>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.01.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Valenciennes - Sochaux
Typ: gole-powyżej 2.5
Kurs: 2,40
Data: 12.01.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mecz pomiędzy 4 a 11 zespołem 2 ligi francuskiej dość ciekawy kurs sprawia ze warto się zastanowić nad tym typem. Gospodarze maja średnią 2,3 w ich spotkaniach, goście 1,9, więc nie są to najlepsze wyniki a dodatkowo fakt że w ostaniach 5 meczach gości nie padły więcej niż 2 gole a u gospodarzy tylko w 2 na 5 może odstraszyć od tego typu, jednak jeśli spojrzymy na ich bezpośrednie mecze to od 5 spotkań padają zawsze minimum 2 bramki a w ostatnim meczu 11 miesięcy temu padło ich aż 4.
Uważam więc że bezpośrednie mecze plus wysoki kurs zachęcają do sprawdzenia tego typu a samo spotkanie będzie typowym meczem na przełamanie strzeleckiej indolencji tych zespołów.
P.S w ostatnich 3 meczach przeciwnicy Sochaux złapali czerwone kartki więc granie na kartki też można przemyśleć.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ANGLIA: League One - Kolejka 25
Spotkanie: Coventry - Swindon
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Typ 2 Swindon
Kurs: 2.84
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam.
Dzisiaj wybrałem mecz z Ligi Angielskiej gdzie gospodarze podejmują 7 raz Swindon. Dlaczego taki typ ? na 6 spotkań które do tej pory rozegrano po miedzy tymi druzynami to Goście prowadzą- 3 wygrane/2Remisy i Tylko 1 przegrana. Coventry zajmuję obecnie 18 pozycje z dorobkiem 29 pk, 26/na 31 straconych bramek nie jest to imponujący bilans porównując Swindon które zajmuję 2 miejsce w Tabeli, 48 pk z bilansem bramek 46/24. Myślę, że taki typ jest całkiem realny zakładając, że drużyna Gości chce wygrać te spotkanie i po zejść do szatni z prowadzeniem. Tyle z MOjej strony ???? Pozdrawiam
fymlymymlym
✅184
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: League One
Spotkanie: Coventry - Swindon
Typ: X/2
Kurs: 5
Godzina: 20:45
Bukmacher: unibet
Analiza:
25 kolejka angielskiej 3 ligi. 18ste Coventry podejmuje wicelidera Swindon. Te druzyny dzieli roznica az 19 punktów na korzyść gości, więc są faworytem tego spotkania. Nie takim duzym jednak wg buków, kiedy to płacą ok 2.30 na wygraną gości. Stawiają jednak ze ten mecz bedzie dosc trudny dla nich i może tu paść remis, a moze nawet Coventry skromnie wygra? Ogolnie jednak Coventry nie spisuje sie zle u siebie. Na 12 meczów przegrali tylko 3. Dosc trudno ich złamać i stąd mozliwe, ze Swindon sie pomeczy. Goscie jednak sa najlepsza druzyna wyjazdową, ale nadal wygrali 7 na 12 spotkan czyli prawie 60% spotkan. Na pewno goscie sa wysoce skuteczni (25:12) gdy gospodarze nawet maja bilans ujemny u siebie (12:13). Mysle ze jednak Coventry zagra dosc twardo i goscie dlugo nie beda mogli sforsować ich obrony.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Puchar Azji
Spotkanie: Japonia-Palestyna
Typ: 3 golami japonia
Kurs 4.75
Buk bet 365
Godz: 8:00
Analiza: Witam, na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie w ramach pucharu Azji , w którym Japonia przed własną publicznością podejmowała będzie reprezentację palestyny. Zdecydowanym faworytem do zdobycia pierwszych 3 punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie spisuję się bardzo dobrze, rzadko traci punkty z tak słabymi rywalami jak palestyna, goście natomiast, grają z różnym skutkiem, mają kilka wygranych na koncie,ale jak spojrzymy na rywali, to chyba Japończycy nie mają się tutaj czego bać, ponieważ Palestyna pokonała między innymi Indie, Pakistan oraz Myanmar, Japonia natomiast jak już przegrywała w swoich spotkaniach to były to zespoły mocne, np, Brazylia , Urugwaj , Kolumbia, jest to więc czołówka światowej piłki. Tutaj nie mam wątpliwości że ekipa gospodarzy szybko będzie chciała rozstrzelać ekipę Palestyny i od pierwszych minut zagrają na 100% swoich możliwości, tym bardziej że jest to spotkanie w którym można wysoko wygrać, poprawić morale drużyny , przed kolejnymi spotkaniami w tej grupie z Jordanią oraz Irakiem, mój typ to wysoka wygrana zespołu gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej KHL Rosja
Spotkanie: Lada T. - Sibir Novosibirsk
Typ: over 6,5
Kurs 4.6
Bukmacher : unibet
Godz: 16:00
Analiza:
Pierwsze spotkanie tych drużyn na lodzie obecnych gości 4-3, Sibir mocna forma ostatnie 10 spotkań bez porażki w regulaminowym czasie (jeden mecz przegrany po dogrywce z Czelabińskiem ) . Gospodarze wygrali ostatnio z Novokuznieckiem 6-3 , wcześniej z Yugrą było 3-3 , generalnie gospodarze strzelają około 2-3 bramek powyżej tej średniej u siebie na wyjazdach gorzej. Goście średnia powyżej 3 , w ostatnich 5 meczach zawsze tracili bramkę lub więcej, 2 spotkania z tych pięciu over 6,5 . Typ ryzykowny, ciekawy jednak kurs zazwyczaj około 3 - 3,5 na taki zakres bramek . Spróbuję zaryzykować , goście mają potencjał , a Łada ma też czym odpowiadać...całkiem nieźle sobie radzi Petrov i wybrałem go jako na dodatkowy typ niekonkursowy na strzelca bramki dla Łady... Obie drużyny lubią grać szybki hokej bez oglądania się za siebie i tak około 5,5 bramek na spokojnie , a z większym ryzykiem właśnie over 6,5...
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: FC Wil 1900 - FC Luzern
Typ: 2
Kurs: 1,90
Data: 12.01.2015
Godzina: 14.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy dzień nie ma za dużo piłki. Ciekawie przedstawia się rywalizacja o „złotą piłkę” i tak jak mój poprzednik myślę, że wygra Manuel Neuer. Ronaldo jest dobry, strzela bramki itd. ale myślę, że najważniejsze trofeum – czyli mistrzostwo świata i wielka zasługa bramkarza reprezentacji Niemiec tutaj przeważy szalę na stronę Neuera.
Wracając do mojego dzisiejszego typu, na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski pomiędzy dwiema ekipami ze Szwajcarii: FC Wil 1900 - FC Luzern. 2 ligowiec i 1 liga.
Ostatnie mecze tych ekip to 7 wygranych Luzern, 1 remis i 2 przegrane ostatnia w 2005 roku.
Nie ma, co tu się rozpisywać na temat tego meczu, tu wszystko może się wydarzyć jednak myślę, że Luzern jak na ekipę z 1 ligi przystało wygra ten mecz. Ewnetualnie można dać jeszcze +2,5 gola.
✅90
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wta Hobart
Spotkanie: Madison Brengle vs Mona Barthel
Typ. Mona Barthel
Kurs: 3.25
Data: 12.01.2015
Godzina: 10:40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To mój pierwszy Bet w tym dziale.
Ja tu czegoś nie rozumiem skad taki kurs na Barthel? Rzeczywiście może w pierwszym spotkaniu z Konjuh nie było polotu i dostała manto, ale był to jej pierwszy mecz w sezonie więc taki pojedynek ma swoje prawa w dodatku Barthel zawsze lubiła grać tutaj w Sydney i notowała całkiem przyjemne wyniki. Dnia dzisiejszego powinna się przełamać. Po drugiej stronie Brengle rówieśniczka Barthel. Bardzo groźna zawodniczka potrafi czasem zaskoczyć jak na razie pewne zwycięstwa 2:0 z każdą przeciwniczką,ale były to grajki z dolnej półki ostatnia z nich to silvia soler-espinosa która ma swoje najlepsze lata gry już za sobą i jest swoim cieniem. Teraz Brengle czeka prawdziwe wyzwanie i myślę że w końcu polegnie. Kurs przesadzony.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 275,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Piłka nożna, Puchar Azji, 10:00
Jordania - Irak
x/x
3.90
expekt
Obie druzyny graja slabo i nie maja pojecia o strzelaniu bramek. Wyniki typu 0-1 czy nawet 0-0 to chleb powszedni. Tutaj nie ma faworyta obie druzyny graja tak samo, osiagaja podobne wyniki. Pierwszy mecz wiec zapewne zadna z druzyn nie bedzie chciala zaryzykowac choc wydaje sie malo prawdopodobne zeby tutaj padly gole w ogole dlatego lepiej zagrac x/x bo moze strzeli jedna i potem druga bedzie cisnac i wyrownac w jednej polowie. TAbdullahmullahao bedzie brzydki mecz najprawdopodobniej bez goli ale lepiej zagrac bezpiecznie x/x.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Wil 1900 - Luzern
Typ: over3.0
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:30
Sparing przedsezonowy na neutralnym terenie pomiędzy drużynami ze Szwajcarii, drugoligowym Wil i pierwszoligowcem Luzern.
Wil zajmuje 6 miejsce w tabeli (na 10) i w tym sezonie raczej o nic nie powalczy, awans mission impossible, spadek też im nie grozi.
Luzern jest ostatnie i musi bronić się przed spadkiem, mają 2 punkty straty do Sionu.
Tyle jeżeli chodzi kto gdzie jest na półmetku rozgrywek.
2 lipca 2014 roku obie drużyny spotkały się w spotkaniu przedsezonowym:
Luzern - Wil 4-3 !
Przede wszystkim na tym wyniku bazuje dzisiejszy typ, ale nie tylko...
Spotkania przedsezonowe Wil, latem 2014:
1-1 Young boys
3-2 i 2-3 Thun
0-5 Aarau
0-5 i 1-1 Zurich
1-4 Grasshopper
średnia goli na mecz 3.85
14 listopada wygrali z Vaduz 2-0 w spotkaniu towarzyskim.
Spotkania przedsezonowe Luzern, latem 2014:
4-1 Biel
2-0 Spartak Moskwa
3-1 Schaffhausen
1-0 Winterthur
średnia goli na mecz 3.0
Wil w lidze ma drugą najgorszą defensywę i dość przyzwoitą ofensywę, jak widać po wynikach różnie grają w sparingach, jednak sporo goli tracą, Tylko z Vaduz nie stracili gola.
Luzern jak na czerwoną latarnię ligi przystało maja najwięcej straconych goli w lidze (razem z Grasshopper).
O składach i testowanych zawodnikach nie ma żadnych informacji.
Liczę dzisiaj na efektowny ofensywny mecz i minimum 3 gole.
Tniemy over!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: khl
godzina: 14:00
spotkanie: Barys-Magnitogorsk
typ:Barys-Magnitogorsk(1,5-0) 2
stawka:2,70
bukmacher: bet365
Witam serdecznie typ bardziej na intuicje-wyczucie,ale czemu by nie spróbować i tak w ubiegłym sezonie w ciemno można było stawiac na Barys czy over bramek w tym sezonie juz ta drużyna nie jest tak regularna potrafią pokonać na wyjeździe Ufe a przy okazji wcześniej przegrać z Yugrą prowadząc w meczu 4:1 jakby nie patrzeć to wiekszośc drużyn z hoka gra nieregularnie Magnitogorsk np przgralo u siebie z Niznekamsk .Kończąc dlaczego stawiam taki typ? dlatego iz po pierwsze Barys ma serię trzech wygranych z rzedu a Magnitogorsk serie dwoch przegranych z rzędu w moim odczuciu dzisiaj nastąpi przełamanie .Po drugie Barys jak na top8 traci sporo bramek ponad 120 przy 100 Magnitogorsku nawet ostatnia Yugra ma mniej straconych od Barysa .a po trzecie hokeiści Magnitogorsk jak mają dobry dzien to potrafią nastukać sporo bramek 3 gole w tercji to dla nich nie problem, pozdrawiam
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Francja Ligue 2 /
Spotkanie : Valenciennes - Sochaux
Godz . 20:30
Typ - czas pierwszego gola - 1-15 minuty
Kurs - 3.80
Buk - Sportingbet
Analiza :

Pojedynek pomiędzy dwoma spadkowiczami z poprzedniego sezonu z Ligue 1 , w tym sezonie jednak lepiej wyglądają goście którzy zajmują wysokie 4 miejsce i mają szanse po dzisiejszym pojedynku awansować do grupy która ma zapewniony awans , gospodarze trochę gorzej bo miejsce w środku tabeli 11 i aż 7 pkt straty do rywala , Valenciennes u siebie nie zbyt rewelacyjnie bo bilans 4-2-3 i gole zaledwie 9 zdobytych i 12 straconych co do gości to ci są najlepiej grającym zespołem na wyjazdach 5-3-0 i gole 14:6 tak więc na bramki w tym pojedynku chyba możemy liczyć tym bardziej że średnia goli kiedy obie spotykają się tutaj w Valenciennes to 2,89 ostatni wynik to 2:2 ja jednak pójdę w stronę szybko strzelonej bramki czyli w pierwszym kwadransie gry bo bardzo często w tym czasie pomiędzy nimi padł pierwszy gol i statystyka z tego sezonu to Valenciennes w pierwszym kwadransie gry strzelił 4 bramki a stracił 2 natomiast goście 2 zdobyte i dwie stracone tak więc liczę że ten pierwszy gol w tym pojedynku padnie szybko !
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ludo 5

ludo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie Kobiety
Spotkanie: Dania K - Nowa Zelandia K
Typ: Dania K
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Godzina: 13:00
Dziś pod lupę wziałem spotkanie towarzyskie kobiet, pomiędzy Dunkami a Nową Zelandią. Dunki mają zgraną i solidną druzyne , na tyle solidną aby bez problemu poradzić sobie z przeciętna Nową Zelandią. Na mistrzostwach świata kobiet Dunki rzutem na taśme nie awansowały z grupy tracąc 1 pkt do 2 miejsca przegrywajac decydujący mecz z Izraelem. Po prostu pech. Nowo Zelandki nie są szczegolnie trudnym rywalem dla duńskiej płci pięknej. W spotkaniach H2H ewidentnie widać przewage czerwono białych , chociaż dwa poprzednie odbyły się stosunkowo dawno i pewnie żadna z obecnie grających piłkarek Danii tego nie zaświadczyła , tak sięgając do 2011 górą okazała się druzyna Danii , która również obecnie jest faworytem tego spotkania, przemawiają za nimi wyniki , forma i skład. Mimo ze to mecz towarzyski stawiam na pewne zwycięstwo Dunek.
⛔100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie Kobiety
Spotkanie: Dania K - Nowa Zelandia K
Typ: Nowa Zelandia K (Zakład bez remisu)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 13:00
Ludo stawia na dunki ale ja to widze inaczej:
Po pierwsze mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie więc publiczność tutaj nie będzie 11tym zawodnikiem. Po drugie Nowozelandki awansowały na mistrzostwa świata i ten mecz jest dla nich przygotowaniem przed turniejem więc będą grać z pełną motywacją... natomiast dunki grają o pietruszke i pokazały to ostatnio w meczu z Izraelem(w pełni amatorską drużyną) gdzie kurs na nie był 1.02 a na Izrael 23.00... i dunki na własnym terenie przegrały 0:1. Nie mam info o składach więc nie będe przesadzał ze stawką ale sądzę, że wygra Nowa Zelandia dla której jest to bardzo ważny etap przygotowań na mistrzostwa świata.
ZWROT
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Łódź kobiety - Piła kobiety
Typ: Piła +2.5 Handicap Azjatycki (Sety)
Kurs: 2.62
Bukmacher:Bet365
Godzina: 18:00
Ostatnie 5 meczy między tymi druzynami to:
Piła - Łódź 2-3
Łódź - Piła 3-2
Piła - Łódź 3-0
Łódź - Piła 3-2
Piła - Łódź 1-3
W tym sezonie zespół z Piły spisuję się bardzo słabo w rozgrywkach Orlen Ligi, zajmując przedostatnie miejsce w tabeli, wygrywając tylko dwa mecze, a przegrywając aż 12. Dziewczyny z Łodzi też nie przekonuja, zajmuja 9 miejsce z 5 wygranymi i 9 porażkami. Łodzianki dotychczas tylko raz wygrały na własnym boisku bez straty seta z bardzo slabym Rzeszowem na sześć meczy u siebie, a zważając iż pierwszy mecz w tym sezonie między tymi druzynami padl wynik 3-2 dla Łodzianek jestem przekonany iż drużyna z Piły ugra jednego seta lub nawet pokusi się o coś więcej i przełamanie tą bardzo złą passe.. POWODZENIA
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Premiership )
Spotkanie: Hamilton Academical F.C. - Dundee United F.C.
godzina 20.45
TYP X
kurs 3.4
bet365
Ja dziś dla odmiany typuję piłkę , sporo o meczu napisali koledzy wczesniej , obie drużyny
w tym sezonie remisują dość rzadko Dundee na 20 spotkań 2 remisy Hamilton 3 , do tego Dundee zremisowali swój ostatni mecz na wyjeździe z z druzyną Patrick a takie nie częste remisy lubią się zdarzać seriami .Drużyny prezentują dość wyrównany poziom do tego gospodarze bronią czwartego miejsca w tabeli jeśli tego meczu nie przegrają to je obronią.Na pewno jedni i drudzy będą bardzo chcieli wygrać ten mecz i może się na chęciach skończyć.Typ intuicyjny nie mam więcej racjonalnych argumentów.
⛔100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallecano - Cordoba
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 5.50
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 20:45 zmierzą się ze sobą drużyny Rayo Vallecano oraz Cordoba. Gospodarze zajmują 11 pozycję z dorobkiem 20 punktów oraz bilansem bramkowym 19:32. U siebie grali 8 razy i 2 razy wygrali, raz zremisowali, oraz 5 razy przegrali strzelając 8 bramek i tracąc 13. Goście zajmują 18 pozycję z dorobkiem 14 punktów oraz bilansem bramkowym 13:27. Na wyjeździe grali 8 razy i raz wygrali, 3 razy zremisowali oraz 4 razy przegrali strzelając 7 bramek i tracąc 18. W ostatniej kolejce Rayo Vallecano wygrało na wyjeździe z Getafe 1:2, a Cordoba wygrała u siebie z Granadą 2:0. Na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn padło łącznie 19 bramek, dlatego spodziewam się że już w pierwszej połowie obie drużyny będą miały na swoim koncie co najmniej po 1 bramce.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Francja, II liga
Spotkanie: Valenciennes - Sochaux
Typ: under 2,5
Kurs: 1,55
Godz: 20:30
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na zakończenie dziewiętnastej kolejki drugiej ligi francuskiej na Stade du Hainaut zmierzą się ze sobą drużyny Valencennes i Sochaux. Zajmują one odpowiednio jedenastą i czwartą pozycję. Gospodarze zgromadzili do tej pory 24 punkty z dorobkiem strzeleckim 15-25. Natomiast zespół gości zdobył 31 punktów i ma stosunek bramek 21-13. Zdecydowałem sie zagrać w tym spotkaniu poniżej 2,5 bramek ze względu na słabą skuteczność strzelecką zrówno Valenciennes u siebie, jak i bardzo dobrą grę Sochaux w defensywie na wyjazdach. Gospodarze na własnym stadionie rozegrali dziewięć spotkań i stosunek meczy mają 4-2-3, a bramki zaledwie 9-12. Drużyna gości po ośmiu delegacjach ma bilans 5-3-0, co daje im pierwsze miejsce pod względem zdobytych punktów na obcych boiskach. Ich stosunek bramek na wyjazdach wynosi 14-6, więc grają bardzo uważnie w obronie. Ze względu na słabą skuteczność gospodarzy oraz dobra grę obronną gości, spodziewam się dzisiaj małej ilości bramek.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hamilton - Dundee Utd
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Miałem pograć pewniaka, ale przeanalizowałem sobie wszystkie za i przeciw i skuszę się dzisiaj na spotkanie które już było ze trzy razy dzisiaj przewałkowane.
Obie drużyny sąsiadują w tabeli, obie nie są ogórami ale zerknąłem na mecze Hamilton u siebie i Dundee na wyjeździe i tak mi się jakoś nasunęło, że wygrana Hamilton nie jest dzisiaj wykluczona, a jak wygrana to czemu nie dwoma brameczkami?
Zwłaszcza, że Hamilton u siebie mocno skuteczne.
Skoro ostatnio w meczach wyjazdowych Dundee po dwie bramki strzelały takie tuzy jak Ross County, Saint Johstone czy Partick, to czemu nie miałby tego samego zrobić mega skuteczny Hamilton, który u siebie ostatnio mniej niż trzy razy do bramki nie trafia (jeden wyjątek na pięć spotkań ;) ). 3:0 u siebie z Aberdeen pokazuje, że ta ekipa jak chce to potrafi. Dodając do tego słabą jednak wyjazdową formę Dundee (tylko jedna wygrana z przedostatnim w tabeli Ross County w dodatku wymęczona) tak właśnie sobie dzisiaj postawię.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael Leumit League
Spotkanie: Ironi Tiberias - Hap. Ramat Gan
Typ: Over 3
Kurs: 3.350
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365
Dziś wybieram pojedynek z drugiej ligi izraelskiej pomiędzy zespołami z dolnej części tabeli. Ekipa Ironi Tiberias, która aktualnie zajmuje 14.e miejsce zmierzy się z Hap. Ramat Gan - drużyna ma na koncie 3 punkty więcej od przeciwnika i okupuje 12.ą pozycję. Faworytem wydają się goście, gdyż ostatnio prezentują się na prawdę przyzwoicie - w sześciu poprzednich meczach zdobyli 14 punktów. Czy dziś znowu zdobędą punkty? Pewnie tak, jednak typ swój kieruję w over bramkowy. W końcu 3-4 gole w meczu to wcale nie tak dużo, a kurs zachęca. Mimo, że obie ekipy ostatnio nie są zbyt bramkostrzelne to dziś stawiam na przełamanie. Połowa sezonu zasadniczego już za nimi, więc nie ma na co czekać tylko strzelać bramki i zdobywać cenne punkty. Sądzę, że w meczu szybko padnie gol, a wtedy gra będzie bardziej otwarta, co zaowocuje kolejnymi trafieniami. Jak wiemy &quot;Żydki&quot; są nieobliczalni, dlatego taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hamilton - Dundee Utd
Typ: 1 + over 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza: Ja osobiście podzielam opinię odnośnie tego meczu z @robaaak. A więc myślę, że Hamilton dzisiaj wygra ten mecz, ale też będzie over bramkowy, a dokładnie powyżej 2.5 gola.
Hamilton radzi sobie naprawdę bardzo dobrze u siebie, co prawda mało traci bo na 9 meczy stracił tylko 6 goli i strzelił aż 21, to wydaje mi się, że drużyna Dundee jest w stanie dzisiaj też strzelić jakiegoś gola, bo w meczach wyjazdowych, których rozegrała 10 strzeliła 17 goli i tyle samo straciła. ⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom