urawa i Koreański Jeonbuk powinni awansować do dalszej fazy rozgrywek no ale to moja opinia a w piłce wszystko możliwe przypomnę może że własnie piłkarze Urawa Red Diamonds tryumfowali już raz w tych rozgrywkach zdobywając tytuł mistrzowski a było to w 2007 roku , patrząc jeszcze np. na miejsce zajmowane przez reprezentacje w rankingu FIFA to róznica między Japonią a Tajlandią jest olbrzymia bo Japonia 28 miejsce a Tajlandia cho cho 141 , tak więc licze dziś na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy no bo przecież stosunek bramkowy ich na dziś to 0:3 a nie wiadomo czy to własnie stosunek bramkowy pod koniec nie będzie miał znaczenia o kolejności dlatego jak idzie to trzeba te bramki zdobywać ile się a dziś myślę że się da .Wiem 4 to dużo ale uważam że dadzą radę . Pozdrawiam !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Sędzia podyktuje rzut karny i zostanie on wykorzystany
Kurs: 3.6
Buk: WilliamHill
Analiza:
Jak dla mnie tak kluczowe mecze są raczej nie do obstawiania. Każdy zakłada że Barca będzie cisnąć ile wlezie a Milan się zamuruje... no i na tym etapie zgadzam się z większością analiz. Tylko że przebieg meczu może mimo wszystko różnie wyglądać. Nagle w tym meczu okazuje się że włoska defensywa jest nie do przebicia, nawet przez jeden z najlepszych zespołów Europy. Mam wrażenie że większość osób jakoś akurat tylko na potrzeby tego spotkania zaczęły doceniać grę obronne Włochów. I to nawet nie Milanu, tylko Włochów ogólnie. Barca natomiast znowu wróciła na noże. Ma fatalną formę i ... tory też są złe ;) A z drugiej strony jakieś karne niepodyktowane, ręce niezauważone i zasadniczo przypadkowe bramki. Na Milanie mało kto się skupia, bo &quot;włosi dobrze się bronią&quot;. Z tego nic nie wynika!
Milan może szybko skontrować lub Barca równie dobrze może strzelić w pierwszej połowie 2 gole... Gospodarze znani są z gry pozycyjnej, czemu miałoby im się nie udać. W tym meczu każdy wynik wydaje się możliwy, choć najmniej wygrana Milanu. Tylko kursy są słabe go gry :/ Milan jeszcze nie awansował, a 2-0 u siebie to nie sygnał do odpuszczenia spotkania [jest taka zasada, że dopóki walkower nie daje awansu to trzeba walczyć ;) ].
Wskazywanie awansu jest jak dla mnie grą 50/50. Wygrana Barcelony ma taki kurs, że aż wstyd. Ilość bramek też podejrzana... bez gola Milanu wcale nie musi być over 2,5 - spore ryzyko a kurs niski.
Ja wybieram zakład na karne. Zgodnie z założeniem, że Barca napiera a Milan się broni rozpaczliwie i czasem szuka kontry. Finezyjna i techniczna gra pozycyjna, i mania Barcelony na strzały z pola bramkowego lub niemal wchodzenie z piłka do bramki. Z drugiej strony ostra kontra Włochów - ogromne ryzyko i szybkie decyzje - mało techniczne interwencje. To czynniki które sprawiają że karny będzie wisiał w powietrzu przez 90 minut [lib dłużej ;) ]. Milan będzie się starał wyłączyć genialnego technicznie Messiego. Łatwe to nie jest i często kończy się faulem. A! no i mój faworyt - Mexess. Że kartkę dostanie to on pewnie już wie, czemu nie w polu karnym? O statystykach nie piszę bo na takie zakład wpływ mają niewielki moim zdaniem. Tu głównie wyraźny podział na atakującego i broniącego się skłonił mnie do obstawienia. No i oczywiście wysokie umiejętności techniczne Barcelony w konfrontacji ze skłonnymi do fauli Włochami.
A że karny zostanie wykorzystany to już rachunek prawdopodobieństwa ;) i trochę umiejętności kopaczy...
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Menendez-Macieras A. v Beck K.
1.68 Unibet
Spotkanie w ramach pierwszej rundy Challengera w Sarajevie gdzie spotkają się dwaj doświadczeni tenisiści. Moim faworytem jest doświadczony Słowak, Karol Beck, który jednak zbyt dobrze nie zaczął tego sezonu. Za Beck&#39;iem przemawia nawierzchnia, którą jest indoors. Hiszpan nie gra na tej nawierzchni zbyt ciężko a dla Beck&#39;a jest to nawierzchnia na której ma najlepsze statystyki. Obaj panowie spotkali się w 2008 roku w Niemczech, jednak nawierzchnią był clay, gdzie jak wiemy Menendez-Macieras czuje się najlepiej. Hiszpan wygrał 2:0.
z/0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom