>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.02.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Premier League
Spotkanie: Arsenal - Man Utd 1polowa/koniec meczu
Typ: Remis/ Arsenal
Kurs:6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Na dzis wieczor przy piwku Premier przygotowala dla nas mile spotkanie Arsenalu z Man. Utd. W swojej analizie nie bede podawal zbyt duzo statystyk, ale jednak napisze co o tym spotkaniu mysle.
Wiemy w jakiej slabej i nie rownej formie sa czerwone diably. Moj idol i ulubiony klub od mlodosci, ale w tych sprawach trzeba sie kierowac rozsadkiem i forma. Dzis raczej bedzie sie bronil o czy powiedza nam statystyki w trakcie meczu i czekal na szanse z kontry. Slabo sie spisuje remisujac spotkanie z leszczami z dolu tabeli i przez to tracac punkty co wiadomo strasznie doluje. Arsenal skutecznie i bardzo dobrze radzi sobie z slabymi przeciwnikami, nie mowie tu o ostaniej strasznie dziwnie wysokiej porazce z Liverpoolem. Jednak rozpedza sie dopiero w drogiej polowie. Dlatego stawiam taki tym i po cich twierdze ze nie bedzie tu rezultatu powyzej 2.5bramki.
Dzieki.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka Nożna Premier Lague
mecz Manchester City - Sunderland
Typ Manchester City handicap europejski -2 gole REMIS
kurs 3,8
BUK BETFAIR
Zacznę od tego że mam dziś dziwny dzień i że mój typ jest kompletnie irracjonalny , do tego na Wyspach Brytyjskich Huraganowo/Deszczowo/Powodziowa pogoda więc różne dziwne rzeczy mogą się wydarzyć :) ale czasami w szaleństwie jest metoda.Kilka razy zdarzyło mi się grać handicap -2 na City i kończyło się na różnicy dwóch goli tak było w meczu z Cardifem gdzie city prowadziło 4 do 1 w 90-tej minucie a w doliczonym czasie padła bramka na 4 do 2 i popsuła mi 3 kupony z tryplami i jeden tłuscioch single.Długo szukałem okazji żeby mi Cardif choć w części zrekompensował to kuku i wczoraj pograłem Cardif over 6,5 rzutu rożnego i myślę że może dzisiaj City się dołoży do rekompensaty:)powodzenia:)
Bardzo podobają mi się aforyzmy różnych urzytkowników , jeden z nich brzmi Przegrywając nie przegap lekcji:) Ja dzisiaj obstawiając mecz Tenisowy nauczyłem się czegoś nowego a mianowicie że może wygrać kupon główny i ubezpieczenie na tym samym zdarzeniu więc napiszę
WYGRYWAJĄC RÓWNIEŻ NIE PRZEGAP LEKCJI
ZWROT
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Real Sociedad - Barcelona
Typ: Barcelona więcej rzutów rożnych
Kurs:1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Sociedad nie należy do drużyn jakoś mega nabijających rzuty rożne. Są pod tym względem 12. drużyną w PD. Rzadko w całym meczu mają przewagę w tym aspekcie, chyba, że grają z jakimś ligowym średniakiem na swoim stadionie. Ostatnio u siebie z Levante wbili 7 rogów, przeciwnik 3, ale wcześniej z takimi zespołami jak Elche, Santander, Villarreal mieli mniej rzutów z rogu, a nie były to jakieś mocne zespoły, może poza tym ostatnim. Podopieczni trenera Arrasate zapowiadają walkę, bo wynik jest zbyt mały by przejść obok tego meczu obojętnie, zważając na fakt jak ciężko gra się tam Blaugranie, która ostatni raz na San Sebastian wygrała w 2007 roku. Z powyższych powodów nie polecam się pchać w granie w zwycięstwo Barcy a tym bardziej jakieś wielkie handicapy, bo może to się źle skończyć, choć równie dobrze Azulgrana może dziś zdobyć manitę i moje słowa na nic się zdadzą. Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.
Barca podbudowana ostatnią wygraną w ciężkim meczu z Sevillą. Neymar powoli będzie wracał do składu, dziś raczej nie zagra ale w kolejnych meczach Tata może dawać mu stopniowo trochę minut na boisku. W drużynie wszyscy cieszą się z powrotu Neya. W w/w meczu podopieczni Emery&#39;ego zdobyli 6 cornerów przy zerowej liczbie Katalończyków. Jest to trochę zaskoczenie, ale Sevilla większość z tych rożnych zdobyła w pierwszej połowie meczu, gdzie grała bardzo dobrze. W drugiej już zobaczyliśmy dobrą Barcę kontrolującą mecz. W pierwszym meczu na Camp Nou podopieczni Martino mieli 15 rzutów rożnych. Spora liczba, ale każdy wie, że Real grał całą drugą połowę w osłabieniu. Dziś na pewno nie liczę na tak duża liczbę cornerów ale myślę, że jednak to Barca znów zdobędzie ich więcej. W środku pola zagra prawdopodobnie Xavi oraz Iniesta a za nimi Buski, który nie grał w pierwszym meczu. Ta trójka może dać spokój w środku pola oraz długie utrzymywanie się przy piłce. Wiemy, że zawodnicy z numerami 8 i 6 nie palą się do szybkiego rozwiązywania akcji, gdy nie ma do tego odpowiedniej okazji, wolą wtedy wymienić kilka podań pomiędzy sobą i poczekać na jakiś błąd w ustawieniu przeciwników. Sociedad jest groźny z kontry, gdzie gdyby nie Jose w 1. meczu to właśnie goście mogliby wyjść na prowadzenie jako pierwsi.
Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.
Widzę szanse w tym zakładzie, kurs jak dla mnie za wysoki i trzeba spróbować.

✅ 83
 
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Manch. Utd
Typ: Wyścig do 2 bramek ---&gt; Arsenal
Kurs: 2.6
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Po raz drugi próbuje sił w trafieniu kto pierwszy strzeli 2 bramki. Tym razem padło na Arsenal. Arsenal jest drużyna która bardzo solidnie gra na swoim terenie. 5 ostatnich spotkań = 5 zwycięstw BEZ STRATY GOLA. Wiadomo drużyny były różne ale wynik imponuje. Manchester ?? Drużyna która naprawdę gra w kratkę, nie umiem jej rozwikłać. Potrafią przegrywa 0-1 by doprowadzić do prowadzenia 2-1 i na końcu stracić bramek na 2-2. David Moyes ma nie lada problem by poukładać drużynę. Ostatnia wpadka Arsenalu na pewno boli dlatego sadzę ,że w dzisiejszym meczu dadzą z siebie 110%. Swój typ opieram na grze Arsenalu grają fajną piłkę , dobrą dla oka a Manchester nie raz w meczy wygląda na zagubionych.
Arsenal u siebie :
5x strzelili 2 bramki
Manchester na wyjeździe:
Na 5 meczy aż 4x trafił w spotkaniu 5 bramek
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Doha (Katar), twarda
Spotkanie: Cirstea Sorana-Mihaela - Radwanska Agnieszka
Typ: 1 (+5.5games)
Kurs: 2.1
Bukmacher: PinnacleSports
Cirstea - tenisistka z Rumunii, zajmująca 26.e miejsce w rankingu WTA zmierzy się z naszą reprezentantką Agą Radwańską, która aktualnie plasuje się na czwartej pozycji w rankingu. Nie sądzę, by Isia łatwo i szybko rozprawiła się z rywalką. Rumunka w pierwszej rundzie pokonała bardzo dobrze spisująca się w obecnym sezonie Kudryavtsevą, dlatego sądzę, że nieco krwi napsuje i Radwańskiej. Dla Agi to będzie pierwszy mecz w turnieju, więc nie powinna zbytnio forsować gry. Cirstea to utalentowana zawodniczka i wcale bym się nie zdziwił gdyby urwała seta, a handi gemowe powinno zostać pokryte bez problemu.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 1
Fulham - Liverpool
Pierwsze 10 minut gol?
TAK
4.33
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z Premier League. W 26 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą londyńskie Fulham i Liverpool. Gospodarze w tym sezonie spisują się fatalnie. Zajmują ostatnie miejsce i do końca sezonu będą walczyć o utrzymanie. Ekipa z Liverpoolu z kolei to czołówka ligi i w tym sezonie mogą wreszcie wrócić do Ligi Mistrzów (obecnie 4 miejsce). Typuję w tym meczu na gola w pierwszych 10 minutach. Po pierwsze Fulham w tym sezonie to jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Liverpool jest w gazie. Moim zdaniem rozpoczną mecz z impetem i ofensywnie ruszą na ekipę z Londynu. Przewiduje, że już w pierwszych minutach wpadnie gol dla Liverpoolu. Po drugie ekipa z Anfield w tym sezonie strzeliła aż 9 goli w pierwszych 10 minutach meczu co daje 15% ogółu ich wszystkich goli. Ostatnie mecze między Fulham, a Liverpoolem to wyniki 4:0, 1:3 i 4:0, a więc mecze miały ofensywny przebieg. Co ciekawe w 1 z tych meczy gol wpadł już w 8 minucie meczu. Dzisiaj moim zdaniem również w pierwszych 10 minutach wpadnie gol.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Premier League
Spotkanie:Arsenal -Man Utd
Typ: powyżej 1,5 w pierwszej połowie
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To nie będą piłkarskie szachy.Starcie dwóch ekip preferujących ofensywny styl gry bez murowania dostępu do własnej bramki.Upokorzony przez Liverpool Arsenal będzie chciał wynagrodzić kibicom ostatnią klęskę i potwierdzić że w tym sezonie nareszcie liczą się w walce o mistrzostwo Anglii.Rywala na podbudowanie morale zespołu mają świetnego- Man Utd ,odwieczny rywal ,wielka firma rozgrywająca żenująco słaby jak na nich sezon. Typuję że do przerwy padną dwa gole.Oba zespoły będą chciały szybko strzelić gola, zwłaszcza zmotywowani gospodarze. Z kolei ekipe Czerwonych Diabłów zawsze dobrze grało się z Kanonierami. Liczę na otwarty mecz ze sporą liczbą bramek.

⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Copa Del Rey
Real Sociedad - Barcelona
1 połowa-handicap Real Sociedad +1
1.90
bet365

Dziś rewanżowe spotkanie drugiego półfinału Pucharu Króla w którym Sociedad zmierzy się u siebie na Anoeta z drużyną Barcelony.Faworytem są goście , którzy pierwszy mecz wygrali 2:0 i mają sporą zaliczkę przed dzisiejszym rewanżem.Barca w lidze wygrała na wyjeździe 4:1 z Sevillą , wcześniej przegrali z Valencią 2:3. Sociedad natomiast w lidze
ostatnio zremisował 0:0 z Levante , a wcześniej przegrali na wyjeździe z Atletico 0:4.Generalnie gospodarze bardzo dobrze grają na swoim stadionie.Typuje dziś , że do połowy Sociedad nie będzie po prostu przegrywał , czyli albo remis albo będzie wygrywał. Gospodarze muszą zaatakować od początku by strzelić kontaktowego gola.W lidze biją się o LE a jeśli by wygrali puchar to od razu by mieli udział w tych rozgrywkach , jednak do tego droga długa , a dziś muszą wygrać z Barceloną.Statystyki Realu Sociedad u siebie w meczach z Barceloną są bardzo dobre bowiem Barca ostatnio wygrała na Anoeta w 2007 roku , od tamtej pory albo był remis albo wygrywał Sociedad. Ostatni taki mecz skończył się właśnie wygraną dzisiejszych gospodarzy 3:2.Poza tym w dobrej dyspozycji jest Grienzmann i Vela także myślę , że gospodarze do przerwy na pewno nie będą przegrywać.Powodzenia!

Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Premier League
Spotkanie: Arsenal - Man Utd
Typ: Manchester wygra i oba zespoły stzrelą gola
Kurs:5.25 --&gt;5.00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś wazny mecz dla obu drużyn. Czerwone Diabły po ostatnich dwoch wpadkach (porażka ze stoke 2-1 i remis u siebie 2-2 z Fulham) dziś za wszelką cene będzie szukać wygranej. Dziś Manchester zagra w optymalnym składzie, bez większych strat. David moys potrzebuje punktów jak tlenu gdyż 4 miejsce dające szanse gier w LM ucieka z każdą kolejką.
Arsenal natomiast pokazał w tym sezonie, że cięzko gra im sie w Premier League z potentantami, zwłaszczą ostatni mecz z Liverpoolem gdzie po 20 minutach przegrywali juz 4-0!
Arsenal: Szczesny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Wilshere, Rosicky, Özil, Cazorla - Giroud.
Manchester United: De Gea - Rafael, Smalling, Vidić, Evra - Valencia, Cleverley, Carrick, Mata - Rooney, Van Persie
Zapowiada się ciekawy mecz. Głównie pewnie będzie walka w środku pola. Myslalem nad typem BTS, ale zbyt mały kurs. Za to obie strzelą i goście wygrają to juz niezła oferta, a Manchester pokazał nie raz że z Kanonierami grać potrafi, czy to u siebie czy na wyjeżdzie.
Zobaczymy czy porażka Londyńczyków z Liverpoolem to wypadek przy pracy, a może początek obniżki formy? Uważam, że i dziś Arsenal zgubi punkty. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom