>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.02.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , 1/8 finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Paris Saint Germain
Typ: Paul Pogba strzeli gola , a jego zespół wygra spotkanie
Kurs: 7.00
Bukmacher: forBET

Analiza:

Ten mecz będzie dla ,,Czerwonych Diabłów &#39;&#39; naprawdę istotnym sprawdzianem swoich możliwości , bowiem jedna ósma Ligi Mistrzów nie jest już tylko dziecinną zabawą , a walką o prestiż oraz naprawdę duże pieniądze . Piłkarze obydwu zespołów są idelanie przygotowani do tego pojedynku , jednak Paryżanie są osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników , którzy mogliby przechylić losy spotkania na swoją szalę , a którzy w chwili obecnej leczą kontuzje , wśród nich są Neymar oraz Edison Cavani , czyli prawie 80 % ataku będzie pozbawione PSG , co może okazać sie bardzo pomocne dla Manchesteru , bowiem z ostatnich wywiadów których udzielił Paul Pogba , może to sie okazać kluczowe do odniesienuia przez jego drużynę zwycięstwa w tym meczu . Dodatkowo wśród całej kadry piłkarskiej panuje bardzo dobra atmosfera , co oczywiście bardzo pozytywnie przekłada się na ich ostatnie wyniki. Także młody Francuz ,( mówię tutaj oczywiście cały czas o Pogbie) jest jednym z najlepszych strzelców w swojej drużynie , co powinien on udowodnić także w tym meczu , strzelając bramkę czy chociażby przynajmniej zaliczyć na swoim koncie asystę .
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Expekt
Większość ludzi idzie w strone MU, ja jeśli miałbym wybierać między 1/X/2 skłaniałbym się ku remisowi.
Poprzednicy dokładnie odpisali sytuacje obu drużyn więc nie będę sie powtarzał, każdy widzi w jakiej formie jest United. Dużo ludzi argumentuje swoje typy brakiem Cavaniego czy Neymara - o ile ten pierwszy to bardzo duże osłabienie, to drugi jest kontuzjowany co chwile, i myślę, że paryżanie nauczyli się juz grać bez swojej największej gwiazdy. Poza tym, to Liga Mistrzów na która spina sie każdy ale PSG wyjątkowo zależy na sukcesie w tych rozgrywkach. Jak dla mnie remis to dobry bet który warto zagrać po takim kursie.
⛔100
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: New York (USA), twarda (w hali) - 1/16-finału
Godzina: 17:00
Spotkanie: Opelka R. vs Mannarino A.
Typ: Mannarino A
Kurs:
2.3
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Witam, zamieszczam ten typ bardziej z obserwacji Opelki na ostatnim turnieju, osobiście mimo że to młody talent i serwis jego to na prawdę spora zaleta to w ostatnich meczach nie zaskakiwał. Mannarino A. w ostatnim sezonie jak i w tym nie za bardzo trzyma poziom ale uważam że pierwsza wygrana w tym sezonie na twardej nawierzchni będzie właśnie w tym meczu. Opelka w ostatnich tygodniach sporo grał także możliwe że nie będzie jakoś wybitnie walczył. Problemy z Choinskim, przegrana w finale z Mc Donaldem 2:0 utwierdza mnie w tym że Opelka ten mecz przegra. Pozdrawiam
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Pierwsza połowa - Dokładna ilość goli = 0
Kurs: 3.05
Bukmacher: Efortuna
Opis:
Wraca liga mistrzów i ja dzisiaj postanowiłem właśnie jej spróbować. Obie drużyny mają priorytet w tym meczu, aby wyciągnąć jak najlepszy rezultat. PSG nastawi się na kontry, co zmusi gospodarzy do gry piłki pozycyjnej, a myślę, że będą obawiać się kontr z racji szybkości Mbappe i Di Marii. Nie spodziewam się tak jak większość tutaj kapitalnego meczu, a raczej długiej gry i wyczekiwania na błąd rywala. PSG w obronie wygląda całkiem dobrze, a wizjonerów do gry pozycyjnej według mnie u gospodarzy troszkę brakuje. Skłaniałbym się nawet grać under 2,5 gola po ładnym kursie, bo myślę, że wynik 2-0 lub 1-1 jest tutaj bardzo możliwy. PSG jedzie po bramkę, ale priorytetem jest zachowanie szans w rewanżu, gdzie powinien wrócić i Neymar i Cavani. Manchester nie będzie chciał przed wszystkim stracić gola, ale spokojnie wygrać 1-0 lub 2-0. To wszystko skłania mnie do ryzykowania kursu aż 3.05. To już nie jest mecz grupowy, to jest tak zwana &quot;Pierwsza połowa&quot; dwumeczu i myślę, że więcej będzie dziać się w Paryżu niż na Old Trafford. Tutaj każdy chce dobry wynik dla siebie w kontekscie rewanżu. Dodam taką ciekawostkę, że gracze z Paryża lubią przesypiać pierwsze połowy, wystarczy spojrzeć w statystyki: w pierwszej połowie 24-7 w drugiej 44-6! 20 goli więcej strzelili w 2 połowie. Wszystko to zmusza mnie do zagrania bezbramkowej pierwszej połowy.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
neutralny 474,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Poniżej 35 punktów kartkowych
Kurs: 3.00
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Krótko i na temat. Świetny kurs, nie spodziewam się tutaj, jak inni ogromu bramek, rogów i fajerwerków. Moim zdaniem obie drużyny od początku zagrają asekuracyjnie i żadna z nich nie będzie chciała przegrać. Doprowadzi to do małej ilości spięć i fauli, a co za tym idzie kartek. Wyrównane ekipy, a osłabione PSG myślę, że remis wzięłoby w ciemno. Solskjaer też raczej nie zaryzykuje wymiany ciosów, bo goście mają zbyt dużo argumentów ofensywnych. Idę w kartki, bo to wydaje mi się najrozsądniejsze, nie wierzę, aby któraś z drużyn chciała kwestię dmumeczu rozstrzygnąć już dziś.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Rotterdam
Godzina: 19:35
Spotkanie: Nishikori K. - Herbert P.H.
Typ: Herbert
Kurs:
3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem dość ryzykowny, ale wart grania po takim kursie mecz, a mianowicie stawiam na
Herberta, który ostatnio rozegrał świetny turniej w Montpellier, gdzie doszedł do finału ogrywacjąc
jako underdog między innymi Shapovalova i Berdycha, czyli porządnych grajków.
Świetnie się spisywał na serwisie, agresywny backhand, no i bezbłednie przy siatce jak na doświadczonego
deblistę przystało. Natomiast Nishikori od AO nigdzie nie grał, a tam skreczował w ćwierćfinale, ale droga
do tego etapu turnieju nie była łatwa i mnie na pewno nie przekonuje że Japończyk jest w optymalnej formie.
Utrata 2 setów z Carreno, Karloviciem i Majchrzakiem pokazuje, że ma duże przestoje w grze, a na dystansie
do 2 setów z reguralnym Francuzem, może mieć problemy. Biorę kurs 3.45 za drobne i liczę że Herber pokaże,
że jest w uderzeniu!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: AS Roma – FC Porto
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza;

Oczywiście na tym etapie rozgrywek mamy zdecydowanie lepsze spotkania, ale to raczej to oglądania bo do grania pod takim kątem do tego nie podejdziemy. Starcie AS Roma z Porto to na pewno nie wisienka na torcie ale w tym spotkaniu widzę bramki.
Rome oglądałem już nie raz w tym sezonie i tej ekipie nie można ufać jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną w defensywie, zresztą całą ich grę w tej formacji. Momentami jest to tragedia połączona z dramatem – dostaje się 7:1 z Fiorentiną, prowadzi się 0:3 z Atalantą i to się remisuje to najświeższe przykłady a tego jest więcej i tutaj nie chodzi o jakieś braki kadrowe bo tych nie ma po prostu gdzieś im potrafi „odcinać prąd” i robą cuda na boisku. Styl też preferowany przez Rome czyli mocne naciskanie rywala, wysoka obrona i po prostu ofensywna gra robi swoje. Skuteczni potrafi być i to jest ten ogromny puls jak popatrzymy na rozgrywki Seria A to w domu nie ma skuteczniejszego zespołu ze świetnym wynikiem 28 bramek w 11 spotkaniach. Roma też zdaje sobie sprawę że wyjazdy sprawiają im ogromne problemy i już tutaj trzeba poszukać czegoś na wyjazd do Portugali.
Porto fantastyczna rudna grupowa, tylko dwa punkty stracone ale teraz popatrzmy jaka to była grupa i ja bym tutaj wniosków za dużych nie wyciągnął. Potrafili na pewno zaprezentować kawał dobrej piłki w ofensywie i to jest moim zdanie największy atut. Schody moim zdaniem powinny być w defensywie na krajowym podwórku bramek prawie w ogóle nie tracą ale z kim to mają robić, faza grupowa zakończona z stratą w każdym wyjazdowym meczu bramki (też rywale w grze do przodu nie tak aktywni jak Roma to pewne ). Im poprzeczka idzie wyżej tym brak mocnego zgrania w lidze daje o sobie znać w defensywie.
Jak Roma straci tutaj jako pierwsza bramkę to czuję że to już się sypnie, ale bez tego wydaje mi się tutaj dość otwarty mecz.
⛔100
 
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma - Porto
Typ: powyżej 26 fauli / 26 zwrot
Kurs: 2,15
Bukmacher: etoto
Analiza:

Przed nami pierwsze spotkania w 1/8 LM. Na dzisiaj wybieram typ na przewinienia w spotkaniu Romy z Porto. Nie tak dawno bo w sierpniu 2016 obie ekipy spotkały się w ostatniej rundzie kwalifikacji do LM, lepsze wtedy okazało się Porto remisując u siebie 1-1 by w rewanżu ograć Romę 3-0. W Portugalii obie ekipy popełniły 30 fauli, w rewanżu 28. Pamiętne to były kwalifikacje bo wtedy Polska drużyna, którą była Legia bodajże po 23 latach ponownie zagrała w fazie grupowej LM, obyśmy znowu nie czekali tyle lat ;).
Wracając do spotkania, nikt nie będzie chciał już w tym pierwszym meczu pozbawić się szans na awans do następnej rundy, faworyta zdecydowanego nie ma więc według mnie gra powinna być zacięta i obfitująca w przewinienia. Roma w lidze popełnia sporo fauli, ostatnie 5 spotkań to odpowiednio 11, 10, 15, 17 i 15. Liga Portugalska charakteryzuje się bardzo dużą liczbą fauli, są spotkanie gdzie ich liczba przekracza 40. Porto nie odstaje w tych statystykach choć zdarzają się wyjątki, ostatnie 5 wyjazdów to: 18, 19, 10, 19 i 9.
W fazie grupowej Roma w meczach domowych: 14, 6 i 12 fauli, Porto w delegacji: 16, 15, i 16. Nic innego mi w tym spotkaniu nie wychodzi niż sporo fauli.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma - Porto
Typ: remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dla mnie mecz dwóch drużyn o podobnym potencjale. Lekkim faworytem ze względu na własbe boisko i większe indywidualności w składzie jest Roma. Myślę, że Porto stać na nawiązanie wyrównanej walki. W fazie grupowej Porto, nawet biorąc pod uwagę że nie była to najsilniejsza grupa, wygrało 5 spotkań i 1 zremisowało. Roma zarówno w LM jak lidze włoskiej gra w tym zezonie w kratkę. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
F 697,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Martial strzeli bramkę
Kurs: 3.65
Bukmacher: forbet
Analiza: Dzisiaj Manchester United z przodem Martial-Rashford-Lingard czyli ustawieniem które często widzimy na boiskach PL. Myślę, że Martial może być kluczową postacią w tym meczu. Dużo drybluje i stanowi duże zagrożenie dla defensywy PSG. Należy dodać, że jest w formie i ostatnio spisuje się całkiem dobrze pod bramką rywali. Dodatkowo spodziewam się ofensywnego spotkania ze strony United, a dzięki temu Martial jako wolny elektron powinien stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Pierwszy mecz niezwykle kluczowy dla gospodarzy, jako że Martial jest w ciągłym rytmie meczowym, wydaję mi się że istnieje prawdopodobieństwo że Francuz znajdzie się w sytuacjach, w których będzie miał okazję do zdobycia bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom