>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 12.03.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
Typ: Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 15:30, w lidze niemieckiej odbędzie się parę ciekawych meczy, m.in TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund. Gospodarze spotkania to 9 zespół ligi, drużyna ma na swoim koncie 33 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 41:37. Hoffenheim w ostatnich 5 meczach ligowych zdobyło tylko 4 punkty: 1 zwycięstwo, 1 remis oraz aż 3 porażki. Przegrali z Gladbach, Mainz oraz Bayernem. Zespół ostatnio naprawdę gra słabo. Na własnym stadionie: 5 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 porażki, ale w ostatnich 5 spotkaniach na własnym obiekcie tylko 1 zwycięstwo. Goście to Borussia Dortmund, prawdziwa rewelacja ligi, zespół ma aż 2 punktów przewagi nad 2 w tabeli Bayerem Leverkusen i pewnie kroczy po tytuł mistrzowski. Dortmund po 25 kolejkach ma na swoim koncie 61 punktów: 19 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 porażki, stosunek tego zespołu jest imponujący 53:14. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych: 3 zwycięstwa, oraz 2 remisy, w tym wyjazdowe w Monachium. Borussia Dortmund spisuje się rewelacyjnie na wyjazdach 11 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka, 31 bramek strzelonych i tylko 9 straconych. Rozpędzona Borussia powinna pewnie wygrać, a dlaczego? A to dlatego że zostały im tylko rozgrywki ligowe, w lidze europejskiej oraz pucharze Niemiec odpadli, więc mogą się skupić na lidze. U gospodarze zabraknie: Obasiego, Weisa, Gulde, Ibertsbergera i pauzującego za kartki Kokou Mlapy. W drużynie gości nie zagra Mats Hummels, nie zagrają również kontuzjowani Shinji Kagawa, Mohamed Zidan i Patrick Owomoyela.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - nPower Championship
Spotkanie: Leeds Utd. - Ipswich Town FC
Typ: 1
Kurs: 1,855
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godz. 16 czasu polskiego rozpocznie się mecz angielskiej nPower Championship pomiędzy zespołami Leeds United a Ipswich Town FC. Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli (a więc w strefie barażowej o awans do elity) z 60 pkt. na koncie, goście plasują się na 16 pozycji z 45 pkt. (11 pkt. przewagi nad strefą spadkową). Jeżeli piłkarze Leeds poważnie myślą o powrocie do Premier League powinni dzisiejszy mecz wygrać, ponieważ po piętach depczą im 6-te w tabeli Nottingham Forest (59 pkt.) a także Burnley (56 pkt., do rozegrania 2 zaległe mecze). Ipswich Town z kolei jest już praktycznie pewne utrzymania a na awans do elity już raczej nie ma szans. Wprawdzie w ostatnim meczu wyjazdowym ograli 4 w tabeli Cardiff 2:0, jednakże w moim przekonaniu gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i zdobędą dzisiaj 3 punkty. Jeżeli chodzi o nieobecnych, to menedżer Leeds nie będzie mógł wystawić Australijczyka Patricka Kinsorbo, wątpliwy jest występ Paula Connoly&#39; ego (25 meczów w bieżącym sezonie). Natomiast w drużynie gości zabraknie Marka Kennedy&#39;ego (18 meczów) i Briana Murphy&#39;ego (4 mecze), wątpliwy jest występ Jimmy&#39;ego Bullarda (15 m., 5 goli) a za kartki musi pauzować David Norris (27 m, 6 goli).
⛔ 100
 
B 16

balans

Użytkownik
Spotkanie: Girona - Betis Sewilla
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betway
Analiza:
Na druzyne gospodarzy stawiam z kilku powodów. Girona jest ostatnio w wysmienitej formie a Betis powoli wychodzi z dołka ale to chyba za mało aby pokonac drużyne Girony. Girona wysmienicie gra na swoim stadionie 8-4-1 i własnie dlatego postanowiłem postawic na nich. Betis natomiast nie radzi sobie na wyjazdach 5-4-5 chociaz jest to 3 bilans w lidze. Girona w ostatnim meczu zaliczyła w padke z Huleva(16) ale wkońcu kiedys to musiało nastapic ponieważ nie przegrali 5 meczów z rzedu. Betis ostatnie swoje 4 mecze wyjazdowe przegrał natomiast Girona ostatnie 4 mecze u siebie wygrała. Myślę ze gospodarz tego spotkania nie bedzie miał problemu w pokonaniu Betisu.
⛔ 100
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 1 Bundesliga
spotkanie: VfL Wolfsburg - FC Nurnberg
typ: FC Nurnberg
kurs: 3,10
buk: Expekt
Analiza:
Witam,w dniu dzisiejszym odbędzie się mecz 26 kolejki 1 Bundesligi Niemieckiej pomiędzy VfL Wolfsburg a FC Nurnberg.A teraz krótko i rzeczowo...Wolfsburg ostatnio gra bardzo słabo,w przed ostatniej kolejce odnieśli zwycięstwo,wcześniej przegrali 4 mecze pod rząd w których grali bardzo słabo,zespół ten jest bez formy i wbrew przed sezonowym zapowiedzią...walczy o utrzymanie.Po drugiej stronie barykady mamy zespół FC Nurnberg który idzie jak burza,w ciągu ostatnich 7 meczów jest niepokonany,2 razy zremisował resztę wygrał.Obserwuję grę tego zespołu od jakiegoś czasu i muszę przyznać że podoba mi się ich gra,mają solidną defensywę i skuteczną ofensywę,drużyna jest wyrównana co oznacza że gracz wchodzący z ławki nie osłabia zespołu,tylko go wzmacnia.Dlatego stawiam w dniu dzisiejszym na wygraną zespołu FC Nurnberg.
Wg mnie padnie wynik 0-2.
✅ 210
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dyscyplina: rugby Puchar Sześciu Narodów
Spotkanie: France @ Italy

Typ: Tommasso Benevenuti to score a touchdown anytime
kurs: 5.00
Bet365
Jedyna szansa dla Makaroniarzy na nawiązanie walki w tym spotkaniu to właśnie młody skrzydłowy - tym bardziej, że Francuzi są słabi na skrzydłach, a ich ogólny defense pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli Benevenuti nie będzie punktował, to Francuzi nie powinni mieć problemów z wygraną. Włosi ostatnio niezłe mecze m.in. z Walią, z kolei z Anglikami zostali zjedzeni. Francuzi nie mają jednak aż tak dużej siły ognia jak Anglicy i nie zdobędą tylu prób, do tego ich defense jest strasznie dziurawy, dlatego Benevenuti to najlepsza opcja dla Włochów. Historia pojedynków jest dla Włochów miażdząca. Dla Francuzów, którzy są obrońcami tytułu, jest to must win game. Nie wiem, czy Włosi maja jakieś szanse na wygraną, ale prawda jest taka, że tak osłabionych Francuzów dawno nie widziałem.
Canal Plus Sport godz. 15.25
⛔ 100
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon
Spotkanie: 15km Mass Start
Typ: wygra Martin Fourcade
Kurs: 4,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnia męska konkurencja biatlonowych mistrzostw świata. W tej imprezie przed szereg wyszłi zdecydowanie czterej zawodnicy: Svendsen, Boe, Peiffer i właśnie Fourcade. Wszyscy czterej świetnie biegają, choć Boe jednak lekko im ustępuje, natomiast Fourcade mimo wszystko ma w tym elemencie lekką przewagę. Moim zdaniem przewaga Francuza wynikać będzie z faktu, że w dwóch ostatnich konkurencjach (bieg indywidualny, sztafeta) nie walczył on o czołowe miejsca, dzięki czemu wyraźnie nie dawał z siebie wszystkiego na trasie biegowej, a i psychicznie mógł nieco odpocząć. Pozostała trójka walczyła bardzo mocno o medale (no może oprócz Niemca w biegu indywidualnym) i stąd może wynikać ich lekko większe zmęczenie fizyczne ale także, psychiczne. Poza tymi faktami trzeba spojrzeć, że w dwóch pierwszych biegach (sprint, bieg na dochodzenie), które są chyba najlepszym wskaźnikiem przed dzisiejszą konkurencją, najlepsze wrażenie pozostawił jednak Fourcade. Sprint przegrał minimalnie z bezbłędnym Peifferem, w biegu na dochodzenie już wyraźnie pokazał świetną klasę i przewagę nad rwalami. Myślę, że w biegu takim jak ten (rywalizacja bezpośrednia, cztery strzelania) poraz kolejny zobaczymy jego walkę ze Svendsenem, bo raczej Ci dwaj zawodnicy mają przewagę nad pozostałą dwójką (w biegu nad Boe, w strzelaniu nad Peifferem). Raz już Fourcade wygrał tą walkę w biegu pościgowym dzięki właśnie lepszemu biegu i sądzę, że dziś także decydować ta przewaga Francuza oraz wspomniany fakt, że praktycznie miał on dwa luźne biegi i ostatni poważny start 6 dni temu.
⛔ 100
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Werder Brema - Borussia M&#39;Gladbach
Typ: over 3,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań, mecz o przysłowiowe 6 punktów. Jeśli Gladbach przegra ten mecz, sytuacja będzie już bardzo ciężka. Stuttgart zapewne po meczu z Pauli ucieknie do góry, każdy punkt teraz na wagę złota. Obydwie ekipy tracą w tym sezonie masę bramek, w tej niechlubnej statystyce przewodzą w Bundeslidze.
Z przodu nie wygląda to najgorzej, co ciekawe Gladbach strzeliło w tym sezonie tyle bramek, co trzeci w tabeli Hannover, przy okazji więcej niż Werder. Pachnie mi tu overem, dziurawa defensywa obydwu drużyn powinna przynieść dużo bramek. Zwłaszcza, że goście są na fali, po zmianie szkoleniowca ich gra wygląda całkiem solidnie. Wg mnie nie warto stawiać czystej 1, Werder może mieć niemałe problemy z gośćmi, którzy będą gryźć trawę, aby tylko z Bremy wywieźć 3 punkty.
Tak więc over 3,5 jest wielce prawdopodobny, ryzykanci mogą pokusić się o 4,5 po całkiem ładnym kursie.
⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Plzen - Sparta Praga
Typ: 2
Kurs: 3,15
Buk: Expekt

Analiza
Panowie Oddsmakerzy się chyba przeszacowali.
Dlaczego faworytem w tym meczu jest Plzen? Dlatego, że jest liderem i nie przegrało jeszcze meczu u siebie - rozumiem. Jednak Sparta według mnie będzie pierwszym zespołem, który pokona rywala do mistrzostwa na jego terenie.
Mecz na szczycie. Na pewno tak można określić to spotkanie. Praktycznie o mistrzostwo walczą już tylko te dwie drużyny. W tej chwili strata Sparty do Victorii wynosi 2 punkty. Oznacza to mniej więcej tyle, że stołeczni mogą dzisiaj zasiąść na fotelu lidera. Wystarczy wygrać.
Goście mają zdecydowanie silniejszą kadrę. Pomimo wojaży w Lidze Europejskiej Sparta nie zaniedbała do końca rodzimej ligi. Po porażce z Liverpoolem goście skupiają się już tylko na walce w kraju. Nie ma nawet pucharu, liczy się tylko walka o mistrzostwo. Ten mecz jest niezwykle ważny, może przesądzić o końcowym sukcesie. Sparta jest najlepiej grającym zespołem na wyjeździe. Do tego w dobrej formie. Szkoda by było, gdyby zagrać nie mógł Sionko (P, 18/1). Jest to ten słynny &quot;Doubtful&quot;, czy niepewny występu. Z doświadczenia jednak wiem, że w ważnych meczach tacy piłkarze grają, więc liczę na to, że Sionko pojawi się na boisku.
Plzen u siebie prezentuje się wybornie (7-2-0). Jednak ostatnie wyniki i gra niekoniecznie zadowalają fanów i trenera miejscowych. Ostatnio remis ze średniakiem (Slovacko, 2-2). Wcześniej minimalna wygrana z Hradec Kralove (oglądałem mecz i miałem postawione na Plzen, ale wcale nie zachwycił, 2 gole późno zdobyte, win zasłużony, ale szału nie było). Ciężko mi uwierzyć, że ta drużyna może powalczyć z takim doświadczeniem, klasą i potęgą, jaką jest w Czechach Sparta. Do tego Victoria dzisiaj będzie osłabiona brakiem dwóch kluczowych i skutecznych pomocników. Ze składu wypadli Petrzela (P, 17/5) i Jiracek (P, 19/3). Tak naprawdę kadra gospodarzy jest wąska i ciężko powiedzieć, czy zdołają zastąpić tych piłkarzy wartościowymi zmiennikami.
Jeśli Victoria nie przegra u siebie ze Spartą to z kim? Ciężko mi uwierzyć, że do końca sezonu Plzen będzie bez porażki u siebie... Piękny kurs.
11 Spartan dziś zwycięży!
⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Cesena - Juventus
Typ: DW 1:2, 1:3 lub 1:4
Kurs: 5,00
Bukmacher: Gamebookers
Dzis wieczorem odbedzie sie pojedynek Ceseny z Juve. Stawiam w tym meczu na druzyne gosci. Cesena posiada atut wlasnego boiska i walczy o utrzymanie w Serie A. Jednak w moim mniemaniu to troche za male argumenty na klub z Turynu, nawet biorac pod uwage fakt, ze ostatnio w kiepskiej formie. Juve odnioslo 3 porazki z rzedu kolejno z: Lecce, Bolonga i AC Milanem. Szanse na mistrzostwo juz dawno stracili, ale nadal licza sie w walce o gre na arenie europejskiej w przyszlym sezonie. W bezposrednich potyczkach padly 2 zwyciestwa Juve i jeden remis. Dla przypomnienia w rundzie jesiennej goscie wygrali na wlasnym boisku 3:1. Dzis powinni rowniez wygrac, ale po ciezkim i wyrownanym meczu. Postanowilem zaryryzkowac zaklad na dokladny wynik i uwazam ze Cesena zdola strzelic 1 bramke w tym meczu, gdyz we wszystkich bezposrednich potyczkach strzelala gola. Podsumowujac po 3 porazkach Starej Damy przyszedl czas na zwyciestwo, zatem w gre wchodzi wynik 2:1, 3:1 lub 4:1 dla gosci. Polecam.
⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, 1st Division
Spotkanie: Raith Rovers - Patrick Thistle

Typ: Raith (-1.5)
Kurs: 3.70
Bukmacher: tobet
Analiza: Moją uwagę przykuł wysoki kurs na zwycięstwo lidera 1st Division z najgorzej radzącą sobie na wyjeździe w tym sezonie na zapleczu Scottish Premier League ekipą Patrick Thistle, która, jak dotąd, odniosła tylko 1 zwycięstwo poza domem (1-4-7; 11:21).
Piłkarze Raith notują aktualnie serię 2 kolejnych zwycięstw - 2:0 na wyjeździe z prezentującym podobny poziom do ich dzisiejszego rywala, Queen Of South i 2:1 na Stark&#39;s Park z &quot;czerwoną latarnią ligi&quot;, Stirling Albion.
Goście dzisiejszego meczu również mogą pochwalić się nienajgorszą serią - serią 3 kolejnych spotkań bez przegranej (co ciekawe w 12 ostatnich ligowych potyczkach zanotowali tylko 1 porażkę, notując po drodze 3 zwycięstwa i aż 8 remisów), którą na pewno chcieliby przedłużyć w meczu z liderem.
Brnąc dalej w statystyki, warto wspomnieć, iż zespół dzisiejszych gospodarzy nie przegrał w lidze z zespołem Patrick Thistle 6 ostatnich wzajemnych konfrontacji, notując 3 wygrane (w tym efektowne 4:0 na początku sierpnia zeszłego roku) i 3 remisy (m.in. 0:0 w ostatnie Boxing Day).
Goście przystąpią do tego meczu po raptem 3 dniach odpoczynku, gdyż w zeszłą środę rozegrali zaległy mecz ze wspomnianym już wcześniej Queen Of South (wygrana 3:1). Poza większym zmęczeniem, przeciw Patrick przemawiają dość poważne osłabienia kadrowe. Niezdolni do gry są 3 pomocnicy: Bryan Hodge, Paul Cairney i Simon Donnelly oraz obrońca Willie Kinniburgh. Niepewna występu jest z kolei dwójka innych defensorów: Alan Archibald i Paul Paton. Przed podopiecznymi Iana McCalla trudne zadanie, gdyż zmierzający po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zawodnicy Johna McGlynna na pewno &quot;przycisną&quot; od samego początku i defensywa Thistle może mieć naprawdę ogromne problemy z odparciem ataków rywala.
Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Raith jest jak najbardziej wart gry (kursy spadają). Mój typ: 2:0 dla Rovers.
⛔ 100
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/Polska Ekstraklasa
Spotkanie:Jagiellonia-Lechia
Typ:under 1,5
Kurs:2,75
Bukmacher:BetGun
Analiza ???? ziś o godzinie 19:15 rozpocznie się spotkanie Polskiej Ekstraklasy pomiędzy Mistrzem Jesieni a drużyną Lechi Gdańsk. jagiellonia po znakomitym początku sezonu i rundzie wiosennej niespodziewanie prowadziłą w ligowej tabeli.Teraz zajmują 2 miejsce tracąc 1 pkt do lidera Wisły Kraków , a wszystko to głównie przez ostatnie mecze, tej drużyny gdzie Jaga 2 razy zremisowała. Po odejściu Grosickiego wyraxnie dla tej drużyny nie ma kto strzelać bramek.Frankowski ma już swoje lata a w tej chwili nie ma obok siebie odpowiedniego partnera jakim był Kamil. Dzisiaj faworyci mimo tego stawiają na Jagę ja jednak myslę,że będzie to bardzo ciężkie spotkanie dla obu drużyn i zagram under 1,5. Lechia 4 pozycja w lidze i tylko 6 pkt straty do lidera. Ostatni ligowy mecz to zwyciestwo 2-0 z Polonią Bytom.Patrząc na formę obu zespołów Jaga na pewno nie moze się otworzyc i nie licze tutaj na grad goli.Jaga w 5 ostatnich ligowych meczach 2 razy notowała bezbramkowy remis, na 3 ostatnie mecze w lidze strzeliła tylko 1 bramkę. Lechia równiez nie grzeszy skutecznoscią i na wyjeździe strzeliła dotychczas 9 bramek. Dzisiaj zabraknie w Jagielloni m.in Grzelaka,El Mehdi Sidqy, w zespole gości nie zobaczymy kluczowego gracza Tomasza Dawidowskiego. Myslę,że jaga bez Grosickiego nie jest już tak groźna i dzisaj czeka ich ciężki mecz z dobrym zespołem. Oba te zespoły spotkały się 10 dni temu w Pucharze polski, gdzie padł wynik 0-0, czyżby powtóreczka? bardzo możliwe,polecam ten typ po dobrym kursie. ????
⛔ 100
 
makaveli23 525K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Wolfsburg - Nurnberg
X
3.52
Pinnacle
Wolfsburg po przegranej 0-3 na wyjeździe, także w takim przypadku najpierw muszą pomyśleć o lepszej grze w defensywie szczegolnie ze Nurnberg ostatnio się nieźle rozstrzelał, ale myśle ze to będą mieli na uwadze. Lubie stawiać remis mid-table druzyny która gra mecz wyjazdowy po zdecydowanej wygranej w poprzednim meczu u siebie. Na taką okoliczność trafia w moje ręce własnie Nurnberg ktory jak juz mowilem niemiłosiernie się rozstrzelał wygrywając 5-0 z St. Pauli. Wolfsburg w poprzednich spotkaniach u siebie nie brylował bo wymeczona wygrana z Monchengladbach 2-1 była pierwszą od paru meczów bez zwyciestwa na własnym stadionie. Ogolnie to obie te druzyny bardzo specyficzne bilanse wyjazd/dom. Wolfsburg jedzie rowniótko u siebie 4-4-4, natomiast Nurnerg na wyjazdach lubi poremisować 2-6-4. Trzeba powiedzieć ze patrzac na te liczby remisik w tym meczu wygląda naprawde bardzo dobrze. Teraz troche o kontuzjach, bo tutaj tez wyrownanie. Obie druzyny mają swoje zmartwienia z tych najwazniejszych to: Nurnberg Mike Frantz (14 meczy 2 gole 1 asysta), Juri Judt (22 mecze 0 goli 1 asysta), Julian Schieber (23 mecze 7 goli 5 asyst) ; Wolfsburg : Josue , Arne Friedrich, Kahlenberg. Dodając do tego ze obie druzyny mają o co walczyć w tabeli myślę ze zobaczymy wyrównany pojedynek z ktorego nikt nie wyjdzie zwycięsko. Najwyzszy kurs na takie rozstrzygniecie oczywiscie w Pinacle.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: Obydwie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na Reymonta w ramach 18 kolejki Polskiej Ekstraklasy przyjeżdża Widzew Łódź, który po zwycięstwie na własnym stadionie z Koroną Kielce (3:1), będzie musiał stawić czoła gospodarzą, którzy są w niezłej formie. Podopieczni Roberta Maaskanta nie przegrali w lidze od 6 spotkań, jednak widać jakość gry w drużynie Wisły dopiero teraz, gdy dołączyli do zespołu zagraniczni gracze. Widzew także, się wzmocnił co pokazują wyniki , porażka w Poznaniu ale bardzo niska 1:0 i zwycięstwo u siebie z Koroną aż 3:1. Obaj trenerzy mogą wystawić praktycznie swoje najmocniejsze jedenastki co więcej, obie ekipy są bardzo silne. Obie ekipy o ile w ofensywie mają czym brylować o tyle, w obronie nie jest już tak kolorowo. W drużynie Wisły ofensywa jest spora w postaci Małeckiego, Meliksona,Kirma, Genkova czy też Jirsaka , który zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko drużynie Ruch Chorzów , można powiedzieć nawet , że było to spotkanie życia, póki co. Widzew natomiast, także ma czym straszyć Sernas i Dżalamidze, to piłkarze, którzy mogą napsuć krwi obrońcą Wisły. Od 1997 roku drużyna Wisły mierzyła się z Widzewem wiele razy bo aż 22, 14 zwycięstw „Białej Gwiazdy” 3 remisy i 5 porażek. Bramek? Sporo… 43 Wisły i 23 Widzewa co daje nam aż 3 bramki na mecz. Dzisiaj biorąc pod uwagę jaką ofensywą dysponują obie drużyny i jak niepewna jest jeszcze obrona obu zespołów liczę na dobre widowisko, typ, że obie drużyny strzelą bramkę wydaje mi się być najbardziej prawdopodobnym.
⛔ 100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: BNP PARIBAS OPEN R2 TENNIS
Spotkanie: E. Makarova - V. Azarenka
Typ: 1
Kurs: 4.540
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Mecz drugiej rundy w Indian Wells. Pojedynek Rosjanki Ekateriny Makarovej z Białorusinką Victorią Azarenką. Faworytką oczywiście jest rok młodsza od swojej rywalki Azarenka, jednak według mnie Makarova w tym meczu nie jest bez szans. Bilans 1-1 i ostatni mecz wygrany przez Azarenkę w trzech setach już daje do myślenia. Do tego dwie przegrane z rzędu Victorii z Pennetą i Hantuchovą. Białorusinka urodzona w Mińsku nigdy nie czuła się dobrze w miejscach gdzie panują wysokie temperatury. Rok temu przegrała tutaj z Martinez Sanchez. O Rosjance, można powiedzieć, że jest solidną zawodniczką. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na pewno stać ją na wyrównaną walkę z Azarenką i przy odrobinie szczęścia możliwe, że wygra mecz.
⛔ 100
 
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna Chorwacja: Hajduk Split - RNK Split
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Buk: Unibet
Analiza:
Derby Splitu. Gospodarze nie najlepiej zaprezentowali się własnej publiczności w pierwszym meczu po przerwie. Zremisowali bezbramkowo z Interem Zapresic. Teraz mają szanse na zrehabilitowanie się i to z nawiązką, gdyż podejmować będą lokalnego rywala. Goście znacznie lepiej weszli w rytm sezonu, bo w dwóch meczach zgarnęli pełną pulę punktów. Myślę, że pewni siebie &#39;przyjezdni&#39; będą stawiać solidny opór drugiej sile chorwackiego futbolu. Bardzo prawdopodobne, że równa walka doprowadzi do remisu w pierwszej połowie. Faworyt całego spotkania jest już tylko jeden. Publiczność i chęć zrehabilitowana się i pokonania lokalnego rywala bardzo motywują drużynę gospodarzy. Myślę, że piłkarze Hajduka bardzo będą chcieli ten mecz wygrać, niezależnie od wszystkiego. Jak pokazuje tabela i ten sezon gospodarzy stać na wygrywanie nawet z lepszymi rywalami od siebie. Dlaczego nie byłoby ich stać na pokonanie słabszego od siebie rywala i to przy swojej publice ? Sądzę, że tak się właśnie stanie, ale nie będzie to w formie spacerku czy jednobramkowego widowiska. Derby to derby i piłkarze RNK też bez punktów nie będą chcieli zostać. Dlatego uważam, że do połowy będzie remis, jednak cały mecz na swoją korzyść obrócą piłkarze wicelidera chorwackiej HNL.
✅ 360
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Polska Ekstraklasa
Spotkanie Jagiellonia-Lechia
Typ:2
Kurs:3.75
Bukmacher:Bet-at-home.
Analiza: Słowem wstępu napisze że bardzo trudno mi jest umotywować ten typ bo opieram się głównie na jednym założeniu: Jagiellonia Białystok nie przegrała jeszcze w tym sezonie w domu,najwyższy czas. Drużyna Lechii jest bardzo dobrym kandydatem na pierwszego zwycięzce w Białymstoku. Lechiści maja świetnie radzących sobie w kontratakach piłkarzy takich jak Buval,Nowak, Traore czy Deleu. Wątpie żeby Jaga zdobyła z Lechią w przekroju całego sezonu 6 ptk, bo wiadomo że wyjazd wygrała.Dzis mecze też układają się pod Lechie bo jakaś 2 powinna być.W meczu ze Śląskiem Jagiellonii sie udało nie przegrać ale moim zdaniem co się uciece...Śląskowi wczoraj udało się wygrac z jak już kilka razy pisałem przeciętną Legią czy dziś Jaga w końcu polegnie,daje 95% że tak.
✅ 275
 
W 115

werg

Użytkownik
Sochaux - Lyon
Typ: Lyon
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
W 27 kolejce francuskiej Ligue 1 zagrają ze sobą dziewiąte w tabeli Sochaux z czwartym OL. Gospodarze w ostatnich meczach radzą sobie przeciętnie w ostatnich sześciu potyczkach ich bilans to 2 - 1 - 3. Goście natomiast prezentują dość wysoką formę a ich sytuacja w sześciu spotkaniach to 3 - 3 - 0. W ostatnich trzynastu pojedynkach rozgrywanych od 1992 roku OL ma miażdżącą przewagę o czym śwadczy bilans 2 - 1 - 10. Jeśli chodzi o absencje w obydwu zespołach to goście zagrają bez kontuzjowanych Crisa, Yoanna Gourcuffa i Aly&#39;ego Cissokho. Gospodarze będą musieli sobie radzić bez leczących urazy Yassina Mikariego, Edouarda Butina i Jeremiego Brecheta oraz zawieszonych Kevina Anina i Ideye Browna. Sochaux nie grozi spadek ani nie włączą się też do walki o euroejskie puchary, takżę będą mniej zdeterminowani niż goście. Jeśli OL chce liczyć się w walce o mistrzostwo, musi ten pojedynek wygrać.​
✅ 110
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt - Hercules
Strzelec bramki
Typ: Emmanuel Adebayor
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!!
Dziś kolejka Hiszpańskiej Primera Division , zmierzą się z sobą drużyny
Realu Madryt i Hercules . Odpowiednio 2 i 18 pozycja w tabeli .
Faworyt spotkania jest jeden - Real . U siebie grają poprostu znakomicie
ostatnie 6 meczy bilans 6-0-0 np:
Real Madryt 7-0 Malaga CF (20)
Real Madryt 2-0 Levante (12)
Real Madryt 4-1 Real Sociedad (9)
Nie mogę niestety powiedzieć nic dobrego na temat gości , bardzo
słabe wyjazdy ostatnie 6 dało bilans 0-0-6 z Realem przegrają na pewno
i moim zdaniem dorzuci coś od siebie także nowy nabytek Realu
Emmanuel Adebayor . Obstawiam wynik 5-0 powodzenia!! ;)
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Superliga Maroko
Spotkanie : OCS Olympique de Safi - WAC Fes
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,2
BUkmacher: Bwin
Analiza: W spotkanie 21 kolejki Marokanskiej ekstraklasy spotykaja sie OCS Olympique de Safi i WAC Fes. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 37 punktami i traca do lidera tylko 1 punkt. Goscie maja 22 punktow sa na 11 pozycji i maja tylko 5 punktow nad pozycja spadkowa. Napewno faworytami tego spotkanie beda pilkarze OSC i po ty jak wygrali 5 ostanich spotkan, sprubuja wywalczyc 6 zwyciestwo z rzedu. U siebie pilakrze Safi w tym sezonie maja swietne bilans 7-2-0, i w wszystkich 9 spotkan u siebie pokonali conajmniej raz bramkarza rywal. Widad Fes slabo sie spisuja na wyjedzie i maja bilans 2-3-4. widac wiec ze dzis gospodarze zagraja tylko o komplet puktow zeby objac samodzielnie prowadzenie w tabelii. Moim zdaniem pilkarze z Fesu jesli chca dzis wywalczyc conajmniej jeden punkt to musza pokonac bramkarza rywale. Napewno podopiecznie trenera Taliba latwo dzis sie nie poddaza, zagraja tak aby przerwac seria 3 spotkan bez gola i wywalczyc cennych punktow. Przed nami ciekawy spotkanie przed wspaniala publicznoscia z miasto sardynki, ktora zrobi wszystko zeby wspomuc pilkarze OSC zeby wygrac to spotkanie. Rok temu wynik spotkan zakonczylo sie wygrana OSC 3-1, licze dzis na podobna skutecznoscia pilkarze obie druzyn. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy OCS Olympique de Safi i WAC Fes padnie wynik powyzej 2,5 goli.,

⛔ 100
 
prof 17,8K

prof

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Spotkanie: Tommy Robredo - Misha Zverev (H2H 2-1)
Typ: Misha Zverev
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
Analiza:

2 runda turnieju BNP Paribas Open Indian Wells (USA) w ktorej napewno nie zabrakanie ciekawych meczy. Mnie zainresowal pojedynek pomiedzy Tommym Robredo a Misha Zverevem. Robredo jak wielu Hiszpanow specjalizuje sie w grze na kortach ziemnych gdzie notowal najlepsze wyniki. Ten sezon narazie wyglada u niego bardzo dobrze bo 4 runda AO (porazka z Federerem w 4 setach) + dobre wyniki w Ameryce Połódniowej bo zwyciestwo w Santiago i polfinal w Buenos Aires gdzie przegral z bardzo mocnym Almagro. Slabszy wystep zanotowal tylko w Cousta de Suipe gdzie osiagnal zaledwie 2 runde. Cegła narazie idzie w odstawke bo przyszedl czas na bardzo prestizowe turnieje na kortach twardych Indian Wells i Miami gdzie jest mnostwo pkt do zgarniecia. Jak wiemy Robredo na kortach twardych to zupelnie inny tenista gdzie na tej nawierzchni nie odnosil zbyt wielu sukcesow. 9 z 10 wygranych przez niego turniejow to turnieje rozgrywane ma maczce , jedynie 1 triumf w Metz i 2 finaly przegrane na nawierzchni twardej nie robia zbyt duzego wrazenia. Misha Zverev to tenisista ktory nie robi ostatnio wielkiej furory , jednak na szybszych nawierzchniach potrafi byc grozny i bardzo licze na niego w dzisiejszym meczu. Niemiec posiada dobry precyzyjny serwis oraz dobre warunki do gry przy siatce oraz dobrze gra w defenyswie, dodatkowo jest leworeczny co sprawia trudnosci wielu tenisistom. Miszka ma potencjal i mam nadzieje go w koncu zacznie wykorzystywac w 100%. Dawno nie widzialem Mishy w akcji i dzisiaj jego spotkania niestety nie bedzie jak obejrzec bo zagra na korcie bez kamer. Mysle ze moze tutaj byc niespodzianka i Zverev ktory gladko ogral w 1 rundzie Australijczyka Ebdena moze pokusic sie o zwyciestwo i w tym meczu. Jak juz wspominalem Robredo na kortach twardych spisuje sie slabiej niz na swojej ulubionej cegle i zaryzykuje stawiajac na Niemca.
*H2H 2-1 Dla Hiszpana , wszystkie mecze rozgrywane na kortach twardych z czego raz Niemiec wygral 2-1 , raz przegral 0-3 i 2-3 na Szlemach.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom