>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 22

bet_undertaker

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Spotkanie: Dorbirner EC - HC Bolzano
Typ: Dorbirner EC (-1,5 hcp)
Kurs: 3,15
Buk: Unibet
Godz. 17:50
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w tej lidze. Gospodarze podejmują włoski klub. Bolzano całkiem całkiem radzi sobie w tej lidze, jednak widać, że w ostatniej kolejce dali sobie spokój. Dzisiaj wydaje mi się kolejna porażka na zakończenie rundy zasadniczej. No chyba, że wola bukmacherów jest inna.
Oto h2h jakie do tej pory rozegrały te dwa kluby:
20.09.2013: HCB Südtirol - Dornbirner Eishockey Club 5:6 n. P. (3:0,1:3,1:2,0:0,0:1)
08.10.2013: Dornbirner Eishockey Club - HCB Südtirol 1:3 (0:0,0:2,1:1)
17.12.2013: HCB Südtirol - Dornbirner Eishockey Club 3:4 n. P.
Jednak kursy nie kłamią i wskazują na faworyta klub z zachodniej Austrii, który co roku spisuje się słabiutko i co roku jest chłopcem do bicia.
Bolzano zapewniło sobie co najmniej 4 miejsce i w następny piątek czeka na spotkanie z jednym z trzech klubów (wszystko zależy od dzisiejszych wyników): Vienna Capitals, Liwest Linz, Salzburg. Dlatego wydaje mi się, że dzisiejsze spotkanie potraktują bardzooo ulgowo i przegrają w regulaminowym czasie.

✅215
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia: Liga Sagres
Spotkanie: Benfica Lizbona - FC Porto
Godzina: 17:00
Typ: Rzuty rożne – powyżej 11
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Po wczorajszym mini El Clásico w Hiszpanii, dziś czas na O Clássico w kolejnej stolicy Półwyspu Iberyjskiego. Wynik, któż to może przewidzieć, zwłaszcza, że mecze o tego typu ciężarze gatunkowym czasami bywają na genialnym poziomie, a czasami stanowią totalne rozczarowanie dla widzów. Choćby wczoraj, miały być overy, ale skończyło się na 0:0. Wprawdzie do końca sezonu zostało jeszcze 15 kolejek, ale różnice punktowe między trzema wiodącymi klubami są na styk i po prostu trzeba wygrywać. Aby wygrywać, trzeba stwarzać okazje podbramkowe, a obie drużyny potrafią to robić. Jak są sytuacje podbramkowe, to są i rzuty rożne, stąd podany typ na dzisiejszy mecz - rzuty rożne. Za tego typu wyborem przemawia również statystyka sezonu – Porto powyżej 8,5 rzutu rożnego, a Benfica ok. 6,5 rzutu rożnego. Sam gram też powyżej 12 - Kurs: 2,30 oraz powyżej 13 – Kurs: 2,87.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugese Liga
Spotkanie: Benfica - Porto
Typ:
over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Betclic
Witam, wracam po sporej przerwie. Wydaje mi się że ten typ jest odpowiedni jeśli ktoś szuka dobrego meczu na singla/debla (ja gram właśnie debla). Mecz na szczycie obydwie drużyny mają tyle samo punktów, lecz to Benfica ma bardziej komfortową sytuację gdyż gra u siebie. Sytuacja kadrowa obydwóch zespołów jest bardzo dobra. Nie ma co się zbytnio rozpisywać, kto gra lub po prostu ogląda i kocha piłkę zna bardzo dobrze te drużyny, i wie że w swoich ligach grają dobrze. Benfica bilans 10-3-1 (u siebie 4-2-0), a Porto również 10-3-1 (jak pisałem tyle samo pkt, a wyjazdowo 4-2-1) więc jak widać Benfica u siebie świetna i Porto na wyjazdach też dobre. Bramkowo Benfica 27-12 (U siebie 11-5) a Porto 29-9 (na wyjazdach 13-7). Porto aż 7 z 9 bramek straciło na wyjazdach i tu poszukam też swojej szansy. Na koniec przedstawie ostatnie 7 meczy pomiędyz tymi ekipami :
FC Porto - Benfica 2-1
Benfica - FC Porto 2-2
Benfica - FC Porto 3-2
Benfica - FC Porto 2-3
FC Porto - Benfica 2-2
Benfica - FC Porto 1-3
Benfica - FC Porto 1-2
Pozdrawiam, jeśli skorzystałeś z typu, daj dzięki ????
⛔100
 
D 3

dusiaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division Spotkanie: Espanyol Barcelona – Real Madrid
Typ: Handicap Europejski 2 2 (Real)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj zapraszam wszystkich na spotkanie 19 kolejki Ligi BBVA. W tym roku ekipa z Katalonii przegrała już 2 spotkania z Ossasuną i Alcoron. Espanyolowi z Realem gra się bardzo słabo, tylko w tamtym sezonie przełamali złą passę po wielu porażkach. Reszta meczy to wysokie porażki (5:0, 4:0). Dla realu natomiast ten mecz jest bardzo ważny z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest remis w meczu 2 największych potentatów do wygrania ligi. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Real będzie tracił już tylko 3 punkty do liderów. Drużyna z Madrytu wychodzi w swoim najmocniejszym składzie. Na skrzydłach zagrają Ronaldo oraz Bale/Di Maria, na szpicy jak zwykle Benzema. Jak widać siła ofensywna jest naprawdę pokaźna. Kolejnym ważnym powodem jest z pewnością to, że Real ostatnimi czasy zdecydowanie nie rozpieszczał swoich kibiców. Nawet spoglądając na same wyniki widzimy, że Królewscy mocno męczyli się z dużo słabszymi zespołami.
Podsumowanie: Real nie grał zbyt dobrze w ostatnim czasie, ale w tej drużynie jest wielu zawodników, którzy powinni robić różnicę, nawet na ławce rezerwowych, co pokazał ostatnio Jese Rodriguez. Dla piłkarzy Carlo Ancelottiego tego typu presja to chleb powszedni, więc mecz nie powinien być dla nich zbyt trudny. W kilku ostatnich tygodniach Espanyol grał bardzo przeciętnie, więc nie wydaje mi się, by w tym spotkaniu spotkała nas niespodzianka a sam mecz jest wyjątkowo ważny dla Królewskich. ⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Spotkanie: Dania - Macedonia

vs.

Typ: Macedonia +8,5

Kurs: 1.8
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jak dla mnie jest to najlepszy typ na dzisiaj, mało kto przegrywa aż tyloma bramkami w piłce ręcznej na takiej imprezie. Dania jest gospodarzami turnieju, spoczywa na nich olbrzymia presja, mecz otwarcia, na pewno im to w dzisiejszym spotkaniu nie pomoże. Drużyna Macedonii nie będzie podczas tego turnieju ekipą do bicia, największym plusem tej drużyny jest na pewno Lazarov, który potrafi rzucić 10 bramek w spotkaniu. Kolejnym aspektem jest H2H. Ostatnie 2 spotkania:
Dania - Macedonia 33:30
Dania - Macedonia 33:32

Jak dla mnie to gospodarze - Dania zostaną zwycięzcami tego meczu ale na pewno nie wygrają aż tyloma bramkami. Kurs na pewno warty zagrania.

✅80
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
:hokej: Washington Capitals - Buffalo Sabres
Ovieckhin strzeli |1.85|
▶ Betsson !
Wypadałoby jakoś mile zakończyć Niedzielny wieczór, dobrym betem dzięki któremu można wygrać parę groszy. W mojej opinii uważam, że dziś Owca znowu zanotuje trafienie. Już tłumaczę, dlaczego mimo że niedawno znowu grałem i mnie nie zawiódł. Dziś bardzo ważny mecz, dla Rosjanina z resztą jak każdy w jego wykonaniu, ale w tym meczu musi udowodnić swoją jakość nad prezentującym goaltenderem Millerem, który w Buffalo obronił jego 12 shot&#39;s na bramkę! Piorunujące wywarł na mnie wrażenie, w tym meczu bramkarz dzisiejszych gości. Miał dzień konia i bronił jak w transie. Ale dziś Owca już uprzedził swoich kolegów, by zapomnieć swój ostatni mecz w Buffalo. I zapieczętować to trafieniem w sieć. Owca potrafi wszystko, widać że to jest jego sezon i gra jak z nut. Nie wydaję mi się aby Miller dziś w delegacji również zagrał takie obiecujące zawody. Owca, powinien tutaj jasno wykazać się z jak najlepszej strony, bo to że jest w formie i w gazie każdy wie, patrząc na jego osiągnięcia. Jego dotychczasowy level, to 32 gole. Dziś pora zmienić tą cyferkę. Wiadomo, że w Stolicy gra się trudniej ale i Szable od momentu straty Vanka, nie grają już tak aby móc się komuś postawić. Mają przebłyski, ale rzadko, a Owca całą defensywę rozrzuci dziś w pył i tak samo Millera. Stawiam na Owce. Mecz o 21!
⛔100
 
M 4

mandziak21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Premiera Division
Spotkanie: Levante vs Malaga
Typ: Malaga
Kurs: 2,70
Data: 12.01.2014
Godzina: 21.00
Buk: Bet365
Analiza:
Fatalnie spisujący się w Primera Division zespół Levante zagra w niedzielny wieczór z Malagą w spotkaniu 19. kolejki. Podopieczni Caparrosa przegrali sześć z ostatnich siedmiu ligowych spotkań.
Ostatnie wyjazdowe porażki z Atletico i Valencią nie mogą specjalnie nikogo dziwić, ale sytuacja Granotas robi się coraz bardziej niebezpieczna. Piłkarze z Estadio Ciudad de Valencia mają tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i muszą zacząć regularnie punktować, jak to czynili we wrześniu i październiku. W czwartek Levante rywalizowało na wyjeździe w Pucharze Króla z Rayo, remisując pierwszy mecz 0:0. Caparros oszczędził jednak wielu zawodników z pierwszego składu.
Taką samą liczbę punktów (20) co Levante zgromadziła ekipa Malagi. W poprzedniej kolejce Andaluzyjczycy okazali się minimalnie gorsi na La Rosaleda od Atletico, ale we wcześniejszych dwóch meczach zgromadzili komplet punktów, pokonując Getafe i Elche.
W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Davida Navarro, pod znakiem zapytania stoją występy Diawary, Karabelasa oraz Chrisa. Goście muszą sobie radzić bez zawieszonych Antunesa i Angeleriego, nie wiadomo czy do gry zdolni będą Gamez, Pawłowski, El Hamdaoui i Casado.
Malaga wygrała ostatnie trzy starcia z Levante, liczę że i teraz poradzą sobie, pomimo meczu wyjazdowego
✅170
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom