>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 12. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Memphis (R16)
Godzina: nie przed 02:00
Spotkanie: John Isner - Ivan Dodig
Typ: powyżej 10,5 gemów w pierwszym secie
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Druga runda zmagań na hali w Memphis, Isner kontra Dodig. Wspólnym mianownikiem jest u obu panów serwis, duża liczba asów (zarówno kicki jak i w środek kortu) i ogromna skuteczność. Po udanym serwisie wypadałoby mieć pomysł na rozegranie punktu - i z tym niestety u Isnera trochę gorzej, z kilku powodów - po pierwsze, ograniczona parametrami biologicznymi motoryka Isnera, po drugie kompletne zagubienie Amerykanina w rozgrywaniu dłuższych wymian. Pod tym względem Dodig góruje nad Isnerem - świetnie gra zarówno z obrębu linii końcowej, jak i przy siatce, to może być klucz do wygrania tego spotkania dla Chorwata. Za Isnerem stoją jednak dodatkowo ściany czyli atut własnego podwórka.
I co w związku powyższym? Ano to, że mecz nie będzie do &#39;jednej bramki&#39;. Serwisowo panowie się bilansują, to co Isner straci w polu uratuje serwisem, analogicznie te serwisy które spieprzy Dodig (a często mu nie wchodzi pierwsze podanie), odrobi w polu. Wg mnie jednak w pierwszym secie, kiedy czynnik zmęczenia i psychika odgrywają mniejszą rolę, panowie postrzelają sobie serwisami i będziemy mieli same holdy i bardzo szybkie gemy. Ten, kto przegra 1. seta, będzie miał mały problem zarówno z odwróceniem wyniku, jak i z ogarnięciem zniszczonej psychiki. Dlaczego nie tie-break tylko over 10,5 ? Powiedzmy, że taki dwugemowy margines zostawiam na poczet ewentualnej odmóżdżycy obu graczy, w sytuacji, gdy z przewagą przełamania będą serwować po seta przy stanie 5-4.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL !
2:00
Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
Detroit Red Wings OT @ 2,16 Unibet !
Pewnie wielu będzie zdziwionych, dlaczego dzisiaj gram przeciwko mojej ulubionej ekipie, ale że w biznesie nie wolno patrzeć na sentymenty, tylko żeby kasa się zgadzała, gram dzisiaj Skrzydła. Pingwiny ostatnimi czasy graja bardzo chimerycznie, ich nie ma już takiego polotu jaka to była w ostatnim czasie gdzie i w delegacjach jak i u siebie niszczyli i nie dawali za bardzo dużo do powiedzenia swoim rywalom. Mówię oczywiście o tamtym sezonie. Teraz nie co gra ich się zmieniła, nie co na gorsze. Trochę nad tym ubolewam ale fakt jest taki, że nie można grać wiecznie na wysokich obrotach. W Playoff grają przeważnie do drugiej rundy później już odpadają i niestety na własne życzenie przegrywają. Mechanizm tej ekipy chyba się troszkę wyczerpał, ale na pewno przyjdą te lepsze czasy. Wierzę w to. Dziś po drugiej stronie kapitalnie doświadczona ekipa, jaką są Wings. Mająca również w swoim składzie &#39;&#39;mózga&#39;&#39; drużyny a zarazem kapitana jakim jest Zetterberg. Dziś rywalizacja z Sidem na pewno będzie owocna, aż sam nie mogę się doczekać tego matchupu. Nyquist, który przypomina mi momentami grę Daytsuka, jest również bohaterem w arcy ważnych meczach, gdzie ich ekipa w dogrywce się zmaga, żeby ten mecz jeszcze wygrać, ten potrafi swoimi &#39;&#39;skilsami&#39;&#39; sprawić wiele kłopotu rywalom. Tatar, który się z meczu na mecz robi coraz bardziej niebezpieczny i co najważniejsze jest widoczny i jeszcze bardziej efektywny. Sekretem na pewno nie jest to, że Pingwiny również mają swoje atuty, ale czy to wystarczy? Gdyby ich forma była zbliżona do tamtego sezonu, o którym wspomniałem zostawiłbym ten mecz, ale tak.. gram nie patrząc na &#39;&#39;uczucia&#39;&#39; i liczę, że będzie wymiana ognia z dwóch stron, z lekką nawiązką dla Kapitana Henrykaaa!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna &gt;Kwalifikacje Copa Libertadores
Spotkanie Once Caladas-Corinthians
typ: gospodarze jednym golem
Kurs 4.35
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Spotkanie rewanżowe w ramach Copa Libertadores w którym Once Caladas podejmowało będzie Brayzylijskie Corinthians, całkiem niedawno analizowałem to spotkanie w drugą stronę, byłem bowiem za drużyną z Brazylii , która na swoim stadionie nie dała większych szans ekipie Once Caladas i wygrała 4:0 , teraz jednak mój typ skierowałbym w stronę drużyny gospodarzy, dlaczego ? już mówię, ekipa gości już zapewniła sobie praktycznie awans gospodarze tak wysokiej porażki odrobić nie zdołają, według mnie jednak będą chcieli godnie pożegnać się z tymi prestiżowymi rozgrywkami i nie będą chcieli przegrac obydwu spotkań, przede wszystkim, goście którzy mają już praktycznie awans w kieszeni nie będa się w tym spotkaniu specjalnie stresować, trener może swobodnie zarotować sobie w tym spotkaniu składem, podejrzewam że nie murawie pojawią się rezerwowi , którzy w normalnych okolicznościach by tutaj raczej nie pograli. Stawiam na to e gospodarze nie przegrają a może uda im się w tym spotkaniu wygrać chociaż jednym golem z bardziej utytułowanym zespołem , któremu na wyjazdach czasem wpadki się przytrafiały.
⛔100
 
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Boston Celtics - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta -7( HA )
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj kolejny typ na plus. A tej nocy proponuje mecz z najlepszej ligi koszykarskiej świata. W Bostonie w TD Garden, drużna Brada Stevens&#39;a podejmie świetną w tym sezonie Atlantę Hawks. Prawda jest taka, że Celtowie nie grają najlepszego basketu i nawet w swojej hali, dzisiejszej nocy będą mieli spore problemy, z ostatnich 10 spotkań, wygrali 5, natomiast goście wygrali 8. Dałem w tym meczu hcs -7, choć wydaje mi się, że wygrają większą ilością oczek. Gra Bostonu posypała się, kiedy to w tym sezonie odszedł czołowy zawodnik, rozgrywający R. Rondo, nie jest to ten sam Boston co kiedyś. Natomiast wspaniała Atlanta, gra wyśmienicie w ofensywie z takimi graczami na czele jak Horford, Carroll, Korver, Millsap, którzy rzucają naprawdę świetnie. A wiec bardzo polecam ten typ, i jeżeli ktoś chciałby zaryzykować, można zagrać większy handicap.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:
2:05
Spotkanie:
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Typ:
under 190,5 pkt (z ewent. dogrywką)
Kurs:
3,05
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Na jutrzejszy dzień polecam ten typ, choć ryzykowny, to moim zdaniem linia wystawiona po prostu źle. Ostatni ich mecz z 1. lutego to zaledwie 159pkt. Miśki grają b2b, wygrali 10 z ostatnich 11 spotkań, a tylko Phoenix rzuciło im over 100pkt. Oklahoma natomiast ostatnie 3 mecze ostro porzucała, jednak i Nuggets i Clippers grają znacznie szybciej od Grizzlies. Liczę, na wolne tempo spotkania, obie drużyny mają ponadprzeciętne obrony, myślę, że nie będzie tutaj ostrych wymian ognia, a raczej przemyślane, długo budowane akcje. Warto spróbować po tym kursie.
⛔
100

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski (1/4 - 1.mecz)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk - Legia
Typ: 2/2 (do przerwy/koniec)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zadziwiły mnie kursy bukmacherów na to spotkanie. Jedynym wytłumaczeniem może być fakt, że to pierwszy mecz i będzie jeszcze rewanż w stolicy. Wrocławianie stracili najważniejszego piłkarza, który ciągnął im całą grę w ofensywie i opowiadanie bajek, że nie będzie miało to wpływu na grę WKS trzeba odłożyć do lamusa. Trener Berg musiał przygotować formę &quot;na teraz&quot;, ponieważ lada dzień Mistrza czeka dwumecz z Ajaxem. Mistrzostwo Polski CWKS obroni zapewne w cuglach, wyprzedzając resztę klubów o dwie długości pod każdym względem. Dwie niemal równorzędne jedenastki pozwalają walczyć na kilku frontach i moim zdaniem Śląsk nie będzie miał nic do powiedzenia w tej rywalizacji, niezależnie od tego kogo Berg wystawi.
⛔100
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA
02:05
Cleveland Cavaliers - Miami Heat
Chris Bosh under 22,5
1.85 / betsson
Dzisiaj proponuję się nieco przyjrzeć Boshowi. Wiadomo, że dzisiaj w ekipia z Florydy zabraknie D-Wade&#39;a. Szykuje się więc sporo minut dla Chrisa, ale czy na pewno? Wiadomo, że Bosh grając na pozycji 4 albo 5 potrafi grac daleko od kosza i rzucać z dystansu albo z półdystansu. Dzisiaj matchup z Love&#39;m, któremu baaaaaaaardzo dużo brakuje do tego, by stać się dobrym obrońcą. Pewnie po tych pierwszych zdaniach stwierdzicie, że gram dzisiaj over, ale po raz kolejny celuję w under. Linia dosyć wysoka, bo 22,5. Chris jest liderem tej drużyny, ale szczerze mówiąc sądzę, że nie zagra więcej niż 30 minut. Ciężko będzie mu te 23 oczka nabić, tym bardziej, że wcześniej może zaistnieć sytuacja, w której Heat czeka blowout. Słabo grają w ataku, a ponad 30 punktów Bosha z meczu przeciwko Knicksom zdarzyć się dzisiaj nie powinno. Sądzę, że LeBron i spółka od początku narzucą swoje warunki gry koszykarzom z Florydy, a wkład Bosha w dzisiejsze spotkanie nie będzie aż tak istotny. Wczoraj under pokryty w miarę spokojnie, więc dzisiaj próbujemy Chrisa, tym bardziej, że kurs bardzo atrakcyjny jak na tak wysoką linię.
Bosh miewa słabe mecze, nawet pod nieobecność Wade&#39;a potrafi rzucać po 12-15 punktów, a jego Heat rzucają wtedy około 80. Sądzę, że dzisiaj więcej niż 90 goście nie rzucą, a co za tym idzie Chris nie będzie autorem 1/4 punktów swojej drużyny z racji tego, że Heat są po prostu drużyną słabszą od Cavs i to praktycznie w każdym aspekcie.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Antwerpia
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Indy De Vroome
Typ: Poniżej 19,5 gema
Kurs:1.709
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj Cibulkova mnie nie zawiodła gładko wygrywając z Bondarenko 6:1,6:2, dlatego też jutro pójdę w jej stronę. Kolejna rywalka podobna do dzisiejszej, a jest nią Holenderka Indy De Vroome sklasyfikowana obecnie na 247 miejscu w rankingu WTA. Typowa ITF-owiczka tak jak poprzednia rywalka Cibulkovej, jej obecny wynik czyli dojście do 2 rundy turnieju w Antwerpii jest najlepszym rezultatem w jej karierze, bo nigdy nie udało jej się przejść pierwszej rundy turnieju tej rangi WTA. W pokonanym polu pokonała o wiele wyżej notowane rywalki zarówno w kwalifikacjach (między innymi Siniakova) czy w pierwszej rundzie Pironkovą. Przed turniejem w Belgii nie zachwycała, na początku stycznia przegrała w pierwszej rundzie ITF-u w Plantation (USA), ćwierćfinale ITF-u w Daytona Beach i kwalifikacjach do ITF-u w Sunrise. Wszystkie te amerykańskie turnieje rozgrywane były na ziemnej nawierzchni i jak widać po tym tygodniu zawodniczka na hardzie lepiej sobie radzi. Jutro jednak z doświadczoną Cibulkova nie daje jej żadnych szans, dzisiaj Dominika pokazała, że potrafi szybko wygrać z tej klasy przeciwniczką, także jutro kolejne spotkanie &quot;bez gry&quot; dla Słowaczki.
⛔100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Koszykówka NBA
2:00
Milwaukee Bucks - Sacramento Kings
Sacramento Kings win
5,15 = 5,00@
Betsafe
Analiza:

Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie Bucks - Kings. Po raz kolejny nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów. 1,20 na win u siebie Bucks? Kim oni są contenderem żeby wystawiać na nich takie kursy? Grają nadzwyczaj dobrze, ale potrafią mieć przestoje, czego dowodem chociażby mecz z Lakers, gdzie dzięki świetnej grze w końcówce spotkania Knighta, doprowadzili do dogrywki a następnie ją wygrali. Mnie oni średnio przekonują, na pewno zagram dziś na gości. Kings znowu on road do tego B2b, ale roster mają całkiem porządny, na bieżącą chwilę, Gay i Cousins mają grać, Collison out ale i bez niego myślę że są w stanie nawiązać równą walkę z ekipą Jasona Kidda. W Sacramento zmiany, Tyrona Corbina zastąpi George Karl i sądzę, że będą to dobre początki ekipy z Sacramento, bo Karl preferuje ofensywny styl gry, a to dla Kings woda na młyn przy takich zawodnikach jakich mają. Milwaukee typowy zespół rzemieślników, nie ma tutaj gwiazd, ale Kidd fajnie to poukładał i są wyniki, ale dzisiaj tak naprawdę nie widzę, kto miałby zatrzymać Cousinsa, który jest w bardzo dobrej formie, oraz Gaya, który nie dość, że jest bardzo dobrym defensorem to jeszcze potrafi mieć świetne mecze jeśli chodzi o ofensywę. Kurs za duży moim zdaniem. Dałbym na gości dziś max 3,90.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - FINLANDIA: Liiga
Godzina: 12.02.2015 17:30
Spotkanie: Hämeenlinna - TPS Turku
Typ: over 6,5
Kurs: 4,60
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Miałem czekać na rozwój wydarzeń, ale chciałbym pobić rekord Typów Dnia 2179 pkt także jedziem dalej ! Na tapete wziąłem outsiderów z ligi finlandzkiej Hameline i TPS Turku. Po 48 spotkaniach gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 65 punktów , 120 bramek strzelonych i 131 straconych. Goscie natomiast zajmują ostatnią pozycje w lidze, są zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze , ich dorobek to marne 45 punktów , 94 gole strzelone i 145 straconych. Mimo, że obdydwie ekipy są w dole tabeli to strzelać i posługiwać się kijem paru zawodnikow z ich druzyn potrafi; w druzynie gospodarzy czwarty najlepiej punktujacy zawodnik Saarinen 17 goli i 23 asysty, u gosci najlepszy jest Amerykanin Lasch 12 goli i az 24 asysty! Jak na underową ligę fińską świetne statystyki. Obydwie ekipy w głebokim kryzysie, gospodarze dwa ostatnie mecz przegrane, w Helsinkach powalczyli i przegrali 3-2, ale dużo gorsze nastroje mają po ostatnim meczu wyjazdowym gdzie ulegli Pelicans 3-0, brak strzelonego gola na pewno podziała na nich jutro motywująca i będą chcieli przełamać złą passe i pokazać swój potencjał ofensywny. Goscie TPS Turku totalna tragedia ! 13 spotkan z rzędu przegranych ! Ostatnia wygrana 2 stycznia z Tappara 3-4. Głębokie przygnębienie można zapewne zauwazyć u gosci, i chec przelamania zlej passy, jakies symptomy widac poprawiajacej formy , w ostatnim meczu zdolali przeciwstawić się SaiPa i przegrali 3-2. To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Obydwie ekipy nie mają nic do stracienia, są w złej formie i zależy im na zmianie ostatnich wynikow i zażegnanie porażek. Nadarza się dobra okazja, powinnismy obejrzeć wyrównany mecz z dużą ilością goli.
⛔100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Liga Mistrzów
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Piacenza-Zenit Kazań
Typ:
Kazań wygra 3:0
Kurs:
1,66
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Nie wiem co musiałoby się stać żeby Piacenza wygrała choćby seta. Na ten moment Kazań to najlepsza ekipa na świecie, która jest głównym faworytem do wygrania Ligi mistrzów. Na przyjęciu Leon z nieograniczonym potencjałem w ataku, który sam może rozstrzelać Włochów. Transfer Maroufa według mnie był strzałem w dziesiątkę. Kazań do bycia kompletną drużyną potrzebował klasowego sypacza i w końcu ma. Świetne przyjęcie Kazania( szczególnie jeśli zagra Siwożelez) plus ogromna siła w ofensywie będzie stanowiła przeszkodę nie do przejścia dla będących w katastrofalnej formie Włochów. Siedem porażek z rzędu w lidze nie przynosi chluby Piacenzie. Nie widzę w ich składzie nikogo, kto miałby stanowić różnicę na ich korzyść. Po prostu Kazań jest w tej chwili drużyną lepszą o kilka klas i jutro zapewnią sobie awans spokojnie wygrywając w trzech setach( zapewne godzinka z hakiem i pod prysznic). Widzę tu podobny scenariusz jak w dzisiejszym meczu Nowosybirska gdzie kurs na ich wygraną 3:0 też był zawyżony. Jak dla mnie 1,66 na 3:0 dla Kazania to trochę za dużo. Nawet zdecydowanie za dużo bo jutro Piacenza pewnie nawet z 20 nie wyjdzie. Szukałem informacji o jakiś absencjach ale nic nie znalazłem ale nawet jeśli, któryś z podstawowych zawodników Kazania miałby nie grać to ekipa Alekno i tak to gładko wygra.
✅
66
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kurs na Memphis Grizzlies jest chyba trochę przesadzony. Oklahoma City Thunder rozpoczęła pogoń po playoffs, ale w dalszym ciągu ich gra jakoś mnie nie porywa. Na własnym parkiecie przytrafiła im się niedawno spora wpadka, gdyż przegrali z New Orleans Pelicans 113:116. Oklahoma w tym sezonie według mnie jest wyraźnie słabsza niż sezon czy dwa sezony temu. Memphis Grizzlies to teraz jedna z najlepszych drużyn. Od kiedy pozyskali Jeffa Greena, to wygrywają prawie wszystkie mecze. Wpadka przytrafiła im się z Minnesotą Timberwolves, z którą to przegrali minimalnie różnicą jednego punktu. Porażka ta była dośc pechowa, no ale NBA jest taką ligą, gdzie lubi się czasem przytrafić niespodzianka tam, gdzie nikt się jej nie spodziewa. Jak mocni są Memphis pokazali w meczu z Atlantą Hawks, który to wygrali 94:88, a ograć Atlantę to naprawdę jest teraz duża sztuka i mało komu się to udaje. Niedawno Memphis grało u siebie z Oklahomą i wówczas wygrali 85:74. Teraz o zwycięstwo może być trudniej, bo mecz będzie rozegrany na parkiecie Oklahomy, ale i tak spodziewam się zwycięstwa Grizzlies. Ostatni mecz w Oklahomie Memphis Grizzlies wygrali minimalnie, bo różnicą zaledwie dwóch punktów. Minimalne zwycięstwo Memphis to dość prawdopodobna opcja i w tym meczu, stąd typuję Memphis, że wygrają różnicą 1-5 punktów.
⛔100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Tenis ITF ANTALYA
Godzina: 8-30
Spotkanie: Yulia Kulikova - Yoshimi Kawasaki
Typ: 1
Kurs:3,25
Bukmacher: bet365

Tutaj z kolei to galy mi wypadly jak zobaczylem ten kurs :O :O :O Przeciez Kawasaki jest bez formy i olie kelnerki odprawi to jak juz jakas zawodniczka skladyfikowana to mordega. Kawasaki sklasyfikowana zaraz za 1000 miejscem ale wydaje mi sie ze klasyfikacja uwzglednia jeszcze punkty kiedy Yoshimi miala podryw dynamiki i zwyzke formy. Kulikowa gra calkiem fajnie ostatnimi czasy wrecz zaskakuje potrafi urwac kilka gemow zawodniczkom z pierwszej 500 a patrzac na ostatnie wyniki to regularnie wrecz pokonuje rywalki pokroju japonki
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Turcja Puchar
Godzina: 12:30
Spotkanie: Tuzlaspor - Manisaspor
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dzisiaj wystąpi ekipa, której mecze typowałem już kilka razy w tych pucharowych rozgrywkach. Lider 3 Ligi - Tuzlaspor podchodzi do tych rozgrywek bardzo poważnie. W fazie grupowej zostawili w tyle Sivasspor i Gaziantepspor czyli drużyny z Super Ligi. Przegrali co prawda 0:3 ostatni mecz z Sivassporem, ale go odpuścili mając zapewnione wyjście z pierwszego miejsca w grupie. Może nawet dogadali się z rywalem, tam wszystko jest możliwe.
Dzisiaj faza pucharowa i za przeciwnika dostają drużynę która co prawda występuje w wyższej lidze, jednak ich forma daleka jest od doskonałości. Manisaspor to drużyna z ogona drugiej ligi, która wyszła z pucharowej grupy na farcie, jednym punktem wyprzedzając kolejną drużynę. W grupie mieli Trabzon i na boisku rywala zanotowali niezły oklep: 0:9.
Dobra, nie ma co się rozwodzić. Tuzlaspor to dla mnie drużyna lepiej poukładana, bardziej ambitna jeżeli chodzi o rozgrywki pucharowe i będąca w lepszej formie. Do tego Manisaspor na wyjazdach spisuje się słabo. W lidze na 10 wyjazdowych spotkań przegrali 8. Bramki 8-20.
Tuzlaspor u siebie to twierdza trudna do pokonania. Od września 2013 u siebie przegrali zaledwie trzy spotkania we wszystkich rozgrywkach. Ostatnie w maju 2014. Manisaspor na pewno są w stanie pokonać. Ja liczę, że wygrają min dwoma bramkami, a kurs bardzo zacny.
Czysta 1 też stoi ponad 2, więc można pobierać.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Memphis
Godzina:
19:30
Spotkanie:
Tomic B. - Dolgopolov A.
Typ:
Dolgopolov A. +1,5 seta
Kurs:
1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Tomic poza Australią od paru sezonów nie gra nic konkretnego i żaden z niego mocny przeciwnik. W pierwszej rundzie zagrał 3 sety z podmęczonym i trochę kontuzjowanym Sijslingiem. Najciekawszym faktem jest H2H 2:5 na korzyść Ukrainca. Spotkali się aż 4 razy w Australii gdzie wynik wynosi 2:2, ale jak już wyżej wspomniałem, Bernard Tomic co roku gra u siebie znacznie lepiej. Dolgopolov co prawda nie zaliczył udanego początku roku z powodu kontuzji, ale skoro wraca na korty to już powinno być wszystko dobrze. Liczę tutaj na 3 setowy mecz, jakieś 1:2 dla Dologpolova.
⛔
100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Łotwa Winter Cup
Spotkanie: Valmieras FK - FK Rezekne/BJSS
Typ: over4.0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:30
Kolejny raz gram puchar przedsezonowy na Łotwie, pełno w nim bramek, więc próbuję kolejny raz. A są ku temu spore przesłanki.
Rezekne to najsłabszy zespół w grupie, zero punktów po 2 meczach:
3-5 z drugim najgorszym zespołem Gulbene
1-5 z Jelgava
Valmieras dzisiaj powinni wygrać, są na 3 miejscu w grupie po wygranej i porażce:
3-1 z Gulbene
1-4 z Liepaja
Cztery gole mamy zawsze więc over4 wydaje się ok.
Oba zespoły grają w drugiej lidze Valmieras (3) i Rezekne (2), ale ten puchar Valmieras traktują bardziej poważnie.
Liczę na kolejna wymianę jak Rezekne z Gulbene.
⛔100
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Francja / Puchar Francji
Godzina: 19:45
Spotkanie: Metz - Brest
Typ: 0:0
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj celuję w dokładny wynik. Głównie po przejrzeniu H2H obu zespołów.
Na ostatnich 8 meczów miedzy tymi zespołami 4 zakończyły się zwycięstwem Metz, 2 zwycięstwem Brestu i 2 remisem.
Metz grając na swoim terenie 4 razy zwyciężyli 2 razy i 2 razy remisowali.
Tak wyglądają mecze Metz na ich boisku :
2013/14 Metz - Brest 1:0
2009/10 Metz - Brest 0:0
2008/09 Metz - Brest 1:0
2006/07 Metz - Brest 0:0
Jak widać Metz grając u siebie na przemian albo remisuje 0:0 albo wygrywa 1:0. Ostatni mecz wygrali więc teraz pora na remis ????
✅400
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rotterdam (Holandia)
Godzina:
11:00
Spotkanie: Jeremy Chardy - Gilles Simon
Typ: Ilość gemów pierwszy set - over 10,5
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dniu dzisiejszym w turnieju rozgrywanym w Rotterdamie zmierzą się ze sobą Chardy - Simon. Obecnie Chardy jest na 34. miejscu w rankingu, natomiast Simon zajmuje 19. pozycje. Obaj są narodowości francuskiej i w ostatnim czasie grają dobry tenis. W poprzedniej rundzie Chardy wygrał z Julienem Benneteau po kreczu przy stanie 3-3. Drugi z francuzów ograł 2-1 J. Souse po zacietym meczu. Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo zacięty i najważniejszym elementem gry będzie serwis zawodników. Jeremy jest wysokim zawodnikiem i serwis jest jego najgroźniejszą bronią co pokazał z Coriciem w AO czy też Querreyem w Sydney. Często pierwsze sety w wykonaniu francuza Chardego są bardzo wyrównane i koncza sie wynikami 7-5 czy 7-6 jak to miało miejsce w meczu z Seppim w Australian Open 7-5. Natomiast Simon znany jest z waleczności, zostawia na korcie dużo zdrowia i umie podnieść się z każdego dołku w czasie spotkania co pokazał w meczu w poprzedniej rundzie z Sousa, tam pierwszy set zakończył się wynikiem 5-7. Ostatnio obaj spotkali się w 2013 roku w Madrycie gdzie także była zacięta walka 6-4 7-6 wygrał Simon. Podsumowując, biorąc pod uwagę siłę serwisu Chardego i waleczność Simona oraz dobrą grę prezentowaną w ostatnim czasie uważam, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane i obaj tenisiści będą utrzymywać swoje podanie, przynajmniej w pierwszym secie.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 17.30
Spotkanie: Niżny Novgorod - Olympiakos Pireus
Typ: Niżny
Kurs: 2.90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie w ramach siódmej kolejki Koszykarskiej Euroligi. Zespół Niżny Novgorodu zagra na własnym parkiecie z Greckim Olympiakosem Pireus. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy. Gospodarze jeśli myślą o awansie do kolejnej rundy Euroligi muszą wygrywać domowe spotkanie, dziś mają trudne ( lecz wykonalne ) zadanie ogrania Olympiakosu. W ostatnim spotkaniu Euroligi Niżny przegrał ale dopiero po dogrywce z jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu - CSKA Moskwą natomiast jeszcze kolejke wcześniej pokonał na własnym parkiecie Anadolu Efes, drużynę która jako jedyna narazie pokonała ich dzisiejszych rywali - Olympiakos. Mecz rozgrywany jest na Uralu, wyjazdy tam nie należą do przyjemnych, Grecy jedyną swoją porażkę w tej rundzie zanotowali właśnie na wyjeździe. Kurs 2.90 jest dla mnie troszkę za wysoki dlatego decyduje się to zagrać za mniejszą stawke.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom